Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#509518 - 06/03/2006 20:14 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
krochmal Offline
stranger

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 14
miedz zagrala tragicznie caly mecz a nie tylko 2 polowe jak sadza niektorzy prowadzenie do przerwy dal im shevcenko fantastycznymi interwencjami w bramce.
wiadomosc z ostatniej chwili
sanecki nie jest juz trenerem miedzi
zastapi go trener ktorejs z grup mlodziezowych slaska wroclaw, w koncu nastapila ta zmiana tylko czy nie za pozno (chociaz lepiej pozno niz wcale)

Do góry
Bonus: Unibet
#509519 - 10/03/2006 06:35 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Piotrkowianin-Kiper - Miedź Legnica
Mecz: sobota - 19:30 - hala Relax w Piotrkowie
Typ: Zwycięstwo Piotrkowianina-Kipera

Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo gospodarzy. Czekałem (czekaliśmy) dość długo na wystawienie kursów w baw i wreszcie są. 1,5 nie wygląda olśniewająco ale jak na pewny mecz (szacuję 97-98 procent) nie jest to też zły kursik. Ja już zagrałem i kurs na razie nie spadł. Proponuję brać szybko bo przelicznik może spadać.
Typuję: 4-5 bramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Do góry
#509520 - 11/03/2006 09:37 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Witam wszystkich po ponad tygodniowej nieobecności na forum.

Wekendowa kolejka nie jest łatwa do typowania ,ciężko mi wskazać przysłowiowego "pewniaka" wartego gry za najwyższa pieniądze - według mojej prywatnej opinii oczywiście

Zdecydowałem się zagrać tylko jedno spotkanie za medium stake...

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Miedź Legnica

under 60.5 @1.85 BAW

Już wyjaśniam dlaczego akurat taka predykcja z mojej strony :

1.Przeglądając ofertę , ta linia od razu rzuciła mi się w oczy.Impuls,intuicja podpowiada mi ,żeby zagrać ten typ.
2.Dla obu drużyn jest to mecz o tzw.4 punkty.Kiper zajmuje ostatnie miejsce w tabeli natomiast Miedź Legnica przedostatnie.Zwycięzca tego spotkania zachowuje jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie się w lidze , bez konieczności grania w barażach...a więc jest o co grać !
3.Liczę ,że waga tego meczu trochę sparaliżuje graczy obu zespołów i będą pojawiały się niewymuszone błędy , niecelne rzuty czy głupie straty.
4.Piotrkowianin jest piłkarsko na dzień dzisiejszy zdecydowanie lepszym zespołem od Miedzi , jednak zmiana trenera u legniczan , mam nadzieję pozytywnie wpłynie na mentalność zawodników.Coach gości odpowiednio zmotywuje swoich zawodników by podjęli walkę z Kiperem i zagrali o zwycięstwo,a to będzie gwarancją zaciętego spotkania ,w którym under 60.5 ma szanse powodzenia...

Pozdrawiam
palazzi

WYNIK : 31:27


Edited by palazzi (11/03/2006 21:22)

Do góry
#509521 - 11/03/2006 20:51 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
Quote:

Piotrkowianin-Kiper - Miedź Legnica
Mecz: sobota - 19:30 - hala Relax w Piotrkowie
Typ: Zwycięstwo Piotrkowianina-Kipera

A jednak były niezwykłe nerwy. Kiper do przerwy przegrywał 13:16 i wydawało się, że ambitnie walcząca Miedź to spotkanie wygra. Piotrkowianie zmienili obronę z 6-0 na 4-2 i przyniosło to efekt. Od stanu 23:23 rzucili 6 goli z rzędu i ostatecznie wygrali 31:27.

PS: Widziałem, że nieźle typ na Kipera musiał być grany skoro przed meczem kurs zleciał do 1,35

Pozdrawiam.

