Strona 25 z 32 < 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 31 32 >
Opcje tematu
#6420562 - 24/02/2015 01:28 Re: Jakość życia w Polsce [Re: ultra1978]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Originally Posted By: ultra1978
Protest w Fendtach za 250 tys koła. To tak jakbym ja pojechał protestować jaguarem do Warszawy że życie w Polsce jest chujowe. Albo pielęgniarki wsiadły w bentleya continental każda i jechały miasteczko namiotowe zakładać. Ci ludzie to żadni rolnicy zwykli biznesmeni co pewnie nawet w pole samemu nie wychodzą tylko wysyłają ludzi a raz w miesiące terenówką jadą objechać włości.


Jak protestują biedni to się ich nazywa sfrustrowanymi nieudacznikami i patologią, a jak trochę możniejsi to już gadanie jak śmią protestować, bo przecież takie Eldorado w kraju mamy...

Zresztą straszne bogactwo. Traktory na kredyt...

A może firmy logistyczne powinny ciąć koszty i zamiast ciężarówkami to kurwa rowerem niech dostawcy jeżdżą?

5-10 lat to się utrzyma to nasze rolnictwo totalnie padnie i wtedy Niemcy i Duńczycy takie ceny za żywność rzucą, że będzie płacz. I to bynajmniej nie rolników, a właśnie miastowych. Co wy myśliście, że rząd do rolinków dopłaca? Gówno. On dopłaca po to, by ceny nie skoczyły raptownie do góry.

Chociaż sam nie wiem po co, przecież Polacy to najbardziej skundlony Naród Europy. Budzi się tylko jak serale online zablokują. Wtedy jest akceptowalny ruch społeczny. A jakaś tam gospodarka? To jest nieważne, bo przecież jak wejdzie niemiecki kapitał to Johnnie Walker z kranu poleci.

Czasem to się nie dziwię jako Warszawiak, że na Śląsku czy za miastem mówią, że Warszawę to najlepiej ogrodzić i betonem zalać. Takie zatrzęsienie debilów w tym mieście jest, że nie wiem. Ja już cholery w robocie dostaje jak słucham opinii kolegów z pracy na temat rolnictwa i górnictwa.

Do góry
Bonus: Unibet
#6420581 - 24/02/2015 08:55 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
nie przesadzalbym ze Wa-wa taka najgorsza

ogolnie 90% spoleczenstwa w Polsce to debile, przyklady mozna mnozyc,

w wawie srednia debilstwa podnosi zgraja politykow i celebrytow, wszelkiego masci blogerow, projektantow mody, stylu i zycia, ktorzy sie tutaj zjezdzaja do stolycy

z drugiej strony kilka madrych osob tez przyjechalo walczyc o swoje lepsze zycie wiec powiedzialbym ze nadal wawa pozostaje na 90% tak jak reszta kraju

powiedzialbym ze na emigracji to pewnie jest jakies 70% debilstawa, bo jednak duzo tych lduzi wpadlo na pomysl zeby nie kisisc sie w polandii i zawalczyc o lepszy byt

i teraz kazdy sie zastanowi czy jest w tych 10%? pewnie ze jest, przeciez kazdy najmadrzejszy a reszta jest glupia...czy aby na pewno?

jakby co to ja jedno miejsce w tych 10% mam dla siebie

Do góry
#6420599 - 24/02/2015 10:59 Re: Jakość życia w Polsce [Re: młody gniewny]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie chciałbym zbytnio obrażać ale współczesne społeczeństwo opiera swoje życie na fejsbukach czy innych tłiterach to czego wymagać od kogoś kogo jedynym zajeciem jest sprawdzanie co kto napisał i jaką fotke wrzucił.
Szczyt zdebilenia i to w najgorszej formie.
Zaraz sie pewnie jacyś geniusze odezwą, zapewne odrywajac się na chwile od fejsbuka, poprawiając koszulę w kratę i przeczesując hipsterską brodę, no kurwa żal laugh
Jesli chodzi taki do pracy, to pewnie na głównej fejsbuk - żeby być na bieżąco - a gdzies w tle robota grin

pierwsza myśl jak wchodził fejsbuk to o co chodzi? kto tego będzie używał, a jednak, nie masz fejsbuka, nie istniejesz laugh
Mnie ten niebyt bardzo odpowiada, nie interesuje mnie co ktoś ma do wklejenia, olewam to, ale rzesze naszych rodaków napieprza posta za postem, lajkuje, taguje i co tam kurwa jeszcze, w międzyczasie przeszukujac sklep internetowy Rossmanna licząc, ze jakies promo na krem do facjaty ustrzeli, nie omieszkujac tego podlinkować laugh

To jest właśnie społeczeństwo dzisiejszych czasów, a Wy wymagacie nie wiadomo czego.
Jak ktos wyzej napisał, bunt jest jak jakąś stronę z serialami zablokują, i tyle.
Żeby nie było, ja nie namawiam nikogo do buntu, strajku czy czegokolwiek podobnego, wystarczyłoby, żeby każdy zaczął samodzielnie mysleć, a nie ogladać się na innych.

