Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >
Opcje tematu
#889044 - 23/01/2007 17:37 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: nawoj]
cyt Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2007
Postów: 37
Nawoj od dawna sledze to forum ,a pisze od kilku dni,i masz u mnie duzy szacunek za ciekawe i dobre opinie.Jestem dumny ze jestem POLAKIEM ,i wlasnie tak zaznaczylem tylko bute zabojadow.Oni nas po prostu lekcewaza ,bo zawsze w historii robilismy im dobrze.Tak naprawde to ciagle sa dwie Europy ,a my ,Wegrzy i np Ukraina jestesmy w tej gorszej.A to my dla tego kontynentu zrobilismy wiecej niz ci slimakozercy.

Do góry
Bonus: Unibet
#889157 - 23/01/2007 17:55 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: cyt]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
No to ciesze się,że mamy podobne opinie.A co do mojego wczesniejszego postu,to raczej powinien brzmiec,ze zajecie miejsca 1-2 w naszej grupie daje dużą gwarancje,ze nie trafi sie w 1/4 finału na H lub CH,a raczej na Węgry lub Danię

Do góry
#889194 - 23/01/2007 18:00 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: nawoj]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
witam, i ja doloze cos od siebie
Francuzi musza bo sa faworytami,takim sie zawsze gra ciezej, nasi na pelnym luzie, plan minimum juz jest, nie zdziewie sie jesli dojada do strefy medalowej, w koncu potencjal jest- w najlepszej lidze swiata czyli niemieckiej gra praktycznie podstawowy nasz sklad, to musi procentowac
Nie stwawiam tego meczu ale mysle ze jutro pokazemy francuzom na cos stac Polske
z innych meczy zagralem na tzw faworytoe mistrzostw: hiszpanie i chorwacja, to juz druga tura mistrzostwa, trzeba wygrywac bo kazda porazka moze miec konsekwencje w postaci braku walki o medale
no i niestety Niemcy tez wygraja jutro, bo marza o medalu, nie moga juz przegrac meczu, zwlaszcza ze slaba slowenia, no i najwazniejsze- graja u siebie, 10 tys kibicow + przyjazdni sedziowie

Do góry
#889269 - 23/01/2007 18:12 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: szymon0305]
cyt Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2007
Postów: 37
Mysle Nawoj ze zabojady planuja juz 1/2 ,wtedy musza sie ustawic albo na 1 albo 2 miejscu w grupie aby wybrac w polfinale Hiszpanie lub Horwacje ,bo kazdy inny uklad bedzie sensacja.Chyba Horwacja natenczas zrobila takie wrazenie ze kazdy bedzie od niej uciekal ,a jak juz to trudno w finale.Ciekawe czy jutro Ukraina nie przegra meczu aby pokazac jak to uklady ja wywalily z walki o medale.Gdyby mnie tak wydymali ,a pewnie po wygranej nad Islandia juz czuli sie w drugiej fazie ,to bym taki mecz demonstracyjnie przerabal.

Do góry
#889282 - 23/01/2007 18:14 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: cyt]
cyt Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2007
Postów: 37
Sorry chodzi o Chorwacje oczywiscie.To wina stukania w klawiature ,a nie pisania na papierze.

Do góry
#890145 - 23/01/2007 22:38 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: cyt]
RemiQ Offline
stranger

Meldunek: 23/01/2007
Postów: 4
Witam wszystkich forumowiczy to moj pierwszy post.

Mam pytanie wie ktos czy mecz Polakow z Francja mozna obejrzec
w sieci?? Jesli tak to prosze o jakiegos linka
z gory dzieki za pomoc

Do góry
#890392 - 24/01/2007 00:36 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: RemiQ]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Witam ... 1 poscik z mojej strony:

Originally Posted By: veride
Moim zdaniem zespół Polski gra podobnie do Islandii czyli twardo w obronie i cierpliwie budując atak, oparty na kilku indywidualistach.