Do góry
#509522 - 15/03/2006 14:58 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
18 marca 2006
Extraklasa - mężczyźni, Polska
14:00 Miedź Legnica 1.71
X 10.50
Wisła Puławy 2.20

14:00 MMTS Kwidzyn 1.10
X 16.50
AZS AWFiS Gdańsk 6.10

14:00 Olimpia Piekary Śl. 2.35
X 12.00
Chrobry Głogów 1.60

14:00 Śląsk Wrocław 1.35
X 16.00
Piotrkowianin-Kiper 2.80

14:00 Traveland Olsztyn 2.80
X 16.00
Zagłębie Lubin 1.40

14:00 Wisła Płock 1.40
X 14.00
Vive Kielce 2.90

Do konca 3 kolejki wlacznie z ta,kursy pochodza z BAW oczywiscie:)

Do góry
#509523 - 18/03/2006 12:39 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Na dzisiaj bardzo ciekawą linie wystawił BAW w spotkaniu...

MMTS Kwidzyn - AZS Gdańsk over 55.5

Derby Pomorza - tak można w skrócie określić ten pojedynek.Kwidzynianie o 17:00 podejmują na swoim placu przybyszów z Gdańska. MMTS zajmuje obecnie 5 lokatę z dorobkiem 17 punktów - sytuacja jest niebezpieczna gdyż tuż za plecami mają Śląsk Wrocław ( 17 pts) oraz Olimpię Piekary Śląskie ( 16 pts )."Groszki" zrobią na pewno wszystko ,żeby ten mecz wygrać...ale taki sam cel obrali sobie również Akademicy z Gdańska ! AZS zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 12 punktów i dzieli ich tylko "oczko" różnicy od okupującego 8 lokate Travelandu Olsztyn ( 8 miejsce to ostatnie miejsce premiowana wejscie do playoff'ów rozgrywanych o mistrzostwo).Patrząc na statystyki w ostatnich meczach nasuwa się na myśl granie under...jednak ja to widzę zupełnie inaczej ...

1.Kwidzyn u siebie gra bardzo ofensywny handball.Na mecze przychodzi cała hala.Gospodarzom b.pomaga publika ,której to doping po Płocku , Kielcach i Chrobrym Głogów jest najlepszy w kraju.
2.Z defensywą jest u nich nie najlepiej.Mają dosyć duże braki ,które wierzę ,że będą wykorzystywali gracze z Gdańska;.
3.Brak jest jakichkolwiek osłabień zarówno wśród gospodarzy jak i gości.
4.Waszkiewicz ( coach Kwidzyna ) i Nowiński ( coach Gdanska ) to bardzo dobzi przyjaciele.Wiele lat spędzili w Gdańsku wspólnie prowadząc ówczesne Wybrzeże Gdańsk ,DGT Gdansk itd.Sądzę ,że oboje tak umotywują swoich zawodnikow aby było widowisko !

Wierzę że będzie to ofensywne spotkanie ! Obie drużyny mają więcej atutów w ataku aniżeli w defensywnie. AZS posiada najskuteczniejszego zawodnika ekstraklasy Mateusza Jachlewskiego ,jest Łukasz Masiak ( kiedyś za juniora gralem przeciwko niemu - to taka mala dygresja ) są inni mlodzi zawodnicy ,którzy potrafią grać w piłkę ręczną.Wierzę ,że obie ekipy pójdą na wymianę ciosów.Jeśli Kwidzynanie odskoczą na początku spotkania na 2-4 bramki to szanse powodzenia overa są duże....

Do góry
#509524 - 18/03/2006 13:03 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Wisła Płock - Vive Kielce -3.5 Wisła Płock @1.85

