Strona 10 z 22 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 21 22 >
Opcje tematu
#722955 - 27/11/2006 09:52 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Bobik Offline
enthusiast

Meldunek: 04/07/2005
Postów: 260
barciu pisze -Niemcy-USA jesli juz to lekko na USA,ktore powalczyly z Francja (2-3) ... to ja sie pytam dlaczego nie na Niemcow , ktorzy z Francja wygrali (3-1) ?????

Do góry
Bonus: Unibet
#722956 - 27/11/2006 10:21 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
fatherPIO Offline
veteran

Meldunek: 03/07/2006
Postów: 1234
Skąd: slamsy WhiteStocku
Argentyna-Tunezja
Dwie ogórkowe drużyny grają więc wszystko może się zdarzyć. Ale jak dla mnie faworytem tego meczu jest Argentyna. Po tym co pokazała Tunezja można pomyśle sobie że źle nie grali z Polską dosyć równe sety i nie przegrali dużą ilością małych punktów. Przegrana 3-2 z Japonią po prowadzeniu 2-0 w setach i tu wyszło frajerstwo Tunezji.Co do Argentyny to nic nie gra, ale myśle że tu raczej będzie decydować doświadczenie i tu zdecydowanie jest większa przewaga Argentyny. Po za tym Argentyna musi wygrać ten mecz żeby zmazac chociarz część wielkiego blamażu na tych mistrzostwach. Fakt nikt nie upatrywał ich w roli faworyta, ale żeby przegrywać wszystko gładko i bez rzadnej walki.

Brazylia-Włochy
Jak dla mnie zywcięstwo Brazylii nie napisze że pewne bo tak napewno nie będzie. Brazylia jest słabsza niż dwa czy trzy lata temu. Wiadomo dużyna Brazylii starzeje się i zawsze tak wspaniale nie będą grac, ale to wystarczy na średnie Włochy. Co do statystyk to jak Brazylia przegra to skomplikuje sobie sytuacje, a nawet chyba nie wejdzie do czwórki walczącej o medal. Jak dla mnie to jest nierealne aby Brazylia nie była w czwórce najlepszych drużyn. Po za tym sporo by na tym straciła widowiskowość tego mundialu w siatke. Bo Brazylia jak dla mnie gra najciekawszą siatkówke w mistrzostwach czyli najbardziej kombinacyjną i z polotem jak to Brazylijczycy. Samba na boisku Typ jak dla mnie 8/10.

POL SK ARosja

Dużo osób czuje tak jak ja ten mecz: Serce mówi, że Polska rozum,że Rosja. Nie będe się kierował sentymentem względem Polaków, bo pewnie źle na tym wyjde. Więc mój typ Rosja. Pomimo tego że w Rosji brak:Chanuckiego, Tietiuhina i Baranova to jednak Rosja i tak jest silna. Mocni są zwłaszcza w bloku i zagrywce a to chyba najważniejsze. Po za tym jakoś nie widzi mi się żeby Polska weszła do strefy medalowej. Wszyscy są jeszcze zadowoleni z gry Polaków trafiliśmy do mega ogórkowej grupy. Żebyśmy trafili na mocniejszą grupe to nie sądze żeby było takie gloryfikowanie Polski. Fakt Polacy to wykorzystują ze wszystkimi po 3-0 ale w małych punktach nie jest tak dobrze. A przy przegranej z Rosją będzie sie liczyć ratio. Wiadomo po meczu będzie liczenie punktów przed meczem o wszystko z Serbią(ostanio sporo Polacy w każdej dyscyplinie takich meczy grają)czyli o strefę medalową. Pół żartem pół serio czuje to w kościach że Polacy nie dadzą rady z Rosją.

