Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >
Opcje tematu
#623039 - 26/07/2006 21:01 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

...Oczywiscie nie porownuje jutrzejszych rywali do Francuzow ale jutrzejszy mecz chyba nie nalezy do takich pewniaczkow ani w jedna ani w druga strone, radze wziasc na wstrzymanie i jesli grac to naprawde delikatnie:)
Zycze Legii awansu do nastepnej rundy ale mam dziwne przeczucie ze wywalcza go dopiero u siebie:)




Zazwyczaj tego nie robie ale dzis postanowilem sie sam zacytowac
...i wilk syty i owca cala:)
jest tez inny plus, na Legie powinny byc ciut lepsze kursy w rewanzu

Do góry
Bonus: Unibet
#623040 - 26/07/2006 21:03 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:


Igor też daj sobie spokój, bo trochę żałosne już to jest. Skoro naprawdę uważasz że poziom obu drużyn był wyrównany, to po prostu nie znasz się na tym sporcie (z całym szacunkiem dla Ciebie).




Na prawdę tak uważam.
Żałosne jest to co legioniści robili pod bramką Islandczyków. Gdyby Legia nie była drużyną amatorską to po tylu sytuacjach które miała już dawno prowadziłaby co najmniej 0-5. Sądzę że gdyby zamiast Legii grała np. Statua Bukareszt albo Levski Sofia to mecz zakończyłby się wynikiem właśnie 0-5.
Do 84 minuty było 0-0. Obie drużyny stwarzały groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Z gry obu drużyn można było się pośmiać. Np. bardzo śmieszne było zagranie bramkarza Legii do czarnoskórego obrońcy Legii od którego piłka się odbiła . Poziom był wyrównany. Obie drużyny zaprezentowały amatorski football.
Takie jest moje zdanie.
Więcej nie zamierzam zabierać głosu na temat tego meczu.

Do góry
#623041 - 26/07/2006 21:03 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Na jutro mysle (choc to nie ten dział) zagrac awans D.Mińsk i wygraną Trnawy.
Mysle ze Mińsk u siebie nie da sobie wyrwac awansu i albo zremisuje 0-0 albo minimalnie wygra.
A teraz w super nastroju ide wypic browarka
Martwi mnie tylko fakt czy Toto bedzie mi jutro w stanie wypłacic cała kase naraz
Pozdr

Do góry
#623042 - 26/07/2006 21:05 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
gregorovius Offline
enthusiast

Meldunek: 21/12/2005
Postów: 339
Skąd: Allenstein
Tak czytałem "analizy" Igora i Pana chyba o pseudo"aha" aż słabo się robiło od tego gówna ale każdy może wyrażać swoje zdanie. Najbardziej zaskakuje mnie podsumowanie Igora o dwóch wyrównanych drużynach. Legia zagrała beznadziejnie a mimo to miała 10 razy więcej sytuacji od islandczyków, mówienie o dwóch amatorskich wyrównanych drużynach a później że już po tym meczu Legia awansowała bo u siebie wygra to chyba przeczenie samemu sobie do tego żałosne. Też lubię stawiać wysokie kursy ale niekoniecznie lubię przegrywać. Miejmy nadzieję że Panowie postawili po 2 zł czyli 75/100 swojej stawki normalnej bo sądząc po prezentowanym poziomie ich argumentów to maksymalna stawka jakiej używają. Naprawdę fajnie się pomądrzyć ale po co robić innym wodę z mózgu z darma racji?
Pozdr

Do góry
#623043 - 26/07/2006 21:06 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

jest tez inny plus, na Legie powinny byc ciut lepsze kursy w rewanzu




Licze ze legia w decydujacej rundzie pierwszy mecz bedzie grac u siebie, w sumie rywal moze byc przecietny[losowanie], ale juz wiem co zagram;)

Do góry
#623044 - 26/07/2006 21:06 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Nie ma sensu nawet sie wypowiadac na temat gry legionistów bo chyba kazdy widział jak wyglądał mecz, stołeczna drużyna poprostu zaprezentowalo futbol taki jak gospodarze czyli amatorski, pokazując zupełne dno, ale moze gra sie jak przeciwnik pozwala ?

Do góry
#623045 - 26/07/2006 21:10 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
gregorovius Offline
enthusiast

Meldunek: 21/12/2005
Postów: 339
Skąd: Allenstein
[quoteDo 84 minuty było 0-0. Obie drużyny stwarzały groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Z gry obu drużyn można było się pośmiać. Np. bardzo śmieszne było zagranie bramkarza Legii do czarnoskórego obrońcy Legii od którego piłka się odbiła . Poziom był wyrównany. Obie drużyny zaprezentowały amatorski football.
Takie jest moje zdanie.