Twardo w obronie - fakt, jesli chodzi o defensywe to Polacy spisuja sie kapitalnie ... a do tego "SZ" w bramce \:o takiej obrony nie mielismy od dawna ... a na pewno odkad pamietam (a zyje raptem 23 lata)! Jednak Twoje sformulowanie "cierpliwie buduja atak" troche mnie wykrecilo! Takiego chaosu w ataku to ja sie nie spodziewalem po zawodnikach grajacych w najlepszych zespolach swiata (mimo, ze tak jest od paru lat)! Na obecny moment to nasza jedyna sila jest Bielecki i skrzydlowi. Jesli chodzi o B-bombe to jednak gra on mimo wszystko zbyt schematycznie i w tym tkwi jego problem! Ma pikiete w lapie i wszyscy o tym wiedza - zespolowi nie idzie to graja pod Bieleckiego, nie ma kto rzucic - rzuca Bielecki ... wszystko jest piekne dopoki jakis trener przeciwnej druzyny nie wpadnie na boski pomysl wziasc Karolka na tzw. "plajsterek" - wtedy nasz zespol nie istnieje!!! Powroce jeszcze do naszych srodkowych ale teraz jeszcze troche o naszych innych jasnych punktach - czyli skrzydelka. Chlopaki graja z polotem - nie sa "asami" w markowych klubach i nie robia z siebie wielkich gwiazd (ala GT...ponoc marzy o grze w Barcelonie ) - graja bez kompleksow i to wychodzi na dobre. Ostatni nasz "King" to Szmal ale tu sie nie rozpisuje bo nie chce mu za duzo slodzic \:p

Teraz jednak wracam do watku naszych srodkowych - idac od lewej: Bielecki, Tkaczyk, Lijewski. Grzesia to moglbym porownac (i to z pelna swiadomoscia) do innego "Grzesia z murawy zielonej"! Wiem, ze jest on dobrym zawodnikiem ale liczy sie przede wszystkim wszechstronnosc a ja wciaz nie moge "przezyc" sytuacji jak Tkaczyk z Lijewskim rozgrywaja pilki kiedy gramy np. bez jednego zawodnika, z wysonieta obrona na 9 metr czy nawet 5-1. Sytuacja z Hiszpanii i spotkanie z Brazylia kiedy nasi rywale grali "wysoko" obrona - nasz srodek nie istnial (cale szczescie ze byly skrzydla i kolko)! Podobnie sie ma rzecz jak nam "odejma" Bieleckiego - zero pomyslu na gre ze strony Takczyka i Lijewskiego do ktorego teraz przejde - ten zawodnik jest obecnie cieniem sam dla siebie jesli chodzi o atak - nie wyobrazam sobie sytuacji (choc taka ma wlasnie w naszej ekipie miejsce) zeby prawa polowka miala problem ze zdobyciem bramki!!! a co najgorsza ze nie ma na jego pozycje wartosciowego zmiennika!!! Lijewskiemu trzeba przyznac ze w obronie robi kawal dobrej roboty ale trzeba pamietac ze wygrywa ten kto wiecej rzuci!

Wiem ze z mojej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze Polacy sa tak slabi ze z Angola by przegrali ... oni so mocni - przede wszystkim fizycznie i na kazdym zespole na pewno zrobia wrazenie - tylko ze strony taktycznej nie poradza sobie (chyba) z lepszym przeciwnikiem. Na ta chwile to jestem za nimi jak nigdy - przede wszystkim ze nareszcie dokopali zasranym szkopulcom ktorych nienawidze - moja Lady do mnie (w trakcie transmisji z helmutami): "co tak podskakujesz!? przeciez nie stawiales tego meczu" \:D - szczerze bylem w 7 niebie!!! pelen respek dla chlopakow ale mimo wszystko slabosci
im wyjda i spodziewam sie wtopy z zabojadami - mimo wszystko licze na lekko lekcewazace podejscie do "naszych" Francozow jak
i nasza najlepsza bron - Bieleckiego (w I polowie nie powinni "brac" go na powaznie) wiec gram POLAKOW HT win ... nasi graja jednak zbyt "czytelnie" i im dluzej bedzie trwal mecz tym teamy pokroju Francji beda to wykorzystywac!

Originally Posted By: veride

Francja gra szybko i dynamicznie ale warunkami fizycznymi nam nie dorównują.

Nie pisz tego na podstawie tylko i wylacznie Bieleckiego !!! ... zaden z naszych (nawet dwujkami w parach) nie
doruwna Karabaticiowi.

Originally Posted By: veride
Myślę, że Islandia będzie trudniejszym przeciwnikiem bo grają podobie do nas

Wrecz przeciwnie - zelazna obrona na 6/7 metrze bedzie w sam raz dla naszych srodkowych a Bielecki bedzie tam mial raj

Pozdrawiam i nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc sobie i Wam w dniu dzisiejszym (choc nie wszystkim zapewne - 1.3 w koncu piechota nie chodzi ) bycia dumnym z naszych szczypiorow ...

