Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#448445 - 19/11/2005 16:27 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Nie jestem fanem żadnej z tych drużyn. Jest mi obojętne kto to wygra. Dzięki temu mogę obiektywnie patrzeć na ten mecz.
Sądzę że w tym spotkaniu nie będzie żadnej niespodzianki. Powinien wygrać Real Madryt.
Dlaczego?
Odpowiedź prosta . Dlatego że grają u siebie . To jest mecz w którym spotkają się dwaj odwieczni rywale, którzy nie przepadają za sobą. Piłkarze Realu uważają się za gwiazdy i są leniwi. Lubią imprezować i mają luzackie podejście do meczów. Jednak mecz z Barceloną to nie jest taki zwykły mecz. Obie drużyny będą zmobilizowane w 100%. I wszystkim zawodnikom będzie bardzo zależało na zwycięstwie. W tym meczu bym nie liczył na luzackie podejście piłkarzy Realu.
A jeśli obie drużny będą grały na 100% swoich możliwości to wynik może być tylko jeden - zwycięstwo gospodarzy. Gospodarzami są piłkarze Realu więc oni wygrają.
Myślę że piłkarze Barcelony nie strzelą więcej niż jednej bramki. Myślę że Real wygra przewagą co najmniej dwóch goli.
Powiedzmy że będzie 2:0 lub 3:1 dla Kastylijczyków. Ale typy na dokładny wynik zawsze są najmniej pewne .

Podsumowując: niespodzianki nie będzie czyli mecz zakończy się zwycięstwem Kastylijczyków nawet gdyby sędzia miał do tego się przyczynić. Warto postawić handicap na zwycięstwo Realu co najmniej 2 bramkami.

Do góry
Bonus: Unibet
#448446 - 19/11/2005 16:54 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
ludzie gracie na real a nawet nie potraficie skladu napisac... jezeli nie gra zidane to oslabia znacznie swoj zespol...jest kluczowym zawodnikiem tego klubu(a slyszalem ze ma nie grac)...wy myslicie ze napastnicy(co chwile nazwiska ronaldo robinho batista)...kto stawia na real niech napisze sklad bo chyba to jest bardzo wazna informacja...jezeli nie gra zidane stawiam X2...

Do góry
#448447 - 19/11/2005 17:15 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Quote:

kto stawia na real niech napisze sklad bo chyba to jest bardzo wazna informacja...



Jest to ważne, ale nie aż tak bardzo żeby się tym sugerować przy typowaniu wyniku.

Do góry
#448448 - 19/11/2005 21:03 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
to było coś pięknego


Grę Realu można określić tylko słowem jakiego użył Trzeciak, czyli... skandal!

Barca grała wspaniale i pewnie po tym meczu obroty w monopolach i pubach w całej Katalonii mocno wzrosną

Ten mecz to było chyba potwierdzenie, tego co widać od dłuższego czasu - era Zidane'a, Ronaldo, Beckhama i Roberto Carlosa nieodwracalnie dobiegła końca.

Do góry
#448449 - 19/11/2005 21:08 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
A no i Raul jr nie pomogl. A Tottiego syn zdobingowal do strzelenia bramki na 1-4. Forza Totti.

Do góry
#448450 - 19/11/2005 21:11 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

to było coś pięknego


Grę Realu można określić tylko słowem jakiego użył Trzeciak, czyli... skandal!

Barca grała wspaniale i pewnie po tym meczu obroty w monopolach i pubach w całej Katalonii mocno wzrosną

Ten mecz to było chyba potwierdzenie, tego co widać od dłuższego czasu - era Zidane'a, Ronaldo, Beckhama i Roberto Carlosa nieodwracalnie dobiegła końca.




Zgadzam się z Tobą w 100% Jestem fanem Barcy ale obiektywnym. Podziwiam też takich piłkarzy jak Zidane czy Roberto Carlos ale to jest ich zmierzch. 3-0 wynik mówi za siebie. Brawo Barcelona

Do góry
#448451 - 19/11/2005 21:48 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Blaugrana zagrała słaby mecz.

"R" to ja przy piłce widziałem moze z 3 razy.

Dużo akcji w środku pola, dość mało okazji pod bramkowych, jak na taki mecz.

Pierwsza bramka Etoo dośc przypadkowa.


Kibicem Barcy jestem od zawsze. Wiem, na co ich stac i dzisiejsze stpotkanie mnie troche zawiodlo. Moze gdyby im pukli "piątke" to by inaczej wyglądało ? Real jak to Real .... żenada.

