Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#4042929 - 05/08/2010 01:35 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: piko1981]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Originally Posted By: piko1981




Korona Kielce - GKS Belchatow
Kto lepszy Pol. Ekstraklasa 2010/11
H2H 1.75 1.95

Tutaj zdecydowalbym sie bezdyskusyjnie na Korone, ze wzgledu na fakt, iz maja lepszych pilkarzy i nie stracili w okienku transferowym nic z jakosci.



Wilk we Wiśle, Kiełb w Lechu, jeśli dobrze pamiętam to dość ważni zawodnicy...

Do góry
Bonus: Unibet
#4044857 - 05/08/2010 18:17 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: zecik]
piko1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 21/07/2010
Postów: 244
Skąd: Łódź
Tak, jasne, niemniej nie sa to jasys wirtuozi pilki. gdyby byli..zostaliby w druzynie..

Odnosnie AKO, rzeczywiscie nie przyjma 2 x Ruchu na 1 kuponie, ze wzgledu na to, ze "ktos" moze z tego dobre value zrobic.

Zatem trzeba poszukac czego innego. Cos Widzewem by sie przydalo, bo po awansie myslalem, ze powaznie sie wzmocnia. Chyba nie za bardzo im wyszlo. Pewnie przeczekaja sezon (okolice 12 miejsca) i po otrzymaniu kaski za sezon moze cos kupia na nastepny rok.

Do góry
#4044980 - 05/08/2010 19:14 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: piko1981]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: piko1981


Zatem trzeba poszukac czego innego. Cos Widzewem by sie przydalo, bo po awansie myslalem, ze powaznie sie wzmocnia. Chyba nie za bardzo im wyszlo. Pewnie przeczekaja sezon (okolice 12 miejsca) i po otrzymaniu kaski za sezon moze cos kupia na nastepny rok.


Wyjaśnij mi jedną rzecz drużyna która zdominowała 1 ligę ma stabilny skład i dokonała czterech wzmocnień to mało?
Zobaczymy jak to będzie wyglądało po jesieni jak słabo to pewnie ktoś zostanie dokupiony

Do góry
#4045023 - 05/08/2010 19:42 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: blackjack]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Ja tez szukalem szukalem czegos z Widzewem i nie znalazlem pary Widzew-Cracovia frown Strasznie nad tym ubolewam bo widzialem ,ze buki fajnie cenia Widzew i w tej parze bardzo dobry kurs na Pasy by pewnie byl.

Do góry
#4045339 - 05/08/2010 21:50 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: craax]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Już jutro zaczynamy nowy sezon piwo i nasze gwiazdeczki wracają na ligowe boiska piwo

Przyjrzyjmy się zestawowi par który zainauguruje pierwszą kolejkę piłkarskiej ekstraklasy w sezonie 2010/2011.


Mecze piątkowe.

GKS Bełchatów - Polonia Bytom
--------------------------------------


W Bełchatowie nastąpiła rewoluacja kadrowa i to już na wstępie nie rokuje zbyt dobrze dla fanów klubu wspieranego pięniedzmi polskiej grypy energetycznej.Drużynę opuścił młody i zdolny trener jakim jest Rafał Ulatowski i piłkarze którzy dotychczas stanowili o kręgosłupie tej drużyny.Strata Pietrasiaka , Rachwała , Tosika i Dawida Nowaka który został zesłany do ME jest stratą niepowetowaną i mimo tego że w ich miejsce do Bełchatowa trafili tak uznani i doświadczeni piłkarze na polskim rynku transferowym jak Żewłakow czy Baran to moim zdaniem w rundzie wiosennej Bełchatów będzie drużyna skazaną na walkę w dolnej połowie tabeli.Młody niedoświadczony na tym szczeblu trener plus przegrupowanie kadrowe na pewno nie są atutami Bełchatowa przed nowym sezonem.Polonia Bytom prowadzona w sposób bardzo rozsąny na miare aktualnego budżetu ma w swoich szeregach Jurija Szatałowa którego bardzo cenie jako trenera bo piłkarzem był bardzo przeciętnym , jednak w roli piłkarskiego szefa odnalazł się znakomicie dla własnego dobra i całego klubu z Bytomia.Z zespołu praktycznie nie odszedł nikt wartościowy z wyjątkiem Skaby który powrócił z wypożyczenia do Legii. Natomiast działacze Poloni przeprowadzili kilka sensownych ruchów transferowych pozyskując za stosunko niewielke pieniądze solidnych zawodników takich jak Hanek , Vascak czy Clement Matawu, który moim zdaniem może być jednym z największych objawień rundy wiosennej.Szybkość , drybling , i przebojowość gracza z Zimbabwe sprawią ze gra Poloni nabierze tempa.

