Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >
Opcje tematu
#585445 - 09/06/2006 14:39 Re: GRUPA - A -
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Moim zdaniem jedyne co dziś warto zagrać to over 2.5 w meczu Polski z Ekwadorem. Życzę naszym zwycięstwa i będę im kibicował, ale boje się na nich stawiać, a przeciwko nie chcę.
Amerykanie raczej nie troszczą się zbytnio o obrone i prą do przodu. Myślę że nasza obrona będzie na to przygotowana i zobaczymy kilka ładnych kontr z udziałem naszych. Obrona i kontry to dobra taktyka żeby nastrzelać sporo bramek południowcom. A jeśli nasi zrobią jakiś durny błąd to wtedy pewnie się załamią i stracimy kilka bramek.

Mój typ:
Polska - Ekwador
over 2.5
kurs: 2.54 (betfair)

Do góry
Bonus: Unibet
#585446 - 09/06/2006 14:59 Re: GRUPA - A -
lookazh Offline
member

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 116
Skąd: Warszawa
Ballack nie gra dzisiaj. Z oficjalnych składów.

Do góry
#585447 - 09/06/2006 15:02 Re: GRUPA - A -
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
była już odprawa naszych wodzów? to może są przecieki jaki skład, bo może byc i tak, że i Polska i Ekwador będą murować, a co istotne wpływ na taktykę może miec wynik pierwszego meczu...

Do góry
#585448 - 09/06/2006 15:05 Re: GRUPA - A -
lookazh Offline
member

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 116
Skąd: Warszawa
Chłopaki, o jakim murowaniu mówicie. Polska ma murować bramkę z... Ekwadorem? Po co? Przecież ten mecz trzeba wygrać, koniecznie, grać swoją grę. To nie jest czas i miejsce na aż taką asekurację. Nikt tu z remisu nie będzie zadowolony.

Moim zdaniem można zapomnieć o takim przebiegu meczu...

Do góry
#585449 - 09/06/2006 15:09 Re: GRUPA - A -
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
muruję się po to żeby wygrać (błędne myślenie ale Paweł Janas był obrońcą i grał z Chorwacją 4-5-1)... liczy się na to, że jakiś gol wpadnie (sam z siebie)...

Do góry
#585450 - 09/06/2006 15:30 Re: GRUPA - A -
ZuLuGuLA Offline
stranger

Meldunek: 09/06/2006
Postów: 15
Skąd: Andrychów > < Kraków
Witam, ja zagrałem :

Niemcy - Kostaryka 1
Polska - Ekwador 1X

za troche kasy, a za dużo więcej :
Niemcy - Kostaryka 1 (w rzutach rożnych)

Kilka powodów:
1.Wysocy napstnicy i pomocnicy z Niemiec (zwłaszcza jak Borowski bedzie grał) przeciwko niskim obrońcom i niepewnemu w interwencjach na przedpolu bramkarzowi.
2.Niemcy zawsze mieli dobrze dopracowane stałe fragmenty gry
i jest ważny element w ich grze (np. patrz mecz z Japonią)
zwłaszcza że pkt. (1)
3.Jest taki dobry, młody, szybki skrzydłowy w reprezentacji Niemiec(wiadomo o kogo chodzi) a i druga strona jest lepsza niż w Kostaryce - po ich akcjach spodziewam się większości kornerów + ze strzałów napastników.

Do góry
#585451 - 09/06/2006 16:01 Re: GRUPA - A -
komarek Offline
veteran

Meldunek: 06/11/2002
Postów: 1270
Polska - Ekwador

Mysle ze malo kto gra w tym meczu na remin a wlasnie ten wynik wydaje sie bardzo prawdopodobny biorac pod uwage ustawienie Polski 4-5-1 (ja osobiscie zagralbym jak juz w tym klimacie 5-4-1) i ofensywny styl druzyny Ekwadoru - beda grac prostopadle pilki i atak srodkiem. 1:1 ze wskazaniem na Polske.

Niemcy - Kostaryka

Kurs na Niemcy malutki, presja za to ogromna. Niemcy ambicje na 7 meczy, beda rozkladali sily, Kostaryka natomiast kazdy mecz bedzie grala na maxa. 1/5 na Kostaryke.

Do góry
#585452 - 09/06/2006 21:17 Re: GRUPA - A -
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Przejebane już pierwszego dnia mistrzostw stracić szanse.

Ekwador pokazał, że nawet rzut z autu może być groźnym elementem gry, a u nas gra od przypadku do przypadku, podanie do najbliższego - najlepiej do tyłu. Brak wypracowanych jakichkolwiek schematów gry.

Mimo, że postawiłem na Ekwador z remisem, jakoś mnie ta wygrana nie cieszy.

