Strona 3 z 22 < 1 2 3 4 5 ... 21 22 >
Opcje tematu
#722815 - 17/11/2006 19:34 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Polska - Argentyna - idziemy na medal zaczynam w to wierzyc, wygramy grupe z bilansem 5-0 ... i czekam na jeszcze jedno potkniecie Rosji...

Portoryko - Egipt - Portoryko bedzie walczylo z Chinami o awans do dalszej fazy turnieju, licze ze po dwoch meczach pozostana niepokonani

Bulgaria - USA - Bulgarzy dzis zdemolowali Italie zagrywka, niepokoja mnie troche ich przestoje w grze,ale z drugiej strony Amerykanie ktorzy dzis mieli jeden duzy przestoj przez caly mecz

Wenezuela - Iran - wenezuelczycy to dla mnie obok portoryko najwieksze zaskoczenie in plus widac ze siatkowka tam powoli dogania swiatowych sredniakow, iran zdecydowanie slabszy

Kanada - Korea - Kanadyjczycy mierza w wyjscie z grupy po dzisiejszych meczach niespodziewanie otworzyla sie przed nimi szansa nawet na 3 miejsce... ale tu lekko nie lekcewazylbym azjatow

ponadto Brazylia, Serbia, Rosja, Francja , czesi wydaje mi sie ugraja conajmniej seta z wlochami... i uwaga moim cichym faworytem do sensacji w dniu dzisiejszym jest reprezentacja Niemiec ... po takim kursie to ich sprobuje napewno, widzialem ich na turnieju we Francji, z Kuba oni nie stoja na straconej pozycji, moim zdaniem kursy powinny byc rowne...

Do góry
Bonus: Unibet
#722816 - 17/11/2006 19:45 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Pan_D Offline
member

Meldunek: 03/10/2006
Postów: 190
Skąd: TST
Więc i ja coś dorzucę. Przewiozłem się na Argentynie w 1 meczyku ale dobrze że poszło za drobne. Moim zdaniem granie kursów 1.10 i 1.20 niema sensu więc z dzisiejszych a raczej jutrzejszych meczy wybrałem coś takiego i zagram to systemem 4z5. Może ktoś powie że takie bawienie się w ilości punktów to totolotek ale chyba jednak nie do końca.

1.Polska - Argentyna over 183.5. 1.85
Nie będzie to tak łatwy mecz jak połowie forum się to wydaję. Moim zdaniem 3-1 a może i tie-break. 25-20, 25-20, 21-25, 25-23 wchodzi. A myślę że secik 28-26 tez możliwy.
2.Rosja- Tunezja under 135.5. 1.80
Rosja na pewno podrażniona porażką z Serbami będzie chciała się zrehabilitować. Tunezyjczycy chyba dziś pobalują i jutro grzecznie wyjdą tylko po lekcję od Rusków. 25-20 25-20 25-20 wchodzi a moim zdaniem na pewno jeden z setów skończy się 25-17.
3.Brazylia- Grecja 3-0. 1.45
Tym razem nie pozwolą sobie na stratę seta.
4.Bułgaria &#8211; USA USA +8.5ptk 1.85
Bułgarzy na pewno podbudowani zwycięstwem, ale i pewnie trochę zmęczeni. Moim zdaniem USA urwie choć jednego seta, a jeżeli Bułgarom zagrywka nie będzie siedziała jak wczoraj to jankesów stać na zmazanie plamy po wpadce z Wenezuelą. Bułgarzy pyzatym jeśli przegrywają koło 15 punkta to zazwyczaj odpuszczają i tu widzę szanse w małych punktach.
5. Kuba &#8211; Niemcy Kuba -1.5 seta 1.75
Kubańczycy zagrali dobry mecz z Canarinios i pokazali że mają duży potencjał. Niemców jakoś nigdy nie kojarzyłem z siatkówką, dla mnie max 1 set dla naszych sąsiadów, którzy niemiłosiernie męczyli się z kangurami.

