Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >
Opcje tematu
#612773 - 28/07/2006 14:15 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Opisałem ten mecz juz wyzej, proszę sprawdz sobię

Do góry
Bonus: Unibet
#612774 - 28/07/2006 14:16 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Quote:




Zbliza się następna kolejka Ligi Światowej, dla niektórych drużyn może to być kolejka prawdy, chodzi mi w szczególności o Polskę. Mecze według mnie bardzo ciekawe, nie wiem Juan czemu sądzisz że ta kolejka będzie nudnawa ...
Bardzo ciekawe mecze - Polska-Serbia, Kuba-Bułgaria, Egipt-Korea, Finlandia-Argentyna, Włochy-Rosja (najciekawsze dla mnie, mogą pasc tu zaskakujące wyniki).Przeanalizujmy wszystko po kolei. A więc .....



Egipt - Korea


Dla mnie jest to mecz dwóch druzyn drugo ligowych, dwa średniaki światowe, są zdolne urwać seta lepszym druzynom, ale o wygraną jeszcze daleko. Dlatego ten mecz jest dla mnie troszke "no bet", Korea urwała seta Kubie i pozniej Bułgarii i nie dała się aż tak sprać przeciwnikom, ale grała u siebie. Egipt na razie wszystkie mecze na wyjezdzie i ani jednogo wygranego seta.Jednak Egipcjanie spisują się dobrze,Bułgarii sprawili duzo kłopotów, Kubie troche mniej - ale to Kuba. Mecz w Egipcie, klimat wszyscy wiedzą jaki, dla Koreańczyków może to być istny szok termiczny, mogą mieć problemy z aklimatyzacją, ale nie skerślałbym ich pozycji w tym meczu. Są to wyrównane druzyny, moze być tu różny wynik. Myślę, że Korea urwie napewno seta i moze nawet wiecej Dlatego nie stawiam tego meczu bo sie obawiam. Egipt niby pod wodzą Grzesia Rysia prezentuje pokukladaną siatkówkę i rozwijają się z meczu na mecz, ale Korea łątwo skóry nie sprzeda. No juz sam nie wiem. ;p daltego tylko pobawię się w wróżkę ...


Egipt @ około 1,60


Korea +2,5 lub +1,5 @ ??
(nie znam kurósw bo nie ma ejszcze, alemyślę żę warto zaryzykować)



=========================================================]



Finlandia - Argentyna


I znów mamy mecz nie grania. Dla mnie "no bet".Tutaj znowy wynik moze być kazdy. Jak wiemy Finlandia ze słąbeusza zmienia się w coraz to mocniejszą ekipę, dobry trener, zawdonicy w Serie A, wysocy skocznie silni.Zamieniają się z brzydkiego kaczątka w łabędzia, jednak o zwycięstwo z najlepszymi nadal daleko. Argentyna zaś z łabędzia schodzi w kaczątko. Grają słabo - ponizej moich oczekiwań, myslałem że Brazylia będzie mieć z nimi większe problemy Ale to wkońcu Argentyna, doświadczenie bierze górę i mogą tym wałsnie pokonać Finów. Argentyna to Argentyna Gwaizda reprezentacji z Południeowej Ameryki to Milanković, w meczach z Brazylią zdobył 39 pkt i to on jest podporą tej druzyny, Spaic i GIani tylko 23 pkt w 4 meczach - czyli słabiutko.Podpora Finlandii to Olli - 62 pkt, Sammelvuo i Hietanen- 59 pkt,Heikinen 33 pkt, ale nie mozna tego porównywać, z kim grąła Argentyna a z kim Finladndia. I jeszcze jedno Finlandia grała 16 setów, a Argentyna tylko 10 setów, a więc nie mogli zdobyć tylu punktów. Ale to tylko statystyki, a siatkwka to nieprzewidywalny sport, wynik moze zalezeć tez od dyspozycji dnia podstawoiwych szóstek.;)
Ja jednak jestem za postawieniem hc na Argentynę.Stawiam na jej doświadczenie Ktoś moze sie nie zgadzać ze mną albo mogę nie tafić typu, ale myślę że doswiadczenie Argentyny weżmie górę,chociaz Finladnia ma atut włąsnego boiska i aspiracje na 2 miesce w tabeli. - mecz "no bet" i tyle. NIe obstawiam zwycięscy tego meczu, gram tylko hc + na Argentynę



Argentyna +1,5 @ ??

