Strona 18 z 22 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 >
Opcje tematu
#723115 - 01/12/2006 11:06 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Quote:

A jakby tak zagrac:wszystkie mecze na sobote 6 spotkan zagrac na dokladny wynik:
POL-BUŁ 3:2
BRA-SER 3:2
ROS-WŁO 3:2
FRA-JAP 3:2
Nie-POR 3:2
USA-KAN 3:2
To oczywiscie w rozpisie 3 z 6,lub 4 z 6.
Co myslicie o tym?




Według mnie to bez sensu, bo zakładasz, że przynajmniej 2 spotkania będą trwały 5 setów. USA pojedzie Kanadę 3:0, Niemcy Portoryko 3:0 3:1, Rosja 3:0, Brazylia to sam nie wiem, ale jak dla mnie to 3:1 dla Serbów, Polska 3:0. pzdr

Do góry
Bonus: Unibet
#723116 - 01/12/2006 11:07 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
przynajmniej 3 spotkania*

Do góry
#723117 - 01/12/2006 11:20 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Wiadomo przecież, że złoto jest dla zuchwałych, czyli dla Polaków
Bułgarzy nam nie przyfikają, bo są słabsi i to widać gołym okiem. Pozy tym nie wierzę, by dwa razy szczytowali w tak krotkim czasie

Ten teskt mnie ubawił hehehe
Tylko gdzie panowie byliście przed meczami z Rosją i Serbią???
Bułgaria mecz z Brazylią totalnie odpuściła kto oglądał to widział. Nam zawsze źle się grało z nimi jednak szanse oceniam 60-40 na naszą korzyść.



Ja akurat typowałem na Polaków 3:0. Mozna sprawdzić. No ale chłopaki dwa pierwsze sety przespali

Do góry
#723118 - 01/12/2006 11:28 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:



Ten teskt mnie ubawił hehehe
Tylko gdzie panowie byliście przed meczami z Rosją i Serbią???





to jest nic, przeczytaj sobie quasi czat z meczu z rosja, jak kazdy ksiegowal rosje i na polske :/ a dwa sety pozniej juz wiekszosc pisala co innego....takich to juz mamy kibicow....




i to jest wkur... a jeszcze bardziej mnie wkur... to zee w niedziele od 8 do 16 mam szkole i o 11:20 poltorej godziny cwiczen na ktorych byc musze bo 2 razy w tym semestrze juz nie bylem... i nawet jak zrobia nam wolne i dadza tv to pierdziele ale zwijam sie do domu niech strace 20 minut ale nie bede ogladal w towarzystwie znawcow co beda sie pytac czemu Gacek nie jest z nami bo ma inna koszulke ... ehh... a zeby nie bylo poza tematem to jedziemy...

Rosja - Wlochy H(0-1,5) - Rosjanie niesamowicie podraznieni porazka z Polakami dosc szybko sie podniesli choc 3-0 z Japonia to nie jest wielka sztuka... niemniej mysle ze jutro Rosjanie zdecydowanie powinni pogonic Wlochow ktorzy sa po prostu slabi... porazka z Bulgaria, Francja, Brazylia - fakt mieli trudna grupe ale oni kompletnie nic nie graja... jezeli ruscy zaczna tak jak z nami to bedzie bardzo szybki meczyk

Brazylia - Serbia i Czarnogóra - H(0-1,5) - to jest polfinal brazylijczycy graja tu bardzo pewnie, serbia tez jest mocna absolutnie nie kierowalbym sie ostatnim meczem... jednak pech serbow polega na tym e trafiaja na canarinhos i nie maja zbyt wielkich szans z najpowazniejszymi kandydatami do tytulu... jak dla mnie 3-1...

Niemcy - Portoryko - druzyna naszych zachodnich sasiadow prezentuje sie tu bardzo przyzwoicie, reprezentacje wloch czy tez bulgarii to byly dla niej za wysokie progi jednak z portoryko powinno byc gladko...

meczu Polaków nie ruszam ale to tylko po to by nie zapeszyc... panowie to jest polfinal mistrzostw swiata, i my i Bulgarzy cieszymy sie e trafilismy stosunkowo latwego rywala... moim zdaniem jezeli tylko przetrzymamy pierwszy set i go wygramy pojdzie latwo, jezeli nie mozemy miec horror niczym z rosją... choc czy nie wolelibysmy znowu oibejrzec takiego dreszczowca z happy endem?

