Strona 11 z 22 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 21 22 >
Opcje tematu
#722975 - 27/11/2006 17:30 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
kolego MJankowski3 nie mozna porownywac rywali Bulgarow do rywali Polakow... Bulgaria na tym mundialu odprawila juz Wlochow ktorzy obok tej porazki prezentuja sie bardzo przyzwoicie oraz Niemcow (mozecie sie smiac ze ich zaliczam do mocnych druzyn ale ja na nich juz co nieco zarobilem...) nie rozumiem dlaczego wszyscy graja Francuzow... Trojkolorowi oprocz meczu z Brazylia - a ja na ten temat mam zdanie takie ze Brazylijczycy zbytnio sie rozluznili po pierwsym wysoko wygranym secie - nic nie graja... kogo oni pokonali powiedzcie... Kube??? smiechu warte... z USA meczyli sie 5 setow... i argument dotyczacy Ligi Swiatowej nie jest dla mnie zadnym argumentem... w Japonii zdecydowanie lepszym zespolem jest Bułgaria i ja ich biore zdecydowanie nawet nad handicapem -,15 sie zastanawiam... Bulgarzy jutro mecz z Brazylia i mysle ze bedzie to dla Bulgarow mecz tylko o to czy zagraja z Serbia czy z ... Polska

Do góry
Bonus: Unibet
#722976 - 27/11/2006 17:37 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
widziales mecz Bulgaria-Niemcy? Bulgarzy z meczu na mecz beda (sa) coraz slabsi, Niemcy tez rewelacyjnie nie grali...z Zabojadami takie przestoje Bulgarom nie przejda. Francuzi serwuja lepiej od Szwabow, a najslabszy punkt Bulgarii to...przyjecie.

Do góry
#722977 - 27/11/2006 17:47 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
z zabojadami takie przestoje nie przejda przestoje... hmm..

Francja - Usa

1 set od 17-16 do 17-25

3 set od 6-5 do 6-12


takich przestojow nie widzialem u Bulgarow

Do góry
#722978 - 27/11/2006 17:50 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Jutrzejszy dzień obfituje w wiele super ciekawych spotkań - a konia z rzędu temu co wytypuje trafnie conajmniej 6 z 8 jutrzejszych spotkań.
Moje propozycję:
1/ POL-ROS - no bet
Tylko ze względu na to, że chciałbym, aby Polacy wygrali - jednak rozum i typerski nos mówi, że dostaniemy gładkie 3-0 (ew. 3-1) - i oby przeczucie co do tego meczu mnie zawiodło (jest ew. live) - pierwszy set może okazać się bardzo ważny dla obu zespołów. troszke szkoda, że Polacy swoich pojedynków nie wygrywali troszkę wyżej (małe pkt) - bo w ostatnim pojedynku z SiCz daję im sporo większe szanse - ale jak jutro dostaną z -10/15 "małych" - ostatni mecz może prawie nie mieć znaczenia.

2/ PUR-CAN - no bet
Kanadyjczycy ostatnie mecze spuścili z tonu - Pur niezwykle groźne i grające ambitnie - pozostaje tylko live

3/ JPN-SiCz - no bet
Powód zbyt niski kurs - a Japońce jak Japońce - nie odpuszczą.

4/ ARG-TUN - narazie no bet - ale zastanawiam sie nad ARG -5,5, tylko czy nie zabraknie ambicji - bo tunezyjczycy napewno zagrają na maxa. Sportowo Argentinos napewno lepsza - ale jest jeszcze strona mentalna - poczekam na Wasze argumenty.

