Strona 1 z 22 1 2 3 ... 21 22 >
Opcje tematu
#722775 - 14/11/2006 18:24 Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
I kolejny Maraton z Siatkówką czas zacząć

Jadziem MUUUUNDIAL



MISTRZOSTWA ŚWIATA - JAPONIA 2006


Data: 17.11 - 03.12

Oficjalna strona : >>>>> Tutaj <<<<<






____________________________________________________________

GRUPA A: - Saitama

POLSKA
Chiny
Portoryko
Argentyna
Japonia
Egipt

GRUPA B: - Fukuoka

Brazylia
Kuba
Francja
Grecja
Niemcy
Australia

GRUPA C: - Nagano

Usa
Wenezuela
Czechy
Iran
Włochy
Bułgaria

GRUPA D: - Sendai

Serbia i Czarnogóra
Rosja
Kanada
Kazachstan
Korea
Tunezja

====

Jakie zasady? Czyli co i jak?

http://www.2006vball.jp/en/about/comp_men.html

______________________________________________


Kursy na faworytów, według Expekt:

Brazylia 2.25
Federacja Rosyjska 6.00
Serbia & Montenegro 7.00
Włochy 8.00
Polska 10.00
Bułgaria 10.00
Francja 12.00
Kuba 30.00
USA 30.00
Argentyna 50.00
Japonia 100.00
Republika Czech 100.00
South Korea 200.00
China 200.00
Canada 200.00
Grecja 300.00
Niemcy 300.00
Puerto Rico 500.00
Kazakhstan 500.00
Wenezuela 1000.00
Australia 1000.00
Egypt 1500.00
Iran 1500.00
Tunisia 1500.00


Faworyt to jak zawsze zespół Tunezji, który powinnien powalczyć z Egiptem Rysia

_______

wszystkie spotkania polskich drużyn oraz półfinały i finały będzie można zobaczyć w otwartym kanale Polsatu, pozostałe zaś w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Kilkadziesiąt godzin siatkówki w najlepszym wydaniu.

_____

Godziny czasu polskiego, oczywiście...

17.11 Polska - Chiny 5:00
18.11 Polska - Argentyna 5:00
19.11 Polska - Egipt 7:00
21.11 Polska - Portoryko 7:00
22.11 Polska - Japonia 10:00

________



Maskotka obowiązkowo


Oby ten MUNDIAL był dla nas wszystkich dobry.....

______

Do góry
Bonus: Unibet
#722776 - 14/11/2006 23:41 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
EMSIO Offline
journeyman

Meldunek: 26/08/2004
Postów: 94
Skąd: ZAMOŚĆ
Mam kilka przemyslen co do 1 kolejki.
17.11 Polska - Chiny 5:00 Polacy dosc równo walcyzli w 2 meczach sparingowych z Brazylijczykami... Niewiadomą pozostaje jedynei forma Chinczykow i to jaki poczynili postęp... Jak dla mnie Polska leje a jakie jest wasze zdanie? Czy Chinczyki cos potrafią pograc?Jakos sie do IO 2008 przygoptowują pod katem tej dyscypliny?
Czechy Iran- 1 ogladalem Czechów z Francuzami w Turnieju We Francji i 1-2 juz Czesi prowadzili by ostatecznie ulec w tiebreku 3-2 ale dobre wrazenie pozostawili. Iran wiadomo-dno.Na tym meczu jestem sklonny oprzec kazdy swoj kupon do konca zycia.

Argentyna Portoryko 1. Czy ktos widzial portoryko w akcji? Bo ja Argentyne widziałem ale jakis Rok temu...teraz prezentuja swoj sredni solidny poziom.Pytanie tlyko czy portoryko prezentuje podobny poziom? Moim zdaniem nie i sklaniam sie ku 1ynce na to spotkanie.Kurs niewielki ale na podbicie kursu niezle(1.09 Prof)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za opinie na temat wymnienionych spotkań.PZDR!!!

