Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 ... 27 28 >
Opcje tematu
#5061235 - 28/11/2011 04:05 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: Goget]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
" Byłem u Jamesa Thompsona w szatni i powiem szczerze, że trochę sobie pokrzyczeliśmy. Był wściekły i krzyczał: "Martin, dlaczego mi to zrobiliście".Miał do nas straszne pretensje. Ale mu wytłumaczyłem, że jest na KSW drugi raz i doskonale wie, że tutaj się nie ustawia werdyktów - powiedział Wirtualnej Polsce współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski. "

haha nie ustawia werdytkow laugh

Czy te gale mma czy te bokserskie gale w Polsce to jeden wielki wal, juz Cunningham tez sie przekonal o tym kiedys wink

Do góry
Bonus: Unibet
#5061254 - 28/11/2011 04:11 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: jadanek]
jbrach Offline
old hand

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 974
Originally Posted By: jadanek
" Byłem u Jamesa Thompsona w szatni i powiem szczerze, że trochę sobie pokrzyczeliśmy. Był wściekły i krzyczał: "Martin, dlaczego mi to zrobiliście".Miał do nas straszne pretensje. Ale mu wytłumaczyłem, że jest na KSW drugi raz i doskonale wie, że tutaj się nie ustawia werdyktów - powiedział Wirtualnej Polsce współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski. "

haha nie ustawia werdytkow laugh

Czy te gale mma czy te bokserskie gale w Polsce to jeden wielki wal, juz Cunningham tez sie przekonal o tym kiedys wink


ciekawe co jutro Martin powie o 12:00 na konferencji cool

Do góry
#5061377 - 28/11/2011 05:30 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: codi]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: codi
mgrblokers, odpusc sobie tlumaczenie, my jestesmy zawistnymi Polakami, podobnie jak wszyscy na forach MMA laugh laugh Trzeba byc slepym, zeby w pierwszej rundzie nie dac wina Thompsonowi.


ładną tu żenadę robisz, kto tu coś takiego powiedział?
nikt tu nie piszę że Pudzian był lepszy w pierwszej rundzie bo nie był, wyjebał mu parę razy po nogach a potem zaliczył dwie gleby i tyle.A jak ktoś piszę o oczach w dupie to zamiast skupiać się na punktacji z jednej akcji za ślizganie się po spoconym Mariuszku polecam skupić się na drugiej rundzie bo działo się tam 10x więcej, była walka w stójce, duszenia obustronne obalenia czy obalenia po uwolnieniu za co jest chyba lepsza punktacja.I już chuj z tym trzymaniem się za liny bo tylko tyle widzicie, robicie aferę z tej wygranej jakby wszedł na ring dostał w cipę i zwyciężył nie dotykając Angola.Taki typ jak Thompson powinien go kciukiem szachować, pozostał mu płacz i wstyd że dostał od amatora, co mu pozostało.

Do góry
#5061390 - 28/11/2011 05:40 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: Goget]
weed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/08/2006
Postów: 3484
Skąd: gdansk
ocenia się poszczególne rundy także dogrywka to maks dla Pudziana, ja jestem ciekaw jak poradzi sobie dalej bo progres widać

Do góry
#5061396 - 28/11/2011 05:48 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: royalflush]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: codi
mgrblokers, odpusc sobie tlumaczenie, my jestesmy zawistnymi Polakami, podobnie jak wszyscy na forach MMA laugh laugh Trzeba byc slepym, zeby w pierwszej rundzie nie dac wina Thompsonowi.


ładną tu żenadę robisz, kto tu coś takiego powiedział?
nikt tu nie piszę że Pudzian był lepszy w pierwszej rundzie bo nie był, wyjebał mu parę razy po nogach a potem zaliczył dwie gleby i tyle.A jak ktoś piszę o oczach w dupie to zamiast skupiać się na punktacji z jednej akcji za ślizganie się po spoconym Mariuszku polecam skupić się na drugiej rundzie bo działo się tam 10x więcej, była walka w stójce, duszenia obustronne obalenia czy obalenia po uwolnieniu za co jest chyba lepsza punktacja.I już chuj z tym trzymaniem się za liny bo tylko tyle widzicie, robicie aferę z tej wygranej jakby wszedł na ring dostał w cipę i zwyciężył nie dotykając Angola.Taki typ jak Thompson powinien go kciukiem szachować, pozostał mu płacz i wstyd że dostał od amatora, co mu pozostało.


