Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#11991 - 04/11/2001 00:49 Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witajcie.
Chcialem powiedziec pare slow.Moge?
-dziekuje za łaskę.
A wiec.Mam pare zeczy do wyjasnienia choc nie musze tego robic.Ale zrobie to bo wasza ciemnota zaczyna mnie w****iac.O co chodzi jak sie domyslacie ma to zwiazek z moja propozycja"rafter..."
Tak zdziwilo mnie ze tak wielkie grono zaczelo cos tam spekulowac.Widzicie nie zamierzam sie tlumaczyc ,zamierzam wyjasnic co mysle o was a co wy myslicie o mnie a raczej jak sie mylicie wiec do rzeczy.Tak zaczynam wiec czytaj:
Ludzi dziele na 4 kategorie
1 ludzi ktorzy sa przeciwni ryzyku
2hazardzisci
3graczy
4investorzy
Do czego zmierzam-wasze opinie co do mojej osoby sa bynajmniej smieszne by nie powiedziec zalosne.
Ale dalej wrocmy do tematu
wiekszosc z was moge zaliczyc do 1-2-3 kategorii.
Prawda jest taka ze wlasnie tak jest.Wiekszosc z was to srajace w majtki ludzie ktorzy placza gdy musza wydac duza sume pieniedzy-taki typ ludzi jesli chodzi o granie jest skazany na same dno rozumiesz dno.
dalej gracze i takich tu chyba najwiecej -to ludzie ktorzy graja bez mozna powiedziec sensu.Graja i graja i grajcie dalej w nieskonczonosc oczywiscie bez rezultatow dlugoterminowych.Rozumiesz dlugoterminowych a nie krotkich chwil szczescia ktore nic nie znacza.
Hazardzisci tu jeszcze istnieje pewna nadzieja lub beznadziejnosc.Dla hazardzisty gra jest gra szans i modlenie sie o wynik.Duzo razy to przezywales prawda-zastanow sie poki jeszcze nie jest za pozno.
Inwestor- prawda jest taka ze jesli chodzi o te forum nie spotkalem zadnego czlowieka ktory by wykazywal takie tendencje.
Investor wlasnie -czy wiesz co to znaczy byc investorem investujacym w zaklady sportowe?Nie wiesz tak myslalem wiec czytaj glupcze dalej moze cos sie nauczysz.
W odroznieniu od hazardzisty dla investora granie jest gra umiejetnosci a nie gra szans.Czy rozumiesz to co czytasz?
Wszystkie 3 grupy oprocz investora nie wiedza czym jest granie a raczej investowanie.
Wiesz co oznacza pieniadze pracuja?
wiesz co znaczy poczekam?
wiesz co znaczy kontrola.
wiesz co znaczy ryzyko?-o tu powiesz wiem.A ja ci mowie nic nie wiesz.Nie mowie o ryzyku ktore ty znasz glupcze.
Ryzyko ktore ty znasz to investycja krotko terminowa z niewiadomym skutkiem.
Ryzyko ktore ja znam to investycja dlugoterminowa ze skutkiem przewidywanym.Rozumiesz?
Hazardem nie jest cos o ile wiemy co robimy.Koncepcja dzialania polega na uzyciu fachowej wiedzy,rozsadku i zamilowania,aby zniwelowac przypadki i zmniejszyc ryzyko..
Ale starczy tej nauki bo i tak malo z tego prawdopodobnie wyniesiecie by wy wszystko wiecie najlepiej.Mam racje kolego
dlaczego to pisze bo naprawde az zal sciska mi serce jak widze wasza sytuacje.Szczegolnie tych co pisza nie majac pojecia o niczym.Szczeglnie piszac o mojej osobie"rafter skompromitowales sie" itp.
Panowie najlepiej bedzie jak skonczymy spekulowac o tym czy o tamtym.Widzicie nic nie wiecie o mnie a to ze tu moje typy sa do dupy o niczym nie swiadczy.Wlasnie zastanawia mnie skad wysnules takie wnioski.Juz ci mowie myslales w ten sposob:
"kurcze jesli ten gosc podaje tu takie typy to co on moze wiedziec o graniu"
Prawda tak myslisz pewnie nadal.Oczywiscie nie dziwi mnie to bo sie nie znamy.I masz pelne prawo tak myslec,ale wiedz ze jestes w bardzo wielkim bledzie.