5/ BRA-ITA - no bet
Powód jak w pkt. 3 - Grać przeciwko Włochom po 1.25 - nie dla mnie. Makaroniarze zdolni są wyręcić niezły numer.

i w końcu 3 spotkania które zagrałem (ale też troszkę lajtowo):

6/ FRA-BUL 1 /2.35/ 6/10
Super ważny mecz (jak większość w tej grupie). jeżeli Bułgarzy by to wygrali - grają o medale - ja jednak nie sądze aby tak sie stało - pomimo, że narazie jako jedyna drużyna z grupy F nie doznała smaku porażki - wcale nie jest pewne aby zagrała w półfinałach - powód - banalny ratio "małych pkt" - tu Wlosi i brazylijczycy mają najlepsze - i nawet jak jutro Wlosi przegrają (będą mieli 2 porażki) - to jeszcze nie stracą szans na walke o medale.
W najgorszej sytuacji wydają się być Żabojady, którym zwycięstwo z Bułgarami też nie gwarantuje wyjścia z grupy - powód ostatni pojedynek z Włochami i tu porazka definitywnie pozbawia ich szans na medal - chyba, że.....?
...jutro wczesnym rankiem wysoko pokonują bulgarów (a napewno są w stanie) - a i Brazylijczycy zmniejszają adekwatnie ratio Włochów - co w ostatnim spotkaniu daję dużo większy komfort - a nawet możliwość porażki francuzów - dlatego ten mecz ma ogromne dla nich znaczenie - nie raz pokazywali, że w decydujących momentach umią się "spinać" i wierzę że jutro nie dość że poradzą sobie z Bułgarami - to jeszcze pokonają ich wysoko - z wynikiem 3-0 włącznie.
Dlatego na tem meczyk jeszcze jeden typ:
FRA-BUL 3-0 /9.00/ 2/10

7/ GER-USA 2 /2.25/ 5/10
Amerkanie z meczu na mecz się rozkręcają. Niemcy bardzo mocno zaczęły, ale w miarę uplywu czasu troszkę jednak zeszło z nich powietrze, ale i tak z calą pewnością można ich zaliczyć do bardzo solidnych ekip. Jankesi wydaje się że tak jakby złapali drugi oddech - i napewno zechcą powalczyć - aby zagrać na tych MŚ jeszcze dwa meczyki więcej - w przyp. przegranej - nie jest powiedziene że ich wyjazd będzie szybszy niż przypuszczają.
Potencjalnie również wydają się być mocniejsi.
Tu podobnie jak wyżej:
GER-USA 0-3 /8.75/ 1/10

8/ CUB-CZE 2 /2.80/ 3/10
Mecz niby o pietruchę - ale nie do końca - kto przegra na 90% zajmie ostatnie miejsce w grupie - a tego nie chciałby chyba żadna z ekip. Ostatnie spotkania Kubańczycy jednak bardzo słabo i bez przekonania - jakoś bardzo niemrawo - a Pepiki (choć w czasie wojny sie nie wysilili) - to w tych MŚ walczą bo następna taka okazja może nie przytrafić się zbyt szybko. Liczę na zacięty mecz i szczęśliwą wygraną Czechów.

Do góry
#722979 - 27/11/2006 18:11 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
POLSKA - ROSJA 1
/najwyższy dostepny kurs na godz. 18.00 jest w Bwin 2.4 /

A dlaczego bo sport to psychologia. Jak nie szło maszym Paniom ewidentnie w MS kobiet to wszyscy mowili ze moze teraz sie przelamia /np z Serbia , Turcja itp./ choc nie bylo do tego od pocztku zadnych podtsaw !!! Przegrane sety z druzynami co na plazy mialy by klopot wygrac !!!

