Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#4341444 - 06/01/2011 17:33 Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja
vonseb Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Pierwsi chetni:
1.HERBI
2.colaczek
3.vonseb
4.travis
5.Gadzina

Do góry
Bonus: Unibet
#4341445 - 06/01/2011 17:34 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: vonseb]
vonseb Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
U JEST REGULAMIN:
Regulamin konkursu hokejowego

1. W każdym tygodniu gramy 7 spotkań hokejowych + 8 i 9 spotkanie tzw. UNDERDOG .
- typujemy BEZ LIMITU DZIENNEGO TYPOW
- mecze MOZNA PODAWAC na DZIEN WCZESNIEJ przed DATA jego rozegrania
- dla ujednolicenia - NHL nalezy do dnia w ktorym jest wystawione w ofercie bukmacherow naziemnych
- UNDERDOGA podajemy w dowolnym dniach moze byc NAWET tego samego dnia - 2 razy w tygodniu, ma być to jednak wyraźnie zaznaczone, iż to jest ten typ (najlepiej Boldem zaznaczyć, ze jest to UNDERDOG)
- buki (STS, Fortuna , Toto-Mix, Milenium, Bwin, Unibet, Expekt, Centrebet, Nordicbet, GB - bez P2P, bet365, Pinnacle, Sportingbet, Ladbrokes, Betsson )
- mecze, które obstawiamy mogą pochodzić z 1 i 2 lig światowego hokeja(NHL, Eliteserien, DEL, SM, Extraliga itd.), turnieje międzynarodowe i pucharowe, puchary kraju
- nie gramy meczow z lig nizszych niz 2-ga w danym kraju
- mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje, gramy tez H2H miedzy dwoma zawodnikami ( punkty w klasyfikacji kanadyjskiej , gole )
- każdy z uczestników może "zastopować" typ maxymalnie 3 razy w tygodniu.

2. Kurs granego meczu musi być powyżej 1.5 (1,5 też może być)
- przy podawaniu spotkań od "uliczników" (STS, Profesjonal, Toto-Mix, Millenium )musimy uwzględniać podatek "w zaokragleniu" (czyli typujemy kursy większe/równe 1,60)
- kursy mają być podawane AKTUALNE (raczej nie korzystajcie z ze starych ulotek STS czy Profesjonala)
- UNDERDOGI podajemy po kursie większym/równym 2,2 natomiast od "uliczników" kurs musi być większy/równy niż 2,4
- nie istotna jest wysokość kursu, liczy się sam mecz.
- nie wolno podawać typów na mecze które już trwają, lub które się skończyły, pomimo podawanej innej godziny, bądź daty rozpoczęcia spotkania w ofertach buków
-typy podajemy do momentu przyjmowania zakladow przez danego buka (naziemni do rozpoczecia spotkania gdyz np sobota niedziela wczesniej zamykaja).
- nie wolno grac ewidentnych pomyłek buków
- typ podany niezgodnie z regulaminem ale nietrafiony traktowany jest jako nietrafiony natomiast jesli typ byl trafiony trzeba go powtorzyc.Poprawki i uzupelnienia do chwili zakonczenia przyjmowania zdarzen
- jeżeli typ zawiera jakiś błąd (brak kursu, zły zawodnik, brak znaku stopu itp.) to uczestnik przed rozpoczęciem spotkania powinien w kolejnym poście zacytować swój typ i poprawić błąd

3. Trafione i niecelne typy są sumowane (np. 5 trafionych 2 nietrafione 5-2)
- jeśli uczestnik konkursu podał typ , na ktorego zgodnie z zasadami bukmachera przysluguje ZWROT moze on powtorzyc dany typ ( musi to tylko dokladnie opisac za co jest zagrany ten zwrot)
- trafiony typ za UNDERDOGA (UD) jest liczony jako +2, niecelny jako 0.
- trafienie bilansu typów podstawowych 7-0 daje 2 dodatkowe punkty
- wszystkie typy zamieszczane są w dziale KONKURS-HOKEJ (Europa-NHL)- XVI edycja
- edytowanie postów jest zabronione .

