Strona 9 z 22 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 21 22 >
Opcje tematu
#722935 - 25/11/2006 18:56 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Pisze się nadzieI - to tak na marginesie

Co do Włochów to chyba oglądaliśmy inne spotkanie! Makarony mecz z Niemcami wygrali na luzie! Fei i Cissola atakowali z łatwością w 3 secie bawiąc się z niemieckim blokiem. Włosi na bank wygrają z Kubą, czy 3-0 to nie wiem, ale do kombosa lub z handi -1,5 lub jakimś punktowym można spokojnie grać. A jeśli chodzi o Portoryko to raczej nie zagrali oni jakiegoś super spotkania, tylko Serbia gra dość specyficznie - za bardzo wierzą w siebie i swoje umiejętności i czasem jest to dla nich zgubne.

Co do samych typów to zgadzam się w 100% z Miśkiem który odwala kawał dobrej roboty. A to że ładnie idzie golenie buków to się zgodzę (oby jutro nie było żadnego zonka).

Eh, szkoda że te mistrzostwa się niedługo skończą

Do góry
Bonus: Unibet
#722936 - 25/11/2006 19:37 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
Witam all,
sorki, ze ładuję się tutaj z takim banalnym pytaniem, ale turniej wchodzi w decydującą fazę i chciałbym się dowiedzieć co przy równej ilości punktów będzie brane pod uwagę, przy ustalaniu kolejności w grupach.
Przeglądając wyniki z podanego w innym miejscu linku widziałem obliczony stosunek małych punktów, ale też stosunek setów.
Może ktoś dobrze zorientowany by mnie oświecił?

Pozdro.

Do góry
#722937 - 25/11/2006 19:45 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
... chyba już wiem, z tabeli naszej grupy wynika, że chyba jednak na pierwszym miejscu jest stosunek małych punktów.

Sorki za zaśmiecanie tematu.

Do góry
#722938 - 25/11/2006 23:09 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
o ktorej sa mecze?

Do góry
#722939 - 26/11/2006 09:59 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
misiekn Offline
stranger

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 1
Tutaj masz na zywo mecze i godziny o ktorej beda wlasnie dwa trwaja web page

Do góry
#722940 - 26/11/2006 10:49 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Wszyscy jeszcze zyją meczem Japonia - Tunezja to ja w oczekiwaniu na kursy na wtorkowe mecze postanowiłem coś skrobnąć

Przede wszystkim mecz Polska - Rosja to dla mnie jeden wielki NO BET - przynajmniej za większe pieniądze. W grę wchodzi jakiś fajny over punktowy lub ciekawy handi no ale na to trzeba jeszcze poczekać.
Wspaniały bilans Polaków w setach o którym wszyscy wiemy, wielkie oczekiwana co do medalu (który staje się naprawdę realny), fakt iż dużo osób widząc w totosyfie czy innym buku wysoki kurs na Polskę (która przecież miażdży na tych mistrzostwach ) zagra na biało-czerwonych -> może to będzie typ masowy to wszystko sprawia, że zagram leciutko na ... Rosję. Tak naprawdę nie wiemy na co stać naszych, owszem nie przydażyła nam się zadna wpadka na tych mistrzostwach, nawet lekkie załamanie, ale to wszystko było w meczach z przeciwnikami o 1 lub 2 klasy gorszymi. Patrząc kryteriami FIVB to nie my jesteśmy najlepsi na tych mistrzostwach tylko Serbia. Czy to na MŚ, w Lidze Światowej, czy Olimpiadzie Polacy w meczach z najlepszymi zawodzili. Poza tym nie wiemy jak nasi zareagują na pierwszy przegrany set. Przestrzegam przed jakimś hurra optymizmem i szaleństwem w stawkach jeśli chodzi o to spotkanie. Na pewno będę z całych sił dopingować naszych w tym meczu bo jestem Polakiem i ciężko mi o obiektywne spojrzenie, jednak jeśli przegramy to chociaż będzie z tego jakaś kasa:)

Póżniej napiszę jeszcze jak będą ciekawe kursy na resztę spotkań.

Pozdrawiam!

