Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#69899 - 17/09/2003 15:07 Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
witam
http://inwestorstart.w.interia.pl/index.txt
Postanowilem zabrac sie troche do pracy.
Wynik 600 zl na miesiac nie jest dla mnie zadowalajcy ale ciesze sie nie ukrywam.
Problem jest tylko taki czy znajde czas by zamieszczac to www.Ale ile sie uda tyle sie uda.
Tu bede zamieszczal to co zrobilem lub mam zamiar zrobic
poz wszystkich
toro
http://inwestorstart.w.interia.pl/index.txt

Do góry
Bonus: Unibet
#69900 - 17/09/2003 19:24 Re: Aktualnosc z mojej pracy
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Toro - dlaczego chcesz użytkowników tego forum wpuścić w maliny?
Co złego oni Ci zrobili?
I tak na marginesie.Poziom strony jak na studenta podobno czwartego roku ekonomii żenujący.I nie chodzi mi o teksty typu "internałto" czy "najprostrzy" bo przecież polonistyki nie studiujesz i wcale nie musisz tego wiedzieć ale o Twoje wiadomości i podejście do ekonomii.
pozdrawiam
dardaw

Do góry
#69901 - 18/09/2003 14:25 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
[QUOTE]Oryginalnie wysłał dardaw:
[qb]Toro - dlaczego chcesz użytkowników tego forum wpuścić w maliny?
Co złego oni Ci zrobili?
I tak na marginesie.Poziom strony jak na studenta podobno czwartego roku ekonomii żenujący.I nie chodzi mi o teksty typu "internałto" czy "najprostrzy" bo przecież polonistyki nie studiujesz i wcale nie musisz tego wiedzieć ale o Twoje wiadomości i podejście do ekonomii.
pozdrawiam
dardaw[/qb][/QUOTE]Skomentuje to choc nie powinienem bo nie mam na takie gupoty czasu.
Nikogo nie chce wpuscic w maliny .
Projekt sie mi udal kto byl ze mna zarabia 600 zl na miesiac nie podoba Ci sie to to ma Pan pecha prosze Pana dardaw .
Nie mam czasu na robienie www nie chce mi sie i dla mnie to nie jest najwazniejsze a wazne sa tylko informacje i wyniki a nie przekaz w kwiatuszka czy innych kolorkach czy serduszkach czy gramatecznie czy nie to jest dla mnie nie wazne.

dla mnie sa wazne wyniki $$$$$ a one sa nastepujace
PROJEKT 1 ZAKONCZONY SUKCESEM
TWOJ WKLAD 1200$
ZWROT TWOJEJ INWESTYCJI 1200$
ZYSK MIESIECZNY 150$

kto zechce zostac wpuszczony w podobne maliny co wyzej moze powinien sie zainteresowac

ps robie to glownie dla kilku znajomych i przyjaciol ktorych mam kilku rowniez na forum ale dla tych ktorzy wykarza sie ze chce jasne ze tez pomoge
dziekuje za uwage iwo:

Do góry
#69902 - 18/09/2003 19:56 Re: Aktualnosc z mojej pracy
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Witam
A ja to skomentuję bo powinienem.
Nie ma takiej instytucji finansowej co daje średnie profity miesięczne w wys.12,5%.Jest to totalna bzdura i Pan jako podobno ekonomista powinien o tym wiedzieć.Albo jest Pan beznadziejnym ekonomistą,albo chce Pan forumowiczów po prostu oszukać.
Ponieważ z wieloma forumowiczami rozmawiam prywatnie i wielu z nich szanuję i lubię chcę ich po prostu ostrzec przed nierealnymi obietnicami.
Ciekawe dlaczego banki udzielaja kredytów na marne kilkanaście procent skoro mogą mieć ponad 100% zysku.Że też na kilkadziesiąt funduszy działających w Polsce nikt jeszcze na to nie wpadł.Pieją wszyscy z zachwytu jak jakis fundusz zrobi 20%(oczywiście w stosunku rocznym)Że tez ci fachowcy z bożej łaski z tych funduszy jeszcze o tym nie wiedzą, jak można zarabiać konkretne pieniądze.
I może dzięki temu w Polsce sie poprawi.Śmiało można ruszyć rezerwę budżetową i zainwestować w Pana projekt.Bardzo szybko prześcigniemy kraje zachodnie.No i oczywiście dzięki Panu Balcerowicz nie będzie musiał odchodzić.
pozdrawiam
dardaw

Do góry
#69903 - 19/09/2003 00:43 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
[QUOTE]Oryginalnie wysłał dardaw:
[qb]Witam
A ja to skomentuję bo powinienem.
Nie ma takiej instytucji finansowej co daje średnie profity miesięczne w wys.12,5%.Jest to totalna bzdura i Pan jako podobno ekonomista powinien o tym wiedzieć.Albo jest Pan beznadziejnym ekonomistą,albo chce Pan forumowiczów po prostu oszukać.
Ponieważ z wieloma forumowiczami rozmawiam prywatnie i wielu z nich szanuję i lubię chcę ich po prostu ostrzec przed nierealnymi obietnicami.
Ciekawe dlaczego banki udzielaja kredytów na marne kilkanaście procent skoro mogą mieć ponad 100% zysku.Że też na kilkadziesiąt funduszy działających w Polsce nikt jeszcze na to nie wpadł.Pieją wszyscy z zachwytu jak jakis fundusz zrobi 20%(oczywiście w stosunku rocznym)Że tez ci fachowcy z bożej łaski z tych funduszy jeszcze o tym nie wiedzą, jak można zarabiać konkretne pieniądze.
I może dzięki temu w Polsce sie poprawi.Śmiało można ruszyć rezerwę budżetową i zainwestować w Pana projekt.Bardzo szybko prześcigniemy kraje zachodnie.No i oczywiście dzięki Panu Balcerowicz nie będzie musiał odchodzić.
pozdrawiam
dardaw[/qb][/QUOTE]Na rynku Forex 12,5% nie jest niczym nadzwyczjnym tylko to jest bardzo duze ryzko moj drogi Panie.
Takie inwestycje sa bardzo ryzykowne i juz zupelnie nie mozna je mieszac z makroekonomia funduszami budzetowymi mylisz pojecia.Nikt nie musi ryzykowac jak ma kilka milinow wystarczy mu wtedy 15% na rok. To co ja proponuje to jest odwazna bardzo ryzykowna gra indeksy swiatowe ruszaja sie w gore i w dol srednio o +/- 4% jesli przewidzi sie 1/4 tych ruchow wynik jest oczywisty 1% zyku dziennie ryzyko jest ogromne.