W tym wszystkim, fejsbuk jest idealnym odzwierciedleniem społeczeństwa, bez podziału na górników, rolników, hipsterów czy chuj wie kogo jeszcze.
Pewnie obraziłem z 70% albo i więcej userów tego forum, ale sorry, tak to wygląda mimo, że zaraz pojawi się post w stylu "ja mam ale nie używam", "kiedyś założyłem" itd.
jasne laugh
Nikt nie używa ale codziennie loguja się setki tysięcy klikające lubie to, z okazji zdjęcia z wesela wujka Romana albo wklejając swoje własne pokazujące - wynoszę smieci, zrobiłem kupę czy inne niesamowicie ważne dla istnienia świata informacje z czyjegoś zycia laugh

to jest właśnie społeczeństwo dzisiejszych czasów.

Do góry
#6420602 - 24/02/2015 11:10 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
a co to jest ten cały fejsbuk?? cool

Do góry
#6422018 - 26/02/2015 14:59 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17486066,Zaskakujaca_deklaracja_sztabu_Komorowskiego_po_wpadkach.html?lokale=local#BoxNewsImg

To jest właśnie to w Polsce nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności. Czy chodzi o wpisy w internecie czy o grube miliony.

Skończy moze się też moda na konieczność wypowiedzenia się w każej kwestii.
Już Pan Sikorski nie czuje takiej potrzeby.

Do góry
#6422031 - 26/02/2015 15:15 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Biszop]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Originally Posted By: Biszop
Nie chciałbym zbytnio obrażać ale współczesne społeczeństwo opiera swoje życie na fejsbukach czy innych tłiterach to czego wymagać od kogoś kogo jedynym zajeciem jest sprawdzanie co kto napisał i jaką fotke wrzucił.
Szczyt zdebilenia i to w najgorszej formie.
Zaraz sie pewnie jacyś geniusze odezwą, zapewne odrywajac się na chwile od fejsbuka, poprawiając koszulę w kratę i przeczesując hipsterską brodę, no kurwa żal laugh
Jesli chodzi taki do pracy, to pewnie na głównej fejsbuk - żeby być na bieżąco - a gdzies w tle robota grin

pierwsza myśl jak wchodził fejsbuk to o co chodzi? kto tego będzie używał, a jednak, nie masz fejsbuka, nie istniejesz laugh
Mnie ten niebyt bardzo odpowiada, nie interesuje mnie co ktoś ma do wklejenia, olewam to, ale rzesze naszych rodaków napieprza posta za postem, lajkuje, taguje i co tam kurwa jeszcze, w międzyczasie przeszukujac sklep internetowy Rossmanna licząc, ze jakies promo na krem do facjaty ustrzeli, nie omieszkujac tego podlinkować laugh

To jest właśnie społeczeństwo dzisiejszych czasów, a Wy wymagacie nie wiadomo czego.
Jak ktos wyzej napisał, bunt jest jak jakąś stronę z serialami zablokują, i tyle.
Żeby nie było, ja nie namawiam nikogo do buntu, strajku czy czegokolwiek podobnego, wystarczyłoby, żeby każdy zaczął samodzielnie mysleć, a nie ogladać się na innych.

W tym wszystkim, fejsbuk jest idealnym odzwierciedleniem społeczeństwa, bez podziału na górników, rolników, hipsterów czy chuj wie kogo jeszcze.
Pewnie obraziłem z 70% albo i więcej userów tego forum, ale sorry, tak to wygląda mimo, że zaraz pojawi się post w stylu "ja mam ale nie używam", "kiedyś założyłem" itd.
jasne laugh
Nikt nie używa ale codziennie loguja się setki tysięcy klikające lubie to, z okazji zdjęcia z wesela wujka Romana albo wklejając swoje własne pokazujące - wynoszę smieci, zrobiłem kupę czy inne niesamowicie ważne dla istnienia świata informacje z czyjegoś zycia laugh

to jest właśnie społeczeństwo dzisiejszych czasów.