Do góry
#723119 - 01/12/2006 11:51 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
mal!bu Offline
journeyman

Meldunek: 19/11/2006
Postów: 93
jeszcze może ja wtrące zwoje 3 grosze , jeśli dobrze wszystko przejzalem nikt nie napisał o tym -- chodzi mi o składy obydwu drużyn. Moim zdaniem POLSKA ma o wiele bardziej wyrównany skład , widzieliśmy w meczu z Rosją (wejscie Szymanskiego , Gruszki) , mecz z Serbią (Grzyb) , wszyscy wiemy że turniej MŚ jest bardzo wyczerpujący , dlatego tez licze własnie na rezerwy Polaków. Obie druzyny zagrały juz mnóstwo meczy , kazdy odczuwa zmeczenie (widac to po Świderskim). Jeśli chodzi o Bułgarów to słabo prezentuje sie ich ławka , przekonaliśmy się o tym w Lidze Światowej , znakomicie grali (wygrana z Brazylią) i później im bliżej konca tym gorzej!!! Atomowe serwy Kazijskiego i Konstantinova juz nie beda tak silne , w dzisiejszym meczu bedzie liczył sie spryt , blok i ROZGRYWAJĄCY , a tu (ZAGUMNY) zrobi swoje!!! Pisze o tym bo akurat , bo przypomniałem sobie wypowiedz GIBY (umieszczona w przeglądzie sportowym) MŚ wygra drużyna , która bedzie miała 12 równie grających zawodników! Polacy spełnaiją to kryterium i w tym upatruje dzisiejsze zwycięstwo!!!

POZDRO - opinie mile widziane!

Do góry
#723120 - 01/12/2006 12:45 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
Polska - Serbia 1 1,72

Mam zagrane po 2,0 w czwartek. Kurs spadl. Stawka srednia, tak zeby sie lepiej ogladalo. Bulgarzy sa bardzo mocni i tez maja wyrownany sklad (dali ograc sie rezerwowym z sama brazylia i nie wygladalo to zle). Wygramy 3-1, jednego seta rozbija nas zagrywka, ale wiecej im sie nie uda. Mamy atak rozlozony na wszystkich zawodnikow. bulgaria opiera sie glownie na Nikolovie i Kazijskim. Plamen raczej skupia sie na przyjeciu. Jeli tylko w miare bedziemy przyjmowac to Zagumny rozrzuci ich blok. Polska 3-1

Brazylia - Serbia 2 4,0

Stawka wieksza. Jesli ktos ( a duzo tu takich) lubi grac po 1,05 1,15 czy inne takie, to prosze bardzo. Ale polfinalu zadnej imprezy po takim kursie bym nie ruszyl. Wg. mnie Serbowie sie odrodza na 100% i w polfinale juz nie odpuszcza tak jak z nami. Brazylia gra srednio, nie jest lepsza na tyle zeby byla taka roznica kursow. Biore Serbie, na pewo bedzie u nich duza wola walki, nie odpuszcza nawet przy (odpukac) 0-2. Mozecie tu siebie wypisywac glupoty, ze starzy, ze farta maja, ze w ogole powinni odpasc juz dawno, ale Serbia to Serbia i jesli moze wejsc do polfinalu jak najmnieszym nakladem sil to robi to.Zagrali 2 wazne mecze bardzo szybko o ten polfinal - rozjechali ruskich 3-0 i przegrali z nami 0-3. Teraz zaczyna se nowe granie. Napewno nie przyjechali na MS po to zeby wejsc do polfinalu i sie polozyc przed Brazylia. Typ Serbia 3-1 3-2

Do góry
#723121 - 01/12/2006 13:29 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Mr.Eco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 9194
Skąd: Chcesz tego Chuck?!
Chce zagrać Francje gdyz pragne podbic ew. wygrana do 333 zł Jak myslicie nie bedzie tutaj chyba zadnego przekretu ?