Z facetami jest odwrotnie...graja konsekwentnie od pocztku bez wpadek, i wszyscy mowia ze NO BET albo na Rosje. A ja juz postawilem na Polakow, bo jest cos takiego jak idzie to idzie, a wygrane to nie kwestia przypadku. zreszta Rosja nas prawdopodobnie na pocztku troche zlekcewazy - a potem sie juz nie podniesie - TO JEST WLASNIE TA PSYCHOLOGI SPORTU

Do góry
#722980 - 27/11/2006 18:27 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Polska - Rosja, zagram na naszych Orłów bo grają naprawde
rewelacyjna siatkówke i to nie tylko tu na
mistrzostwach ale równiez w meczach
sparingowych przed MŚ. Rosjanie niby
zwykle nas ogrywali w waznych meczach ale...
Raul Lozano powiedział ze z tak dobrze
grajaca Polska jeszcze nie grali wiec...
Kurs 2,35 Expekt mysle ze warto

Brazylia - Włochy, no bez jaj z tymi gadkami ze Włochy to
Włochy i zawsze dobrze graja w waznych
meczach. Są w słabej formie i nie mają
zadnych szans z Brazylią. Jeden set to
wszystko co moga ugrac, tak wiec
Brazylia(-1,5)

Argentyna - Tunezja, Latynosi niby lepsi ale to co napisał
Krajan to kwestia mentalna. Czy im sie
bedzie chciało walczyc na całego?
Szczerze wątpie. A Tunezja wcale nie
jest na tych mistrzostwach duzo
słabsza a napewno ambitniejsza.
Zagram Afrykanów delikatnie

Reszta meczy no bet...no chyba ze ktos mnie jeszcze przekona:)

W kazdym razie na jutro podstawowy kupon to:
Polska i Brazylia(-1,5)

Powodzenia

Do góry
#722981 - 27/11/2006 18:41 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
timeek w roli wyjasnien jak sprawdzasz kursy to juz rob to dokladniej
pierwszy lepszy buk jaki sprawdzilem i juz wiekszy kurs
np Gamebookers 2.5 i stoi od poczatku tak samo

Do góry
#722982 - 27/11/2006 18:46 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Granie Polski po kursie 2.3 czy 2.4 to marnotrastwo jak można złapać zdecydowanie więcej. Jak myślicie gdzie najlepiej grać przeciwko Ruskim? Oczywiście w ruskim buku. Polecam zajrzeć do Fonbet:
Russia - Poland 1.38 2.80 (spadło z 2.9 kilka minut temu dosłownie
handi punktowe (-7) 1.85 (+7) 1.85
można sobie skleić też jakiś wynik na Polskę żeby mieć handi setowe...

Do góry
#722983 - 27/11/2006 18:50 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Quote:

POLSKA - ROSJA 1
/najwyższy dostepny kurs na godz. 18.00 jest w Bwin 2.4 /

A dlaczego bo sport to psychologia. Jak nie szło maszym Paniom ewidentnie w MS kobiet to wszyscy mowili ze moze teraz sie przelamia /np z Serbia , Turcja itp./ choc nie bylo do tego od pocztku zadnych podtsaw !!! Przegrane sety z druzynami co na plazy mialy by klopot wygrac !!!

Z facetami jest odwrotnie...graja konsekwentnie od pocztku bez wpadek, i wszyscy mowia ze NO BET albo na Rosje. A ja juz postawilem na Polakow, bo jest cos takiego jak idzie to idzie, a wygrane to nie kwestia przypadku. zreszta Rosja nas prawdopodobnie na pocztku troche zlekcewazy - a potem sie juz nie podniesie - TO JEST WLASNIE TA PSYCHOLOGI SPORTU




Sorry wielkie ale . Musiałem bez kitu się zalogować jak to przeczytałem . Psychologia sportu powiadasz?
Uświadom sobie, że nasi siatkarze są przypisani do miejsc 5-8 i basta. Przypomnij sobie psychologie sportu jak miazdzyli w Lidze Swiatowej Serbie żeby zasnąć w najważniejszym momencie mając wygrany mecz w zeszłym roku, przypomnij sobie jak na ME 2005 jechali z Rosją 1-0 w setach i wysoko wygrywali w 2 secie po czym wszedł bodajże Baranov na zagrywke i pokazał naszym gdzie jest ich miejsce. To smutne ale taka jest prawda, że jutro mimo swietnej gry w tych mistrzostwach i osłabień w zespole Rosji daje nam 20 no może 30% szans. Dlatego gram Rosje po 1.6 w Unibet a jak przegram siano to będę się cieszył jak małe dziecko i pierwszy pogratuluje Ci typu. Obawiam się jednak, że nie będę miał ku temu okazji.
I jeszcze jedno - nie porównuj proszę naszych pieknych pań do tych grajcarów bo jak na razie to Polki są dwukrotnymi mistrzyniami Europy pod rząd czego panowie mogą im tylko pozazdrościć. Więc mimo słabego występu naszych pań na MŚ trochę więcej pokory i szacunku wobec nich bo one akurat na to zasłużyły.
Pozdrawiam