4. Wybrany mecz może typować maksymalnie 3 uczestników konkursu, po podaniu zdarzenia jako 3 osoba należy zaznaczyć przy nim stop =
- UNDERDOGA mogą typować 2 osoby jednakowo (sytuacja ze znakiem również obowiązkowa)
- czyli np. spotkanie drużyny A z drużyną B może postawić na A - 3 osoby (UNDERDOG 2)
- jeśli ktoś będzie typował ten mecz jako 4 osoba z kolei i jego typem będzie B, X, lub XB może to spotkanie zagrać.
- UNDERDOGÓW nie można grać z tym samym spotkaniem, które mamy w typowaniu podstawowym
- z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego pojedynku


5. Wpisowe do wzięcia udziału w konkursie wynosi 50 PLN
- pieniądze należy przelać na konto skarbnika do dnia 17.01.2011 roku włącznie
- po w/w terminie, Ci którzy nie wpłacili wymaganej sumy zostają wykreśleni z konkursu
- numer konta będzie przesłany każdemu uczestnikowi na maila.
- przy przelewie należy zaznaczyć nicka, który będzie brał udział w konkursie
- Podział puli: 50-30-20 % dla pierwszej trojki w konkursie
- W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu to nagrody sa proporcjonalnie dzielone pomiedzy zainteresowanych.

6. Czas trwania konkursu
- konkurs zaczyna się z dniem 17.01.2011 (poniedziałek).
- definitywny koniec XVI edycji konkursu hokejowego będzie miał miejsce po pełnych 12 tygodniach gry
- możliwość tygodniowego lockoutu w konkursie w razie gdyby była mała ilość meczy do typowania (ogłaszane zaraz na początku tygodnia)
- DO WYNIKOW KONCOWYCH bedzie zaliczone 11 NAJLEPSZYCH TYGODNI tzn. kazdy z grajacych( jezeli chce) moze opuscic sobie jeden tydzien typowan, badz odpadnie mu najgorszy tydzien


WAZNE INFORMACJE:
1. W przypadku zwrotu za jakies wydarzenie( asian handicap, czy total na linii 5,0 postepujemy zgodnie z zasadami dangeo buka gdzie bylo grane ) czyli najczesciej powtorzenie typu na ogolnych zasadach.

2. Z JEDNEGO meczu JEDNA osoba moze podac tylko 1 zdarzenie ( over/under , 1,X,2 , strzelenie gola przez druyzne itp )na mecz poza pojednykami H2H graczy , badz strzelaniem goli przez graczy z danego tego pojedynku - a wiec nie mozna juz grac ponizej 1,5 i np remis w tercji lub bramka do 9 min i over w meczu.

Do góry
#4341447 - 06/01/2011 17:35 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: vonseb]
vonseb Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Start mysle 17 styczen to najlepsza data

Do góry
#4344542 - 07/01/2011 16:43 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: vonseb]
vonseb Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
NO i co zero nowych/starych chetnych ?!

Do góry
#4344577 - 07/01/2011 17:34 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: vonseb]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
gram

Do góry
#4344580 - 07/01/2011 17:36 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Sabelius]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Sorki pomyliłem tematy. Nie gram w tym konkursie tylko w innym.

Do góry
#4345027 - 07/01/2011 22:04 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Sabelius]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Gram

Do góry
#4348041 - 08/01/2011 22:06 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
colaczek Offline
old hand

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1003
Skąd: miasteczko pon. 4000 m-ców
Zapisywać się ooo

Do góry
#4349192 - 09/01/2011 02:25 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: colaczek]
Gadzina Offline
veteran

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1416
Skąd: Lublin
Z 10 osób to by się przydało

Do góry
#4351245 - 09/01/2011 21:55 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Gadzina]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Przede wszystkim gratuluje fajnego konkursu i osiagniec graczy, swietne typy i bilanse.

Chcialbym sie wtracic do regulaminu.

Regulamin nakazuje typowanie 2 underdogow w tygodniu, ale jak siegam pamiecia, to zaden z graczy nie typowal w konkursie... zadnego underdoga (moze z bardzo nielicznymi wyjatkami).

W tenisie zawodnik, na ktorego zwyciestwo jest kurs 2.2, jest underdogiem. W hokeju druzyna, na ktorej zwyciestwo jest kurs 2.2, jest faworytem meczu, a nie underdogiem, np.

Bet24 (www) 2.20 4.10 2.50
Bet365 (www) 2.20 4.00 2.65
Expekt (www) 2.30 4.00 2.60

W konkursie, w którym trzeba typować także underdogi, nie przypominam sobie, zeby ktorys z graczy zagral jakiegos rzeczywistego underdoga, wszyscy wybieraja faworytow po kursie 2.2-2.3

Częste jest, że gracze wybierają jako underdoga...mocnego faworyta meczu (co zakrawa na satyrę pojęcia underdog), grając go z handi -1.5. Niedługo się okaże, ze underdogiem w lidze duńskiej jest drużyna Sonder, zagrana przez kogoś z handi -4.5.