Do góry
#69904 - 19/09/2003 02:54 Re: Aktualnosc z mojej pracy
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Toro - ręce opadają.Piszesz brednie i jeszcze raz brednie!
Rynek Forex nie ma nic wspólnego ze światowymi indeksami.Co ma piernik do wiatraka.
Ciekawe skąd masz takie dane,że indeksy poruszają się średnio o +/-4% dziennie.A tym bardziej skąd takie ruchy Forexu.Takie ruchy doprowadziłyby do światowej katastrofy finansowej.Cztery pipsy czy cztery figury to już sporo a Ty pieprzysz o czterech procentach.To dźwignia,która wynosi średnio 1:20 daje Ci takie złudzenie.Myślałem,że to wiesz jako fachowiec.A okazuje się że ludziom ciemnotę wciskasz a sam o finansach masz pojęcie takie jak moja teściowa.(Hela wybacz)
A skąd Ci wyszło,że przy jednym dobrym ruchu na cztery masz zysk 1%.Mała symulacja.Pierwszy ruch +1%.drugi -1%.trzeci -1% i czwarty rowniez -1%.
Z której strony by nie liczyć zysku 1% brak.
Proponuję Ci abyś zajrzał na stronkę http://republika.pl/bogus_1_/system_forex.htm
to sa dopiero pieniądze,oczywiście również na rynku Forex.Co tam Twoje zarobki przy tych ,ktore oferowane są na tej stronie.
Aha i jeszcze jedno.Nie mylę żadnych pojęć.Tekst o Balcerowiczu itd był oczywiście żarcikiem jednak jak widzę za trudnym dla studenta czwartego roku.
pozdrawiam
dardaw
P/S
Jeśli zarobek oferowany na linku,ktory Ci dałem będzie za mały - daj znać.Znajdę w sieci specjalnie dla Ciebie jeszcze coś lepszego.Może 1000$dziennie?

Do góry
#69905 - 20/09/2003 01:30 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
Ta dyskusja jest interesujaca niestety nie przynosi zadnych zyskow i nie obrazam innych nigdy Ty tez powinienes sie tego nauczyc.A te 50$ na forex to jest normalka.
Tam sa bardzo duze dzwignie mozna duzo stracic duzo zyskac.
skoro nie przynosi zysku jest nie oplacalna nie mam na nia czasu mysle ze warto zakonczyc
to by bylo na tyle.
narazie

Do góry
#69906 - 20/09/2003 01:49 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
Moze naucz sie troche grac na walutach na forex
Pocwicz sobie zastanow sie nie denerwoj sie i pozniej porozmawiamy Otolink proponuje zaloz sobie najpierw wirtualne konto
http://www.xodds.com/ - firma posredniczaca w handlu walutami :zobacz:
i powiedz jak ci idzie czy zrobisz te 5-10% na miesiac czy nie i zobaczy jakie jest ryzko czy latwo czy trudno a jak znajde czas to moze podyskutujemy
pozdrawiam i ucz sie moze ci sie przyda choc watpie ale...kto wie cuda sie zdarzaja

Do góry
#69907 - 20/09/2003 03:39 Re: Aktualnosc z mojej pracy
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
[QUOTE]Oryginalnie wysłał dardaw:
[qb]Toro - ręce opadają.Piszesz brednie i jeszcze raz brednie!
Rynek Forex nie ma nic wspólnego ze światowymi indeksami.Co ma piernik do wiatraka.
Ciekawe skąd masz takie dane,że indeksy poruszają się średnio o +/-4% dziennie.A tym bardziej skąd takie ruchy Forexu.Takie ruchy doprowadziłyby do światowej katastrofy finansowej.Cztery pipsy czy cztery figury to już sporo a Ty pieprzysz o czterech procentach.To dźwignia,która wynosi średnio 1:20 daje Ci takie złudzenie.Myślałem,że to wiesz jako fachowiec.A okazuje się że ludziom ciemnotę wciskasz a sam o finansach masz pojęcie takie jak moja teściowa.(Hela wybacz)
A skąd Ci wyszło,że przy jednym dobrym ruchu na cztery masz zysk 1%.Mała symulacja.Pierwszy ruch +1%.drugi -1%.trzeci -1% i czwarty rowniez -1%.
Z której strony by nie liczyć zysku 1% brak.
[/qb][/QUOTE]dardaw na twoim miejscu bylbym bardziej ostrozny w wypowiadniu takich rzeczy.
o ile chodzi o indeksy i ich ruchy srednie +/- 4% (jesli chodzi o dzien) to napewno jest to zawyzone.
natomiast to co napisales dalej pozwole sobie poddac swojemu osadowi.

piszesz ze 4 pipsy to juz sporo.
zadalem sobei trud i wynotowalem pare rzeczy, ktore pozwola zarowno tobie jak i innyminaczej spojrzec na rynek Forex.

otoz otwierajac dluga na euro/$ pozycje 3 wrzesnia i zamykajac ja dzisiaj tj 19 wrzesnia mozna bylo zarobic 600 pipsow.
przeliczajac to na gotowke i zkladajac ze gramy 1 loten (sztuka)
nasz zysk wyniesie

600 pipsow X 10$/pips = 6000$
w tym ruchu oczywiscie nie uwzglednilem korekt. tylko zakladajac ze wchodzimy 3 wrzesnia i zamykamy dzisiaj.

ponizej przedstawie ci jakie ruchy byly obserwowane w czasie tych dni

3 wrzesien - 100 pipsow
4 wrzesien - 120 pipsow
5 wrzesien - 200 pipsow
6 wrzesien - market closed
7 wrzesien - market closed
8 wrzesien - 70 pipsow
9 wrzesien - 140 pipsow
10 wrzesien - 60 pipsow
11 wrzesien - 110 pipsow
12 wrzesien - 180 pipsow
13 wrzesien - market closed
14 wrzesien - market closed
15 wrzesien - 60 pipsow
16 wrzesien 148 pipsow
17 wrzesien 140 pipsow
18 wrzesien 100 pipsow
19 wrzesien 130 pipsow/

wszytsko jest podane wg czasu NY.

jezlei chodzi o takie ruchy zadne indeks nie ma takiej zmiennosci.
moze na DJIA czasami sa wieksze ruchy ale to sporadczynie.

kolejna sprawa jesli chodzi o o fakt ze przy jednym dobrym ruchu na cztery ma zysk 1%.

zalozmy ze polujemy na sygnal wejscie w dluga pozycje.dla przykladu mzoe byc euro/$ powyzej.polujemy na sygnal przed 3 wrzesnia.
do kazdej pozycji ustawiamy stopa zalozmy 20 pipsow.
pierwszy 3 sygnaly okazaly sie bledne (strata 60 pipsow).
natomiast 4 sygnal okazal sie trafny i poprowadzil do fali wzrostow euro.
nie trudno zauwzyc ze stray wynikajace z falszywych sygnalow zostalo odrobione z nawiazka.

na koniec jak napisalem wczesniej dobrze jest najpierw sprwadzic i sie upewnic zeby potem nie zarzucac komus ze ciemnote wciska albo nie ma pojecia o finansach.