A teraz prosze cale forum kazdego z osobna o sonde.Tak o sondaz a raczej o glosowanie .Za chwile otwoze temat"RAFTER OFF-ON?
Zaglosujcie czy zyczycie sobie abym byl tu obecny pozniej podliczy ktos glosy ja spojrze i problem "raftera" na forum sie skonczy.Tak to bedzie sad ostateczny,nie zamierzam tracic czasu na marne.Wiec jesli okaze sie ze trace czas to znikam,jesli zas moze cos tu na forum wnosze to pozostane z wola wiekszosci oczywiscie.Nie chodzi mi o to ze mi tu zle chodzi o to aby sprawdzic czy nie trace czasu.Wiec glosujcie do poniedzialku pozniej zobacze co zadecyduje.He pewnie myslisz kurde koles kim ty jestes zeby tak mowic "zadecyduje" bogiem czy cos takiego.A ja ci mowie aby wiecej glosowalo przeciw bo czas to pieniadz.
GLOSUJCIE...

Do góry
Bonus: Unibet
#11992 - 04/11/2001 02:58 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Eternal Offline
enthusiast

Meldunek: 09/10/2001
Postów: 203
Skąd: Warszawa
Wiem ze powinienem to olac, ale rzuca mnie jak czytam te zalosne teksty. Poslugujesz sie kolego wspanialymi sloganami. Gdzie je uslyszales? W stsie, od ludzi ktorzy naprawde wiedza czym jest inwestowanie? I nie pytaj "czy wiesz co czytasz" bo sam nie masz o tym pojecia. Pomysl czasem zanim cos zrobisz. Pospieszyles sie z organizowaniem tego swojego konkursu. Efekt: masz stan: 11-15. zalosne, biorac pod uwage wczesniejsze zapowiedzi w stylu "nie ukrywam ze jestem zdecydowanym faworytem i zamierzam wygrac". I tak samo kompromitujesz sie teraz. zamiast rzycac sie jak malpa uwieziona w zbyt malej klatce, zastanow sie jak grac i czym rzeczywiscie jest inwestowanie.
Zapewne w odpowiedzi wyczytam stek marnych wyzwisk, ale to typowe dla takich jak ty.

Do góry
#11993 - 04/11/2001 02:59 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Eternal Offline
enthusiast

Meldunek: 09/10/2001
Postów: 203
Skąd: Warszawa
I jeszcze jedno: calkiem niezly masz pomysl na ucieczke...

Do góry
#11994 - 04/11/2001 03:45 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Anonymous
Unregistered


Witam PANIE WIELMOŻNY RAFTERZE
Przez dłuższy czas przyglądam się twoim typom i wypowiedziom. Nic nie pisałem, ale teraz muszę. Nie wiem kim jesteś, ale uważasz się za mistrza świata Rumunii. Ok, nie ma sprawy, masz prawo do tego, ale pouczanie wszystkich i robienie z nich głupków to zupełnie inna kwestia. Wiesz czego ci brakuje w życiu?

P O K O R Y

Zaproponowałeś konkurs, jesteś teraz w tabeli w ogonie, no i co? Zaczynasz się głupio tłumaczyć, że nie mogłeś zagrać tego co chciałeś itp. Następnie nie wchodzą ci również typy, do których jesteś absolutnie pewien. Zdarza się i najlepszym, ale Ty nie przyjmiesz tego z pokorą tylko mówisz, że i tak jesteś wspaniały i tego typu pierdoły.

Jesteś kontrowersyjny, to fakt, ale denerwujesz już zbyt wiele osób, bo trzęsiesz tym forum jak prywatnym folwarkiem. Jak chcesz się wyżyć to idź lepiej przerzuć parę kilo w siłowni.

Do góry
#11995 - 04/11/2001 04:13 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Anonymous
Unregistered


witam jestem nowy ale przyglšdam się temu zmieszaniu i mam do Ciebie RAFTER pytanie ----kim ty jesteœ ,że takie wywody œlesz???----
miłych snów

Do góry
#11996 - 04/11/2001 04:24 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
maly Offline
enthusiast

Meldunek: 08/08/2001
Postów: 283
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Jeszcze takie male wtracenie tutaj
Panie Rafterze skoro nie ma pan czasu na podawanie typow to skad nagle u pana znalz sie czas na zalozenie 2 nowych tematow i wysmarowanie posta na cala strone w przegladarce?Prosze o odpowiedz!A i jeszcze jedno!Zauwaz ze ani razu zlego slowa jeszcze na Ciebie nie powiedzialem wiec bardzo prosze nie zaczynaj odpowiedzi od bluzgow itp.
MAŁY

Do góry
#11997 - 04/11/2001 04:37 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
Żenada,po prostu żenada.
Przynajmnie nie będzie już tych błagań w stylu Rafter- proszę podaj jakiś typ bo jesteś geniuszem typowania
Chyba ktoś o zwichrowanej psychice ma ubaw przed komputerem bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć żeby tak się kompromitować i nazywać jeszcze profesjonalistą.