MES QUE UN CLUB !


ten ostatni epitet mogłeś sobie darować


Edited by Bzyku (19/11/2005 21:55)

Do góry
#448452 - 19/11/2005 21:53 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

to było coś pięknego


Grę Realu można określić tylko słowem jakiego użył Trzeciak, czyli... skandal!

Barca grała wspaniale i pewnie po tym meczu obroty w monopolach i pubach w całej Katalonii mocno wzrosną

Ten mecz to było chyba potwierdzenie, tego co widać od dłuższego czasu - era Zidane'a, Ronaldo, Beckhama i Roberto Carlosa nieodwracalnie dobiegła końca.




Ronaldinho pokazal, ze ma cos, czego swojego czasu nie mieli Zidane, Ronaldo itd., ruleta nie wystarczy, moim zdaniem zagral najlepszy mecz w Barcie od przyjscia do Katalonii, a real nie istnial, nie stworzyl zadnej klarownej sytuacji, no moze poza ta przy stanie 2:0. Gdyby nie Casillas moglo sie skonczyc smiesznie.

Do góry
#448453 - 19/11/2005 21:53 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
FC BARCELONA RULEZ

Do góry
#448454 - 19/11/2005 22:31 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
pepeu Offline
newbie

Meldunek: 19/11/2005
Postów: 33
Skąd: Wrocław
barcelona nie zagrała pięknie
barca zagrała wspaniale taktycznie co w połączeniu z magią RONALDINHO dało przekonywujące zwycięstwo era realu przemija stać ich będzie jedynie na pojedyncze widowiska ale na nic więcej
VISCA EL BARCA!!!

Do góry
#448455 - 19/11/2005 23:00 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Zajebisty mecz, zajebiści ludzie, zajebiste piwo i ogólnie wypas dzień

Ciekawe ilu 'kibiców' przybędzie.... do następnej wpadki oczywiscie

pozdro

Do góry
#448456 - 20/11/2005 00:56 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Musze powiedzieć że jestem pod wrażeniem wielkiej gry którą pokazała dziś Barcelona.

Messi,Etoo,i fenomen XXI WIEKU : RONALDINHO NAJLEPSZY OBECNIE PIŁKARZ TEJ PLANETY !!!!. Barcelona grała pięknie z polotem , poprawnie w defensywie. Uważam że obecnie Barcelona gra najpiękniejsza piłke na świecie , nie wiem jeszcze czy najskuteczniejszą ale mam nadzieje że przekonam się o tym w Maju przyszlego roku w Finale Ligi Mistrzów.
Tak ja taki futbol chce oglądać , nie nudny statyczny ale szybki z polotem i fantazją . Paradoksalnie trudno było o over w tym meczu który typowałem ale tylko dlatego że gracze Realu nie mieli pomysłu na gre , rozbicie geniuszem graczy Barcelony. Real według mnie wyglądał dziś jak stara zmeczona wypalona maszyna która skończyła sie pare lat temu i potrzeba wymiany wielu ogniw a nie tylko kosmetycznych zmian.
Wielka Wielka Barcelona fenomenalny Ronaldinho technika zwody ,przyspieszenie , balans ciała naprawde jest sie po raz kolejny czym zachwycać .
Moim zdaniem Barcelona jeszcze w ofensywie może grać lepiej niż dziś , niech tylko Mesii zacznie wykorzystywać sytuacje które stwarza , bo ma latwość w dochodzeniu do sytuacji ale brakuje wykończenia . Ale ogólnie super oby tak dalej !!!

Do góry
#448457 - 20/11/2005 07:46 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Quote:

Siemanko-teraz podam tylko typ-sorki ale od 1 do 3 spoałem,a potem królowała NBA-popołudniu bede wypoczety bardziej to sie rozpisze(mam nadzieje),VISCA EL BARCA-2la w tym meczuwg mnie,jestem Wielkim Fanem,ba Miłośnikiem Dumy Kataloni,od 13 lat, chodziłem z głową uniesioną do góry równiez gdy Ci kibice,,,usnęli,w czasach gdy nie graliśmy w LM,i zajmowaliśmy lokate nie dla nas stworzone,siła BArcy jest ogromna,ONa sie nie potrafi bronić Ona nie chce bronić Ona chce atakować!-Fenoemenalni gracze w 2 ekipach,lecz w BArcelonie-EL MAgico,który jednym zagraniem decyduje o wyniku spotkania(2004 rok),lecz ON nie zagra raz piłki On jest w roosnącej formie i będzie błyszczał-kapitalna gra BArcy piłka,arytmia,a i indywidualne akcje sieja groze(nie w szczytowej formie dla obrony CHelsea)a co tu dopiero o REalu mówiąćmROzumiem Klasyk(poza kategoriami),lecz siła aktualna,a mobilizacja u 1 i 2 taka sama,więć najkócej-nie rozpisująć się i zapewne piszać z błęami (hehe)chce wszystkim kibicą (szczegółniew NAszym)powiedzieć to jet ten wieczór,gdy bedziemy mogli Dumnie Zaśpiewac i POWIEDZIEĆ-FENOMENALNA BARCELONA-NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA - Z CUDOWNĄ HISTORIA JAK I KIBICAMI, P>S> jka można JEJE nie kochac,,,

