Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 >
Opcje tematu
#664299 - 20/09/2006 09:31 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Farciarz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 3438
Skąd: Koszalin, Środkowopomorskie
Kolejny przelew z Bwinu i kolejny szok - wypłata na konto zlecona w poniedziałek, dziś rano-środa pieniądze są już na koncie (przelew transgraniczny a że złotówka spadła to i kwota wyższa niż wypłacałem
A z takiego betssona od trzech tygodni pieniędzy wypłacić mi się nie udaje ...

Do góry
Bonus: Unibet
#664300 - 20/09/2006 10:02 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
dareksg Offline
member

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 107
Skąd: Gliwice-Sośnica & Knurów
Quote:

Kolejny przelew z Bwinu i kolejny szok - wypłata na konto zlecona w poniedziałek, dziś rano-środa pieniądze są już na koncie (przelew transgraniczny a że złotówka spadła to i kwota wyższa niż wypłacałem
A z takiego betssona od trzech tygodni pieniędzy wypłacić mi się nie udaje ...



to ty serio jestes farciarz

Do góry
#664301 - 20/09/2006 10:57 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

Kolejny przelew z Bwinu i kolejny szok - wypłata na konto zlecona w poniedziałek, dziś rano-środa pieniądze są już na koncie (przelew transgraniczny a że złotówka spadła to i kwota wyższa niż wypłacałem
A z takiego betssona od trzech tygodni pieniędzy wypłacić mi się nie udaje ...




Napisz do Banika, na pewno będzie Ci mógł pomóc z wypłatą od Betssona.

Do góry
#664302 - 20/09/2006 15:45 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
bohem Offline
member

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 183
Quote:

hmm ja zlecilem wyplate z Bwin na moneybookers kazali mi wyslac scan wyslalem im odrazu ile teraz musze gdzies czekac na przelew..:D:D:D

PS: kompletnie tego nie rozumiem wyplata musi by zweryfikowana lecz wplata juz nie.. dziwne:D pienaidze do nas kein problem od nas porobimy problemy:)





Danielos, wpłacasz na swoje konto, więc cię nie sprawdzają. Ale sprawdzają czy ty wypłacasz ze swojego konta (czy ktoś inny wypłaca z twojego konta). mi to nie przeszkadza. w tym buku mam pewność, że nikt inny nie wypłaci mojej kasy, chociażby mi zainstalował nie wiem jakiego trojana na komputerze.

Do góry
#664303 - 20/09/2006 19:54 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
pablik1 Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2005
Postów: 829
Skąd: WhiteStok
witam chcialem sie dowiedziec ile trwa wyplata na karte bankomatowa (wplata byla natychmiastowa ) i czy z wyplata jest podobnie ,i czy przy tej wyplacie trzeba wysylac skana wczesniej dowodu ..dzieki

Do góry
#664304 - 20/09/2006 20:32 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Danielos Offline
veteran

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1486
Skąd: Szczecin
Quote:

witam chcialem sie dowiedziec ile trwa wyplata na karte bankomatowa (wplata byla natychmiastowa ) i czy z wyplata jest podobnie ,i czy przy tej wyplacie trzeba wysylac skana wczesniej dowodu ..dzieki




co do skana dowodu trzeba wysylac jesli sie odbywa ona pierwszy raz .. co do czasu troszke dluzej niz wplata licz w dnaich:D

Do góry
#664305 - 21/09/2006 12:42 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
lukpiasek Offline
enthusiast

Meldunek: 01/12/2002
Postów: 300
Skąd: Stolica wszystkich miast :D
Podobno zamkneli wlascicieli tego buka:

CLICK

Do góry
#664306 - 21/09/2006 14:44 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216

Do góry
#664307 - 21/09/2006 16:27 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Może i lepiej dla nas bo w końcu UE raz na zawsze wyjaśni sprawę, tym bardziej, że chodzi tu o wspólny rynek.

Do góry
#664308 - 21/09/2006 19:58 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Danielos Offline
veteran

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1486
Skąd: Szczecin
Kurde wyplata na moneybookers trwa juz 3 dzien:O:O:O:D

Do góry
#664309 - 22/09/2006 11:16 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Mi dzis wplynela kasa na Netellera, po 2 dniach od zlecenia wyplaty wiec OK.
Buk bardzo dobry dla rekreacyjnych graczy operujacych malymi kwotami.
Jesli wygrywasz za duzo lub chcesz duzo wplacic, wydaje sie, ze to za wielkie ryzyko.

