Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >
Opcje tematu
#466049 - 22/02/2006 09:17 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

Wczoraj Real (wszyscy dawali 1) a dzisiaj Juve, wiec jezeli historia sie powtarza a czesto jest z tymi pewniakami, to wychodzi ze Werder wygra



Wątpię w to żeby Werder wygrał, ale remis by mnie nie zdziwił.

Do góry
Bonus: Unibet
#466050 - 22/02/2006 09:21 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
ksamil Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1058
Wczoraj pewnie jak większość tak również zawiódł Real, grali słabo to fakt, ale w przypadku gdyby Beckham wykorzystał sytuację jaką miał pod koniec I połowy pewnie dzisiaj szedłbym po pieniądze do profka. Dzisiaj już nie zagram za takie pieniądze jak wczoraj bo widzę że pary są bardzo wyrównane, ale zagram sobie za małą stawkę takiego dubla:
Werder- Juventus 2. Werder ostatnio w lidze cieniuje, bez Klose, grają jednak u siebie co jest jakimś atutem, ale Juventus to drużyna zdecydowanie lepsza, dobrze grająca z tyłu i z mocnym atakiem, dlatego Juve moim zdaniem wygra tutaj 1, no może 2 bramkami.
Chelsea- Barcelona 1 To może zaczynając od trenera, zdecydowanie przewaga po stronie "The Blues",bramkarz- Cech-Valdes, lepszym wydaje się być Czech, Valdes lubi czasami jakiś głupi błąd popełnić (mecz z Valencią, ale nie tylko) następnie linia obrony również lepszą posiada Chelsea (w PL w 26 meczach stracone 16 bramek, Barca natomiast w 24 meczach 21 bramek). Linia pomocy moim zdaniem jest dość wyrównana. W ataku zdecydowanie lepiej prezentuje się Barcelona. Nie przekonuje mnie tu tłumaczenie, że Chelsea męczyła się z Colchester, ważne że wygrała. Ile to Londyńczycy w tym i poprzednim sezonie zdobywali bramek w końcowych minutach wygrywając mecze, liczy się efekt.
Rok temu Barca nie bez pomocy sędziego wygrała 1 mecz, w drugim natomiast bardzo szybkie 2 bramki, które szybko Barca odrobiła, ale mimo to odpadła. Kluczem do zwycięstwa Chelsea będzie o ile to w ogóle możliwe wyłączenie z gry Ronaldinho, bo Eto czy Messi, jeśli nie będą dostawać od niego piłek nie są chyba w stanie wiele zdziałać.

Co do 2 pozostałych meczów jakbym miał typować to zagrałbym na gospodarzy w meczu Rangers- Villareal i na x2 w Amsterdamie.

Do góry
#466051 - 22/02/2006 09:23 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Moim zdaniem nie warto grać meczu Chelsea - Barca, myślę że w tym meczu może być róźnie. Według mnie bedzie wynik (0:0), (0:1) albo (3:1). Cóż tu dużo mówić, ze swojej strony radze nie stawiac tego meczu.
A co do Realu, nie obwiniam ich za przegraną, wkońcu napewno sie starali wygrać, ale ARS lepiej zagrał ten mecz, wkońcu nie przyjechali tam przegrać;)

Typy na dziś:
Ajax - Inter 2x
Werder - Juve 2
Rangers - Villareal 2




Ja nie rozumiem, jak ktoś mówi, że nie warto grać Barcy
Faktycznie, trudno cokolwiek przewidzieć w tym meczu
Tyle tylko, ze tak jest zawsze
Przykład, to wczorajszy Real

A te typy na dziś
Może i wejdą, choć po tym, co zobaczyłem wczoraj, raczej wyjdą

Ktoś napisał, że Bayern zagrał dobrze
Tymczasem Bawarczycy byli ciency i nic nie pokazali poza strzałem Miszy
Bo Milan był jeszcze gorszy
W tym meczu zabrakło mi determinacji i przypominał on bardziej naszą rodzimą ligową kopaninę niż mecz w LM
Gdyby Bayern zagrał dobry mecz, to byłoby już pozamiatane, a Ancelotti mołby szukać nowej pracy

Do góry
#466052 - 22/02/2006 10:40 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Lowrey19 Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 216
Skąd: Kraków
Co do meczu Chelsea-Barcelona uwazam ze ten mecz dzis wygra Barca jest lespszym i chyba najlepszym zespolem grajacym ofensywny i piekny dla oka futbol, Katalonczykow mobilizuje napewno wyelminowanie przez wlasnie The Blues w poprzedniej edycji ligi mistrzow i dam duzo ze dzis barca pokaze klase i miejsce w szeregu ekipe ze Stamford Bridge.


