Strona 11 z 51 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 50 51 >
Opcje tematu
#3881706 - 20/05/2010 21:46 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: Inzaghi78]
zavvada Offline
member

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 127
Skąd: 5th Avenue
To raczej wzrosty były nieproporcjonalne do ogólnej sytuacji, w rok czasu stworzono wielka bańkę z której szybko w tym roku powinno ujść powietrze. 50% w dół od szczytu na wigu do marca 2011 to najmniejszy wymiar kary.

Do góry
Bonus: Unibet
#3881797 - 20/05/2010 22:23 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: ELDORADO]
dampan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2003
Postów: 2738
Skąd: Europe
Originally Posted By: ELDORADO
mura jak tam Twoje wydmuszki jupiter czy vistula grin

bo takich spolek to nie masz prawda ?

ASTRA ooo
ING ooo


No nie gorzej jak twoje pewki Eldo do niedawna Stark i Gant co to mialeś nieoddawać po mniej niż 15gr i 40zł hehe smile
bez urazy, ale nie lubie takiego cwaniactwa.
Kto pisał nie tak dawno żeby Ganta po 23 brać smile

Do góry
#3881804 - 20/05/2010 22:29 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: ELDORADO]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
Originally Posted By: ELDORADO
mura jak tam Twoje wydmuszki jupiter czy vistula grin

bo takich spolek to nie masz prawda ?

ASTRA ooo
ING ooo


Eldo jak kolega wyzej napisal "cwaniakujesz"!:)
starkdel polecales,kupowales po 10gr a sprzedales po 5(gdy pisales po tyle wtedy chodzilo kupno).Jak widac -50% wiec "z czym ty pijesz" do Mury,ile to % jupiter czy tez vistula poleciala?

Do góry
#3882193 - 21/05/2010 02:08 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: Radmanovic]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
spokojnie Panowie smile

jeśli ktoś poczuje się przez to lepiej, to napiszę, że straciłem troche wirtualnego cashu ostatnio smile i nie tylko - lwia czesc pozycji zamkykałem w tym tygodniu, ot taki kaprys. a jak ktoś mi nie wierzy to moge napisac, ze jutro pewnie będzie jeszcze taniej smile
a zamykałem niektore ze stratą. jak dużą, pozostawie tylko w Waszych głowach, dumajcie smile jakieś zaskórniaki mi zostały na złoty strzał!

oczywiscie jesli ktos przegrał ostatnio kase, to chocby mial wytapetowana sciane moimi postami to jest winien zrobic sobie rachunek sumienia czyja to wina smile

ja doskonale wiem, że człowiek moze innemu wybaczyc wiele, ale stratę pieniędzy wielu nie przełyka. nauczyłem sie już z tym żyć, bo widziałem zdruzgotanych ludzi, ktorzy umoczyli sporo i nawet dzis liczą na cuda, bo mają jeszcze akcje z górki ostatniej hossy

nie jestem hegemonem finansjery i pewnie nie będę nim nigdy,
jeśli mogę być dla niektórych antywskaźnikiem to również jest mi niezmiernie miło smile

co nieco miałem napisać, ale ugryzłem się w język!

do meritum, zgodnie z zapowiedziami -->

http://yogistone.blogspot.com/

to będzie takie sobie pisanie, tak o smile dzienniczek/analizy/pierdoły ... z czasem dojdzie do dużych zmian technicznych, merytorycznych, na razie sobie raczkuje i pluje na śliniaczek smile
ale miało być to jest i basta.

jak coś jest kontakt mejlowy, kto chce zaglada, komentuje, jest mój mejl podany, może kiedys uda sie zrobic jakis biznes smile

usrael juz niemal na wsparciach z lutego, to szalenie ważny poziom. być może niedlugo odpuscimy sobie akcje na dlugo i zajmiemy sie monetami albo innym inwestowaniem alternatywnym smile

tak czy inaczej, pozdrawiam! niech kasa będzie z Wami!