Do góry
#723122 - 01/12/2006 13:38 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Smith Offline


Meldunek: 07/10/2001
Postów: 480
Skąd: Rzeszów / Staten Island
"Jesli ktos ( a duzo tu takich) lubi grac po 1,05 1,15 czy inne takie, to prosze bardzo. " Oczywiscie lepiej wygrac po 1,05 niz przegrac po 10 (ale widze ze co niektorzy maja za duzo kasy i na sile szukaja sensacji tam gdzie jej nie bedzie)
"Wg. mnie Serbowie sie odrodza na 100% i w polfinale juz nie odpuszcza tak jak z nami." No tak to raczej pewne jak i to ze Brazylia odpusci calkiem co tam polfinal- polozy sie na parkiecie i Wielka Serbia ich rozjedzie. " Brazylia gra srednio" - za to Serbia gra rewelacyjnie (oczywiscie wszystkie przegrane sety ze slabymi odpuszczala tak jak i przegrany mecz z mocarnymi Polakami ) Przypomina sie final LŚ w ktorym wielka Serbia nie odegrala zadnej roli. "Serbia to Serbia " no to racja a o Brazyli to nikt przeciez nie slyszal od dawna.
"Napewno nie przyjechali na MS po to zeby wejsc do polfinalu i sie polozyc przed Brazylia" tak za to Brazylia przyjechala tylko i wylacznie po to zeby sie podlozyc w polfinale Serbi
Moj Typ: 3:1 zwyciestwo - Brazylia 9/10

Do góry
#723123 - 01/12/2006 13:43 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Smith Offline


Meldunek: 07/10/2001
Postów: 480
Skąd: Rzeszów / Staten Island
w milenium dalej jest kurs na Brazylie 1,35

Do góry
#723124 - 01/12/2006 14:52 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
2-Dec-2006 07:00
Spotkanie: Polska v Bułgaria
Typ: 1
Kurs: 1.83
Buk: Sportingbet

Analiza:
Od 30 lipca 2006r. Polska jak narazie nie przegrała żadnego mecze w tym jest jedyną ekipą na Mistrzostawach Świata Siatkarzy w Japoni, która nie straciła punktów.
Bułgaria ostatnio przegrała z Brazylią, a tak to też nie poległa, więc mozna na remis to wywnioskować. Zbyt wiele się nie różnią poziomem te oba zespoły.
Sądzę ze obrone i atak mamy na porównywalny, w zagrywce i przyjęciu to rywale są minimalnie lepsi ale za to nasz bloku jest trudny do przejścia. Napewno o ostatecznym zwycięstwie mogą zadecydować pojedyncze pojedynki i dyspozycja (np Świderskiemu mecz z Rosją słabo wyszedł, ale z Serbią lepiej):
Swiderski - Konstantinov
Wlazły - Kaziyski
Winiarski - Nikolov
Zresztą kto oglądał ostatnie mecze Polaków tern wie, że stać naszych na zwycięstwo. Osobiście myśle że ostatecznie złoto jest realne.
GO GO Poland

Do góry
#723125 - 01/12/2006 15:05 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Widzę, że kursy u ziemniaków na Polske lecą na łeb na szyje, pewnie zaraz przed zamknięciem będzie na Polaków 1.25
Moim zdaniem oba mecze półfinałowe będą zacięte i bardzo prawdopodobne będą pojedynki 5 setowe. Bądźmy szczerzy wszystkie 4 druzyny na pewno czują w nogach wcześniejsze pojedynki, teraz bardzo ważna będzie wola walki, aby zacisnąc żeby i grac pomimo bólu. Teraz trzeba walczyć o każdy punkcik. Finał jest tak blisko a zarazem tak daleko.
Na chwile obecną granie na Polaków po kursach 1.5 TOTO, 1,55 STS jest nie opłacalne, ale w Toto można zagrać po kursie 1.8 z handi (+1,5 seta) na Bułgarów. Wcale bym się nie smucił gdyby nasi rodacy szybko odprawili swoich przeciwników 3-0 lub 3-1, ale wydaje mnie się, że to jest mało możliwe na tym etapie.