Typ:2 Wynik Koncowy 1-3

Do góry
#466053 - 22/02/2006 11:04 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Ipswich Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 908
Skąd: Danzig Neufahrwasser AEK ATENY
Wiatm wracam po przerwie dzis mam zakonczenie kuponu "z liga mistrzów" Postawiłem za 70 zł, że arsenal strzeli i bayern. Dzis zostały 3 mecze, które kończą mi kupon....
Pierwszy z nich to mecz: (teraz zabawie sie w p. Andrzeja Strejlaua)

Ajax - Inter 2

Dlaczego tak uważam? Mam mozliwość sledzenia mecze Ajaxu na antenie Polasatu Sport. Ajax to druzyna składająca się z młodych nieokrzesanych gówniarzy grających chaotyznie i himerycznie. Maja beznadziejnego trenera Bilnda (świetny kiedys piłkarz, ze świetnego podówczas ajaxu). No ale ktoś może mi powiedzieć - "Oni awansowali !" Odpowiem na to...tak ale z kim w grupie...??? Z Arsenalem przegrali 2 mecze...
1/8 finału to poziom rozgrwek, w któryczch trzeba dać kopa. Jest mobilizacja. Inter potrafi grać i ma kim grać. Taka chaotyczna i himeryczna piłka Ajaxu im bardzo leży. Wszytsko przemawia za Interem. Jak Inter nie wygra z Ajaxem to mi kaktus na czole wyrośnie!


Brema - Juve 2

Mniej pewny mecz niż pierwszy wyżej wymieniony. Brema lepsza od Ajaxu i bardziej nieobliczalna. Atutem może być fakt, że nie zagra Klose - facet naparwdę jest grozny.
Juve ma potencjał wielki. To maszyna, taran burzący inne zespoły. Barcelona rozbija mury, Juve je kruszy i się same rozpadają. Myślę, ze kluczowe będzie trzymanie wyniku 0 z tyłu. Zlatan coś napewno srzeli. Wynik 1-0, 2-0 dla Juve bardzo prawdopodobny....


Barcelona strzeli


Mecz Barcy w Londynie o pardzo dziwna sprawa...Może być wszytsko nic mnie nie zdziwi...Może być under, over, 3-1,
0-2, 1-1 ????????
Najpoewniejsze jest jednak to, że Barcelona stzreli bramkę.
Daję na to 95 % szans. I kurs dobry. Lepszy niż jakieś głupie 1x czy x2...

Jak wejdą mi te 3 mecze to będe zadowlony bo będe do przodu
na czysto prawie 880 zł

Do góry
#466054 - 22/02/2006 11:38 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
wczorajsze mecze pokazaly wyraznie ze kazdy wynik jest otwarty i moze sie wszystko stac.. pokaaz to mecz Realu ktory byl najbardziej realniejeszym do wejscia....... Skalnial Bym sie do gry ..

AJAX-INTER M 2

Patrzac na Poziom Ligi Holendersiej a Seria A skalnail bym sie do gry na Inter.. Ajax bez tej swojej formy co potrafil pokonac nawet najwieksza druzyne.Mylse ze Inter bedzie gral z Konry i ustrzelenie bramki przy dobrym wyprowadzoym ataku to nie bedzie problem Wynik. Napewno Underwy.. 0-1 dla Interu

BREMA-JUVENTUS over 2.5

Mysle ze w tym meczu bedzie ladny pokaz bramek.. w tymmeczu wystapia Druzyny ktore lubia duzo strzelac.. Werder to Bardzo ofensywna druzyna Klose Klasnic Micud..i wiele innych Jest pare zawodnikow ktorzy wiedza jak trafiac do bramki. Jesli zagra Buffon ktory nie jest w 100 % formie powinno pasc pare bramek a Juve z Treze Ibrachimem i Piero. nie powinni zostawiac dluzni.