Kolega jednak jak Pan Szpakowski oglądał zupełnie innym mecz, to nie było podanie do Dicksona tylko wybicie kopniakiem piłki i trafienie w plecy Legionisty. Drużyna islandzka miała dwie sytuacje, drużyna polska około 10. Poziom meczu żenada ale obie drużyny grały trochę w innym rytmie meczowym, w Islandii końcówka sezonu a w Polsce mam nadzieję że kolega Igor wie że jeszcze się sezon nie zaczął. Na marginesie kłusaki to też fajna dyscyplina do stawiania, może kolega się tym zajmie posiadana wiedza podobna.
Pozdrawiam

Do góry
#623046 - 26/07/2006 21:12 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Sam czesto stawiam na underdogow po kursach 3,4,5 czy wyzszych, wiec rozumiem Cie Igor ze postawiles na FH po ladnym kursie ( dla mnie nie byl oplacalny i zagralem Legie). Jak mozesz jednak po tym meczu pisac ze byl on wyrownany? Tylko dlatego ze Legia nie mogla zamienic swietnych szans na bramki? To ze strzelili tylko jedna bramke to znaczy ze Islandczycy byli rownymi rywalami dla nich? Daj Pan spokoj!!

Do góry
#623047 - 26/07/2006 21:17 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

mówienie o dwóch amatorskich wyrównanych drużynach a później że już po tym meczu Legia awansowała bo u siebie wygra to chyba przeczenie samemu sobie do tego żałosne.



Miałem już się nie wypowiadać na temat tego meczu, ale zrobię wyjątek.
Niezbyt dokładnie czytałeś to co pisałem skoro twierdzisz, że przeczę sam sobie. Przeczytaj mój drugi post na pierwszej stronie tego tematu to zobaczysz, że jednak nie przeczę sobie.
Nigdzie nigdy nie napisałem, że Legia nie awansuje do III rundy. Pisałem jedynie że przegra w Islandii i jak widać się pomyliłem choć bardzo niewiele brakowało, a miałbym racje.

Do góry
#623048 - 26/07/2006 21:31 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Legia zagrała słabo, a nade wszystko raziła nieskutecznością. FH potwierdził swoj walor - totalna amatorszczyzna. Legia to 2 lub 3 półki wyżej. Nawet w tym meczu było to widać.
Piłka jednak jest przewrotna, bo przewagę trzeba udokumentować. To nie jazda figurowa. Remis mógł paść i wtedy parę osób by sie ucieszyło. Można podniecać się FH i oglądać ligę islandzką. Mnie to nie bawi. No i jestem bogatszy, bo zagrałem na Legię, bo nie wziąć jej było grzechem

Do góry
#623049 - 26/07/2006 21:43 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Quote:

Sam czesto stawiam na underdogow po kursach 3,4,5 czy wyzszych, wiec rozumiem Cie Igor ze postawiles na FH po ladnym kursie ( dla mnie nie byl oplacalny i zagralem Legie). Jak mozesz jednak po tym meczu pisac ze byl on wyrownany? Tylko dlatego ze Legia nie mogla zamienic swietnych szans na bramki? To ze strzelili tylko jedna bramke to znaczy ze Islandczycy byli rownymi rywalami dla nich? Daj Pan spokoj!!




Mniej wiecej o tym samym chcialem napisac....

Przez caly mecz gospodarze stworzyli bodajze 3 sytuacje ( jedna w drugiej polowie), powtarzam sytuacje, bo do 100% to im brakowalo. Legia duzo wiecej okazji,ale zabraklo skutecznosci,szczegolnie Gottwald w 1 polowie (jak narazie w zadnym meczu mnie nie przekonal,ale poczekajmy jescze troche ).
Jezeli po takim meczu moj imiennik twierdzi,ze bylo to wyrownane spotkanie, to gratuluje oceny meczu.

Legia wygrala i tyle... Nie sa w optymalnej formie, to widac,ale oby zdazyli ja przygotowac na mocniejszego rywala...