Pierwszy mecz sezonu to zawsze spora niewiadoma ale z drugiej strony to powinien być mecz który rozstrzygnie się na płaszczyźnie taktycznej.Szatałow potrafi świetnie przygotowac drużynę pod wględem motoryczno-szybkościowym i dlatego uważam że Polonia nie przegra tego spotkania.


1.

GKS Bełchatów - Polonia Bytom (0:1)

Polonia Bytom (0:1) - @ 1,70 - Expekt - 10 j.






Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
----------------------------------------



Ulubiona ekipa Lukasa Podolskiego na inaugurację nowego sezonu podejmuje zespół którego cele są jasne i każdy inny wynik niż miejsce po za pierwszą trójką Polonii będzie wielką porażką prywatnego folwarku jednego z najbogatszych ludzi w kraju Józefa Wojciechowskiego.W Warszawie są wielkie pieniądze , wielkie jak na polskie warunki transfery ale brak tego co jest najważniejsze żeby święcić triumfy na każdej sportowe arenie mianowicie dobrze ułożonego trenera.Bakero to żaden trener podobnie jak jego już były pseudoasystent notabene brat Jon.I to mnie jedynie niepokoi bo potencjał kadrowy Poloni jest niesamowity.Linia obrony z Pietrasiakiem , Tosikiem , Dziewickim , Jodłowcem ewentualnie Mynarze plus pomoc z Mierzejwskim , Trałką i najlepszy atak ligi Smolarek - Sobiech.Jednym słowem mówiąc nazwiska które działają na wyobraźnię.Czy będzie to piłkarski samograj ? przekonamy się niebawem bo w talent trenerski byłej legendy Barcelony po prostu nie wierzę.


W Zabrzu widać ze klub zaczyna działać profesjonalnie , chociaż ruchy kadrowe nowego dyrektora sportowego Górnika Tomasza Wałdoca są conajmniej dziwne.Na pewno na plus trzeba mu zapisać wytransferowanie Szczota piłkarza który zarabiał wielkie pieniądze a piłkarzem jest bardzo przeciętnym.Transfery Sikorskiego który może być jednym z objawień ligi czy Jonczyka i Bębenka to też działania które należy pochwalić. Ale transferu Jopa zrozumieć nie potrafię mając do dyspozycji Banasia i Pazdana a w zanadrzu Dancha który także potrafi grać na środku obrony.W ataku Górnik prezentuje się słabo i jak Sikorski nie okaże się wzmocnieniem może być duży problem ze zdobywaniem bramek dla ekipy Adama Nawałki.

Wsparty kibicami Górnik na pewno zostawi serce na boisku.Ale czy umiejętności wystarczy na pokonanie naszpikowanej gwiazdami Polonii Warszawa ? Moim zdaniem nie.


2.

Górnik Zabrze(0) - Polonia Warszawa (0)

Polonia Warszawa(0) - @ 1,62 - Bwin - 10 j.

Do góry
#4045375 - 05/08/2010 22:18 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Amir_Khan]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Widzew Łodź - Lech Poznań.

Zdecydowanie klasyk i najciekawszy mecz pierwszej kolejki.