Do góry
#722777 - 15/11/2006 17:05 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
szotpix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 2060
Skąd: Poland B-stok
Mam podobne zdanie co do pierwszego meczu Polaków, chcem postawic pierwszy set (wiekszy kurs 1,25 STS ) , no i poza tym Brazylia - Kuba rowniez 1, ale na caly mecz ( 1,15 STS)

Do góry
#722778 - 15/11/2006 21:43 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
biomed Offline
stranger

Meldunek: 11/11/2006
Postów: 18
polska, czechy,brazylia ,arhentyna bez problemow powinni wygrac , zbyt duze roznice w klasach, jeszcze interesujacą wyglada japonia ze slabym egiptem i usa (choc jeszcze skład musze poszukac w jakim graja)

Do góry
#722779 - 15/11/2006 22:05 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
No i juz za dwa dni rozpoczyna sie największa impreza siatkarska w tym roku!! Mam nadzieję ze bedzie to wielkie widowisko!! I powiem szczerze bardzo licze na nasza reprezentacje!! Uważam że mamy spory potencjał i bardzo szczesliwe losowanie i trzeba to tylko wykorzystać!! Jak nie teraz to nie wiem kiedy!!
W imprezie na pewno beda liczyc sie Brazylijczycy, którzy w chwili obecnej sa chyba poza zasiegiem!! W ostatnich latach wygrywają wszystko co sie tylko da!! Do grona głównych faworytów zaliczyłbym również zawsze groźnych Rosjan!! Serbów widziałem na turnieju we Francji i powiem szczerze ze pomimo iz wygrali nie zachwycili mnie swoja gra!! Stary Vlado Grbic jakos slabo na przyjeciu, no ale maja bardzo mocnego Milijkovicia!! Jeśłi chodzi o inne zespoły to myśle że Bułgarzy na pewno powalczą!! Jeśli zagrają tak jak w fazie grupowej Final Four gdzie nie stracili nawet seta, to mogą sprawic spora niespodzianke (chociaz czy w ich przypadku dobre miejsce mozna nazwac niespodzianka)!! Poza tymi zespołami groźni beda Kubańczycy, Amerykanie, Francuzi no i moze Włosi, ale oni jakos mnie nie przekonuja!! Jestem ciekaw czy jakas druzyna sprawi taka niespodzianke jak u kobiet Serbki!!

Jeśli chodzi o poszczególne grupy to z naszej grupy A powinny wyjsc zespoly: Polski, Argentyny, Japonii i Chin. Z grupy B(chyba najciekawsza i najsilniejsza): Brazylia, Kuba Francja i Niemcy albo Grecja. Grupa C: Bułgaria, USA, Włochy,Czechy. Grupa D: Rosja, Serbia, Kanada, Tunezja!!

No to teraz o pierwszyj rundzie spotkań, na razie delikatnie, bez zadnych handi w celu wybadania formy zespolow!!
Polska - Chiny 1
Tu zdecydowana 1. Jeśli nasi chcą sie liczyc(a sami zapowiadają walkę o medale) to musza wygrac ten mecz, gdyż najprawdopodobniej Chińczycy również wyjdą z grupy i wynik dalej będzie sie liczyl!! W sumie nie wiem w jakim miejscu przygotowan do Pekinu sa Chińczycy, ale Polacy mają dobry skład. Środkowi prezentuja sie bardzo dobrze w ostatnim czasie, Na przyjęciu Świder z Winiarskim również trzymają poziom!! No a na ataku po przekatnej z rozgrywającym Wlazły, który ostatnio moze nie zdobywał tyle punktów ile oczekuje sie od atakującego, ale myśle ze zagra dobry turniej!! Wynik: 3-0 albo 3-1

Portoryko - Argentyna 2
Tu nie powinno być niespodzianki!! Różnica klas i wygrana Argentynczyków, bez wiekszej analizy!! Wynik 0-3

Egipt - Japonia 2
W tym meczu w przeciwieństwie do turniju pań nie powinno byc niespodzianki!! i gospodarze powinni wygrać pierwszy mecz!! Po pierwsze atut własnego boiska i publiczności!! A po drugie po tym co pokazał Egipt na turnieju Wagnera w Polsce to nie wróże im zbyt wiele!! Wynik 0-3

Kuba - Brazylia 2
Kubańczycy to solidny zespół, ale to za mało na Brazylijczyków!! To są mistrzostwa świata i nie ma mowy tu o odpuszczaniu jakichkolwiek spotkań!! Maks co mogą ugrać w tym meczu Kubańczycy to jeden set!!