Po za tymi meczami jeszcze:
SiCz-Japonia(-1.5) 1 Wygrana Serbów jest pewna a nie sądze że będzie Tie-break po tym co prezentuje Japonia
Francja Bułgaria 1 ale lekko bo to mecz typu NO BET ale ja spróbuje Wydaje mi się że jednak Francja. Mają patent na mocnych. Bardzo sobie skomplikowali sytuacje przegyrwając z Niemcami żeby nie mieli wpadki to raczej by wyszli z grupy bez problemu.
Kanada-Portoryko 1 ale to tylko dlatego ze kurs wysoki,a Kanada jest lekkim faworytem w tym meczu

To na tyle. Kursów nie podaje jak ktoś będzie chciał przelać na kupon moje przemyślenia i typy to znajdzie napewno te zdarzenia w naziemnych jak i w internetowych bukach.GL ALL!

Do góry
#722957 - 27/11/2006 10:36 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Quote:

barciu pisze -Niemcy-USA jesli juz to lekko na USA,ktore powalczyly z Francja (2-3) ... to ja sie pytam dlaczego nie na Niemcow , ktorzy z Francja wygrali (3-1) ?????




hehe niby masz racje:) ale kurs lepszy na Usa poza tym tutaj moze pasc kazdy wynik. Wydaje sie mi sie ze Niemcom wyszedl 1 dobry mecz z Francja i choc faktycznie dzielnie walczyli z Wlochami i Bulgaria to USA moze odniesc zwyciestwo.

Najlepiej jutro rano wygodnie usiasc przed tv i delektowac sie meczami:)

Pozdrawiam!

Do góry
#722958 - 27/11/2006 11:43 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:


Tylko w którą stronę to przeszacowanie:) Moim zdaniem kursy w meczu Polska - Rosja odzwierciedlają poziom obu ekip.Nie sugeruj się tylko MŚ. Polacy od dłuższego czasu nic nie osiągnęli. A Rosja to Rosja:). Myślę że ich środek da nam się we znaki.





Zdecydowanie przeszacowane sa kursy na Polske, nie sugeruje sie absolutnie MŚ, tylko calym sezonem. Jedyny argument za Rosja to taki, ze Rosja to Rosja i nic poza tym.

Gadki, ze srodkowi sie dadza nam we znaki to bardziej legendy niz oddanie obecnej ich formy. Gra srodkowych zalezy nie tylko od nich samych, ale i przeciwnikow. Srodkowi rosyjscy maja teraz przede wszystkim nazwisko i wzrost. Kuleszow mial (ma) problemy z sercem, Kazakov jest tylko mocny w gebie ostatnimi czasy, obaj sa strasznie niegramotni (przez wzrost), z kolei Zagumny jest teraz w zyciowej formie, jego szybsze rozegranie spowoduje, ze srodkowi rosyjscy nie beda nadazac, badz ewentualnie beda blokowac na dobieganego, czyli bedzie ruchomy blok, co bedzie woda na mlyn dla Winiara, ktory jest bardzo dobry technicznie i gra bardzo dobry turniej i dla Wlazlego, ktory atakuje na strasznie wysokim pulapie. Jedyna bron Ruskich to zagrywka i tu problem w osobie Swidra, ktory bedzie niemilosiernie celowany zagrywka i to moze byc klucz do sukcesu. Gacek pokazal sie z bardzo dobrej strony, po meczu z Argentyna bylem pelen obaw, ale facet sie z meczu na mecz rozgrywa, Polacy przyzwyczaili sie juz do nowej hali. Dla mnie ten mecz to bedzie zwyciestwo Polakow, mysle, ze max. 4 sety...nie ma co demonizowac Ruskich, ze starymi, juz nie najlepszymi Serbami nie zdazyli powachac parkietu.

A bilans 21:0 jest wiecej wart niz 21:4, nawet mimo gorszego stosunku malych pkt.

Do góry
#722959 - 27/11/2006 11:50 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Francja (+ 1.5) - Bułgaria typ 1 kurs 1.75 biuro Expekt stake 8/10

Duzy valuebet moim zdaniem. Francja walczy w tym meczu o wszystko, Bulgaria z kompletem zwyciestw w grupie noża na gardle nie ma. Sądzę że jesli nawet Bułgarzy to wygrają to po wściekej walce do ostatnich piłek w meczu. Pachnie tb.