Do góry
#722941 - 26/11/2006 11:01 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Kursów jeszcze nie ma ale na Rosję będzie oscylował w granicach 1.45 - 1.50.

Bilans Polski do tej pory nie ma kompletnego znacznia ponieważ graliśmy z zespołami z niżej półki. Boję się aby znowu nie okazało się że jesteśmy 'za mocni na słabych i za słabi na mocnych'. Dodatkowo bardzo niepokoi mnie podejście Lozano - nawet z ogórkami graliśmy pełnym składem - kiedyś musi przyjść zmęczenie.

Do góry
#722942 - 26/11/2006 11:54 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
mediolańczyk Offline
stranger

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 22
Wypowiadając sie ze strony polskiego patryjoty wierze ,ze Polska reprzentacja zostanie nawet mistrzem swiata,Biorac jednak pd uwage realia ze strony zakladów bukmacherskich i czlowieka z innego kraju bezstronego to wróze im miejsce nr-7.Zawiera sie w tym porazka z Serbia,Rosją a w meczach o miejsca 5-8 porazka z ktoras z druzyn Francja Włochy ,a potem o miejsce 7 zwyciestwo z Japonią.Obrona i Odboior zdecyduja niestety:<

Do góry
#722943 - 26/11/2006 18:29 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
A propo meczu Polska-Rosja...zgadzam się z barciem że jest to NO BET za duże pieniądze. Jeżeli już jednak miałbym typować, za niewielką stawkę to zagrałbym na Rosję. Pomimo tego iż na mistrzostwa nie pojechali Chanucki, Tietiuhin i Baranov, Rosjanie są wciąż silni. Przede wszystkim blok, mają znakomite wieże. W ataku jest niesamowity Poltavsky. Do tego Rosjanie mają niezłe przyjęcie i słyną z mocnej zagrywki, a te 2 elementy nie są naszą mocną stroną. Zagrywkę czasami mamy silną, ale nie ma tego automatyzmu. Z przyjęciem też bywa różnie, dotychczasowi rywale w tym elemencie jeszcze nas za bardzo nie sprawdzili. Środkowych mamy słabszych, o ile do Plińskiego nie można się przyczepić, to jednak Kadziewicz dalej popełnia często głupie błędy- tutaj znacząca przewaga po stronie Rosjan. No i Rosjanie mają świetnego trenera Gajicia, który też był kandydatem do objęcia naszej reprezentacji, więc koniecznie będzie chciał ograć Lozano.
Serce mówi, że Polska, chciałbym żeby zagrali o medale, ale rozum każe postawić na Rosjan.

W innych meczach:
Uważam, że dość pewne mecze to Brazylia-Włochy, Serbia-Japonia i Kuba-Czechy, ale pewnie kursy nie będą zachwycające. Zastanawiam się też nad Portoryko i USA, ale Niemcy z Bułgarią nie grali wcale źle. Co do Argentyny z Tunezją i Francji z Bułgarią to nie mam pojęcia.

Czekam na wasze typy odnośnie wtorkowych spotkań. Pozdro

Do góry
#722944 - 26/11/2006 19:23 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
I poszedł kolejny dzień...

Nasi już tradycyjnie, 3-0 - to cieszy... ale we wtorek i w środę dni prawdy...

Z innych spotkań, żadnych niespodzianek... Wystarczyło lecieć 'po kursach' i wszystko byłoby trafione Choć ci, którzy mieli Francuzów, musieli nieźle to wszystko przeżywać... nie wspomnę już o Japończykach...

Podsumowanie:



Bułgaria + Włochy + Japonia @2 50j


Francja v Usa, over 182.5 @1.95
Brazylia v Czechy, under 136.5 @1.95
Portoryko v Rosja, over 136.5 @1.95


Wyszło: +39.5
Ogólnie: +45.4




____

Jutro mamy dzień przerwy, natomiast wtorek i środa... najważniejsze spotkania... i będziemy znać odpowiedź kto zagra w strefie medalowej...

Jak na razie kursów nie dał jeszcze nikt, a ciekaw jestem strasznie... co zrobią bukmacherzy w naszym spotkaniu...
Ja osobiście i pewnie sporo ludzi wie... jestem straszny optymistą co do tych czekających nas spotkań...