Do góry
#664310 - 22/09/2006 15:38 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Teraz mam kilka dni wolnego wiec tak sobie mysle jak tu sie dobrac do skory tej firmnie choc mnie osobiscie nie skrzywdzili ale widze co ludzie pisza po forach a oszustow nie lubie i bede tepil nawet jesli mnie osobiscie nic zlego nie zrobili.
Zainteresuje sie jaki organ wydal im koncesje na dzialalnosc, jesli austriacki to ugotowanie ich byloby bardzo proste, jesli jakies Gibraltary czy inne Wyspy Ktorych Nie Ma to trudniej ale nie niemozliwe - pogrzebie na ich stronie po czym zapodam Wam adresy gdzie pisac swoje skargi - sam raczej niewiele wskoram, ale powysylam pare pytan do ogranow ktore wydawaly im koncesje na dzialalnosc, a Wam podam gdzie zwracac sie ze skarga czy problemem - bedzie nas wielu to latwiej mozna bedzie cos wskorac - poza tym wysle pare maili z zapytaniem do roznych komisji hazardu czy gier no i zobaczymy co oni beda mieli do zaoferowania - w wypadku braku reakcji organow koncesyjnych zastanowie sie co robic dalej, ale bede juz pytal angielska prokurature czy policje finansowa, ale miejmy nadzieje to nie bedzie potrzebne - no i ponawiam swoj apel sprzed paru miesiecy - sam nie mam za wiele czasu (moze i mam ale zajec tez niemalo), jesli ktos zaoferowalby sie wpisywac negatywne komentarze o firmie Bwin na roznych forach i stronach internetowych w formie ostrzezen przed ta firma z opisem jej praktyk (szczegolnie pod tymi artykulami na portalach gazeta.pl czy onet.pl), dostarczylbym mu pare tekstow, ktore umieszczalby on na portalach - to w zadnym wypadku nie jest spam ale ostrzezenie i negatywna opinia konsumenta - mysle ze paru osobom otwarloby to oczy bo poza forami specjalistycznymi nie zauwazylem jakos negatywnych opinii na temat tej firmy w srodkach masowego przekazu - kto bylby zainteresowany walic na priv lub gg 2294610 a ja podeslalbym mu pare tekstow do umieszczania na stronach www. Pozdrawiam

Do góry
#664311 - 25/09/2006 14:26 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Tym razem wyplate zlecilem w piatek , a dzis dostalem e-maila z naglowkiem cytuje :
"Twoje wystapienie o wypat z 22.09.2006 "
)))
Pozdrawiam zaloge z Bwin rowniez i polecam zarowki Osram.

Do góry
#664312 - 25/09/2006 15:12 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
nie wiem czy mialem po prostu szczęscie, czy jak to inaczej nazwać. Ale mnie nigdy nic zlego z ich strony nie spotkało. co wiecej. Aż łezka się w oku kręci gdy wspominam to jak kase od nich dostawalem po 2 dniach... (2x wyplacalem) A teraz mam cholerne problemy z obkichanym Centrebet'em to są dopiero ^%&%*&%#$# W ranku mają ocene A-, a od zeszlej niedzieli nie moge sie doczekać na swoje pieniądze
Centrebet

A jeśli chodzi o Bwin to tak jak pisąlem, mnie nie pokaleczyli. Zawsze zaklady miałem rozliczane dobrze i a wypłata przebiegla wyjątkowo sprawnie. Ale naczytawszy sie opini na ich temat i tego jak to wielu osobom rozliczyli zaklady, to sam juz ostrozniej do nich podchodze. Nie zamierzam wpłacać jakichś wiekszych sum do nich (tzn. w najbliższym czasie to nawet nic nie zamierzam wplacać). Mimo, ze mam same pozytywne doświadczenia z nimi, to i tak wole zachować ostrożność, bo dzieją się tam niedobre rzeczy, o których czytamy choćby w tym temacie

Do góry
#664313 - 25/09/2006 15:20 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Quote:

Mimo, ze mam same pozytywne doświadczenia z nimi, to i tak wole zachować ostrożność, bo dzieją się tam niedobre rzeczy, o których czytamy choćby w tym temacie




Hmm, myślę że gdyby kazdego polskiego posiadacza konta w Bwin.com spytać czy jest zadowolony z usług tego buka to pozytywnych opinii byłoby zdecydowanie więcej...natomiast ci niezadowoleni są w mniejszości ale po prostu głośniej krzyczą,ot co. Jeśli masz dobre doświadczenia z tą firmą, traktują cię jak poważnego klienta to znaczy że takim własnie dla nich jesteś i tak już pozostanie.Dlaczego miałoby być inaczej? Pozdrawiam.