Czekam na opinie.

Do góry
#722817 - 17/11/2006 19:52 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
jak czekasz na opinie, to Ci odpowiem, Polacy sa dobrze przygotwani, to jest naprawde mocna ekipa, szczegolnie na grupe, ktora trafila, polujac tu na Argentyne moim zdaniem, masz wizje tej ekipy sprzed 7-8 lat, dzis to jest druzyna przeslaba, przegrywajaca rowny mecz z Portoryko, w lidze swiatowej zaprezentowala sie slabo. Moim zdaniem nawet jak beda 4 sety to sie skonczy pon. 183, bo bardziej prawdodpodobne jest dla mnie odpuszczenie seta przez naszych i porazka przypuscmy do 17-tu, zeby w kolejnych Argentinianow zdemolowac.

Rosja tez jest ekipa slaba, dzisiejszy mecz to nie byl przypadek, dostali becki od Serbow, do jakich nie sa przyzwyczajeni, a po Tunezyjczykach proponuje sie spodziewac hurraoptymizmu, a nie kaca ...przy takiej linii dla mnie no bet!

Tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Do góry
#722818 - 17/11/2006 20:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Gizmo a ja jak czytam to co Ty piszesz to nie mogę się nadziwić. Ale cóż takie prawo forum.

Zgadzam się z Kiwim w kwestii, że granie Polski po 1,3 to beznadzieja totalna... kurs zupełnie nie jest adekwatny do poziomu obu drużyn... jeśli ARG by wygrała z Portoryko, a powinna wygrać... zabrakło szczęścia i też mogę napisać, że ARG będzie się rozkręcać z meczu na mecz... a pojedynem z POR chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił i zagapili się, bo przegrali na przewagi... ale nie o to chodzi... chodzi o to, że gdyby ARG wygrała swój mecz to kurs na POL by wynosił pewnie gdzieś ok. 1,6 i już nad takim bym się zastanowił... a 1,3 to mogę znaleźć 20 innych zdarzeń po takim kursie...

Nie chodzi o to, że nie wierzę w naszych... Bo zasiądę przed TV i będę za nimi jak zawsze... ale jeżeli stwierdzamy, że jest początek, porażka nie blokuje możliwości zdobycia medalu i biorąc pod uwagę jakby nie było mocno zbliżony poziom drużyn i nieprzewidywalność siatkówki... to po co ruszać 1,3...

Do góry
#722819 - 17/11/2006 20:46 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Ku*** mać, napisałem się z 30 minut i oczywiście wyskoczył błąd... Zawsze kopiuję, teraz tego nie zrobiłem ;]]]]]] ....

Tak więc, niestety dziś musicie się przejść smakiem i napiszę tylko krótko co i jak ja widzę co do jutrzejszego spotkania NASZYCH


Polska v Argentyna 1 @ 1.40

Widzę że walka trwa ,,, warto v nie warto [po takim kursie] ... Ja jednak uważam mimo wszystko że warto... dlaczego? Krótko i na temat... Dziś graliśmy z drużyną na pewno słabszą, jak się z taką drużyną gra? Chyba każdy wie... kto grywa choć troszkę w siatkówkę... Dla nas był to I mecz na MŚ i troszkę było nerwowo... ale w końcówkach tych decydujących 'fazach' poszczególnych setów... pokazaliśmy po prostu kto jest drużyną lepszą...

Do tego [pisałem krótkie opisy] ale się skasowały

Wenezuela @1.4 + Brazylia @1.1 + Rosja @1.05 i w STS mieliśmy, całkiem miły 'podwajacz' kasy @2.04 30j


___

Krótkie podsumowanie + co i jak z jutrem 'krótka piłka'


Polska v Chiny, Polska -2.5 @1.85
Polska + Usa + Brazylia + Japonia @1.75

Wyszło: -11.5


Krótka....



