Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >
Opcje tematu
#585465 - 10/06/2006 08:27 Re: GRUPA - A -
Lookaz Offline
stranger

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 1
Ja sie zastanawiam, czy nie mozna zagrac starym 442 i zamiast Szymkowiaka ustawic Zurawskiego,ktory czesto sie cofa i stara rozgrywac,gdy Polakom nie idzie. W ataku oczywiscie widze Brozka z Jeleniem.

Moznaby tez zagrac 451 na poczatku (Zuraw - pomocnik ofensywny, w ataku Jelen) i pozniej przestawic sie na 442. Zurawski do przodu a rozgrywajacy Radmoski.

co o tym sadzicie ?

Do góry
Bonus: Unibet
#585466 - 10/06/2006 08:53 Re: GRUPA - A -
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Patriotycznie to mogliśmy myśleć o meczach z Ekwadorem i Kostaryką !!!!
Ale z Niemcami nie mamy szans !!!! , wierzycie w cuda nie zależnie kto zagra !!!!
Jak widze jak Klose gra z głowy a Podolski miesza i jak Niemcy świetnie atakują to wiem że cud się nie zdaży bo Niemcy nie stracą formy w 4 dni a my formy w 4 dni nie zyskamy !!! Nie ma co już analizować jestem zażenowany tym co Janas zrobił z tą drużyną , moim zdaniem całkowicie się pogubił w wszystkim , a teraz wszyscy w kraju go zjedzą , bo nie dość że podpadł z powołaniam to przegrał w sposób kompromitujący !!!

Do góry
#585467 - 10/06/2006 08:56 Re: GRUPA - A -
sowa Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 1396
OJ ! "Rozdziobią nas kruki, wrony" - Stefan Żeromski

Ten to miał wizje !

Do góry
#585468 - 10/06/2006 09:18 Re: GRUPA - A -
OKSfan Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1102
Skąd: OLSZTYN
Pierwsza rzecza jaka bym zrobil po zakonczeniu mundialu to zwolnienie...prezesa Listkiewicza. Za to ze w ciagu kilku lat jego prezesury ciagle mamy do wyboru miedzy zawodnikami pokroju Kosowskiego, Mili czy Rasiaka.
Czy w Polsce istnieje cos takiego jak szkolenie mlodziezy?
Zwolnimy Janasa, przyjdzie np Kasperczak i kogo powola? Krzynowka, Baka, Klosa, Rasiaka. Nie ma alternatywy, nie ma doplywu nowych zawodnikow. Stoimy w miejscu juz od 30 lat.
Jesli dobrze pamietam to chyba Boniek powiedzial cos takiego: "PZPN to jedyny relikt instytucjonalny ostały z czasów PRL w Polsce"
Czekam na jakiegos smialka ktory zaryzykuje sankcje z FIFY, swoj czas, zdrowie, dobre imie i rozgoni te towarzystwo na siedem wiatrow. Lepiej stracic 5 lat ale zbudowac porzadnie od podstaw.
Fajnie sie slucha Piechniczka, Apostela czy Strejlaua ale od samego gadania nie uzdrowi sie polska pilka.
Minely 4 lata od poprzedniego mundialu i dalej caly swiat sie z nas smieje (jesli dobrze pamietam to w Korei i Japonii wybrano Polske jako zespol o najbardziej archaicznym stylu gry
To tyle mojego belkotu (brak polskich liter z lenistwa).

Do góry
#585469 - 10/06/2006 09:29 Re: GRUPA - A -
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Obejrzałem w całości obydwa wczorajsze mecze i muszę powiedzieć, że bardzo żałuję, że nasi są w tym roku tacy ciency. Chyba nigdy dotąd nie było tak łatwo strzelić Niemcom gola jak teraz. Można by pograć jak równy z równym. Gdyby nasi coś grali.

Meczu Niemcy - Polska nie tykam. Rozsądek podpowiada win gospodarzy, serce, że Żurawski i ska przypomną sobie jak się gra w piłkę.

To na razie tyle.