Do góry
#722960 - 27/11/2006 12:03 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
[quote ] Bulgaria z kompletem zwyciestw w grupie noża na gardle nie ma.




Ty chyba nie wiesz co sie dzieje w ogole na tych Mś , zauwaz kolego ze Bulgaria ma teraz mecze z Francja i Brazylia jak oba przegra to moze sobie pomarzyc o medalu....

Do góry
#722961 - 27/11/2006 12:46 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Zapewne Kolega nie zna pojęcia ,,nóż na gardle,, ... proponuję czytywać coś więcej niż ,,Przegląd Sportowy,,

Do góry
#722962 - 27/11/2006 13:12 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
kurs 2,8 na Czechy troche chyba przesadzili bo Kuba nic nie gra na tych mistrzostwach i jest jak najbardziej do ogrania

Do góry
#722963 - 27/11/2006 13:19 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
Quote:

[quote ] Bulgaria z kompletem zwyciestw w grupie noża na gardle nie ma.




Ty chyba nie wiesz co sie dzieje w ogole na tych Mś , zauwaz kolego ze Bulgaria ma teraz mecze z Francja i Brazylia jak oba przegra to moze sobie pomarzyc o medalu....




dokladnie tak w naszej grupie tylko 3 ekipy sie licza i walcza o dwojke

ale to co jest w grupie F to prawdziwe poplatanie :
o awnas walcza bulgarzy brazyliczycy wlosi i francuzi
Bułgarzy graja dzi z francja jutro z brazylia
Brazylia dzis z wlochami jutro z bulgaria
Włochy dzis z brazylia jutro z francja
francja dzis z bulgraia jutro z wlochami

a wiec jak widizmy mieje wiecej te ekipy graja miedzy soba jeeszcxe i tak naprawde awans daja dwa zwyciestwa ja sadze ze brazylia wygra dwa razy wiec jesli bulgarzy chca o czyms marzyc musza dzis wygrac tak samo francuzi i kursy sa adekwtne do walki o dane miejsca i poziomu druzyn na tych MŚ
ja to widze tak:
grupa "F":
Bulgaria-Francja graja o 3 nad ranem w prezypadku porazki francji raczej do strefy medalowej nie wejda a bulgarzy jelsi dzis wygraja sa napewno w 2 i mysle ze beda bardzo walczyc aby dzis wygrac jutro graja z brazylia ja gram na bulgarow narazie na tych msitzrostwach prezentuja sie calkiem dobrze i rewelka w zagrywce czemu mielby nie wygrac z fakt dobrymi ale grajacymi strasznire nierowno francuzami

brazylia-wlochy mecz o 7 rano brazylia wygra ten mecz i jutro z bulgraia zapewni sobie awnas do polfinalu takie moje zdanie

niemcy-usa strasznie ciekawy mecz wyrownane ekipy niemcy tutaj juz odnielsi dobre wyniki usa cos slabiej niz sie spodziewalem pzred MS dawalbym na usa ale teraz nie jest to juz takie pewne ciekawei tu wyglada handi 1.5 na usa ja jednak skusze sie na 1 set dla niemcow amerykanie zawsze dlugo wchodza w mecz i dlatego tak zagram

kuba-czechy graja dopiero jutro o 10.00 obie ekipy maja szanse na 6 miejsce w grupie warunek porazka usa z niemcami i wtedy jutro kuba bedzie grala z usa o 6 miejsce kubanczycy sa lepsi odczechow i ja sie skusze zagrac na nich mysle rowniez o zagraniu handi 1.5 na czechow ale kuba wygra wedlug mnie to 3:0 lub 3:1 wiec handi 1 po kursie 1.70

