Strona 6 z 18 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 >
Opcje tematu
#585951 - 29/05/2006 14:09 Re: mecze towarzyskie od 23.05
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
ktos coś wie na temat meczu Wenezuela - haiti ?
Miał byc dzis nad ranem ale wyniku niegdzie niema

Do góry
Bonus: Unibet
#585952 - 29/05/2006 14:09 Re: mecze towarzyskie od 23.05
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Thomas Rosicky doznał kontuzji i nie zagra jutro z Kostaryką.

(fifaworldcup.yahoo.com)

* * * *

Argentyna pokonała w meczu sparringowym jedną z drużyn SerieD (Włochy) 5-0 (mecz trwał 2x 30min).

Argentyńczycy rozpoczęli w składzie:

Roberto Abbondanzieri - Nicolas Burdisso, Roberto Ayala, Gabriel Heinze, Juan Pablo Sorin - Maximiliano Rodriguez, Javier Mascherano, Esteban Cambiasso - Juan Román Riquelme - Javier Saviola, Carlos Tevez.

Bramki strzelali: Maximiliano Rodriguez, Javier Saviola 2, Lionel Messi oraz Hernan Crespo. (dwaj ostatni weszli w trakcie trwania meczu na boisko).

(futbolargentino.com.ar)

* * * *

Przewidywany skład reprezentacji Paragwaju na mecz z Gruzją wg. strony Teledeportes.

Justo Villar - Denis Caniza, Julio Cesar Caceres, Carlos Gamarra, Delio Toledo - Edgar Barreto (Carlos Bonet), Roberto Acuna, Carlos Humberto Paredes, Julio Dos Santos (Christian Riveros) - Nelson Haedo, Nelson Cuevas.

Spotkanie na ławce rezerwowych ma ponoć rozpocząć Roque Santa Cruz, który narzeka na jakiś drobny uraz. Poza nim wszyscy mają być zdrowi.

(teledeportes.com.py)

* * * *

Chilijczycy chyba mają w dupie jutrzejszy mecz z Wybrzeżem Kości Słoniowej, bo na 4 najwiękdzych portalach sportowych z Chile oraz 1 forum nie znalazłem ani słowa o tym meczu...

(Bzyku)

* * * *

... na portalach WKS też, ale to mniej dziwi... w końcu to Afryka.

(Bzyku)

Do góry
#585953 - 29/05/2006 14:35 Re: mecze towarzyskie od 23.05
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
To chyba przewidywana jedenastka Chile ;

Miguel Pinto ,José Contreras, Ricardo Rojas, Ismael Fuentes y Rafael Olarra , Mauricio Zenteno, Jorge Acu&ntilde;a, Jaime Valdés, Jonathan Cisternas y Luis Jiménez , Patricio Galaz .

za http://www.anfp.cl/

Do góry
#585954 - 29/05/2006 14:45 Re: mecze towarzyskie od 23.05
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Ten siódmy zawodnik to Jorge Acuna , nie wiem czemu mi sie wkleiło "Jorge Acu&ntilde" Tu jeszcze coś opisują

Do góry
#585955 - 29/05/2006 15:42 Re: mecze towarzyskie od 23.05
e$corpion Offline
Zysk Daje Ryzyko

Meldunek: 28/05/2006
Postów: 3798
Z tego co ja wiem Haiti nie spodziewanie wygrało 1-0 lecz nie jestem pewny w 100%

Do góry
#585956 - 29/05/2006 15:55 Re: mecze towarzyskie od 23.05
e$corpion Offline
Zysk Daje Ryzyko

Meldunek: 28/05/2006
Postów: 3798
A co myślicie o meczu Polski z Kolumbia????

Według mnie rozpoczniemy bardzo podobnym lub nawet takim samym składem z w towarzyskim meczu czwartoligowym szwajcarskim FC Winkeln Sankt Gallen i powinniśmy spokojnie wygrać przynajmniej 2-0.

Polska:Artur Boruc - Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Kamil Kosowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski, Euzebiusz Smolarek.(Grzegorz Rasiak)

Do góry
#585957 - 29/05/2006 16:27 Re: mecze towarzyskie od 23.05
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

A co myślicie o meczu Polski z Kolumbia????

Według mnie rozpoczniemy bardzo podobnym lub nawet takim samym składem z w towarzyskim meczu czwartoligowym szwajcarskim FC Winkeln Sankt Gallen i powinniśmy spokojnie wygrać przynajmniej 2-0.