Do góry
#585470 - 10/06/2006 09:30 Re: GRUPA - A -
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Na srode typ dokladny wynik "4:0" po kursie 21,00 za drobne ponoc historia lubi sie powtarzac niestety

Do góry
#585471 - 10/06/2006 09:37 Re: GRUPA - A -
max74 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 2823



No i niestety stało sie najgorsze .Porazka na inauguracje 0-2 to katastrofa.Porazka z przecietna druzyna Ekwadorem.Pykre jest to ze 40 milonowy narod nie ma 11 pilkarzy....Gdzies tkwi blad...Mecz z Niemcami jawi sie jako mozliwosc katastrofy typu 0-4.Pozostala nam wiara w cud.Remis daje nam jeszcze nadzieje no zobaczymy.

Do góry
#585472 - 10/06/2006 09:43 Re: GRUPA - A -
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Po obejrzeniu wczorajszych meczy tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ktore towarzyszylo mi od momentu losowania grup, iz Grupa A jest najslabsza ze wszystkich w mistrzostwach.
Kostaryka poza 2 zawodnikami, slabiutka.
Ekwador wczoraj zrobil 3 akcje 2 bramki
Niemcy... slabi jak nigdy. Zero pomyslu na konstruowanie akcji z tak slabym zespolem jak Kostaryka... 2 stracone bramki w sposob kuriozalny. To co gra obrona Niemiecka to jest po prostu kpina. Naprawde Polska w swojej dobrej formie mialaby duze szanse na wyjscie z pierwszego miejsca,a tak... to nie wyjdzie prwdopodobnie w ogole.

Pozostaje wierzyc w cud bo te czasami sie zdarzaja
Oby Janas wyciagnal jakiegos


Tak wiec szkoda, szkoda i jescze raz szkoda, ze z tak slabej grupy prawdopodobnie nie wyjdziemy

I (We) Still believe...

Do góry
#585473 - 10/06/2006 10:40 Re: GRUPA - A -
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Tragedia.....ludzie jeżeli Janas przeciwko Ekwadorowi wychodzi jednym napastnikiem , to iloma zagra przeciw Niemcom????

Ten facet kompletnie nie ma pomysłu ani na ustawienie ,ani na taktyke.....bronić sie przed Ekwadorem???...widac co wyszło z tego....

Nie wierze w wygraną z Niemcami bo jak tu wierzyć w takie cuda po tym co widziałem,nawet słabo grajacy Niemcy zwłaszcza w lini obrony,gdzie uparcie grają na spalone robiąc to nieumiejętnie nie powinni miec problemu ze zwycięstwem..niestety..
A dla nas mistrzostwa nim sie jeszcze rozpoczęły,to już sie praktycznie skończyły....szkoda....

Do góry
#585474 - 10/06/2006 10:50 Re: GRUPA - A -
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
na Niemców z Polską jest kurs 1.50!!

Do góry
#585475 - 10/06/2006 10:59 Re: GRUPA - A -
PAVELLLO Offline
stranger

Meldunek: 18/11/2005
Postów: 10
Takiej kichy to jeszcze nie widziałem...
Oddaliśmy pierwszy strzał w 85 minucie nawet nieźle, dobrze że w ogóle oddaliśmy...
Nasze 2 przecinaki (Sobol z Radomskim) mieli ładnie czyścic w środku a nawet się nie pobrudzili dobrze. Do tego bdajże 1 żółta kartka nasz (Smolarek) i gdzie ta akresywnosć do k... nędzy miała być.
Do tego zółtko dostal najlepszy gracz na boisku Smolarek, który szczerze mówiąc nie miał z kim grąc. Próbowal coś pod koniec Jelonek, no jeszcze wczesniej Krzynówek z Zurawiem (ale ci szybo gasli z minuty na minute). Gra obrónców (tragedia, bravo Baszczu i Żewłak za podłaczenia w ofensywie, bravo jop!!!!), Szymkowiak (kompromitacja - super podania - to on grał), przecinaki nie graly co mialy grac.
A Janas mega coach za dlugo czekal ze zmianami.
Aż żal dupe ściska było ogladając ten mierny spektakl.
W tej grupie jesteśmy najsłabsi nie oszukujmy się. W środe z Niemiaszkami będzie 0:4 zgłoś się. Może wygramy ostatni mecz o nic z Kostaryka choć widząc ich gre zaczynam bardzo w to wątpic.