Grupa "E":
Portoryko-canada najwczesniej bo o 03.00 graja slysze i czytam wiele opini ze to jednak kanada jest faworytem jednak wedlug mnie odwrotnie o portoryko jest faworytem kanada jakby opadal z sil pod koniec tej imprezy coraz togosze wyniki porotryko trzyma swoja rowna forme jak na portoryko calkiem dobra gra oparta praktycznie na sato i dwoch zawodnikow co kiedys grali w jastrzebskim weglu jest to mecz o 5-6 miejsce w grupie a wiec o dalsza gre na tej imprezie ja gram na portoryko po kursie 1.90 ciekawei rowniez wyglada handi 1,5 z tym ze kurs 1.45 a ja sadze ze jelsi portorryko wygra 2 sety to i wygra caly mecz

argentyna-tunezja mecz o 05.00 jelsi dzis argentyna wygra to ma sznase na miejsce 6 i walke o miejsca 9-12 wiec moze jeszce powalcza o pierwsza 10 a ze wygra z tunezja to ja w to nie watpie takie mojze zdanie ja gram 1 kurs 1.50

polska-rosja wszyscy mwoia ze graja na ruskich bo polska mila slaba grupe bo grala z ogorkami a wedlug mnie poalcy s adobzre przygotowani czulem jzu to pzred MS jak pokonali dwa razy niemcow na ich terenie jak wygrali z kuba u nas jak juz w samej japonii walczyli jak rwony z rwonym z brazylia a teraz wszystko po 3:0 nawet ze slabymi ekipami ale jednak 7 meczy po 3:0 to jest jakies osiagnieice ruscy graja oslabieni brakiem 3 zawodnikow z tej satrej dobrej kadry u palakow nie ma tylko dawida murka na libero wedlug mnie lepeij nzi igla spisuje sie gacek zagumny switenie sie rozumie z srodkowi plinski dla mnie rewelka jako srodkowy wlazly i winiar rowniez dobrze graja nie wspomne juz o swiderskim ja msyle ze to jednak my mamy wiecej argumentow a dla mnie kursy sa wystawionie z powodu na wyniki bezposrednich meczy z ostatnich lat a ja gram na plakow i to nie dlatego ze patriotycznie do spotkania podchodze kurs 2 bardzo ladny

serbia-japonia serbia nie mnzoe pozwolic sobie na porazke strasznie by to pkrzyzowalo plany serba choc jelsi japonia wygra to ma o dziwo jescze szanse na awnas ja im daje 5% szans na wygrana ale meczu po kursie 1.15 nie ruszam dal mnie pewka 1 ale ja meczu nie bede obstawial

wiec dla streszcenia:
brazylia-wlochy 1 1.30
bulgaria-francja 1 1.70
niemcy-usa 1 set 1 1.80
kuba czechy 1 1.40 lub handi1.5 1 1.70
rosja-polska 2 2.00
argentyna-tunezja 1 1.50
portoryko-canada 1 1.90
serbia-japonia 1 1.15 ja tego nie daje taki kurs nie dla mnie

Do góry
#722964 - 27/11/2006 13:20 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
peyo Offline
veteran

Meldunek: 22/10/2002
Postów: 1497
Skąd: Białystok
Czy nie uważacie, że najbliższa "kolejka" to będzie dzień zaciętych meczy?
Do tej pory zdecydowanie większość wyników po 3-0, głwonie dlatego ze mocni grali ze słabeuszami. Dwie ostatnie rundy to już spotkanie zespołów "na papierze" bardziej wyrównanych.
Przeglądając ofertę Toto-mixu widzę sporo ciekawych kursów z handi 1,5 na "słabsze" zespoły
PORTORYKO 1.45
POLSKA 1.50
FRANCJA 1.45
USA 1.45
Do tego jeszcze dwa zdarzenia
ARGENTYNA-TUNEZJA 1 1.50 - spotkanie "na szczycie" grupy E
KUBA-CZECHY H(0-1,5) 2 1.95 - za taką stawkę warto wziąc Czechów,nie jest to wprawdzie jakaś europejska potęga, ale potrafili już poddenerwować kilka ekip, choćby ostatni mecz z Brazylia, wprawdzie 3-0 przegrany, to Czesi przegrywali każdą partię w końcówkach
Kuba na MŚ słaba, bez Juantoreny, nie wydaje mi się by chłopcy z gorącej wyspy spokojnie ograli naszych południowych sąsiadów.

Co szanowne grono o tym sądzie?