CHELSEA-BARCELONA No Bet

Klasyk. Moja Kochana Barcelona Podejmuje dzis bardzo dobre Chelasa. ktoro moze nie gra rewelacyjnie w lidze. patrza na Przewage. ale mysle ze ten mecz. to mecz o wszystko. Murinio juz dawno glosil walke o Lm wiec wynik jak najbardziej otwarty. Dla mnie No Bet .a nigdy nie gram na przeciw druzyne ktora uwielbiam .

GL.RANG.-VILLARR 2

Jesli Rangersi zagraja tak jak w lidze .. przegrywac z slabymi druzyanmi.. to ciezko widze ich dzisijeszy meczu z Villarealem. Powrot Diego Forlana to duze wzmocnienie dla Gosci .. Mysle ze 2 mozna upatrywac tutaj 2 ( Patrz Inter). Gra z kontry i zdecydowanie lespze zgranie przechyli szale na Kozyc Zoltych.

Do góry
#466055 - 22/02/2006 11:51 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Quote:

Próbuję Was zrozumieć. Po co grać takie mecze jak Barcy z Chelsea? Dla hecy? Bo inni grają? Żeby się bardziej podniecać przed tv? Wg mnie to wyjebista pożywka dla firm bukmacherskich. Co tydzień jest flota do zgarnięcia ze spotkań ligowych, a takie spotkania (wg mnie) trzeba jedynie oglądać... Więc, po cholerę je gracie? Żeby nie było, jestem fanatycznym fanem ;-) blaugrana od około 15 lat (to pewnie tyle co niejeden user mecz.pl będzie miał świeczek na torcie...) , jem z talerza blaugrana, piję z kufla blaugrana, ale jutro będe śpiewał 'tots units fem forca' i nie myślał o postawionych pieniądzach... Sam się czasem łapię na tym, że coś tu przeczytam i już chcę stawiać flotę.. szczęśliwie włącza się alarm, że to podpucha :-) i rezygnuję, a potem, bez względu na wynik, nie żałuję. Bez względu na jutrzejszy wynk moja krew nadal będzie w kolorze blaugrana ;-) ale pytam poważnie: dlaczego gracie takie spotkania? Wg mnie w tego typu spotkaniach analiza ost spotkań ligowych czy psychiki trenerów nie ma głębszego sensu... Napisałem Chelsea-Barca, ale tak naprawdę pytanie dotyczy wszystkich tego typu spotkań. Zatem?

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*




By poziom adrenaliny wzrósl dwu-krotnie

Do góry
#466056 - 22/02/2006 11:54 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam

wczoraj przegralem na Bayernie, ale w rewanzu Bayern odda mi te pieniadze awansujac do dalszej rundy Dzisiaj nic nie ruszam bo w dzisiejszych spotkaniach kazdy wynik mozliwy. No ale nie o tym chce pisac.

Rangers - Villareal
Uparliscie sie z tym stwierdzeniem: '...jesli Rangersi zagraja tak jak w lidze...". Czy to jest argument by postawic kase na to spotkanie? A jesli ja zadam pytanie: a jesli nie zagraja tak jak w lidze? To co wtedy? ...

pozdrawiam i powodzenia

Do góry
#466057 - 22/02/2006 12:12 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
pepsi Offline
stranger

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 23
moze mi ktos powiedziec, czy na 1 kuponie moze byc np. powyzej 2,5 chelsea - barca + ronaldinho strzeli gola??

Do góry
#466058 - 22/02/2006 12:15 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
pepsi Offline
stranger

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 23
chodzi mi o totomix

Do góry
#466059 - 22/02/2006 12:16 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Ipswich Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 908
Skąd: Danzig Neufahrwasser AEK ATENY
Quote:

moze mi ktos powiedziec, czy na 1 kuponie moze byc np. powyzej 2,5 chelsea - barca + ronaldinho strzeli gola??