Do góry
#722984 - 27/11/2006 18:57 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No i decydujące spotkania przed nami... Już jutro będziemy znać odpowiedź na kilka pytań.. ale zapewne nie na wszystkie...

Widzę że dyskusja pełną parą...

Czy jesteśmy w stanie jutro pokonać tych 'Wielkich Ruskich' ? Dobre pytanie... Tak sobie myślę coraz więcej na temat tego jutrzejszego spotkania... i naprawdę nie wiem co o nim sądzić...

Jeśli chodzi o bukmacherkę i o pieniądze...nie grałbym tego spotkania... chyba że na Polaków? Bo Rosjan po @1.5 po co? ...

Mam nadzieję że jutro wreszcie... zobaczymy coś pięknego..i wreszcie to MY, a nie znowu... cfaniaki [bo po wywiadach] są dla mnie cfaniakami... zagramy o medale...

Jutro chyba każdy kibic, obudzi się o 7 i będzie trzymał moooocno kciuki... Mnie już emocje biorą na samą myśl... o co gramy ....

Co do innych spotkań... To jakoś sam nie wiem...

Brazylia v Włochy 1 (-1.5) @1.7

Kurs @1.7 na 3-0 lub 3-1, myślę że jak najbardziej do zagrania... Brazylia jakby jutro przegrała... ostro sobie skomplikuje sytułację... a nie wierzę naprawdę nie wierzę że mogłoby do takiego stanu dojść...

Co do innych spotkań, to jakoś sam nie wiem co i jak... Francja z Bułgarią? Nie do grania.... Serbia? - no tak... po @1.11 ... Usa myślę można dać...

Dziś bez typów, wystarczy o 7 mecz Polaków, mecze... naprawdę ciężkie i jakoś nie mam pomysłu co i jak




Polska v Rosja, Polska @2.35
Brazylia v Włochy, Brazylia -1.5 @1.70
Niemcy v Usa, Usa @2.25



Nie wliczam tego do stat. ot tak.. tylko żeby się sprawdzić, czy będę żałował


___

Czy jesteśmy gotowi? Czy jesteśmy w stanie?


Ja wierzę że tak...

Do góry
#722985 - 27/11/2006 19:27 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Panowie a jak się zaopatrujecie na under/over 188.5 pkt ?

Raczej nie zapowida się na 3-0 dla jednej ze stron. Przy dobrym układzie pkt nawet 3-1 dla Rosji bądz Polski zakład ma szanse powodzenia.

Jak to widziecie ?

Do góry
#722986 - 27/11/2006 19:44 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Quote:

timeek w roli wyjasnien jak sprawdzasz kursy to juz rob to dokladniej
pierwszy lepszy buk jaki sprawdzilem i juz wiekszy kurs
np Gamebookers 2.5 i stoi od poczatku tak samo




W Sportingbecie Polska jest po 2.60

Do góry
#722987 - 27/11/2006 19:46 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Panowie a jak się zaopatrujecie na under/over 188.5 pkt ?

Raczej nie zapowida się na 3-0 dla jednej ze stron. Przy dobrym układzie pkt nawet 3-1 dla Rosji bądz Polski zakład ma szanse powodzenia.

Jak to widziecie ?



