Opcje tematu
#4884989 - 31/08/2011 05:07 Eurobasket 2011
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Juz jutro zaczyna sie najwieksza impreza koszykarska w tym roku. W obliczu lockoutu w NBA tez mozliwosc obcowania z graczami NBA w ich narodowych barwach. Turniej odbywa sie na Litwie. Po raz pierwszy w powiekszonej formule z 16 do 24 zespolow i tylko dlatego mozemy ogladać nasze Orly na tej imprezie, gdyz w eliminacjach polegli w Belgami i Gruzja.

Faworyci: Hiszpania...a potem Francja..Serbia, Rosja, Turcja Litwa.

Oficjalna strona turnieju: http://www.eurobasket2011.com/

Transmisje ze spotkan Polakow na TVP2, a z 31 innych na TVP Sport.

Zapraszam do tematu, oferta calkiem spora mozna cos ciekawego wyhaczyc.

Do góry
Bonus: Unibet
#4885052 - 31/08/2011 05:22 Re: Eurobasket 2011 [Re: Mak0ss]
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Moje przemyslenia co do pierwszego dnia:

Hiszpania - Polska

Pierwszy mecz turnieju to spotkanie glownego faworyta do zlota z nasza rezprezentacja. Polacy bez wszystkich czolowych graczy - Gortat, Lampe, Ignerski, Logan. Nie wyglada to zbyt rozowo, o sile naszej rezprezentacji maja stanowic teraz Kelati, Berisha, Hrycaniuk, Szewczyk oraz Koszarek.
Z kolei Hiszpani naszpikowani gwiazdami z bracmi Gasol, Ibaka, Navaro i Rudym Fernandezem na czele. Roznica pomiedzy dwiema ekipami to przepasc.
Turniej bardzo wyczerpujacy 5 spotkan w ciagu 6 dni stad spodziewam sie sporej rotacji ze strony Hiszpanow ktorzy nie beda musieli sie specjalnie spinac i trzymac wyjsciowej piatki. Z kolei Polakom brakuje ewidetnie umiejetnosci by przeciwstawic sie mocnej druzynie z plw. Iberyjskiego. Stad moje typy to:

Pau Gasol
under 19,5 pkt
1.85 betsafe

Szeroki sklad, brak cisnienia. max 20 minut na parkiecie. Ma kto zdobywac punkty w tej druzynie.

Adam Hrycaniuk
under 10,5 pkt

Z calym szacunkiem dla Adama, w rywalizacji z podkoszowymi hiszpanskimi nie ma wielkich szans

Szewczyk
under 12,5 pkt
1.85
Podobne uzasadnienie jak z HYrycaniukiem

Berisha
under 10,5
1.85
Ciekawy zawodnik, tylko czy trafi az 6 rzutow? Mysle ze moze miec ciezko zeby wypracowac mu pozycje, a pozycja za 3 oddala sie w Europie i juz nie trafia sie tak latwo jak kiedys.


Z pozostalych spotkan:

Tony Parker
under 19,5 pkt
1.85

Analogiczny mecz do ESP - POL, odbedzie sie o 16.45 . Francja Lotwa. Francja bardzo szeroki sklad, Lotwa niezbyt wymagajaca, nie trzeba sie spinac


To moje glowne picki.

Pozostale ciekawe ktore gram w roznych kombinacjach.

Ilyasowa under 15,5 Trener Turkow tez lubi porotowac, kto rzucac ma wiec powinno wystarczyc.

Nowitzki under 21,5 Jak na Europe b. wysoka linia, Dirk to wielka gwiazda, ale mysle ze bedzie probwa podwojen i troche punktow zdobeda jego koledzy.

Eliahu under 16,5 Kiedys zapowiadal sie lepiej imho. Mocno chimeryczny, a linia dosc wysoka.

Jasikievicius under 8,5 pkt. Litwa szeroki sklad, Sarunas bedzie zmienial sie z Kaukenasem. Poza tym nie oddaje duzo rzutow.

