Strona 40 z 46 < 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 45 46 >
Opcje tematu
#6055533 - 27/10/2013 00:43 Re: Bieganie [6] [Re: radeke]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51174
Skąd: ze wsi
No dobra jedziemy z tematem smile Z racji tego, że debiut to skrobnę cosik więcej wink

35 Ogólnopolski Charytatywny Bieg Uliczny "Ćwierćmaraton" Policki

W tym roku organizatorzy część z wpisowego przeznaczyli na 8-miesięczną Klementynke. Dziewczynka ma wadę serca.

Co do samego występu, może nie powinienem pisać w smutnym tonie ponieważ pobiłem życiówkę o około 1.20 min(czy dużo czy mało, nie mnie oceniać). Apetyt na pewno był dużo większy stąd też może pewne rozgoryczenie, które odczuwałem tuż po zakończonym biegu... Ale po kolei smile

Nocka przespana bardzo dobrze, pobudka o 7.30(nawet dzieciaki dały trochę dłużej pospać, zwykle 6.45 i 2 małe bąki skaczą po mnie w łóżku wink ) Poczułem już delikatny przypływ adrenalinki czego dowodem były szybkie odwiedziny miejsca gdzie wiecie, część z nas czyta gazetę, część gra w węża na komórce, a część po prostu sra i wychodzi laugh Poranna toaleta, wizyta w osiedlowych delikatesach, śniadanko(rogalik z dżemem tongue ) kawa i poczułem jak napięcie zaczęło we mnie narastać. Trochę zaczęło mnie nosić, odpaliłem radyjko, taniec w kuchni z żoną(dla rozluźnienia), chwila wyciszenia i pora było ruszać na Police.

Na miejscu byłem godzina przed zawodami. (Niestety, ale zdecydowaliśmy, że pojadę bez żony i dzieci ponieważ od rana padało, a prognozy zapowiadały, że do 13 może to tak wyglądać więc nie chciałem targać ich w deszczu.) Jak dojechałem na miejsce, zaczęło się rozpogadzać smile Odebrałem nr wraz z 4 agrafkami i dowiedziałem się, że pomiar będzie ręczny. Dodatkowo odebrałem 0,5 l wody i wróciłem do swego Tico(grin ). Powiem wam, że poczułem wtedy coś innego niż adrenalinka, mianowicie lekkie zdenerwowanie(ręce mi się trzęsły jak zapinałem numer startowy wink ) Godzina 10.35 wyszedłem w stronę startu i ruszyłem na 2 kilometrową rozgrzewkę. Już na rozgrzewce poczułem, że coś jest nie tak(albo po prostu zacząłem sobie wkręcać) ponieważ biegłem w ślimaczym truchcie jakieś 7 min/km, a spociłem się jakym leciał co najmniej 5 min/km. Podczas weekendowych wycieczek biegowych gdzie robiłem ok. 20 km tempem ok.5.45 -6.00 min/km miałem suchy łeb więc tutaj pomyślałem sobie: oho coś jest nie tak. Może to był mój pierwszy błąd tego dnia...

Założenie na bieg miałem proste. Pierwsze 5km w tempie 4.30-4.45, a po tym zobaczymy jak nogi będą niosły smile

10 minut przed planowanym startem zameldowałem się w jego pobliżu. Rozciąganie, naciąganie, dociąganie, chwila moment i START...

