Strona 18 z 23 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 22 23 >
Opcje tematu
#477594 - 26/01/2006 14:48 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Toronto - Buffalo

Nie żebym się znał na NHL specjalnie, ale coś sobie wykombinowałem i chcę poszukać potwierdzenia u Was. Chce rozpocząć progresję na wygraną Liści, ale też liczę, że dziś ją skończę ;-). Buffalo straciło Connollego, Toronto ma za sobą sześć porażek. To wystarcza, żeby mnie skusić do rozpoczęcia gry i stawiania dziś na wygraną Mapple Leafs. Nie wiem jednak jak przedstawia się sytuacja w tym zespole, tzn jaka jest atmosfera i nastawienie graczy. Czy są zmotywowani do wygrania wreszcie? Czytałem wypowiedzi ich trenera, ktory twierdzi, ze gra wyglada coraz lepiej i kwestia czasu jest odnoszenie zwyciestw, czytałem też, że jego pozycja jest zagrożona. Pytanie teraz czy zespół jest z nim czy przeciwko.....

Hm, jak to widzicie experci?

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
Bonus: Unibet
#477595 - 26/01/2006 14:50 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
thomas jak bedzie to dobrze jak nie bedzie a wynik bedzie korzystny dla nas to super ciekawe co zrobia w przypadku gdy CGY przegra dwoma

podobnie jak ralph to co zagram na noc podam w godzinahc wieczornych

Do góry
#477596 - 26/01/2006 15:00 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Co do Toronto to już pisałem kilka razy, że na tej drużynie będzie się można przejechać w tym sezonie. Początek fatalny ,później trochę lepiej a teraz znowu padlina. Nie myślałem jednak, że PO w tym sezonie dla Liści będzie aż tak zagrożony...Ja bym naprawdę na Toronto uważał. Sześć porażek z rzedu to jeszcze w NHL "normalka", bo jak drużynie nie idzie a ma w tym okresie trochę więcej spotkań, to "kryzys" się pogłębia. Inna sprawa ,że w Toronto od początku sezonu nie działo się ciekawie. Buffalo to inna bajka. Nikt im nie dawał raczej szans a chłopcy grają jak z nut...
Dla mnie jak na razie mecz nie do grania. Poczekam co kumpel z Kanady napisze a wtedy się będę zastanawiał...
Pozdr

Do góry
#477597 - 26/01/2006 15:22 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Dzięki Ralph. Mam jeszcze nadzieję na opinie innych.

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*

Do góry
#477598 - 26/01/2006 15:28 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Krzysiekow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2004
Postów: 7408
Skąd: Busch Stadium
Quote:

thomas jak bedzie to dobrze jak nie bedzie a wynik bedzie korzystny dla nas to super ciekawe co zrobia w przypadku gdy CGY przegra dwoma

podobnie jak ralph to co zagram na noc podam w godzinahc wieczornych






Jesli bedzie tak to nawet skubance sie nie przyznaja ze zrobili blad wezna kaske i bedzie wszystko ok - mialem juz taki przypadek u nich

Do góry
#477599 - 26/01/2006 15:40 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Kemper Offline
journeyman

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 86
Quote:

witam
LAK - Edmonton 1
kings sa bez zwyciestwa w 4 meczach, edmonton co prawda wygral ostatni ale daje im kolejna porazke




niezabardzo moge sie z Tobą zgodzić.

4 ostatnie mecze Los Angeles Kings:

19 styczeń:
Los Angeles vs Atlanta 8-6

21 styczeń:

Los Angeles vs San Jose 3-4 (OT)

23 styczeń:

Los Angeles vs Anaheim 3-2 (OT)

24 styczeń:

San Jose vs Los Angeles 4-1


więc coś jednak wygrywali...

-------------

I wear my Canuck gear for life, win or lose.