Polska:Artur Boruc - Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Kamil Kosowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski, Euzebiusz Smolarek.(Grzegorz Rasiak)



No wlasnie ja sie zorientowalem ze... praktycznie nic nie wiem o Kolumbi dlatego ciezko bedzie cos tu osbatwic i jesli z tego meczu cos zagram to gora 1x... Ostatnio obserwujac poczynania kadry doszedlem do wnisosku iz pilkarzom naprawde bedzie zalezec na zwyciestwie i widac w ich szeregach mobilizacje. Do tego ostatni mecz w Polsce sporo ludzi na trydunach... Jednak wg mnie granie tego meczu to spore ryzyko wiec jesli kolega jest taki spokojny o wynik niech napisze cos wiecej moze o czym zapomnialem...

Hm napewno dobrze wyglada typ na Argentyne i kazdy wie czemu nie ma sie co rozpisywac ja zastanawiam sie na reszta meczy...
Jak kazdy wie raczje malo prawdopodobne jest aby wszystkie spotkania zakonczyly sie bez niespodzianek
1) Mecz Chechy Kostaryka odpuszczam jakos czuje ze ty moze byc niemila niespodzianka- ostatnio nasi PD sasiedzi wygrali spotkanie ale jakos wynik nie jest przekonujacy...
2)Anglia-Wegry - Wegry to niezbyt silna duruzyna Anglicy graja u siebie i wkoncu to Anglia ... ale ostatnie ich spotkanie mnie nie przekonuje :| Anglicy czesto mecza wyniki i wygrywaja gora 1 bramka (jak chocby ostatnimi czasy z Polska) Dlatego tego meczu tez nie jestem zbyt pewien choc jesli gospodarze wyjda w podst skladzie (Gerrard Lampard Beckham itp) a tak najprawdopodobniej bedzie to skusze sie na ten mecz musze jednak poszukac wiecej info na jego temat (jesli ktos takowe ma to ja poprosze )

Do góry
#585958 - 29/05/2006 17:46 Re: mecze towarzyskie od 23.05
e$corpion Offline
Zysk Daje Ryzyko

Meldunek: 28/05/2006
Postów: 3798
coś o naszym rywalu:

Skład reprezentacji Kolumbii:

bramkarze: Libis Arenas (CD Envigado), Luis Enrique Martinez (Independiente Santa Fe), Oscar Cordoba (Besiktas Stambuł, Turcja);
obrońcy: Mauricio Casierra (Once Caldas Manizales), Oscar Passo (Atletico Nacional Meddelin), Hayder Palacio (Atletico Junior Barranquilla), Javier Arizala (Pasto), Steven Velez (Deportivo Pereira), Francesco Najeta (Independiente Santa Fe), Jairo Suarez (Independiente Santa Fe), Luis Amaranto Perea (Atletico Madryt, Hiszpania), Jose Julian de la Cuesta (Cadiz, Hiszpania), Cristian Zapata (Udinese, Włochy), Andres Felipe Orozco (Dorados de Sinaloa);
pomocnicy: Edwin Valencia (America Cali), Jaime Castrillon (Independiente Medellin), John Edwis Viafara (Real Sociedad), Fabian Vargas (Boca Juniors, Argentyna), Jairo Patino (River Plate, Argentyna), Elkin Soto (Barcelona Guayaquil, Ekwador), Abel Aguilar (Udinese, Włochy), Majlher Tressor Moreno (Necaxa, Meksyk);
napastnicy: Luis Yanes (Independiente Santa Fa), Elkin Murillo (Liga Deportiva Universitaria Quito, Ekwador), Hugo Rodallega (Rayados Monterrey)

Spotkanie w Chorzowie będzie piątym oficjalnym meczem międzypaństwowym Polski z Kolumbią, ale pierwszym rozegranym w naszym kraju. Pierwsze dwa spotkania zakończyły się zwycięstwami "biało-czerwonych". W 1980 roku drużyna prowadzona przez Ryszarda Kuleszę, w czasie udanego tournee po Ameryce Południowej (m.in. 1:1 z Brazylią), gładko pokonała Kolumbię 4:1. Hat-trick zaliczył Andrzej Iwan będący wówczas w kapitalnej formie. Pięć lat później kadra Antoniego Piechniczka, najpierw wygrała w Bogocie z gospodarzami 2:1 (po golach Andrzeja Pałasza), by w rewanżu przegrać 0:1. Ostatnie spotkanie odbyło się w czasie turnieju w Chicago, tuż przed finałami MŚ we Włoszech. Zespół kierowany przez Andrzeja Strejlaua przegrał z finalistą Mondiale'90 1:2.
4 mecze: 2 zwycięstwa Polski - 2 porażki, bramki: 7-5

Jest to drużyna która jako wiadomo nie gra na MŚ zajeła 6 miejsce nie premiowane awansem jednak potrafiła u siebie zremisowacć z Argentyna 1-1 i wygrac. z naszym grupowym rywalem Ekwadorem 3-0.Kolumbia w składzie nie posiada jakis wiekszych gwiazd a wiekoszosc zawodnikow gra w kolumbiskiej lidze.Ostatnie dwa mecze Kolumbi z tego co pamiętam remis wlasnie z Ekwadorem 1-1 i ostatni remis z Rumunia 0-0.