Tak samo w drugim półfinale, wszyscy biorą Brazylie po kursach 1.20-1.25!! Czy naprawde jest taka różnica pomiędzy tymi drużynami?? Na pewno nie. Bracia Grbić wiedzą, że to jest dla nich ostatnia impreza i dadzą z siebie wszystko. Dziwi mnie, że większość graczy patrzy na Serbię przez pryzmat meczu z Polską, tylko trzeba zauważyć, że po przegraniu 1 wyrównanego seta z tego co pamiętam Jeden z braci już się nie pojawił na parkiecie gdyż oszczedzał siły (mogę się mylić) Brazylia też nie prezentuje jakiejś super formy żeby rozbić w pył Serbie, przegrali w turnieju z Francją, tracili sety z Kubą, Bułgarią która oszczędzała się przed półfinałem. Ja obstawiam 5 setowe pojedynki

Polska - Bułgaria (1,5) 2 kurs 1,8
Brazylia - Serbia (1,5) 2 kurs 2,3

Ako 3,73

Pozdrawiam

Do góry
#723126 - 01/12/2006 16:33 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Adam_HKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2006
Postów: 4649
Skąd: *-* Nowa - Huta *-*
Polska - Bulgaria 1 ok 1.60
nasi sa w gazie gramy pieknie i bardzo dobrze bardzo silni zawodnicy na lawce Bulgarzy to dobra solidna ekipa ale jednak pol final to dla nich juz zawysokie progi po takim meczu jak z Rosja nie wierze zeby nasi przegrali z Bulgarami ktorzy wcale nie sa silniejsi a nawet powiedzial bym ze slabsi od Ruskich ...

Rosja - Wlochy 1 ok 1.55
Ruscy jednak sa lepsi Wlosi to klapa niby cos tam grali ale tak jak by nie grali Rosyjanie beda chcieli sie pokazac z lepszej strony po przegranym meczu z Polska i mysle ze wygraja 3-1

Brazylia - Serbia 2 ok 3.00
kursy dorbane na ten mecz to kupa smiechu niema roznicy az takiej miedzy jednymi a drugimi zeby byla taka roznica w kursach Serbowie to solidna rownie grajaca druzyna i mysle ze troche puscili mecz z naszymi a Brazylia od samego poczatku mnie nie zachwyca wygrywa bo wygrywac musiala ale z Francuzami dostali jedyny ich dobry mecz to wygrana z nienajsilniejszymi Wlochami bo Bulgarzy ewidentnie odpuscili ten ostatni mecz taki kurs na Serbie jest warty ryzyka

Do góry
#723127 - 01/12/2006 17:02 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Zgadzam się ze Smithem. Szukanie sensacji na siłę jest niepotrzebne. Każdy gra kursy jakie lubi, i to że ktoś gra 1.05-1.15 nie jest powodem do dyskryminacji- jeśli mu wchodzą to czemu nie. Kurs 1.25 na Brazylię nie powala na kolana, ale jaki byście chcieli 1.8? Brazylia jest tutaj 100% faworytem, przecież wygrała z nimi na ostatnich mistrzostwach, wielokrotnie w finałach LŚ i ich porażka byłaby sensacją, więc nie dziwię się że buki za Serbów płacą w granicach 3.00. Ktoś pisze, że Brazylijczycy już są starzy, nie ta dynamika, siła itp. A Serbowie są wiecznie młodzi? Też brakuje świeżej krwi. Brazylia dostała kubeł zimnej wody od Francji, więc mobilizacji nie zabraknie. Można byłoby się o to martwić gdyby wygrali wszystkie mecze. Nie przyjdą sobie poprzebijać z Serbami, tylko awansować do finału MŚ- to też może być dla niektórych ostatni medal.
Ja wolę zagrać kilka kursów niskich, z dużym prawdopodobieństwem, choć przyznaje ze nigdy nie szacuje niczego za 100% bo wiele niespodzianek się zdarza, niż tasiemca za 2zł z ako 500 i płakać bo mi ostatni mecz zawalił albo mieć 50% błędów. Albo puszczać Serbów za 5zł i cieszyć się że wygrałem 15. No chyba że ktoś ma zamiar zagrać na nich grubiej- moim zdaniem to czyste szaleństwo. Ewentualnie można ten mecz odpuścić, jeżel 1.25 kogoś naprawdę razi.
Sport to sport- zdarzyć się może wszystko. Ale na Polaków i Brazylijczyków warto zagrać. Chyba nikt tutaj nie ma zamiaru na nich stawiać majątku swojego życia. Jak przegrają będę wkurzony, że kasy nie będzie, ale w łeb sobie nie strzelę. Gram za duże jak na moje obecne możliwości finansowe stawki, ale nigdy nie tyle by na drugi dzień mieć 0zł w portfelu, więc tak rozmyślać nad tymi typami nie zamiarzam. Jak wtopię to będę myślał jak jutro się odegrać, ale głęboko wierzę że Polska i Brazylia wygrają.