Pierwszy km, szczerze mówiąc myślałem, że biegnę go tempem ok 4.45, usłyszałem trenera, który rzekł iż pokonałem go w tempie 4.29. Od razu pomyślałem sobie, że jest dobrze bo skoro wydaje mi się, że biegnę wolniej,a tu taka niespodzianka. Po pierwszej minipętli między blokami trasa prowadziła w stronę lasku(droga asfaltowa utwardzona)więc biegnę sobie biegnę i biegnę i coś kurwa cisza w Endo. Czułem, że jestem już grubo po 2 km, a tu dalej cisza.(Powiem tylko, że zdarzyło mi się w Endo 2 razy, że nie naliczało dobrze odległości na 2 km, wydłużało wtedy czas pokonania między 1, a 2 km, ale wtedy na 3 km skracało czas pokonania między 2, a 3 i odległość była liczona już dobrze.) Tutaj na około 3 km usłyszałem, że przebiegłem 2 km w czasie 12 minut i niestety już nie wróciło do normy po tym. Trochę się zeźliłem bo popsuło mi to cały misterny plan biegu z kołczem. Stopera nie wziąłem innych Strav, garminów nie mam. Na ok. 3-4 km stało się coś dziwnego i złego z moimi nogami. Zacząłem odczuwać w nich brak mocy, poczułem, że zwalniam. Biegłem już chyba tempem max 4.45-4.55. Po tym jak odcięło mi prąd w nogach, odcięło mi go również w głowie bo choć starałem się jak mogłem motywować sam siebie(każdy kto biega i ma "ciężkie chwile" chyba robi to samo smile ) to zacząłem słabnąć strasznie. Jakoś przeleciałem 2 pętle i na ostatniej(na 7km), gdzie w normalnie prowadzonym biegu powinienem depnąć pojawiły się myśli samobójcze laugh Nie no śmieję się, ale poważnie zastanawiałem się nad zejściem z trasy. Tylko dzięki ambicji, peptalkom i myśli, że tak wiele osób mi kibicuje tego nie zrobiłem i można powiedzieć, że doczłapałem jakoś do mety. Wyprzedziło mnie na ostatnich km chyba 10 osób. Na mecie jedno wielkie uffffffff, ręce mi się tak trzęsły, że nie mogłem odlokować telefonu. Zerknąłem jeszcze babce przez ramie i widziałem przy swoim numerze chyba 47.10, ale już sam nie jestem pewien co do sekund bo 47 z przodu na pewno było.

Podsumowując:

- Założyłem sobie chyba zbyt ambitny cel jak na swoje możliwości(dobre treningi tempowe i czasy na nich uzyskane dały mi przekłamany obraz moich możliwości).

- czy nie wytrzymałem presji? Nie wiem, chyba nie. Byłem pozytywnie nabuzowany.

- endo zawiodło mnie w najgorszym momencie(ale to nie wymówka)

- Ten debiut nauczył mnie wielkiej pokory do biegania

- do dupy biega się "bez wsparcia" z zewnątrz. Miło byłoby zobaczyć uśmiechnięte dzieciaki na trasie. Zwłaszcza że były praktycznie 4 okazje do tego (3 pętle + 1 mała pętla)


Na koniec, żeby nie było pogrzebowo. Uważam, że zrobiłem zajebisty progres, zwłaszcza, że zacząłem biegać dopiero w czerwcu. I patrząc teraz na wynik powinienem się cieszyć, bo przecież życiówka pobita. smile To, że założenia były zbyt ambitne? Trudno, powalczę za 2 tyg w Goleniowie. Ale już bez konkretów. Po prostu będę chciał przebiec każde następne zawody szybciej od poprzednich. Małą łyżeczką... (to odnośnie nabrania pokory).

No i wielkie dzięki dla Was wszystkich za wsparcie. Vendetta dzięki za plan treningowy i wszystkie inne rady jakich mi udzielasz. Lupus, dzięki za entuzjazm i wsparcie słowne. radeke, Kuba dzięki za peptalki. I dla całej ekipy z Endo + mecz.pl, za każde miłe słowo!

Zdjęć nie będzie bo byłem sam. Nic nie zżarłem bo nie mogłem(grochówka była) Żadnych koszulek. Medal standardowo. smile

Jedziemy kurwa dalej panowie!!! boks boks boks

Do góry
Bonus: Unibet
#6055609 - 27/10/2013 01:29 Re: Bieganie [6] [Re: fechu]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Jastrzębska "10".

22 września w Jastrzębiu Zdroju odbyła się 50. edycja Jastrzębskiej Dziesiątki. Start i meta usytuowane były na stadionie miejskim, a trasa z atestem PZLA wiodła głównymi alejami miasta - Al. J. Piłsudskiego i Jana Pawła II. Biegu nie zaliczyłbym do łatwych. Do pokonania były dwie pętle (jak się łatwo domyślić 5 km). Na trasie było kilka wzniesień. Może nie były one dużej wielkości, ale dawały o sobie znać czworogłowym. Na starcie stanęło 283 zawodników. Rekord trasy ustanowił Radosław K. z czasem 30:07, ale to całkowicie nieistotne smile. Po zawodach na każdego czekał medal, izotonic, woda i zjadliwy makaron. Do dyspozycji były szatnie z prysznicami, także całkiem ok.
Należy również wspomnieć o wynikach, które cały czas były wyświetlane na telebimie, a w krótkim odstępie czasu widniały również na listach na koronie stadionu, gdzie serwowano ciepły posiłek w postaci wspomnianego wcześniej zjadliwego makaronu.