Podumowujac - słaba grupa z krórej nie wyjdziemy (((((

Ps. Proponuje szukać zakładów na ilośc strzałów - kto wiecej - takiego pewniaka to nigdzie nie znajdziecie.

Do góry
#585476 - 10/06/2006 11:06 Re: GRUPA - A -
rawol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 1601
Skąd: chcialbym Kajmany
wcale nie musimy pokonac reprezentacji Niemiec zeby wyjsc z grupy, napisze wiecej mozemy przegrac!! by miec dalej szanse na awans potrzebne nam co innego wygrana Kostaryki z Ekwadorem i to najlepiej dwubramkowa, dlaczego?
nawet jesli przegramy z Niemcami jedna bramka nasz bilans bramkowy bedzie 0-3 kostaryka 0 ekwador 0 i oto w ostatnim meczu bedzie nam potrzebne zwyciestwo dwoma bramkami z Kostaryka i 3manie kciukow za niemcow zeby wygrali z ekwadorem tez dwoma wtedy w tabeli Polska Ekwador Kostaryka beda miec po 3pkt ale najlepszy bilans bramkowy bedzie miec Polska -1 EK KO -2
wazniejszy dla ukladu tabeli jest dla nas mecz Kostaryka-Ekwador niz Polska-Niemcy, w przypadku zwyciestwa Ekwadoru pozostanie juz jedyna szansa...nie przegrac z niemcami a w przypadku remisu zlac kostaryke i liczyc ze ekwador wygra z niemcami w ostatnim meczu....

pozdrawiam

Do góry
#585477 - 10/06/2006 11:07 Re: GRUPA - A -
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Szczęście Janasa już się skończyło, koniec kadencji jest bliski
Polska straciła już szanse na wyjście z grupy, bo choć to sport, gdzie wszystko może się zdarzyć, to akurat nasze zwycięstwo nad gospodarzami jest ostatnią rzeczą, jaka może przytrafić się "orłom"
Bo z taka grą to my mozemy mieć kłopoty z Kostaryką
A nawet jak nasi zagrają lepiej, to i tak nie wygrają z Niemcami, bo jak do tej pory to Polsce się nigdy nie udało, więc i na MŚ nie przejdzie ten numer

Można spoko grać 1x na Niemców, bo conajwyżej remis jest w zasięgu Polaków

Cień szansy na awans byłby jeszcze, gdyby Ekwador przegrał z Kostaryką
Ale z tego co widziałem wczoraj, to Ekwador ma lepszą drużynę i jest lepiej zorganizowany
Mam już 3 punkty i będzie mu łatwiej, bo będzie na fali

Nawet jakby Kostaryka jakimś cudem wygrała, to i tak szanse Polaków na awans będą małe

Do góry
#585478 - 10/06/2006 11:21 Re: GRUPA - A -
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Niestety muszę się z tobą zgodzić, Rene.
Z tym, że ja gram na Niemców czystą 1 bo po wczorajszym widowisku nie sądzę, żeby Niemcy nam odpuścili tylko dlatego, że nam nie poszło w pierwszym meczu. Oni potrzebują pierwszego miejsca w grupie (wg mnie np. po to żeby grać ze Szwecją a nie z Anglią po grupie) a remis z Polską sprawi, że będą mieli większą presję na meczu z Ekwadorem, z którym będą się bić o to miejsce.
Co do meczu Polski z Kostaryką to, przykro to mówić, ale wydaje mi się, że Kostaryka wygra. Jeden Wanchope wystarczy, żeby przebić się przez naszą "obronę", tak jak to robił Niemcom.
Takie jest moje zdanie po wczorajszych meczach... Obym sie mylił...

