Strona 5 z 13 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 >
Opcje tematu
#5021412 - 08/11/2011 14:31 Re: Wklej kuponika [26] [Re: mez]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Originally Posted By: mez
Originally Posted By: andegawen
ja tez zrobilem 2 miliony obrotu miesiecznie majac jakies 10 tys zl ale to bylo rozrzucone w roznych bukach bo na jedno jest najlepszy kurs tu na drugie gdzie indziej wiec szacuje kolega by ZAROBIL 2 razy tyle chyba ze to tylko zaklady grane w 365


2miliony przy kapitale 10k ? smile a co grales ? dosc ciezko przy stosunkowo takim malym kapitale wykrecic taki obrot


pilke noi jak sie domyslasz praktycznie co sie rozliczylo bylo zaraz grane. w taki weekend masz kilka meczow co dwie godziny wiec to juz 50-60 tys dziennie, sporo bylo zakladow w HT wiec jeszcze krocej - jak sie chce to sie da wszystko sie rozbija o zrodla typow, pomysly

Do góry
Bonus: Unibet
#5022925 - 09/11/2011 04:35 Re: Wklej kuponika [26] [Re: andegawen]
mez Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 1483
Originally Posted By: andegawen
Originally Posted By: mez
Originally Posted By: andegawen
ja tez zrobilem 2 miliony obrotu miesiecznie majac jakies 10 tys zl ale to bylo rozrzucone w roznych bukach bo na jedno jest najlepszy kurs tu na drugie gdzie indziej wiec szacuje kolega by ZAROBIL 2 razy tyle chyba ze to tylko zaklady grane w 365


2miliony przy kapitale 10k ? smile a co grales ? dosc ciezko przy stosunkowo takim malym kapitale wykrecic taki obrot


pilke noi jak sie domyslasz praktycznie co sie rozliczylo bylo zaraz grane. w taki weekend masz kilka meczow co dwie godziny wiec to juz 50-60 tys dziennie, sporo bylo zakladow w HT wiec jeszcze krocej - jak sie chce to sie da wszystko sie rozbija o zrodla typow, pomysly


tylko aby ustukac 2 mln musialbys codziennie robic obrot po 65tys (wiec nawet wiecej niz napisales 50-60 tys ) a w taki poniedzialek czasem jest tylko kilka spotkan na caly dzien - i to o podobnej porze , wt,sr,czw niewiele lepiej jesli nie ma pucharow

ale najbardziej dziwi mnie fakt jakim cudem nie przegrales tych 10tys na dlugo wczesniej niz wykonany rzekomo obrot 2 mln skoro jednym z wyznacznikow grania typow (głownym kryterium?) byla pora spotkania smile bo z tak niskim kapitalem ( w stosunku do obrotu) zapewne nie mogles zagrac niedzielnego spotkania juz w czwartek rano aby nie blokowac kapitalu . W czwatek rano trzeba bylo grac to co zaczynalo sie za 30 minut czyli np. 2 liga singapuru smile a gdy przyszla niedziela typ na mecz o ktorym miales info juz dawno stracil value bo kurs od czwartku spadl z 2,0 na 1,65

Imo zrobic taki obrot z tylko 10k na koncie jest duzo trudniejsze niz miec dlugoterminowo yield > 10% a i ten warunek nie jest latwo spelnic...

Do góry
#5022933 - 09/11/2011 04:39 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
Cukier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 3336
Skąd: Poznań
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik

1 Adrian Ungur Mikhail Elgin v Adrian Ungur
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.66 Wygrana

2 Malek Jaziri Malek Jaziri v Denis Gremelmayr
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.50 Wygrana

3 David Goffin Ivo Minar v David Goffin
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.50 Wygrana

4 Jan Hajek Horacio Zeballos v Jan Hajek
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.72 Przegrana


5 Facundo Bagnis Alessandro Giannessi v Facundo Bagnis
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.72 Wygrana

6 Frederico Gil Frederico Gil v Marco Trungelliti
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.40 Wygrana

7 Frantisek Cermak i Filip Polasek Cermak/Polasek v Bellucci/Seppi
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.50 Wygrana