Do góry
#3882208 - 21/05/2010 02:19 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: Radmanovic]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Stark byl moją porazka do czego sie przyznalem , nikt nie jest prorokiem i na gieldzie kazdemu zdarzaja sie wtopy
Ganta wywalilem ostatnio i zmienilem na ing , ale wywalilem z zyskiem natomiast Jako jedyny tutaj podalem trafna prognoze glebokiej korekty w maju i zjazdu na Edku i mam byc z czego byc zadowolony , to samo dotyczy mojej gry na dolarze , nie wspomne nawet ile tu trafnych prognoz podalem wczesniej i troche ludzi dzieki mnie tu zarobiło , nazywacie to cwaniactwem Wasza sprawa bujajcie sie sami z waszym jadem papa
To był mój ostatni post tutaj w tym temacie

POZDRO
ELDO

Do góry
#3882343 - 21/05/2010 03:17 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: ELDORADO]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
Originally Posted By: ELDORADO
Stark byl moją porazka do czego sie przyznalem , nikt nie jest prorokiem i na gieldzie kazdemu zdarzaja sie wtopy
Ganta wywalilem ostatnio i zmienilem na ing , ale wywalilem z zyskiem natomiast Jako jedyny tutaj podalem trafna prognoze glebokiej korekty w maju i zjazdu na Edku i mam byc z czego byc zadowolony , to samo dotyczy mojej gry na dolarze , nie wspomne nawet ile tu trafnych prognoz podalem wczesniej i troche ludzi dzieki mnie tu zarobiło , nazywacie to cwaniactwem Wasza sprawa bujajcie sie sami z waszym jadem papa
To był mój ostatni post tutaj w tym temacie

POZDRO
ELDO


Tutaj nikt do ciebie (z)jadem nie pisze,kazdy robi bledy,wszystkiego sie nie da przewidziec,kazdy ma za soba i przed soba wieksze,mniejsze wtopy gieldowe.To mysle jest oczywiste i wiadome.Tutaj tylko chodzi o troche pokory,mogles Ty sie przejechac na starku moze i Mura na vistuli czy tez jupiterze.Cos w rodzaju niech pierwszy rzuci kamien ten ktory jest bez winy(czyt.bez wtopki).
Zgadza sie jako jedyny podales prognoze glebokiej korekty w maju itd i chwala Ci za to.Wiedzy nikt tu Ci nie odmawia,mysle ze pare osob tak jak piszesz z toba zarobilo.
Ciutke pokory i wszystko jest idealnie.

Do góry
#3882363 - 21/05/2010 03:26 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: Radmanovic]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Radmanovic
Originally Posted By: ELDORADO
Stark byl moją porazka do czego sie przyznalem , nikt nie jest prorokiem i na gieldzie kazdemu zdarzaja sie wtopy
Ganta wywalilem ostatnio i zmienilem na ing , ale wywalilem z zyskiem natomiast Jako jedyny tutaj podalem trafna prognoze glebokiej korekty w maju i zjazdu na Edku i mam byc z czego byc zadowolony , to samo dotyczy mojej gry na dolarze , nie wspomne nawet ile tu trafnych prognoz podalem wczesniej i troche ludzi dzieki mnie tu zarobiło , nazywacie to cwaniactwem Wasza sprawa bujajcie sie sami z waszym jadem papa
To był mój ostatni post tutaj w tym temacie

POZDRO
ELDO



POZDRO
Tutaj nikt do ciebie (z)jadem nie pisze,kazdy robi bledy,wszystkiego sie nie da przewidziec,kazdy ma za soba i przed soba wieksze,mniejsze wtopy gieldowe.To mysle jest oczywiste i wiadome.Tutaj tylko chodzi o troche pokory,mogles Ty sie przejechac na starku moze i Mura na vistuli czy tez jupiterze.Cos w rodzaju niech pierwszy rzuci kamien ten ktory jest bez winy(czyt.bez wtopki).
Zgadza sie jako jedyny podales prognoze glebokiej korekty w maju itd i chwala Ci za to.Wiedzy nikt tu Ci nie odmawia,mysle ze pare osob tak jak piszesz z toba zarobilo.
Ciutke pokory i wszystko jest idealnie.