Do góry
#585959 - 29/05/2006 18:02 Re: mecze towarzyskie od 23.05
sowa Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 1396
Meczyk Anglia - Węgry !

Old Trafford, Manchester

England : Paul Robinson, David James, Scott Carson; Gary Neville, Rio Ferdinand, John Terry, Ashley Cole, Sol Campbell, Jamie Carragher, Wayne Bridge, David Beckham, Michael Carrick, Frank Lampard, Steven Gerrard, Owen Hargreaves, Jermaine Jenas, Stewart Downing, Joe Cole, Michael Owen, Peter Crouch, Theo Walcott.

Hungary : Gabor Kiraly, Zoltan Vegh, Vilmos Sebok, Vilmos Vanczak, Zoltan Peto, Csaba Feher, Laszlo Eger, Adam Komlosi, Zsolt Low, Pal Dardai, Balazs Molnar, Krisztian Vadocz, Balazs Toth, Peter Halmosi, Attila Polonkai, Zoltan Gera, Szabolcs Huszti, Imre Szabics, Sandor Torghelle, Peter Rajczi.

Do góry
#585960 - 29/05/2006 18:20 Re: mecze towarzyskie od 23.05
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Prawdopodobnie Anglicy zagraja w najmocniejszym skladzie tzn: ( za bbc )

robinson-neville, ferdinand, terry, a.cole-beckham, lampard, gerrard, j.cole, owen, crouch

Po blamazu z Bialorusia mysle, ze Anglicy odniosa pewne zwyciestwo, potencjalu druzyn nie ma nawet co porownywac, bo Anglicy miazdza w kazdej formacji ( moze poza bramka ) Zagram Anglie z HC - 1.

Do góry
#585961 - 29/05/2006 18:30 Re: mecze towarzyskie od 23.05
quantanamo Offline
enthusiast

Meldunek: 26/02/2006
Postów: 344
Skąd: Polska
zna ktoś skład WKS na mecz z CHILE bo po składzie CHILE wychodzi że WKS 3-0!!!

Do góry
#585962 - 29/05/2006 18:52 Re: mecze towarzyskie od 23.05
sowa Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 1396
CZECHY - KOSTARYKA !

Uwaga ! na Pepików szykuje się eksperymentalnty skład !

ČEŠI V ÚTERÝ S KOSTARIKOU

Do odjezdu reprezentace na MS zbývá jen
týden, ale české hráče čekají ještě dva
přípravné zápasy na domácí půdě. První
se uskuteční v úterý v Jablonci, kde
fotbalisté duelem s Kostarikou pokřtí
zrekonstruovaný stadion na Střelnici.
Tomášové Rosický a Galásek se ve stře-
šovické nemocnici podrobili důkladnému
vyšetření. U Rosického lékaři žádné vý-
raznější potíže nenalezli, u Galáska se
potvrdilo podezření na natažení vnitř-
ních kolenních vazů. Hrát nemůže ani
Vladimír Šmicer. Výkop je v 18 h.

Předpokládaná sestava: Kinský -Jiránek,
Kováč, Ujfaluši, Mareš - Poborský, Pla-
šil, Polák, Heinz - Koller, Štajner.
zv

no chyba nie muszę tłumaczyć tekstu !

INFO ZA CZESKą TV !

ale proszę bez paniki -Szwejki to zawsze Szwejki !

Do góry
#585963 - 29/05/2006 18:55 Re: mecze towarzyskie od 23.05
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
na szczęście Kostaryka to zawsze Kostaryka. Nie dość, że w formie są słabiutkiej, to po ostatniej klęsce w Kijowie można się spodziewać, że ich trener w poszukiwaniu zmian również wystawi eksperymentalną jedenastkę.

