Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#4174720 - 15/10/2010 23:26 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: blackjack]
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
A ja na weekend to mam taki pomysł:

Cracovia czyste konto - Tak @2,35
Czy Cracovia wygra do zera - Tak @3,2

Ruch według mnie w tym sezonie na wyjazdach gra znacznie słabiej niż u siebie ( w domu win z Wisła , Legią, remis z dobrze spisującym się Widzewem, wyjazd - porażki z Lechia Górnikiem i Bełchatowem). W lidze nie wygrali na wyjeździe co najmniej od początku maja.

Craxa za to jest na fali własnego stadionu. Mają kim straszyć jak na naszą ligę a u siebie w ostatnich 4 meczach z rzędu strzelają dokładnie po 2 bramki.

Do góry
Bonus: Unibet
#4174736 - 15/10/2010 23:34 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: blackjack]
xeper Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 306
Skąd: B-stok
Co do Jagi to kurs na zwycięstwo(2:0 oczywiście ;)) śmiszny. Ciężko cokolwiek wytypować, ale myślę, że Polonia może coś ukłuć. Jaga ma spore problemy z obroną stałych fragmentów (brak wysokich grajków), a Polonia często ostatnio bramki zdobywa po wrzutach z głowy....hmm. Jarecki pewnie będzie zapierdzielał za trzech, Szatałow też ma coś do udowodnienia...
Dziewięciu piłkarzy Jagi przebywało na rozmaitych reprezentacjach i dopiero wczoraj wszyscy powracali. Sandomierski coś tam bąka, że słabo się czuje (być może zagra Słowik), Grosicki pewnie podobnie, Kupisz miał uraz, Hermes prawdopodobnie nie zagra, bo go srogo Górnicy pokopali, Thiago out. Łatwo nie będzie...

Do góry
#4174751 - 15/10/2010 23:46 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: xeper]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Widzew po honor chwałę zwycięstwo

http://www.youtube.com/watch?v=Hwzx66HsONc

Do góry
#4174757 - 15/10/2010 23:49 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: andegawen]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Originally Posted By: andegawen

Zupelnie nie rozumiem jechania po Skorzy ktorego jedyna wina polega na tym ze jest pazerny i podjal sie niemozliwego za duze pieniadze a Maciej nie jest taki najgorszy bo jakies osiagniecia ma.


Jego osiągnięcia nie przysłaniają jego kompromitacji zarówno tu jak i krakowskiej Wiśle, po za tym proszę Cię dostał transfery jakie podobno chciał i mu pasowały przyklepane już na pierwsze zgrupowanie, który trener by nie marzył o takich warunkach pracy w Polsce, gdzie często jest łapanka ? Jóźwiak kogo by tam nie ściągnął, to są zawodnicy conajmniej przeciętni, skoro grali w lidze portugalskiej czy reprzentacji młodzieżowej Argentyny. Bytomianie ściągają często niechcianych Słowaków czy Czechów, kadra słaba, ale taktycznie dobrze wyglądają. Górnik zabrze podobnie.

Moim zdaniem Skorża to największy problem Legii, bez charyzmy, ledwo co przyszedł, a już go nikt nie szanuje i nie słucha. A przed wszystkim pomysł na grę, to jest dzida do przodu, miesza składem i nikt nie wie jak wygląda pierwsza jedenastka. Facet jest zagubiony jak dziecko we mgle. Taktycznie wyglądamy fatalnie, bo nawet kondycyjnie nie odstajemy i to jest właśnie najgorsze.

Do góry
#4174798 - 16/10/2010 00:09 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: xeper]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: xeper
Co do Jagi to kurs na zwycięstwo(2:0 oczywiście ;)) śmiszny. Ciężko cokolwiek wytypować, ale myślę, że Polonia może coś ukłuć. Jaga ma spore problemy z obroną stałych fragmentów (brak wysokich grajków), a Polonia często ostatnio bramki zdobywa po wrzutach z głowy....hmm. Jarecki pewnie będzie zapierdzielał za trzech, Szatałow też ma coś do udowodnienia...
Dziewięciu piłkarzy Jagi przebywało na rozmaitych reprezentacjach i dopiero wczoraj wszyscy powracali. Sandomierski coś tam bąka, że słabo się czuje (być może zagra Słowik), Grosicki pewnie podobnie, Kupisz miał uraz, Hermes prawdopodobnie nie zagra, bo go srogo Górnicy pokopali, Thiago out. Łatwo nie będzie...