Teodosic over 12,5
Jedyny over ktory sprobuje. Miros lubi rzucac, trojki, wjezdza pod kosz, wymusza wolne. Serbia od razu ma ciezki mecz z Wlochami. Kreowany na lidera rezprezentacji ma od razu szanse sie wykazac.

Pozdrawiam i prosze o komentarze do typow wink

Do góry
#4885580 - 31/08/2011 15:17 Re: Eurobasket 2011 [Re: Mak0ss]
silver Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2002
Postów: 1461
Skąd: Koszalin
sparingi

mysle ze sie przyda,wyniki meczow sparingowych druzyn bioracych udzial w mistrzostwach

Do góry
#4886559 - 01/09/2011 00:31 Re: Eurobasket 2011 [Re: Mak0ss]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
A czy jakaś telewizja dostępna w Polsce pokaże szerzej mistrzostwa?
Próbowałem przez chwilę znaleźć jakiś plan transmisji ,ale wstępnie nic ciekawego nie widzę.

Do góry
#4888554 - 02/09/2011 00:56 Re: Eurobasket 2011 [Re: Mak0ss]
Rosati Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2009
Postów: 3638
Sport1 mecze Niemiec.

Do góry
#4896352 - 05/09/2011 14:36 Re: Eurobasket 2011 [Re: Mak0ss]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Polska - Wielka Brytania 1 @1.5

Patriotycznie ale myślę że też z głową. Nasi są w piekielnym gazie i ciężko było by sobie wybaczyć - gdyby po wczorajszym wygranym thrillerze z wicemistrzem świata, poprostu "wmoczyć" z przeciętniakiem. Ilyasova trochę nie w formie(i tak 14 pkt.) ale można powiedzieć że go zatrzymaliśmy, to samo z Asikiem. Turkoglu całkowicie odjechał w czwartej kwarcie, jednak jego indywiduale nie wystarczyły.

Brytyjczycy to zespół słaby, momentami przy wspomaganiu Denga nawet przeciętny. Potrafią zebrać, rzucić ale są w zupełnie mniejszym gazie niż my.

Wyprzedzamy dzisiejszego rywala w drodze do drugiej rundy grupowej prawie w każdej statystyce - prócz zbiórek, skuteczności rzutów wolnych, bloków, przechwytów.

Na chwile obecną, spadki na Polskę w każdym buku.

Mamy więcej graczy ciekawych ofensywnie, chociaż lepiej niż z Turcją ciężko będzie zagrać - ale póki co na awans wystarczy w 100%.

Do góry
#4896492 - 05/09/2011 16:48 Re: Eurobasket 2011 [Re: Tekken]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29918
Finlandia - Czarnogóra

Wirtuozem kosza nie jestem, jeśli chodzi o typowanie. Proponuję stawkę niską. Moim typem jest tutaj zwycięstwo Finów. Skandynawowie szybko rozgrywają, chyba coś w rodzaju run&un jak to za 'wielką wodą' mawiają. Defensywa gości to wielka niewiadoma, albo i wiadoma, bo prezentowali się słabo. Myślę, że jak gospodarze ograniczą tego (chyba) Petkovica, to powinno spokojnie wygrać.
Nie wiem czy jest to jakaś argumentacja, ale Finom powinno zależeć bardziej na wygranej. Oni mają jeszcze szanse na wyjście. Czarnogóra już ich nie ma, ale to właśnie może być powodem luźnej gry z obu stron. Może więc OVER :> Ja liczę, że Finowie nie zmarnują okazji i wygrają, nawet więcej niż 10 punktami.

typ: Finlandia (Suomi,Finland) 1,72 Redbet 2/10

z drugiej strony gdyby była możliwość zagrania over/under w tymże buku to pewnie poszedłby over.

Do góry

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Irek, Dante12, Lukasz111, poozon, VVega, Zaixi, FanJagi, wHiTe_StAr, DePito), 3038 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45051 Tematów
5584868 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07