PS: widze, ze nawet osoby, ktore w pelni szanuje zapominaja po co "klikamy" na tym forum!

Do góry
#891141 - 24/01/2007 08:16 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: nawoj]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
hmm... wszyscy o Polakach ja skrobne co innego...

Islandia - Tunezja - nie wiem doprawdy nie wiem czy patrzec na Islandczykow od strony meczu z Ukraina czy z Francja... nie wierze jednak w ustawke bo po co Francja miala sobie komplikowac zycie i wczhodzic do drugiej rundy z porazka i dosc mocno ujemnymi bramkami... wiec wydaje sie ze mecz z Ukraina byl dla Islandii wypadkiem przy pracy... choc z drugiej strony z tego co pamietam to tydzien przed mistrzostami przegrali z Brazylia... ale jednak kurs 1,85 na nich kusi... z Tunezja powinni sobie poradzic... wiadomo Tunezja - najlepsza ekipa Afryki stale robiaca posteppy jednak od Slowenii dostali w dupe bardzo wyraznie... Islandia go!

Do góry
#891149 - 24/01/2007 08:19 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: Boubson]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Niemcy - Słowenia - tutaj szukam niespodzianki nasi sadsiedzi zszokowani po porazce z nami zaczna sie denerwowac... obawiam sie w tym spotkaniu sedziow wiadomo na porazke z nami mogli sobie gospodarze pozwolic jednak ewentualna porazka dzisiejsza powoli sprawi ze moga zapomniec nawet o cwiercfinalach... ja jednak sprobuje lekko SLowencow, mecz bedzie wyrownany w koncowce znowu Niemcy moga sie pogubic... ale mala stawka przede wszystkim ze wzgledu na sciany

Do góry
#891720 - 24/01/2007 13:00 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: Boubson]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
I would like to say - hello again niggaz ;\)

Dawno mnie tu nie było, ale po kolei.

Greenland - Australia (+7.5) 2/2.10

Australia to najsłabszy zespół, tylko czy do rozgromienia przez Grenladnie, która gra na tych mistrzostwach poniżej krytyki. Duża szansa, ze Pingiwny nie rozjadą kangurów.

Czech Republic - Hungary 2/1.50

Wegrzy, jezeli chca cos osiagnac, a po wynikach grupowych widac to wyraznie nie moga teraz od tak przegrac z Czechami..

Tunisia - Iceland 2/1.70

Gram to grubo, bo nie wyobrazam sobie porazki Gejzerow z arabami.. Gładko nie bedzie, ale to bardzo wazny mecz dla ukladu tabeli dla tych zespołów (2 odpadna i na pewno ktorys z tych)Tunezja w cwiercfinale? ciezko mi sobie wyobrazic.. tym bardziej po tej porazce ze Słowencami..

Egypt - Norway (-0.5) 2/1.60

Norwedzy to wygraja, bo sa po prostu lepsi, a ich mentalnosc nie pozwala grac im o pietruszke. Jak nie pasuje i przegrywacie z Egiptem to do widzenia..

Spain - Russia (+4.5) 2/1.85

Hiszpanie faworyt bez dwoch zdan, ale Rosjanie jeszcze nie rozegrali dobrego spotkania na tych mistrzostwach, takiego, po ktorym mogliby powiedziec.. zrobilismy wszystko co w naszej mocy. Mysle, ze dzis nie dadza sie rozgromic.. faworyzowanym Hiszpanom.

France - Poland (+4.5) 2/1.65

Francuzi strasznie sie pogubili, w sumie to Oni nic nie graja z tego co potrafia.. slabe te mecze grupowe i nie wiem dlaczego teraz mieliby pokonac wyraznie grajacych wreszcie dobrze bedacych na fali Polakow? Kolejny mecz walki sie szykuje, bo bukmacherzy nie doceniaja Naszych ( to sam w meczu z Niemcami ) Bedzie jeszcze ciezej.. ale Francja nie jest w top formie dlatego nie przewiduje tutaj wyraznego zwyciestwa - w ogole mam nadzieje na ich porazke po cichu \:\)

Denmark - Croatia 2/1.45

Chorwaci to moj faworyt tego mundialu. Ten mecz powinni zagrac na 100% dla swojego spokoju psychicznego. Jak zagwarantuja sobie gre w cwiercfinale moga jakies spotkanie odpuscic, ale nie teraz.. pozniej bede sie na nich bał stawiać - przed cwiecfinalami. Dania tylko dobra.. na pewno beda walczyc, ale nie dzis..