Nawet mi się pisać nie chce.

Do góry
#585453 - 09/06/2006 21:31 Re: GRUPA - A -
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
Quote:

Przejebane już pierwszego dnia mistrzostw stracić szanse.

Ekwador pokazał, że nawet rzut z autu może być groźnym elementem gry,




Przeciez nam bramke strzela nawet bramkarz druzyny przeciwnej ze swojego pola karnego.
A co do meczu, to wygladalo tak jak by tylko Smolarkowi chcialo sie grac. Zenada,zeby polowa druzyny wyszla na mecz w mistrzostwach swiata z telefonem w rece to jest szok , szkoda mi tych kibicow co pojechali do Niemiec, zostali zupelnie olani(my przed telewizorami oczywiscie rowniez).

Do góry
#585454 - 09/06/2006 21:37 Re: GRUPA - A -
shatig Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 279
Skąd: SKOTABEO
Co do drugiej kolejki w grupie A: proponuję grać wszyskie pieniądze na Niemców. Jak wygrają ( a nie wygrają ? ), będziemy bogaci !! A jak zremisują, bądź przegrają będziemy dumni z Polaków, szkoda, że bez grosza

Do góry
#585455 - 09/06/2006 21:47 Re: GRUPA - A -
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Gra Niemców , to największa rewolucja od tej październikowej oni zaczęli grać w radosny futbol i radośnie odpadną w ćwierćfinałach , gdy trafią na którąś z drużyn grupy śmierci o ile oczywiście nie będzie wiekszych przewałek na tych mistrzostwach , a one są niestety wielce pradopodobne w meczach z niemiaszkami .
Jedno jest natomiast prawie pewne w meczu Niemcy - Polska ,remisu nie będzie

Do góry
#585456 - 09/06/2006 21:52 Re: GRUPA - A -
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiaj nie zagraliśmy dobrego spotkania i przy wyrównanej grze obu zespołów indywidualne błędy w formacji obronnej spowodowały to że przegraliśmy 0:2 do tego mieliśmy również pecha bo ostrzelaliśmy bramkę z każdej strony i nic nie wpadło.
Przy golu Krzynówka raczej spalony był przynajmniej moim zdaniem. Szkoda kibiców jak i tego że zredukowaliśmy nasze szanse na awans praktycznie do 10 procent tym wynikiem no cóż takie jest to piłkarskie życie.
Gramy dalej ale szans na awans raczej nie widzę
Zła taktyka Janasa od początku meczu by grać jednym napastnikiem z przodu. Zurawski zgasł kompletnie i do tego gubił się w tych swoich pojedynkach.
Podobnie Szymek masa niecelnych podań.
Janas za późno przeprowadził zmiany i zmienił ustawienie to błędy obarczające głównie jego.
To raczej ostatni miesiąc tego trenera z kadrą bo zapłaci swoją posadą i autorytetem piłkarskim za swoje powołania i zmiany nie będzie dla niego litości. Gra na Żurawia nie zda już żadnego egzaminu w tym mundialu.
Na wyróżnienie zasługuje jedynie Boruc, Smolarek,Brożek Jeleń i Bąk który ma 36 lat ale najlepiej wytrzymał kondycyjnie trudy meczu i świetnie sobie radził w obronie. Współczuje także tym którzy przegrali mnóstwo kasy pokładając wiarę w naszą reprezentacje a kwoty niejednokrotnie siegały od 100 - 1500 zł . Dobrze że jutro wybieram się na ślub mojej byłej dziewczyny to sobie odbiję tą porażkę Pogrążony w smutku z innymi kibicami cześć

Do góry
#585457 - 09/06/2006 22:41 Re: GRUPA - A -
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
kompromitacja to co ci kopacze zrobili, 1 celny strzał w 85 minucie drużyna jadąca na MŚ. Liczyłem że nawet z tak cienkim trenerem jak Janas i bez Frankowskiego damy rade .
Jednak podsumowując : jesteśmy bez formy na mś, mamy kiepskiego trenera , nie mamy taktyki odpowiedniej do naszego stylu od kiedy gramy 4-5-1 ??? od meczuz Chorwacją czyli 1 mecz, robi proste błędy na obronie przez co przewalamy łatwo mecze, nasi piłkarze
MŚ się zakończyły dla nas , nie mamy żadnych ogniw i ogólnie rzecz ujmąc jesteśmy słabsi od Ekwadoru a powodów jest znacznie więcej ale w zasadzie nie jest tak źle bo możemy plasować się gdzieś między 30-40 miejscem na świecie i nie zmieni się to w najbliżych latach.
Ogólnie przed meczem naponpowoaliśmy wielki balon , licząc na nie łatwe ale jednak zwycięstwo - który jednak pękł jak bańka mydlana. Na dziś rzecz ujmując musimy ratować honor w tych MŚ bo ta drużyna zagrała tragicznie

Do góry
#585458 - 09/06/2006 23:15 Re: GRUPA - A -
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Rzeczywiscie - dziwny wynik padl Polska-Ekwador.
Ja chyba Polski juz nie ruszam - ten zespol gra nieobliczalnie.