Oczywiście chodzi mi o over 188.5 pkt

Do góry
#722988 - 27/11/2006 20:08 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
jak chcesz Stoin, dla mnie bardziej prawdopodobny under. ja wierze w Polakow 3:0 badz 3:1, przy 3:0 jak w maslo, przy 3:1, znajac Polakow przegrany set bedzie do kilkunastu, a zeby peklo 188 musi byc kazdy conajmniej 25:22 a jeden wiecej. z Drugiej strony przy 3:0 dla Ruskich jak w maslo, a przy 3:1, jak juz beda od naszych lepsi to nie na przewagi, w tajbreka nie wierze, ale to tylko moje zdania, ja zagralem under 187,5 i na razie nie zaluje.

Do tego:

Arg-Tun over 186,5 - tak czuje i juz, Tunezyjczycy beda walczyc, Argentynczycy zobaczymy, ale ten jeden set wygraja, mecz zaciety sie szykuje, wiec over jak najbardziej.

Can-Puerto rico under 188,5 - Kanadole bez ambicji, raczej walki tam nie widze. stawiam na Soto i Rivery...3:0 badz 3:1 przy poziomie ambicji i jednych i drugich i meczu bardziej o pietruszke niz o stawke...nie zapowiadaja sie cholernie zaciete sety.

Bra-Ita 1 (-1,5) o czym tu w ogole gadac, Wlosi mizeria, Brazyliany graja jak graja, coraz lepiej, fajna obrona i w ogole, co prawda to juz nie jest ta ekipa, ktora sie oglada z otwarta geba, Giba to juz nie ten siatkarz, co przechodzil przez kazdy blok (na tym turnieju)...ale dalej jeden z najlepszych grajkow...cos czuje, ze w finale znow Giba bedzie man of the match, tak jak to bodajze bylo z Zabkami w finale LŚ.


PS. Boubson nie ma co wysmiewac mojej opinii, chyba wiecej szacunku by sie przydalo, jak nie widziales przestojow, to chyba inne spotkania ogladalismy, Niemcy ich blokowali jak chcieli, seriami zdobywali punkty itd. itd. Francuzi majac 5 pkt. przewagi spokojnie to dowioza do konca.

Do góry
#722989 - 27/11/2006 20:10 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Nawet przy 4 setach nie gwarantuje to pokrycie overa bo Polacy patrząc na poprzednie spotkania z Rosją i Serbią nawet w tym sezonie swoje sety przegrywali dosyć łatwo. Przy 4 setach mecz musiałby być bardzo wyrównany i to w każdym secie a to nie wydaje mi się prawdopodobne.Boję się trochę o to, ze Polacy nie wytrzymają meczu psychicznie i się spalą jakby przegrali seta i potem może być już gładko.

Do góry
#722990 - 27/11/2006 20:10 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Stoin osobiście własnie wlcale bym się nie zdziwił, że będzie 3-0 dla Polski ale i także 3-0 dla Rosji. Co jest ciekawe wszystkie mecze z udziałem obu ekip zakończyło się wynikami 3-0 (Rosja pojedynek z Serbią przegrała 0-3). Także niby over też nie jest taki pewien. Ja jeszcze zastanawiałem się w tym meczu zagrać właśnie na dwa wyniki 3-0, 0-3. Moim zdaniem bardzo ważny będzie 1 set. Jeśli Polska go przegra w głowach siatkarzy może pojawić się myślenie, że "łatwo ogrywaliśmy ogórków, a teraz lipa" z drugiej strony jak wygrają 1 seta może już być z górki. Naprawdę moim zdaniem trudno cokolwiek typować. A jeżeli już to chyba jednak w tym meczu brać kurs na Polske w granicach 2.4-2.5, ja jednak nastawiam budzik na rano i jak już pisałem odpuszczam ten mecz.