Do góry
#722945 - 26/11/2006 20:02 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
moze niecalkiem na temat ale to wkleje
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3755889.html
poprostu zalosne

OKS: poprawilem link


Edited by OKSfan (26/11/2006 21:17)

Do góry
#722946 - 27/11/2006 07:52 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Iwo R Offline
enthusiast

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 299
w BiW są już kursy... na Russie 1.45(?)
Polska-2.55
lekko Polakow patriotycznie biorę
a ktos mowil,że kursy bedą po 1,80 ....

Do góry
#722947 - 27/11/2006 08:08 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
zaczyna być to już żenujące, a mecz z Ruskimi dopiero jutro. Otóż dopiero po 7 meczu zaczynają się otwierać oczy pismakom i wszystkim po kolei że regulamin jaki jest taki jest ale był znany od dawna - dotyczy wyższości małych punktów nad setami. Od półtora tygodnia podkręcają nas pismaki że golimy (frajerów) do zera a tu nagle się może okazać że to My znowu jesteśmy frajerami poniewż zabraknie nam małyh punktów.

Do góry
#722948 - 27/11/2006 08:24 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Moim zdaniem nie bedzie problemu malych punktow, a kurs z Bwin zdecydowanie value. W takich sytuacjach zaluje, ze tam nie wplacalem nigdy kasy, ale tylko w takich.

Do góry
#722949 - 27/11/2006 08:26 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
niewiem jakie macie przemyslenia co do nowej kolejki, ostatnio wszystko wchodzi bez maselka, ale schody chyba teraz sie dopiero zaczynaja.
mecz japoni z serbia

na zwyciestwo japoni 4 na serbow 1.15, serbowie pewnie wygraja, zapewne do zera, ale sie zastanawiam jak juz nad pierwszym setem dla serbow za 1,25 na stsie, japonczycy ostatnio przegrywali swoje pierwsze sety z kanada i tunezja wiec niewiem czemu mialoby byc inaczej z lepsza przeciez serbia.

Do góry
#722950 - 27/11/2006 08:40 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
maczek Offline
enthusiast

Meldunek: 02/12/2005
Postów: 207
Skąd: Łódź
Tak jak wspominaliscie schody zaczynaja sie dopiero teraz.Po pierwsze sprawa Polski-duzo gadania, ze male punkty ze znow mamy pecha bo regulamin bo....itd.sprawa jest taka ze regulamin wszyscy znali przed mistrzostwami i nie ma zadnego tlumaczenia.Chcac grac o medale trzeba wygrac z najlepszymi-tak bylo zawsze.Osobiscie nie zagram na pewno meczu Polakow ale mysle ze jezeli jutro nie ogramy oslabionych Rosjan, przez dluzszy czas nie bedzie ku temu okazji.Duzo ciekawsza jest grupa druga pozniewaz tak o miejsca w polfinale walcza 4 wyrownane zespoly.Osobiscie zagram dzisiaj na brazylie i bulgarie.Jak dla mnie Brazylia jezeli chodzi zarowno o forme sportowa a takze atmosfere w druzynie nie powinna miec problemow z pokonaniem Wlochow.Jezeli chodzi natomiast o Bulgarow-na ta chwile sa oni a pierwszym miejscu bez porazki,ale spojrzmy na pozostale mecze.Jezeli jutro przegraja z Francja,za dwa dni czeka ich ciezki mecz z Brazylia i w przypadku dwoch porazek ucieka im polfinal.Dlatego mysle ze dzisiaj Bul win i mecz z Brazylia tylko o uklad w tabeli przed polfinalami.
Jak ponowie to widzicie,prosze o opinie.
Pozdrawiam i powodzenia.

Do góry
#722951 - 27/11/2006 08:49 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Quote:

Moim zdaniem nie bedzie problemu malych punktow, a kurs z Bwin zdecydowanie value. W takich sytuacjach zaluje, ze tam nie wplacalem nigdy kasy, ale tylko w takich.