przyjmuje Twoją sugestie , gram za duzą kase i pod presją i czasami przez to ponosi mnie i wywalam siebie energie w sposob butny, wiec miejcie to też na uwadze czytając me wypociny smile

mamy odbicie na Edku co tez mi sie udało przewidziec , szalony dzien , Angela na razie uratowała euro
jutro dobrze by było co nieco odrobic u mnie na ing no i na wydmuszkach wink

POZDRO
ELDO

Do góry
#3882458 - 21/05/2010 04:14 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: ELDORADO]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: ELDORADO

mamy odbicie na Edku co tez mi sie udało przewidziec
Zwróć uwagę, że gdybyśmy nie mieli odbicia to też by Ci się udało to przewidzieć.

Rację można mieć albo nie. Ale ludzi najbardziej chyba bawi gdy prognozujesz w 2 strony a potem piszesz, że ją miałeś. Trochę więcej dystansu. Nie ma co tak poważnie podchodzić do siebie i do swojej wiedzy. Jeśli grasz za dużą kasę i wygrywasz to po co Ci jeszcze tani poklask? No chyba, że nosisz się z zamiarem napisania książki o tym jak zarabiać na giełdzie wink albo otwarcia płatnego bloga wink

Do góry
#3882467 - 21/05/2010 04:19 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: z o ® r o]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: ELDORADO

mamy odbicie na Edku co tez mi sie udało przewidziec
Zwróć uwagę, że gdybyśmy nie mieli odbicia to też by Ci się udało to przewidzieć.

Rację można mieć albo nie. Ale ludzi najbardziej chyba bawi gdy prognozujesz w 2 strony a potem piszesz, że ją miałeś. Trochę więcej dystansu. Nie ma co tak poważnie podchodzić do siebie i do swojej wiedzy. Jeśli grasz za dużą kasę i wygrywasz to po co Ci jeszcze tani poklask? No chyba, że nosisz się z zamiarem napisania książki o tym jak zarabiać na giełdzie wink albo otwarcia płatnego bloga wink


Re: W co warto dziś inwestowac? [7] [Re: ELDORADO]
ELDORADO
Joker

Meldunek: 08/07/2002
Postów: 7025
Skąd: Wrocław dolarek
astra oaza spokoju

ogolnie : mimo tej czerwieni wokół , twierdze ze przed nami odbicie,


mam kase ale i bawi mnie poklask dziwne dla Ciebie studencie ?

Do góry
#3882470 - 21/05/2010 04:20 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: z o ® r o]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Ja na przykład otwarcie przyznaje, że głupszej transakcji niż moje rekomendowane kupno eur/pln po 3,93 - a potem jeszcze paniczna sprzedaż po 4,20 podczas krachu na Wall Street w tym temacie nie widziałem.

P.S. Nadal czekam żeby odkupić po 4,35 grin

Do góry
#3882473 - 21/05/2010 04:21 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: z o ® r o]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Nie jestem studentem grin

Do góry
#3882632 - 21/05/2010 05:43 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: z o R r o
Ja na przykład otwarcie przyznaje, że głupszej transakcji niż moje rekomendowane kupno eur/pln po 3,93 - a potem jeszcze paniczna sprzedaż po 4,20 podczas krachu na Wall Street w tym temacie nie widziałem.