Do góry
#477600 - 26/01/2006 17:59 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
cytadela Offline
newbie

Meldunek: 21/11/2005
Postów: 44
Skąd: Szczecin
Witam


Ottawa - Montreal Canadiens OT Montreal 15 meczy bez OT
Minnesota - Nashville OT Minnesotan 17 meczy bez OT
Toronto - Buffalo 1 Toronto 6 porażek podrząd

Krótko na ten temat progresja.

Detroit - Vancouver 1

Obie ekipy ostatni przegrały po dwa mecze z rzędu.Skrzydła poległy dwa razy z Wiesniakami,w których rewelacyjnie w obu meczach zagrał Vokoun.Jeden z tych meczy został powtórzony co było spowodowane jak pewnie większosć pamięta zapascią Jiri Fischer.Orki natomiast przegrały ostatnie dwa mecze z Kurtkami i Nutkami,więc zespołami znacznie mniej wymagającymi niż Wiesniaki.Myśle,że Skrzydła nie przegrają trzech meczy podrząd u siebie.Za zwycięstwem Skrzydeł przemawiają paradoksalnie,równiez dwie porażki jakie doznali z Orkami w tym sezonie-będą chcieli się zrewanżować.

Do góry
#477601 - 26/01/2006 19:34 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
San Jose-Anahaim
Kaczki wczorej już były w ogródku, już witały się z gąską...., bo ich prowadzenie 3:1 i znaczna przewaga w strzałach na bramkę Edmonton nie zwiastowała nadchodzącego nieszczęścia. W III tercji jednak puściły nerwy graczom z Anahaim i finał znamy. Rekiny zawieszą poprzeczkę jeszcze wyżej i jeżeli pokonają Donaldy, to ich oddech, który czują na plecach będzie słabszy. Anahaim u siebie grało z SJ już dwa razy zdobywając 3 pkt:jeden po OT 0:1 i
dwa po wygranej 5:4. Rekiny toczą z Kaczkami zacięte boje, tak, że kaczy puch fruwa po całej tafli. Tak samo zapewne będzie i dzisiaj. SJ po super transferze z Bostonu przypomniało sobie jak grało w meczach przedsezonowych i obrali właściwy kierunek, zwłaszcza, że ex kapitan
Bostonu tchnął w Rekiny nowego ducha. SJ jest dla mnie poważnym kandydatem na 8 i mój scenariusz wydarzeń na najbliższe dni zakłada ich sukcesy
Typ:1

Boston-Washington
Boston zagrał na nosie wielu graczom w ostatnim tygodniu i do dzisiejszego spotkania przystąpi w roli faworyta. Do Klonowych lisci, które rękami i nogami trzymają się czerwonej latarni, czyli 8 miejsca dzielą ich tylko 3 pkt. Mają okazję zniwelować tę różnicę, bo Buffalo tylko na drinka do Toronto chyba się nie wybiera. Washington stracił już w tym sezonie 186 bramek i tylko Pittsburgh jest od nich lepszy w tej materii. W lukach w grze obronnej
Capitals widzę największe szanse dla Bostonu i przy ich miernej skuteczności ze 141 golami na
49 meczy, strzelą o tego jednego chociaż więcej niż goście.
Typ:1

Minnesota-Nashville
Niektórym zapewne drżą ręce na klawiaturze, gdy podejmują decyzję co do OT Minnesoty. Rekord sezonu jest poważnie zagrożony, bo do 18 brakuje Minnesocie tylko 1 meczu. Czy aktualny rekordzista Nashville przyczyni się do tego, aby ich rekord nie został wyrównany?, czy może progresowiczom OT Minnesoty wybije z głowy? Minnesota i Calgary stracili najmniej bramek na Zachodzie, bo po 125, a strzeliła nie wiele więcej, bo 139. Pasywny styl gry jaki preferują
w meczu z takim rywalem jak Predators może okazać się skuteczny jeśli chodzi o OT. Nashville po dwumeczu z Detroit i paśmie meczy w których zdobywali punkty może mieć zapaść i ciąg na bramkę rywali mniejszy, taki w którym nie strzelą zbyt wielu goli. Monnesota po 4 kolejnych win zbliża się do granicy, za którą czeka ich OT lub porażka. Najbliżsi rywale to oprócz Predators jutro Columbus, 30 Detroit, 31 Colorado, 2 lutego San Jose i 4 Phoenix z którym OT dwa dni temu wisiało na włosku. Te 10 dni wstrząśnie budżetem progresowiczów Minnesoty, oby w dobrym
kierunku i jak najszybciej, bo kto nie zastosował wyjść awaryjnych, może nie dotrwać do szczęśliwego finału.
Typ:OT

