Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >
Opcje tematu
#743850 - 28/11/2006 12:09 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Śmiej się śmiej ...matematyki nie oszukasz ... możesz 15 - latkom takie scany wysyłać, to może i zaklaskają ..

Do góry
Bonus: Unibet
#743851 - 28/11/2006 12:28 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Osoby interesujace się buchmacherką ja dziele na Typerów-T i Graczy-G.T interesuje tylko wynik zdarzenia,czesto jest to wybitny znawca w danej dziedzinie.Jednak nie zawsze wiedza przekłada sie na wynik finansowy.Tam gdzie T widzi win np w wyrownanym meczu pilki nożnej po kursie 2.8,G widzi,że byc może zagrac HT win po kursie 4,pierwsza bramke po kursie 3 itp.G rowniez bierze pod uwage limity,wiarygodność bukow,czasami 3 komb itp.
Sa tez osoby,ktore nie podlegają żadnym schematom

Do góry
#743852 - 28/11/2006 12:42 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
ok moon poszly kolejne miesiace. Wiecej juz nie wysylam bo nie mam na to czasu.

oraz

w dupie mam czy wierzysz czy nie - ale chyba fakty mowia same za siebie

pozdro

Do góry
#743853 - 28/11/2006 12:57 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Uparty jesteś ... w paździeniku bilans 0 , w listopadzie 3000 PLN... średnia się powoli zaniża ... zapewne u tych innych buków zarabiasz więcej. Ja też coś od siebie poszukam - jakiś fajny bilansik u jakiegoś buka, ot tak po prostu, wyrwę kawałek z całości obrazu

Do góry
#743854 - 28/11/2006 13:37 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
przeciez przeslalem ci cale miesiace a nie 'urywek obrazu'. Hehe ok - tyle odemnie. Jak nie wierzycie ze mozna zarobic na tym systemie co ja gram wasza sprawa. chcialem tylko przedstawic ze mozna wygrywac rowniez na progresji i comiesiac miec zysk i w zadnym miesiacu straty. Nie wiem czy na plaskiej stawce czy tez singlach po kursach 1,4 mozna takie cos osiagnac zeby zawsze w miesiacu miec jakis zysk a nigdy strate. Bo mowie probowalem roznych systemow i zadnej nie daje tyle co ten.

Pozdrawiam cale forum

Do góry
#743855 - 28/11/2006 15:18 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
Quote:


Ja uwazalem, uwazam i bede uwazal ze jedynym dobrym sposobem dzieki ktorym mozna zarobic przyzwoite pieniadze co miesiac - porownywalne kwoty jest tylko progresja remisowa. Ale wiadomo ze nie schmatyczna tylko udoskonalona, zmienna itd. Gram tak juz sporo czasu ze 2 lata chyba jak nie wiecej i tylko taki system gwarantuje mi dobry zarobek - cos w rodzaju pensji comiesiecznej-gdzie wiem mniej wiecej ile moge zarobic i co miesiac mam taka kwote na koncie ktora wyplacam i zawsze sa to podobne kwoty, czasem tysiac mniej albo tysiac wiecej ale sa to kwoty porownywalne.





Coś mi się widzi ESKA, że na własne życzenie wpadłeś jak śliwka w g****. Żeby nie okazać się zwykłym chwali**** należałoby jakoś uzasadnić sądy, z którymi sam się tutaj zaprosiłeś.
Skany jak to skany, sam wiesz zresztą, że nie każdy musi uwierzyć w ich autentyczność tym bardziej, że przywaliłeś zdrowo, oj zdrowo. Aż trudno uwierzyć, że co miesiąc masz z progresji pensyjkę, a czasem nawet "tysiąc więcej".

Możesz też uciszyć wszystkich niedowiarków. Zaczyna się nowy miesiąc, są też nowe wyzwania. Gdybyś tak pokazał na forum jak zrobisz w grudniu "miesięczną pensyjkę" łatwiej byłoby uwierzyć w wiarygodność Twoich deklaracji.