Pozdrawiam
IGOR

Do góry
#623050 - 26/07/2006 21:47 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
igor mówiąc,ze niewiele sie pomyliłes ze legia przegra kompromitujesz się kompletnie!bo to ,ze Legia zagrała słabo i nieskutecznie to jedno,ale czege więcej potrzeba na taka drużynę jak gospodarze?!i gdyby nie to ze Legia miała 15 sytuacji bramkowych a islandczycy 1 i posiadanie piłki było chyba 70-30 to mecz był strasznie wyrównany heheheh!i mam nadzieje,ze inne twoje analizy sa bardziej przemyslane i profesjonalne bo po tym co próbowałes wszystkim wmówic po i przed mecze to jest poprostu oznaka ,ze kompletnie nie znasz sie na futbolu!dziekuje i dobranoc!!

Do góry
#623051 - 26/07/2006 22:01 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
LEGIA zagrało cieniutko i mysle ze Wdowczyk przemyśli ten typ z Arsenalem buhahaha!!!
Ale co mnie to obchodzi kasa zgarnięta i to najważniejsze !!!!
pozdr

Do góry
#623052 - 26/07/2006 22:03 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Z taką amatorką to Legia niech spada grać na Wyspy Owcze,choć chyba tam anwet wkładają więcej serca w gre.

Już się nie moge doczekac na kursy na III runde i oby pierwszy mecz był w Wawie a rywalem Liverpool lub Arsenal,miodzio....


A najpiękniejszy byl moment,jak jeden z islandczyków zagrał piłke piętą do kolegi,w L:egii chyba nikt by tego nie powtórzył,no może Wdowczyk

Do góry
#623053 - 27/07/2006 02:12 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
na pytanie gdzie jest legia?
odpowiem w lidze mistrzow-to szpakowski 11 lat temu
na pytanie czy warto ...bylo?
odpowiem warto bylo
...i c.d. nastapi

Do góry
#623054 - 27/07/2006 05:54 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
zakichana legia miala farta ale x2 weszlo i to sie liczy:)

Do góry
#623055 - 27/07/2006 07:17 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Panowie komentarz pana Szpakowskiego to mnie już rozwala od ładnych paru lat i nie mogę już słuchać tego debila. Oto kilka jego błędów: wczoraj jak zaczeła się druga połowa to operator kamer pokazywał zmiane w Legii, że wchodzi Elton a ten mówi że obie 11 zaczynają drugą połowę bez zmian w tym samie czasie co była pokazywana zmiana Potem przekręcał nazwisko Janczyka na Janczak tak jak kiedyś pamiętam przekręcał kilka razy nazwisko Strąk na Straka to już były jaja i to był mecz Wisły jak grała również z jakimś słabeuszem na wyjeździe chyba w Isladnii lub na Wyspach Brytyjskich. Szpak jak jedzie na wyspy to się chyba nie wysypia albo za dużo

Temu panu już podziękujemy

P.S. Nie wiecie co zrobić żeby TVP zdjeło go już z komentowania meczów i żeby odszedł tak jak nasz gadatliwy Janas

Do góry
#623056 - 27/07/2006 07:31 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
wbijam pal w tych wszystkich, ktorzy mowili, ze legia wtopi, nie wiem jak u was, ale dla mnie wszystko wlazło od ręki nawet wagony :O w szoku jestem, wrocilem rano z melanzu, sprawdzam wyniki, a wszystko w masło he he, dzisiaj trzeba uefe skroić

Do góry
#623057 - 27/07/2006 09:49 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:


Już się nie moge doczekac na kursy na III runde i oby pierwszy mecz był w Wawie a rywalem Liverpool lub Arsenal,miodzio....




Duchy mi podpowiadają, że rywalem Legii będzie Valencia
Czyli na Łazienkowskiej Legia przegra 0-3 po bramkach El Moro.
A na Estadio Mestalla Valencia wygra 5-0
I będzie Hasta la vista Legia
Żeby tylko kurs był ładny na zwycięstwo Valencii w Warszawie.

Do góry
#623058 - 27/07/2006 09:57 Re: Liga Mistrzów - II runda eliminacyjna
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
oj igor ty to jestes błazen heheh....przyznałbys sie lepiej ,ze nie miałes racji a nie teraz juz szukasz nowych sensacji!wiadomo,ze żadna polska drużyna nie ma szans z takimi druzynami jak Valencia czy Arsenal....to jets zupełnie inny swiat inne pieniądze i gwiazdy światowego formatu!a w Polsce nie ma nic ani pieniędzy ani stadionów ani zapłecza więc po co piszesz takie rzeczy?!to jest sprawa jasne i każdy to wie!!!

Do góry
Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, akagi, 11kera11, Akhu, Sensei, Sony, alfa, kemp, forty, igea23, ANZELMO, poozon), 3951 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586832 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14