==========================================================]

Włochy - Rosja

Dla mnie "najsmaczniejszy" mecz tej kolejki. Włosi przegrali ostanio wygrany mecz z Francją, co prawda zagrałem na livie France 4th set Winner @ 2,40 , ale to juz inna historia Włosi mają potencjał na wygranie tej edycji LŚ. FRancja prezentuje naprawdę świetną grę - są mocni, pokazali to w tym dwu meczu oraz w poprzednim dwu meczu z Rosjanami. ALe to nie Francuzów mam tu opisywac. Skałd Włochów wszyscy znają. Na razie najlepszy punktujący LS - Fei-75 pkt,najlepszy blokujący Mastoangelo. Są silni, ale nie poszło im w tamtym tygodniu, w tym tygodniu muszą wygrać obydwa mecze, po prostu muszą wygrać jezeli chcą się jeszcze liczyć w wyjsciu z grupy i graniu w FF- nie mogą sobie pozwolić na porazkę bo wtedy stracą juz sporo pkt do liderów - i zostanie im tylko 6 meczy w tym 4 na wyjezdzie z Rosją i Francją - czyli będzie strasznie ciezko. Francja wygra teraz dwa mecze z Chinami - bo inaczej nie wyobrazam sobie i odjedzie troszkeczke Rosji w tabeli, Włosi jesli naprawdę myślą o grze w FF muszą wygrać - no chyba że liczą na to że otrzymają "dziką kartę" do FF i i tak mimo zajęcia 3 miejsca w grupie w nim zagrają, ale to jest kot w worku ta "dzika karta" i nigdy nie wiadomo, bo doszły mnie słuchy ze chcą dac Chinom kartę - ale po co taka sąłba druzyna w FF - nie wiem, zapytajmy organizatoprów , dzika karta nalezy się Włochom lub Francji lub Poslce lub serbii - zobaczymy jak to sie ułozy.
A więc podsumowując ten mecz, więcej argumentów lezy po stronie Włochów- będize im sie chciało, a Ruscy finał mają w keiszeni więc im to "lotto" co się stanie.Mogą pzryjecha c anwet w rezerwowym skałdzie(wątpie) z Chinami grali na styk, zopbaczymy co pokazą z Włochami.
Włosi muszą i tyle. Myslałem ze będzie wyzszy kurs, a tu dupa ;/

Włochy @ 1,35-1,40 !!!

Włochy -1,5 (ryzyk fizyk)

========================================================]

No to by było na razie na tyle, kolejne mecze 29 lipca, opiszę je jutro lub pojutrze.;)
Nurtuje mnie ejszcze temat "dzikiej karty" do Finału.
Obiło mi się o uszy że Chiny mają dostać jako przedstawiciel z Azji, ale po co sredniak w finale, tam powinny być najswilniejsze zespoły, dla mnie kandydatami na dziką kartę w chwili obecnej są Włochy i Polska- Polska jest w moich notowaniach wyzej gdyz to my w tamtym roku prawie nie walczyliśmny z Brazylią o złoto (pamiętny mecz z Serbią w 1/2 ;/ ehh, nie chce tego sobie nawet przypominać).

Może ktoś wie więcej o "dzikiej karcie" to niech rozwinie moją refleksje i "oświeci" mnie bo na razie nie mam pojęcia jakie są naprawdę plany;)


Pozdrawiam






Dla tych którym ciężko zajrzeć wyzej

Do góry
#612775 - 28/07/2006 14:24 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Amperek Chiny dlatego dostaną tą "dziką kartę",bo najbliższa Olimpiada będzie organizowana właśnie przez nich(i dlatego taki gest, ukłan w ich kietunku)

Do góry
#612776 - 28/07/2006 15:10 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Takie buty, ale w FF ze wszystkimi łomot dostaną.

Do góry
#612777 - 28/07/2006 15:11 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
No to Włosi nie mają wyjscia, muszą wygrać ... bo karty nie dostaną, a do pierwszego miejsca im jeszcze daleko.

