Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#4053286 - 09/08/2010 22:22 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: McDziarz
chociaż z drugiej strony następna kolejka "na oko" wygląda na wybitnie overową , także na miejscu Inzaghiego nie księgowałbym jeszcze straty...

już w pierwszych piątkowych meczach powinien paść over:

Cracovia - Slask

Polonia W. - Legia

szczególnie Legia która nie błyszczy w obronie postawi na ofensywę bo tam tkwi jej siła i potencjał...


taaa w tej kolejce były min 3 spotkania w których powinien paść over i co ..... jakie umiejętności piłkarz takie wyniki .

Do góry
Bonus: Unibet
#4053289 - 09/08/2010 22:26 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: kamasutra]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: kamasutra
Mysle ze trenerem zostanie Michniewicz lub Ulatowski....


crazy prosze Cie , 0 % szans , wiec mozesz smialo brac Michniewicza

Do góry
#4053466 - 10/08/2010 00:41 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: craax]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 30116
II kolejka Ligi Mistrzów

tym razem pod haslem: 'ciiipppp ciiippp cippp OVERRRy' - smiac mi sie chcialo jak slyszalem, w przerwie meczu Lechia-Ruch, jak to prezesi Eklasy i Pumy zachwalali nowa pilke.



Górnik @ 4,25 blush blush boks

Do góry
#4054174 - 10/08/2010 05:19 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Ojro]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
ponawiam apel > grać : Legia Mistrz boks

w klubie szykowane są dwa hity transferowe , Walter jest zafascynowany otoczką wokół klubu , zainteresowaniem Legią , sprzedażą karnetów , ilością wyrabianych kart kibica - już około 70 000 , docelowo klub liczy że 100 000 szybko pęknie.

cała ta pozytywna aura spowodowała że Walter jest skory sięgnąć głebiej do kieszeni...

Jóźwiak pracuje nad dwoma hitami transferowymi - napastnik i środkowy obrońca.

jeżeli to będą prawdziwe transferowe bomby jak są awizowane to innej możliwości nie widzę jak wygranie przez Legię tej marnej ligi.

Manu Vrdoljak Cabral o tych zawodnikach niebawem usłyszycie...

kto nie pograł niech się pospieszy :

3,25 w Unibecie na obecną chwilę to największy kurs , było wcześniej 3,35 w Tobet , ogółem powyżej 2,5 warto grać

bądźmy poważni - kto ma Legii zagrozić ?

Wisła ?

Lech ?

nie rozśmieszajcie mnie...

krakowscy centusie i poznańscy dusigrosze transferów nie zrobili nawet takich żeby utrzymać status quo , Lech i Wisła są słabsze niż w ubiegłym sezonie

idę z każdym o zakład i stawiam dolary kasa przeciw orzechom że Legia zdobędzie mistrza wink


Manu Vrdoljak Cabral do tego dwa hity transferowe , coś czuję że będzie bardzo mocna paka...

obejrzyjcie skróty z meczów sparingowych Legii , widać że jest maniana w grze...

Do góry
#4054186 - 10/08/2010 05:29 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Bez obrazy ale trochę wyluzuj... a wracając do tematu to warto prześledzić historie meczy Jagiellonii u siebie z PGE bo to też ciekawe tak samo w I jak i w II lidze póki co nasuwa mi się typ na under 2.5 bo nie sądzę iż drużyny tam za mocno sobie postrzelają.

Do góry
#4054215 - 10/08/2010 05:47 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Piecia]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
wink bedziemy madrzejsi jak zobaczymy ta Legie po 3 meczach ligowych bo tak na wyczucie to se mozemy i zakladac ze beda po 10-0 wygrywac, zobaczymy co pokaza w Derbach w piatek łatwo napewno nie bedzie smile co do Lecha to jak mowie Kolejorz gorzej grac juz nie moze, beda sie rozkrecali chłopaki z każdym tygodniem. Mam nadzieje ze w koncu zaczna grac na 2 napastnikow tak jak nalezy i wypada.