Polska + Wenezuela + Brazylia + Rosja @2.04 30j
Polska v Argentyna, Polska -1.5 @1.65
Brazylia v Grecja, Brazylia -2.5 @1.50
Kanada v Korea, over 188.5 @2
Bułgaria v Usa, Usa +1.5 @2.15
Wenezuela v Iran, under 180.5 @1.87



___


Kiwi: fajnie że powróciłeś

Arsen: gdzie miałeś +2.5 na Wene z Usa? Bo wszędzie gdzie ja wczoraj sprawdzałem... wisiała linia 1.5


Marsz po medal



Do góry
#722820 - 17/11/2006 20:57 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Roznica miedzy klasowymi druzynami a obecna Argentyna jest taka ze jesli druzyna z gornej polki chce wygrac najmniejszym nakladem sil to wygra,nawet jesli straci seta to i tak swoj cel osiagnie,jeden set mozna uznac za wypadek przy pracy.Obecna Argentyne ciezko zaliczyc do klasowych druzyn a jesli sie przegrywa dwa sety pod rzad na przewagi to nie jest przypadek, no ale skoro dla Ciebie jest, to nie mamy o czym dyskutowac.Tak jeszcze przy okazji chcialbym zobaczyc te 1.6 na naszych(ciekawe gdzie by tyle ewentualnie dali)skoro za wygranie grupy placili po 1.5 bodajze.Chyba jakas zaleznosc miedzy jednym a drugim istnieje ale moze sie myle.

Do góry
#722821 - 17/11/2006 21:17 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Misiek no powróciłem powróciłem hehe

Do góry
#722822 - 17/11/2006 21:18 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Aj widzę, że naprawdę nie mamy o czym dyskutować. Co do kursu na wygranie grupy jak mówisz 1,5 to rzeczewiście przesadziłem z tym 1,6 ale chodziło głównie o to, że po takim marnym kursie (1,3) nie ma co grać.

Rozumiem, że dla Ciebie jeżeli jakaś drużyna wygrywa w siatkę 3 sety i każdy z nich 2 pkt to jest to drużyna lepsza. Mam tu na myśli Portoryko w meczu z ARG. Ja mam zupełnie odmienne zdanie, bo dużą rolę odgrywa tutaj szczęście i przypadek, głównie przypadek.


A chodzi głównie o to, że Polski po takim kursie po prostu wg. mnie nie opłaca się grać... Mimo, że uważam, że wygramy to granie tego jest dla mnie nie zrozumiałe. To tak jakby kurs na zwycięstwo Barcy u siebie w lidze wynosił 1,1 i to grać (wszyscy wiedzą, że Barca wygra na 95% ale wątpię, żeby ludzie to grali).

Do góry
#722823 - 17/11/2006 21:29 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
luckbest Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 6134
Skąd: Kraków
przeciez kurs 1.4 na naszych jest bardzo dobry sam sie zdziwilem ze taki wysoki:) myslalem ze bedzie 1,25, rowniez na bulgarie chyba troche przesadzili - ale to zweryfikuja jutrzejsze mecze

Do góry
#722824 - 17/11/2006 21:55 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa

Argentyna- Polska POLSKA -1,5 1,65

U kobiet patriotyzm nie polacal, u mezczyzn musi byc odwrotnie. Pokazemy Argentynie miejsce w szeregu, chociaz oni musza wygrac. Musiec nie znaczy umieć. Jesli to przegramy to ... szkoda slow, znow wrocimy z 5-8 i bedzie jak zwykle, a tym razem ma nie byc, wiec jedziemy z nimi 3-0 3-1

Brazylia - Grecja Grecja 2.5 2.40

Brazylijczycy w meczu z Kuba nie wygladali nadzwyczajnie, jesli Grecja zagra na maksa, to jest w stanie ugrac seta, kurs zachecajacy. Grecy to nie jakies leszcze, co juz pare razy udowadnialy, musza tylko zagrac na swoim najwyzszym poziomie a set na pewno jest do wygrania z Brazylia w tej fazie turnieju.