http://img134.imageshack.us/my.php?image=11694772728667mz.jpg

Do góry
#891762 - 24/01/2007 13:26 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: kuerten]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Tamat obfitował w wiele dosyc ciekawych spostrzeżeń i propozycji - za niespełna 1,5h zaczynamy drugą rundę MŚ - nie licząc kuponów które zagrałem wczoraj (są wcześniej w temacie) - dziś troszkę mi się pozmieniało - ale nie wiele - dziś zagrałem (dołożyłem)
Typ główny:
Slovenia - Germany 2(-2,5) /2.10/ 4/10
Nie chcę ale muszem - Niemcy może i nie zaprezentowali się narazie dosyć przekonywująco - ale to po pierwsze gospodarz po drugie klasowy zespół nie zależnie od formy - po trzecie są postawieni pod murem - przewidują gładkie win niemców

więcej typów na ml i -hcp - dziś nie zagrałem (pozostawiłem wczorajsze), ale zagrałem sporo kombinacyjnych rozpisów na un/ov - tak w połączeniu z ligą szwedzką jak i bez niej - w sumie wybrałem 3 spotkania

1/ Czech Republic - Hungary ov. 58,5 2/10
Czesi pokazali że zdobywać bramki potrafią i choć narazie Węgrzy spisują się w defensywie bez zarzutów - to ja cały czas upieram sie że jest to zespół bardziej overowy niz underowy.

2/ Tunisia - Iceland over 60,5 2/10
Gejzery świetnie broniły w meczu z Francuzami (ale tylko w 1 połowie) - sami przentują handbal ofensywny i niezwykle skuteczny - a Tunezyjczycy oni zawsze grali do przodu i tak pozostanie.

3/ Spain - Russia over 60,5 i over 61,5 2.5/10
Ile rzucają południowcy pisać nie trzeba - a Sborna napewno tego meczu nie odda - to że jest w słabej formie nie znaczy, że zapomnieli jak się rzuca - pozatym Hiszpanie wcale nie mają jakiejś wyśmienitej defensywy - Czesi im sporo narzucali - Rosjanie nie powinni być gorsi - dlaczego więc ma nie zostać 60goli

PS. Dziś wczesny i późny wieczor przed TV - znaczy się z Polsatem Sport - najpierw 18:00 - obejrzymy Skrę - a 1,5h póxniej Polaczków. Liczę na 3-1 w pierwszym meczu (dla Skry oczywiście) bo w wypadku TB Polsat bedzie miał mały problem co transmitować - ale pewnikiem dokończy siatkę.
O 19:30 Polacy w niezwykle ważnym meczu z Francją (i choć pomimo tego, że zamierzałem - meczu nie zagrałem) - a dawno nie oglądałem czegoś co nie figurowało w moich kuponach.
Mam nadzieję na zdrowe emocje i przynajmniej remisik w ykonaniu Biło-Czerwonych - po prostu chcę sobie dziś zdrowo pokibicować!

Do góry
#891857 - 24/01/2007 14:21 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: KRAJAN]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Czy jest gdzies mecz naszych na cyfrze?
wyczytałem,że Slo-Niemcy jest na SLO2 o 17.30

Do góry
#891868 - 24/01/2007 14:28 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: nawoj]
Happy Birthday pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
CZEŚĆ, na pewno się przyda

relacje w TV

Do góry
#892067 - 24/01/2007 15:52 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: pettersen]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Krajan- Polaczkiem to moze jestes Ty, a nasi reprezentanci to Polacy.

Do góry
#892083 - 24/01/2007 16:00 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: Logan]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Logan
Krajan- Polaczkiem to moze jestes Ty, a nasi reprezentanci to Polacy.

Wiec jedno "Polaczki" - jest tylko i wyłącznie zdrobnienieniem od slowa "Polacy" - w moim slowa znaczniu - i napewno nie wiąże się z czymś obraźliwym - wrecz przeciwnie - mowiąc do kogoś zdrobniale - z calą pewnością przejawiasz swoją sympatię do tego kogoś.

Jeżeli odebraleś to inaczej - twoja sprawa - ja czuję sie Polaczkiem - albo jak wolisz polakiem - i nikt mowiąc do mnie polaczek mnie nie onraża - o ile nie dołączy przed lub po jakiegośc przedimka lub innego określenia.