8 Julien Benneteau i Nicolas Mahut Benneteau/Mahut v Knowles/Malisse
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.72 Wygrana

9 Marcelo Melo i Bruno Soares Melo/Soares v Kubot/Mayer
(Wygra mecz) 08/11/2011 Brak 1.61 Wygrana

Zakłady akumulowane

Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa

Stawka Zysk Zwroty

65,55 AKO

9 zdarzeń 1 100,00 100,00 6.455,52 0,00


ZEBALLOS puke

Do góry
#5023028 - 09/11/2011 05:37 Re: Wklej kuponika [26] [Re: mez]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Originally Posted By: mez
Originally Posted By: andegawen
Originally Posted By: mez
Originally Posted By: andegawen
ja tez zrobilem 2 miliony obrotu miesiecznie majac jakies 10 tys zl ale to bylo rozrzucone w roznych bukach bo na jedno jest najlepszy kurs tu na drugie gdzie indziej wiec szacuje kolega by ZAROBIL 2 razy tyle chyba ze to tylko zaklady grane w 365


2miliony przy kapitale 10k ? smile a co grales ? dosc ciezko przy stosunkowo takim malym kapitale wykrecic taki obrot


pilke noi jak sie domyslasz praktycznie co sie rozliczylo bylo zaraz grane. w taki weekend masz kilka meczow co dwie godziny wiec to juz 50-60 tys dziennie, sporo bylo zakladow w HT wiec jeszcze krocej - jak sie chce to sie da wszystko sie rozbija o zrodla typow, pomysly


tylko aby ustukac 2 mln musialbys codziennie robic obrot po 65tys (wiec nawet wiecej niz napisales 50-60 tys ) a w taki poniedzialek czasem jest tylko kilka spotkan na caly dzien - i to o podobnej porze , wt,sr,czw niewiele lepiej jesli nie ma pucharow

ale najbardziej dziwi mnie fakt jakim cudem nie przegrales tych 10tys na dlugo wczesniej niz wykonany rzekomo obrot 2 mln skoro jednym z wyznacznikow grania typow (głownym kryterium?) byla pora spotkania smile bo z tak niskim kapitalem ( w stosunku do obrotu) zapewne nie mogles zagrac niedzielnego spotkania juz w czwartek rano aby nie blokowac kapitalu . W czwatek rano trzeba bylo grac to co zaczynalo sie za 30 minut czyli np. 2 liga singapuru smile a gdy przyszla niedziela typ na mecz o ktorym miales info juz dawno stracil value bo kurs od czwartku spadl z 2,0 na 1,65

Imo zrobic taki obrot z tylko 10k na koncie jest duzo trudniejsze niz miec dlugoterminowo yield > 10% a i ten warunek nie jest latwo spelnic...

zerknij sobie na blogabet typow bedziesz mial na cokolwiek chocby kosz japonski koreanski singapur pilka mlodziezowka rano masz pelno sportow w Australii Japonii Korei generalnie Azja
nie pamietam zebym kiedykolwiek wygral na 'zamrozonym' zakladzie wiec zawsze gram w ostatniej chwili i bardzo czesto na odwrot niz sugeruje 'superokazja' - na takich 'okazjach' tylko tracilem zdrowie
poza tym jak w danym momencie z 10 tys sie zrobi 20-27 to juz jest wiecej w grze prawda? Tamten burzliwy okres zakonczylem juz nie pamietam jakim wynikiem ale napewno nie dramatycznym. Rzecz jasna trzeba bylo byc na nogach 18 godzin na dobe

Do góry
#5023050 - 09/11/2011 05:45 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
aha i na poczatku wcale nie bylo zalozen ze musi byc taki obrot potem przy podliczeniu sie okazalo

Do góry
#5023071 - 09/11/2011 06:45 Re: Wklej kuponika [26] [Re: andegawen]
mez Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 1483
Originally Posted By: andegawen
Originally Posted By: mez
Originally Posted By: andegawen
Originally Posted By: mez