Sorki zabłędy interpunkcyjne jak i [pozostałe-Visca EL BArca !!! PO zwycięstwo,po pieniądze,po radośc po HONOR!!!


Uf jeden z najpiękniejszych poranków w moim(juz nie najmłodszym)zyciu, PIŁKA NOŻNA to BARCELONA- inne kluby się starają,ale to na BARCE ZA MAŁO-ps REAL dno totalne-czekam już na mecz(rew.) z Che;lsea-R10 BRY:LANT !!! POZDRO Visca El Barca

Do góry
#448458 - 20/11/2005 09:11 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Rzeczywiście to byl piękny i niesamowity mecz,szkoda jedynie ze dość jednostronny.Real właściwie nie istniał,a można by wręcz rzec że został ośmieszony przez Barcelonę.Gdyby nie Casillas to gospodarze mogliby stracić nawet dwie bramki więcej.

Do góry
#448459 - 20/11/2005 09:32 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
gdzie mozna zobaczyc bramki z tego meczu ?!

Do góry
#448460 - 20/11/2005 09:34 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
Visca el Barca !!! no chociaz moje porgnozy sie niesprawdzimy na szczescie to Barca wygrala hehe laadny pewnie byl to mecz , gdzie podtwierdzili ze mogą wszsytko ! Messi the best , taka faza on jest najlepszy !

Do góry
#448461 - 20/11/2005 09:45 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
crayon Offline
newbie

Meldunek: 09/10/2005
Postów: 26
Quote:

gdzie mozna zobaczyc bramki z tego meczu ?!


w poniedziałek na eurosporci o 17.30 sa Eurogoals, tam napewno pokaza

Do góry
#448462 - 20/11/2005 10:55 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
B A R C A rzadzi !!!

P.S. Ma ktos moze nagrany ten mecz nagrany prosze o odpowiedzi na priv?
Pozdrawiam.

Do góry
#448463 - 20/11/2005 10:57 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Gre Realu można podsumować jednym słowem - skandal.
Barcelona zagrała na wysokim poziomie. Bardzo dobrze grali obrońcy Barcelony, dobrze spisywali się piłkarze ze środka pola i przeciętnie zagrali piłkarze Barcelony pod bramką Realu. To był nienajlepszy występ Messiego, który w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem Realu nie potrafił strzelić gola. Jeszcze kilku innych piłkarzy Barcelony zawodziło w podobnych sytuacjach. Gdyby piłkarze Barcelony w ataku zagrali lepiej to spokojnie mogłoby to się zakończyć pięcioma bramkami dla Katalończyków.

A tak poza tym to ciekawe w czym tkwi problem Realu?
Robinho i Ronaldo gdy grają w żółtych koszulkach są w stanie pokonać obronę każdej narodowej reprezentacji, a gdy nakładają białe koszulki to coś im nie idzie. To jest zastanawiające. Może jakiś kryzys mają?
Pewnie błąd tkwi też w zbyt częstych zmianach piłkarzy i trenerów Realu. To zrozumiałe że jak się wydaje tyle milionów na zawodników to oczekuje się że będą wygrywać, ale właściciele Realu najwyraźniej zapomnieli że w piłce ważne jest zgranie drużyny. Piłkarze muszę się ze sobą bardzo dobrze rozumieć i wtedy taka drużyna odnosi sukcesy. Poza tym ktoś chyba powinien wstrząsnąć tymi piłkarzami bo grali tak jakby byli zmęczeni po nocnej imprezie.
I nawet błąd sędziego, który nie podyktował jedenastki dla Barcelony za faul na Eto'o nie pomógł Realowi.

Do góry
#448464 - 20/11/2005 11:01 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
wysek Offline
newbie

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 35
Skąd: Lublin
To pokazuje nam że Real w LM może dostać a Barca wygrać bo ich forma sie nadal podtrzymuje !! VISCA EL BARCA

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Akhu, Sensei, rafal08, wHiTe_StAr, czubek, akagi, pacyfista, VVega), 3953 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45105 Tematów
5592013 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42