pozdrawiam

Do góry
#69908 - 20/09/2003 09:03 Re: Aktualnosc z mojej pracy
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Witaj Sznikers
Widzę,że jesteś gorącym zwolennikiem rynku Forex i chwała Ci za to bo to według mnie jest również cholernie trudny rynek.
A że nie jest to kura co znosi złote jaja postaram sie udowodnić.
Twierdzisz,że w okresie od 3 do 19 września nie robiąc żadnych ruchów można było wyciągnąc 600 pipsów i oczywiście nie mam zamiaru tego podważać bo tak było w rzeczywistości.Zarobek jaki można było mieć zależy już wyłącznie od wkładu.Dla osiągnięcia 6000$ jaki podałeś,które można było osiągnąc, potrzeba jednak 100000E co przy zastosowaniu dźwigni 1/20 daje zapłacony depozyt w wysokości mniej więcej 5000$.
Czyli Twoja przykladowa inwestycja to ok.20000zł
Co można było zrobić z ta kwotą w tym samym czasie w naszym kraju na rynku futures.
Podobnie jak Ty przedstawie ruchy,ale FW20U3
01.09. - 77 punktow
02.09. - 55 punktów
03.09. - 62 punkty
04.09. - 53 punkty
05.09. - 59 punktów
08.09. - 77 punktów
09.09. - 82 punkty
10.09. - 54 punkty
11.09. - 53 punkty
12.09. - 54 punkty
15.09. - 29 punktow
16.09. - 55 punktów
17.09. - 59 punktów
18.09. - 20 punktów
19.09. - 25 punktow
Otwierając i zamykając pozycje w te same dni co Ty zastosowałeś na Forex czyli 3 i 19 wrzesień wychodzi nam zysk w postaci 231 punktów.
03. września - 1760 punktów
19. września - 1529 punktow.
Dysponując taką samą kwotą jak Ty w Twoim przykladzie czyli ok.20000zl możemy otworzyć 13,3 kontraktu(licząc depozyt zabezpieczający w wys. tylko 1500zł)
Otwierając pozycję 3 i zamykając 19 września uzyskujemy nastepujący hipotetyczny zysk :
13,3 * 231 * 10 =30723zł czyli prawie 7700$.
Mało tego, inwestując przez krotszy okres niz Ty od 2 do 15 września uzyskujemy jeszcze lepszy wynik:
13,3 * 261 * 10 =34713zł czyli 8678$ co daje w krótszym czasie inwestycji osiągnąć zysk o ponad 2600$ większy od Twojego.
Oczywiście obydwoje wiemy,że jest to tylko zysk papierowy ale zdecydowanie większy zostal osiągnięty na naszym rodzimym rynku.

Następna sprawa.Twierdzisz,ze jeden dobry ruch pokryje straty trzech poprzednich.A czy ja mowiłem że tak nie jest.Jeden dobry ruch może pokryć straty nawet dziesięciu czy pięćdziesięciu błędnych decyzji.Zależy to wyłącznie od stosunku średniego zysku i straty do procentu udanych transakcji.Szkoda jednak,że niektorzy zapominają,że działa to równiez w odwrotną stronę.
I nadal twierdzę że tekst toro "...jeśli przewidzi się 1/4 tych ruchów wynik jest oczywisty 1% zysku dziennie..." jest pozbawiony logiki i zdrowego rozsądku.
A w Twoim przykladzie wyszło Ci to perfekcyjnie.Kupujemy, sprzedajemy,ustawiamy stopy.Szkoda tylko,że na podstawie danych historycznych.Wtedy rzeczywiście doskonale widać momenty wejścia/wyjścia.Jednak w rzeczywistości wygląda to o wiele trudniej tym bardziej jak gra sie za realne pieniądze.Skąd wiesz czy w tamtym momencie ustawiłbyś stop w tym a w tym miejscu i po trzech nieudanych transakcjach miałbyś odwagę na czwarte podejście.Jaką masz pewnośc,że Twój system inwestycyjny przy czwartm podejściu Cie nie zawiedzie.
Dlatego nadal będę twierdził,że nie ma oczywistego 1% zysku dziennie przy 25% skuteczności ani nawet przy 75%.Jest to dla mnie jak już mówiłem totalna bzdura.
I jeszcze jedna sprawa.Gra na walutach czy futrach jest grą o sumie zerowej.Więc aby jeden osobnik zyskał, drugi musi stracić.Chyba o tym zapominacie Panowie.
Ani Forex ani FW20 nie jest maszynką do zarabiania pieniędzy.
A już na pewno nie dla takich leszczy jak my.
I jeszcze jedno na koniec.
Zrobiłem wpis w tym temacie tylko i wyłacznie dlatego aby ostrzec użytkowników tego forum przed przekrętami jakie są ostatnio modne.
Kiedyś był p.Grobelny ze swoim bankiem BKO, a teraz sa inne bardziej wyrafinowane sposoby.
Np. na stronie http://inwestgold.webpark.pl/ (jakoś swojsko brzmiąca nazwa "inwestgold") gwarantują 5-14% co dziesięć dni,oczywiście jest tam też notka o wyłączeniu odpowiedzialności.
Ci http://republika.pl/inwestment/inwestycje.html też nieźle wyplacają 3-7% tygodniowo.
Tylko ciekawe po co zbierają po 10$?Czy nie lepiej gdyby wzieli sześciocyfrowy kredyt? Wtedy mieliby dopiero kasy na inwestycje.I jaki szybki zwrot kapitału.Tak, tylko że bankowi muszą niestety zwrócić.
A w końcu ja mam to wszystko w dupie.
Głupich nie sieją.Jeśli ktoś chce niech inwestuje.
Co mnie to właściwie obchodzi?
Żałuję,że w ogóle się tu wpisałem.Naprawdę nie warto.
pozdrawiam życząc wielu zer przy $
dardaw

Do góry
#69909 - 20/09/2003 14:38 Re: Aktualnosc z mojej pracy
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
dardaw zeby uscislis swojego wczesniejszego posta.

jak napisalem wczesniej mozna bylo zarobic 600 pipsow jesli sie gra jednym lotem.
ja osobiscie preferuje ryzyko w kazdej transakcji 2-3% calego budzetu.
w zwiazku z tym na jednego lota przeznaczam 10 000$.
jak nie trudno zauwazyc zysk osiagniety po 19 wrzesnia wyniosl 6000$
czyli w ciagu 2 tygodni 60% calego budzetu.
oczywiscie tak ja pisalem wczesniej nie licze w tym ruchu korekt.

ty swoje podsumowanie dales dla 13.3 kontraktu.

na rynku sa brokerze ktorzy foeruja mozliwosc gry 0.1 pipsa (tzw konta mini)

teraz ci podam jaki wymagany jest dezpoyt zeby mozna bylo grac dana iloscia lotow u pewnego brookera.