Grecja - Francja 2
Francuzi po dobrym występie w Lidze Światowej będą chcieli potwierdzic swoja klase!! Myślę że Grecy nie powinni im w tym przeszkodzic!! Francuzi to jedna z czołowych ekip europejskich!!

Niemcy - Australia 1
Zawodnicy Niemieccy duzo bardziej ograni i chyba z bardziej wyrownanym składem!! Chociaż może tu być wyrównane spotkanie!! Ale mimo wszystko 1

Włochy - Bułgaria 2
Ja osobiście stawiam w tym meczu na Bułgarów!! Włosi w ostatnim okresiejakos mnie nie zachwycaja!! Bułgarzy nieprzewidywalni!! Wygrane sparingi z Rosjanami i Kubanczykami w okresie przygotowan!! Jeśli zagrają zagrywką i blokiem tak jak w Rosji na final four to powinni sobie poradzic!! A kursy na Bułgarów w okolicach 2,30!! Obok Polaków sa moim cichym faworytem

USA - Wenezuela 1
Zdesydowana jedyneczka!! Różnica klas!! Amerykanie maja dobry skład z Claytonem na czele!! Sam Ernando Gomez nie sprosta wyrównanej drużynie USA!! Wynik: ewentualnie jeden set wygrany przez Weneuele

Czechy - Iran 1
Nie widze innej mozliwosci jak wygrana druzyny z Europy!! O Iranie powiem szczerze ze nie wiele wiem!! Ztegoco mi wiadomo to jako tako sobie radza w Azji. Ale Czesi powinni sobie poradzic z niim!!

Rosja - Serbia
Obok meczu Włochów z Bułgaria najlepszy mecz pierwszej kolejki!! w sumie każdy wynik możliwy!! Jednak ja skłaniałbym sie ku zawodnikom Sbornej!! Chociaz sa osłabieni brakiem Baranova jest to silna, wyrownana ekipa!! ten mecz lepiej ogladac niz typowac!!

Kanada - Kazachstan 1
Kazachstan najniżej sklasyfikowana druzyna na mistrzostwach i chyba takie jakie maja miejsce w rankingu takie zajma na mistrzostwach!! nie sadze zeby cokolwiek zwojowali!!

Tunezja - Korea 1
Pomimo iz mistrzostwa sa w Azji to w tym meczy mistrzowie Afryki nie powinni miec problemow ze słabymi Azjatami!! Afrykanska siatkowka powoli (no moze bardzo powoli) rozija sie (zatrudniaja zagranicznych trenerow, jak chociaz Egipt) i Koreanczycy nie powinni stawic duzego oporu!!

To by bylo na tyle jesli chodzi o pierwsza runde!!

Do góry
#722780 - 16/11/2006 13:04 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
OKSfan Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1102
Skąd: OLSZTYN
Ciekawy mecz rozegra Kanada (kurs 1.5 w Bwin) z Kazachstanem.
Kanade widzialem chyba ze dwa razy na memoriale Wagnera w Olsztynie gdzie wypadli bardzo poprawnie i uzyskali nastepujace wyniki:

Portugalia - Kanada 2:3 (23:25, 18:25, 25:16, 33:31, 11:15)
Polska B - Kanada 1:3 (14:25, 23:25, 21:25, 24:26)
Kuba - Kanada 3:0 (25:22, 25:18, 25:23)
Polska A - Kanada 3:2 (19:25, 21:25, 21:25, 25:18, 15:11)
Kanada - Włochy 3:1 (25:18, 18:25, 27:25, 26:24)

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali sie Lewis (ktorego pozniej zakupila Skra Belchatow, Winters-takze w kregu zainteresowan czolowych polskich klubow, a takze Cardinale).

