Opcje tematu
#945 - 17/04/2001 17:15 Postulat TT
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
Witam,
Moim zdaniem nie ma sensu się dalej trzymać polskich buków jeśli chodzi o NBA. Handicapy dostępne u zagranicznych bukmacherów przynoszą dużo więcej zysku. Kursy wynoszą po 1.91 na każdą stronę (po korekcie wyniku określonej handicapem) podczas gdy u nas można dostać 1.15 za samo zwycięstwo. Nikt rozsądny nie puści takiego singla. Spędzamy sporo czasu na analizie składów, formy w ostatnich spotkaniach i gdy wreszcie wyłowimy perełkę tzn. mecz w którym szykuje się pogrom, to dostajemy co? 1.10 albo 1.15 do TT. Następnie co robimy, to dokładamy kilka innych spotkań mniej lub bardziej przeanalizowanych i w efekcie jest PORAŻKA. A nasz mecz wchodzi 25 punktami.

Dlatego postuluję o wprowadzenie do TT jednego z bukmacherów zagranicznych, który posiada handicapy na NBA po uczciwych kursach 1.91. Musi być to bukmacher o dużej renomie i sprawnie działającej stronie internetowej. Dużo z nas będzie korzystała z oferty tego biura częściej niż np. z oferty Betako.

Mam nadzieję że nie obrażą się na mnie panowie liczący typy do TT, ledwie odetchnęli gdy przeszła zmiana regulaminu TT związana z powiadomieniem o wygranej, a tu ktoś znowu próbuje dołożyć im pracy.

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#946 - 17/04/2001 17:28 Re: Postulat TT
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Takie pewne typy w NBA możesz przeż umieszczać w temacie Super Typy. Wprowadzenia zagranicznego bukmachera będzie bez sensu. Albo polscy bukmacherzy albo jeden zagraniczny, mieszanka bukmacherska wprpwadzi zamieszanie. Poza tym nie wszstkie typy muszą być do Tabeli Typerów, zawsze możesz napisać poza że to jest pewniak i warto stawiać na niego za granicą.

Do góry
#947 - 17/04/2001 19:39 Re: Postulat TT
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
Uważam że powinniśmy zrobić wyjątek w tym przypadku i grać handicapy na NBA. Jest to najbardziej rozsądna i korzystna forma obstawiania NBA.
Nie sądzę że ta propozycja wprowadzi zamieszanie do TT. Decyzja należy do Was, ja uważam że odrzucenie każdego pomysłu jest zawsze łatwiejsze niż jego rozwinięcie i przedewszystkim nie wprowadza zamieszania.

Do góry
#948 - 17/04/2001 19:50 Re: Postulat TT
Paragon Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 121
Skąd: Wrocław
a ja sie zgadzam z Piotrkiem... obstawianie z handicapami NBA wydaje mi sie bardziej oplacalne niz na samo zwyciestwo... SebaS piszesz, ze zawsze mozna dac do super-typow, albo nie do TT... jasne zgadza sie, ale wydaje mi sie, ze sporo ludzi dzieli sie swoimi typami tylko gdy ma z tego jakas korzysc - chocby wyzsza pozycje w TT, a jesli nie ma korzysci to po prostu nic ne napisza... moze to dziwne co pisze, ale tak chyba jest... zreszta spojrzmy: czy teraz ktos typuje NBA z handicapami? nikt!!! a bardzo by sie przydalo!!! mozliwosc obstawiania TYLKO NBA z handicapami z zagranicznego buka uwazam za warto przemyslenia i dyskusji...

pozdr.
Paragon

Do góry
#949 - 18/04/2001 03:33 Re: Postulat TT
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Jeśli ktoś nie chce pisać handiscapy pewne jego zdaniem, tylko dlatego że nie będzie miał z tego korzyści to niech ich nie pisze, ja z tego powodu nie będę płakał. Pamiętejmy że stoimy po tej samej stronie. Wolę dostać handiscapa mniej pewnego od osoby która podzieli się nim nic na tym nie zarabiając, niż od osoby która zrobi to z bólem i trudem tylko dlatego że nic za to nie dostanie.

Do góry
#950 - 18/04/2001 04:44 Re: Postulat TT
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
Powodem niepodawania przeze mnie super pewnych typów na handicapy jest właśnie to że stoimy po jednej stronie .