Poza tym Jahu przyjął wyzwanie od Dardaw . Oj będzie ciekawie.

Do góry
#743856 - 28/11/2006 15:38 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
Jeszcze jedno, Eska . Żeby nikomu nie przyszło do głowy żerować na Twoich typach mógłbyś je publikowac na forum w dowolnym czasie, jednak nie później jak w porze rozpoczęcia meczu. Co Ty na to, wchodzisz ?

Do góry
#743857 - 28/11/2006 15:41 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Ok nie ma probolemu moge dawac typy jakie gram. Zreszta juz napisalem posta w progresji jakie druzyny polecam itd. Tyle tylko ze nie chcial bym prowadzic calego 'pamietnika' jakimi kwotami gram itd bo granie u buka w necie chyba nie jest zbyt legalne wiec po co sie wychylac. Chcialem tylko pokazac ze to jest dobry system - ten moj nie zwykla progresja i ze mozna wygrac. Typy moge dawac jak najbardziej.

Zreszta juz dawalem jakis czas temu i mowilem ze trzeba grac lens i lens caly czas remisowalo , tak samo jak mowilem na poczatku sezonu zeby grac ruska lige i jakie druzyny, wszystko jest zapisane na tym forum. Wiec mozna sprawidzic trafnosc typow. Tak jak teraz mowie zeby grac niemiecka i jakie druzyny - pisze to w temacie progresji.

Chyba po to jest to forum zeby sie dzielic dobrymi pomyslami na gre a ja swoj uwazam za znakomity dlatego chce zeby inni tez korzystali, ale oczywiscie nie zmuszam tylko podaje to jako opcje do wykorzystania i stestowania. No ale jak ktos pisze odrazu Ze progresja jest do dupy i prowadzi do bankructwa to ok... zwykla moze i tak ale taka jak jak gram mnie nie zawiodla i w nia wierze bo mam do tego podstawy archiwalne wyniki.
Wszystko w temacie

Do góry
#743858 - 28/11/2006 16:15 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
Ja osobiście nie uważam, że progresja jest całkiem do d***, o ile nie gra się jej bezmyślnie i "mechanicznie". Twierdzisz, że nie grasz na chama, że modyfikujesz ją, jak coś zaczyna iść nie tak. Może się mylę, ale wydaje mnie się, że właśnie w tym momencie zmieniasz typ na lepszy, który ma większe szanse. A że nie nazywasz tego "p*k>100" to już nie jest dla mnie takie istotne.

Jasne, że można grać przez wiele lat z sukcesami nie obliczając p*k. Jak go zwał, tak go zwał - ale jednak szacujesz. A zresztą, może i nie szacujesz.

Moja propozycja była opcją na zarzuty, z którymi spotkał się jeden z Twoich postów, w którym podałeś niebanalne kwoty, które ponoć wygrywasz. Szkoda, że nie pomyślałeś wcześniej, że może dojść do tego, że wzbudzisz sensację. Zrobiłeś trochę zamieszania a teraz delikatnie się wycofujesz. Jeżeli strona jest inwigilowana, to i tak już się przyznałeś do nieudokumentowanych dochodów, jutro będziesz miał gości.

Szkoda, że nie będziemy widzieć jak obracasz tymi tysiącami.

Pozdro i życzę powodzenia.

Do góry
#743859 - 28/11/2006 16:50 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Quote:

Ok nie ma probolemu moge dawac typy jakie gram. Zreszta juz napisalem posta w progresji jakie druzyny polecam itd. Tyle tylko ze nie chcial bym prowadzic calego 'pamietnika' jakimi kwotami gram itd bo granie u buka w necie chyba nie jest zbyt legalne wiec po co sie wychylac.