Każdej drużynie grającej w hali "Chemika" jest strasznie ciężko urwać jakiekolwiek punkty gospodarzom...a już szczególnie trudno przychodzi to kielczanom ! Pomiedzy kibicami jest "wojna" ( chociaż teraz jest już bardziej kulturalnie aniżeli kiedyś ).Płocczanie "nie przepadają za sympatykami z Kielc i vice versa.Hala na meczach z Vive jest zawsze wypełniona po brzegi , nie inaczej będzie i dzisiaj.W trakcie meczów z Kielcami panuje niesamowity tumult.Doping ,krzyki ,często sędziowie nie panują nad grą.Nie raz się zdarzało,że pod wpływem kibiców(wyzwiska , nieparlamentarne epitety )arbitrzy zmieniali decyzje na korzyść płocczan Ludzie często płacąc za bilet muszą siedzieć z konieczności ...na schodach,bo brakuje miejsc na trybunach,ale i tak gorąco dopingują gospodarzy.Płocka hala to ogromny atut Wisły,mają ją "bardzo dobrze ograną" ,w lidze mistrzów pokonali THW Kiel,a więc to samo mówi za siebie...
Zawodnicy niesamowicie sprężają się na mecze z Vive Kielce.To dla nich prawdziwe wyzwanie!Rozmawiałem wczoraj z kapitanem płockiego zespołu - Andrzejem Marszałkiem ,który powiedział : "Chcemy ich "popchnąć" jak najwyżej się da ! " Ma to być rewanż za 8 bramkową porażkę w poprzedniej rundzie w Kielcach , gdzie płocczanie zdziesiątkowani kontuzjami pojechali do Kielc praktycznie rezerwami.
Jeśli chodzi o składy to w Płocku będzie brakowalo reprezentacyjnego skrzydłowego - Aadama Wiśniewskiego.Zastąopi go Artur Niedzielski i wierzę ,że sprosta zadaniu.Ma z Kielcami "rachunki do wyrównania" , kiedy to rok temu w trakcie meczu playoff z Kielcami dostał niesłusznie karę meczu czyli tzw."krzyż" .Ale mimo tego ,że Wisła od 40 minuty grała w 6 przeciwko 7 zawodnikom z Kielc , wygrali i awansowali do finału ! Kielce natomiast wystąpią bez Tomasza Rosińskiego , który od blisko 1.5 miesiąca pauzuje.To duża strata , ponieważ były gracz Śląska Wrocław stwarzał duże zagrożenie z drugiej linii.W ogóle sądzę, że kielczanie będą mieli problemy z rzutami z 9 metra.Nikulenko to typowy rozgrywający , potrafi czasem zaskoczyć niekonwencjonalnym rzutem z biodra bądź odchylenia,jednak nie sądzę ,żeby stał się głównym egzekutorem Vive.Leworozgrywający Paweł Podsiadło to zawodnik,który ma 20 lat.Zapowiada się na duży talent...ale mam jakieś dziwne wrażenie ,że Kuptel z Twardym nie dadzą mu poszaleć dzisiaj.Podbnie jak praworozgrywjącemu Jura Hiliukowi - jemu zawsze w Płocku się ciężko grało.Zostają skrzydła...ale jak tu grać szeroko skoro hala wąska ? Na pewno wiele piłek będzie kierowanych do kołowego - Radka Wasiak - b.dobry obrotowy, na pewno wciśnie kilka bramek i "wymusi" karne...jednak to i tak za mało na Wisłe - wedlug oczywiście mojej prywatnej opinii.

Przewiduję zwycięstwo Płocka różnicą 4-6 bramek...

Do góry
#509525 - 25/03/2006 10:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
sprobuje zainteresowac dzisiaj meczem CHROBRY GLOGOW - WISLA PLOCK, choc prawdziwych kibicow nie potrzeba sklaniac do zainteresowania takim widowiskiem. Zdecydowanie mecz kolejki, druzyna Wisly Plock w poprzedniej kolejce pokonala u siebie Vive Kielce i wyszla na prowadzenie w lidze, zeby utrzymac te prowadzenie przed playoff musi dzisiaj wygrac w Glogowie, a przeciez Chrobry to druzyna ktora spisuje sie w tym sezonie znakomicie, przegrala jak do tej pory tylko 3 spotkania, a na dodatek jest niepokonana na wlasnym parkiecie co pokazuje sile tego zespolu.

Wisla Plock na pewnoe nie odpusci tak samo jak druzyna gospodarzy, moim zdaniem umiejetnosci techniczne zdecydowanie po stronei Wisly Plock, gdzie graja zdecydowanie lepsze indywidualne umiejetnosci jak chocby w osobach Wleklaka, Wusztera, Zolotenki, Wicharego, Marszalka, Wisniewskiego czy Kuptela, Titova i Szczuckiego. Chrobry to przede wsyztskim ogromna ambicja do walki, pelne zaanagazowanie na boisku czego niemozna odmowic takze zespolowi z Plocka w waznych meczach a przeciez takim waznym meczem jest spotkanie z Chrobrym.

Mecz zapowiada sie arcyciekawie i pwoinien byc promocja polskiego szczypiorniaka, w takim meczu emocji nie powinno zabraknac. Delikatnie slanialbym sie ku aktualnyym mistrzom Polski z Plocka, kurs w granicach 1,80-1,90 ale naprawde zapraszam do dyskusji na temat dzisiejszego meczu kolejki.