Pomimo wielkich emocji na trasie, najważniejsze wydarzenia rozegrały się już po biegu. Organizatorzy przewidzieli losowanie sporej ilości nagród wśród wszystkich uczestników. Do wygrania były karimaty, plecaki camelbak, pasy z bidonami, 2 ekspresy do kawy z zapasem kawy "na długie miesiące" (jak to ładnie nazwał organizator) oraz 6 pulsometrów: Polar RC3 GPS (wartość ok. 1k zł) i 5 Polarów RS300X. Z okazji 50. edycji biegu na zawodnika, który zameldowałem się na 50. pozycji czekał również czek na pewną kwotę. Pozostaje tylko współczuć temu z 49. miejsca, który do ostatnich metrów walczył o jak najlepszą pozycję wink.

Ogólnie organizacja imprezy zasłużyła na duży plus i jeśli tylko nogi będą dalej nieść, to w przyszłym roku zawody te na pewno znajdą się w moim kalendarzu biegowym. Na koniec jeszcze tylko wspomnę, że kolejna życiówka stała się faktem, a w nagrodę pękła kolejna butelka Sarisa tongue.
  • Dystans: 10km
  • Czas: 41:52 hura
  • Tempo: 4:11 min/km shocked

Do góry
#6055848 - 27/10/2013 05:26 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Fechnerinho gratulacje, trening treningiem, czas na interwałach może zmylić, tu zacząłeś bardzo mocno, a tempo musiałeś trzymać do końca, bez przerw jak w treningu wink Pamiętaj, że właśnie pobiegłeś najszybciej w życiu i to jest niesamowite.

Trewor po ile wpisowe? Jak mierzyli czasy i jakie przewyższenia miały te wzniesienia?

Do góry
#6055897 - 27/10/2013 14:09 Re: Bieganie [6] [Re: jerome]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Cytat:
Trewor po ile wpisowe? Jak mierzyli czasy i jakie przewyższenia miały te wzniesienia?


Wpisowe:

do dnia: 30.04.2013 - 25 zł
do dnia: 31.07.2013 - 35 zł
do dnia: 15.09.2013 - 40 zł

Po wskazanej wyżej dacie - płatne tylko w biurze zawodów dnia 22.09.2013 - 50 zł
Uwaga: wpisowe dla zawodników posiadających miejsce zameldowania w Jastrzębiu-Zdroju wynosi bez względu na termin płatności 25 zł.

W pakiecie startowym możecie się spodziewać: napoju izotonicznego Oshee 0,7 ml, batona energetycznego, chusty wielofunkcyjnej typu Buff z logo biegu i fajowego medalu.

Dodatkowo na mecie woda plus izotonik w wystarczających ilościach, a "po mecie" wspomniany zjadliwy makaron.

Dystans, trasa, pomiar czasu:

Dystans: 10 km (Atest PZLA)
Trasa prowadzi centralnymi ulicami Miasta i posiada atest PZLA.
Pomiar czasu: elektroniczny, chipy


Wyniki dostępne były na datasport. Jak wspominałem meta usytuowana była na stadionie, gdzie zamieszczony był telebin, na którym na bieżąco wyświetlane były wyniki zawodników wpadających na metę. Z tego co można było usłyszeć od spikera zawodów relacja była również dostępna on line.

Jeśli chodzi o przewyższenia to organizator nie podał dokładnej informacji, jest tylko mapka. Z tym, że dawały znać czworogłowym to moja osobista ocena, dlatego byłem mocno zaskoczony swoim czasem, gdyż wydawało mi się, że nie było tak łatwo. Jednak patrząc właśnie na swój wynik nie wiem co o tym myśleć.