Jak idzie to zagraj to pepisi light

Tak na powaznie chyba nie idzie. A co do meczu Rangers to Villa z diego nei do zatrzymania

Do góry
#466060 - 22/02/2006 12:18 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
moje typy na dzis:
ajax-inter 2
rangers-villareal 2
werder-juve x2
chelsea-barca x2
tak w ramach ścisłosci uważam ze nikt z gospodarzy nie wygra dzis!!a najpewniej było by dac wszystko z podpórkami ale to nie o to chodzi!!ryzyko musi byc!!pozdro

Do góry
#466061 - 22/02/2006 12:47 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
el_fryzjer Offline
old hand

Meldunek: 29/06/2004
Postów: 803
Skąd: Bytom
Na dzisiaj zagram tylko 2 na Ajax-Inter. Inter wzmocnił się w tym roku z myślą o jakimś sukcesie. Liga trochę im ucieka, więc będą wg mnie chcieli powojować w LM. Ajax to tak jak pisał Ipswich jest drużyną młodziaków grających bardzo nierówno i nie czuję żeby ten mecz byli w stanie wygrać. Dzisiaj w pozostałych meczach jest ten sam problem z wyborem typu co wczoraj: Werder-Juve, Rang-Villa czy Chels-Barca jak dla mnie 50/50.
Wracając do tematu wczorajszych spotkań: Prawie wszystkie pary LM to bardzo wyrównane drużyny, łącznie z meczem Real-Arsenal (nie piszę tego bo już znam wynik). Cięzko coś wytypować na tym poziomie rozgrywek. Dlaczego np Real miał być tak pewny z Arsenalem? Przecież Anglicy to jest potęga europejska - i nie trzeba wymieniać składu. Real zawiódł już w tamtym roku, a w tym też miał okres fatalnej formy. Wczoraj Arsenal był drużyną, a Real to jedynie galacticos w białych koszulkach...........
Wczoraj trochę mnie jednak zawiódł Liverpool, bo niespodziewałem się, że popłyną z Benficą (ani jednego celnego strzału na bramkę!!!!). Pzdr

Do góry
#466062 - 22/02/2006 12:49 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Quote:


Mecz Barcy w Londynie o pardzo dziwna sprawa...Może być wszytsko nic mnie nie zdziwi...Może być under, over, 3-1,
0-2, 1-1 ????????
Najpoewniejsze jest jednak to, że Barcelona stzreli bramkę.
Daję na to 95 % szans. I kurs dobry. Lepszy niż jakieś głupie 1x czy x2...

Jak wejdą mi te 3 mecze to będe zadowlony bo będe do przodu
na czysto prawie 880 zł





Twierdzisz ze Barcelona to score .. 1.29 ..? i tojest dobry Kurs. ? mija sie z celem .. granie czegos takiego po takim kursie..

Do góry
#466063 - 22/02/2006 12:52 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Quote:



Rangers - Villareal
Uparliscie sie z tym stwierdzeniem: '...jesli Rangersi zagraja tak jak w lidze...". Czy to jest argument by postawic kase na to spotkanie? A jesli ja zadam pytanie: a jesli nie zagraja tak jak w lidze? To co wtedy? ...

pozdrawiam i powodzenia




Porownaj gre Ligi szkociej a dokladnie Rangersow a Liga Hiszpanska ... Villareal.. Odpowiedz sama sie nasuwa na Usta.

Do góry
#466064 - 22/02/2006 12:54 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Ipswich Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 908
Skąd: Danzig Neufahrwasser AEK ATENY
Quote:

Quote:


Mecz Barcy w Londynie o pardzo dziwna sprawa...Może być wszytsko nic mnie nie zdziwi...Może być under, over, 3-1,
0-2, 1-1 ????????
Najpoewniejsze jest jednak to, że Barcelona stzreli bramkę.
Daję na to 95 % szans. I kurs dobry. Lepszy niż jakieś głupie 1x czy x2...

Jak wejdą mi te 3 mecze to będe zadowlony bo będe do przodu
na czysto prawie 880 zł





Twierdzisz ze Barcelona to score .. 1.29 ..? i tojest dobry Kurs. ? mija sie z celem .. granie czegos takiego po takim kursie..