P.S. Nadal czekam żeby odkupić po 4,35 grin


Mój giełdowy Guru został.....cinkciarzem blush
Swiat się chyba kończy....... wink

Do góry
#3882637 - 21/05/2010 05:48 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: z o ® r o]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
mamy gleboką korekte , po ktorej stawiam na boczniaka
czy to pierdut , Niemcy sie wydzwigną , wiec nie

Edek broniony dosyc skutecznie pomad bardzo silnym wsparciem na 1,2171 tu byla bitwa na razie wygrana przez euro

Do góry
#3882640 - 21/05/2010 05:56 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: ELDORADO]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
mam S/L ustawionego na 700 na ing , bardzo rzadko to robie , ale jak mnie on wywali jutro , to postawie wszystko na jeden walor astrate smile

Do góry
#3882726 - 21/05/2010 13:04 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: ELDORADO]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Podoba mi się to co się dzieje teraz z Euro, to tylko wzmocni eurozone i wiarygodność waluty. Gorzej jak by każdy podniósł ręce i się odwrócił tyłem... a tak to mamy silny sygnał od Niemiec, że w całości staną za wspólną walutą i że wyjdziemy z tego mocniejsi.

Do góry
#3882728 - 21/05/2010 13:38 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: Conrad]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Originally Posted By: Conrad
Podoba mi się to co się dzieje teraz z Euro, to tylko wzmocni eurozone i wiarygodność waluty. Gorzej jak by każdy podniósł ręce i się odwrócił tyłem... a tak to mamy silny sygnał od Niemiec, że w całości staną za wspólną walutą i że wyjdziemy z tego mocniejsi.


Sygnał jest, ale za nim muszą pójść konkretne działania, bolesne, w dodatku długotrwałe. Szansa na polityczną zgodę na to w tym długim okresie, w kluczowych krajach euro zony jest niewielka. Jest nawet niewielka w samych Niemczech.

Do góry
#3882787 - 21/05/2010 16:45 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: Art300]
zavvada Offline
member

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 127
Skąd: 5th Avenue
http://www.day-trader.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=301:20052010-g-2315-pora-potwierdzizaprzeczy-wanoci-wspar-na-indeksach&catid=35:rynek-amerykanski&Itemid=37

Wykresy pokazują w jak ważnym miejscu jesteśmy. Mamy odreagowanie po czym powinno dojść do testu wsparć. Jeśli pójdziemy w dół to nasza ponad rok pompowana bańka szybko pryśnie. Swoją drogą Morgany i Goldmany chwilowo realizują zyski na edku co pomoże giełdom i pytanie z jakiego poziomu będą atakować ponownie. Na edku mamy olbrzymie rGr z linią szyi 1,28-1,29 która padła z hukiem. Aby ta formacja miała większe znaczenie odreagowanie powinno nastapić do tego poziomu i tam rozstrzygnie się przyszłość na najbliższe miesiące. Jeśli w dół to zasięg 1,0 jeśli góra to już tylko Soros zna poziom laugh

Do góry
#3882817 - 21/05/2010 16:59 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: zavvada]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
to co pisalem przedwczoraj jedna wazna bitwa juz sie odbyla na wsparciu 1,2171 z wygrana euro ,ale zielony tak szybko nie odda pola , szansa dla euro bedzie wyjescie ponad 1,30 jesli sie tak szybko nie stanie , wtedy scebariusz 1,10-1,15 z celem na 1,05

Do góry
#3882826 - 21/05/2010 17:02 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: ELDORADO]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
S/L wywalil mi ing z akceptowalna stratą , dokupilem nieco naszej slodkosci ponizej 56 i teraz czekam nie łapiac spadających nozy

Do góry
#3883582 - 21/05/2010 22:10 Re: W co warto dziś inwestować? [7] [Re: Art300]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Art300
Sygnał jest, ale za nim muszą pójść konkretne działania, bolesne, w dodatku długotrwałe. Szansa na polityczną zgodę na to w tym długim okresie, w kluczowych krajach euro zony jest niewielka. Jest nawet niewielka w samych Niemczech.


Merkel ma na szczęście mocną pozycję w kraju i nie ma tam jakichś szczekaczy na horyzoncie, którzy chcieliby wyjścia z Euro (czyli de facto koniec tej waluty). Dopóki Niemcy rządzą walutą to będzie ona dobra, jeśli oddadzą władzę w inne ręce to trzeba będzie uciekać od Euro...

Do góry
Strona 11 z 51 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 50 51 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Sensei), 5190 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592613 Postów

Najwięcej online: 5338 @ Wczoraj o 22:14