Do góry
#509526 - 25/03/2006 11:54 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Może ja skrobnę parę zdanek na temat tego meczu skoro Gregorian zaprasz do dyskusji

To co gra ,ostatnimi czas Płock to katastrofa - inaczej tego nazwać nie można.Do meczu z Kielcami myślałem,sądziłem,wierzyłem ,że grają tak na pół gwizdka bo płocczanie tak mają ,że nie grają na 100% w meczach z zespołami słabszymi.
Jednak po tym co ujrzałem , tydzień temu w meczu Vive stwierdzam ,że ten zespół jest słaby ! Pierwszego do kasacji bym dał "trenera" Kisiela.Są układy i układziki w klubie dlatego pierwszy coachem zrobili byłego zawodnika i kapitana drużyny ,jednak on z prowadzeniem zespołu nie ma nic wspólnego! Tak "uwstecznić" zespół to duża sztuka.Kompletnie zero jakiegoś autorytetu w drużynie podam przykład :
" 25 minucie meczu z Kielcami wziął czas dla swojej drużynie po stracie bramki ( Marszałek wpuścił bramke ), Kiesiel miał do niego pretensje - a Marszałek go po prosstu " skurwil " i tyle było jego gadania ".I co to za trener ? Ni e ma go co porównywać do Zajączkowskiego czy tak nielubianego w Płocku Bogdana Kowalczyka.

Druga sprawa : nie będzie grał Wiśniewski i Szczucki - to tak do apropo postu Gregoriana.

Trzecia sprawa : Brak prawego rozegrania.Titov to niech się weźmie lepiej za rzucanie palantówką,a nie piłką do ręki.A Matysik wiecznie kontuzjowany - kupili człowieka co ma całe kolano w śrubach , pogruchotane i jak on ma grać na zawodach najwyższej rangi jak z Chrobrym ?

Ehh...gdyby nie Wleklak , Złoty , Wuszter i Wichary to nie wiem jakby oni dalej funkcjonowali.

Podsumowując nie gram tego meczu - "na dwoje babka wróżyła",ale jak od samego początku Chrobry wyłączy Wleklaka z gry ( plaster na całe spotkanie ) to będą mieli b.ułatwione zadanie.Wleklak nie tylko dla mnie , ale dla większości ludzi co przychodzą w Płocku na ręczną to połowa wartości drużyny !

Pomimo ,że jestem z Płocka to chciałbym ,żeby Mistrza zdobyło Vive Kielce - mam już dość patrzenia na to jak prezes Dmoszyński robi przekręty pod stołem , pompując kase w kopaczy( połowa drużyny to serbowie kupieni za pół darmo ),a na wzmocnienia w ręke "nie ma pieniędzy".Bertus Servaas to prezes z prawdziwego zdarzenia.Jeździ z zespołem na każde mecze ,zasiada w szaliku Vive na meczach ,stawia Kielcom nową hale ,jest b.szanowany w Płocku(gdzie zawsze Vive dostaje całą garść wyzwisk ,gwizdów itp ) jedynie Servaas zawsze dostaje brawa - jednym słowem należy się jemu zespołowi Majster chociażby za to...(już dawno nie widziałem w polskiej piłce człowieka,który tyle pieniędzy zainwestowałby w rozwój polskiego handballu).

To tyle ode mnie , trochę może nie na temat dzisiejszej kolejki , ale...
pozdrawiam
palazzi


Edited by palazzi (25/03/2006 12:00)

Do góry
#509527 - 26/03/2006 14:59 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Chrobry Głogów - Wisła 26:28(12:13)

Chrobry: Kotliński, Pitoń ; M. Jurecki (6), Różański (4), Piwko (4), Marciniak (3 - 1/1 z karnego), Kuta (3), B. Jurecki(3), Piotrowski (2), Świtała (1), Łuczyk

Wisła: Góral, Wichary ; Wuszter (10, 1/2 z karnego), Niedzielski (5), Wleklak (4), Kuptel (3), Szyczkow(2), Zołoteńko (2), Titov (1), Paluch (1), Świerad, Twardo, Witkowski

Upomnienia: Różański, Marciniak, Jurecki M.(Chrobry) oraz Niedzielski, Wuszter, Zołoteńko (Wisła)

Kary: Chrobry - 16 min. (Łuczyk, Marciniak, Kuta i Jurecki B. po 4 min.), Wisła - 12 min.(Titov,Szyczkow, Witkowski, Wuszter, Zołoteńko i Twardo po 2min.)