250$ - dla pierwszych trzech lotow
500$ - dla lotow od 4-10
1000$ - dla lotow od 11-50
2500$ dla lotow powzyje 51

w takim razie dysponujac kwota 10 000$ ,moge sobie pozwolic na ilosc powywzej 51 ( nie wliczajc oczywiscie tutaj ryzyka jakie sie ponosi przy nie udanej transakcji.)

zeby ciebie nie przygnebiac wezme dla przykladu 20 lotow
w zwiazku z tym moj zysk wyniosl

600 pipsow x 10 x 20 = 120 000$

sam widzisz jak ma sie ta kwota do twoich 8678$

dlatego jezeli chciales porownywac trzeba bylo wziasc pod uwage z grasz jednym kontraktem. i ten wynik przyrownac do wyniku ktory ja osiagnalem grajac 1 lotem.

w kwesti przypomnienia chcialbym ci zwrocic uwage bo moze przoczyles ten fakt ze jeszcze kilka miesiecy temu zmiennosc na wig20 wynosila gora 20 pkt a nawet mniej podczas dnia.
podczas gdy na rynku forex nie bylo zadnego przestoju.

mam nadzieje ze troche rozjasnilem rynek Forex.
jak dla mnie prownywanie wig20 i zysku z niego osiagnietego z Forexem nie ma sensu

pozdrawiam

Do góry
#69910 - 20/09/2003 16:49 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
Np. na stronie http://inwestgold.webpark.pl/ (jakoś swojsko brzmiąca nazwa "inwestgold") gwarantują 5-14% co dziesięć dni,oczywiście jest tam też notka o wyłączeniu odpowiedzialności.
Ci http://republika.pl/inwestment/inwestycje.html też nieźle wyplacają 3-7% tygodniowo.
Tylko ciekawe po co zbierają po 10$?Czy nie lepiej gdyby wzieli sześciocyfrowy kredyt? Wtedy mieliby dopiero kasy na inwestycje.I jaki szybki zwrot kapitału.Tak, tylko że bankowi muszą niestety zwrócić.
A w końcu ja mam to wszystko w dupie.
Głupich nie sieją.Jeśli ktoś chce niech inwestuje.
Co mnie to właściwie obchodzi?
Żałuję,że w ogóle się tu wpisałem.Naprawdę nie warto.
pozdrawiam życząc wielu zer przy $
dardaw

No to jest wlasnie offshore.
Duze zyski a co za tym idze duzo ryzyku i zadnych gwarancji to miedzy innymi oforuje forex i bukmacherstwo.Kazdy chce miec duzy zysk bez ryzyka co jest niemozliwe stad te zbieranie po 10$ i takie programy czasami placa kilka lat czasami kilka dni albo wogole

Do góry
#69911 - 21/09/2003 13:07 Re: Aktualnosc z mojej pracy
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Sznikers - nie powiem,rzeczywiście mnie przygnębiłeś.120 000$ robi wrażenie.Żeby się jeszcze bardziej przygnębić wyliczyłem sobie Twój potencjalny zysk z 51 lotów.306000$.Poszłem dalej,przecież to dopiero 25% Twojego kapitału.Czyli razy cztery.
1 224 000(jeden milion 224/1000)
Ponad milion baksów w trzy tygodnie.Szok.Jestem już całkowicie zdołowany.Jest to kwota o jakiej nawet boję się marzyć.
Jaki jestem głupi.Wystarczyło tylko 3 września zainwestować niewielką kwotę,przetrzymać do 19 i byłbym milionerem.I to w dolarach.
Chylę czoła przed Tobą i Forexem.
Teraz już wiem,że Forex jest Wielki.
To już nawet nie kura co znosi złote jaja ani nie maszynka do pieniędzy.To cała ferma kur.To kombajn do produkcji zielonych.
Zaraz wejdę na jakąś platformę i jak najszybciej zaczynam przygodę z Forexem.Może też dostanę taki lewar jak Ty(przy pierwszych lotach 400 a o dalszych nawet nie wspomnę)
pozdrawiam
dardaw
P/S
Rynku Forex nie musisz mi rozjaśniać bo jednak go trochę znam.Na szczęście w teorii.

Do góry
#69912 - 21/09/2003 16:06 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
To jakbys sie nauczyl jezdzic na rowerze albo plywac w teori dosc zabawnie to brzmi

Do góry
#69913 - 21/09/2003 18:21 Re: Aktualnosc z mojej pracy
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Ale upadek z roweru jest mniej bolesny.
dardaw

Do góry
#69914 - 24/09/2003 21:34 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
Nie jestem ekonomistą z wykształcenia, ale wczoraj zacząłem gre na tym Forex-sie i po początkowych stratach (280$) dzisiaj jestem już ok. 150$ do przodu. Oczywiście nie wiem czy tam odlicza się jakieś prowizje i w jakiej wysokości.
Ale całkiem dobrze mi idzie.

Oczywiście na dłuższą metę trzba zapoznać się z sytuacją makro-ekonomiczną (chyba tak to się nazywa ) poszczególnych regionów świata, a żeby "ugrać" więcej na dłuższą metę.

Szkoda, że to tylko demo.....

Do góry
#69915 - 24/09/2003 21:36 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
Korekta:

jestem juz 190 $ do przodu ....

Do góry
#69916 - 25/09/2003 00:31 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
swietnie konkurs cwicz cwicz moze kiedys uda ci w realu
Mam taki plan ze chce zrobic
1.Dzial o Forex jakies konkretne dzialania obstawnienia i troche teori
2.Moze zrobie drugi projekt
3.Dzial o bukach
a.bonusach
b.jakies konkretne typy

narazie krucho u mnie z czasem
pozdrowienia dla wszystkich

Do góry
#69917 - 25/09/2003 00:40 Re: Aktualnosc z mojej pracy
martinez Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2003
Postów: 255
Skąd: Nałęczów
Panowie dajcie jakieś linki gdzie moge
grać na rynku FOREX ?

Do góry
#69918 - 25/09/2003 00:56 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro:
[qb]swietnie konkurs cwicz cwicz moze kiedys uda ci w realu
[/qb][/QUOTE]No ja właśnie wsprawie tego realu mam pytania>

1) Jaka jest minimalna kwota wpłaty, żeby zacząć grać na Forex?
2) Jakie sa prowizje?
3) Czy zakładanie konta na Forex odbywa sie na podobnej zasadzie jak w internetowych bukach i czy są pobierane opłaty za (ewentalne ) przesłanie zarobionych pieniędzy na moje konto?

Spodobało mi sie to kupowanie i sprzedawanie kontraktów na waluty (nie wiem czy fachowo to określiłem). Przez pierwsze 24 h zarobłem 191 $ (muszę dodać, że na początku miałem stratę 280 $).
Zdaję sobie sprawę, że początek to mioże być euforia, a póxniej przyjda gorsze dni i stracę.Ale i tak chyba spróbuję. Jeżeli będzie można zacząć od 1000 $ to wchodzę, bo jak więcej to moja kobieta zrobiłaby ze mnie mielone (a jej matka jeszcze ze 3 razy przmieliła ).

