Strona 2 z 15 < 1 2 3 4 ... 14 15 >
Opcje tematu
#585405 - 07/06/2006 14:13 Re: GRUPA - A -
toma01 Offline
old hand

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 805
Skąd: Gdańsk
no coz typy na piatek to POLSKA I NIEMCY odkrywczy nie bede, z tym ze przewiduje wymeczone zwyciestwo Niemiec - pierwszy mecz zagraja spokojnie bedzie 1:0 moze 2:0 i spokoj jeszcze postawilbym do przewy 0:0

no a Polska - my to musimy wygrac i wygramy - Ekwador cienki jest - no a my napewno lepsi - bedzie 1:0, 2:0 lub 2:1

Ako calkiem dobre jest - 2,5 i to tyle jesli chodzi o piatek

Do góry
Bonus: Unibet
#585406 - 07/06/2006 20:29 Re: GRUPA - A -
grzegorz18 Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 16
witam!!! powiem jedno wyjscie z grupy to dla polski plan podstawowy, jak z niej nie wyjda to niech ida w cholere az zygac mi sie chce na mysl ze 21 czerwca wroca do polski. na koniec dodam ze mecz z ekwadorem bedzie tym kluczowym bo jak przejebia to juz po mundialu.

Do góry
#585407 - 07/06/2006 20:44 Re: GRUPA - A -
tkj Offline
addict

Meldunek: 13/09/2002
Postów: 401
Polska - Ekwador X
Polska - Ekwador Under 2.5


Myślę, że oba zespoły przyjmą zbliżoną strategię na mecze grupowe:
1. Nie przegrać pierwszego meczu.
2. Zamurować bramkę w meczu z Niemcami.
3. Wygrać z Kostaryką.

Jak będzie remis z Ekwadorm to układ meczy sprzyja Polakom, ponieważ my gramy z Kostaryką ostatni mecz (zakładam, że Ekwador przegra z Niemcami).

Zgadzam się z przedmówcami, że Ekwador słabszy od "naszych orłow", ale naszym brakuje zgrania (ogrania), bedą strasznie nerwowi. Myślę, że bedzie im trudno strzelić pierwszą bramkę na tych mistrostwach. Nasza obrona do pewnych nie należy - więc remis (chyba, że nasi zaskoczą odrazu). Możliwy wynik: 0:0, 1:0, 1:1

Do góry
#585408 - 07/06/2006 21:58 Re: GRUPA - A -
Bart87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 1846
Skąd: Łódź
Grupa A jest dla mnie dosc specyficzna gdyz na prawde trudno wskazac tu druga druzyne do awansu. Murowanym kandydatem do gry w dalszej fazie wydaja sie byc gospodarze Mistrzostw - Niemcy. Wiele osob narzeka, ze ich kadra jest jedna z najslabszych w ciagu ostatnich kilku(nastu) lat - i to niestety prawda mimo tego, ze posiadaja oni tak bramostrzelnych graczy jak Klose czy Podolski oraz Ballacka, ktory swietnie dyryguje gra i zapewne znalazlbym miejsce w podstawowej jedenastce wiekszosci futbolowych poteg. Wyniki druzyny niemieckiej rowniez nie napawaja optymizmem, w meczach towarzyskich zdarzylo im sie kilka spotkan w slabszej dyspozycji (Japonia 2:2) jednakze nie jest to dla mnie argument gdyz takie wielkie imprezy rzadza sie wlasnymi prawami. Z pelnym przekonaniem wskazuje druzyne Niemeicka do awansu do dalszej fazy (z pierwszego miejsca) jednakze co moze wydac sie troszke dziwne... waham sie czy jest sens grania na nich w spotkaniu z Kostaryka.

Druzyna Kostaryki jest dla mnie (po przeczytaniu wielu informacji i zbieraniu o niej sporej liczby ciekawostek) nadal wielka niewiadoma. Gra naszych egzotycznych rywali opiera sie glownie na niekwestionowanej gwiezdzie kostarykanskiego futbolu - Paulo Wanchopie, ktory w przeszlosci wystepowal m.in w Manchesterze City. Zawodnik niemile wspomina spotkania z Polakami gdyz grajac w ManCity odpadl z Pucharu UEFA z Groclinem, a grajac w lidze katarskiej musial stawic czolo druzynie Jacka Baka i tutaj tez jego koledzy nie podolali zadaniu. Polacy powinni glownie skupic sie na neutralizowaniu Wanchopa i drugiego snajpera Kostarykanczykow - Ronaldo Gomeza, spokojna opanowana gra moze byc tutaj kluczem do sukcesu. Nie jestem w stanie ocenic czy Kostaryka ma wieksze szanse na awans od Ekwadoru czy tez nie.