I sie nie zdziwie jak wygraja z Niemcami - male szanse ale sa.

Wszyscy na Niemcy postawia a Polska wygra.

Podobnie bylo z Columbia, potem inaczej zagrali z Chorwacja. Kto tam wie co temu Janasowi strzeli do glowy, moze tym razem zagra 3-4-3 albo ustawi pod staremu formacje? Moze wpusci od 1' Jelenia, Brozka? 2 zawodnicy, ktorzy weszli pod koniec meczu i slupe+poprzeczka. Ja bym Zurawskiego zdjal, wpuscil Rasiaka+Jelenia+Brozka+Smolarka. Niemcy sa do przejscia - widac to bylo z Japonia (towarzyski) i z Costa Rica, ze obrona nie jest za dobra.

Ja nie gram ani na naszych ani na Niemcow - jakos boje sie tego meczu z Niemcami choc zdrowy rozsadek podpowiada ze walic grubo na Niemcow. Tym bardziej, ze nie wiadomo co Janas odwali teraz. Wielki znak zapytania. Interwetten daje 1,60 na Niemcy... a ile to zakladow za 1,60 nie wchodzi? To bedzie mecz o wszystko. No bet jak dla mnie

Do góry
#585459 - 09/06/2006 23:50 Re: GRUPA - A -
LOYD Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 973
Skąd: mocherowe blokowisko
Witam

Ja znalem jedno haslo przed meczem
EKWADOR NOSI KOSZULKI PT:"SKORA KRAJU" A MY CO ??!!
(chusaria) !!!! = CHAOS taki jak w naszym rzadzie
wiec przed meczem przyjolem plan
Ekwador win z Polska (piekny kurs )
Polska win z Niemcami (pewnie bedzie piekny )
No pewnie ze szkoda ze przegralismy ale przeciez wszyscy widzielismy jak gra nasz TEAM
Pozdrawiam


POLSKA

Do góry
#585460 - 10/06/2006 05:17 Re: GRUPA - A -
oddech moskwy Offline
newbie

Meldunek: 19/12/2004
Postów: 47
Skąd: Zamość
POLSKA-EKWADOR
Smolarka to nawet pod koniec meczu zawodnikom Ekwadoru było szkoda. Niestety Smolarek (jeden) - Ekwador (jedenastu) 0:2
To że w końcówce meczu rezerwowi trafiali w słupek i poprzeczkę nie mówi o naszym pechu tylko o naszej nieudolności. Jak mamy wygrać skoro w pierwszej połowie Polacy grali tak jakby mieli nogi z waty, a rozum (poza nielicznymi) zostawili w szatni. Dopiero w końcówce meczu oddaliśmy celny strzał na bramkę!
BRAMKARZ: lepiej zaprezentował się wczoraj od Lehmana w meczu z Kostaryką, ale to chyba marne pocieszenie...
OBRONA: indywidualnie grali nawet dobrze (najsłabiej moim zdnaiem Żewłakow), ale jako formacja - brak asekuracji w kryciu i nieudane pułapki offsidowe przyniosły efekt...
POMOC: 6 zawodników (łącznie z Żurawskim) i tracimy piłki w środku pola. Ale co jest najgorsze - ostatnim zawodnikiem potrafiącym pokierować linią pomocy (i całą grą zespołu) był 10 lat temu Piotr NOWAK (chociaż sił mu starczało na 60 minut gry ). W ostatnich latach wciąż próbuje się rozbić ospowiedzialność za środek pola na dwóch (a czasem nawet na trzech) piłkarzy. Trio Sobolewski - Radomski - Szymkowiak DNO! Boczni pomocnicy: Krzynówek, który najbardziej mnie zaskoczył w tym meczu. Spec na niemieckich boiskach równał do poziomu całej reprezentacji (chociaż przynajmniej się starał), a Kosowski wyróżnił się chyba ilością kuksańców które dostał od Ekwadorczyków po wejściu na boisko.
NAPAD: Żurawski? - on chyba tylko na papierze był napastnikiem. Brakowało go pod bramką, a próby rozgrywania piłki poprostu mu nieszły. Jeleń & Brożek. Obaj próbowali przestawić bramkę - zamiast strzelać w jej środek
I ostatnia formacja - SMOLAREK: Ebi dzięki że jesteś! Comment zbyteczny - każdy widział.