Chciałem w tym temacie przekonać wszystkich do zalegalizowania handicapów na NBA, ponieważ gra w ten sposób daje prawdziwą radość z obstawiania koszykówki.

Pozwólcie, że będę tu prezentował moje handicapy z NBA, zapraszam wszystkich do umieszczania swoich typów na tego rodzaju zakłady, tutaj lub w innych tematach:

18.04, godz 01:00
Toronto (-8,5 pkt) - Detroit "1" 1.91

Pozdrawiam, Piotrek

Do góry
#951 - 18/04/2001 04:50 Re: Postulat TT
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
A jak będę pisał że się nie zgadzam z tym typem i będę podawał powody to sie nie obrazisz ?

Do góry
#952 - 18/04/2001 04:54 Re: Postulat TT
Pat Offline
journeyman

Meldunek: 04/02/2001
Postów: 86
Skąd: Trzemeszno
Witam,
Moim zdaniem zdecydowanie należy się trzymać tylko kursów polskich bukmacherów tzn. Sts i Profa. Większość osób na forum nie ma możliwości obstawiania u zagranicznych bukmacherów więc kto tak naprawdę będzie mógł skorzystać z takich propozycji ???
Prawdziwym celem tego forum jest przecież wymiana poglądów, doświadczeń z gry u bukmacherów a w rezultacie "czysty zysk ze sportu" a nie rywalizacja między forumowiczami. Tabela typerów jest bardzo potrzebna, i powinny być tak jak są obecnie jasne reguły współzawodnictwa. Typowanie powinno mimo wszystko polegać na znajdowaniu naprawdę wartych obstawienia meczy a nie na poszukiwaniu najlepszych kursów (co prowadzi donikąd bo często tacy bukmacherzy to zwykli oszuści albo podawane kursy w rzeczywistości są dużo mniejsze np. w Totomixie ! ).

Do góry
#953 - 18/04/2001 05:04 Re: Postulat TT
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
Sebasie,
wszystko zweryfikuje wynik

[This message has been edited by Piotrek (edited 18-04-2001).]

Do góry
#954 - 18/04/2001 05:06 Re: Postulat TT
Pat Offline
journeyman

Meldunek: 04/02/2001
Postów: 86
Skąd: Trzemeszno
Piotrek co masz na myśli ?

Do góry
#955 - 18/04/2001 05:06 Re: Postulat TT
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Nie dostałem odpowiedzi, mecz za 5 min. ale o to chodzi aby dyskutować o meczu więc:

Carter może nie zagrać w tym meczu, z powodu kontuzji przegubu, jeśli nie zagra to nawet nie ma mowy aby Toronto wygrało z taką przewagą.
Stackouse ma forme.
Na ostatnie 4 meczy w Toronto 1 raz wygrało Toronto i to zaledwie przewagą 4 koszy.
11 kwietnia 2001 Detroit wygrało u siebie przewagą 12 punktów z Toronto.
Znajomy postawił na Detroit, a jest to bardzo dobry typer.
Patrząc na te dane, maleją szanse na to aby Toronto wygrało przewagą 9 koszy.
Pewnie postawiłeś na ten handiscap, w takim razie powodzenia obyś wygrał i obym się mylił.

Do góry
#956 - 18/04/2001 05:29 Re: Postulat TT
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
Pamiętam ten mecz 11 kwietnia, wtopiłem wtedy w TT, a Toronto prowadziło po połówce już 17 punktami. Carter jednak gra, mecz jest bardzo wyrównany. Wybierając ten mecz spośród innych sugerowałem się właśnie tym że Toronto ostatnio gra niespecjalnie . Po ostatnim fatalnym występie (-28 pkt) liczę na przełamanie.

Do góry
#957 - 18/04/2001 13:41 Re: Postulat TT
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
Mamy remis, a raczej porażke, cóż mówi się trudno.
Wciąż jednak uważam że handicapy są lepszą zabawą od tradycyjnego obstawiania, formą bardziej pasują do koszykówki i namawiam wszystkich uczestników do korzystania z tej właśnie formy gry.

Do góry




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, pacyfista, 11kera11, Huberthg, Sensei, Igor, Skorpion BB), 3363 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584549 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07