Ekwador i pierwsze co mi przychodzi na mysl to stadion polozony na wysokosci 3000 m.npm. na ktorym ulegly Argentyna czy Brazylia, to wlasnie tak Ekwador zgromadzil 23 z 28 punktow uzyksanych w eliminacjach (co ciekawe z pozostalych 5 punktow, 3 zdobyl na boisku w Kolumbii, ktore jest polozone na podobnej wysokosci). Przegladajac prase natknalem sie na wypowiedz lekarza reprezentacji Ekwadoru: "Po przylocie do Niemiec gorączki dostało czterech piłkarzy - Edwin Tenorio, Edison Mendez, Jose Luis Perlaza i Patricio Urrutia. "Nasz zespół doświadczyły nie tylko kontuzje, ale i klimat. Tutaj czasami temperatura spada do czterech stopni Celsjusza. Nie spodziewaliśmy się takich warunków" - powiedział lekarz reprezentacji Ekwadoru Ruben Santamaria." Mozemy tylko oczekiwac, ze nie jest to zabieg taktyczny z jego strony. Wrocmy takze do pamietnego meczu wygranego przez Polakow 3-0. Dla mnie nie jest to zaden wykladnik gdyz po pierwsze byl to mecz towarzyski, a po drugie warunki byly tragiczne - blota i deszczu na pewno w Niemczech nie uraczymy.

Jestem sklonny zagrac na Polske w spotkaniu z Ekwadorem. Dla Polakow ebdzie to bardzo istotny mecz gdyz w kolejnej potyczce z Niemcami raczej nic nie wskuramy, a i na koncowe 3 punkty w Kostaryka nie mozemy liczyc gdyz nie wiadomo jak ta druzyna sie zaprezentuje. Nalezy dodac, ze najwieksza nadzieja Ekwadorczykow Agustin Delgado najzwyczajniej w swiecie sie.... przeterminowala - pilakrz juz nie ma tej szybkosci, zwrotnosci i instynktu strzeleckiego. Ogladajac mecze Ekwadorczykow latwo mozna to zauwazyc kiedy Delgado pudluje nawet po kilka 100% okazji na zdobycie gola. Formacje defensywna to mocna strona Ekwadorczykow ale oczywistym jest, ze z czasem nawet najmocniejsza zapora przepusci. Po prostu trzeba atakowac.

Mecze:
Niemcy awans z 1 miejsca - 1.4 - 8.5/10
Klose - najlepszy strzelec w druzynie Niemiec - 1.8 - 7/10
Polska
- Ekwador 1 @ 1.9 - 5.5/10

Do góry
#585409 - 08/06/2006 08:03 Re: GRUPA - A -
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Pierwsze dwa mecze w grupie A ,nieatrakcyjne do grania .Kurs na zwycięstwo Niemiec żenująco niski , ewentualnie można zastanowić się nad handicupem , ale tylko po kursie powyzej 1,6 , na inaugurację MŚ zwykle pada 1 bramka, Niemcy bez Balaca , pod olbrzymią presją ,z drugiej strony ilosc strzelonych bramek ma b.wazne znaczenie na MŚ w fazie grupowej, Kostaryka chyba najsłabsza, raczej więc handi i to ten azjatycki, ale bez szalenstw kasowych.
drugi mecz Polakow , lato zawitało w Niemczech, boisko bedzie suche... gra Polakow jest dla mnie teraz przed tym pierwszym meczem wielką niewiadomą : mogą rownie dobrze wygrać , przegrać bądz zremisować , zimne piwko , kolesie i patrzymy na co bedzie stać naszych w nastepnych meczach skip

POZDRAWIAM
ELDORADO

Do góry
#585410 - 08/06/2006 13:23 Re: GRUPA - A -
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
I jutro początek MŚ

Początek o tyle ciekawy że Polska gra pierwszego dnia. Całe szczęście że nie gramy z Niemcami, który przed własną publicznością po prostu musza wygrać a doping fanów z Niemiec mógłby bardzo zdekoncentrować Polaków.