Pozdrawiam

Do góry
#722965 - 27/11/2006 13:24 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

niemcy-usa - ja jednak skusze sie na 1 set dla niemcow amerykanie zawsze dlugo wchodza w mecz i dlatego tak zagram




tak szczególnie długo wchodzili w meczu z Francją (przypomnę 25-17 dla Yankesów). Dlatego proszę jakoś dobitniej argumenotwać typ jeśli się to już robi. A tak wogóle w takim meczu gra na 1 set to loteria

Do góry
#722966 - 27/11/2006 13:24 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
Co z Tą Polska????????????? jak uwazacie mozna na nich grac w meczu z rosja???????

Do góry
#722967 - 27/11/2006 13:33 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
szupes Offline
addict

Meldunek: 12/10/2003
Postów: 549
co z Polska??? Ja osobiscie postawie na Polakow a to dlatego ze w Rosji nie gra Tietiuchin i Chamuckin (poprawcie mnie jesli zle napisalem). Brak NAJ NAJ NAJ rozgrywajacego w zespole rosyjskim to nie lada oslabienie zwlaszcza ze ten ich mlody rozgrywajacy bardzo sie denerwuje przed kazdym meczem (wiadomo wielka impreza brak ogrania teraz najwazniejszy mecz dla Rosji). Info mam z pierwszej reki od znajomego rosjanina (maniaka siatkowki takiego jak ja ) ktory mieszka obok w domu i wie co sie dzieje, chociaz w Rosji mowi sie w mediach ze Rosja z nami na pewno wygra to podobno w zespole nie ma juz takiej pewnosci. Acha a propo tego rozgrywajacego to mial 2 sesje u psychologa przed meczem z nami )
DO BOJU POLSKO !!!!!!!!!

Do góry
#722968 - 27/11/2006 13:34 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
Quote:

Quote:

niemcy-usa - ja jednak skusze sie na 1 set dla niemcow amerykanie zawsze dlugo wchodza w mecz i dlatego tak zagram




tak szczególnie długo wchodzili w meczu z Francją (przypomnę 25-17 dla Yankesów). Dlatego proszę jakoś dobitniej argumenotwać typ jeśli się to już robi. A tak wogóle w takim meczu gra na 1 set to loteria




oczywsiecie zle napsialem chcialem gerac na usa 1 set moj blad usa narazie anwet w pzregranycg meczach 1 set mieli wygrany tj: z wlochami zcechami francuzami chco coraz bardziej chce ten mecz odpsucuc lub zagrac na usa w handi

Do góry
#722969 - 27/11/2006 13:56 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja tylko kilka słów do meczu Polska - Rosja. Widzę tutaj dużo opinii, że Polacy wygrali z samymi ogórkami. To ja zadaje pytanie jaką z mocnych ekip pokonała Rosja?? Grała tylko z Serbią i dostała baty.
Moim zdaniem ten mecz trzeba sobie odpuścić a wstać trzeba rano i dopingowac biało-czerwonych. Widać, że Polacy są mocni przychicznie i dobrze grają końcówki setów. Czy ta forma wystarczy na Rosjan?? Trudno powiedzieć. Typ NO BET

Co do innych meczy to ja tylko popre większość typków.
Portoryko - Kanada 1 - Drużyna "Klonowy liści" już chyba troszkę spuściła z tonu. A z meczy Polaków naprawdę najbardziej podobała mi sie gra Portoryko do tego dochodzi ładny kurs jaki nam zaoferowały buczki 1.90

Dwie ostatnie kolejki to bedzie walka na całego jeśli chodzi o czołowe ekipy, także będzie trzeba szukac jakiś punktowych overków oraz 5 setowych pojedynków.
Pozdrawiam

Do góry
#722970 - 27/11/2006 14:28 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Drfocus - co do meczu Polski - nic dodać nic ująć.