Ottawa-Montreal OT + 1 na zwrot
Tampa Bay-New Jersey OT + 1 jw
Colorado-Dallas 1
Chicago-Calgary 2

Do góry
#477602 - 26/01/2006 19:55 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Na pierwszy rzut oka:

Carolina Hurricanes z OT i SH 2.0 w B&W
Jedna z obecnie najlepszych ekip NHL jako "dog" w meczu z nieprzewidywalną Atlantą...Hm..Ja to wezmę chociaż "radosny" hokej w wykonaniu "Hotlanty" bardziej przypada mi do gustu.Zresztą szczerze kibicuje Atlancie aby znalazła się w PO ,bo z nią może być w nich całkiem ciekawie. Ale dziś czeka ich naprawdę trudne zadanie, bo wyniki Caroliny świadczą ,że jest to ekipa , która w tym sezonie będzie walczyć o najwyższe cele.Z dwojga złego: solidność i nieobliczalność wybiorę to pierwsze...

NYI-Pittsburgh over 6 1,65
Po wczorajszych "wyczynach" Pittsburgh'a dziś też ze zdobywaniem bramek powinno być dobrze (chociaż z reguły takie wystrzelanie się w jednym meczu nie wpływa dobrze na celowniki w następnym). A że wreszcie Isles też muszą swoim kibicom udowodnić ,że ta sztuka nie jest im obca więc zakładam dziś ostre strzelanie w NY.


Toronto-Buffalo 2 z OT i SH 1,95

Toronto-Buffalo over 6 1,95
Dziś gram na lepszych( przynajmiej w meczach wcześniejszych) więc nie ma się co rozpisywać. Bardziej mi się tu podoba over, bo Toronto pomimo swojej fatalnej passy w ostatnich sześciu meczach z wyjątkiem jednego razu, zawsze zdobywało 3 bramki. Bufflo zdecydowanie zwycięstwa underowe ale od czasu do czasu też "zabłysną" formą strzelecką. Może właśnie dziś...

Z innych spotkań to dobrze wygląda Nashville (oczywiście po OT ) oraz Dallas. Zobaczym jak pójdzie w meczach wcześniejszych...

Pozdr

Do góry
#477603 - 26/01/2006 20:00 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
piekny?roman Offline
journeyman

Meldunek: 29/12/2005
Postów: 56
Skąd: Tychy
Dziś dużo tego, więc zaczynam:

1. Toronto - Buffalo
Typ: 1
Toronto ma 6 (o ile dobrze pamiętam?) porażek z rzędu. Ciężko będzie o lepszą okazję do przełamania. Progresja w toku.

2. Detroit - Vancouver
Typ: 1
Skrzydła umoczyły ostatnio troszkę i również czas na poprawę.

3. Ottawa - Montreal Canadiens
Typ: 1 i OT
Montreal jest w samym środku ciężkiej serii wyjazdów, gdzie założyłem zapobiegawczo minimum 2 ich porażki:), mają trzy i ostatnio wygrali z Philą. Zakładam więc, że jeszcze raz zdażą umoczyć. Do tego dochodzi progresja na remis tej samej drużyny i mamy dwa kupony na jeden mecz.