Bez komentarza... Zreszta wystarczy sobie poczytac komentarze na forach MMA, wyjasniaja.

Do góry
#5061401 - 28/11/2011 06:01 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: codi]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Trzeba przyznać jedno,,,najsłabsza walka wieczoru budzi największe kontrowersje. Pudzian wygrać musiał, przegrana absolutnie by się nie kalkulowała,,,myślę że musieliby namówić Gołotę żeby wszedł do walki MMA żeby przyciągnąc ludzi do ekranu. Chociaż czasami tak sobie myślę że nawet walka Mroczek vs Kamel byłaby magnesem dla widza. Kiedyś już pisałem że mimo wszystko walki Pudziana,Najmana i Salety są bardzo potrzebne,,,,i nie zmieniam zdania. Są bardzo potrzebne żeby promować innych mniej komercyjnych zawodników Gdyby nie Pudzian większość widzów gali KSW nie widziałaby żadnej walki a tak przynajmniej jest jakaś promocja sportów walki...jak nie momżna inaczej to trzeba tak.

Do góry
#5061412 - 28/11/2011 06:15 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: Goget]
Dindek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4179
Skąd: CK
Nie ma co komentowac tongue sam Mamed powiedzial laugh no ale moze sa tutaj na forum wieksi specjalisci od niego w tej dziedzinie to przepraszam tongue widac progres u mariusza ale co do walki to max remis sie nalezal tongue

Do góry
#5061419 - 28/11/2011 06:25 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: Goget]
fenomen Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2010
Postów: 713
Skąd: Postów 99999
Pudzian-Gołota na KSW 18

Do góry
#5061432 - 28/11/2011 06:43 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: codi]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: codi
Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: codi
mgrblokers, odpusc sobie tlumaczenie, my jestesmy zawistnymi Polakami, podobnie jak wszyscy na forach MMA laugh laugh Trzeba byc slepym, zeby w pierwszej rundzie nie dac wina Thompsonowi.


ładną tu żenadę robisz, kto tu coś takiego powiedział?
nikt tu nie piszę że Pudzian był lepszy w pierwszej rundzie bo nie był, wyjebał mu parę razy po nogach a potem zaliczył dwie gleby i tyle.A jak ktoś piszę o oczach w dupie to zamiast skupiać się na punktacji z jednej akcji za ślizganie się po spoconym Mariuszku polecam skupić się na drugiej rundzie bo działo się tam 10x więcej, była walka w stójce, duszenia obustronne obalenia czy obalenia po uwolnieniu za co jest chyba lepsza punktacja.I już chuj z tym trzymaniem się za liny bo tylko tyle widzicie, robicie aferę z tej wygranej jakby wszedł na ring dostał w cipę i zwyciężył nie dotykając Angola.Taki typ jak Thompson powinien go kciukiem szachować, pozostał mu płacz i wstyd że dostał od amatora, co mu pozostało.


Bez komentarza... Zreszta wystarczy sobie poczytac komentarze na forach MMA, wyjasniaja.


Co takiego bez komentarza ? Z jednej strony piszesz że max remis, potem wciskasz komuś w usta że Pudzian wygrywa pierwszą rundę i sam siebie wyzywasz laugh Wbiłem na pierwsze lepsze forum kdf choć wole trzymać się własnego zdania niż wyrabiać sobie kogoś przemyśleniami i zgrywać kumatego gdzie indziej to jednak zdania są podzielone a zatwardziali internetowi eksperci dają nawet 20-19 dla Thompsona obliczając punkty, czyli jak pierwsza runda była zdecydowanie dla Thompsona a wynik końcowy stykowy to druga musiała być dla Pudziana co nie, to kiedy te 19 pkt zdobył bo chyba nie w pierwszej rundzie?Ja tu się nie mam zamiaru wykłócać kto zdobył o jeden punkt więcej bo to jest śmieszne a Pudzian nie jest moim kolegom, tyle.

Do góry
#5061434 - 28/11/2011 06:45 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: Dindek]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Dindek
Nie ma co komentowac tongue sam Mamed powiedzial laugh no ale moze sa tutaj na forum wieksi specjalisci od niego w tej dziedzinie to przepraszam tongue widac progres u mariusza ale co do walki to max remis sie nalezal tongue

haha sam Mamed powiedział że oglądał tylko pierwszą rundę bo nawet ja to pamiętam, i tyle w temacie.