Do góry
#722971 - 27/11/2006 14:38 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Witam, dyskusja rozgorzała na całego, więc i ja chciałbym coś wnieść do niej od siebie. Przyszło mi do głowy, żeby porównać czas gry Polaków, Rosjan i Serbów


Polska
Chiny 1:13
Argentyna 1:23
Egipt 1:10
Portoryko 1:21
Japonia 1:30
----------------
TUnezja 1:16
Canada 1:12
razem: 9 godz 35min


Rosja
SiCz 1:15
Tunezja 1:15
Canada 1:17
Kazachstan 1:07
Korea 1:04
----------------
Argentyna 1:16
Portoryko 1:12
razem: 8 godz 26min


SiCz
ROsja 1:15
Tunezja 1:14
Canada 1:10
Kazachstan 1:37
Korea 1:39
--------------------
Argentyna 1:40
Portoryko 1:42
razem: 10 godz 17 min


Porównując Polskę z Rosją można zauważyć, że obie ekipy równie szybko odprawiały swoich rywali, po 3-0 (pomijając falstart Rosjan na inaugurację).
Z porównania raczej nie wynika jakaś wyraźna dysproporcja pomiędzy tymi zespołami. Co więcej możnaby wysnuć wniosek że "ogórki" w obu grupach A i D były na podobnym poziomie.

O wiele ciekawsze wnioski wysnuwam porównując wyniki Polaków i Rosjan z wynikami Serbów. Ci ostatni potrzebowali na pokonanie tych samych rywali aż o 2 godziny więcej niż Rosjanie. Pokonali naszych grupowych "ogórków" tylko po 3-1. Nie zawsze oddawali seta, by następnym wygrać przygniatającą różnicą punktów.
Ponadto czterosetowe pojedynki z Argentyną i Portoryko sugerować mogą oznaki zmęczenia u Serbów. Tak się składa, że najbliższy pojedynek zagrają z Japończykami, którzy mają o co walczyć.
Długi cztero lub pięciosetowy mecz, którego nie mogą odpuścić może poważnie nadwątlić siły podstarzałych już serbskich siatkarzy.

Co do najbliższych meczów białoczerwonych, to wydaje mi się, że mecz z Rosją może zakończyć się każdym wynikiem. Jeżeli nawet Polacy przegraliby ten pojedynek, to o ile nie wpłynie to ujemnie na ich psychikę, to Serbów powinni pokonać. Uważam, że Serbia i Czarnogóra jest w tej chwili mniej wymagającym przeciwnikiem niż Rosja.

Ale to tylko moje subiektywne uwagi.

Życzę powodzenia.

Do góry
#722972 - 27/11/2006 16:01 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Kuba - Czechy over 185.5 pkt kurs 1.87 Expekt stake 7/10 - pojedynek o uniknięcie ostatniego miejsca w grupie - ambitny czeski zespoł powinien wyszarpac Kubie jednego seta co najmniej.

Do góry
#722973 - 27/11/2006 17:10 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Owocna dyskusja cały czas trwa więc i ja dołożę swoje trzy grosze

Francja &#8211; Bułgaria
Bułgaria prowadzi w grupie F ale do tej pory nie grała, podobnie jak Polska, z żadnym rywalem z najwyższej półki. Jutro mecz z Francją i być może rewanż za półfinał ostatniej edycji LŚ. Czy rewanż będzie udany? Moim zdaniem nie. Francja potrafi grać z Bułgarią, Francja jest najlepiej broniącym i chyba najlepiej zorganizowanym taktycznie zespołem na całym świecie, jedynie Brazylia może się z nimi pod tym względem równać. Styl gry Bułgarów opiera się przede wszystkim na sile, gdy mają dobre przyjęcie bardzo trudno ich zatrzymać &#8211; mogą wygrać z każdym, ale ta drużyna ma też drugie oblicze &#8211; gdy wprowadzi się trudną zagrywkę taktyczną ich ataki nie są już takie mocne i precyzyjne. Moim zdaniem Francja jutro wygra ale nie w tak przekonujący sposób jak podczas półfinału LŚ, gdyby grał Ruette myślę, że mecz skończyłby się w 3-4 setach. Szanse oceniam na ok. 57-43 na korzyść Francji zatem można zagrać tutaj delikatnie na wygraną Francji po kursie @2.10 w Bwin. Typ na wynik 3-2 dla Francji