Nastepnie przed Liga Swiatowa Polacy polecieli do Kanady na 2 sparingi z gospodarzami:

Polska - Kanada 2:3 (25:23; 24:26; 25:22; 20:25; 18:20)
Polska - Kanada chyba 3:0

W skladzie Kanady jest pare zawodnikow z niezlych lig:

Scott Koskie (Montpellier, Francja)
Paul Duerden (Izmir, Turcja)
Fred Winters (Korea poludniowa)
Christian Bernier (Insbruck, Austria)
Dan Lewis (Skra Belchatow)
Pascal Cardinal (Insbruck, Austria)
Murray Grapentine (Cannes, Francja)
Steve Brinkman (Thessaloniki, Grecja)
Brett Youngberg (Poitevin, Francja)
Chris Wolfenden (Bayer, Niemcy)

Nie sa to jakies megagwiazdy ale pojecie o siatkowce maja.
Kazachowie zagraja na MŚ gdyz wyprzedzili Zjednoczone Emiraty Arabskie i Tajwan.
Azjaci maja niezle (jak na slabiakow) warunki fizyczne ale wiekszosc z nich gra w rodzimej lidze, Kanadyjczycy maja tu ogromna przewage doswiadczenia.

Do góry
#722781 - 16/11/2006 13:40 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
ermano Offline
member

Meldunek: 11/11/2003
Postów: 174
Skąd: Jaworzno
dodam, ze kurs w expie 1,65 i nie powinien sie dlugo utrzymac

Do góry
#722782 - 16/11/2006 15:14 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
GRUPA A


Polska - Chiny - zdecydowana różnica klas po cichu licze ze Polacy włączą sie do gry o medale, wszystko zalezy od ich drugiego spotkania przeciw Argentynczykom... Chiny co najwyzej powalcza z Portoryko o wyjscie z grupy, mlody sklad (22-23 lata) ktory przygotowuje sie na igrzyska w Pekinie... rok temu na Memoriale Huberta Wagnera zwyciestwo naszych tylko 3-2, w tym roku Chinczycy trafili w lidze światowej na bardzo trudnych rywali (Francja,Rosja,Włochy) i przegrali wszystkie spotkania..

{b] Japonia - Egipt - gospodarze turnieju, licze ze nie zrobia takiej niespodzianki jak Japonki ktore przegraly swoj mecz otwarcia z Tajwanem...gospodarze grali z nami w tym roku w Lidze Światowej i pamietam ze w jednym ze spotkan z Japonii wygralismy cudem w piatym secie... pokonali tez oni Serbow u siebie 3-0 choc bylo to chyba wynikiem zlekcewazenia rywali przez Serbow...

Argentyna - Portoryko - zdecydowanym faworytem jest zespół z Argentyny, od kilku Mistrzostw Świata nie wypadający poza pierwszą szóstkę... jednak uwazalbym gdyz w Argentynie zmiana warty, ponadto zupelnie inaczej niz wszyscy sie aklimatyzuja (polecieli do Australii na poczatku listopada a dopiero od czterech dni sa w japonii) a to w pierwszych meczach moze byc wazne... Portoryko pokonalo juz w tym roku grajacych podstawową szóstką reprezentację Kuby i tobez straty seta... sensacji bym tu nie szukal ale w handicapie ze Portoryko wygra przynajmniej seta mozna spróbować...

Do góry
#722783 - 16/11/2006 15:32 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
GRUPA B

Brazylia - Kuba - zdecydowani faworyci do złota podejmują zawsze groźna drużynę Kuby... sa to chyba ostatnie mistrzostwa dla Giby, Gustavo, Ricardhinho i paru innych wiec beda starali sie pozostawic po sobie wrazenie 11 wygranych meczow ... stawiam zdecydowanie na Brazylijczyków i to b.prawdopodobne 3-0 ...

Francja - Grecja - nie rozumiem skad taki kurs na trojkolorowych, ja to biore w ciemno i czekam na asy Granvorki

Niemcy - Australia - widzialem niemcow pare dni temu w sparingach, przyzwoicie bardzo przyzwoicie, australia zdecydowanie najslabsza ekipa tej grupy




GRUPA C

USA - Wenezuela - Amerykanie maja silna ekipe, moze nie na medale ale na Wenezuelę to 3-0...

Czechy - Iran - moze nie oparlbym na tym kazdego kuponu do konca zycia jak kolega powyzej ale wydaje sie dosc pewne, Czesi bardzo fajnie zagrali na turnieju we Francji i powinni tu pare niespodzianek zrobic

Wlochy - Bulgaria - obejrze nie zagram



GRUPA D

Kanada - Kazachstan - rok temu w Memoriale Huberta Wagnera Kanada dopiero w piatym secie przegrala z Polakami, wygrali z nami towarzysko podobnie jak z Argentyna i Hiszpania wiec sa zdecydowanym faworytem...