Do góry
#11998 - 04/11/2001 04:47 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Motonita Offline
member

Meldunek: 02/03/2001
Postów: 195
Skąd: Krakow
Witam wszystkich po spooorej przerwie
Podpiolem sie pod ten temat bo jak widze niektore "rzeczy" sie tu nie zmienily Czyli po staremu,sezon sie skonczyl,zimno %$@## to sie tu pokrece

Pozdro.
Ps:
A co do tego tematu to, boszzze...

Do góry
#11999 - 04/11/2001 05:17 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Ryzyko ktore ja znam to investycja dlugoterminowa ze skutkiem przewidywanym.Rozumiesz?[/qb][/QUOTE]

Tak, w zupełności. Wystarczy spojrzeć na Twoje typy i wszystko jest jasne.

Tu chodzi o jedną rzecz: honor. Wezwałeś wszystkich do pojedynku przeciw "mistrzowi" (chodzi Tu o Ciebie Rafer) i skompromitowałeś się: wynik 11-15.

Dla każdej innej osoby taki wynik nie oznaczałby kompromitację. Dlaczego? Dlatego, że oprócz Ciebie nikt inny nie wywyższał się i w arogancki sposób nie poniżał innych.

Tak więc jeśli chcesz pokazać innym, że potrafisz typować, to zrób właśnie to. Pokaż, że znasz się na typowaniu. Pokaż, że potrafisz wygrywać. Pokaż, że dzięki Twoim typom inny mogą osiągnąć zysk. Jak na razie z obietnić zostały tylko puste słowa.

Do góry
#12000 - 04/11/2001 06:20 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Conrad podpisuje sie pod tym co napisales powyzej. Szczerze mowiac wlasnie mialem zamiar utworzyc post o mniej wiecej takiej samej tresci. Dzieki ze mnie wyreczyles.

Do góry
#12001 - 04/11/2001 09:44 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Pat Offline
journeyman

Meldunek: 04/02/2001
Postów: 86
Skąd: Trzemeszno
Conrad tak trzymać. Zachowałeś się jak prawdziwy ..Administrator
Tak poza tym jak o tym wszystkim myślę, to coraz bardziej przekonuję się do teorii spiskowej .
Przecież to takie absurdalne. Może w rzeczywistości RAFTER "kręci sobie z nas wszystkich bekę" a jego hobby to robienie zamieszania wokół siebie. To z kolei wskazywało by na jakiegoś nadpobudliwego nastolatka (coś w rodzaju cybernetycznego maniaka). Beznadziejna teoria ? Nie do końca. Mamy w końcu niepodważalne poszlaki tzn. ortograię a'la RAFTER

P.S. Ja muwie teoria spiskowa, rozómiesz ?
Nie rozómiesz. Ty się pytasz czemu ? Ja muwie wiesz co to Harry Potter i lato muminków.
Ty muwisz nie wiem. Ja terz. Apropo chodzą słuchy, że Alicja w krainie czarów rozwiązała zagadkę dla geniuszy.

Do góry
#12002 - 04/11/2001 12:18 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
alki Offline
addict

Meldunek: 12/06/2001
Postów: 554
wITAM
oj Oj , PRZEGINASZ GOŚCIU, za kogo ty sie wogole uwazasz, aby rozwijac na forum temat czy mam zostac czy nie (ja tak dalej pojdzie to moze kazdy z nas zalozy sobie taki temat a bedzie tego z 1000), ale nikt nie jest na tyle arogancki aby w tak chamski sposob manifestowac swoja "wyzszosc" (wyglado to na dziecinna klotnie w piaskownicy i sonde czy mam zabrac swoje zabawki i sie z wami nie kolegowac?). kreujesz sie na guru ktory cyklicznie znika pojawia sie i wytyka wszytkim bledy nie zauwazajac swoich. najlepszym rozwiazaniem bedzie jesli zmienisz nicka bo pod tym jestes juz spalony, lub co gorsza nie uwazam aby ci sie to udalo zaczniesz dobrze typowac. masz wysoka opinie o sobie - to bardzo dobrze, tylko jest strasznie zle jesli ktos wyzej sra niz tylek ma.