W pierwszym meczu nie widze innej możliwości jak wygrana Niemców, nie liczyłbym tu na fajerwerki w wykonaniu Niemiec, mecz może zakończyć się wymęczonym 1:0 bądź też o ile wcześnie padnie bramka efektowną wygraną 3:0. Także co do gospodarzy turnieju to nie mam wątpliwości iż wygrają.

Razem z Niemcami gram na Polaków. Po pierwsze pokonaliśmy ich całkiem niedawno w meczu towarzyskim w gorszych warunkach, po drugie wygrana z Chorwatami może być iskierką nadziei że coś w drużynie się poukładało. Rozpoczęcie turnieju od wygranej z pewnością spowodowałoby że Polacy poczuli by się pewni swego że mają szanse zdziałac coś w tej grupie. Myślę że Delgado zostanie powstrzymany przez obronę Orłów a o napad moim zdaniem nie mamy się martwić nawet gdy tam zagra ulubieniec tłumów Rasiak, bo na pewno u jego boku (jeśli nie najbardziej wystunięty) będzie Żurawski, który jest obecnie w wysokiej formie i spodziewam się jego bramki w jutrzejszym meczu.

Niemcy+Polska @2.38 /Gamebookers

Stawki trochę mniej niż średnie, w końcu inauguracja i do końca nie wiadmo jak zaprezentują się Polacy. Granie live na tym turnieju odegra ważną rolę bo tak naprawdę nie wiemy zbyt dużo o druzynach z Afryki które w tym roku zagrają na MŚ.

Pzdr.

Do góry
#585411 - 08/06/2006 14:05 Re: GRUPA - A -
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
Fajny zaklad w Bet-at-home

Ktora druzyna rozpocznie mecz @1.85 @1.85
Sadze ze Niemcy jako gospodarz pierwszy dotknie pilki czyli zaczna spotkanie Wydaje m isie ze wlasnie to jest ustawione

Do góry
#585412 - 08/06/2006 14:40 Re: GRUPA - A -
Infinity Offline
journeyman

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 74
Skąd: Poznań
moim zdanie ładnie wygląda typ "Niemcy wygrają do zera" 1.60-1.70

Do góry
#585413 - 08/06/2006 14:52 Re: GRUPA - A -
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Ballack nie zagra w pierwszym meczu. Myślicie, że ma to jakiś wpływ na wynik? Klinsmann mówi: "Traktujemy przeciwnika z dużym respektem" -zastrzegł. Piątkowy mecz na otwarcie Mundialu jest dla Kostaryki "życiową szansą", dlatego mecz nie będzie spacerkiem". Czy to jest dyplomacja czy naprawdę to będzie aż tak ciężki mecz?

Co do meczy to wkleję jeszcze co dostałem mailem:
Quote:

HiyaVata - MO Germany set things up for them here. OK, they're the host and we'll overlook this one. The group sucks imo but ok. The main reason Germany will advanceis because their first match is Costa Rica. By far the weakest team in group A. Opening the tournament with 3 points in the bag is a big moral and phsycological boost wich i think Germany was aware of, hence putting this match first. Ecudaor and Poland are going to fight for 2nd place right then in their first match. This will be a good Under to play by the way. I give advantage to Ecudaor for 3 reasons. 1st, they have played more Qual. matches than Poland. 18 to 10. 2nd. they beat Brazil AND Argentina.. 3rd. they have 90% of players playing in the same team and same league so more complete they are. Ecuador can take a point from Germany as they are unfamiliar to germany where as Germany knows the Polish side more than very well.

QUANTRET- Germany should win this match .They need to take 1st place,if they are winner of the group, 1/8final match will take part in Munchen ,there will be more spectators.Another fact, it is supposed that 1st place Germany won't meet Brazil until the final. Poland and Ecuador have nearly the same chances to take 2nd place.This match could be deciseve.Both teams played excellent in qualifying round.Ecuador gained most of the points at home(due to climate oppnonets have difficulties in playong well,a lot of people claim so).x is possible here.