Do góry
#664314 - 25/09/2006 15:39 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
No tak, ciekawe kto placi i ile za reklamy w Bwin w Tylko Pilce )))))))))

Do góry
#664315 - 25/09/2006 18:20 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Marcios Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2005
Postów: 1083
Witam!!
własnie dostałem maila <lol>
Szanowny Graczu!

Pana konto zakładów zostało bezpowrotnie zamknięte przez Dział Bezpieczeństwa.

Upoważnia nas do tego nastepujący punkt naszego regulaminu, który zaakceptował Pan podczas rejestracji:

"ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn."




Informujemy jednocześnie, iż na podstawie następującego punktu regulaminu, nie jest Pana uprawniona do dokonania wypłaty z konta.

Powiem krótko nie wierzyłem jak pisali tu ludzie ze zamykaja konta o nic a tu jednak prawda. A zamkli mi o to ze napisalem maila z pytaniem ze w związku z ty mze na róznego rodzaju forach przeczytałem bardoz negatywne opinie o Bwin ze kłopoty z wypłatami itp i czy to prawda bo zamierzam wpłacic kase do nich i czy moge czuc sie bezpiecznie a uzyskałem taką odpowiedz jak wyzej wkleiłem. Zaznaczam ze mam jedno konto i niegdy nie oszukałem z niczym ani Bwin ani innej z firm nie wyłudzałem bonusów ani nic ale nawet dobrze ze mi tak zrobili przynajmniej wiem ze sa oszustami i lepiej teraz przed wpłatą niz po:)
Pozdrawiam
P.s.Do admina jeśli masz chodz troche szacunku dla userów Twego forum to weż nie reklamuj tych oszustów bo wstyd, GB masz pełne prawo tam nigdy nie miałem kłopotów i zawsze gra sie z przyjemnoscia i rozmawia z suportem

Do góry
#664316 - 25/09/2006 19:31 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
@Marcios
bez urazy, ale mail w stylu "przepraszam, bo czytalem, ze jestescie oszustami, prawda to? " jest zenujacy...czego sie spodziewales, ze napisza Ci "tak jestesmy, oszukalismy juz wiele osob, jestesmy znani z oszukiwania" albo "nie, to nie prawda", pozdro i polecam myslec na przyszlosc co i gdzie sie wysyla

a co do zamkniecia Twojego konta przez nich, to tez bym tak zrobil, bo po co bylby mi klient, ktory uwarza mnie za zlodzieja

Do góry
#664317 - 25/09/2006 19:48 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
Marcios Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2005
Postów: 1083
Quote:

@Marcios
bez urazy, ale mail w stylu "przepraszam, bo czytalem, ze jestescie oszustami, prawda to? " jest zenujacy...czego sie spodziewales, ze napisza Ci "tak jestesmy, oszukalismy juz wiele osob, jestesmy znani z oszukiwania" albo "nie, to nie prawda", pozdro i polecam myslec na przyszlosc co i gdzie sie wysyla

a co do zamkniecia Twojego konta przez nich, to tez bym tak zrobil, bo po co bylby mi klient, ktory uwarza mnie za zlodzieja



Czy ja napisałem ze uwarzałem ich za złodzieja napisałem ze przeczytałem sporo negatywnych opini o nich na forach i czy mogę sie czuc bezpiecznei wpłacajac kase do nich to chyab róznica wiec naucz sie czytac i myslec Ty

Do góry
#664318 - 25/09/2006 20:10 Re: Bwin (dawniej betandwin) [41]
bohem Offline
member

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 183
czytając wasze wypowiedzi zastanawiam się, kto wam płaci za oczerniania Bwin? która konkurencja jest tak głupia, żeby przeprowadzać tego typu akcje, zamiast wydawać reklamę na promowanie swoich usług?
miałem konto w betandwin jeszcze jak Adaś latał najdalej i wygrywał niemal w każdym tygodniu, wypłacałem wtedy bez problemów. gram w Bwin, trafiłem Kubicę na podium, i serię porażek Legii, wypłaciłem już kilka razy i bez żadnych problemów. Bwin polecam.

Do góry
Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, 11kera11, igea23), 4059 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5587059 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14