Wenezuela - Iran Wenezuela -10.5 1.85 i Wenezuela -1,5 1,5

Gomez zdobyl dzis 19pkt w meczu z USA, mam nadzieje ze jutro rozstrzela zespol iranu, ktory nie ma prawa zbytnio podskoczyc. Jesli wenezuela nie poczuje sie mistrzami swiata po dzisiejszym meczu bedzie szybkie 3-0.

Egipt - Portoryko Portoryko -1.5 1.85

Jak ktos juz napisal, starcie dwoch ogorkowych zespolow i za wieksza stawke nie ma co tego ruszac, jednak jesli juz to sklaniam sie ku portoryko. Moze z ogorkow stana sie rewelacja 1 rundy jak tajwan u kobiet?


Francja - Australia AUSTRALIA 2.5 2.40

Trojkolorowi prowadzac 2-0 pewnie sie rozpreza, tak jak dzis z grekami i znow straca seta. Kurs bardzo dobry, a prawdopodobienstwo wg mnie duze.

Czechy - Włochy Włochy -1.5 1.42

Włosi nie moga sobie juz pozwolic na kolejne porazki, a tiebreaka tez im nie wypada grac z jakimis czechami, Bulgarzy mieli argument w postaci zagrywki, Czesi takiego nie maja, wiec 3-0 3-1

Japonia - Chiny Chiny 2.40

Okaze sie jutro czy dzisiejsza szopka japonii z egiptem to przypadek, mysle ze nie. I chinczycy sa w sanie wygrac ten mecz, chyba ze sciany beda pomagaly gospodarzom

Bułgaria - USA USA 2.65

Mala niespodzianka na jutro. Mecz powinien byc bardziej wyrownany niz wskazuja na to kursy, stad gra na Amerykanow. Grupa bardzo wyrownana, kazdy moze tu sprawic niespodzianke, a Bulgaria nie jest rownym zespolem, do tego moga sie w moment poklocic i mamy USA win.

Do góry
#722825 - 17/11/2006 22:00 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Witam

Też się dołączę do dyskusji, która jak widzę wrze mocno.

Moim zdaniem dla Polski dopiero jutrzejszy mecz tak naprawdę otwiera dopiero te MŚ, z prostego względu, iż Chińczycy wg mnie nie wyjdą z grupy, w związku z czym nasze zwycięstwo z nimi nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Co innego mecz z Argentyną, która z tej grupy z pewnością wyjdzie. Myślę, że Lozano bardzo dobrze o tym wie i przy obecnej formie i możliwościach obu drużyn nie widzę możliwości, żeby Polska tego meczu nie wygrała. Porażka z Argentyną może przekreślić nasze szanse na awans do "4". Podam tylko przykład Kuby z MŚ pań, które przegrały 2 pierwsze mecze i mimo kolejnych zwycięstw w świetnym stylu nie miały już możliwości awansu do gier finałowych.

A co do Argentyny wystarczy popatrzyć na staty: gorszy atak, minimalnie lepszy blok i w zasadzie trzymali się w meczu z tego powodu iż Porto Rico popełniało mnóstwo błędów. Nie wiem, czy jeszcze się nie dotarli do końca, ale na pewno na obecną chwilę są znacznie słabsi od repreentacji Polski. Z resztą ani w LŚ ani w meczach kontrolnych przed MŚ nie błyszczeli. Dla mnie jedynka i jedynka z HC -1,5.