Pozdrawiam! I pamiętajcie www.pajacyk.pl

Do góry
#69919 - 25/09/2003 01:52 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
Wiecie polecam nowy projekt w ktorym mam pewne udzialy wy tez moze zobaczyc a noz sie komus spodoba i zainwestuje
http://www.fxtrader.se/service/index.php?ref=000204

mozna zainwestowac w ten projekt byc jego akcjonariuszem mozna zaczac tam grac virtualnie i realnie i wszystko po Polsku
ps jestem ciekawy waszych opini
dziekuje i pozdrawiam Toro

Do góry
#69920 - 25/09/2003 01:56 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
od 1 pazdziernika jest tam konkurs a na otwarcie wystarczy 200$ jak dobrze pamietam no mysle ze to jest dosc interesujaca propozycja tym bardziej ze po Polsku

Do góry
#69921 - 25/09/2003 03:58 Re: Aktualnosc z mojej pracy
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
ciesze sie ze jest takie zainteresowanie forexem

ponizej podaje link gdzie jest zestaw brookerow forexowcyh i info dotyczace ich.

http://www.fxstreet.com/nou/brokers/senseframestaula.asp?bhcp=1

brokerzy ci oferuja wersje demo.
proponuje na poczatek przejrzec sobie ich oferte i potem platforme wykresowa co dana firma ma do zaoferowania i wtedy wybrac.

dla tych ktorzy zaczunaja chcialbym powiedziec ze forex bardzo ladnie daje sie obrabiac analiza technicza.

podstawowe ksiazki:

'Analiza techniczna rynkow terminowych' - Schwager
"Wykresy swiecowe" - Morris
"Zawod inwestor gieldowy" - Elder
"Gielda wolnosc pieniadze.." Van Tharp
"Swiece i inne japonskie techniki analizowania wykresow" - Nisson

to sa podstawowe ksiazki. z Nissonem moge byc problemy bo nigdzie nie mozna dostac.

pozdrawiam

Do góry
#69922 - 25/09/2003 12:13 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
No ja już całkiem zgłupiałem !

Chyba coś źle robię, czy co innego , ale dzisiaj rano miałem zysk (z 2000$ na poczżtku) na Forex 546$.

I teraz nie wiem, czy to tak każdy może zarobić, czy może to szczęśćie początkującego lub doświadczenie z polskiej giełdy (a zaczynałem od publicznej oferty Polifarbu cieszyn w 1992 roku).

Szkoda, że to wirtualne pieniadze.

Ale dzięki za podpowiedzi - w weekend znajdę więcej czasu, to sobie przyswoję (chociaż trochę) teorii.

Pozdrawiam !

Do góry
#69923 - 25/09/2003 13:19 Re: Aktualnosc z mojej pracy
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
konkurs no to gratulacje. wprawdzie to wirutalne pieniadze ale dobrze rokuje.niewykluczone ze to jest szczescie pocztkujacego.
na forexie proste systemu i strategie sprawdzaja sie naprawde bardo dobrze
pamietaj tylko ze jak bedziesz gral w realu wlasnymi pieniedzmi ktore zarobisz. przed kazda decyzja zastanowisz sie 10 razy. olbrzymia role odgrywa psychika tutaj.

na jakiej parze walut grasz, na jakiej platformie i iloma lotami??

pozdrawiam

Do góry
#69924 - 25/09/2003 14:42 Re: Aktualnosc z mojej pracy
martinez Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2003
Postów: 255
Skąd: Nałęczów
Nie rozumiem w tych linkach do firm czym
się różni:
Min Transaction Size od Min Investment
bo minimum investment to ok. 200$
a min transaction to 10000$ .
więc ile trzeba miec żeby zacząć grać ?

Do góry
#69925 - 25/09/2003 15:16 Re: Aktualnosc z mojej pracy
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
[QUOTE]Oryginalnie wysłał analogowy:
[qb]Nie rozumiem w tych linkach do firm czym
się różni:
Min Transaction Size od Min Investment
bo minimum investment to ok. 200$
a min transaction to 10000$ .
więc ile trzeba miec żeby zacząć grać ?[/qb][/QUOTE]min.transaction size to jest lewar ktory zmienia sie w zaleznosci iloma lotami grasz.
natomiast min. investment to ile musisz miec na koncie zeby grac.

z tych co podalem tlyko CMS oferuje min. 200$ i mozliwosc gray na mini account czyli grac 0.1 lota

takie same warunki oferuje jeszcze Oanda a ktorej nie ma w spisie

http://www.oanda.com/

pozdr.

Do góry
#69926 - 25/09/2003 20:05 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
co mi sie wydaje ze pierwsze co zrobie to otworze dzial o forex a moze nawet sie pokusic o www na ten temat moze ktos by byl zainteresowany w jakis opracowaniach co jak ?
narazie to wstepna taka propozycja
kto by na to poszedl ?
pozdrawiam wszystkich
ciesze sie ze zainteresowanie forexem jest spore bo to w sumie podstawa offshore

Do góry
#69927 - 25/09/2003 21:20 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sznikers:
[qb]
na jakiej parze walut grasz, na jakiej platformie i iloma lotami??
[/qb][/QUOTE]Witam!

Dosłownie na usta cisną mi się słowa Kazimierza Pawlaka z "Kochaj albo rzuć" : "Nie, ja tylko pociągnął..."

Jest godz. 17:16, a ja od ponad 48 godz. zarobiłem (z 2000$) 761$, odliczając oczywiście początkową stratę.

Gram na parze walut EUR/USD ,bo (tak mi się wydaje) jest tutaj największe ruchy w górę i dół.
Co do platformy to gram demo na www.forex.com , a do innych nie zaglądałem jeszcze.
Co do ilości lotów to szczerze się przyznam, że nie wiem dokładnie co to jest (mam inny zawód po prostu). Jeżeli mógłbyś mi wytłumaczyć sznikers, co to jest, to byłbym wdzięczny.

Zdaję sobie sprawę, że do prawdziwej gry potrzebna jest solidna "podbudowa" w postaci wiedzy o samym rynku walut i sytuacji ekonomicznej na świecie i w poszczególnych państwach. Jezeli zdecyduję się na granie na realu to oczywiście postudiuję trochę.

Pozdrawiam!

Do góry
#69928 - 25/09/2003 21:27 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
No chyba dobrze rozumiem tą giełdę.

Description Date/Time Realised P/L In USD Interest Client D/W Fees Balance
Beginning Balance (Sep 01, 2003) 0
Debit/Credit 2003-09-23 08:55:35.000 0 0 2,000.00 0
Debit/Credit 2003-09-23 09:18:52.000 -2.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 09:27:04.000 -5.37 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 09:27:28.000 -5.91 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 09:27:37.000 -7.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 09:34:15.000 3.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 10:22:21.000 -16.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 10:30:25.000 -130.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 10:41:32.000 40.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 12:35:24.000 -150.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-23 13:54:49.000 140.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-24 04:27:22.000 60.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-24 10:37:10.000 120.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-24 10:51:14.000 20.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-24 10:59:22.000 60.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-24 11:07:33.000 -10.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-24 11:22:20.000 75.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-25 01:47:20.000 355.00 0 0 0
Debit/Credit 2003-09-25 03:20:11.000 200.00 0 0 0
Ending Balance (Sep 30, 2003) 2,746.72

Czyli chyba jestem 746.72$ do przodu

Do góry
#69929 - 25/09/2003 22:01 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
Aktaualny stan:
Ending Balance (Sep 30, 2003) 3,296.72

