Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#99138 - 02/05/2003 02:25 Re: ZMIANY !!!!!!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Stsik/.../Bunt/Hifon/itd., za czat odpowiedzialny jest Arth i według mnie (oraz "starszych" użytkowników forum) odwala on kawał dobrej roboty. Jeśli miałeś _prawdziwy_ problem z zaistnieniem na czacie to wystarczyło zgłosic się do niego kulturalnie i z pewnością by Ci pomógł.

Do góry
Bonus: Unibet
#99139 - 02/05/2003 03:00 Re: ZMIANY !!!!!!
vodzior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2002
Postów: 3767
Skąd: Rzeszow
witam
****a kolejny debil ktory sie rejestruje aby tylko cos glupiego napisac - uke: HiFon - jakos na razie nie widac i mozna policzyc na palcach ta cala rzesze ludzi ktorych zbanowal LIDER , czyli musial miec do tego powody. Obecnie na czacie zarejestrowanych jest ok 3000 ludzi a moze i wiecej, jakos nikomu nie przeszkadza jak widac z postow aby cos bylo nie tak z tym banowaniem (sa to jedynie jakies wyjatki), tym osobom po prostu chyba szkoda ze ta osoba ma OPA a one nie maja. Ktos pisal o koalicji pomiedzy ludzmi mieszkajacymi w okolicach Bialegostoku ktorzy stoja murem za Liderem wiec ja na to - jestem z Rzeszowa a wiec sa to dosc dalekie okolice Bialegostoku, i mimo ze kolesia nie znam a on mnie tez, mam szacunek jako do opa i cenie go za to ze potrafi zrobic z takimi frajerami na czacie porzadek bo bez niego z czata zrobilby sie burdel i jeden wielki syf. A jak widac nikt tego nie lubi. Wiec tez jestem po stronie Lidera tak jak caly czat (z wyjatkami ) uke: Pokemonom zakladajacym takie tematy mowie :stop:

Do góry
#99140 - 02/05/2003 12:10 Re: ZMIANY !!!!!!
Da Bartek Offline
pokakulka

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 4680
Skąd: Covilhã (Portugalia) / Bi...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał HiFon:
[qb]JESTES DLA WSZYSTKICH ZEREM I POSMIEWISKIEM.

TAKA JEST PRAWDA[/qb][/QUOTE]Dla mnie np nie ejst zerem, wiec jzu nei dla wszystkich, a tak swoja droga, zakladacie nowe konta, myslicie ze Conrad uwierzy bandzie jakichs nowych przeciwko staremu uzytkownikowi, ktory jest do tego opem? Kazdy moze sobie zalorzyc drugie konto, wejsc i se pobluzgac, oskarzac innych, osobiscie nie wchodze czesto na czat, lecz bylem tam 2 razy i po prostu odzywalem sie kulturalnie, mimo ze bylem jakos gosc, nikt mnie nei zbanowal itp. A jak wam sie cos nie podoba to zmiencie czat (albo weterynarza).

Pozdrawiam

Do góry
#99141 - 02/05/2003 15:31 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Stsik/.../Bunt/Hifon/itd., za czat odpowiedzialny jest Arth i według mnie (oraz "starszych" użytkowników forum) odwala on kawał dobrej roboty. Jeśli miałeś _prawdziwy_ problem z zaistnieniem na czacie to wystarczyło zgłosic się do niego kulturalnie i z pewnością by Ci pomógł.[/qb][/QUOTE]jasne Conrad arth jest ok. tylko niechodzi tu akurat o zaistnienie na czacie, proponuje nowym uzytkownikom jak i tym ktorzy sa tu dluzej i na czacie aby przymykali oko na zachowanie Lidera wobec nich bo to i tak nic nieda a Wy potem bedziecie skazani na czytanie takich textow jak ja i prowokowani przez innych uzytkownikow, ciekawe jakbys Panie Conradzie zareagowal jesli by Cie jakis uzytkownik nazwal pedalem takie texty poprostu sa denerwujace tym bardziej ze wyzywaja sie ludzie ktorzy do malolatow raczej nienaleza, poprostu chwalcie Lidera jak i to forum bo innego wyjscia niema... Da Bartek ludzie zakladaja nowe konta bo zapewne boja sie uzycia swoich prawdziwych nickow bo potem na czacie beda mieli mile powitanie ja sie tego niebalem i wiedzialem co to bedzie oznaczalo, jestem zwyklym uzytkownikiem forum a moze juz bylem pewnie dostane bana ze sie odwazylem cos napisac, poponuje przydupasom Lidera by sie niewpieprzali w nie swoje sprawy i jesli z nim rozmawiam to z nim a nie z wami, wiem ze ma on wielu adwokatow ale pewnie sam sobie da rade, szkoda ze jestescie tacy madrzy przed ekranem monitora, lepiej zajmijcie sie typowaniem