Jagiellona - GKS 1 1,90

to mi sie rzucilo w oczy jako chyba najrozsądniejszy typ kolejki. Jagiellonia zagrala 4 oficjalne mecze w tym sezonie i 4 razy ja chwalono, niezła, ofensywna, ładna dla oka piłka chlopcow Probierza. Rozkreca sie Kupisz, pozytywnie Burkhatdt, a tacy zawodnicy jak Lato, Kascelan, Frankowski sa tam tylko rezerwowymi, a nie watpie ze w Belchatowie od nich zaczynano by ustalanie wyjsciowej 11. Dodam jeszcze ze w ub.sezonie Jaga u siebie miala 9-5-1 swietny bilans i zaledwie 6 goli straconych, mozna smialo powiedziec ze druzyna wlasnego boiska smile do boju smile

Do góry
#4054470 - 10/08/2010 08:43 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Piecia]
Luvstruck Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 2360
Skąd: Jomsborg
Originally Posted By: Piecia
Bez obrazy ale trochę wyluzuj... a wracając do tematu to warto prześledzić historie meczy Jagiellonii u siebie z PGE bo to też ciekawe tak samo w I jak i w II lidze póki co nasuwa mi się typ na under 2.5 bo nie sądzę iż drużyny tam za mocno sobie postrzelają.

Z PGE to chyba dużo nie grali, ale z GKSem Bełchatów pewnie już trochę więcej.
Białystok - GKS 1 ~ 1,90 jak najbardziej do gry.

Do góry
#4054879 - 10/08/2010 23:56 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Ryan20]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Originally Posted By: Ryan20
wink bedziemy madrzejsi jak zobaczymy ta Legie po 3 meczach ligowych bo tak na wyczucie to se mozemy i zakladac ze beda po 10-0 wygrywac, zobaczymy co pokaza w Derbach w piatek łatwo napewno nie bedzie smile co do Lecha to jak mowie Kolejorz gorzej grac juz nie moze, beda sie rozkrecali chłopaki z każdym tygodniem. Mam nadzieje ze w koncu zaczna grac na 2 napastnikow tak jak nalezy i wypada.

Jagiellona - GKS 1 1,90

to mi sie rzucilo w oczy jako chyba najrozsądniejszy typ kolejki. Jagiellonia zagrala 4 oficjalne mecze w tym sezonie i 4 razy ja chwalono, niezła, ofensywna, ładna dla oka piłka chlopcow Probierza. Rozkreca sie Kupisz, pozytywnie Burkhatdt, a tacy zawodnicy jak Lato, Kascelan, Frankowski sa tam tylko rezerwowymi, a nie watpie ze w Belchatowie od nich zaczynano by ustalanie wyjsciowej 11. Dodam jeszcze ze w ub.sezonie Jaga u siebie miala 9-5-1 swietny bilans i zaledwie 6 goli straconych, mozna smialo powiedziec ze druzyna wlasnego boiska smile do boju smile


Zakładam, że wymieniona trójka rezerwowych odpoczywała ze Śląskiem po pucharach, a nie dlatego, że ktoś ich z tego składu wygryzł wink

Do góry
#4056217 - 11/08/2010 15:59 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: GBocian84]
piko1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 21/07/2010
Postów: 244
Skąd: Łódź
A co sadzicie o Polonia Warszawa - Legia Warszawa
handicap stawiajac (X) w expie po 4.15? Jesli Legia rzeczywiscie postawi na atak, moze poczuc niezle kontry od Polonii. Totez sadze, iz jest szansa na to, aby Polonia wygrala jedna bramka..