"Teraz mam obrot w miesiacu cos ok 10-17 tys zysku ok 6 tys " --- do obracaj tak 10 - 17 umownymi jednostkami by mieć 6 jednostek zysku miesięcznie. Zastanów się i nie pisz wiecej głupot, bo raz w miesiącu Ci się zdarzyło tyle zarobić ale potem o wiele mniej ... Zresztą nie interesuje mnie to ile zarabiasz, ale takie przechwałki robia wodę z mózgu dzieciakom, które uwierzą , że progresja to jest jakiś magiczny system owszem jest, ale do bankructwa prędzej czy później.

Do góry
#743860 - 28/11/2006 17:19 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Quote:

"Teraz mam obrot w miesiacu cos ok 10-17 tys zysku ok 6 tys " --- do obracaj tak 10 - 17 umownymi jednostkami by mieć 6 jednostek zysku miesięcznie. Zastanów się i nie pisz wiecej głupot, bo raz w miesiącu Ci się zdarzyło tyle zarobić ale potem o wiele mniej ... Zresztą nie interesuje mnie to ile zarabiasz, ale takie przechwałki robia wodę z mózgu dzieciakom, które uwierzą , że progresja to jest jakiś magiczny system owszem jest, ale do bankructwa prędzej czy później.




Moonlight zastanów się zanim coś napiszesz. I czytaj ze zrozumieniem...
Przeczytaj posty Eski od początku tego tematu, zobacz jego osiągnięcia w tym dziale a następnie przeproś.


Do góry
#743861 - 28/11/2006 17:42 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
przeczytałem i się zastanowiłem. Eska to megatyper. Naprawdę dziwie się że jeszcze buki istnieją .. LOL

Do góry
#743862 - 28/11/2006 19:29 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
SLAW Offline
old hand

Meldunek: 08/10/2001
Postów: 851
Skąd: lodz
Quote:

W związku z tym propozycja dla Was nie o do odruzcenia:
-przedstawmy skany naszych wygranych za ostatnie 10 lat, tu na forum wobec świadków ew. jesli wolicie miedzy sobą na prv
-proponuje robic to w pakietach po np 20 tys zł na zasadzie ja przedstawiam swoje zaswiadzczenia a następnie Wy swoje,nastepnie ja kolejne swoje 20 tys itd do skutku az kogos braknie




Rozumiem ze chodzi ci o jednorazowe 20 tysiecy nie suma kuponów przez jakis czas, bo jak suma to powiem ci ze pewnie ze 100 osób na tym forum ma sume wygranych przekraczjaca 1.000.000 zł

Do góry
#743863 - 29/11/2006 17:29 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Bardzo trafnie ten temat nazwał happymetal. Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę, że bez dobrej skuteczności nie jesteśmy w stanie wygrywać. Kiedy mamy skuteczność wtedy wszystkie systemy, strategię okazują się wielkim sukcesem finansowym. Ja osobiście odkąd gram single jestem na plusie i polecm każdemu takie granie. Jeden z kolegów poruszył w temacie, że nie warto grać na piłkę nożną. Nie rozumiem takiego podejścia. Przecież dzisiaj bukmacherzy proponują wiele ciekawych zakładów gdzie mamy szansę na wygrana 50% a nie tylko 33,3%. Przy obstawianiu piłki noznej możemy grać handicapy azjatyckie czy też under/over wtedy mamy 50% szanse przed konfrontacją, że nasz typ wejdzie. Co do p*k>1 to nadal jestem sceptyczny. Nie jako Tomo ma rację ja szacuje ryzyko danej konfrontacji nawet o tym nie wiedząc. Chyba, że gram płaską stawką a wtedy kieruje się moim budżetem. Rozkładam na moje singlowe zakłady maksymalnie 20% mojego budżetu. Oczywiście może to być 10% zależy to tylko od nas. Generalnie ten topic możemy podsumować krótko: "dobra skuteczność równa się zysk".