4. Minnesota - Nashville
Typ: OT
Minnesota 17 i koniec. Albo będzie 18. Zobaczymy jutro.

5. Los Angeles - Edmonton
Typ: 1
LA ostatnio przegrało 1:4 z SJS, wygrało w karnych 3:2 z Anaheim i przegrało 3:4 po OT z SJS. Czas zagrać i wygrać normalnie.

6. St. Louis - Phoenix
Typ: 2
Bluesmani w ostatnich 4 meczach nie zanotowali klasycznej porażki w czasie 60'. Ich bilans to 3:4 pen z dallas, 4:0 z vancouver, 3:4pen w kurtkami i 4:5pen ze stołecznymi. Czas skończyć tą podziemną ciuciubabkę.

Dużo tego się nazbierało na dziś. Sam jestem ciekaw ile siądzie:) Będziemy w nocy czuwać i oglądać.

Do góry
#477604 - 26/01/2006 20:55 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Jeszcze jeden typ "chodzi" mi po głowie...Over 6 w Detroit...
Detroit na pewno sfrustrowane po dwóch wtopach z "wieśniakami", których obrona nie dała się "nakryć" Skrzydłom. Vancouver z kolei na wyjazdach traci znacznie ze swej wartości a brak w obronie Jovanovskiego miało swoje odbicie w ostatnich meczach. Stracone 4 gole w St.Louis i 6 bramek w Columbus mówi samo za siebie... Nie podejmuję się typowania zwycięzcy ani nic nie będę sugerował ale dziś powinno być bardzo ciekawie na lodowisku w Detroit. Red Wings stoją wysoko w statystykach jeżeli chodzi o liczbę strzelonych bramek więc może wreszcie się "przebudzą"? Ja optuje za overem i coraz bardziej się do tego typu przekonuję...

Pozdr

Do góry
#477605 - 26/01/2006 21:17 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
spagetti23 Offline
member

Meldunek: 15/01/2006
Postów: 135
Skąd: Szczecin
Nikt natomiast nie napisal nic o meczu Boston-Washington..

Kilka dni temu Boston wygral u swoich dzisiejszych rywali 3;2,dzis graja u siebie.Boston po serii porazek badz remisow zaczyna grac coraz lepiej,chocby ostatnie spotkanie z Atlanta.Washington natomiast mial przebudzenie 2-3 kolejki temu lecz wczoraj zostal rozgromiony przez Pingwinow..A czy po tej porazce zdolali sie podniesc?Okaze sie dzis w nocy

Kurs w bet-at home 1.80 na 1 i ten mecz wlasnie zgaram..
Ps.kurs spadl bo bylo po poludniu jeszcze 1.90

Do góry
#477606 - 26/01/2006 21:24 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
spagetti23 Offline
member

Meldunek: 15/01/2006
Postów: 135
Skąd: Szczecin
Sorka lemex napisal o tym meczu:)Czytam nieuwaznie:)

Do góry
#477607 - 26/01/2006 22:26 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Mixon Offline
member

Meldunek: 20/12/2005
Postów: 137
Wczoraj druga z rzędu fatalna noc, tylko 1/4 typy trafione. Wciąż jednak z NHL jestem na plusie. Dzisiaj bardziej zachowawczo. Kursy ze SportingBet.

Atlanta - Carolina 2 (po OT) 2.00
Carolina - 1 miejsce w lidze ogółem i to mówi samo za siebie, ostatnio wygrali z Panterami i wysoko z Montrealem. Boję się jednak serii 3 porażek Atlanty i tego że ta drużyna jest w tym sezonie nieobliczalna dlatego ten typ lekko i po ewentualnej dogrywce.