Do góry
#612778 - 28/07/2006 19:49 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

No to Włosi nie mają wyjscia, muszą wygrać ... bo karty nie dostaną, a do pierwszego miejsca im jeszcze daleko.




proszę Ciebie na temat Włochów już nic nie pisz( nie jesteś obiektywny dlatego nie widzisz w jakiej są formie).
Powodzenia jutro

Do góry
#612779 - 28/07/2006 21:37 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
ozzy123 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 2234
Skąd: Wawa/Lublin
A nie uważacie, że 2,35 na Serbię z Polską to troche za dużo? Na siatkówce się specjalnie nie znam, ale polski zespół kojarzy mi się głównie z tym, że w najważniejszych momentach zawodzą, tzn. cały mecz grają dobrze, żeby w końcówce schrzanić. Poza tym, dalczego zespół, który przegrał na wyjeżdzie 2 mecze, miałby być tydzień póżniej takim faworytem u siebie?
Co sądzą o tym eksperci od siatkówki?

Do góry
#612780 - 28/07/2006 23:57 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
Quote:

A nie uważacie, że 2,35 na Serbię z Polską to troche za dużo? Na siatkówce się specjalnie nie znam, ale polski zespół kojarzy mi się głównie z tym, że w najważniejszych momentach zawodzą, tzn. cały mecz grają dobrze, żeby w końcówce schrzanić. Poza tym, dalczego zespół, który przegrał na wyjeżdzie 2 mecze, miałby być tydzień póżniej takim faworytem u siebie?
Co sądzą o tym eksperci od siatkówki?




tez to zagrałem - kierowałem się takimi samymi przesłankami, w sumie naszych stać na zwycięstwo ale 2.35 na gości to jednak kurs zdecydowanie za wysoki

Do góry
#612781 - 29/07/2006 07:03 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Witam,

Wczorajsze dwa mecze - zgodnie z planem , Argentyna pokazała Finom że nie wystarczy 3 x pokonać Portugalię (nota bene kaleką ostatnio strasznie) aby uważać się za potęgę siatkówki zaś Egipt - pytałem się co to jest Egipt (w siatkówkę) i skąd ten kurs 2,30 na Koreę - sam był wystawił 1,60 max no i dziś widzę 1,35 w Expekcie na drugie spotkanie - to już przegięcie - poczekamy na naziemne...

A Włosi tak jak pisałem...coś cienko z nimi skoro dwa razy przegrali z Francją no i wczoraj się dobili z Rosją grającą de facto bez presji o awans mają pewny do finału...Sam grałem Włochów na jednym kuponie ale ponieważ miałem rozterki to na szczęście stawka niewielka, szkoda tylko ze popsuli ładnego kombosa...


Co dziś?

Po pierwsze jeśli idzie o Francję to zagrają bez Granvorki nie zmienia to faktu że les blues są faworytami tego meczu i to zdecydowanymi, tym nie mniej za 1,1 to bym się zastanowił czy warto, w Profie mam zagrane za 1,25 - zobaczymy jak to będzie...

Po drugie, mecz Polski z Serbią, wielka mobilizacja w Łodzi, 9 tys kibiców, telebim przed halą, atmosfera wielkiego święta i pompowanie balonika...który oby tylko nie pękł. Serbowie przyjeżdzając do Polski mają jeden cel minimalny: wygrać jedno spotkanie. To zapewnia im przewagę nad Polską w walce o FF. Tak więc myślę że można spróbować mini-progresję na Serbów - bo 1,55 na Polskę to przepraszam na jakiej podstawie? że grają u siebie? że Serbowie się położą na widok polskich kibiców a może onieśmielą ich nasze kibicki? Jeśli Polska przegrywa dwa mecze na wyjeździe w kiepskim stylu z zespołem Serbii to dlaczego jest kreowana na faworyta w meczu we własnej hali? Co się zmieni w ciągu tygodnia? Owszem może być drużyna bardziej wypoczęta (do Serbii podróżowali po pobycie w USA - zmiany czasu itd), będzie też doping własnych kibiców, ale dawać 1,55?

W expekcie było w swoim czasie nawet 2,50 na Serbów , zagrałem wtedy hcp +1,5 seta za 1,75 a dodatkowo można spróbować progresję na wygraną gości (dziś albo jutro) tym bardziej że jak napisałem ich celem jest wygrać jedno spotkanie a ponieważ w dwóch meczach na Bałkanach byli zespołem zdecydowanie lepszym od Polaków to szansa na to jak najbardziej istnieje.