Sędziowali: Marek Majka (Gliwice) i Grzegorz Wojtyczka (Chorzów)

Widzów: 2000 (w tym 25 z Płocka).

Do góry
#509528 - 26/03/2006 15:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
Quote:

Matysik wiecznie kontuzjowany - kupili człowieka co ma całe kolano w śrubach , pogruchotane i jak on ma grać na zawodach najwyższej rangi jak z Chrobrym ?
Pomimo ,że jestem z Płocka to chciałbym ,żeby Mistrza zdobyło Vive Kielce - mam już dość patrzenia na to jak prezes Dmoszyński robi przekręty pod stołem , pompując kase w kopaczy( połowa drużyny to serbowie kupieni za pół darmo ),a na wzmocnienia w ręke "nie ma pieniędzy".Bertus Servaas to prezes z prawdziwego zdarzenia.Jeździ z zespołem na każde mecze ,zasiada w szaliku Vive na meczach ,stawia Kielcom nową hale ,jest b.szanowany w Płocku(gdzie zawsze Vive dostaje całą garść wyzwisk ,gwizdów itp ) jedynie Servaas zawsze dostaje brawa - jednym słowem należy się jemu zespołowi Majster chociażby za to...(już dawno nie widziałem w polskiej piłce człowieka,który tyle pieniędzy zainwestowałby w rozwój polskiego handballu).




Ustosunkuje sie do wypowiedzi mojego poprzednika.

Po pierwsze Pan Dmoszynski nie jest biznesmenem tak jak Pan Bertus Servaas ktory ma wlasna firme i jest glownym sponsorem klubu a zarazem prezesem. Dmoszynski jest prezesem i musi rozsadnie gospodarowac pieniedzmi jakie dostaje od sponsora Orlenu. Z tego co pamietam to nawet sponsor Orlen chcial rozwiazac pilke reczna w Plocku, z powodu tego ze sponsorowanie recznej nie przynosi zadnego efektu, poniewaz brak jest jakiejkolwiek telewizyjen relacji gdzie sponsor moglby sie wypromowac i zyskac. Jednak dzieki rozmowom zarzadu klubu i zmianie prezesa Orlenu sytuacja zostala wyjasniona a pilka reczna w Plocku pozostala i na pewno pozostanie.

Twierdzisz ze prezes Dmoszynski robi przekrety pod stolem, pompujac kase w kopaczy a na wzmocnienie w reke to nie ma pieniedzy. Interesuje sie sportem i interesuje sie pilka nozna, od kilku lat sledze druzyne Wisly Plock w pilke nozna i moge ci oswiadczyc z calym przekonaniem ze zespol Wisly Plock nie robi transferow gotowkowych, a jesli juz robi to za bardzo male pieniadze, wszytskie transfery sa na zasadzie wolnego transferu wiec nie wiem jak mozesz pisac o pompowaniu calej kasy w kopaczy. Jesli chodzi ci o zarobki pilkarzy noznych, to zarabiaja oni tyle co srednio inni zawodnicy w innych klubach, oczywiscie poza najlepszymi Legia, Wisla Krakow, Amica czy nawet Korona.

Chwalisz prezesa Vive ale wez pod uwage ze jest on prezesem tylko i wylacznie jednej sekcji sportowej wiec moze pozwolic sobie na jezdzenie na kazdy mecz, prezes Dmoszynski ma dwie sekscje sportowe pilke nozna i pilke reczna w jednym klubie i jest prezesem klubu, natomiast w Kielcach zespoly Vive Kielce i Korony Kielce to zupelnie dwa inne zespoly i kluby.