Pozdrawiam!

Do góry
#585414 - 08/06/2006 15:06 Re: GRUPA - A -
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Quote:

Fajny zaklad w Bet-at-home

Ktora druzyna rozpocznie mecz @1.85 @1.85
Sadze ze Niemcy jako gospodarz pierwszy dotknie pilki czyli zaczna spotkanie Wydaje m isie ze wlasnie to jest ustawione




Aż taki wałek wykonają na ropoczęcie mundiali ? to co będzie później
... nie no moim zdaniem to jest loteria i na pewno nie chciałbym wykładać na to pieniędzy ... chociaż oczywiscie nie twierdze,że nie masz racji ...

Pozdrawiam!

Do góry
#585415 - 08/06/2006 17:30 Re: GRUPA - A -
maverick Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2002
Postów: 2835
Skąd: Wawa
Quote:

Quote:

Fajny zaklad w Bet-at-home

Ktora druzyna rozpocznie mecz @1.85 @1.85
Sadze ze Niemcy jako gospodarz pierwszy dotknie pilki czyli zaczna spotkanie Wydaje m isie ze wlasnie to jest ustawione




Aż taki wałek wykonają na ropoczęcie mundiali ? to co będzie później
... nie no moim zdaniem to jest loteria i na pewno nie chciałbym wykładać na to pieniędzy ... chociaż oczywiscie nie twierdze,że nie masz racji ...

Pozdrawiam!



A w innych bukach na to samo zdarzenie masz 1.9-1.9 a nawet czasem spotyka sie 1.95-1.95 wiec nie wiem czym tu sie zachwycac

Do góry
#585416 - 08/06/2006 17:53 Re: GRUPA - A -
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Przeglądałem sobie statystyki z meczów otwarcia od 1966 roku
11.07.1966 Anglia - Urugwaj 1:1 w Sztokholmie
31.05.1970 Meksyk - ZSRR 0:0 w Mexico City
13.06.1970 Jugosławia - Brazylia 0:0 Frankfurt
01.06.1974 Polska - RFN 0:0 w Buenos Aires
13.06.1982 Belgia - Argentyna 1:0 w Barcelonie
31.05.1986 Bułgaria - Włochy 1:1 w Mexico City
08.06.1990 Kamerun - Argentyna 1:0 w Mediolanie
17.06.1994 Niemcy - Boliwia 1:0 w Chicago
10.06.1998 Brazylia - Szkocja 2:1 w Paryżu
31.05.2002 Senegal - Francja 1:0 w Seulu

Kurs na under w meczu Niemcy - Kostaryka jest 1,95 prawdopodobnie nie zagra Ballack i z tego powodu coraz bardziej prawdopodobny staje się under. Choć mnie sie wydaje bardzo relane zagrać na dokłądny wynik 1:0, 2:0

Do góry
#585417 - 08/06/2006 19:26 Re: GRUPA - A -
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Niemcy - Kostaryka

Od kilku tygodni jestem bardzo zainteresowany wlasnie tym spotkaniem,staralem sie zdobyc jak najwiecej info o tym co dzieje sie w obu ekipach.Ogladalem wszystkie mecze sparingowe Niemcow i bardzo opszerne relacje z testow Kostaryki.

Kostaryka nie zachwycala w sparingach ,porazki z reprezentacja regionu Katalonii ( 0-2 ),czy z amatorami regionu Hoffenheim (2-3) i porazki z Ukraina (0-4) oraz Czechami (0-1) pokazaly ,ze druzyna Kostaryki jest jedna z najslabszych druzyn na mundialu!
Zespol z Kostaryki gra bardzo wolno i bez koncepcji w grze, pomimo grania z 7 defensywnymi pilkarzami czesto popelniaja proste bledy,ktore zawsze koncza sie bramkami.Bramkarze przy dosrodkowaniach sa bardzo nie pewni,obrona gubi sie gdy przeciwnicy graja presingiem a napastnicy praktycznie nie istnieja.Doswiadczony kapitan i obronca Luis Marin ,oraz obronca Douglas Sequeira,ktory ma dyrygowac obrona nie daja pewnosci druzynie,sa poprostu za wolni.Napastnik Paulo Wanchope najprawdopodobnie nie jest w formie,w sparingach najlepszy napastnik Kostaryki byl bardzo malo widoczny.Jedyna szansa na zdobycie gola jest wykonywany rzut wolny przez Ronalda Gomeza (ktory moze spokojnie porownac lewa noge do lewej Roberto Carlosa)oraz Carlosa Hernandeza,(ktory gra lewa i prawa noga i ma wspanialy strzal).