2miliony przy kapitale 10k ? smile a co grales ? dosc ciezko przy stosunkowo takim malym kapitale wykrecic taki obrot


pilke noi jak sie domyslasz praktycznie co sie rozliczylo bylo zaraz grane. w taki weekend masz kilka meczow co dwie godziny wiec to juz 50-60 tys dziennie, sporo bylo zakladow w HT wiec jeszcze krocej - jak sie chce to sie da wszystko sie rozbija o zrodla typow, pomysly


tylko aby ustukac 2 mln musialbys codziennie robic obrot po 65tys (wiec nawet wiecej niz napisales 50-60 tys ) a w taki poniedzialek czasem jest tylko kilka spotkan na caly dzien - i to o podobnej porze , wt,sr,czw niewiele lepiej jesli nie ma pucharow

ale najbardziej dziwi mnie fakt jakim cudem nie przegrales tych 10tys na dlugo wczesniej niz wykonany rzekomo obrot 2 mln skoro jednym z wyznacznikow grania typow (głownym kryterium?) byla pora spotkania smile bo z tak niskim kapitalem ( w stosunku do obrotu) zapewne nie mogles zagrac niedzielnego spotkania juz w czwartek rano aby nie blokowac kapitalu . W czwatek rano trzeba bylo grac to co zaczynalo sie za 30 minut czyli np. 2 liga singapuru smile a gdy przyszla niedziela typ na mecz o ktorym miales info juz dawno stracil value bo kurs od czwartku spadl z 2,0 na 1,65

Imo zrobic taki obrot z tylko 10k na koncie jest duzo trudniejsze niz miec dlugoterminowo yield > 10% a i ten warunek nie jest latwo spelnic...

zerknij sobie na blogabet typow bedziesz mial na cokolwiek chocby kosz japonski koreanski singapur pilka mlodziezowka rano masz pelno sportow w Australii Japonii Korei generalnie Azja
nie pamietam zebym kiedykolwiek wygral na 'zamrozonym' zakladzie wiec zawsze gram w ostatniej chwili i bardzo czesto na odwrot niz sugeruje 'superokazja' - na takich 'okazjach' tylko tracilem zdrowie
poza tym jak w danym momencie z 10 tys sie zrobi 20-27 to juz jest wiecej w grze prawda? Tamten burzliwy okres zakonczylem juz nie pamietam jakim wynikiem ale napewno nie dramatycznym. Rzecz jasna trzeba bylo byc na nogach 18 godzin na dobe


tak typow pelno, ale chyba nie znasz sie na wszystkim aby to grac ( z poprzednich postow wynika ,ze grales swoje typy) ?
a tekst ,ze nie pamietasz abys kiedys wygral cos na zamrozonym kapitale wiec grasz w ostatniej chwili...no sorry, nominuje go do oscarow w kategorii tekst roku

pomijajac kwestie techniczna wykonania takiego obrotu (musiales zagrac kilka tysiecy zakladow w ciagu miesiaca) to nie wiem jakim cudem byles na plus (badz minimum balansowales w granicach zera tak aby nie doprowadzic do bankruta) grajac kursy tuz przed meczem - znam pare osob robia duzy obrot i maja jakies 5-8% yieldu ,ale jesli mieliby grac tuz przed meczem i zlapac kurs 1,8 zamiast 2,0 ,ktore zagrali kilka godzin wczesniej (wiec nawet nie kilka dni a zaledwie kilka godzin wczesniej) to z ich zysku nic by nie zostalo a wrecz dokladaliby do interesu... a nie oszukujmy sie , czasem zdarzy sie ,ze lepiej zagrac tuz przed meczem bo kursy na Twoj typ rosna (i wiesz ,ze rynek poszedl z zla strone bo kieruje sie zlymi przeslankami odnosnie jakiegos spotkania) ,ale w zdecydowanej wiekszosci jesli jakis typ jest warty gry to trzeba go zagrac odpowiednio wczesniej przed spadkami bo tuz przed meczem kurs juz nie ma wartosci

p.s. osobiscie nie bardzo wierze w to co napisales ,ale to tylko moje zdanie i wyrazalem swoje watpliwosci , z mojej strony koniec (chyba ,ze napiszesz cos co mnie skloni do odpowiedzi)