Polonia Bytom Handi +2.5 8/10 kurs.1.20 do kombosa grubiej jak znalazl

Historia pokazuje ze Bytom umie tam grac, Jaga mocna u siebie,pewnie moze nawet i wygra ale na pewno nie 3 bramkami. Trzeba to jeszcze przemyslec.

Do góry
#4174814 - 16/10/2010 00:16 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: blackjack]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: blackjack
Widzew po honor chwałę zwycięstwo

http://www.youtube.com/watch?v=Hwzx66HsONc



http://www.youtube.com/watch?v=myyWXKeBsNk&p=C292B9A6EA7D92B1&playnext=1&index=28


tylko zwycięstwo Hej Legia tylko zwycięstwo ! boks

Do góry
#4174815 - 16/10/2010 00:17 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: młody gniewny]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
jak dla mnie na najbliższą kolejkę są dwa bardzo dobre typy, mianowicie:

Cracovia-Ruch 1x 1,27
Górnik-Wisła X2 1,35
łączny kurs: 1,71

W Ruchu z tego co wiem nie ciekawie się dzieje, z kolei Pasy w ostatnich dwóch meczach 4pkt, tak więc chyba chłopaki zaczynają w końcu coś grać. Co prawda sercem będę za Ruchem, ale głowa zdecydowanie każe postawić na ekipę z Krakowa.
W drugim meczu, jak dla mnie będzie czysta dwójka, ale dla bezpieczeństwa gram z podpórką. Kadra zdecydowanie na korzyść Białej Gwiazdy, cztery ostatnie mecze to 0-3-1 tak więc "Gwiazdki" muszą się sprężyć i zacząć wygrywać. A Żabole, no cóż na moje oko i tak za dużo punktów mają wink

Do góry
#4174987 - 16/10/2010 01:53 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: młody gniewny]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: młody gniewny
[quote=royalflush]J

Jako kibic Legii kompletnie się nie zgadzam, to co piszesz to jest typowa gra za nazwę, że skoro to Legia to mogą coś zagrać. Pytanie tylko jakie my mamy argumenty ?

Widzew to nie jest drużyna która rozdaje punkty w ekstraklasie a to że dobrze im szło w czasie letnim to zobaczymy czy będzie podobnie jesienią wink
Drużyny pokroju Widzewa nie są w stanie trzymać stałego dobrego poziomu i zdaje mi się że w najbliższym czasie zacznie się to uwidaczniać.
Nie uważam że goście są w stanie wygrać w Łodzi bo to Legia, moim zdaniem każdy może tam wygrać, a Legia to chyba już nie ma nic do stracenia.
Widzew zadowolony z dotychczasowych wyników będzie opierał grę na dotychczasowych założeniach a czy okażą się wystarczające czy po woli będą tracić datę ważności to się okażę.

Do góry
#4175036 - 16/10/2010 02:26 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
rozdaje karty chciałem powiedzieć

Do góry
#4175041 - 16/10/2010 02:29 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: royalflush]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Legia: 55. Machnowskij - 25. Rzeźniczak, 15. Astiz, 17. Komorowski, 11. Kiełbowicz - 9. Manu, 21. Vrdoljak, 16. Borysiuk, 31. Rybus - 32. Radović - 19. Kucharczyk



Skorża non stop coś kombinuje zmienia , gracze nie wiedzą co mają grać na boisku.

jak dla mnie wpierdol...:/

ten trener to koń trojański...totalny gamoń.

Korowski na środku obrony to tykająca bomba.

skład zmierniutki.