Jeżeli chodzi o inne mecze w tej grupie, to Porto Rico co by nie mówić o Argentynie sprawia wraenie całkiem niezłej ekipy. Już na Mistrzostwach Karaibów w tym roku w finale pokonali grających w pełnym zestawieniu Kubańczyków 3-0, przy czym każdy set był bardzo zacięty. Trudno jednak po nich spodziewać się gry na jednakowym poziomie przez cały turniej, ale jeżeli po wygranej z Argentyną nie uderzyła im sodówka, to z Egiptem powinni gładko sobie poradzić. Z Egiptem męczyła się dziś Japonia, ale raczej na własne życzenie, bo spokojnie Azjaci mogli ten mecz wygrać 3-0 bądź 3-1. Mimo wyniku 3-2, w punktach Japońcycy wygrali dość wyraźnie. Egipt miał bardzo słaby atak, jedynie blok spisywał się w miarę przyzwoicie. Egipcjanie ponadto robili masę błędów, więc w tym elemencie Porto Ryko in minus nie powinno z nimi odstawać za bardzo. Jak przypomnę sobie wyniki i przede wszystkim łatwość zwyciężania Kuby nad Egiptem w LŚ, to jakoś nie widzę tu możliwości sensacji. Wiem, że Egipt wówczas był mocno osłabiony, (w zasadzie przez całą LŚ) ale i tak Porto Rico to wyższy poziom gry.

Z innych grup tak jak i większość forumowiczów stawiam na Wenezuelę. W meczu z USA bli lepsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła - atak, blok... A teraz spotkanie z Iranem, który w meczu z Czechami blisko 1/3 punktów zebrał na błędach rywali. W meczu z Wenezuelą może się niestety nie doczekać. Iran bardzo słabo w tym meczu bronił, nie istniał praktycznie blok, i Czesi nad siatką robili co chcieli. Wynik może nie był jakiś znaczący, ale Czesi przez cały mecz spokojnie kontrolowali rezultat tego spotkania. Wenezuelę pamiętamy z występów w LŚ i sądzę, że ta ekipa ma całkiem spory potencjał.

Ogólnie jak dla mnie przede wszystkim kuponik Polska, Wenezuela i Francja i na drugim ciut trudniejszym Polska -1,5 hc, Wenezuela -1,5 hc, Porto Rico i Francja

Do góry
#722826 - 17/11/2006 22:09 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Aj widzę, że naprawdę nie mamy o czym dyskutować. Co do kursu na wygranie grupy jak mówisz 1,5 to rzeczewiście przesadziłem z tym 1,6 ale chodziło głównie o to, że po takim marnym kursie (1,3) nie ma co grać.

Rozumiem, że dla Ciebie jeżeli jakaś drużyna wygrywa w siatkę 3 sety i każdy z nich 2 pkt to jest to drużyna lepsza. Mam tu na myśli Portoryko w meczu z ARG. Ja mam zupełnie odmienne zdanie, bo dużą rolę odgrywa tutaj szczęście i przypadek, głównie przypadek.


A chodzi głównie o to, że Polski po takim kursie po prostu wg. mnie nie opłaca się grać... Mimo, że uważam, że wygramy to granie tego jest dla mnie nie zrozumiałe. To tak jakby kurs na zwycięstwo Barcy u siebie w lidze wynosił 1,1 i to grać (wszyscy wiedzą, że Barca wygra na 95% ale wątpię, żeby ludzie to grali).





tu nie ma sie o co klocic
U Ciebie wycena procentowa meczu Polakow przedstawia sie nie oplacalnie wiec nie grasz - proste i nie masz sie z czego tlumaczyc
Dla kolegi wyzje granie na Polakow = Value wiec gra
Wszystko zalezy od Waszej wyceny i jak to widzicie
Nie ma sie o co klocic bo i tak do niczego nie dojdziecie

Do góry
#722827 - 17/11/2006 22:30 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
U pań taka posucha był a tutaj proszę tyle już postów no no chyba każdy nieźle zarobił na 1 dniu MŚ. hehehe.