Moze wprowadzic nakaz typowania rzeczywistych underdogow, czyli druzyn, ktore NIE SA FAWORYTAMI w danym meczu, czyli kursu na zwyciestwo np. min. 2.5, i zakaz typowania mocnych faworytow z handi jako underdogow?

pozdrowienia

Do góry
#4351397 - 09/01/2011 22:27 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Bombej22]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Nie to żebym się czepiał... Bombej22 dyskutujesz tak sobie czy jesteś zainteresowany udziałem w konkursie?

Bo zwyczaj był/jest, że uczestnicy konkursu mają inicjatywę co do zmian w konkursie.

Ja nie mam zamiaru brać udziału w konkursie - ale napiszę tylko, że kiedyś, gdzieś 3-4 lata temu. Czyli ok. 6-8 edycji wstecz minimalny kurs na underdoga wynosił @2.40.

Może przy takim kursie dla Ciebie byłaby odpowiednia "terminologia".

Ja natomiast pamiętam dogi po wysokich kursach. Kojarzę gdy brałem udział jedna osoba ustrzeliła kilka remisów w NHL po kursie powyżej @4.00 - to chyba jest dog? wink

Pozdr.

Do góry
#4351498 - 09/01/2011 22:42 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Vader]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Vader
Nie to żebym się czepiał... Bombej22 dyskutujesz tak sobie czy jesteś zainteresowany udziałem w konkursie?


Zastanawiam się smile Nie jestem orłem w typowaniu, ale pobawić się mogę. Coś mało chętnych, o ile dobrze liczę, 6 osób? To może przy takiej małej ilośc osob, zwiększyć wpisowe do 250 zl?

Originally Posted By: Vader
Czyli ok. 6-8 edycji wstecz minimalny kurs na underdoga wynosił @2.40.
Może przy takim kursie dla Ciebie byłaby odpowiednia "terminologia".


Tak, to byłoby bardziej do przełknięcia dla mojego rozumienia pojęcia underdog smile

Originally Posted By: Vader
jedna osoba ustrzeliła kilka remisów w NHL po kursie powyżej @4.00 - to chyba jest dog? wink


To jest fart/ruletka, a nie dog smile. Remis w hokeju zaliczam do zakładów specjalnych :), typu: czy Stefan Grzegrzółka strzeli bramkę z dyńki, a nie kijem, w drugiej tercji meczu, a potem krzyknie HURRA a nie GOL, po kursie @ 4500.0.

Np. zakład HT/FT ma wysoki kurs, ale czy to jest underdog, w takim klasycznym rozumieniu tego pojęcia, czyli zwycięstwo niefaworyta?

Do góry
#4352173 - 10/01/2011 00:36 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Bombej22]
vonseb Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Underdog to bylo takie nazewnicto i zostalo . Tak jak pisal Vader wczesniej kurs byl 2,40 .

Do góry
#4352178 - 10/01/2011 00:37 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: vonseb]
vonseb Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Pierwsi chetni:
1.HERBI
2.colaczek
3.vonseb
4.travis
5.Gadzina
6.Valverde

PS. moze Bombej22 zagrasz

Do góry
#4353400 - 10/01/2011 04:58 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: vonseb]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Mysle ze dobrym posunięciem byłoby zamieszczenie paru reklam odnośnie konkursu, bo przy mniej niż 10 graczach nie widzę sensu grać.

Do góry
#4353619 - 10/01/2011 05:54 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
Domingos Offline
veteran

Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Zabawie sie aby podtrzymac tradycje ,choc moje typy to dramato :):)

Do góry
#4353905 - 10/01/2011 07:22 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Domingos]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Zagram.

Do góry
#4355644 - 11/01/2011 05:11 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Cayman]
thunder Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2003
Postów: 1962
Skąd: Pińczów
Ja też spróbuję jeśli można wink

Do góry
#4355733 - 11/01/2011 05:34 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: thunder]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
No to jest juz nas ośmiu smile

Liczę na kolejnych uczestników.

Craax stawaj do walki boks wink

Do góry
#4356704 - 11/01/2011 17:37 Re: Konkurs hokejowy XIX edycja - zapisy, dyskusja [Re: Valverde]
vonseb Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Pierwsi chetni:
1.HERBI
2.colaczek
3.vonseb
4.travis
5.Gadzina
6.Valverde
7.domingos
8.Cayman
9.thunder

Jest nas 9 ciu ! !

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 2124 gości oraz 1 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50979 Tematów
5795744 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47