Do góry
#5061442 - 28/11/2011 06:50 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: Goget]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
o co chodzi? jakies 2 tygodnie temu sprawdzalem kursy na walke wlodarczyka i na greena bylo 1.17 jakos a na wlodarczyka cos kolo 6. teraz patrze jest 1.7-2.1. az takich problemow ze wzrokiem nie mam, chyba niektorzy analitycy sie pomylili poczatkowo

Do góry
#5061445 - 28/11/2011 06:52 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: Goget]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Włodarczyk się chyba wieszał to podskoczyły.

Do góry
#5061461 - 28/11/2011 07:16 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: Goget]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Taa wieszał się na bank. Tabletki przedawkował o ile pamiętam to sam wisielca kiedyś odcinał.

Do góry
#5061466 - 28/11/2011 07:36 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: eroll]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: eroll
Trzeba przyznać jedno,,,najsłabsza walka wieczoru budzi największe kontrowersje. Pudzian wygrać musiał, przegrana absolutnie by się nie kalkulowała,,,myślę że musieliby namówić Gołotę żeby wszedł do walki MMA żeby przyciągnąc ludzi do ekranu. Chociaż czasami tak sobie myślę że nawet walka Mroczek vs Kamel byłaby magnesem dla widza. Kiedyś już pisałem że mimo wszystko walki Pudziana,Najmana i Salety są bardzo potrzebne,,,,i nie zmieniam zdania. Są bardzo potrzebne żeby promować innych mniej komercyjnych zawodników Gdyby nie Pudzian większość widzów gali KSW nie widziałaby żadnej walki a tak przynajmniej jest jakaś promocja sportów walki...jak nie momżna inaczej to trzeba tak.

Saleta, Najman? A kto ich potrzebuje żeby walczyli? Kabrety co weekend na antenie są. Pudzian tak samo powinien te gale prowadzić a nie walczyć tak jak miał poprowadzić tę w październiku na Torwarze co Emelianenko miał się bić a Fiodor miał być gościem honorowym. Niestety Aleksander wykołował organizatorów a jego przeciwnika CBŚ zgarnął ostatnio. W sumie wojna polsko-ruska miała być ciekawą alternatywą dla KSW. A dwaj bracia E. w narożniku i jeden legendarny wariat stadionowy więcej ludzi pewnie do oglądania by przyciągnęły niż KSW z samej ciekawości. No i alternatywa dla samego KSW by jakaś była.

Do góry
#5061768 - 28/11/2011 17:23 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: ultra1978]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Kto potrzebuje Pudziana,Salety i Najmana? smirk No przecież napisałem że Polsat ich potrzebuje żeby przyciągnąć 'masę' przed ekrany. Bez nich nie byłoby transmisji , tym samym jak napisałem nie można by obejrzeć pozostałych walk.

Do góry
#5061777 - 28/11/2011 17:27 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: eroll]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: eroll
Kto potrzebuje Pudziana,Salety i Najmana? smirk


Ciemny lud!

Do góry
#5061788 - 28/11/2011 17:34 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: royalflush]
mgrblokers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2006
Postów: 9143
Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: Dindek
Nie ma co komentowac tongue sam Mamed powiedzial laugh no ale moze sa tutaj na forum wieksi specjalisci od niego w tej dziedzinie to przepraszam tongue widac progres u mariusza ale co do walki to max remis sie nalezal tongue

haha sam Mamed powiedział że oglądał tylko pierwszą rundę bo nawet ja to pamiętam, i tyle w temacie.

Widocznie nie najlepiej u ciebie z pamiecia, bo dokladny cytat mameda "Mam byc mily czy szczery?No sczery, gdzie mily.Wedlug mnie Mariusz przegral ta WALKE.
Ale rzeczywiscie mozesz miec racje, ale tylko oceniajac pojedynek wedlug tylko tobie znanych zasad.
Myslisz ze po co sa te konferencje zaplanowane?Bo anglik powiedzial prawde o tym co sie stalo i co mu lezy na sercu?To jest biznes i pudzian tylko mogl to przegrac przez submission albo KO nie bylo innej opcji.
Mi nie przeszkadza ze pudzian wygral, bo zawsze mu kibicuje i on ma checi i pieniadze zeby w przyszlosci obijac zawodnikow wagi ciezkiej z europy,ale takich rzeczy sie nie robi, bo zawodnicy poswiecaja swoj czas,pieniadze i zdrowie a pozniej ktos im pluje w pysk.Osobiscie uwazam ze Zikic-Antek to wcale nie mniejszy rodzaj chujowizny spod znaku KSW sobotniego wieczora, ale nawet sedzia UFC ocenil werdykt walki jako kosmos, a ktos tu pisal ze krzywdy nie ma.To jak krzywdy nie ma to nie ma tez o czym mowic