Do góry
#4056260 - 11/08/2010 17:38 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: piko1981]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: piko1981
A co sadzicie o Polonia Warszawa - Legia Warszawa
handicap stawiajac (X) w expie po 4.15?


sądzę że jest to skrajny debilizm...

chociażby dlatego że w paru innych bukach kurs jest wyższy

Do góry
#4056381 - 11/08/2010 20:09 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
futbol Polonia-Legia x2 kurs 1,5

Vrdoljak ma być gotowy do gry , wczoraj truchtał , dziś ma już normalnie trenować z drużyną.

pomimo braków w bloku defensywnym nie wyobrażam sobie przegranej w ligowej inauguracji nowej Legii , zbyt dobrze ta gra wyglądała z przodu w meczach kontrolnych ażeby mieć tu jakieś rozterki , w piątek będziecie świadkami narodzin nowej jakości w polskim futbolu , Vrdoljak Cabral Manu to będą najlepsi zawodnicy w lidze na swoich pozycjach.

liczę na wygraną , ale kurs 1,5 na x2 też mnie w zupełności zadowala.

DO BOJU LEGIO MARSZ
boks

Do góry
#4056431 - 11/08/2010 20:48 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
[quote=McDziarz]futbol Polonia-Legia [b]1X kurs 1,41

O wiele pewniejszy wydaje mi się typ Polonie. Legia nie ma bramkarza. Chory Onyszko broniłby lepiej niż dwaj bramkarze Legii równocześnie w bramce. Obrona? Pożal się Boże. Polonia coś strzeli. A czy Legia trafi? Wątpię. Nie wyobrażasz sobie przegranej na inauguracje, a wyobrażałeś sobie porażkę na otwarcie stadionu? Nie wiem skąd przekonanie, ze w sparingach Legia grała super. Porażka z Dolcanem, remis z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Jedyne osiągnięcie to remis z PSG. Ale gra się tak jak przeciwnik pozwoli. Miejsce w szeregu Legii pokazał Arsenal. Strzelił im 6 bramek. I śmiem twierdzić, że Legia nic by nie strzeliła gdyby w bramce londyńczyków nie stali Legioniści. Do tego dochodzi brak kibiców (L) przy Konwiktorskiej.
Nie wiem skąd u Ciebie taki optymizm?

Jedyne co mnie teraz przyhamowało do zagrania na Polonie, to Twoja wysoka skuteczność w typowaniu.

Do góry
#4056483 - 11/08/2010 21:19 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: MarcoviaMarki]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
To i ja wtrące swoje trzy grosze jeśli chodzi o derby. Zdecydowanie popieram tutaj McDziarza, chociaż nie u niego zawsze więcej emocji niż konstruktywnych wniosków ;-)

Marcovia mam nadzieję, że oglądałeś mecz Polonii z Górnikiem i bezradność Polonistów w momentach gdy Górnik grął pressingiem i już bardzo wysoko rozpoczynał obronę grając bez piłki (tak wiem wiem... na świecie wszyscy tak grają). Polonia notowała bardzo dużo strat z czego rodziły się bardzo groźne kontry i akcje dla Górnika. Jeśli porównamy środkową linię Górnika i Legii to mamy coś w rodzaju jakbyśmy postawili koło siebie Poloneza i Porsche. Obawy budzi jedynie linia obrony Legii no ale nie oszukujmy się. Ebi nie będzie wkręcał w glebę Wawrzyniaka tak jak robił to Nasri. Euzebiusz w Boltonie nosił ręczniki więc prawda jest taka, że 6 goli pukniętych przez kanonierów może równać się 0 bramek Polonii.

To tyle, bo się rozpisałem wink

Do góry
#4056601 - 11/08/2010 23:28 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: quincy]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 30116
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

W zeszły piątek Górnik zapłacił frycowe... teraz czas aby treningi Nawałki zaczęły procentować. Ostatnio czytałem wywiad z trenerem zabrzan, chwalił że motoryka bardzo dobra. Nie próbował głupio tłumaczyć porażki z Polonią. Powiedział że piłkarze popełnili błąd przy pierwszej, a drugą dostali z kontry.
Nie oczekuję wielkich zmian z Zagłębiem, poza tym co tu kombinować skoro piłkarze muszę się zgrywać ze sobą.
Unibet zaskoczył kursami na Górnik " 4,25 blush ja liczyłem na 2,5 - 2,9. Tym bardziej że lubinanie nie zagrali jakoś fantasttycznie w Kielcach.
Może oddsmakerzy sugerowali się inauguracją na Dialog Arena. Kadra Zaglebia niczym sie nie wyroznia wiec mysle ze Gornik wcale takim dogiem nie jest.
Nie wierze zeby zabrzanie przegrali drugi raz z rzedu, w tej albo nastepnej kolejce bedzie WIN.