Do góry
#4175357 - 16/10/2010 04:08 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Legia]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
To może ja dwa słowa SUBIEKTYWNYM (bo mi znowu zarzucą jak z Jagą wink ) okiem o derbach smile

Derby, derby, derby... Ehhh jak może się czuć kibic zespołu, który przegrał 4 mecze derbowe z rzędu? Oczywiście źle, ale każda passa ma swój koniec wink Najpierw łyk statystyki:

GENERALNY BILANS NA SZCZEBLU III, II ligi i Ekstraklasy oraz rozgrywek pucharowych:

Ogółem: 35 spotkań, z czego:
Zwycięstwa Arki: 13
Remisy: 12
Zwycięstwa Lechii: 10
Stosunek bramek: 30-27 dla Arki

W Gdańsku:
Zwycięstwa Arki: 4
Remisy: 7
Zwycięstwa Lechii: 6
Stosunek bramek: 12-16 dla Lechii

Z czego uwaga 3 ostatnie mecze zakończone wynikami 2-1 dla Lechii. Do tego ciekawa jest sinusoida Arki w tym sezonie: LDWLDWLD i wychodzi teraz... wink

A już na poważnie. Arka jak zwykle bez Bledzewskiego i być może (to będzie duże osłabienie jakby co) Szmatiuka. Lechia bez Andriuskieviciusa. Lechia i Arka mają póki co najlepsze defensywy w lidze po Jagiellonii. Lechia ma też najlepszy atak, Arka za to najgorszy. Nastroje oczywiście bojowe choć o dziwo w Arce spokojniej. Biorąc pod uwagę formę z przed przerwy na kadre dziwi i to nawet bardzo mnie kurs na Lechię. 1.8 na zdecydowanego (zdaniem większości zapewne) faworyta? Nie za dużo? Czyżby buki się aż tak pomyliły, a może wiedzą coś czego my nie wiemy, choć akurat w derbach o jakimkolwiek odpuszczaniu nie ma mowy. Po stronie Lechii coraz więcej "kłapania" w gazetach. A to Surma mruczy, że chcą nawiązać do największych sukcesów klubu, a to Buval urywa się z choinki, że grają poezję. Mało z krzesła nie spadłem jak to czytałem. Że co grają? Poezję?! Poezję to gra Barcelona, albo może Arsenal w formie, ale na pewno nie Lechia. Na szczęście trener Kafarski, którego z różnych względów bardzo szanuje, tonuje nastroje i spokojnie mówi, że ich celem jest pierwsza szóstka. Zero bredzenia o jakimś tam mistrzostwie czy poezji. Realna ocena sytuacji. W Gdyni na chwilę obecną jak pisałem spokój. Żadnego przemotywowania jak poprzednio. Mamy swoje kłopoty w ataku. Jest tam tylko dwóch co się nadaje obecnie. Bardzo waleczny, ale zbyt impulsywny i nieskuteczny oraz często osamotniony Ivanovski i uniwersalny (może grać też na boku pomocy) Labukas. Zawodzi trochę najlepszy strzelec z okresu przygotowawczego, lewy pomocnik Glavina. Nie ma też póki co playmekera z prawdziwego zdarzenia bo Bury i Zawias są pod formą, a Bożok miewa tylko przebłyski. Reasumując na moje wynik będzie oscylował wokół remisu. Jeśli coś zagram to po 1/10 odpowiednio Lechię, że wygra dokładnie jedną bramką oraz remis. A na koniec wypowiedź Tomka Frankowskiego o derbach:


Tomasz Frankowski

napastnik Jagiellonii Białystok, w tym sezonie grał już przeciwko Lechii i Arce

Z tego co widać cała drużyna Lechii funkcjonuje ostatnio bardzo dobrze. Kiedy grali z nami (w 3. kolejce Jagiellonia wygrała w Gdańsku 2:1, ale po ulewie w drugiej połowie mecz toczył się w anormalnych warunkach) byli chyba w lekkim kryzysie, ale i tak jej obrońcy sprawili nam wiele kłopotów. Defensywy Lechii i Arki zostały przed sezonem przebudowane i wzmocnione przede wszystkim piłkarzami zagranicznymi. Obie są stabilne, grają pewnie, czego dowodem jest niska liczba straconych goli. W przypadku Arki to również efekt tego, że na obronie skupia się niemal cały zespół. Doświadczyliśmy tego w Gdyni (w 6. kolejce Jagiellonia uległa Arce 0:1), a na wyjazdach jest to jeszcze bardziej widoczne. Nie jest efektowne, ale przynosi efekty, bo Arka zremisowała już przecież na boisku mistrza Polski Lecha Poznań. W Gdańsku Arka może mieć duże kłopoty, szczególnie, jeśli okaże się, że Lechia utrzymała formę z ostatnich meczów, w których urządzała strzeleckie kanonady. Wypadła imponująco, ale myślę jednak, że w derbach już tego nie powtórzy. Analiza gry i formy poszczególnych formacji wskazuje na Lechię, ale mi wydaje się mimo wszystko, że będzie remis. Ale najwyżej 1:1, nie widzę szans, żeby padło więcej bramek. Oczywiście mogę się mylić, na co pewnie liczą kibice

Do góry
#4175633 - 16/10/2010 05:44 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: royalflush]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
poziom sędziowania jest zatrważająco niski , jak w okręgówce.

niedawno oglądałem mecz Arka-Polonia , bramkarza zagrał z premedytacją ręką poza polem karnym i nie dostał czerwieni...

dzisiaj Legia zdobywa jak najbardziej prawidłową 2 bramkę i sędzie dopatruje się jakiegoś faulu

przecież jakby Widzew jakimś cudem wyrównał to Legia zostałaby w beszczelny sposób ograbiona z 3 punków.

ponadto zepsuta byłaby zwycięska passa , Legia wygrała ligowy mecz z Widzewm 9 raz z rzędu boks

W przypadku remisu musielibyśmy odliczanie kolejnych zwycięstw zacząć od nowa , po raz ostatni łodzianie nie przegrali meczu z warszawskim klubem już ponad dziewięć lat temu - 6 kwietnia 2001 roku, kiedy padł bezbramkowy remis.

Do góry
#4175917 - 16/10/2010 17:35 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: analityk]
baymun Offline
stranger

Meldunek: 18/11/2009
Postów: 16
Ze statystyk wynika, że Jagiellonia to jedyny klub naszej ekstraklasy, który nie stracił jeszcze w tym sezonie bramki po stałym fragmencie gry, za to kilka strzelił, także z tą słabą obroną stałych fragmentów to jakiś mit. Chociaż typ Polonia +2,5 bardzo możliwy.

Do góry
#4176386 - 16/10/2010 20:31 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Inzaghi78]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Inzaghi78


McDziarz bylem zszokowany ze az do dzis nie prowokowales shocked ale jednak mozna bylo grac gruba kase na taki zaklad laugh

powiem tylko tyle ze kamieniami to ze 2-3 lata juz nie widzialem zeby ktos rzucal a mam karnet od 5 lat przy sektorze gosci takze takie pier....... zostaw sobie na kiedy indziej papa


relacja z trybun legialive :

relacja z trybun

Widzew, dopingujący swój zespół przez całe spotkanie, także wypadł poniżej oczekiwań. Momentów kiedy więcej niż jedna trybuna włączały się do dopingu było naprawdę niewiele. W przeszłości pod tym akurat względem bywało znacznie lepiej (dotyczy obu stron). Jedno co się nie zmienia, to łódzcy kamieniarze. Choć kamulce i szklane butelki rzucane w naszą stronę były mniejszych gabarytów niż kilka lat temu, a częstotliwość rzutów znacznie niższa (spore bufory), kolejnych parę osób musiało skorzystać z pomocy lekarza.


Tradycja na Widzewie nadal jest kultywowana...rzucanie kamieniami w gości z Warszawy nadal w modzie !