Do góry
#99142 - 02/05/2003 16:22 Re: ZMIANY !!!!!!
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Rrzyduapsów to sobie znajdz w piaskownicy "ośle" jeden..jak ci nie pasuje zachowanie Lidera to zmien forum..nikt nie bedzie płakał że odejdziesz fujaro jedna..inaczej juz cie nie moge nazwac..marginesie społeczny..zmien swoje nastawienie..sposob wyrażania się a nie będzie problemów...
Pozdrawiam

Do góry
#99143 - 02/05/2003 16:22 Re: ZMIANY !!!!!!
Vipek Offline
old hand

Meldunek: 17/09/2002
Postów: 1040
Skąd: Białystok
Oryginalnie wysłał dymeczek:
[qb]

jasne Conrad arth jest ok. tylko niechodzi tu akurat o zaistnienie na czacie, proponuje nowym uzytkownikom jak i tym ktorzy sa tu dluzej i na czacie aby przymykali oko na zachowanie Lidera wobec nich bo to i tak nic nieda a Wy potem bedziecie skazani na czytanie takich textow jak ja i prowokowani przez innych uzytkownikow, ciekawe jakbys Panie Conradzie zareagowal jesli by Cie jakis uzytkownik nazwal pedalem takie texty poprostu sa denerwujace tym bardziej ze wyzywaja sie ludzie ktorzy do malolatow raczej nienaleza, poprostu chwalcie Lidera jak i to forum bo innego wyjscia niema... Da Bartek ludzie zakladaja nowe konta bo zapewne boja sie uzycia swoich prawdziwych nickow bo potem na czacie beda mieli mile powitanie ja sie tego niebalem i wiedzialem co to bedzie oznaczalo, jestem zwyklym uzytkownikiem forum a moze juz bylem pewnie dostane bana ze sie odwazylem cos napisac, poponuje przydupasom Lidera by sie niewpieprzali w nie swoje sprawy i jesli z nim rozmawiam to z nim a nie z wami, wiem ze ma on wielu adwokatow ale pewnie sam sobie da rade, szkoda ze jestescie tacy madrzy przed ekranem monitora, lepiej zajmijcie sie typowaniem[/qb]

heheheheehehehehehehe i tyle w tym temacie ...super sa te wasze skargi , niczym z przedszkola

Do góry
#99144 - 02/05/2003 18:31 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
[QUOTE]Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]Rrzyduapsów to sobie znajdz w piaskownicy "ośle" jeden..jak ci nie pasuje zachowanie Lidera to zmien forum..nikt nie bedzie płakał że odejdziesz fujaro jedna..inaczej juz cie nie moge nazwac..marginesie społeczny..zmien swoje nastawienie..sposob wyrażania się a nie będzie problemów...
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]juz dawno zmienilem swoje nastawienie, ale jak widac co poniektorym podoba sie wyzywanie innych przez neta, tylko to do niczego nieprowadzi, na forum mi sie podoba i niemam zamiaru go zmieniac a na czacie to inni maja zle nastawienie do mnie a nie ja do nich, a co do Lidera to ostatnio wlasnie on do mnie niepisze glupich textow tylko inni prowokuja do tego zeby bylo ciagle jak jest i do tego zebym sie z kims wyzywal !!!!! idz sie wyzyj gdzies na podworko jak Ci sie nudzi , nawet mnie nieznasz a piszesz glupoty pod moim adresem, zastanow sie co Ci to daje i nietylko do Ciebie sie to tyczy, a napewno juz niebede na nikogo najezdzal i niebedzie problemu... ale znajac zycie nadal sie nic niezmieni... tylko ze ja niebede sie bil z kims o czata juz to zreszta mowilem i niechcem zadnego opa bo nieraz mialem okazje miec na innych kanalach i niema takiej potrzeby... mam wazniejsze sprawy niz klotnie na czacie i wyzwiska na necie... ale jesli ktos bedzie mnie prowokowal i wyzywal to mu poprostu tez napisze wiazanke milych slowek... narka

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, pacyfista), 3241 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592309 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42