Widzew po latach banicji wraca tam gdzie jest jego miejsce.Widzew wzmocniony bo tak należy ocenić transfery Rafała Grzelaka , Pinheirio , Grischoka i przede wszystkim reprezentanta Burkina Faso Nakoulmy.Długo czekałem aż ten chłopak pojawi się w ekstraklasie i z uwagą będę monitorował postępy w jego grze.Już conajmniej rok temu powinien trafić klasę wyżej bo zdecydowanie wyróżniał się na drugoligowych boiskach.(dla mnie 1 liga to wciąż 2).Widzew jest przede wszystkim zespołem zgranym który gra od wielu miesięcy w tym samym składzie.Odejście '' Janosika '' nie powinno zburzyć tego co udało się mu zbudować przez ostatnie lata.

Lech jest słaby i powiedzy to sobie szczerze.Jestem bardzo rozczarowny tym co zrobili ludzie odpowiedzialni za transfery na Bułgarskiej. 4 i pół miliona euro to są pieniądze za które można pozyskać czterech wartościowych zawodnikow , potencjalne gwiazdy ligi.Moim zdaniem jeżeli Lech się nie wzmocni nie obroni tytułu.Ba jestem o tym przekonany bo rywale są mocniejsi niż w roku ubiegłym i o tytuł będzie jeszcze trudniej.Lech jest nieprzygotowany do sezonu i ten fakt nie ulega wątpliwości.Peszko bez formy , Stilic'a nie ma Wichniarek to nie jest piłkarz jak Lewandowski który weźmie obrońców na plecy i sam sobie w meczu stworzy pięć sytuacji bramkowych.Wichniarek to jest napastnik walczący ale taki który żyje z podań.Kto ma mu je dostarczać skoro fundamenty ofensywne Lecha wciąż śpią ?

Moim zdaniem Widzew wykorzysta słabość Lecha i zapisze na swoim końcie trzy ligowe punkty.


3.

Widzew Łódź(+0,5) - Lech Poznań

Widzew Łódź(+0,5) - @ 1,7 - Pinnacle - 10 j.



Śląsk Wrocław - Jagielonia Białystok

W końcu Tarasiewicz doczekał się wartościowych napastników takich jak Diaz i Gikiewicz wsparci Sotirovicem mają za zadanie zdobywać wiele bramek dla drużyny z Oporowskiej i wszystko wskazuje na to że tak właśnie będzie.Kaźmierczak , Mila , Madej to są piłkarze wciąż nie wypaleni którzy powini lśnić w naszej lidze i sprawić że formacja pomocy Śląską będzie jedną z najlepszych w lidze.Śląskowi brakowało kreatywnych napastników i w końcu ten mankament został załatany dobrymi jak można przypuszczać transferami.To już najwyższa pora aby klub Żaka zaczął się liczyć w kraju i właśnie ten sezon będzie prawdziwym sprawdzianem tego w którym miejscu znajduje się Śląsk Wrocław.

Jagielonia to drużyna która naprawde mi imponuje.Podoba mi się to jak Kulesza i Probierz budują ten zespół który z roku na rok gra ciekawą i ofensywną piłkę.Przyjście Trytki to jest zastrzyk centymetrów do lini ataku bo Franek z Grosickim tego nie gwarantują.Prawdziwym objawieniem powinien być Tomasz Kupisz który po latach grania w juniorach Wigan wrócił do kraju i w wieku 20 lat na prawej pomocy wniesie wiele ożywienia dla gry Jagi.Jagielonie czeka jednak ciężka przeprawa w Salonikach , ten mecz na pewno będzie kosztował wiele zdrowia graczy z Białegostoku , zmęczenie i skutki uboczne podróży to wszystko sprawi że mając na przestrzeni ostatniego tygodnia tak wiele meczów na koncie piłkarze Jagieloni będą zmęczeni i Śląsk wykorzysta to bez litości.




4. Śląsk Wrocław(0) - Jagielonia Białystok(0)

Śląsk Wrocław(0) - @ 1,67 - Bwin - 10 j.

Do góry
#4045391 - 05/08/2010 22:33 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Amir_Khan]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Amir_Khan

Wsparty kibicami Górnik na pewno zostawi serce na boisku.Ale czy umiejętności wystarczy na pokonanie naszpikowanej gwiazdami Polonii Warszawa ? Moim zdaniem nie.




shocked crazy

sam gram x2 , ale bez przesady z tymi gwiazdami , to tylko marna gówniana liga polska , nie ma się czym zachwycać...

co dobitnie pokazują wyniki w Europie gdzie już straciłem rachubę który to mecz z rzędu przegrała kolejna nasza eksportowa drużyna...