Górnik +0,5 1,962 Pinnacle 10/10
Górnik Zabrze 4,25 UB 2/10
X2 1,86 UB 7/10

* dla nowych userow, stawka 10/10 to nie jest u mnie ze stawiam wszystkie srodki na koncie, tylko moje przekonanie co to typu. 10/10 jestem zdecydowanie przekonany ze typ wejdzie, 1/10 gram dla zabawy for fun - macie jakies 2 PLNy wolne to zagrajcie.

Do góry
#4057258 - 12/08/2010 03:13 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Ojro]
TTomi Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 1748
No to czym się różni +0,5 od X2, że nagle zaufanie do typu spada o 3 jednostki? wink

Do góry
#4057521 - 12/08/2010 04:22 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: TTomi]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
lol

Do góry
#4057683 - 12/08/2010 04:59 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: MarcoviaMarki]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: MarcoviaMarki
[quote=McDziarz]futbol Polonia-Legia [b]1X kurs 1,41

O wiele pewniejszy wydaje mi się typ Polonie. Legia nie ma bramkarza. Chory Onyszko broniłby lepiej niż dwaj bramkarze Legii równocześnie w bramce. Obrona? Pożal się Boże. Polonia coś strzeli. A czy Legia trafi? Wątpię. Nie wyobrażasz sobie przegranej na inauguracje, a wyobrażałeś sobie porażkę na otwarcie stadionu? Nie wiem skąd przekonanie, ze w sparingach Legia grała super. Porażka z Dolcanem, remis z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Jedyne osiągnięcie to remis z PSG. Ale gra się tak jak przeciwnik pozwoli. Miejsce w szeregu Legii pokazał Arsenal. Strzelił im 6 bramek. I śmiem twierdzić, że Legia nic by nie strzeliła gdyby w bramce londyńczyków nie stali Legioniści. Do tego dochodzi brak kibiców (L) przy Konwiktorskiej.
Nie wiem skąd u Ciebie taki optymizm?

Jedyne co mnie teraz przyhamowało do zagrania na Polonie, to Twoja wysoka skuteczność w typowaniu.


z Ruchem Wysokie Mazowieckie grała praktycznie Młoda Legia wspierana kilkoma rezerwowymi , jeszcze bym dodał Lorient 0-1 Legia do listy sparingów ale to raczej szczegół nie wart uwagi... wszak wiadomo że jakiś tam Lorient to zlałaby każda drużyna polskiej ekstraklasy i z połowa klubów 1ej ligi także nie ma co nawet pisać o tym...

" Miejsce w szeregu Legii pokazał Arsenal. Strzelił im 6 bramek."

w tym miejscu można równie dobrze napisać - LEGIA WARSZAWA popisała się niecodziennym wynikiem i wbiła aż 5 bramek słynnemu Arsenalowi , Anglicy byli zszokowani , w klubie nikt nie pamieta kiedy ostatni raz tyle bramek stracono...


także ile ludzi tyle opinii co do Legii wink po meczu będziemy nieco mądrzejsi futbol

AVE (L)

Do góry
#4057889 - 12/08/2010 05:30 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: McDziarz


w tym miejscu można równie dobrze napisać - LEGIA WARSZAWA popisała się niecodziennym wynikiem i wbiła aż 5 bramek słynnemu Arsenalowi , Anglicy byli zszokowani , w klubie nikt nie pamieta kiedy ostatni raz tyle bramek stracono...



fakt, cyrk był niezły, jak na pokazówkę przystało

Do góry
#4058114 - 12/08/2010 06:31 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Hakan]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
@McDziarz:
1. Pamiętam jak kiedyś Legia też wróciła z takiego tour de France, gdzie powygrywała z jakimś tam Bordeaux, PSG i innymi żabojadami, prasa pisała o potędze Legii, a przegrali chyba 3 z 4 meczy w naszej EXTRAklasie na dzień dobry. Tak więc dopiero derby pokażą co Legia potrafi. Sparingi nie są żadnym wyznacznikiem formy (przegrali z Dolcanem, wygrali z Lorient).