A czym roznia sie posty na facebooku od postow na mecz.pl? Niczym.

Do góry
#6422033 - 26/02/2015 15:19 Re: Jakość życia w Polsce [Re: devlin]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Originally Posted By: devlin
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17486066,Zaskakujaca_deklaracja_sztabu_Komorowskiego_po_wpadkach.html?lokale=local#BoxNewsImg

To jest właśnie to w Polsce nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności. Czy chodzi o wpisy w internecie czy o grube miliony.

Skończy moze się też moda na konieczność wypowiedzenia się w każej kwestii.
Już Pan Sikorski nie czuje takiej potrzeby.

Bo u Nas nie karaja za to, ze ukradles, tylko za to, ze dales sie zlapac.

Do góry
#6422520 - 26/02/2015 22:06 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Proferor Kieżun

Takie niezłe podsumowanie.

Na marginesie pan Wilczek popełnił samobójstwo.

Do góry
#6426450 - 06/03/2015 09:20 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
"- Powinna zostać ustalona dolna granica ceny węgla, poniżej której sprzedawać nie wolno - uważa Markowski."

"- Węgiel zalegający na zwałach Kompanii trzeba jak najszybciej sprzedać, bo ulega degradacji - uważa Bogusław Ziętek, szef Sierpnia '80. Jego zdaniem KW robi, co musi. - Pozostałym spółkom z branży przyjdzie się z tym pogodzić, skoro mamy dziś wolny rynek."

"Zdaniem Ziętka winę za wojnę cenową ponosi rząd, bo dopuścił do nadprodukcji węgla."

Sprzedaż węgla poniżej kosztów produkcji.


Śmiać się czy płakać.

Do góry
#6426453 - 06/03/2015 09:29 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Normalnie koszty się minimalizuje ( pensje to są KOSZTY jakby na ślązku nie wiedzieli) a przychody maksymalizuje, przynajmniej sie do tego dąży.

Czy w kopalni chociaż widzą kto jest odpowiedzialny za taką politykę magazynową? Kiedy wszyscy zrozumieją że w obecnym świecie nie jest problemem produkcja? Nawet surowce których narazie z kosmosu nie ściagamy ani nie potrafimy wytwarzać syntetycznych zamienników są w nadprodukcji.
Z ropą której koniec wieszczy się od 40 lat osią maksima produkcji i zalega w składach.

Ale Polska musi węglem stać. Mam nadzieję że chociaż ekwiwalent za węgniel będzie rozliczany po 150zł za tonę.

Do góry
#6428595 - 09/03/2015 19:14 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24054
Skąd: Białystok
Zamach na prezydenta Komorowskiego !!!!

http://demotywatory.pl/4468544/TVN

tu film z zatrzymania https://www.youtube.com/watch?v=cd1CYPpw97E

Do góry
#6428674 - 09/03/2015 21:25 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Huligan pseudokibic Wisły chciał rzucić w grubego bula krzesłem laugh

dobrze, że nie krzesełkiem nie napisali grin

ten żydowsko peowski TVN jest niezawodny.....

Do góry
#6428678 - 09/03/2015 21:35 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Kura]
burbon Offline
Smakosz jedzenia i alko

Meldunek: 09/04/2014
Postów: 56535
Originally Posted By: Kura
Zamach na prezydenta Komorowskiego !!!!

http://demotywatory.pl/4468544/TVN

tu film z zatrzymania https://www.youtube.com/watch?v=cd1CYPpw97E






kurwa...ten w żółtej kurtce od 40 tej któreś sekundy, to...MESSI kopara

laugh

Do góry
#6428682 - 09/03/2015 21:40 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Jednym słowem udaremniono zamach na Prezydenta.

Nawiązując do klasyka "Jaki prezydent taki zamach".


"Razem wybierzmy zgodę i bezpieczeństwo" ten akcent, artukulacja prawi pawlakowskie "zwyciężymy"

Po kiego oni wynajmują czałe sztaby PR, ci wciskają im, kaażą być fajni, medialni itp a brzmi to śmiesznie i sztucznie.

Do góry
#6428692 - 09/03/2015 22:00 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
kurwa już bym wolał każdego aby wygrał te wybory na prezia od tego bula "hrabiego herbu dwa psy na tarczy, jeden sra, drugi warczy"... puke

Gdzie się nie pojawi to wali gafe, wstyd robi nam na świecie,zero kultury, ogłady, wychowania, przypomina mi prominentów z czasu PRL-u, totalny gbur, prostak i do tego jest tak reprezentacyjny jak ta jego żonka, dramat i wstyd na cały swiat dla Polski!