Chicago - Calgary 2 (po OT) 1.50
Calgary 10 drużyna ligi, Chicago 27, dodatkowo wciąż osłabiona brakiem swojego pierwszego bramkarza i kilku rezerwowych (to akurat mniej znaczące bo mają dosyć szeroką kadrę). Ostatnio 2 porażki. Calgary wprawdzie też ostatnio przegrało ale kiedyś musiało bo by się progresiści wkurzali (wcześniej 4 zwycięstwa z rzędu). Tutaj również lekko, po dogrywce.

Detroit - Vancouver 1 1.77
Tego typu już jestem nieco bardziej pewien. Detroit ostatnio 2 porażki z Nashville i będą chcieli wreszcie szukać jakichś punktów. mecz z Vancouver to dla nich wymarzona okazja zwłaszcza że ta drużyna zdecydowanie lepiej radzi sobie w tym sezonie u siebie niż na wyjeździe. W Vancouver brak Jovanovskiego (mniej znaczne osłabienie ale jednak swoje 28 punktów zdobył w tym sezonie)

Los Angeles - Edmonton 2 (po OT) 2.35
W LA wciąż szpital co widać po wynikach tej drużyny. Wymęczyli zwycięstwo z Anaheim i to był chwilowy przebłysk. Edmonton w prawdzie również ostatnio nie zachwyca ale to mnie utwierdza w przekonaniu żeby zagrać na nich. Poza tym Oilers mają w tym sezonie 15 zwycięstw na 27 meczów na wyjeździe co jest 3 wynikiem w lidze! Jednak jako że bardzo często zdarzają im się dogrywki (aż 19 razy na 50 meczów, LA 14 na 52) tutaj typ bez remisu.

Minnesota - Nashville 2 (po OT) 2.15
Bardzo ciekawy mecz jednak nie do typowania . Ja jednak skłaniałbym się ku Nashville które grało ze zdecydowanie mocniejszymi przeciwnikami niż Dzicy a ci jak wygrywali to niezbyt przekonywująco. Bardzo lekko. Po OT wiadomo dlaczego ).

Ottawa - Montreal 1 1.40
Ottawa w tym sezonie tylko 4 porażki u siebie i nie wierzę że z Montrealem miałby być piąta. Najpewniejszy typ moim zdaniem na dziś

NY Islanders - Pittsburgh 2 (po OT) 2.75
Również bardzo lekko. Pingwiny w gazie po rozgromieniu Waszyngtonu więc powinni poradzić sobie z Wyspiarzami i przerwać passe 5 porażek z rzędzu na wyjeździe. 23 z 50 meczy Pittsburg zakończyło się dogrywkami dlatego po OT. Naprwdę niewiem czemu w SB ustalili taki kurs na pingwinów. Aż żal nie skorzystać.

San Jose - Anaheim 1 1.77
Anaheim na wyjeździe w tym sezonie bardzo słabo. Tylko 4 zwycięstwa na 24 mecze a Rekiny zupełnie odwrotnie. Na 6 ostatnich meczy u siebie przegrali tylko raz. Leciutka stawka

Do góry
#477608 - 26/01/2006 22:30 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam

właściwie moje dwa dzisiejsze typy są troche na opak bo po pierwsze widzę dziś under w meczu Toronto, które przystępując do dzisiejszego meczu z Szabelkami mają pięć overów z rzędu i dziś w spotkaniu z solidną obroną Bufflo mają szansę na przełamanie tej serii.Tak więc:

Toronto Mape Leaves-Bufflo Sabres - under 6,5

W drugim meczu widzę fdziś zwycięstwo Dallas w Denver. Typ opieram na tym, że Dallas wypada znacznie lepiej w meczach wyjazdowych. Dziś przeciwnik silny, ale uważam za realne ich zwycięstwo bo to drużyna zbliżona potencjałem do Colorado.Sledzę ostatnio ich wyniki i ich "sinusoida" wskazuje, że Dallas powinno odbić w górę (może być, że po OT) Ja próbuję:

Colorado Avalanche - Dallas Stars - typ:2

Do góry
#477609 - 26/01/2006 22:33 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
witam ja na dzis cos takiego zagralem :