Po trzecie mecz Portugalia-Brazylia, pisałem w kontekście meczu Finów o słabej ostatnio Portugalii, powinna być spokojna wygrana gości, ale hcp ujemnych nie gram więc do kombosa 1,15 można spróbować jak ktoś lubi.

Po czwarte drugie spotkanie Finów z Argentyną, tu widzę w odróżnieniu od drugiego meczu Egiptu z Koreą kurs na gości znośny w necie 1,65 - jak najbardziej do zaakaceptowania. Wczoraj wygrali 3-0 więc zadnych problemów z aklimatyzacją nie mają, zresztą w Finlandii teraz fala upałów i dziś powinni odnieść drugie zwycięstwo, w walce co prawda tylko o 2 miejsce w tej grupie ale pamiętajmy że lepsze miejsce to większe pieniądze i o to pozostaje grać, zaś że siatkarksko lepsza jest Argetyna wczoraj udowodniła. Finlandia żadnym czarnym koniem rozgrywek raczej nie będzie a jak na debiutanta i 41 drużynę w rankingu światowym to 3 zwycięstwa to i tak spory sukces i trochę pieniędzy na koncie.


Pozdrawiam

Giertyszek

Do góry
#612782 - 29/07/2006 07:20 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Czesc wszystkim,

Wczoraj padły bardzo korzystne dla mnie rozstrzygnięcia (Argentyna, Korea, Rosja) więc skubnę dzisiaj coś od siebie.

Polska - Serbia i Czarnogóra

Kurs 2,20 w BAW na Serbów biorę w ciemno.Rok temu także spotkaliśmy sie z Serbami w Lidze Światowej i jak wszyscy dobrze pamietają bilans meczów w fazie grupowej wyniósł 2-2, ale od tego czasu bardzo wiele rzeczy się zmieniło. Jezeli chodzi o druzyne Polski to przede wszystkim Wlazły jest w zdecydowanie gorszej formie, Winiarski tez niczym szczególnym nie imponuje, a Murek jest tylko cieniem zawodnika sprzed kilku lat. Nie chce sie wypowiadać na temat srodkowych bo wszyscy wiedzą jaką niepowetowaną stratą dla polskiej siatkówki był wypadek Arka Gołasia. Jezeli zaś chodzi o Serbów to grają zdecydowanie lepiej niż rok temu w tej samej fazie LŚ. Przede wszystkim do druzyny powrócił świetny ale niedoceniany przyjmujący Boskan - w zeszłym roku czesciej grali Mitrovic i Janic, Goran Vujevic po słabym zeszłorocznym sezonie mocno przepracował sezon przygotowawczy i znajduje sie w wybornej formie. Objawieniem kadry jest drugi srodkowy Bjelica, w zeszłym sezonie na tej pozycji grali Markovic lub Ilic. Bardzo dobrze rozgrywa Petkovic - klasą dla siebie jest Milijkovic - i tutaj nie zgadzam sie z opiniami, ze nie doszedł on jeszcze do swojej formy - nawet z taką formą jaką obecnie prezentuje jest nie do powstrzymania dla Polskich siatkarzy.

Reasumując:
Serbia win 8/10

Do góry
#612783 - 29/07/2006 07:30 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Pozostałe typy z Gamebookers.

Chiny +2,5 seta - Francja po kursie 1.90

Francuzi bez Granvorki jak ktoś słusznie zauważył bedą znacznie osłabieni. Chińczycy u siebie grać potrafią i skoro urwali seta Rosjanom i Wlochom to dlaczego nie mieliby tego zrobic w spotkaniu z Francją - kurs wg mnie bardzo dobry.

Polska - Sic + 1,5 seta po kursie 1,65

Jak dla mnie promocja - mysle, ze Serbowie jesli nie zlekceważą Polaków to wygrają na pewno co najmniej dwa sety.

Portugalia - Brazylia -2,5 seta po kursie 1,52

Brazylia bedzie chciała sie zrewanzowac Portugalii za porazke w meczu sparingowym przed LŚ poza tym trener Rezende jest profesjonalistą i nie wierze w to, zeby Brazylia zlekcewazyła rywali. Jak dla mnie 0-3 w tym meczu.