Do góry
#5023112 - 09/11/2011 10:08 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Ale w ogóle o czym jest ta dyskusja? Internetowych cwaniaków mnóstwo, ale tak jak zawsze powtarzam, kto osiągnie yield +5% przy obrocie min. 700-800k pln rocznie ma po co siedzieć w tym biznesie. Reszta powinna dać sobie spokój. Takie moje zdanie, ale hobbystycznym grajkom nigdy nie zabronisz...

Do góry
#5023213 - 09/11/2011 17:10 Re: Wklej kuponika [26] [Re: _Korver_]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Originally Posted By: _Korver_
(...) ale tak jak zawsze powtarzam, kto osiągnie yield +5% przy obrocie min. 700-800k pln rocznie ma po co siedzieć w tym biznesie. Reszta powinna dać sobie spokój.
Ci drudzy muszą być, żeby pierwsi mogli istnieć.

Do góry
#5023322 - 09/11/2011 18:05 Re: Wklej kuponika [26] [Re: _Korver_]
mez Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 1483
Originally Posted By: _Korver_
Ale w ogóle o czym jest ta dyskusja? Internetowych cwaniaków mnóstwo, ale tak jak zawsze powtarzam, kto osiągnie yield +5% przy obrocie min. 700-800k pln rocznie ma po co siedzieć w tym biznesie. Reszta powinna dać sobie spokój. Takie moje zdanie, ale hobbystycznym grajkom nigdy nie zabronisz...


hmmm to do mnie ? pisalem tylko z andegawenem wiec chyba tak ...w takim razie , gdzie ja pisalem czy jestem hobbystycznym grajkiem ? gdzie ja pisalem jaki mam obrot lub yield ? wiec jesli masz pisac takie bzdety to lepiej nic nie pisz

p.s. wystarczy przeczytac kilka postow i czlowiek z umiejetnoscia czytania ze zrozumieniem powinien wiedziec o czym dyskusja , jezeli nie to czas chyba ponownie wrocic do ksiazek , ale takie jest moje zdanie

Do góry
#5023496 - 09/11/2011 20:03 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Mez pojechałeś po Korverze, ale to chyba Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Gdzie Korver nazwał Cie hobbistycznym grajkiem?
Poza tym jego post odnosi się do ogółu, a jeżeli już do kogoś to prędzej do Andegawena i jego wątpliwego w moim mniemaniu obrotu 2mln.

papa

Do góry
#5023575 - 09/11/2011 21:14 Re: Wklej kuponika [26] [Re: mez]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: mez
Originally Posted By: _Korver_
Ale w ogóle o czym jest ta dyskusja? Internetowych cwaniaków mnóstwo, ale tak jak zawsze powtarzam, kto osiągnie yield +5% przy obrocie min. 700-800k pln rocznie ma po co siedzieć w tym biznesie. Reszta powinna dać sobie spokój. Takie moje zdanie, ale hobbystycznym grajkom nigdy nie zabronisz...


hmmm to do mnie ? pisalem tylko z andegawenem wiec chyba tak ...w takim razie , gdzie ja pisalem czy jestem hobbystycznym grajkiem ? gdzie ja pisalem jaki mam obrot lub yield ? wiec jesli masz pisac takie bzdety to lepiej nic nie pisz

p.s. wystarczy przeczytac kilka postow i czlowiek z umiejetnoscia czytania ze zrozumieniem powinien wiedziec o czym dyskusja , jezeli nie to czas chyba ponownie wrocic do ksiazek , ale takie jest moje zdanie


Poluzuj gumę, w którym momencie nazwałem Ciebie hobbystycznym grajkiem? Nie znam historii Twojego gry i nie mam żadnego interesu by się z Tobą przekomarzać. Powstała dyskusja, więc postanowiłem kilka słów dodać od siebie i tyle. Więcej dystansu, nikt tu nikogo nie obraża.