Do góry
#69930 - 25/09/2003 22:42 Re: Aktualnosc z mojej pracy
martinez Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2003
Postów: 255
Skąd: Nałęczów
Konkurs , ładuje ci się wykres na forex.com
bo mi się nie chce ładowac

Do góry
#69931 - 25/09/2003 22:45 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał analogowy:

[qb]Konkurs , ładuje ci się wykres na forex.com
bo mi się nie chce ładowac[/qb][/QUOTE]mi się "ładuje", ale jak wyskakuja te certfikaty czy coś takiego to biorę TAK lub OK (nie pamiętam)

Do góry
#69932 - 25/09/2003 23:37 Re: Aktualnosc z mojej pracy
martinez Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2003
Postów: 255
Skąd: Nałęczów
Po ściągnięciu najnowszej wersji IE
wszystko wspaniale działa, polecam
wszystkim spróbować to naprawde wciąga,
tylko wciąż nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi lotami, i z czego wynika ta różnica między
minimalnym depozytem a minimalna transakcją,
czy chodzi o to że oni kupuja walutę za 10000$
i ja musze mieć zabezpieczenia te 200 $?

Do góry
#69933 - 26/09/2003 11:07 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał analogowy:
[qb] ...to naprawde wciąga...
[/qb][/QUOTE]potwierdzam: TO NAPRAWDĘ WCIĄGA !

Do góry
#69934 - 26/09/2003 13:59 Re: Aktualnosc z mojej pracy
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
min. transaction size - lewar jest to wielkosc towjego portfela tzn ile lotow mozesz wziasc majac okreslona ilosc pieniedzy.
i tal zalozmy ze mamy 2000$ na koncie i gramy 1 lotem to jak zdecydujemy sie grac 5 lotami lewar rosnie i rosnie tez ryzyko na jakie sie wystawia nasze pieniadze.

min. investment - to minimalna wilekosc depozytu potrzebna zeby grac 1 lotem.

lot - to kontrakt lub 1 sztuka.

polecam zajrzec w tym dziale chyba w temacie spread betting bylo omawiane na kontrktach. na forexie jest wszytsko niemal tak samo.
tam jest kontrakt a tutaj mamy jednostke transakcyjna 1 lot.comstat ladnie opisal gdzies w trzech czesciach ( czekamy na 3 czesc o forexie) o co mniej wiecej chodzi. polecam jako lekture.

konkurs moje gratulacje. zycze ci zebys w realu tez mial taki wynik.ale musisz mi uiwerzyc ze nie bedzie to latwe.
bo wlasnie to mniej wiecej polega na "na zagladaniu do portfela i wyciganiu z niego pieniedzy od innego gracza"
jesli ty wygrales w danej transakcji to gdzies po drugiej stronie ktos te pieniadze stracil. w przyrodzie nic nie ginie.
dla pocieszenia moge ci powiedziec ze na Forexie zarabia tylko 5-10% wszytskich grajacych

jesli macie jakies pytania to smialo.
ostatnio jestem troche zabiegany gdyz testuje system na NHL i NBA na przykladzie MLB sprawdzil sie bardzo dobrze.
no i musze przeprowdzic testy systemu do ruletki na wynikach z ostatnich 3 lat.

pozdrawiam

Do góry
#69935 - 26/09/2003 14:58 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
chcialbym powiedziec ze to nie jest ze ktos tylko zyskuje a ktos traci .
Wogole trzeba sobie odpowiedziec po co taka gielda walutowa jest.
Zeby handlowac walutowami ale po co ?
A po to zeby lagodzic roznice kursow i przejmowac ryzyko na tych ktorzy moge sobie na to pozwolic lub chca od tych ktorzy nie chca ryzkowac.Najwieksze role gieldy walutowe odgrywaja w handlu towarowym np europa - usa Wiec stwierdzenie ze ktos zyskuje a ktos traci nie jest dokonca prawdziwe choc jest w tym duzo prawdy
pozdrawiam

Do góry
#69936 - 26/09/2003 15:03 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
dym sie robi w tym temacie wszystko na raz trzeba by to jakos zaczac porzadkowac ten temat mial byc troche o czym innym a zrobila sie klotnia i forex ale ciesze sie ze jest zainteresowanie forexem i wogole cos sie dzieje al:

Do góry
#69937 - 26/09/2003 16:24 Re: Aktualnosc z mojej pracy
sznikers Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 538
Skąd: Lublin/Chicago
toro wlasnie tak jest ze jesli ty wygrales to po drugiej stronie ktos musial przegrac.

sytuacja wyglada tak. skoro ty zajales dluga pozycje po drugiej stronie rynku jest ktos kto zajal krotka pozycje.i wtedy albo ty wyciagasz pieniadze od niego albo on od ciebie.

zobacz na taki fakt. zakldasz sobie konto w biurze brookerskim.
sa ludzie ktorzy wygrywaja olbrzymie pieniadze tam. i zaden brooker nie zamyka mu konta bo a duzo wygral. to nie tak jak w bukmacherce np B&W gdzie ci wprowadzaja ograniczenia na zaklady. bo w tym przypadku to bukmacher pokrywa wygrane i zarabia na tym jesli przegrasz zaklad.

na forexie jest inaczej. brooker zarabia na tobie tylko przez tzw spread. to znaczy ze jak otwoerasz pozycje to nie wchodzisz w nia z kursem jaki teraz jest tylko wyzszym/nizszym o kilka pipsow.

jestem za zalozeniem dzialu na temat forexu. bo troche z twojego tematu zrobilismy maly OT.

pozdrawiam wszytskich milosnikow Forexu

Do góry
#69938 - 26/09/2003 20:27 Re: Aktualnosc z mojej pracy
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
Witam!

Dzisiaj zarobiłem na czysto "tylko" 225 $ (rano mała strata 90$). Było by ok 600$ zysku, ale przez moja nieuwagę i brak czasu (praca), nie zamknąłem pozycji na czas a spadek był znaczny.

Jezeli koledzy pozwolą to załóżę temat dotyczący Forexu gdzie będzie można podyskutować i dowiedzieć się coś na ten temat.

Pozdrawiam!