2. Legia nie strzeliłaby Arsenalowi tych 5 bramek, gdyby w bramce nie stali Polacy, którzy chcieli pomóc Legii.

3. Arsenal strzelił Legii 6 bramek. A Ile by strzeliłby gdyby grał Van Persie, Fabregas, Arshavin? 12?

Zgodzę się z Tobą, że po meczu będziemy nieco mądrzejsi. I dlatego ten mecz lepiej odpuścić. Bo to derby. I Legia to wielka niewiadoma

Do góry
#4058699 - 12/08/2010 10:31 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: MarcoviaMarki]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Widziałem całe spotkanie z Bordo i Arsenalem, z pozostąłych skróty. W pełni zgadzam się z McDziarzem. Jeszcze nigdy nie postawiłem za taką kwotę zakładu, jak na to, że Legia będzie w tym sezonie mistrzem po kusie 3.50 w unibecie w dniu startu rozgrywek. Podwójnie ciesze sie, że to zrobilem wtedy, bo dzisiaj mozemy tylko o takim kursie pomarzyc, mimo to, że Legia nie rozegrala jeszcze ani jednego spotkania. Jednak kto uważnie obsorowował spotkania Lecha i Wisły, nie powinien być zaskoczony. Oba kluby są w tak głębokiej dupie, że minie sporo czasu zanim z niej wyjdą.

Dlaczego Legia będzie mistrzem ?

1. Maciej Skorża, Maciej Skorża, Maciej Skorża. Najlepszy trener pracujący w polskiej ekstraklasie od lat. Skorża = sukces.

2. Brak konkurencji. To, że Lech ma mizerne szanse na mistrzowstwo, wiadomo. Szkoda, że wywalili Kasperczaka, bo Wisła miałaby jeszcze mniejsze niż Lech. A tak, jak przyjdzie jakiś Simeone, albo inny, to może z tej mąki być chleb, ale póki co czekamy.

3. Świetne transfery. O ile do Mezengi nie jestem przekonany, to Manu, a przede wszystkim Alejandro to będą gwiazdy. Na dodatek, jeśli bedzie taka potrzeba, a nawet jesli nie bedzie takiej potrzeby, Skorża z pewnością będzie mógł wzmocnić zespół zimą, przed pucharami.

4. Obrona. Nawet pod wodzą pseudotrenerów w poprzednim sezonie, Legia traciła mało bramek ze względu na najlepszego Muche w bramce, Choto i Astiza. O ile bramkarz do tej pory mnie nie przekonal o tyle jestem pewny, że pod wplywem pracy z Dowhaniem z kazdym tygodnioem bedzie robil postepy. Kiedy wrócą Astiz i Choto, Legia będzie miała najlepszą defensywe w lidze.

Co do piątkowych derbów, myślę, że realnie szanse Legii na zwycięstwo wyceniłbym na 2.30, Unibet zaproponował 2.80 więc pograłym grubo. Polonia w Zabrzu zagrała dziwnie. Dobre 20 minut, później blisko godzinny przestój, gdzie to Górnik był aktywniejszy i groźniejszy i gol Mierzejewskiego skonczył mecz. Nadal obserwując Polonie w zabrzu nie widzialem zespolu. Zgraja dobrych i bardzo dobrych piłkarzy jak na nasze realia, nic wiecej. Iwanśki w reprezentacji 0 minut, Jędrzejczyk 0 minut, Rybus trochę pograł, jednak moim zdaniem i tak nie wyjdzie w pierwszym składzie w piątek.

Myślę, że 2.80 na Legie to w tym sezonie możemy już nie ujrzeć, także warto brać póki dają. smile

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 

Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, Zaixi, 11kera11, alfa, akagi, Akhu, forty, rafal08), 3907 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788024 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47