Do góry
#5023765 - 09/11/2011 23:05 Re: Wklej kuponika [26] [Re: MagiK]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Originally Posted By: MagiK
Mez pojechałeś po Korverze, ale to chyba Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Gdzie Korver nazwał Cie hobbistycznym grajkiem?
Poza tym jego post odnosi się do ogółu, a jeżeli już do kogoś to prędzej do Andegawena i jego wątpliwego w moim mniemaniu obrotu 2mln.

papa

to jest mozliwe - wyobraz zobie chociaz ze 10 tys 'spuchnie' do trzydziestu lub chociaz 25ciu i prerzuc to przez system Amwisha i na luzaku jest obrot okolo 150 tys diennie (system zaklada granie w przerwie meczu wiec zaklad jest rozliczany najpozniej po godzinie)

Do góry
#5023868 - 09/11/2011 23:55 Re: Wklej kuponika [26] [Re: _Korver_]
mez Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2009
Postów: 1483
Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: mez
Originally Posted By: _Korver_
Ale w ogóle o czym jest ta dyskusja? Internetowych cwaniaków mnóstwo, ale tak jak zawsze powtarzam, kto osiągnie yield +5% przy obrocie min. 700-800k pln rocznie ma po co siedzieć w tym biznesie. Reszta powinna dać sobie spokój. Takie moje zdanie, ale hobbystycznym grajkom nigdy nie zabronisz...


hmmm to do mnie ? pisalem tylko z andegawenem wiec chyba tak ...w takim razie , gdzie ja pisalem czy jestem hobbystycznym grajkiem ? gdzie ja pisalem jaki mam obrot lub yield ? wiec jesli masz pisac takie bzdety to lepiej nic nie pisz

p.s. wystarczy przeczytac kilka postow i czlowiek z umiejetnoscia czytania ze zrozumieniem powinien wiedziec o czym dyskusja , jezeli nie to czas chyba ponownie wrocic do ksiazek , ale takie jest moje zdanie


Poluzuj gumę, w którym momencie nazwałem Ciebie hobbystycznym grajkiem? Nie znam historii Twojego gry i nie mam żadnego interesu by się z Tobą przekomarzać. Powstała dyskusja, więc postanowiłem kilka słów dodać od siebie i tyle. Więcej dystansu, nikt tu nikogo nie obraża.


Dyskusja od kilku postow toczyla sie miedzy mna a andewagenem wiec wnioskowalem ,ze Twoj post dotyczy mnie albo jego , ale bardziej mnie skoro podwazam twierdzenie o obrocie 2mln bo juz sie spotykalem z sytuacja,ze jak nie zgadzam sie z kims/krytykuje kogos itp. to zaraz pojawia sie jakis "adwokat" i pisze ,ze sam pewnie gram po 2zl i komus zazdroszcze .Uznalem Ciebie za takiego "adwokata" i stad to nieporozumienie .

EOT

Do góry
#5027794 - 12/11/2011 03:10 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
Siemers Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 3360
Skąd: Kettering, UK
Gil piwo siano szalu nie robi ale kursiwo przednie grin


Do góry
#5035223 - 17/11/2011 03:50 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel


smile

Do góry
#5035240 - 17/11/2011 03:57 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
pięknie smile

Do góry
#5035341 - 17/11/2011 04:30 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
dondzikson Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2010
Postów: 1029
JuN graty,duży kot z Ciebie !

Do góry
#5035365 - 17/11/2011 04:36 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
ale urwal aplauz gratuluje

Do góry
#5035415 - 17/11/2011 04:59 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
bamik14 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2011
Postów: 410
haha w hokeju tyle trafic , miazga!

Do góry
#5039138 - 19/11/2011 04:56 Re: Wklej kuponika [26] [Re: Piostar]
RaFiGW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/07/2010
Postów: 5632


Uploaded with ImageShack.us

Do góry
Strona 5 z 13 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, pacyfista, Sensei, kemp, Lukasz111, DePito, VVega, forty, Zaixi, wHiTe_StAr, alfa, akagi, 11kera11, Maxi), 3147 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584771 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07