USA - Japonia +2,5 seta po kursie 2,85

Trochę ryzykowny typ jednak wierze w to, że Japonia urwie seta Amerykanom, liczę na to, że Amerykanie troche zlekceważą rywali, poza tym ambicja Azjatów nie pozwala im przegrac 3 mecze pod rzad do zera z tym samym rywalem - moim zdaniem kurs warty ryzyka.

USA - Japonia powyzej 133,5 punkta po kursie 1,85 - BAW

Nawet jezeli Japonia nie ugra seta, ale w kazdy zdobedzie 20 punktów to zaklad jest wygrany. Moim zdaniem Japonia ugra seta wiec zaklad bedzie wygrany .

Do góry
#612784 - 29/07/2006 08:14 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
nie wiem kiedy chinole seta wlochom urwali...

Do góry
#612785 - 29/07/2006 08:27 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Quote:

Quote:

No to Włosi nie mają wyjscia, muszą wygrać ... bo karty nie dostaną, a do pierwszego miejsca im jeszcze daleko.




proszę Ciebie na temat Włochów już nic nie pisz( nie jesteś obiektywny dlatego nie widzisz w jakiej są formie).
Powodzenia jutro




Dobrze nic nie będe pisał - nie musisz czytać jesli coś napiszę, oddaje prym teraz Tobie, teraz Ty coś napisz o meczach swoje przemyślenia itp .

Do góry
#612786 - 29/07/2006 08:40 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
proszę Ciebie na temat Włochów już nic nie pisz( nie jesteś obiektywny dlatego nie widzisz w jakiej są formie).
Powodzenia jutro




Dobrze nic nie będe pisał - nie musisz czytać jesli coś napiszę, oddaje prym teraz Tobie, teraz Ty coś napisz o meczach swoje przemyślenia itp .




Amperek nie o to chodzi !!!
Wyluzuj i się nie obrażaj tylko przeczytaj uważnie.
Niebyłeś obiektywny co do drużyny Włochów!
Sam powiedziałeś że to Twoja ulubiona drużyna.
Zawodnicy powiedzieli,że dla nich najważniejsze są MŚ czyli LŚ przejdą bokiem. Twoje analizy są dobre, ale Włochom zbyt mocno zaufałeś(ja również ) Pozdro.

Do góry
#612787 - 29/07/2006 09:16 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
loipop --> faktycznie masz racje - w obydwu meczach było oczywiscie 3:0 dla Włochów - myslałem, ze w jednym meczu było 3:1 - tak czy siak dwa sety konczyły sie wygrana Włochów na przewagi, w pozostałych 4 Chinczycy łatwo przegrywali.

Do góry
#612788 - 29/07/2006 09:22 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Racja Giertyszek, racja Rafik...

Ogladalem wczoraj mecz wlochow z ruskimi i to co prezentowali Wlocsi to zenada, na tle podstawowej szostki Rosjan..zreszta spojrzcie na sklad wlochow w tym meczu....olali go po prostu wystawiajac taki skald !!!

Stad kurs w Profie byl az 1.65 !!!!!

Nie dziwota ze wiedzieli wiecej kim zagraja wlosi niz Amperek (bo skad mial znac ich nastawienie, przeciez nie jest trenerem italii)


PS.We wszystkich wczesniejszych postaach widzialem tylko uwagi, i spory, a nikt nie byl w stanie podac podstawowej rzeczy jaka byl sklad wlochow....szkoda.

Do góry
#612789 - 29/07/2006 09:27 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
o przepraszam WRa..podal ciekawy link kilka postow wczesniej i to byl klucz do tego meczu ..

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci...aacd1ef1d3ab726

Do góry
#612790 - 29/07/2006 09:49 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Timeek było napisane ze Włosi z drugim libero i ze Cernic powraca, bo pierwszy libero coś z achillesem ma, ale nic groznego.


Dzis wazny mecz dla Polaków ...



Nasi siatkarze żądni rewanżu na Serbach

...
Sobotni mecz będzie pierwszym w ramach tegorocznej Ligi Światowej, który podopieczni Raula Lozano rozegrają w Polsce.

Po pierwszych dwóch wygranych wyjazdowych spotkaniach z USA nasi siatkarze przed tygodniem przegrali dwukrotnie w Vrsacu z Serbią i Czarnogórą 1:3 i 2:3. W obu meczach polscy zawodnicy nie zachwycili. Teraz są żądni rewanżu.