* informacje pochodzą z oficjalnej strony zawodów

Do góry
#6055918 - 27/10/2013 15:06 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Jerome ten bieg byl we wrzesniu, tydzien po mojej polowce, zreszta bylem wtedy na pokazach w Ostravie. Graty Trewor, dlaczego caly sezon sie tak czaisz? smile

Do góry
#6056051 - 27/10/2013 17:50 Re: Bieganie [6] [Re: lupus]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Originally Posted By: lupus
Graty Trewor, dlaczego caly sezon sie tak czaisz? smile

Dzięki smile

Zaraz, że czaję... tongue. W dosłowne bieganie bawię się jakoś od stycznia (2013). Wtedy to dostałem pozwolenie na bieg ciągły po sierpniowej (2012) rekonstrukcji więzadła. Wcześniej była piłka, ale po zakończeniu rehabilitacji do "poważnej" wink piłki już nie wróciłem i zostałem przy bieganiu. Na razie był majowy Interrun w Krakowie (10km -> 45:10), Pszczyna w czerwcu (10km -> 43:01), również w czerwcu LFO w Oświęcimiu (5km -> 19:42), no i to Jastrzębie (10km -> 41:52).
Właśnie jestem po lekturze Skarżyńskiego i plany są ambitne smile. Na początek marcowy półmaraton w Żywcu. Zobaczymy co z tego wyjdzie, życie zweryfikuje.

Do góry
#6056171 - 27/10/2013 18:50 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
lupusowi też chodziło o to, dlaczego nie ma Cię na endo wink ?

Do góry
#6056289 - 27/10/2013 20:07 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51174
Skąd: ze wsi
W uzupełnieniu. Oficjalny czas 47.21 wink

Do góry
#6057168 - 28/10/2013 00:16 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Jestem ciekawy co szpaku napisze, bo jego bieg to chyba najgorszy scenariusz (od najmocniejszego tempa do najsłabszego) i tak szacun za przebieg i wynik wink

Do góry
#6057183 - 28/10/2013 00:23 Re: Bieganie [6] [Re: jerome]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Fech: czytajac Twoją relacje widze duze podbienstwo meidzy swoicm zachowaniem laugh a biegam juz ponad rok wink
Trewor: Gratulacje ale pierwszy raz czytam tutaj Twopj post tongue hehe. Nagle sie wynurzyles i od razu relacje tongue No chyba, ze ja cos przeoczylem?
Szpaku: Respekt piwo Moja krew wink ALbo wszystko albo nic aplauz

Do góry
#6057479 - 28/10/2013 02:37 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
haha smile dokładnie tak jak piszesz Jerome smile taktyka dramat, aż trochę wstyd cokolwiek mówić/pisać wink ale więcej szczegółów wkrótce smile na dobrą sprawę to od ~12 km biegłem samą głową bo chciałem zejść tak się czułem (wiem że za mocny start zrobiłem, ale tak jak się czułem po 10 km to się nie czuję po najcieższych treningach 15/20km), masakra i szok smile ale ogólnie się cieszę że ten plan minimum (4:00:00) udało się złamać wink teraz czas na relaks smile

Do góry
#6057509 - 28/10/2013 02:49 Re: Bieganie [6] [Re: Trewor]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: Trewor
Originally Posted By: lupus
Graty Trewor, dlaczego caly sezon sie tak czaisz? smile

Dzięki smile

Zaraz, że czaję... tongue. W dosłowne bieganie bawię się jakoś od stycznia (2013). Wtedy to dostałem pozwolenie na bieg ciągły po sierpniowej (2012) rekonstrukcji więzadła. Wcześniej była piłka, ale po zakończeniu rehabilitacji do "poważnej" wink piłki już nie wróciłem i zostałem przy bieganiu. Na razie był majowy Interrun w Krakowie (10km -> 45:10), Pszczyna w czerwcu (10km -> 43:01), również w czerwcu LFO w Oświęcimiu (5km -> 19:42), no i to Jastrzębie (10km -> 41:52).
Właśnie jestem po lekturze Skarżyńskiego i plany są ambitne smile. Na początek marcowy półmaraton w Żywcu. Zobaczymy co z tego wyjdzie, życie zweryfikuje.