Druzyna gospodarzy od miesiecy ma problemy w defensywie,ktore nawet w zwycieskim meczu (7-0)nad Luxemburgiem mozna bylo zauwazyc.W sparingu z Japonia (2-2)defensywa znowu nie zachwycala,jednak Klinsmann dopiero w ostatnim sparingu zagral w skladzie,ktory bedziemy widziec na MS.W meczu z Kolumbia (3-0) juz defensywa zagrala bardzo dobre spotkanie i punktualnie na poczatek MS Niemcy znalezli swoja formacje.Gospodarze w meczu z Kostaryka maja nie tylko przewage faworyta,lecz sa o wiele lepiej przygotowani do mundialu i maja ogromna przewage,ktora jest -byc gospodarzem MS-,gdzie po jutrzejszym zwyciestwie nad Kostaryka zapanuje prawdziwa mundialowa goraczka w calym kraju.
Brak Ballacka absolutnie mnie w tym spotkaniu nie martwi,zastepca Borowski jest rownie dobrym pilkarzem,ktory spokojnie w meczu z Kostaryka moze zastapic Ballacka.
Klose i Schweinsteiger sa w swietnej formie,Frings,Borowski oraz Schneider graja juz od dluzszego czasu na bardzo wysokim poziomie.A.Friedrich,Mertesacker,Metzelder i Lahm to w tej chwili najlepsi obroncy Klinsmanna.


Wygrana gospodarzy roznica 2 bramek,to najmniejsza kara jaka moze spotkac zespol Ticos!


Prawdopodobne sklady:

Niemcy - Lehmann - A. Friedrich, Mertesacker, C. Metzelder, Lahm - Frings, Borowski - B. Schneider, Schweinsteiger - Klose, Podolski

Kostaryka - Porras - Umana, Sequeira, Marin - Martinez, Fonseca, Solis, L. Gonzalez - Centeno, Gomez - Wanchope

Typ:

Niemcy -1.5 @ 1.80 Betfair ( stawka?- najwieksza jaka kiedykolwiek gralem )

Do góry
#585418 - 08/06/2006 20:28 Re: GRUPA - A -
bboyek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2005
Postów: 2728
Skąd: Rzeszów
a co myslicie o tym ze Grzes Rasiak nie strzlili jutro bramki?? kurs 1.35 a raczej pewny...przy zalozeniu ze bedizmey wygrywac jedna bramka moze /grzes wejsc na jedyne 5 min nie wiecej..przy zalozeniu remisu lub przegranej do 60 min Jans wpuszcza Grzesia ale nic wielkiego on nie pokaze..tak mi sie wydaje...czuje ze Zurawki strzli pierwsza ramke dla polski a pozniej jakis obronca...

Do góry
#585419 - 08/06/2006 22:15 Re: GRUPA - A -
Dziadek Offline
enthusiast

Meldunek: 01/04/2005
Postów: 217
boyek : a co ty widzisz w tym pewnego po kursie 1,35 strzelic raczej cos strzelimy, a jak strzelimy to albo rasiak albo szymek
typ wynik : 1-2 ekwador

Do góry
#585420 - 08/06/2006 22:30 Re: GRUPA - A -
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
hmmm patrzac na oferte GB i sklad naszej grupy skleilem pare singielkow, wiec do rzeczy:

Niemcy - over 6,5 pkt. 1.65 - 2 zwyciestwa pewne, z Polska bardzo prawdopodobne, jednakze typ podparty jakims wypadkiem przy pracy czytaj remisem.