Do góry
#5061856 - 28/11/2011 18:15 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: lupus]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: eroll
Kto potrzebuje Pudziana,Salety i Najmana? smirk


Ciemny lud!


dokładnie smile Czy tvn puszczałby 'Taniec z Gwiazdami' bez gwiazd, tylko same profesjonalne pary? - nie,nie,nie. Bo to by na siebie nie zarobiło. Tutaj podobnie. Dla mnie koniec tematu ,,,,do następnej KSW tongue

Do góry
#5061875 - 28/11/2011 18:26 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: eroll]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29988
No contest Pudzian-Thompson!! laugh te imprezy to tylko dla takich celebrytów jakie widzieliśmy + Pudziana (sam komantator go tak przedstawił)

Do góry
#5061880 - 28/11/2011 18:27 Re: Boks i inne sztuki walki [3] [Re: royalflush]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: codi
Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: codi
mgrblokers, odpusc sobie tlumaczenie, my jestesmy zawistnymi Polakami, podobnie jak wszyscy na forach MMA laugh laugh Trzeba byc slepym, zeby w pierwszej rundzie nie dac wina Thompsonowi.


ładną tu żenadę robisz, kto tu coś takiego powiedział?
nikt tu nie piszę że Pudzian był lepszy w pierwszej rundzie bo nie był, wyjebał mu parę razy po nogach a potem zaliczył dwie gleby i tyle.A jak ktoś piszę o oczach w dupie to zamiast skupiać się na punktacji z jednej akcji za ślizganie się po spoconym Mariuszku polecam skupić się na drugiej rundzie bo działo się tam 10x więcej, była walka w stójce, duszenia obustronne obalenia czy obalenia po uwolnieniu za co jest chyba lepsza punktacja.I już chuj z tym trzymaniem się za liny bo tylko tyle widzicie, robicie aferę z tej wygranej jakby wszedł na ring dostał w cipę i zwyciężył nie dotykając Angola.Taki typ jak Thompson powinien go kciukiem szachować, pozostał mu płacz i wstyd że dostał od amatora, co mu pozostało.


Bez komentarza... Zreszta wystarczy sobie poczytac komentarze na forach MMA, wyjasniaja.


Co takiego bez komentarza ? Z jednej strony piszesz że max remis, potem wciskasz komuś w usta że Pudzian wygrywa pierwszą rundę i sam siebie wyzywasz laugh Wbiłem na pierwsze lepsze forum kdf choć wole trzymać się własnego zdania niż wyrabiać sobie kogoś przemyśleniami i zgrywać kumatego gdzie indziej to jednak zdania są podzielone a zatwardziali internetowi eksperci dają nawet 20-19 dla Thompsona obliczając punkty, czyli jak pierwsza runda była zdecydowanie dla Thompsona a wynik końcowy stykowy to druga musiała być dla Pudziana co nie, to kiedy te 19 pkt zdobył bo chyba nie w pierwszej rundzie?Ja tu się nie mam zamiaru wykłócać kto zdobył o jeden punkt więcej bo to jest śmieszne a Pudzian nie jest moim kolegom, tyle.


Lol kdf, wstydu nie rob. Fora sztuk walk, a nie diety i inne bzdety. Juz nie wspominajac, ze to polskie jest. Na wszystkich zagranicznych (=obiektywnych) daja wina Thompsonowi, zdeeeeeeecydowanie rzadziej remis, nikt nie daje wina Pudziana, chyba, ze to akurat udzielajacy sie Polak lol Wynik okreslany jest jednym z najbardziej skandalicznych ever. Ja wole swoje zdanie porownac ze zdaniem ludzi, ktorzy sie w temacie udzielaja i znaja na rzeczy, zanim zabiore glos. Skoro przebakujecie tu o tym, ze wyrok nie jest kontrowersyjny to Pudzian musial conajmniej zremisowac pierwsza runde, a to oczywiscie totalny nonsens. Dla mnie pierwsza wrypal, w drugiej ewentualnie mozna bylo dac remis...

Kolegą nie kolegom tak btw...

Do góry
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 ... 27 28 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (igea23, poozon, pacyfista, ANZELMO, burbon, alfa, forty, Sensei, Zaixi, akagi), 3959 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586823 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14