A nie?
Jastrzebie bylo we wrzesniu...
A pszczyna to juz w oogle,3 tygodnie po Bielsku, olalem, bo za malo czasu na przygotowania i nawet nie zaluje.
Ale mieliscie SKWAR na trasie smile

Biegasz z tel/zegarkiem?
Wpadaj do nas, szkoda,ze na koniec sezonu.
Swietne wyniki masz.
I w dodatku biegasz w woj ze mna i Jeromem smile

PS Polowka w Zywcu nie jest lekka smile

Do góry
#6057946 - 28/10/2013 19:03 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
jak relacjonujemy to relacjonujemy smile

XXXI Maraton Toruński

Po wrześniowym super (jak na mnie - 4,34min/km) starcie w półmaratonie i po pażdziernikowym długim wybieganiu (35km w tempie 5,05/km i super samopoczuciu) pomyślałem sobie "a co tam startuj, nie wiadomo jak to będzie w przyszłości z tym bieganiem, a warto zaliczyć maraton, bo to zawsze coś:)" i dokładnie w tym samym momencie zacząłem czuć że wrześniowy szczyt formy schodzi w dół. Przez ostatnie 3 tygodnie próbowałem jeszcze trochę tę formę podtrzymać, ale każdy trening był jakiś taki ciężki i w sumie to zaciskałem zęby i musiałem trochę się zmuszać do biegania.
Dwa ostatnie dni przed startem już bez biegania, sam odpoczynek. Co do startu to w Toruniu byłem chwilę po 8:00, żeby na spokojnie odebrać pakiet startowy i przetransportować się na linie startu (start był na Starówce a meta i biuro zawodów na Stadionie Miejskim).
Nie wiedziałem zupełnie jak podejść do startu i jak rozłożyć siły. Co prawda jakoś nie umiem biegać wolno i standardowo treningi biegam sobie w tempie ok 5min/km i jakoś nie wyobrażałem sobie (do wtedy) biegania w tempie 5:40min/km.
No i się szarpnąłem jak debil za pacem na 3h30min smile który też wyrwał na początku bardzo szybko i zaczął pierwsze kilometry w tempie 4:40/km. Chciałem tak do 15-20 km utrzymać się w takim tempie i potem sobie zwolnić do jakiegoś 5:30/km. No ale jak wyszło to widzieliści tongue
Pierwsze kłopoty zaczęły się od ok 10km, oddechowo czułem się źle i miałem przez chwile myśl żeby zejść, no ale od razu przychodziła myśl "jak to zejdziesz na 12km, jak dajesz rade biegać po 20-30 to i tu dasz radę" smile Na jakimś 14km zdrętwiała mi ręka, zaczeło się mrowienie całej lewej ręki, coś czego nigdy wcześniej nie doświadczyłem podczas biegu i znowu myśl "oho, faktycznie dzieje się coś niedobrego". Cały czas wyprzedzali mnie zawodnicy, ale to jakoś nie robiło na mnie wrażenia, wiedziałem że musze zejść do jakiegoś tam swojego tempa i nie szarpać się za innymi bo jeszcze kawał drogi. I tak biegłem sobie od tabliczki do tabliczki smile W połowie dystansu biegłem chwile z jakimś kolesiem i mówię do niego "pierwszy i ostatni raz" smile on się uśmiechnął i mówi "damy radę też pierwszy raz cisnę". I wtedy zrobiłem sobie kalkulację "jestem w połowie dystansu, zajęło mi to niecałe 2godziny to na drugą połowe 21km mam 4 godziny żeby zmieścić się w limicie, nie wiem jak ale jakoś to doczłapię, choćby na czworakach i się zmieszczę w limicie:)" Od 22km zaczęło ostro padać, rzeczy i buty momentalnie zrobiły się mega ciężkie od wody. Od 13 do 29 kilometra była pętla i cały czas sobie powtarzałem, że muszę dobiec do końca tej pętli i potem już będzie prosto do mety - co prawda 13km ale już tylko prosto do mety tongue No i tak sobie dobiegłem do końca tej pętli i było fajnie smile nawet przyspieszyłem trochę na 30km, ale na 32km złapał mnie lekki skurcz w lewą nogę. Na szczęście było to tak delikatne, że mogłem dalej biec. O ile można to nazwac biegiem tongue Wtedy już raczej wiedziałem, że dam radę i cały czas miałem w głowie przeliczanie czasu, żeby złamać te magiczne 4godziny smile Jak patrzę teraz po czasach to 38 i 39 kilometry to był jakiś mega kryzys, ale wiedziałem że dam radę, że te 3 kilometry to sobie spokojnie dobiegnę smile
No i dobiegłem, po 3 godzinach 58 minutach i 33 sekundach smile I powiem szczerze, że byłem zmęczony tongue ale udało się.
Po prysznicu na mecie odżyłem smile A na mecie jak na mecie smile medale, grochówka, piwo, napoje ciepłe/zimne , chelb ze smalcem, chleb z serem, pączki. Także trochę tego było, można było się pożywić. Niestety dla tych co przybiegli poniżej 5godzin piwa zabrakło.
Na wielki minus to że zabrakło medali dla wszystkich, jednakże organizator zapewnił że wszyscy dostaną pocztą.