Wyjdziemy na boisko, aby stłuc Serbów. Nie jesteśmy gorsi, a do tego mamy za sobą wspaniałych kibiców - mówi libero Krzysztof Ignaczak.

W sobotę i niedzielę Polaków będzie dopingowało prawie 10 tysięcy fanów. Biletów na oba spotkania nie ma już od wielu dni. Zainteresowanie meczem było tak ogromne, że organizatorzy zdecydowali się zamontować wielki telebim przed halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Podczas piątkowej konferencji prasowej trenerów nie obyło się bez kurtuazji. Przyjechaliśmy do kraju, który ma ogromne tradycje siatkarskie. Wiem, że dla Polaków Liga Światowa jest bardzo ważna - powiedział selekcjoner Serbów Lubomir Travica.

Serbowie są najsilniejszą drużyną w naszej grupie nie pozostawał dłużny trener Polaków Raul Lozano. & Dla moich zawodników gra przed tak wspaniałą publicznością jest ogromną przyjemnością. Nie zawiedziemy naszych fanów dodawał Argentyńczyk.

Kluczem do pokonania Serbów będzie jak zawsze powstrzymanie Ivana Milijkovicia. Jeden z najlepszych atakujących świata praktycznie w pojedynkę pokonał nasz zespół przed tygodniem. Nasi kibice najbardziej liczą na dobrą grę tercetu: Dawid Murek, Sebastian Świderski i Mariusz Wlazły.

Najważniejszym wydarzeniem weekendu będzie sobotnia uroczystość zawieszenia pod sufitem koszulki Arkadiusza Gołasia. Nasz środkowy zginął tragicznie 16 września 2005 r. w wypadku samochodowym w Austrii.

Bardzo brakuje nam Arka. Ta symboliczna koszulka ma go nam przypominać powiedział kapitan biało-czerwonych Piotr Gruszka. Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 15 (na żywo w TVP1), a niedzielny o godz. 18.30 (na żywo w TVP3)(siatka.net)



========================================================]


Do meczu jesteśmy nastawieni dobrze, myślę żę Raul Lozano dobrze przepracował tę przerwę między emczami, lepiej ustawił taktycznie druzynę, no i mam nadzieję że przyjęcie będzie funkcjonowało tak jak to ma być.
Zmiany jaki ja bym zrobił to wpuscił za Murka Gruszkę albo Winiara, ale zobaczymy ajk Dawid sobie poradzi w pierwszym secie, jesli dobrze to po co go sciagać, a jesli zel to lepiej szybko coś zmieniać, bo Dawidowi coś nie idze ostanio w przyjęciu. Oglaałem ostanio retransmisję na EuroSporcie i angielski komentator cały czas podkreslał ze Swider i Murek sa na razie najlepszymi Polskimi zawodnikami - liderami - ale chyba nie w przyjęciu pomyslałem.Jesli przyjęcie będzie funkcjonowało to wszystko będize grało jak trzeba. Atak - dobry, wystawa- dobra, no oprócz zagrywki która nam na razie nie wychodzi, ale jak Mariusz sie przebudzi to będzie szok dla rywali. W ogole nie wiem co jest z MAriuszem, po tym weselu coś mu nie idze, jeszcze nie ma optymalnej formy, moze dzis pokaze sie z jeszcze lepszej strony, widać ze wraca powali i ze będzieniszczył na MŚ - tak mi się przynajmniej wydaje ;p Jesli MAriusz zagrałby na swoim normalnym poziomie to byłaby swietna konfrontacja - Ivan vs Mariusz ;d Taki mecz by się oglądało od razu ciekawiej ;d
Ja dziś licze na dobre widowisko, żałuje że nie pojechałem do Łodzi na mecz a miałem zaproszenie od znajomych, nie skorzystałem, teraz tylko zostaje mi TV. Hala pełna kibiców ubranych na biało-czerwono, spiewająca i bawiąca się, to moze dodać skrzydeł naszym Orzełkom;p Dla obu druzyn są to chyba dwa najwazniejsze mecze w fazie grupowej, kto wygra 2 razy jest blizej FF, ja całym sercem jestem za Polską, ale trzeba patrzeć realnie na siły w tym meczu. Serbia gra swietnie, Polska coraz lepiej ale moze być tylko lepiej, wiec forma rosnie, oby forma była na MS i wtedy poakzemy
NIe obstawiam tego meczu, jesli miałbym stawaić to Serbia +2,5 np. byłaby ok;p ale hc wynisi +1,5 i mysle ze za drobne mozna puscić taki zakład, opczywiscie będe sie modlił zeby nikomu taki zakład nie wszedł ;p