Ja naszczęście nie obstawiałem tego meczu. Serce podpowiadało 1, a rozum x2 ze wskazaniem na Ekwador. Mam nadzieję, że nie będziemy kontynuować blamażu z Korei: Polska - Korea 0:2 => Polska - Ekwador 0:2. Pamiętacie jaki był wynik Polski w następnym meczu?

Po tym co widzieliśmy w meczu NIEMCY - KOSTARYKA myślę, że może być jeszcze gorzej

Do góry
#585461 - 10/06/2006 07:11 Re: GRUPA - A -
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
po zwrot kasy do baszczynskiego,

a dubelek mial byc bezpieczny, trzeba sie nauczyc nie obstawiac meczow sentymentalnie.

Do góry
#585462 - 10/06/2006 07:26 Re: GRUPA - A -
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Teraz to abysmy mieli jeszcze jakieś szanse będzie się musiał zdarzyć cud
Polska pierwszy raz musiała by ograć zespół zjednoczonych już Niemiec do tej pory to się jeszcze nam nie udało nawet za 11 Górskiego choć wtedy byliśmy najbliżej tego celu , poza tym Kostaryka powinna najlepiej pokonać Ekwador i wtedy każda drużyna mieć będzie po 3 bramki Sugerował bym odpowiednie wyniki Kostaryka - Ekwador 2:0
Niemcy -Polska 0:2 Na pierwszym miejscu Kostaryka Niemcy stosunek bramek 4:4 na drugim Polska Ekwador stosunek bramek 2:2 i o wszystkim decyduje ostatnia kolejka.
Nasza drużyna narodowa żeby spełnić ten warunek musi zagrać mecz życia przy założeniu że gospodarzom ten mecz po prostu nie wyjdzie
Szkoda że dzięki naszym orłom padła pierwsza niespodzianka na mundialu. Kurs na Ekwador 3.70 To tyle o tej grupie narazie dziś mecze w gr B C

Do góry
#585463 - 10/06/2006 07:29 Re: GRUPA - A -
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Teraz to abysmy mieli jeszcze jakieś szanse będzie się musiał zdarzyć cud
Polska pierwszy raz musiała by ograć zespół zjednoczonych już Niemiec do tej pory to się jeszcze nam nie udało nawet za 11 Górskiego choć wtedy byliśmy najbliżej tego celu , poza tym Kostaryka powinna najlepiej pokonać Ekwador i wtedy każda drużyna mieć będzie po 3 punkty Sugerował bym odpowiednie wyniki Kostaryka - Ekwador 2:0
Niemcy -Polska 0:2 Na pierwszym miejscu Kostaryka Niemcy stosunek bramek 4:4 na drugim Polska Ekwador stosunek bramek 2:2 i o wszystkim decyduje ostatnia kolejka.
Nasza drużyna narodowa żeby spełnić ten warunek musi zagrać mecz życia przy założeniu że gospodarzom ten mecz po prostu nie wyjdzie
Szkoda że dzięki naszym orłom padła pierwsza niespodzianka na mundialu. Kurs na Ekwador 3.70 To tyle o tej grupie narazie dziś mecze w gr B C

Do góry
#585464 - 10/06/2006 07:48 Re: GRUPA - A -
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
O ile mi wiadomo, to w meczu z Polską ma już zagrać Ballack.

Nie chciałbym ponownie rozdrapywać kwestii bramkarzy, ale wczoraj brakowało elementu, który Dudek ma opanowany niemal bezbłędnie - wprowadzenie piłki do gry długim podaniem (wykopem). Boruc niestety razi brakiem umiejętności w tym aspekcie, podanie wyrzutem to trochę mało.

A z Dudkiem w składzie to nawet Rasiak miałby okazję błysnąć - dalekie podanie od bramkarza, Rasiak strąca piłkę głową na szybkich (i dobrych technicznie) Smolarka i Żurawskiego, a ci wchodzą klinem w obronę. Teraz to tylko dywagacje, ale szczęście Janasa chyba się skończyło.

Wcześniejsze porażki z Litwą (!!!) i Kolumbią pokazują, że nie były przypadkowe. Nasz selekcjoner po prostu nie ma koncepcji gry.

Zgrupowanie przed mundialem nie przyniosło nic owocnego (poza dwoma wysokimi zwycięstwami z amatorami, podobnymi do tych, z którymi Ekwador wygrał 4:3) - jak już wcześniej napisałem, nasz zespół nie ma wypracowanych schematów gry !!!

Do góry
Strona 4 z 15 < 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, wHiTe_StAr, Zaixi, kamil#15, igea23), 3443 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584408 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07