A dziś to wygląda mniej więcej tak smile "It's such a perfect day" smile

http://www.youtube.com/watch?v=LCu5Ss718o0
http://www.youtube.com/watch?v=m-hCuYjvw2I

To chyba na tyle jeśli chodzi o relację.
Jak widzicie wszystko było źle z mojej strony przygotowane wink Za mało picia, za mało jedzenia, złe ubranie, za szybko zacząłem smile ale jest z czego wyciągać wnioski, jest co poprawiać i myślę że są spore rezerwy do osiągnięcia smile Jedyne co cieszy (poza osiągnieciem mety) i pozytywne to że ani przez chwilę nie stanąłem i nie szedłem, co prawda momentami tempo było bardzo wolne, ale biegłem smile I oczywiście jak teraz sobie myślę to chyba nie był pierwszy i ostatni maraton, na pewno pierwszy smile
Jeszcze jedno co przychodzi do glowy to picie wody z kubków na trasie :/ dramat, nie da się z tego zupełnie napić, połowa się wylewa :/ jeśli dobrze kojarze to w Gdańsku na maratonie były butelki 0,5litra.
Teraz trochę odpoczynku, rozcięgno podeszwowe musi odpocząć solidnie bo dokuczało ostatnio bardzo mocno i teraz już w ogóle jest z nim średnio. Lekarz nakazał odpoczynek.
11 listopada zrobię sobie na zakończenie sezonu biegowego Bieg Niepodległości w Gdyni. Kilku (niebiegowych) znajomych biegnie to bardzo rekreacyjnie im potowarzyszę smile
Teraz mogę powiedzieć, że jestem Maratończykiem tongue Nawet fajnie smile hehe smile
Na szybko to tylę, jak jakieś przemyślenia mi się przypomną to jeszcze dopiszę smile Lupus pytał o trasę chyba, to trasa bardzo płaska, na 10/32 kilometrze był tylko "mały" dołek, czyli zbieg i podbieg, który oczywiście dał się ostro w tamtej chwili we znaki smile
Wrażenia super, tylko ludzi na trasie mało, a to bardzo pomaga smile Przed biegiem wrażenia mieszane, każdy sam sobie i miałem taką myśl jak sie rozgrzewałem na bulwarze "jezu jacy dziwni Ci biegacze, nikt się nawet nie uśmiechnie". Ale na mecie już było fajnie.
Koniec na teraz smile

Do góry
#6058650 - 29/10/2013 04:10 Re: Bieganie [6] [Re: lupus]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Originally Posted By: Vendetta
Gratulacje ale pierwszy raz czytam tutaj Twopj post tongue hehe. Nagle sie wynurzyles i od razu relacje tongue No chyba, ze ja cos przeoczylem?

Nic nie przeoczyłeś smile. Relacje piszę na swoje własne potrzeby. Zamieszczam je na tzw. blogu (nie mam zamiaru tu nic reklamować, także mam nadzieję, że za słowo "blog" nie otrzymam jakiegoś bana, jak to już miało miejsce gdzie indziej), a teraz mnie jakoś naszło, żeby się i tu nią (relacją) podzielić.

Originally Posted By: lupus
A pszczyna to juz w oogle,3 tygodnie po Bielsku, olalem, bo za malo czasu na przygotowania i nawet nie zaluje.
Ale mieliscie SKWAR na trasie smile

Gratuluję pamięci czy też "wiązania" faktów. Pogoda rzeczywiście nie rozpieszczała natenczas... no chyba, że plażowiczów, bo Ci nie mogli narzekać. Nie była to oczywiście pogoda na rekordy, ale osobiście w takich warunkach czuję przewagę nad innymi tongue.