Rosja - Serbia - o ile tylko rosjanie nie gratuluja wlasnie na wspolnej imprezie swoim rodaczkom to sa w stanie pociagnac serbow i to dosc szybko... to juz nie ta serbia tu upatruje naszej szansy medalowej...

Korea - Tunezja - Szpaku wyjasnij mi czemu Tunezja?! dla mnie faworyt jest tylko jeden Korea ograna w tegorocznej lidze swiatowej gdzie cztery razy ograla Egipt, zespol moim zdaniem mocniejszy niz Tunezja... dziwi mnie granie na unezyjczykow ja tu jestem w stanie zagrac 3-0 lub 3-1 dla Azjatow...

Do góry
#722784 - 16/11/2006 15:42 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
pewne jest to, ze juz jutro cos nie wejdzie;)

zaklad dlugoterminowy;

Brazil wygra grupe 1,5
Polska wygra grupe 1,6

=2,4 w tydzien za darmo

10/10

Bez komentarza, bo w 1 fazie, nam ani Brazylijczykom nie powinien nikt podskoczyc.

Do góry
#722785 - 16/11/2006 15:46 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
uwazalbym na argentynczykow czy polakow stac na to aby byc tak regularnym i wygrac piec meczow? jutro wlochy nie wejda

Do góry
#722786 - 16/11/2006 16:40 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Krakus Offline
enthusiast

Meldunek: 07/11/2006
Postów: 227
A ja mam takie pytanko z ktora grupa łaczy sie Polska grupa w 2 rundzie?

Do góry
#722787 - 16/11/2006 17:14 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Dużo już zostało napisane więc kolejny post niewiele zmieni. Zgadzam się z przedmówcami co do niektórych typów.

Polska - Chiny
Nasi mówia o medalu a my mamy nadzieję,że tak będzie! Grupa najsłabsza na tych MŚ i tu jest szansa dla Polaków muszą wygrać wszystkie mecze. Chinczycy nie są ogókami i powinni wyjść z tej gr. dlatego ten wynik idzie za nami. Na parkiecie rządzi w ekipie 34 letni Xiang Zhang przyjmujący od którego wiele zależy. Chińczycy są dość wsyocy jak na azjatów. Nasi powinni to wygrac 3-0 ale nasi jak kobiety,też mają przestoje.


Francja - Grecja
Kurs dość niski. Francuzi jeszcze nie są w formie,może szykuja na drugą fazę turnieju. Granvorka to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Wielu oglądało turniej we Francji i było widać,że świeżości i formy nie ma jeszcze. Dlatgeo trzeba uważać to jest pierwszy mecz a Grecy zawsze prezentują dobry poziom. Żabojady powinny ale 1 dzień MŚ może przynieść niespodziankę.

Rosja - Serbia i Czarnogóra no bet.
Pierwszy dzień mistrzostw i taki mecz. Piękny do oglądania ale do typowania raczej 50-50.


Włochy - Bułgaria
Jeśli Bułgarzy zagrają bez Władimira Nikołowa to mają małe szanse na wygranie meczu. Niestety do końca niewiadomi czy wystąpi. Jeśli zagrają w pełnym składzie to lekko na Bułgarów.

Do góry
#722788 - 16/11/2006 18:33 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Quote:

A ja mam takie pytanko z ktora grupa łaczy sie Polska grupa w 2 rundzie?




Polska grupa łączy się z grupą D!!

Do góry
#722789 - 16/11/2006 20:28 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No cóż... czasu brak [jeszcze tylko piątek...] ale coś napisać trzeba przecież, w końcu mamy MUNDIAL

Od siebie...

Polska v Chiny 1 @ 1.15 oraz 3:0 @ 1.85

Tutaj chyba nie ma co się za bardzo rozpisywać... Nasi - jeżeli marzą, a chyba wszyscy wierzymy + wierzymy w ten medal... po prostu w I fazie nie możemy przegrać z nikim. Jutro trzeba wygrać pewnie i tak do końca... Chińczycy w sumie coś tam niby przygotowują na IO 2008, ale mamy 2006 i to my jesteśmy w tym meczu faworytem i sądzę że bez straty seta powinniśmy sobie spokojnie poradzić....