Do góry
#585964 - 29/05/2006 18:58 Re: mecze towarzyskie od 23.05
sowa Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 1396
Quote:

na szczęście Kostaryka to zawsze Kostaryka. Nie dość, że w formie są słabiutkiej, to po ostatniej klęsce w Kijowie można się spodziewać, że ich trener w poszukiwaniu zmian również wystawi eksperymentalną jedenastkę.




ano pane !

Do góry
#585965 - 29/05/2006 19:21 Re: mecze towarzyskie od 23.05
e$corpion Offline
Zysk Daje Ryzyko

Meldunek: 28/05/2006
Postów: 3798
Niemcy-Japonia

Prawdopodobne składy:
Niemcy:Lehman,Friedrich,Mertesacker,Nowotny,Jansen,Schneider,
Frings,Ballack,Schweinsteiger,Klose,Podolski

Japonia:Kawaguch,Tsubo,Miyamoto,Nakazaw,Kaji,Hidetoshi,Nakata,
Fukunishi,Alex,nakamura,Yanagisawa,Takahara


INFO: TELEGAZETA SAT1

Czy tylko ja mam ochote zagrać jutrzejsze mecze za troche wiecej $?????

Do góry
#585966 - 29/05/2006 20:00 Re: mecze towarzyskie od 23.05
SZULC Offline
old hand

Meldunek: 14/10/2003
Postów: 930
Skąd: Gdańsk
Quote:

Niemcy-Japonia

Prawdopodobne składy:
Niemcy:Lehman,Friedrich,Mertesacker,Nowotny,Jansen,Schneider,
Frings,Ballack,Schweinsteiger,Klose,Podolski

Japonia:Kawaguch,Tsubo,Miyamoto,Nakazaw,Kaji,Hidetoshi,Nakata,
Fukunishi,Alex,nakamura,Yanagisawa,Takahara


INFO: TELEGAZETA SAT1

Czy tylko ja mam ochote zagrać jutrzejsze mecze za troche wiecej $?????




Nie tylko ty.. . I ja mam ochote zagrac grubiej na ,,złotą czwórke'' Czechy, Niemcy, Argentyna i Anglia. Po wszystkich tutaj wiadomosciach jakos sie chyba zmlaie i postawie. Tylko wiadomo , ze cos pewnie niewejdzie bo byo zbyt pieknie jak na towarzyskie

Do góry
#585967 - 30/05/2006 06:53 Re: mecze towarzyskie od 23.05
quantanamo Offline
enthusiast

Meldunek: 26/02/2006
Postów: 344
Skąd: Polska
Chile (probable team for tuesday match):

...................Pinto........... .......
..........Rojas.....Fuentes....Olar ra
J.Contreras........................ ......
..........Zenteno...Acu&ntilde;a.......... ...
............Valdés........Cisternas ....
...................Jiménez......... .......
............Galaz.................. .......

In theory, 4-5-1.

Do góry
#585968 - 30/05/2006 08:21 Re: mecze towarzyskie od 23.05
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

A co myślicie o meczu Polski z Kolumbia????




Myślę że nie warto grać 1x2.
Obie drużyny lubią strzelać dużo bramek. Polska obrona jest dziurawa. Amerykańskie drużyny zwykle grają na atak i niezbyt dobrze się bronią. Myślę więc że spokojnie wpadnie over 2.5.
Kurs na overek jest bardzo ładny. Wczoraj na betsson widziałem 2.1. Myślę że na giełdzie można spokojnie wycisnąć 2.3.
Liczę na to że Grzegorz Rasiak strzeli chociaż jedną bramkę. Ostatnio jest w dobrej formie. Widać że chłopak ciężko pracował nad formą przed Mundialem.
Nie podniecałbym się zbytnio remisem Kolumbii z Argentyną u siebie. W Ameryce zazwyczaj gospodarze wygrywają lub chociaż remisują, a w szczególności gospodarze którzy mieszkają w górach .

Do góry
#585969 - 30/05/2006 09:34 Re: mecze towarzyskie od 23.05
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
ja bym wogóle nie grał meczu Polski, a to z tego powodu, że w tym roku zagrali nasi tylko JEDEN mecz (z USA przegrany) i tak naprawdę nikt nie wie w jakiej mogą być formie i czego się spodziewać.

Meczów z Litwą, Owczarzami itp. nie liczę, bo co to była za reprezentacja?

Do góry
#585970 - 30/05/2006 09:42 Re: mecze towarzyskie od 23.05
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Bzyku, jeszcze zapomniałeś o Arabach, ale tam też graliśmy eksperymrntalnym składem

Do góry
Strona 6 z 18 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], pacyfista, forty, igea23), 3891 gości oraz 19 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586743 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14