Do góry
#722991 - 27/11/2006 20:19 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Quote:

Quote:

timeek w roli wyjasnien jak sprawdzasz kursy to juz rob to dokladniej
pierwszy lepszy buk jaki sprawdzilem i juz wiekszy kurs
np Gamebookers 2.5 i stoi od poczatku tak samo




W Sportingbecie Polska jest po 2.60




A pinn 2.70, kto da wiecej?

Do góry
#722992 - 27/11/2006 20:38 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
taniak Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 1000
Skąd: Rybnik
Witam to mój debiut na tym forum ;]

Jutro zapowiada się nam niezwykle ciekawy dziś patrząc pod kontem bukmacherki dużo ciężkich spotkania ale spróbuje coś przedstawić:

Rosja-Polska tu jak każdy chciałbym aby wygrała Polska no ale wykonać to zadanie będzie niezmiernie ciężko.Wydaje mi się że Ruski Polsce nie siedzą i widze tu wygraną Rosji,Polska jest bez straty seta to prawda ale z kim oni grali forma jest nie da się ukryć ale wydaje mi się że to i tak jest za mało na Rosję.
Rosja - Polska 1 1.47
Polska v Rosja [Sets HC] 1.5:0 2 2.2

Argentyna - Tunezja
Mecz wydaje mi się dość pewny. Tunezja jest drużyną która na tych mistrzostwach zrobiła swój największy sukces w historii wygrywając 2 mecze(jak sie nie myle ;p) a ostatnio dała się obiechać Japonii przy praktycznie wygranym meczu. Jutro nic innego jak wygrana Argentyny która jest o klase lepszym zespołem od Tunezji.
2.20
Argentyna v Tunezja [Sets HC] 0:1.5 1 2.2
Argentyna v Tunezja 1 1.48

Kuba - Czechy
Dla obu drużyn jest to ważny mecz bo w przypadku przegrane nie powalczą już o wyższe miejsca.Kuba nie prezentuje się za dobrze i ostatnio przegrywa mecz za meczem jednak Czechy są w ich zasięgu przewiduje mecz bardzo zacięty z 4 lub 5 setowym przebiegiem i wygraną Kuby

Kuba v Czechy 1 1.4

do tego serbia i brazylia( można dać też Brazylia v Włochy [Sets HC] 0:1.5 1 1.6) mecze raczej bez historii i wygrane faworytów

pozdROWienia

Do góry
#722993 - 27/11/2006 21:22 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
mankiet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2001
Postów: 3015
Skąd: ROGOW MIASTO BOGOW
Quote:

Quote:

Quote:

timeek w roli wyjasnien jak sprawdzasz kursy to juz rob to dokladniej
pierwszy lepszy buk jaki sprawdzilem i juz wiekszy kurs
np Gamebookers 2.5 i stoi od poczatku tak samo




W Sportingbecie Polska jest po 2.60




A pinn 2.70, kto da wiecej?



W betfair na ten moment 2,8 i patrzac po obstawiajacych raczej bedzie rosl nie zdziwie sie jak dojdzie do 3..a wtedy nic tylko zagrac

Do góry
#722994 - 27/11/2006 21:22 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Quote:


do tego serbia i brazylia( można dać też Brazylia v Włochy [Sets HC] 0:1.5 1 1.6) mecze raczej bez historii i wygrane faworytów





Nie żebym się czepiał, ale jeśli uważasz ze pojedynek Brazylia - Włochy to spotkania bez historii to albo za dużo się nasłuchałeś naszych komentatorów (ich drugi tekst to godzinka z kąpielą), albo się po prostu nie znasz. Jak dla mnie to równie dobrze mógłby być finał LŚ

Sam nic nie zagrałem bo żaden typ mnie nie przekonuje...
a jutro nie idę na zajęcia tylko punkt 7 siadam przed TV i kibicuje naszym!

Pozdrawiam!

Do góry
Strona 11 z 22 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, akagi, pacyfista, forty, kemp, Emilio, Sensei, igea23, 11kera11), 3942 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586821 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14