Polska - Argentyna


Bardzo dużo koledzy napisali odnośnie tego meczu. Niewiele mogę wnieść jednak coś napiszę. Śledząc wyniki z ostatniego roku trzeba powiedzieć,że Argentyna nie jest już czołowa drużyną świata. W 4 spotkaniach z Brazylią ugrali tylko seta! Mękki ze średnią Portugalią i Finlandią. Teraz na początek porażka z Portoryko. Piszecie,że pewnie oszczędzali się no oki ale nasi też grali 30% swoich umiejętności i dopiero pod koniec każdego seta przyspieszali.Nasi są w formie o czym świadczy wynik.Wygrali bez straty seta. Innym drużyną to się nie udało. Argentyna jeśli zlekceważyła rywali w drugim secie, to powinna zakończyć mecz w 4 seta. Jednak przegrali 2-3. Wiadomo mecz meczowi nierówny, ale ja wierzę,że nasi naprawdę są przygotowani do tych MŚ. Co do kursu taki dają buki i od nas zależy czy go gramy. Byłby 1,6 to kązdy by powiedział promocja, jest 1,4 kilku narzeka. Jutro Polska win 3-1


Wenezuela-Iran

Wydaje mi się,że analitycy nie mogą ugryźć tego meczu kurs 1,4 jest bardzo dobrym kursem dla grających(spodziewałem się 1,2).Wenezuela zrobiła sporą niespodziankę wygrywając zdecydowanie 3-1 z USA. Gomes i spółka w spotkaniu z Iranem wyjdą z myślą,że ta wygrana daje im awans(praktycznie) do dalszej fazy. Co prezentuje Iran hmm nie wiem z Czechami niby walczyli ale przegrali do zera. Widziałem ich libero jest naprawdę malutki heheh. Powinno być szybkie 3-0.

Kuba - Niemcy

Kubańczycy przyjechali na te MŚ osłabieni(kontuzje,doping) jednak w pierszym meczu zaprezentowali się dość solidnie. Nie można ich lekceważyć nigdy.Dobra zagrywka,dobry blok gorzej z obroną w polu.Jutro o 10 zagrają z Niemcami,tymi Niemcami którzy w LE przegrywali sporo meczy. Dla mnie są dość przeciętni. W turnieju we Francji przegrali dość łatwo z lepszymi rywalami,którzy nie byli w formie. Tutaj mękki z Autralią(niestety nie wiem nic o tej drużynie) i tylko dzięki większej rutynie(no i pewnie większym umiejętnośćią) ograli rywali. Jeśli Juba chce powalczyć na tych MŚ to takie spotkanie musi wygrać.Będzie walka ale zwycięzka dla Kuby 3-1

Jeśli chodzi o mecz Bułgaria - USA to tutaj odstrasza mnie kurs 1,5 dość niski jak na klasę tych drużyn. Pamiętajmy,że zarówno Bułgarzy jak i Amerykanie są bardzo nieprzewidywalną drużyna. Potrafią zagrać wspaniale by na drugi dzień być tłem tamtej ekipy. Po 1 dniu faworytem są Bułgarzy ale ja im nie ufam.

Liczę po cichu na wygraną Chińczyków,chociaż to azjatyckie derby i wszystko jest możliwe.

Niespodziankę upatruję w meczu Włochy - Czechy 5 setów i ...

Brazylia,Francja,Rosja i Serbia i Czarnogóra powinny wygrac spokojnie swoje spotkania. To tyle! Mam nadzieję,że 2 dzień będzie dla mnie i dla was udanym. Miłego oglądania. Pozdrawiam

Do góry
#722828 - 18/11/2006 08:48 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
most7wanted Offline
addict

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 570
No i wygralismy Tylko ten gacek... poprostu żal jest jak on przyjmuje fatalnie , no ale mysle ze sie poprawi!! Wlazly zajebiscie lataaaaaaaaa :-) Jutro z Egiptem mysle ze 3:0 bedzie jak nic

Do góry
#722829 - 18/11/2006 09:22 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Lajmus Offline
newbie

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 26
Witam, mam takie pytanie, postawiłem zakład
Australia - France : Handicap(2,5-0) wybór: 2. A wg betssona wynik jest 1, czyli zakład mi nie wszedł. Może mi ktoś powiedzić czy sie nie pomylili. Pierwszy raz stawiałem na handicap.