Chłopie ja stawiałem na sts dnia 20.02.2006 o godzinie 15:15 Gdańsk 5

Barcelona (strz./nie strz.) 1 za 1.4

Jak dla mnie kurs 1.4 - na to ze bramke barcelona stzreli jest bardzo dobry i warty grania...
Pozdrawiam

Do góry
#466065 - 22/02/2006 13:02 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Ipswich Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 908
Skąd: Danzig Neufahrwasser AEK ATENY
Nawet ba........powiem więcej w expekt grałem, że barcelona stzreli bramkę po kursie 1,44. Nic tylko grać....
Zresztą Barcelona MUSI strzelić gola w Londynie innaczej moze być krucho...chelsea potrafi się bronić w 10. I tak pewnie będzie grało w rewanżowycm mezu. Dlatego wynik 1-1 dla barcy "się opłaca"

Do góry
#466066 - 22/02/2006 13:34 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

chelsea potrafi się bronić w 10. I tak pewnie będzie grało w rewanżowycm mezu. Dlatego wynik 1-1 dla barcy "się opłaca"



A skąd pewność że Chelsea w Barcelonie będzie grać w dziesiątke?
Chelsea w Barcelonie będzie grać w 11. 10 zawodników będzie broniło bramki, a jedenasty lekko wysunięty do przodu będzie czekał na podania od kolegów po to żeby strzelić gola Barcelonie. Mecz w Katalonii zakończy się skromnym zwycięstwem Chelsea.

Do góry
#466067 - 22/02/2006 13:45 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
siwy212 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 3304
Skąd: Rutka-Tartak
Quote:

Teras to jusz sam sie zastanawiam czy te mecze nie som przypadkiem ustawiane :|. Chyba wszyscyyyyyyy stawiali na Real.


I ta bramka Henrego, tak sztucznie objechał 3 obrońców Realu.




Toć Henry tak strzela wiekszość bramek wchodzi w obrońców jak w masło robi to tak jakos dziwnie spokojnie i niekoniecznie szybko zadrybluje i strzeli technicznie i golllllllll. Wczoraj złapałem kurs 7,2 na arsenal

Do góry
#466068 - 22/02/2006 13:55 Re: LIGA MISTRZÓW - FAZA PUCHAROWA ;)
Ipswich Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 908
Skąd: Danzig Neufahrwasser AEK ATENY
Quote:

Quote:

chelsea potrafi się bronić w 10. I tak pewnie będzie grało w rewanżowycm mezu. Dlatego wynik 1-1 dla barcy "się opłaca"



A skąd pewność że Chelsea w Barcelonie będzie grać w dziesiątke?
Chelsea w Barcelonie będzie grać w 11. 10 zawodników będzie broniło bramki, a jedenasty lekko wysunięty do przodu będzie czekał na podania od kolegów po to żeby strzelić gola Barcelonie. Mecz w Katalonii zakończy się skromnym zwycięstwem Chelsea.




W 10 zawodników się broni...Nie wiliczyłem w tej kalkulacji bramkarza...Także innaczej mówiąc chelsea może bronić się w Kataloni w 11
Zresztą wydaje mi się, ze przebieg 2 meczu będzie zależał w bardzo duzym stopniu od wyniku dzisiejszego meczu.
Rozwijając wątek...
Barcelonie będzie zależało na strzeleniu gola w Lodnynie. Barcelona będzie chciała uniknąć murowania bramki przez Chelsea w rewanżwoym meczu, dlatego przewiduje dzis ofensywny wariant Ronalidniów. Np wynik 1-1 czy 2-2 wymusi na chelsea atak w Hiszpani. Co jest bardzo niewygodne i nieprzyjemne dla londynczyków.
Moim zdaniem dzis się roztrzygną losy awansu. Jesli Chelsea dzis: wygra lub zremisuje 0-0 przechodzi. Bramkowy remis lub porażka oznacza ich odpadnięcie.

Do góry
Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Irek, VVega, rafal08, igea23, _Lider, pacyfista, 11kera11, Zaixi), 4013 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45106 Tematów
5592249 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42