Pozdrawiam Ignorator

Do góry
#743864 - 29/11/2006 18:25 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
SLAW : sume wygranych przekraczajaca 1 mln zlotych? to wez sie w leb puknij za przeproszeniem. Czyli 100 osob tutaj zarobilo ponad 100 mln zlotych wsumie, no no tniezle

Do góry
#743865 - 29/11/2006 18:44 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
rapper20 sume, mysle ze tu z 300 osob na forum spokojnie wygralo ponad milion, ale ile wtopilo? niekotrzy maja obroty naprawde wysokie, wejdz do takiego tematu wklejamy kuponiki kilka osob ma takie wygrane ze pewnie w rok przekracza 1000000 ale jaki maja zysk od obrotu to juz inna sprawa.

Wracajac do tematu, liczcie sobie pk, ale jesli jestescie rzadcy to dobrze nie oszacujecie i nawet na 1000 typach wyjdzie minus. Moze znajdzie sie kilka osob w tym temacie ktorzy jakas dyscypline dobrze szacuja, ale kilka dyscyplin nie mają szans dobrze oszacowac czyli pewnie korzystają z typow innych a wiec jeden piłke ręczną szuka, drugi siatke, inny hokej, co to za dyscypliny? limity takie, ze trzeba grac takich typów w cholere, jednak zarabia się:) dziwie się, ze w tym dziale wyjaśniacie młodym jak należy grac, pamietajcie im wiecej graczy poważnie grających tym gorzej dla poważnie grajacych

Do góry
#743866 - 29/11/2006 19:30 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
Przyznam ByTheWay, że to zdanie:
Quote:

dziwie się, ze w tym dziale wyjaśniacie młodym jak należy grac, pamietajcie im wiecej graczy poważnie grających tym gorzej dla poważnie grajacych




lekko mnie zszokowało. To według Ciebie to forum do czego służy?
Do tego, żeby "starzy" robili "młodym" wode z mózgu, żeby więcej frajerów zasilało buków, a starzy wyjadacze, np. Ty wygrywali ze ściepki "młodych"?

Miałem napisane dużo więcej, ale właśnie skasowałem resztę tego postu. Myślę, że jednak nie warto.

Do góry
#743867 - 29/11/2006 19:52 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
oses20 Offline
newbie

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 33
Quote:

SLAW : sume wygranych przekraczajaca 1 mln zlotych? to wez sie w leb puknij za przeproszeniem. Czyli 100 osob tutaj zarobilo ponad 100 mln zlotych wsumie, no no tniezle




Sam się puknij, przecież nawet jak grasz 500zł na jeden mecz to miesięcznie zagrasz ze 100 meczów to sobie policz jak Ci wejdzie np: 58% po kursie 2, to po kilku latach sumy wygranych kuponów takie są...

Do góry
#743868 - 29/11/2006 20:56 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
SLAW Offline
old hand

Meldunek: 08/10/2001
Postów: 851
Skąd: lodz
Quote:

Quote:

SLAW : sume wygranych przekraczajaca 1 mln zlotych? to wez sie w leb puknij za przeproszeniem. Czyli 100 osob tutaj zarobilo ponad 100 mln zlotych wsumie, no no tniezle




Sam się puknij, przecież nawet jak grasz 500zł na jeden mecz to miesięcznie zagrasz ze 100 meczów to sobie policz jak Ci wejdzie np: 58% po kursie 2, to po kilku latach sumy wygranych kuponów takie są...




ty jestes najebany ? gdzie ja napisałem ze maja taki zysk?

zysk= suma wygranych - suma przegranych a ja napisałem o "sumie wygranych"
obrót = suma wygranych - suma przegranych czy ty to odrózniasz?

Do góry
#743869 - 29/11/2006 20:58 Re: tak na prawde licza sie tylko dobre typy...
SLAW Offline
old hand

Meldunek: 08/10/2001
Postów: 851
Skąd: lodz
obrót = suma wygranych "+" suma przegranych

Do góry
Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, pacyfista, 11kera11, rymoholik, Sensei, VVega), 3420 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592309 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42