Co do innych typów, widzę że nie ma wątpliwości- Niemcy, Rosja, Francja, ewentualnie USA.

Do góry
#723128 - 01/12/2006 17:11 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
zgadzam sie z assasinem wiec nie bedzie sie rozpisywal ! jedynie przed czym bym przestrzegal jednak troszke to Szwaby ... to Portoryko gra ciekawa siatkowke , a Szwabland wyraznie zlapal zadyszke po FENOMENALNYM poczatku , a tak to Francja , USA , Brasil mysle ze bez wiekszej historii

Do góry
#723129 - 01/12/2006 17:20 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Adam_HKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2006
Postów: 4649
Skąd: *-* Nowa - Huta *-*
moze i macie racje ...

jednak szanse tutaj oceniam jak 60-40 dla Brazyli a nawet 50-50 ten kurs na Serbow jest duza zawyzony i mysle ze nie za duze pieniadze bo to by sensu napewno nie mialo ale za np 50 zl. singlem mozna sprubowac kazdy wie ze sport jest nie obliczalny i wszystko sie moze zdarzy a jakas niespodzianka moze sie akurat zdarzy

Do góry
#723130 - 01/12/2006 17:27 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Quote:

zgadzam sie z assasinem wiec nie bedzie sie rozpisywal ! jedynie przed czym bym przestrzegal jednak troszke to Szwaby ... to Portoryko gra ciekawa siatkowke , a Szwabland wyraznie zlapal zadyszke po FENOMENALNYM poczatku , a tak to Francja , USA , Brasil mysle ze bez wiekszej historii




niby tak, ale widzieliście Portoryko w tiebreaku z Tunezją? Czołgali się po tym parkiecie. Oni to dopiero byli zmachani. Jak dla mnie jednak Niemcy, na 80%. Mam nadzieje że ich zjedzą blokiem. Portorykańczycy chyba i tak są zadowoleni że skończą w top10, nawet chcieli zrezygnować z sali treningowej i oddać Polakom

Do góry
#723131 - 01/12/2006 17:30 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
sorki, top10 to jakby wygrali ze Szwabami. W każdym razie te "play-offy" to już i tak dla nich sukces. Liczę na większe doświadczenie Niemców

Do góry
#723132 - 01/12/2006 18:15 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Panowie ja niewiem skad wy macie takie gienialne przemyslenia? Serbia stracila po 1 secie z takimi potegami jak Kazachstan, Korea czy Argentyna. Przegrala gladko 3:0 z Polakami, a wy wpadliscie na pomysl ze wygraja teraz z Brazylia, naprawde winszuje

Do góry
#723133 - 01/12/2006 18:16 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
A wszystkie buki krzycza do nas bannerami i w newsletterach 'Postaw na Polskę!!!'

Źle to wróży :[

Do góry
#723134 - 01/12/2006 18:59 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
muppet : ale tu niema nic do wrozenia.. wiadomo ze buki chca przyciagnac do zakladow jak najwieksza ilosc ludzi. ja tam wogole przesadny nie jestem i nie wierze w roznego takiego rodzaju duperele. jezeli maja wygrac to wygraja.

Do góry
Strona 18 z 22 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, alfa, Akhu, VVega, burbon, akagi, igea23, ANZELMO, Sensei), 4185 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45069 Tematów
5587440 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14