Do góry
#4176421 - 16/10/2010 20:44 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Legia]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: Inzaghi78


McDziarz bylem zszokowany ze az do dzis nie prowokowales shocked ale jednak mozna bylo grac gruba kase na taki zaklad laugh

powiem tylko tyle ze kamieniami to ze 2-3 lata juz nie widzialem zeby ktos rzucal a mam karnet od 5 lat przy sektorze gosci takze takie pier....... zostaw sobie na kiedy indziej papa


relacja z trybun legialive :

relacja z trybun

Widzew, dopingujący swój zespół przez całe spotkanie, także wypadł poniżej oczekiwań. Momentów kiedy więcej niż jedna trybuna włączały się do dopingu było naprawdę niewiele. W przeszłości pod tym akurat względem bywało znacznie lepiej (dotyczy obu stron). Jedno co się nie zmienia, to łódzcy kamieniarze. Choć kamulce i szklane butelki rzucane w naszą stronę były mniejszych gabarytów niż kilka lat temu, a częstotliwość rzutów znacznie niższa (spore bufory), kolejnych parę osób musiało skorzystać z pomocy lekarza.


Tradycja na Widzewie nadal jest kultywowana...rzucanie kamieniami w gości z Warszawy nadal w modzie !


pofatyguj sie na mecz jak cie rodzice puszcza i zobacz sam co sie dzialo rzucanie racami z obu stron i innymi przedmiotami a co do dopingu to trzy trybuny caly czas dopingowaly za wyjątkiem krytej więc nie pisz głupot

Do góry
#4176435 - 16/10/2010 20:49 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: blackjack]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
relacja pochodzi z legialive , chętnych było kilka razy więcej niż biletów więc marna ta twoja napinka

Do góry
#4176441 - 16/10/2010 20:52 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
McDziarz, co kogo obchodzą na tym forum i w tym temacie jakieś k*** kamienie!? Przestań w końcu tu poruszać tematy kibicowskie i po co zacząłeś po raz kolejny napinke?

Do góry
#4177628 - 17/10/2010 03:18 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Legia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: McDziarz
relacja pochodzi z legialive , chętnych było kilka razy więcej niż biletów więc marna ta twoja napinka


legialive to chyba najbardziej obiektywny i opiniotworczy portal internetowy laugh
nie wiem czy w Warszawie sa prowadzone lekcje matematyki i na jakim poziomie ale skoro wejsciowek jest 800 to nie rozumiem czemu przyjezdza 950 osob i stoi kilka godzin na peronie smirk
Lech, Wisla czy Slask dostali taka pule i w takiej liczbie sie stawili wiec jak zwykle tylko stolica ma problemy z rozumieniem prostych spraw !!

kfjatek ma racje co do tego kogo interesuja tutaj kamienie i tego typy sprawy, wejdz sobie na jakies portale dla internetowych hoolsow itp... i tam do woli dawaj upust swojej klawiaturowej chuliganki grin

Do góry
#4177692 - 17/10/2010 03:49 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: Inzaghi78]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
ciekawe czy dzisiejsza przegrana Lecha to puszczenie meczu czy sportowa porazka bo jak pamietamy bardzo potrzebujace na teraz punktow Zaglebie (Marek Bajor bedziemy walczyc jak lwi) polozylo sie na trawie w ostatniej kolejce zeszlgo sezonu. JA wiem ze pisze po czasei w ogole tu nie gralem niczego (kurs na Lecha to kpina byl) ale tak glosno sobie mysle tylko ooo

Do góry
#4177745 - 17/10/2010 04:14 Re: Ekstraklasaaa jest superrr 8 kolejka 1.10-3.10 [Re: andegawen]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
To nie jest nawet odpuszczanie, oni chyba są tak posrani na te puchary że zapominają o co grają z takim Zagłębiem.
W sumie paru grajków woli skupić się na pucharach, może ktoś przygarnie

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, 11kera11, VVega, Akhu, kemp, burbon, igea23, Zaixi, alfa, akagi, ElNinho[mmdea], szuwi1), 4088 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587094 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14