Usa v Wenezuela 1 @ 1.15

Gomez vs USA ? Amerykanie - bardzo solidny i ciekawy zespół, z kim jak z kim,to oni sobie powinni poradzić... takie mecze na takiej imprezie trzeba po prostu wygrywać.


Brazylia v Kuba 1 @ 1.15

Brazylia? Hmmmm, tutaj również chyba nie trzeba się rozpisywać zbytnio... Każdy wie kto i jak gra w tym bajecznym zespole... Giba i spółka, mają już trochę lat na karku... więc myślę że do tego Mundialu - przyłożą się naprawdę bardzo solidnie... i jutro ruszą... w finał... z Polską


Japonia v Egipt 1 @ 1.15

Egipt Rysia? Każdy kto widział tą ekipę i wie jakie oni wyniki osiągali na LŚ, to wie zapewne co i jak... Japończycy żadną znowu potęgą w siatkówce nie są... ale żeby na nich jutro zagrać, przemawia po prostu większa ilość argumentów... Japończycy grali w naszej grupie w LŚ i naprawdę, prezentują bardzo fajną siatkówkę... Z kim jak z kim, ale z Egiptem poradzą sobie bez problemów!


Na jutro tak dość oryginalnie... bo troszkę inaczej to wyglądało u kobitek...

Zobaczymy co nam to przyniesie...



Polska v Chiny, Polska -2.5 @1.85 10j

Combos:
Polska + Usa + Brazylia + Japonia @1.75 20j



____

Oby.... ... Bardzo mi się spodobał ten cytat...

"Zobaczymy, co zrobić, by wbić ich w parkiet, szybko przejąć inicjatywę i odebrać im wiarę w sukces. Muszą poczuć, że lepiej będzie dla nich zachować siły na kolejne spotkania" - mówił Bąkiewicz.

Do góry
#722790 - 16/11/2006 21:24 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Kubus04 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/07/2006
Postów: 1791
Skąd: Dębica PT
http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/WorldChampionships/men/2006/LiveScore/

Livescore to MUNDIALU ... Polska+ BRazylia + Francja + Usa + Czechy = $$$$ .. mozna sie martwic tylko o Francje, poniewaz Grecja nie jest slaba. ALe reszta meczy mysle gladkie 3:0 wszedzie

Do góry
#722791 - 16/11/2006 21:53 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa


Polska - Chiny 3-0 1,85 i Under 180.5 1.50

Po udanych sparingach z brazylia trzeba zagrac spokojnie i zniszczyc chinoli 3-0. Stac nas na to na pewno. Mam nadzieje, ze polacy nie wyjda na mecz z nastawieniem "co to nie my"

Kanada - Kazachstan KANADA -1.5 2.00

ogladalem w wakacje trening kanadyjczykow na zgrupowaniu w polsce i byli tam goscie, ktorzy ledwo odbijali palcami, ale moze juz sie nauczyli Kazachstan pewnie nie lepszy, Kanada bardziej ograna i to powinno zaprocentowac.

USA - Wenezuela Wenezuela 2.5 1.85

Nie skazywalbym Wenezueli az na takie pozarcie, pierwszy mecz na MS, moze byc roznie, licze ze Gomez huknie pare razy z zagrywki i seta ugra z USA.

Niemcy - Australia NIEMCY -1.5 1.55

Zachodni sasiedzi troche sie ostatnio podszkolili, a Australia stracila kontakt z najlepszymi, nie wystepuje juz w LS. Niemcy ugrali costam nawet z nami w sparingu, takze Australie na poczatek pokonaja.