Prywatnie bym chciał Sikorskiego, mimo, że go to menda, ale chociaż jest obyty na salonach, zna języki, ma prezencje, ogłade i jakoś wygląda jak dyplomata a nie jak pasterz krów...

No i ma żydowskie korzenie i żone a to dużo daje na salonach, chciaż jemu jak całej PO akurat na interesach Polski nie zależy,wazniejsze jest wypełnianie zachcianek z Tel Avivu jak spłaty 65 miliardów $ za holocaust...

Do góry
#6428787 - 10/03/2015 03:00 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Takie moje jeszcze przemyślenie apropos Komoruskiego, to zawsze mnie zastanawiało, jak człowiek, którego dziadek szedł z bolszewikami na Warszawę w 1920, a ojciec był szpiclem NKWD i pacyfikował AKowców, mógł wynieść z domu jakiś patriotyzm dla Polski....

Do góry
#6428815 - 10/03/2015 12:16 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
A Ty jestes dokladna kopia swoich rodzicow?

Malo to jest przykladow gdzie dziecko w miare rozwoju staje sie niewierzace pomimo wychowania w katolickiej rodzinie?

Malo to przykladow gdzie rodzice maja odmienne poglady polityczne ze swoimi doroslymi juz dziecmi?

Ile mam Ci podac przykladow gdzie rodzice gleboko zakorzenieni w struktury PRL wydawali na swiat dzieci, ktore potem dzialaly czynnie w Solidarnosci?

Do góry
#6428970 - 10/03/2015 19:05 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Własnie wróciłem ze spaceru z córką po trójmieskich lasach i jestem zaszokowany tym co zobaczyełm. Widze, że mafia Peło nie mogła sprzedać lasów w prywatne łapy to znalazła sobie inny sposób aby mieć na winko i ośmiorniczki i zaczeli te lasy wycinać na potęge. Spaceruję po tych latach od małego, dobre 30 lat, ale takiej gospodarki rabunkowej to nawet za komuny nie było. Wycinano pojedyncze drzewa,czy jakies tam kilka chorych czy w jakimś planie co kilka metrów jedno, ale teraz to zaczeły znikać całe hektary i to parku krajobrazowego!!!

Nie wiem ale jak ludzie nie zmądrzeją i nie odsuną ich od władzy albo nie wyjda w końcu na ulice ich powywieszać na latarniach to z tego kraju zostanie tylko pustynia i obozy pracy u Niemca tych co nie uciekli....

Do góry
#6429324 - 11/03/2015 16:18 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
A po co wieszać i wychodzić na ulicę jak wojna idzie. Trzeba się przygotować jak broń każdemu rozdadzą i wtedy kolektywnie jak za czasów rewolucji francuskiej czy październikowej rozpocząć pacyfikację partyjniaków i bogaczy. Oni myślą że teraz to im pójdzie młodzież i starzy rezerwiści bić się za ojczyznę jak w 1939 r gdzie byli prawie sami wychowani w duchu patriotyzmu i miłości do ojczyzny. Teraz są sami zdesperowani, zniechęceni a wręcz wrogo nastawieni do obecnych władz polskich więc mogą się srogo przejechać na myśleniu że takich poślą z karabinem na front ukraiński. Zresztą ustawa z 12 lutego że mogą na ćwiczenia rezerwy powoływać nawet tych co nie mieli służby wojskowej świadczy że kraj przygotowuje się do wojny no bo na co im w wojsku ludzie którzy karabinu nawet nie umieją trzymać. Wstąpienie do NATO miało Polsce zapewnić to że będziemy bezpieczni a okazało się wprost przeciwnie bo Polska jest na pierwszej linii NATO i musi wykonywać politykę jaką życzą sobie państwa zachodnie i USA w stosunku do ruskich i ukrainy a nie jaką życzą sobie Polacy. Zamieniliśmy tylko nazwę UW na NATO i nic więcej bo jak byliśmy poddanymi i pachołkami to jesteśmy nimi nadal.

Do góry
#6429340 - 11/03/2015 17:12 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
panie zanim wojna sie rozpocznie na dobre to ci partyjniacy i bogacze beda juz dawno siedziec w UK, USA lub BoraBora przytulajac fundusze o ktore sie nikt nie upomni bo przeciez wojna pozamiata wszelkie papiery

no moze potem wroca w glorii do odrodzonej ojczyzny jako patriotyczna polonia

Do góry
Strona 25 z 32 < 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 31 32 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa), 3388 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592577 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42