Originally Posted By: lupus
Biegasz z tel/zegarkiem?
Wpadaj do nas, szkoda,ze na koniec sezonu.
Swietne wyniki masz.
I w dodatku biegasz w woj ze mna i Jeromem smile

PS Polowka w Zywcu nie jest lekka smile

Biegałem z telefonem, ale niestety ostatnio nie wytrzymał skoku ratowniczego i oddał swe życie za zdrowie innych. Ale używałem sports trackera. Jakoś mi odpowiadał i nie przerzucałem się na nic innego. Nowy telefon już na dniach, ale zegarek też jest w planach (może forerunner 620, bo 610 niestety nie jest... wodoszczelny, a jak widać u mnie odgrywa to ważną rolę). Związku z powyższym nie mogę obiecać, że dołożę jakieś km do drużyny "mecz.pl". Ale zobaczymy...

PS na PS: Wiem, ale nadchodzi już czas na 21km. Na dzień dobry taka huśtawka wysokości zapewne nie jest wskazana i wymarzona, ale takie widoki, taka impreza... nie mogę tego odpuścić.

Do góry
#6058654 - 29/10/2013 04:14 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
A miałem do czynienia z zegarkiem dotykowym? Bo, nie pamiętam czy tutaj, czy na endo, jeden "od nas" wink mówił, że średnio się to sprawdza i jest mało praktyczne. No i z garmina też można wrzucać wyniki grin

Do góry
#6058661 - 29/10/2013 04:37 Re: Bieganie [6] [Re: podstawek]
Trewor Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2001
Postów: 1483
Ty czy ja? wink. Osobiście nie, ale ja z kolei spotykałem się raczej z pozytywnymi opiniami.
Skoro ew. będzie można wrzucać z garmina to... właśnie dla takich ewentualności było to moje "ale zobaczymy..." smile.

Do góry
#6059225 - 29/10/2013 22:14 Re: Bieganie [6] [Re: Trewor]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
No i trafila mnie kontuzja :/
Jesli jest ktos z okolic Szczecina/Goleniowa i chcialby poniec w slynnej "mili niepodleglosci" to odstapie pakiet startowy za 40 zl.

Do góry
#6059335 - 29/10/2013 23:04 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
co za kontuzja?? co się stało??

Do góry
#6059357 - 29/10/2013 23:14 Re: Bieganie [6] [Re: szpak007]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
to samo miejsce przez ktore pazuowalem w marcu. Ból w okolicach lewej strony kolana. Wydawalo mi się ze to wiezadlo ale po usg wyszlo ze to zginacz kolana. Pewnie teraz to samo. Mysle, że jakbym do samego goleniowa nic nie robil to dalbym rade przebiec ale juz się nie przygotuje do startu tak jakbym chcial tongue
Ogolnie moj organizm od dawna sie domagal roztrenowania. A teraz juz nie dal mi wyjscia smile Moze to i dobrze bo jestem daleki od dyspozycji, ktora mialem w Trzebiatowie gdy bieglem dyche w 38:52 wink

Do góry
#6060166 - 30/10/2013 07:17 Re: Bieganie [6] [Re: Platini]
McKracken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/10/2001
Postów: 1679
Skąd: Melbourne
zycze jak najszybszego zaleczenia kontuzji Vendetta i oby juz nie powracala smile
gratulacje dla wszystkich ostatnio startujacych i dzieki za ciekawe relacje z zawodow piwo smile
Trewor, zakup sprzet pomiarowy i wbijaj do grupy na endo - w wiekszym towarzystwie zawsze milej a i mozna skorzystac sledzac treningi 'konkurentow' wink

ja sam przez wlasne gapiostwo nie zdazylem sie zarejestrowac na polowke 6.11 bo wlasnie sie przed chwila zorientowalem, ze termin minal w piatek :/
no coz, roztrenowania jako takiego nie potrzebuje, bo sie oszczedzalem w tym roku z dlugimi dystansami, wiec pewnie bede kontynuowal krucjate przeciw piatkom na parkrunach jesli zima nie zaatakuje znienacka wink moze jeszcze jakis przelaj lub dwa wpadnie, ale do tego musze najpierw odpowiednie obuwie zakupic wink

Do góry
Strona 40 z 46 < 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 45 46 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Conrad, Irek, 11kera11, Akhu, wHiTe_StAr, Kretol, alfa, ANZELMO, Sensei), 4102 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591946 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42