Do góry
#722830 - 18/11/2006 09:34 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Lajmus Offline
newbie

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 26
ok juz widze mój błąd myślałem ze był 3:0, a było 3:1

Do góry
#722831 - 18/11/2006 11:56 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Po udanym drugim dniu, moje przemyślenia na dzień 3:

Na jutro polecam USA-Czechy 1.59 prof.
USA mimo porażki z Bułgarią 0-3 nie grało wcale tak fatalnie jak domyślam się z Wenezuelą, może poza początkiem trzeciego seta. W pierwszym secie, jego losy ważyły się do samego końca i Bułgarzy wygrali na przewagi. W drugim też była dość wyrównana walka i dopiero końcówkę wygrali Bułgarzy. Tylko trzeci set wyraźnie pod dyktando Bułgarów.
Jednak jutro USA zmierzy się z Czechami, którzy nie pokazali do tej pory absolutnie nic, wygrana ze słabiutkim Iranem i wyraźna porażka z Italią- uważam, że od Bułgarów są duuużo duużo gorsi i od Stanów też. Bułgarzy imponują zagrywką, blokiem, a Czesi? Chyba jedynie walecznością, ale na takiej imprezie jak MŚ to za mało. Dla USA będzie to "do or die" i myślę, że tym razem do trzech razy sztuka i będą górą Amerykanie, którzy jeszcze mogą wyjść z grupy, myślę że wyjdą z 4 miejsca, albo nawet 3 jeżeli Wenezuela zacznie dostawać baty. Ciekaw jestem jak wypadną z Bułgarią, ale pewnie dostaną gładko.

Do tego Francja-Brazylia 2 1.24. Francuzi mieli niepowtarzalną okazję pokonać mistrzów świata w Moskwie. Byli blisko, ale nie dali rady. Taka okazja nie prędko się powtórzy. Na tym turnieju nie gra jeden z ich kluczowych zawodników (zapomniałem nazwiska). Brazylijczycy natomiast doskonała forma, stracili pierwszego seta z Kubą, ale później jak po maśle, no i wbili Greków w parkiet. Andre, Giba, Gustavo, Rodrigo..nie trzeba dalej wymieniać. Kurs nie jest zachęcający, ale ja zagram. Tu nie będzie żadnego odpuszczania, zwycięzca wygrywa tą grupę i wynik będzie się liczył w następnym etapie, bo oba zespoły na bank wychodzą.

Śmieć na podbicie kursu Polska-Egipt 1 1.04- tutaj nie ma opcji. Polacy wygrają, nieważne do ilu, ale wygrają.

Do góry
#722832 - 18/11/2006 13:28 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Happy Birthday 69_dup1 Offline
enthusiast

Meldunek: 22/09/2006
Postów: 253
Quote:

Po udanym drugim dniu, moje przemyślenia na dzień 3:

Na jutro polecam USA-Czechy 1.59 prof.
USA mimo porażki z Bułgarią 0-3 nie grało wcale tak fatalnie jak domyślam się z Wenezuelą, może poza początkiem trzeciego seta. W pierwszym secie, jego losy ważyły się do samego końca i Bułgarzy wygrali na przewagi. W drugim też była dość wyrównana walka i dopiero końcówkę wygrali Bułgarzy. Tylko trzeci set wyraźnie pod dyktando Bułgarów.
Jednak jutro USA zmierzy się z Czechami, którzy nie pokazali do tej pory absolutnie nic, wygrana ze słabiutkim Iranem i wyraźna porażka z Italią- uważam, że od Bułgarów są duuużo duużo gorsi i od Stanów też. Bułgarzy imponują zagrywką, blokiem, a Czesi? Chyba jedynie walecznością, ale na takiej imprezie jak MŚ to za mało. Dla USA będzie to "do or die" i myślę, że tym razem do trzech razy sztuka i będą górą Amerykanie, którzy jeszcze mogą wyjść z grupy, myślę że wyjdą z 4 miejsca, albo nawet 3 jeżeli Wenezuela zacznie dostawać baty. Ciekaw jestem jak wypadną z Bułgarią, ale pewnie dostaną gładko.