Zespol pilki recznej w Plocku ma bardzo dobry sklad mysle ze najlepszy w Polsce jaki moze miec na chwile obecna, wiadomo jest ze trudno jest kupic zawodnika do Plocka z Vive Kielce czy na odwrot bo wiadomo ze te zespoly ze soba rywalizuja. Al eprzeciez np poztyskanie bramkarza Wicharego bylo swietnym posuniecie m i na pewno nie mozna tego zalowac, a przypominam sobie jak klub oglosil ten transfer to wy kibice w Plocku ppisaliscie na forach ze to blad ze po co wam trzeci bramkarz jak jest Marszalek i Goral, tyo teraz macie odpowiedz ze byl to bardzo dobry transfer. Matysik z tego co pamietam przyszedl za darmo, klub zaplacil za jego leczenie i zainwestowal w niego pomogl temu pilkarzowi, gdyz mial wielkie problemy zdrowotne, klub z Plocka mu pomogl i czekal na rozwoj wypadkow, mysle ze to tez bardzo dobre posuniecie, ze nie odsuneli sie od zawodnika.

Jak sobie dobrze przypominam to za prezesa Dmoszynskiego w Plocku graly prawdziwe gwiazdy polskiego szczypiornika w Wisle Plock, w jednym sezonie sklad Wisly wygladal imponujaco, gral Jurasik, Szmal, Lijewski, Marszalek, Wleklak, i wiekszosc tych zawodnikow co graja teraz, i co ? i zespol z tego co pamietam to nie zdolal zdobyc mistrzostwa Polski,a przeciez mial zdecydowanie najsilniejszy zespol w lidze i najwieksze gwaizdy a do reprezentacji bylo powolywanych nawet 7 czy 8 zawodnikow z Plocka ! Zatem dziwie sie ze mowisz ze prezes Dmoszysnki nie robi transferow do szczypiorniaka. Przeciez te wszystkie gwiazdy zarabialy mnostwo pieniedzy a celu nie osiagnely, zarzad na pewno zrobil co mogl, sprowadzil najelpszych zawodnikow w Polsce wiec nie mozesz miec pretensji do zarzadu. A na chwile obecna to Plock ma naprawde bardzo bardzo silny zespol, mysle ze na dzien dzisiejszy nie mozna miec juz silniejszego skladu, przeciez wiadomo ze Jurecki z Chrobrego nie przejdzie do Plocka bo odchodzi do Magdeburga, a zawodnicy z Vive tez nie beda grali w Plocku, bo beda grali albo w Vive albo wyjada zagranice, a taki zawodnik jak Kubisztal z tego co pamietam w tym sezonie mial przejsc do Plocka ale odmowil, klub sie dogadal z Zaglebiem Lubin, ale Kubisztal odmowil z tego wzgledu ze jego zona gra tez na bramce w Zaglebiu Lubin i nie chcial sie z nia rozstawac, o czym bylo glosno przed sezonem.

Uwazam ze jako kibic z Plocka jestes niesprawiedliwy, i szczerze przyznaje ze dziwie sie takiej opinii z twojej strony. Ja jestem obiektywny i obiektywnie przedstawilem ci sytuacje

Do góry
#509529 - 02/04/2006 19:04 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Gregorian :

Cała "wiedza" jaką przekazałeś w poprzednim poście opiera się tylko i wyłącznie o artykuły prasowe.

Nie będę z Tobą dyskutował , bo po prostu nie znasz realiów i co tu dużo ukrywać , bez obrazy ,ale nie masz pojęcia o sytuacji w klubie.

Cześć


Edited by palazzi (02/04/2006 19:06)

Do góry
#509530 - 10/04/2006 16:17 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Hajzel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 6402
Skąd: Final Table
Quote:

Gregorian :

Cała "wiedza" jaką przekazałeś w poprzednim poście opiera się tylko i wyłącznie o artykuły prasowe.

Nie będę z Tobą dyskutował , bo po prostu nie znasz realiów i co tu dużo ukrywać , bez obrazy ,ale nie masz pojęcia o sytuacji w klubie.

Cześć




Gregorian ma sporo racji

Do góry
#509531 - 21/04/2006 21:33 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Olimpia Piekary Śląskie - Vive Kielce

over 52.5 @1.85 @BAW

1.Według mojej opinii analityk BAW zasugerował się wynikami z rundy zasadniczej,gdzie w obu meczach padło po 52 bramki.Nie wiedział chyba jednak , że wtedy Olimpia grała bez 3-4 podstawowych zawodników,a więc siła w ataku była zdecydowanie mniejsza.
2.Olimpia teraz w komplecie - kontaktowałem się z klubem z Piekarem i uprzejma Pani odpowiedzialna za sprawy sportowe poinformowała,że wszyscy zawodnicy są zdrowi
3.W zespole pełna moblizacja , Piekary tanio skóry nie sprzedadzą na pewno będą się starały przynajmniej na początku "być na kontakcie" z Kielczanami ,a więc te 23-25 bramek są w stanie rzucić,a Wasiak i spółka wierzę ,że o reszte się zatroszczą