Do góry
#69939 - 26/11/2003 18:27 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
Witam wszystkich po dluzszej przerwie
Zwiazana ona byla ona z powazniejszym projektem.
Aktualna sytuacja w projekcie http://inwestorstart.w.interia.pl/index.txt
to w skali miesiaca zysk okolo 150$
firm placacych nadal jest 3
przypominam ze na poczatku bylo ich 12
wszyscy ktorzy przylanczyli sie ze mna do dzialan
powinni byc zadowoleni
Niestety po ataku hakerow na gamebookers firma ta zniosla mozliwosc wplaty do nich przez egold
tyle jesli chodzi o biezaca sytuacje

Do góry
#69940 - 26/11/2003 18:49 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
witam moich znajomych
Aktualnie pracuje nad projekt numer 2
Jest projekt na docelowa kilka tys $
Niestety prawie scisle prywatny charakter co oznacza ze ograniczona mozliwosc reklamy konkretnych przedsiewziec (moze nie ktore bedzie mozna)Inwestycje sa zdyfirsyfikowane co o ile to mozliwa ogranicza ryzyko.Dziedziny inwestycji sa naprawde rozne: handel walutami, nieruchomosciami,beting-bukmacherka,zloto , ropa itp itd
Dlatego postanowilem utworzyc dla osob chetnych program inwestycyjny - czyli inwestycje za posrednictwem moje skromnej osoby
Oczywiscie jak zawsze ryzyko jest jak zawsze duze :zobacz:
nazwa projekt investorclub
Wygladalo by to tak
osoba chetna wplaca na konto programu
min depozyt 1$ no max
wyplaty miesieczne od 1 do 5 kazdego miesiaca
przewidywane zyski 5-10%
oplata adminstracyjna jest 10%
referal bonus jest 5% w memo nalezy wpisac email/ref numer egold
poziom windraw niestety narazie 0% poziom refundacji w razie straty niestety narazie 0%

chwilo wplata na egold 641785 - i narazie koniecznie poslanie emaila
bilans bedzie podawany w memo bede widoczne rowniez tam ewnentualne straty
aktualna sytuacja
www - w budowie mam nadzieje ze wszystko ruszy juz wkrotce
pozdrawiam wszystkich moich znajomych i przyjaciol
osoby chetne proszone o kontakt
inwestorstart@interia.pl

Do góry
#69941 - 27/11/2003 00:18 Re: Aktualnosc z mojej pracy
comstat Offline


Meldunek: 13/12/2001
Postów: 285
Skąd: warszawa
[QUOTE]Inwestycje sa zdyfirsyfikowane co o ile to mozliwa ogranicza ryzyko.Dziedziny inwestycji sa naprawde rozne: handel walutami, nieruchomosciami,beting-bukmacherka,zloto , ropa itp itd
[/QUOTE]Pogratulaowac uniwersalnosci !!! Wysokodochodowy projekt i dywersyfikacja ryzyka to rzadko spotykana strategia inwestycyjana.

[QUOTE]poziom windraw niestety narazie 0% poziom refundacji w razie straty niestety narazie 0%

[/QUOTE]Czyli po prostu granie za darmo. Za darmo bo na czyjs rachunek. Powiedz od razu ze zamierzasz spekulowac nie swoimi pieniedzmi na przyklad na Forexie lub na jakims spreadbetting. Jesli masz wiedze i oferujesz po prostu swoj know-how to wszystko jest uczciwe i OK ale prosze nie sprzedawaj bajek typu ...

[QUOTE]Jest projekt na docelowa kilka tys $
Niestety prawie scisle prywatny charakter co oznacza ze ograniczona mozliwosc reklamy konkretnych przedsiewziec (moze nie ktore bedzie mozna) [/QUOTE]bez urazy Toro i z calym szacunkiem iwo:

Do góry
#69942 - 27/11/2003 03:08 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
Juz komentarze widze ze nie umiesz nic samemu zrobic w ten prejkt jest zaanfazowane naprawde kilka tysiecy dolarow o to na poczatek.
Dyfersykacja jak bys nie wiedzial to jest inwestowanie w rozne dziedziny.
Tak gram sam od wielu lat znam tez wielu dobrych graczy czy gieldowych czy bukmacherskich
Inwestuje moja kaske z powodzeniem moge i moim przyjaciola a Ciebie drogi panie mam gdzies spadaj niechcesz sie nie przylanczaj ale nie oskarazaj mnie klamstwo
przyjzyj sie wynika projektu numer 1 :zobacz:
600 zl na miesiac co Ty na to chyba ze ne umisz czytac
dzis jestem troche zdenerwowany
trzymaj sie i zrobil bys cos
narazie

Do góry
#69943 - 27/11/2003 12:59 Re: Aktualnosc z mojej pracy
comstat Offline


Meldunek: 13/12/2001
Postów: 285
Skąd: warszawa
Witam Toro,

Jako, ze rozmawiamy jakby nie bylo o pieniadzach wiec proponuje bez emocji. Moze po prostu chce z Toba publicznie pogadac i w ten sposob zweryfikowac Twoje przedsiewziecie bo mam zamiar (o ile pozwolisz) brac w nim udzial :rolleyes: ?

Portfelowa dywersyfikacja a nie ... dyfirsyfikacja czy defersykacja jak pisales :zobacz: rzeczywiscie polega na inwestowaniu w rozne instrumenty. Nie sposob jednak nie wspomniec, ze chodzi o inwestycje jednoczesne by nie ryzykowac calym kapitalem na jednym rynku a ewentualne straty generowane na jednym instrumencie byly oswajane przez brak strat lub zysk na innym.

Dywersyfikacja to nie tyle metoda osiagniecia wiekszego zysku ale jak napisales zmniejszenia ryzyka.
Wybacz moze rzeczywiscie nie znam specyfiki przedsiewziec w jakie jestes zaangazowany ale zakladanie docelowego zysku na poziomie 5-10 od sta z calego kapitalu na miesiac i jeszce przy tym asekuracja przez dywersyfikacje portfela to wyczyn iscie akrobatyczny ale jak mowie moge sie po prostu nie orientowac

Suma kilku tysiecy USD zaangazowanych w projekt tez nie wywoluje u mnie dreszczy podniecenia poniewaz wiem, ze 100 $ jest latwo przegrac rownie glupio jak 10 000. Sume na rynku miedzynarodowych finansow rownie smieszna a juz raczej na pewno nie pozwalajaca aktywnie obracac nieruchomosciami i to jeszcze po dewersyfikacji

Szczerze Ci kibicowalem przy Twiom pierwszym projekcie w tym dziale wierze tez, ze teraz zgarniasz te kilka stow na miesiac. O ile jednak rozumiem nowy projekt rozni sie od tamtego gdyz teraz z klienta stajesz sie przedsiebiorca al: .
Jesli z 12 tamtych "przedsiebiorcow" teraz placi 3 to zakladajac, ze jestes ani lepszy ani gorszy niz reszta szanse na to ze bedziesz placil za pol roku sa na poziomie 25 %.

Te 25 % to juz przynajmniej jakis konkret a nie dywersyfikacje, nieruchomosci, tajemnice i kilka kilobaksow .

Toro rozmawiaj z nami jak z ludzmi przedstaw chociaz przyblizone zalozenia. Ale nie serwuj medialnej papki jak wlasciciele dziesiatkow podobnych projektow w calej sieci. Tam gdzie zaczyna sie obracac cudzymi pieniedzmi powinna konczyc sie amatorszczyzna a niestety tak wyglada na razie Twoja oferta.

I nie odpisuj mi, ze jak nie chce to moge nie inwestowac bo to zadna odpowiedz. Bo ja chce inwestowac i wlasnie u Ciebie chociazby dlatego, ze jestes zaawansowanym uzytkownikiem tego forum.