Do tego Francja-Brazylia 2 1.24. Francuzi mieli niepowtarzalną okazję pokonać mistrzów świata w Moskwie. Byli blisko, ale nie dali rady. Taka okazja nie prędko się powtórzy. Na tym turnieju nie gra jeden z ich kluczowych zawodników (zapomniałem nazwiska). Brazylijczycy natomiast doskonała forma, stracili pierwszego seta z Kubą, ale później jak po maśle, no i wbili Greków w parkiet. Andre, Giba, Gustavo, Rodrigo..nie trzeba dalej wymieniać. Kurs nie jest zachęcający, ale ja zagram. Tu nie będzie żadnego odpuszczania, zwycięzca wygrywa tą grupę i wynik będzie się liczył w następnym etapie, bo oba zespoły na bank wychodzą.

Śmieć na podbicie kursu Polska-Egipt 1 1.04- tutaj nie ma opcji. Polacy wygrają, nieważne do ilu, ale wygrają.




Co do meczu USA-Czechy to bardziej skłaniałbym się do gry na Czechów. Grają bardzo fajną siatkówkę oglądałem ich na turnieju we Francji kiedy zagrali znakomity mecz z Serbami , o mały włos nie wygrali 3-1 ,a tak mecz skończył się 2-3 wyraźnie w taibreaku Czesi byli zdołowani nie wykożystaniem piłek meczowych w 4 secie. Maja znakomitych siatkarzy z czołowych lig świata , jeśli dojdzie do tego zgranie to mogą być bardzo silni , jeszcze bnie teraz ale myślę ze z USA nawiązą walkę i mogą sprawić niespodzianke , na pewno po takim kursie wolę zagrac Czechy niż USA , które zabrały mi sporo gotówki przegrywając z Wenezuelą.

Do góry
#722833 - 18/11/2006 14:27 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
ogladal ktos Argentyne? jutro mecz z Chinami i kurs 1,7
Az tak cienko im idzei ze buki daja takie kursy na ich wygrana?

Do góry
#722834 - 18/11/2006 17:43 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Ja ogladalem Argentyne tylko dlatego, ze w dzien wczesniej nabawilem sie jakis klopotow zoladkowych i zamiast spac o tej chorej godzinie wstalem i ogladalem ten jednostronny pojedynek. Musze przyznac, ze nie spodziewalem sie tak dobrej gry ze strony naszego zespolu. Przygotowanie taktyczne i idealna forma kazdego z zawodnikow (moze za wyjatkiem libero- nietoperza Gacka )przelozyla sie na latwe, kilku punktowe odskoki naszego zespolu. Argentynczycy w opalach grali nieustannie do Milinkovica i gdyby nie dobra dyspozycja tego zawodnika porazka bylaby jeszcze dotkliwsza. Wogole wynik malych punktow byl najmniejszym wymiarem kary tego dnia dla Albicelestes, za latwo odskakiwalismy Argentynczykom...
W jutrzejszym pojedynku Chinoli faworyt nie jest dla mnie az taki pewny. Chiny po bardzo dobrej grze w malym japonskim piekielku wyszli zwyciesko za sprawa swietnej obrony Ren Qi Mogli ten mecz skończyć już w 4 secie prowadząc do 23 pkt i ostatecznie przegrywając 23-25. Dla mnie ten pojedynek to czysty no-bet.

Do góry
Strona 3 z 22 < 1 2 3 4 5 ... 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Kretol, rafal08, 11kera11, szuwi1, VVega, poozon), 4096 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587158 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14