Do góry
#12003 - 04/11/2001 12:21 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
człowiek parę godzin nie ma netu a tu takie jaja bo to w kategoriach humoru należy potraktować... umęczony rafter miast z pokorą spuścić głowę albo po prostu zacząć lepiej typować postanowił poddać się osądowi
jakby ktoś spojrzał na to z boku to by boki zrywał ze śmiechu
rafter o dziwo ta cała sprawa ci może wyjść na dobre bo może ty się w końcu czegoś nauczysz
nie odnośnie typowania bo mogę uwierzyć że jesteś dobrytylko masz pecha
odnośnie tego że traktując innych jak śmieci ostatecznie zostaje się samemu śmieciem...te tematy które pozakładałeś raczej nie świadczą o tym że się czegoś nauczyłeś :rolleyes:

Do góry
#12004 - 04/11/2001 15:28 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Anonymous
Unregistered


Jestem tu nowy i widzę, że Rafter jest aroganckim snobem! Obraża wszystkich! Myślę, że Rafter nadaje się Do Big Brothera i może podać rękę Irkowi! Jesteście dokładnie tacy sami, zgrywacie się na bożyszcze a jesteście nikim.

Do góry
#12005 - 04/11/2001 16:12 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Anonymous
Unregistered


Ludzie dajcie już sobie spokój z tym tematem - a szczególnie z porównywaniem kogokolwiek do tej tandety Big Brothera (sorry że to mówie ale niektórzy chyba są na dużo niższym poziomie intelektualnym niż RAFTER). Jesteśmy tu zgromadzeni chyba w innym celu , a to że dajemy sie prowokować to świadczy tylko o naszej słabości. To ma być forum dla ludzi bawiących się zarabianiem pieniędzy ( czy jak kto woli inVestowaniem przez V ) a nie tym kto kogo bardziej objedzie. Myśle że era raftera się skończyła i powinien conajmniej zmienić nick - zrobił by to każdy honorowy człowiek m(taki by sie zapewne wycofał z tej karuzeli. W końcu uważam was(nas) wszystkich za w miare inteligentnych więc może już najwyższy czas podać sobię rękę i zakopać topór wojenny)
Myślę że tak postępują cywilizowani ludzie
POZDROWIENIA dla całego forum - wykonujecie naprawde bardzo dobrą robotę

Do góry
#12006 - 04/11/2001 20:59 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
JAMES Offline
addict

Meldunek: 17/10/2001
Postów: 548
Skąd: Białystok
RAFTER LUDZIE DZIELA SIE NA MĄDRYCH I GŁUPICH , A TY NA 100% NALEŻYSZ DO TYCH DRUGICH

Do góry
#12007 - 05/11/2001 02:47 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Anonymous
Unregistered


WLASNIE rafter SPADAJ STAD PAPAA MISTRZU POKLONY DO PANA !!!;POKORY SYNU POKORY!! LEPPER BY POWIEDZIAL A JA SIE ZGADZAM , POKORY RAFTER MISTRZU POKORY
!

Do góry
#12008 - 07/11/2001 01:41 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Anonymous
Unregistered


Luuuuuudzieee, wy chyba juz sie naprawde nudzicie, zeby na mecz.pl , rozpatrywac, czy jakis mniejszy lub wiekszy nieudacznik ma zostac, czy nie.....

Do góry
#12009 - 12/11/2001 00:39 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Anonymous
Unregistered


Rafter lecz się. Po pierwsze masz zaburzenia własnej osobowości.po drugie tak naprawdę nie masz pojęcia o tenisie i nie "czujesz"meczy.Nie męcz innych i siebie.

Do góry
#12010 - 25/03/2003 15:52 Re: Naucze was paru zeczy -bo widze ze ...
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Hehe, ten byl lepszy, sorka za zasmiecanie, ale mlodzi forumowicze niech to przezyja co tu sie dzialo kilkanascie miesiecy temu....

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (VVega, wHiTe_StAr, 11kera11, burbon, alfa), 3690 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07