Ale to nie QC - więc zamykamy ten temat \:\)

Do góry
#892084 - 24/01/2007 16:03 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: drfocus


Moje typy na dzisiaj (system 3/4)
Niemcy - Polska (+2,5) 1
Chorwacja - Rosja (+2,5) 1
Tunezja - Słowenia (+2,5) 2
Dania - Norwegia (+1,5) 2



Polska rulez, a niestety kupon do kosza znowu przez 1 bramkę, napisałem 2,5 Dania-Norwegia i to by weszło, a zagrałem 1,5 \:\(

Ale szybciutko na dzisiaj bo i tak już przegapiłem Wegrów \:\(

1. Francja - Polska under 54,5 gola na tym etapie juz tylko walka, walka i walka m.in w obronie. Nie ma przeproś, Francja ma bardzo dobrą, twardo grającą obronę a my mamy Sławka Szmala. Już sporo osób opisało ten mecz więć nic nowego nie dodam.

2. Chorwacja - Dania (+2,5) 1 Może troszkę za bardzo jestem zapatrzony w druzyne Chorwacką, ale dla mnie to jest najlepsza drużyna świata, która jak już pisałem na kazdym turnieju gra wyśmienicie. Dania?? Bliska była odpadnięcia juz w 1 fazie turnieju, gdzie do końca meczu z Norwegią wazyły sie losy. Napewno sporo sił kosztował ich ten mecz. Licze tu na spokojną wygraną 4-5 bramkami.

3. Tunezja (+1,5)- Islandia O Tunezji też już pisałem, że ona chyba leci na opinii że zdobyła na ostatnich MŚ 4 miejsce. Już z osłabioną Słowenią pokazała na co ich stać \:D . Tunezja zakończy przygode na tym etapie z samymi porażkami. Islandia?? Bardzo chimeryczna drużyna, fatalny mecz z Ukrainą a potem wyśmienity z Francją. Trochę daje na wyrost kredyt zaufania ekipie z mroźnej wyspy. Poprostu uważam Tunezje za druzyne nie wartą gry na tym etapie.

4. Hiszpania - Rosja under 61,5 gola typ troszkę na czuja. Ekipa z płw. Iberyjskiego jest mocno ofensywnie nastawiona i jedyną szansą dla Rosjan jest twarda obrona. Jeśli pójdą na wymiane ciosów, może być tu wygrana nawet i 7-8 bramkami. Myśle, że trener Rosjan o tym wie.

Moje typy: rozpis 3/4
Polska - Francja under 54.5 gola
Hiszpania - Rosja under 61.5 gola
Chorwacja - Dania (+2,5) 1
Islandia - Tunezja (+1,5) 1

Jak juz ma nie wchodzić to proszę nie jedną bramką bo juz mam dość
Pozdrawiam

Do góry
#892087 - 24/01/2007 16:04 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: przyborro]
picio Offline
member

Meldunek: 17/07/2006
Postów: 111
popieram! krajan sam jestes pewnie polaczkiem i innych chcesz do siebie porownywac

Do góry
#892089 - 24/01/2007 16:06 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: Logan]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Dzięki,Pettersen,ale od tej strony zawsze zaczynam szukanie.Tam nie podają wszystkich stacji.Własnie wypowiedziałem tym szmzciarzom z cyfry umowę,no ale jeszcze muszę sie trochę pomordować.Dzisiaj chodzi mi o jakieś stacje arabskie albo francuskie,które ew.beda pokazywac swoich panów z Francji.
Nawoj

Do góry
#892090 - 24/01/2007 16:06 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: Logan]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Dzięki,Pettersen,ale od tej strony zawsze zaczynam szukanie.Tam nie podają wszystkich stacji.Własnie wypowiedziałem tym szmzciarzom z cyfry umowę,no ale jeszcze muszę sie trochę pomordować.Dzisiaj chodzi mi o jakieś stacje arabskie albo francuskie,które ew.beda pokazywac swoich panów z Francji.
Nawoj

Do góry
#892099 - 24/01/2007 16:12 Re: Mistrzostwa Świata Germany 2007 [Re: Maciek]
Motorek Offline
veteran

Meldunek: 22/04/2006
Postów: 1244
info z onetu odnosnie meczu Dunczykow http://sport.onet.pl/0,1257854,1471880,wiadomosc.html

Do góry
Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, igea23, VVega, akagi, Sensei, alfa), 3932 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586817 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14