Nashville Predators u Minnesota Wild 02:05 (czas reg.) X @3.90

To jest dopiero moj pierwszy typ na OT minnesoty, ale z tego co zaobserowalem to rzeczywiscie niektorym moga trzasc sie rece na mysl dzisiejszego i ewentualnie kolejnych spotkan "dzikusow"... oby tych kolejnych bylo jak najmniej

Buffalo Sabres u Toronto Maple Leafs 01:35 (czas reg.) Toronto @2.30

Nie ma co pisac za wiele gram na wygrana "klonowych lisci" a przyblizyc do zwyciestwa ma mnie to ze buffalo mimo wszystko jedzie do kanady oslabione, a zla passa toronto kiedys sie skonczy .
Podobnie jak detroit ktore jak juz poprzednicy napisali przegralo z nashville dwukrotnie i chyba rzeczywiscie juz ich kibice czekaja na hokej do jakiego ich pupile przyzwyczaili przez caly sezon wiec :
Vancouver Canucks u Detroit Red Wings 01:35 (czas reg.) Detroit @1.85

A na deser, a wlasciwie wczesne, poranne sniadanko, bo dzis nocki siedzial nie bede to: $J$ @ 1.85 i NYI @ 1.80 na zwrot--->25.01

pozdro milej nocki i oby jak najbardziej owocnej a ja sobie wstane na koncowke meczu $J$ i poslucham rekinow w radiu , tak z ranka na rozgrzewke...

Do góry
#477610 - 26/01/2006 22:38 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
Mixson
Nie zgadzam się że brak w Vancouver Eda Jovanovskiego to "mniej znaczne osłabienie". Moim zdaniem to doskonały defensor, który jest bardzo ważnym ogniwem Orek - potrafi wyłączyć z gry gwiazdy przeciwników. Jego brak to duży handicap dla Detroit i
szansa na to, że krążek wiele razy załopocze w siatce Orek. Podpowiada mi to również "overowe" rozwiązanie tego meczu

pozdrawiam

Do góry
#477611 - 27/01/2006 00:28 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Kemper Offline
journeyman

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 86
Myśle i myśle, i nie moge sobie wyobrazić sytuacji w której Nucks nie zdobyliby dzisiaj choćby jednego punktu.
dlatego:

Detroit vs Vancouver --> 2 (including OT/SO) po kursie 2,70
stawka 10/10 (jak iśc na dno to przynajmniej razem z ukochanym zespołem)
dodatkowo: Detroit vs Vancouver --> OT stawka 2/10 (głupio byłoby przegrać tyle kasy gdyby Orki wtopiły po OT)

------------------

I wear my Canuck gear for life, win or lose.

Do góry
#477612 - 27/01/2006 08:21 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
No to ładną nockę mieliśmy wczoraj...Progresowicze na OT Minnesoty muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Jeżeli chodzi o moje wczorajsze typy to jedynie zawiedli mnie napastnicy z Detroit i Vancouver, bo do overa to jednak tam trochę zabrakło. Swoją drogą czas rozpocząć progresję na wygraną Orek w tej sesji wyjazdowej, bo jakoś nie wierzę, że przynajmniej jednego meczu nie wygrają. Dziś trzeci mecz w plecy.Już w sobotę mecz w Colorado a jeśli się nie powiedzie (w co wątpię) to w kolejce stoją:Phoenix, Calgary i Edmonton...

Pozdr

Do góry
#477613 - 27/01/2006 08:22 Re: NHL (2005/2006) - cz IV
meteorBB Offline
member

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 117
Jednym zdaniem - ŻENADA !!

Żal mi takich znawców jak ty kolego (nie żebym wtopił na twoim śmiesznym pewniaku:) ).

Pobaw się lepiej foremkami w piaskownicy

Do góry
Strona 18 z 23 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 22 23 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, VVega), 4503 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45106 Tematów
5592099 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42