Pozdrawiam
palazzi

WYNIK : 27 : 38


Edited by palazzi (23/04/2006 16:21)

Do góry
#509532 - 21/04/2006 22:08 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Kwidzyn - Zagłębie Lubin

under 55.5 @1.85


1.Zapowiada się typowy mecz walki !
2.Jedni i drudzy wiedzą ,że klucz do przejścia do następnej fazy rozgrywek tkwi właśnie w pierwszym meczu.
3.Dla kwidzyniana i lubinian stawka wysoka ,co mam nadzieję wymusi sporo błędów.
4.Spodziewam się zaciętej szarpanej gry z obu stron , nie sądzę,żeby to było arcyciekawe spotkanie do oglądania z poziomu trybun...tak to widzę

PS.Z racji tego ,że nie wiem jak będzie BAW rozliczał mecze ,radzę ubezpieczyć się postawieniem na X w tym meczu.Co prawda nie mogłem znaleźć na ZPRP zasad rozgrywania play offów,ale wydaje mi się (oczywiście mogę się mylić,więc w razie czego poprawcie mnie) ,że w przypadku remisu jest dogrywka(a BAW nie podał przy meczach czy rozlicza z dogrywką czy bec),bo grają systemem pierwsze spotkanie u drużyny zajmującej niższe miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej,a drugie i ewentalnie trzecie u przeciwników.

WYNIK : 25:29


Edited by palazzi (23/04/2006 16:27)

Do góry
#509533 - 21/04/2006 22:44 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
przy remisie jest dogrywka, a betandwin liczy wynik po 60 minutach gry bez dogrywki

Do góry
#509534 - 21/04/2006 23:13 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
palazzi Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2003
Postów: 909
Skąd: Płock
Quote:

przy remisie jest dogrywka, a betandwin liczy wynik po 60 minutach gry bez dogrywki




Dzięki za odpowiedź.

Tak czy tak rekreacyjnie zagram sobie X po @10.00 w BAW.
Mecz powininen być na styku,a nóż będzie potrzeba dodatkowych 2x5 minut żeby wyłonić zwycięzce...

Do góry
#509535 - 07/05/2006 09:14 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Kaktus_lbn Offline
old hand

Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
Wisla Plock]/b] - Zaglebie Lubin @1.20

Plock wygrał wczoraj 2 bramkami (28:26), gdyz jak sam trener wspomnial Plock sam pozwolił na dogonienie sie poprzez poluzowanie szykow obrony, ale cały mecz byl kontrolowany przez gospodarzy i nikt nie watpi ze po dniu dzisiejszym Wisla bedzie juz w finale.

Aktualny stan rywalizacji 1:1

Aktualny stan

Vive Kielce - Chrobry Głogów @1.20

Podobna sytacja jak wyzej z tym, ze Vive poprostu rozbiło gości bodajze 9 bramkami (28:19). Rowniezj jak w przypadku Wisly aktualny stan rywalizacji to 1:1 a w Kielcach myślą juz o finale.

Do góry
#509536 - 07/05/2006 17:23 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
54 minuta, Vive przegrywa 20-27, tragedia

Do góry
#509537 - 07/05/2006 17:32 Re: Polska Ekstraklasa - Mężczyźni
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
no i mamy wielka ogromna niespodzianke

W finale polskiej pilki recznej mezczyzn zagra

Wisła Płock i Chrobry Głogów !!!!

Gratulacje dla zespolu z Głogowa za zdobycie historycznego medalu w mistrzostwach Polski i za sprawienie niespodzianki pokonujac w polfinale zespol z Kielc

Po raz drugi z rzedu Vive Kielce bez udzialu w finale !!!!

Gratulacje dla zespołu z Płocka który pokazał że faworyt także musi być skoncentrowany na swojej grze

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, akagi, Sensei, VVega, Lukasz111, burbon, 11kera11, igea23, Zaixi, wHiTe_StAr), 3442 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584265 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07