Do góry
#585479 - 10/06/2006 12:28 Re: GRUPA - A -
alwaro Offline
stranger

Meldunek: 10/06/2006
Postów: 1
OKSfan zgadzam sie z Toba, nie bedziemy miali silnej reprezentacji bez zmiany szkolenia, a to nie jest mozliwe bez zmian starych pierdzeli z PZPNu

Do góry
#585480 - 10/06/2006 12:56 Re: GRUPA - A -
grzegorz18 Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 16
oczywiscie mamy szanse przegrywajac z niemcami ale zeby ekwador przegral kolejne dwa mecze a polska zlala kostaryke to potrzeba cudu. przy takim stanie kondycyjnym i psychicznym jaki maja nasze orly nie oczekujmy ze beda potrafic strzelic chocby jednego gola, gdyby to chociaz mieli taktyke i dobry pomysl na gre a naszym do 80 minuty nawet nie chcialo sie biegac niemowie juz o skonstrulowaniu dobrej szybkiej akcji, to nie sa pilkarze tylko jak to powiedzial jan tomaszewski "kopaczo biegacze" i zgadzam sie z nim bo przegrac z tak przecietnym zspolem jak ekwador to wymaga wymaga duzego wysilku jedyna teraz szansa najwieksza z nierealnych jest wygrac z niemcami i jako kibic gleboko w to wierze chociaz najprawdopodobniej dostaniemy takie lanie ze przez kilka miesiecy bedziemy chowac glowe przed niemcami ze wstydu. moje typy co do tej grupy na 1/8 finalu to niemcy i ... kostaryka mimo wszystko

Do góry
#585481 - 10/06/2006 13:08 Re: GRUPA - A -
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
A mnie sie dzisiaj pytali Szkoci i Anglicy, po co przyjechalismy na mistrzostwa jak nam sie najwyrazniej nie chcialo grac. I skoro nam calkiem niezle szlo w eliminacjach, to po co zostalo wymienionych tylu ze skladu. No i gdzie jest ten co strzelil im bramke (Frankowski)!

Do góry
#585482 - 10/06/2006 14:29 Re: GRUPA - A -
maciek100 Offline
stranger

Meldunek: 21/10/2005
Postów: 19
max74 dziwisz sie że w POlsce nie ma 11 dobrych piłkarzy. JA już się dawno temu przestałem dziwić. Policz sobie.... Owszem mamy prawie 40 mln mieszkańców (z tymi poza granicami to nawet podnad 50), ale mamy jedynie trochę mniej niż 200 tysięcy zarejestrowanych piłkarzy - wszytskich od seniuorów po tramkarzy. Spójrz na inne kraje europejskie, np. Holandię Czechy, Szwecję, Danię. No i zobacz ich bazę piołkarską. To są lata świetlne przed POlską i niestety wszytsko wskazuje żąe jeszcze długo tak to zostanie. Dlatego nie wieszajmy psów na JAnasie, bo to nie jego wina że np. Szymkowiak nie potrafi rozgrywać. To wina wszystkich tych którzy zarządzają polskim futbolem od klubów po PZPN i ministerstwo sportu, czy inne urzędy. Moim zdaniem PZPN powinien zostać zlikwidowany i powinno się założyć nowy organ zarządzający piłką reprezentacyjną, który byłby kontrolowany przez organ rządowy np. komitet olimpijski (tak jest w wielu krajach na świecie). To są bajki że PZPN nie może nikomu podlegać. Wręcz powinien, bo póki co jest to przykrywka dla kilku panów, którzy kręcą swoje intersy, tak jak ostatnio z biletami, które ukradli prawdziwym kibicom i sprzedawali na czarnym rynku z niezłym zyskiem.

Do góry
#585483 - 11/06/2006 00:49 Re: GRUPA - A -
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5675
Korea i Japonia 2002:
Korea Republic 2 - 0 Poland
Portugal 4 - 0 Poland

Niemcy 2006:
Poland 0 - 2 Ecuador
Germany ? - ? Poland

Kto wie u jakiego buka można postawić na zwycięstwo Niemiec z Polską 4-0?

Do góry
#585484 - 11/06/2006 07:51 Re: GRUPA - A -
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
u praktycznie kazdego np gamebookers

Do góry
Strona 5 z 15 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Emilio), 3693 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07