Polska - over 4,5 pkt. 1.95, kursik cudowny, jakos nie widzi mi sie nie przekroczenie tej liczby punktow, abstrahujac juz od postawy polskich kibicow, czy typerow, ktorzy widza straszne valu w graniu przeciwko Polsce badzmy szczerzy, bialo-czerwoni sa o klase lepsi i od Ekwadoru i od Kostaryki biorac pod uwage rowniez miejsce rozgrywania spotkan, poza tym szanuje Janasa, podjal trudne decyzje, ale mysle, ze moga byc one bardzo skuteczne.
Oczywiscie wsrod znawcow jesli cos mu wyjdzie to i tak pozostanie farciarzem.

Ekwador - under 3,5 goals 1.8- co tu duzo pisac, nie sa to wirtuozi ofensywni, z Niemcami zagraja na 0 z przodu, z Polska nawet jakby wygrali to max. 1 strzela, a mecz z Kostaryka nie bedzie na tyle otwarty, zeby w sumie strzelili 4 bramki, typuje 3 mecze, choc nawet jakby wyszli z grupy, to bedzie raczej under 3,5,a w 1/8 do domu z Anglia/Szwecja do 0:)

Niemcy - over 8,5 goals 1.75 - slaba grupa to raz, mysle, ze po rozgrywkach grupowych beda na tej wlasnie granicy, graja stosunkowo radosny futbol, duzo atakuja, duzo strzelaja, sa mlodzi, bedzie duzo bramek , brakl Ballacka nie zaszkodzi

Polska - over 4,5 goals 1.7 - co tam licze, ze 4 mecze Polacy na pewno zagraja, srednia 1.25 z takimi rywalami jakich bedziemy mieli jest do zdobycia, dla mnie value, a mecz z Chorwacja mnie w tym utwierdzil

1 kolejka:

Pol - Ecu 1 1.9 - mecz gram spokojnie, bo otwarcie, bo to, bo tamto, sam bardziej sie obawiam Kostaryki, bo wydaja sie byc w lepszej formie, Ekwador sie kloci, ledwo wygrywa ze studentami, badzmy powazni, w normalnym klimacie, na normalnej wysokosci to ekipa conajwzyej 2. ligi swiatowej, kurs niezly, wiec go biore

Ger-Cos 1 1.25 - -tu z kolei zagralem w dublu ze Szwedami ostrzej, wlasciwie to ostro, jak juz wczesniej pisalem, ladny futbol pod okiem Klinsiego rozwinely sie troche mlode szwabki, progres widoczny,a Kostaryka jak to Kostaryka awans to juz i tak bardzo duzo.

Na razie tyle, pozdrawiam.

Do góry
#585421 - 08/06/2006 23:24 Re: GRUPA - A -
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Quote:

Fajny zaklad w Bet-at-home

Ktora druzyna rozpocznie mecz @1.85 @1.85
Sadze ze Niemcy jako gospodarz pierwszy dotknie pilki czyli zaczna spotkanie Wydaje m isie ze wlasnie to jest ustawione




To może ja zacznę rzucać monetą i będę przyjmował przy takiej marży zakłady na to co wypadnie Ustawione Masz szanse 50 na 50, a więc zakład wogóle nie opłacalny.

Do góry
#585422 - 09/06/2006 05:56 Re: GRUPA - A -
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
Zaczynają się wielkie emocje.
Mam tylko nadzieje, żę orły wygrają.

Do góry
#585423 - 09/06/2006 06:19 Re: GRUPA - A -
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Quote:

Niemcy - over 6,5 pkt. 1.65 - 2 zwyciestwa pewne, z Polska bardzo prawdopodobne, jednakze typ podparty jakims wypadkiem przy pracy czytaj remisem.




A co jesli w gr. B na 2 miejsce spadnie Anglia , wtedy Niemcy moga ost. mecz w gr u nas odpuscic

Do góry
#585424 - 09/06/2006 06:41 Re: GRUPA - A -
beermann Offline
old hand

Meldunek: 31/12/2005
Postów: 722
Skąd: Ostrzeszów
To teraz wyjechałeś z tekstem :] Po pierwsze Niemcy sa gospodarzami,więc "odpuszczanie" moga sobie wsadzić między bajki,po drugie chyba ostatnią runde najpierw gra grupa A a a 5 godzin pozniej B,więc o czym ty do nas rozmawiasz?

Do góry
Strona 2 z 15 < 1 2 3 4 ... 14 15 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, wHiTe_StAr, igea23, Igor, 11kera11), 3975 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582861 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07