Tylko w którą stronę to przeszacowanie:) Moim zdaniem kursy w meczu Polska - Rosja odzwierciedlają poziom obu ekip.Nie sugeruj się tylko MŚ. Polacy od dłuższego czasu nic nie osiągnęli. A Rosja to Rosja:). Myślę że ich środek da nam się we znaki.

Co do pozostalych meczy to bardzo trudna kolejka do typowania:

Francja - Bułgaria NO BET

Brazylia - Włochy NO BET (kurs na Brazylie 1,25 w BAW to nara:D , Włosi już nie raz potrafili ich ograć, jeśli się nie mylę to nawet są od nich bardziej utytułowani)

Niemcy - USA jeśli już to lekko na USA, które powalczyły z Francją (2-3) i momentami grali dobrze z Brazylią

Kuba - Czechy lepsze wrażenie zrobili na mnie chyba nasi sąsiedzi, ogólnie równie ciężki mecz jw

Argentyna - Tunezja tutaj bym sprobowal na ARG, ale to bardziej przeczucie:)

Portoryko - Kanada ciężko mi ocenić która drużyna jest gorsza

Jeśli pojawi się w BAW handi -7 lub -8 na Serbię po kursie 1,85 to zagram tylko to. Serbia poza jednym meczem (chyba z Portoryko) wygrała kilkoma punktami, a tak zawsze powyżej 10. Wiadomo że grają z gospodarzami, którym pomagają sędziowie, ale wolę wtopić na tym niż na Brazyli za 1,25.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie!

Do góry
#722952 - 27/11/2006 09:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Besiktas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/07/2005
Postów: 3074
Skąd: Zabrze
Co do meczu Bułgaria-Francja przypomina mi się Liga Swiatowa pamiętamy wspaniały początek Bułgarów którzy wygrali 3-0 nawet z Brazylią ale gdy przyszedł mecz o stawkę z Francją szybkie 3-0 i koniec marzeń o zwycięstwie tak więc nie widzę tu innego rozwiązania jak zwycięstwo Francuzów.

typ:Bułgaria-Francja 2 1,78

Brazylia-Włochy mecz ostatniej szansy dla obu ekip i jakoś nie widzi mi się to żeby Brazylia nie zagrała w Półfinale na dodatek Włosi nie są tak mocni jak rok dwa lata temu dla mnie pewne zwycięstwo Brazylijczyków.

typ: Brazylia-Włochy 1 1,29



Argentyna i Tunezja jako jedyne nie odniosły zwycięstwa w 2 grupie ale myślę że to Tunezyjczycy zwycięstwa już nie będą mieli w tych mistrzostwach bo dla mnie są dużo słabsi od Argentyńczyków

typ:Argentyna-Tunezja 1 1,57

Do góry
#722953 - 27/11/2006 09:10 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
heh, glosy przeciwne, wiec chyba ta kolejka typowo no bet, oprocz serbi ale to raczej na podwyzszenie kursu, no moze jeszcze argentyna, ale poczekam na analize miska, mial niezle wyczucie

Do góry
#722954 - 27/11/2006 09:27 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Maks_Kolanko Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 79
Skąd: << zdala od zgiełku >>
Quote:


moze niecalkiem na temat ale to wkleje
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3755889.html
poprostu zalosne




Aż ciśnie się pewne bardzo znane w naszym kraju słówko, gdy się coś takiego widzi. Nie trudno sobie wyobrazić, co te moczymordy będą wyśpiewywać, gdy naszym nie będzie szło z Rosjanami.
Kibice zawsze byli i są dodatkowym zawodnikiem tej drużyny. Kibice, ale ci prawdziwi KIBICE. Jeżeli siatkarze i trener o tym mówią, to nie jest dobrze.

Eh, szkoda słów. Zawsze ktoś musi coś spierdzielić i ryba zawsze musi się psuć od głowy.

W tych warunkach ograniczę się do kibicowania, kasę zostawię na inne okazje.

Sorki za off(?)topic. Pozdro.

Do góry
Strona 9 z 22 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, akagi, ElNinho[mmdea], szuwi1, burbon, alfa, igea23, forty, Emilio, 11kera11, Zaixi), 4099 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587087 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14