Włochy - Bułgaria WŁOCHY -1.5 1.85

Włosi z kłopotami, ale to zawsze Włosi, a do tego wielka impreza, dlatego z Bułgaria sobie poradza, co bedzie poczatkiem ich drogi do miejsc 1-4

Rosja - Serbia 1 1,65 i ROSJA -1.5 2.15

Serbia zmienila trenera tuz przed mistrzostwami, teraz bedzie tam rzadzil Grbic a nie trener, na ruskich moze nie wystarczyc. mam nadzieje, ze pozniej rozbita serbie i my dobijemy co da nam 1-4

Do góry
#722792 - 16/11/2006 22:01 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Po bardzo nieudanych MŚ Pań (dla mnie) - czas na Panów.
Spróbujemy podawać z bilnsem jak typy Miśka - może to mnie zdyscyplinuje - na jutro:

1/ Ako=/3.32/ 2/10 Bwin
Portoryko - Argentyna (Czy mecz będzie trwał 5 setów?) Nie -
Polska - Chiny (Czy mecz będzie trwał 5 setów?) Nie -
Egipt - Japonia (Czy mecz będzie trwał 5 setów?) Nie -
Kuba - Brazylia (Czy mecz będzie trwał 5 setów?) Nie -
Niemcy - Australia (Czy mecz będzie trwał 5 setów?) Nie -
USA - Wenezuela (Czy mecz będzie trwał 5 setów?) Nie -
Czechy - Iran (Czy mecz będzie trwał 5 setów?) Nie -
Kanada - Kazachstan (Czy mecz będzie trwał 5 setów?) Nie -

2/ Ako=/3.13/ 2/10 Bwin
Polska - Chiny (1 2) Polska -
Portoryko - Argentyna (1 2) Argentyna -
Egipt - Japonia (1 2) Japonia -
Niemcy - Australia (1 2) Niemcy -
USA - Wenezuela (1 2) USA -
Czechy - Iran (1 2) Czechy -
Włochy - Bułgaria (1 2) Włochy -

Tu za bardzo nie ma co się rozpisywać - jeżeli nie dojdzie do jakiejś mega zensacji - powinno być oki
i kilka singlii - wszystkie Bwin - po 2/10

3/ Polska - Chiny 2006-11-17 05:00 Totals, punkty Handicap -14,5/+14,5 Polska -14,5 - 1.85
4/ Egipt - Japonia 2006-11-17 10:00 Totals, punkty Handicap +13,5/-13,5 Japan -13,5 - 1.85
5/ USA - Wenezuela 2006-11-17 06:00 Setbet handicap -1,5/+1,5 USA -1,5 - 1.35
6/ Czechy - Iran 2006-11-17 08:00 Suma pkt., Handicap -13,5/+13,5 Czechy -13,5 - 1.85
7/ Kanada - Kazachstan 2006-11-17 06:00 Totals, punkty Handicap -5,5/+5,5 Canada -5,5 - 1.85
8/ Portoryko - Argentyna 2006-11-17 07:00 Total Points Handicap +15,5/-15,5 Argentyna -15,5 - 1.85

i zakończę rozpisem z EXP-a:
system: 3 pewniak + 2/3 pokaż szczegóły kuponu
stawka 1/10 na kombinację
Pt 17/11/06 06:00 USA - Venezuela 1 (-1.5) 1.40 pewniak
Pt 17/11/06 10:00 Germany - Australia 1 (-1.5) 1.50 pewniak
Pt 17/11/06 06:00 Cuba - Brazil 2 (-1.5) 1.30 pewniak
Pt 17/11/06 05:00 Poland - China 3-0 1.85
Pt 17/11/06 08:00 Czech Republic - Iran 3-0 2.00
Pt 17/11/06 10:00 Egypt - Japan 0-3 2.10

nie sposob tego wszystkiego opisać - zresztą już późno - od jutra mniej typów - z opisami - ale to traktuję jako rozgrzeweczkę na MŚ Panów

Do góry
#722793 - 17/11/2006 07:42 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
wrona2 Offline
newbie

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 29
Skąd: Radom
gdzie mogę znaleść wyniki z mistrzostw świata w Japonii???

Do góry
#722794 - 17/11/2006 08:17 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
ruben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3042
Skąd: WidzEW LodZ
ja mam pytanie gdzie mozna oglądać mecz mistrzostw oprócz polsatu sport kanały w sieci oraz kanały satelitarne jak ma ktos namiary może podać

Do góry
Strona 1 z 22 1 2 3 ... 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (szuwi1, Akhu, alfa, igea23, forty, Emilio, Sensei, 11kera11, Zaixi, akagi, poozon, ANZELMO, VVega, ElNinho[mmdea], rafal08), 4095 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587087 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14