Serbia +1,5 @ 1,6 (tak realnie, nie stawiajcie tego, Polska Polska Polska, biało czeroniii !!! )


Koszulka Arka zawisnie nad halą, Arek Nam pomoze ....




  • ========================================================]

    Co do innych meczów to : Brazylia, Usa, Francja, Kuba ... bez komentarza.


    Brazylia -2,5

    Usa -2,5

    Francja -2,5 (choć bez granvorki ale będzie 3-0)

    Kuba -1,5




    Argentyna @ 1,55 (doświadczenie bierze górę, tak jak to pisałem wczesniej)

    Egipt +1,5





    A Włochów nie ruszam, bo mnie za duzo razy zawiedli juz ;d



    Pozdrawiam, udanego weekendu


    =======================================================]

    Tripel dnia:

    Brazylia -2,5
    Kuba
    Argentyna


    9/10

    =======================================================]


  • Do góry
    #612791 - 29/07/2006 09:54 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
    timeek Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 21/01/2005
    Postów: 1781
    Skąd: Fotel (raczej wygodny)
    a dlaczego tak niski kurs tymm razem na Polakow w meczu z Serbia 1.55...ano dlatego ze wysapni sa !!!! Sen to zdrowie. i mowie to na powaznie !!!!

    "Polscy siatkarze nie dość, że przegrali oba mecze z Serbią i Czarnogórą to jeszcze podczas wizyty na Bałkanach praktycznie nie zmrużyli oka i z utęsknieniem oczekiwali powrotu do Polski. - Spotykamy się we wtorek w Spale, będzie okazja odpocząć - mówił Dawid Murek."

    "Mecz zakończył się o 22.30, w hotelu byliśmy około 23. Później kolacja, spotkanie z trenerem i było już po północy, a około 4 trzeba wyjeżdżać na lotnisko bo samolot do Warszawy z przesiadką w Mediolanie mamy godz. 6. Więc nie ma się sensu kłaść spać, jakoś to przecierpimy, a wypoczniemy już w domu - mówił w sobotę po meczu Dawid Murek.

    Do góry
    #612792 - 29/07/2006 09:55 Re: Liga Światowa 2006 cz.1
    Rafik 25 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 24/09/2005
    Postów: 13934
    Skąd: Klazienaveen
    Finlandia - Argentyna kurs 1,50 prof

    Po wczorajszej wygranje przez biało niebieskich 3-0 (22,18,22)
    dzisiaj również powinni sobie poradzic z finami. 3 wygrane z Portugalczykami pokazują jak rywale są słabi. Finlandia napewno podniosła swój poziom, ale jak widac nie na tyle by wygrywac z taką średnią drużyną jak Argentyna. Ja do jednego worka wrzuciłbym Finladnię Holandię czy Hiszpanię. Argentyna nie jest już tą ekipą co kilka lat temu jednak nadal prezentują poziom, który wystarcza na pokonanie takich rywali. Dzisiaj przewiduję ponowną wygraną gości.
    Jeśli chodzi o mecz Chiny - Francja to wydaje mi się,że francuzi wiedzą jak blisko są finału LŚ(Włosi już mają dużo porażek) i takie mecze jak te muszą wygrywac. Kurs 1,25 dośc dobry.
    Portugalia - Brazylia kurs 1,13 Brazylijczycy pamiętają porażkę z portugalczykami dlatego będą chcieli wygrac tam dwa razy i udowodnic im swoją wyższośc. Trzeba też zauważyc,że Portugalia gra ostatnio bardzo słabo. Mam nadzieję,że Brazylia nie zlekceważy rywali.
    A wy co sądzicie??

    Do góry
    Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >

    Moderator:  rafal08 



    Kto jest online
    6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, wHiTe_StAr, igea23, Igor, 11kera11), 3975 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45047 Tematów
    5582861 Postów

    Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07