Polska - Rosja
Kursy na Polskę spadają &#8211; w Bwinie rano było 2,5 &#8211; teraz jest już "tylko" 2,35. Szczerze mówiąc spodziewałem się kursów identycznych w granicach 1.85 ponieważ szanse tutaj oceniam mniej więcej na równo, może nawet z delikatnym wskazaniem na Polskę. Dlaczego? Po pierwsze już na ostatnich ME Polacy mogli ograć Rosjan &#8211; zagrali fenomenalnie ale przegrali. Punktem zwrotnym w tym meczu były zagrywki Baranova w drugim secie. Co się zmieniło od tamtego meczu? Patrząc na Polaków &#8211; gramy jeszcze lepiej &#8211; wreszcie gra Paweł Zagumny, mamy ustabilizowaną pierwszą szóstkę (siódemkę), Daniel Pliński prezentuje się dużo pewniej i odważniej w ataku i bloku, mamy świetnie zbilansowany atak &#8211; trudny do rozszyfrowania dla rywali. W drużynie Rosji tez nastąpiły pewne zmiany ale są to raczej zmiany in minus. Do braku Chamuckiego już się zdążyliśmy przyzwyczaić, ale do tego że pierwsze skrzypce na rozegraniu gra żółtodziób Grankine już nie. Jest to raczej przeciętny gracz i daleko mu do klasy Grbicia, Puyola czy chociażby Pawła Zagumnego. Nie ma w składzie Siergieja Tietuchina co jest bardzo poważnym osłabieniem, wreszcie nie ma Baranova, którego nawiasem mówiąc kariera nie rozwinęła się tak jak wszyscy się tego spodziewali po finale LŚ bodajże z 2003r. Reasumując szanse oceniam na 55-45 na korzyść Polski. Mój typ na wynik to 3-1 ale możliwe, ze Polska przegra to w tie-breaku .

Moje szacowanie na resztę meczy przedstawia się następująco:

Portoryko-Kanada 60-40 ale raczej NO BET, ewentualnie 1 za małą stawkę.
Argentyna &#8211; Tunezja 70-30 raczej 1 można dorzucić do kombosa.
Niemcy &#8211; USA 45-55 &#8211; tutaj widzę duży value na USA zatem można zagrać delikatnie na Jankesów, ewentualnie z handicapem +1,5 seta. Niemcy najlepsze mecze na tym turnieju mają za sobą natomiast forma Amerykanów wzrasta.
Brazylia &#8211; Włochy 70-30 &#8211; Zdecydowanie NO BET. Na pozór wydaje się, że Brazylia będzie mieć w tym meczu łatwą przeprawę ale nie sądzę żeby tak było. Włosi to wciąż aktualni mistrzowie Europy (dwa tytuły z rzędu) &#8211; oni potrafią się mobilizować na najważniejsze mecze i myślę, że jutro mogą sprawić niespodziankę, pomimo tego, że są w gorszej formie.
Japonia &#8211; Serbia i Czarnogóra 20-80 Tutaj granie na Serbów po kursie 1.1 zdecydowanie odpuszczam. Niespodzianki raczej nie będzie ale Japonia może trochę napsuć krwi Serbom i wygrać seta a może nawet dwa, zwłaszcza gdy SiC przystąpi do meczu bez kilku swoich gwiazd jak to zwykle czynili do tej pory na tym turnieju.
Kuba &#8211; Czechy 62-38 Raczej NO BET. Oglądałem mecz Czechów z Francuzami i zagrali tragicznie, z drugiej strony Kuba tez gra zdecydowanie poniżej oczekiwań zatem wszystko jest tu możliwe .

Do góry
#722974 - 27/11/2006 17:12 Re: Mistrzostwa Świata - JAPONIA 2006 - mężczyźni
Mistrzunio80 Offline
addict

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 502
Ach ten brak edycji
W miejscach gdzie pojawiły się litery &#8211 ma być myślnik .

Do góry
Strona 10 z 22 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei), 4181 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45069 Tematów
5587463 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14