Pozdrawiam

Do góry
#69944 - 27/11/2003 13:47 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
Witam Pana
BEDE ROZMAWIAM WYJASNIAL UDOSTEPNIAL CO SIE DA
tylko zrozumcie mnie tez NIE MAM CZASU
Ale co bede mogl to zrobie obiecuje tym razem postaram sie bardziej rozjasnic

Na wstepie przepraszam bo wczoraj czekalem na jeden wynik i bylem troch zdenerwowany ale na szczescie dobrze sie skonczylo
Wszystkie uwagi rowniez te krytyczne sa mile widziane - tylko czlowiekie czasem tez swoje humorki

Teraz mozemy porozmawiac spokojnie:
1.Nie ma sprawy bardzo bym sie cieszyl jakbys wzial w nim udzial

Dyfersyfikacja - w tym projekcie kaska bedzie dobrze zdyfisyfikowane w roznego typu rynki , przedsiewziecie etc - sam ja w 1 fazie nie bede inwestowal skorzystam z moich znajomosci i doswiadczenia
Co do wyniku 5-10% w tamtym roku tak wlasnie bylo to dobry wynik jest mozliwy bo juz siedze w tm i siedze i seidze i codziennie po kilka godzin

Rzeczywiscie kilka tysiecy ale bez przesady blizej 10-20 niz 100.Tak smieszna ale pozwalajaca przy dobrych znajomosciach przylaczyc sie do projektow o 100 czy 200tys wkladu.
Raczej sam nie handluje chociaz sam tez np na forex tu wystarczy kilka tys ale rzecziwscie sa za duze minimalne 1 wklady

Dzieki za kibicowanie no bede sie tym chwalil bo publicznie osiagnelem jakis tam sukces nawet jakby to bylo jedna 600 a to juz jest kilka

Nie staje sie przedsiabiorca w zupelnosci tylko w jakims mozliwym % ale oczywiscie taki jest cel.
Ten w projekt polega rowniez jak tamten jak Ty to okresliles bycie klientem innych z tym ze tym razem sa to progremy o wiele wiekszej wiarygodnosci i niestety prywatnosci to znaczy ze nie moge o nich publicznie ale nie o wszystki wiec co bede mogl to bede podawal - co bede mogl to bede podawal do wiadomosc o ile bedzie mozna i bede mial na tyle- dobra UWAGA moge powiedziec ze bede sie staral a jak to wyjdzie zobaczymy

Jasne ze jest duzo takich projektow - jest duzo ludzi ktorzy chca cos powalczyc i bardzo dobrze wiele sie nie udaje rowniez wielu jest oszustow.

Moj projekt nie rozni sie zbytnio od innych procz tego ze jest potwierdzony moim doswiadczeniem i moja osoba

Narazie rzeczywiscie nie wyglada to tak dobrze ale jak bedzie czas niestety nie mam go za duzo to bede sie staral sie cos przedstawiac naswietlac umieszczac itp - dlatego jakby ktos byl chetny do wspolpracy to jasne.
Wygladalo by to tak ze konkretne zlecenie konkretna kaska.Albo konkretny % udzialu.
Moj zysk bedzie na poziomie 5-10% od inwestycji poszegolnych chetnych wcale tego nie ukrywam nie robie tego tylko dla idei + wiedza i doswiadzczenie na to drugie bardziej licze:)

Narazie poki co musze starczc wyniki - bo po owocach najlepiej poznac.

Tak jestem juz dlugo uzytkownikiem tego nikogo jeszcze nie oszukalem.

Oczywiscie bede sie staral bardziej przykladac niestety brak czasu nerwy ale starac sie o ile bedzie dla kogo i z kim
poz Toro

Do góry
#69945 - 28/11/2003 20:31 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
witam
Plany sie zmienily mialbyc to wlasny handel ale ze wzgledu na wysokie minima i niestety brak czasu wiec narazie projekt to bedzie spoldzielnia tzw pool 20 paru programow - wiekszosc prywatnych wiec nie moge o nich udzielac informacji bez zgody o nie ktorych mozna wiec bede to robil jesli tylko znajde czas
- ich ilosc z uplywem bedzie rosla wyniki i waruki programu znajduje sie na stronie
http://www.geocities.com/poolinvestment/

Do góry
#69946 - 01/12/2003 15:01 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
witam
krotki raport
Program 1
Bez zmian okolo 150$ na miesiac
program 2
http://www.geocities.com/poolinvestment/
od dzis przyjmowane sa depozyty
1 wyniki i platnosci 1-5 luty
chciliscie jakisc kokretow zobaczcie :zobacz:
wyniki podebnego projektu w ktorym tez jest zaangazowany statystyki bede w tym samym klikamcie bede tez te programy w projekcie przyokazji polecam rowniez ten program http://www.cashdomain.org/detailedstats.htm

Do góry
#69947 - 04/01/2004 21:46 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
[QUOTE]Oryginalnie wysłał toro:
[QB]witam
krotki raport
Program 1
Bez zmian okolo 150$ na miesiac nadal:))
Uwaga programy z nowa lights mialy klopoty z serwerem zreszta to samo co slynny juz ekspekt
Zmienil sie adres strony
program 2
http://www.geocities.com/poolinvestment/
od dzis przyjmowane sa depozyty.Program ruszyl i tak jak poprzednio jednak bedzie w systemie tygodniowym co poniedzialek zapraszam wszystkich chetnych.To przylanczania sie do dyskucji

Witam wszystkich po dluzszej przerwie i tak jak skonczy sie sesja ostro biore sie do pracy...
A mam duze plany chce oczywiscie znow w tym roku podwoic swoj kapital
Mam zamiar urochomic program na do obstawiania przedstawic moj sposob i filozofie gry, zrobic zbior wszystkich promocji bukow i kasyn..
Zrobic program na forex...
Powiekszyc ilosc programow w poolinvestment

zapowiada sie ciekawy rok
pozdrawiam wszystkich

Do góry
#69948 - 11/01/2004 23:09 Re: Aktualnosc z mojej pracy
toro Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 828
Skąd: wa2001
witam i zaczynam
Program 1
06/01/2004 pegasus i stargame maja znow ataki na dns to moze byc juz ich koniec bo nie placa
zostal tylko jeden program i 10$ na miesiac
zwrot w sumie wyszedl 1200$ inwestycji 2000$ zysku gdzies wiec tak niezle czyzby koniec
http://www.geocities.com/inwestorstart/ oto nowy adres strony interia nie dziala same nieszczescia
Program 2
http://www.geocities.com/poolinvestment/
Tu idzie niezle 2,75% na tydzien wiec jestem zadowolony
Program 3
http://www.geocities.com/inwestorstart/ Tu w miare tylko mozliwosc przedstawiam moje poczynania na forex +3,41% od 1 stycznia to dobry wynik
Program4
http://www.geocities.com/inwestorstart/
Tu przedstawiam moj beting w miare mozliwosci
+4,15% od 5 stycznia zadowolony

pozdrawiam wszystkich iwo:

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, wHiTe_StAr), 3365 gości oraz 1 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07