Górnik - skład bardzo cieniutki , na koniec jesieni nie będą wyżej jak 4te miejsce od końca ...

Polonia x2 wygląda tu najciekawiej ze wszystkich meczów , reszta nie do gry

Do góry
#4045399 - 05/08/2010 22:39 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Doskonale zdaje sobie z tego sprawe.To sa gwiazdy jak na polskie warunki.Mialem nadzieje ze kazdy to tak bedzie interpretowal.Ale jeszcze kilka lat temu transfer Smolarka byl nieosiagalny do polskiej ligi.To jest gwiazda tej ligi bo jak tylko bedzie mu sie chcialo to 20 bramek nie powinno stanowic dla niego problemu.

Do góry
#4045423 - 05/08/2010 22:54 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Amir_Khan]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Wisła Kraków - Arka Gdynia


Dzisiejsza Arka Gdynia wsparta pięniedzmi Ryszarda Krauze to w tym sezonie nie będzie chłopiec do bicia.Andrzej Czyżniewski to znakomity fachowiec od transferów i już w tym okienku sprowadził do Gdyni czterech piłkarzy którzy będą się wyróżniać na ligowych boiskach.Wisła mnie zawodzi.Zawodzi mnie bardzo ale jak może być inaczej skoro w pierwszym skladzie gra taki as jak Kowalski ? czlowiek ktory praktycznie nic nie umie i jest drewniany niczym drewno z Ikei.Bunoza nie wyglada w cale lepiej ,cala formacja defensywna Wisły to jest jakiś dramat na ten moment.Arka ma kim straszyć.Arka przyjedzie po dobry wynik i nie jestem przekonany że Wisła ten mecz wygra.


5.Wisła Kraków - Arka Gdynia(+2)

Arka Gdynia(+2) - @ 1,60 - Betsafe - 10 j.



6.Wisła Kraków - Arka Gdynia(+3)

Arka Gdynia(+3) - @ 1,23 - Betsafe - 10 j





To by było na tyle z mojej strony w pierwszej kolejce piwo Zapraszam do merytorycznej dyskusji bo widze że ten dział niestety umiera.

Do góry
#4045468 - 05/08/2010 23:23 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Amir_Khan]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Amir_Khan
Arka ma kim straszyć.



Mógłbyś coś więcej na ten temat napisać? Bo muszę przyznać że brzmi to dość groźnie...

Do góry
#4045634 - 06/08/2010 00:48 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Skiper]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Dzisiejsza Arka Gdynia wsparta pięniedzmi Ryszarda Krauze to w tym sezonie nie będzie chłopiec do bicia.

Drobne na red bulle. Kasa w Gdyni idzie tylko na kosza.

Do góry
#4047488 - 06/08/2010 16:59 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Kameleon]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Ja widze raczej Arke na miejsach szesciu ostatnich w lidze niestety( ale to wszystko spekulacje czysto kadrowe przed sezonem ), oby nie bylo nerwowki z walka o utrzymanie bo nowy stadion w drodze wiec szkoda zeby Arka spadla i zawsze to lepiej na Gdynia Cup na plazy sie spotkac jako ekstraklasowe ekipy wink

Do góry
#4047621 - 06/08/2010 18:13 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Amir_Khan]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Amir_Khan

GKS Bełchatów - Polonia Bytom
--------------------------------------
W Bełchatowie nastąpiła rewoluacja kadrowa i to już na wstępie nie rokuje zbyt dobrze dla fanów klubu wspieranego pięniedzmi polskiej grypy energetycznej.Drużynę opuścił młody i zdolny trener jakim jest Rafał Ulatowski i piłkarze którzy dotychczas stanowili o kręgosłupie tej drużyny.Strata Pietrasiaka , Rachwała , Tosika i Dawida Nowaka który został zesłany do ME jest stratą niepowetowaną i mimo tego że w ich miejsce do Bełchatowa trafili tak uznani i doświadczeni piłkarze na polskim rynku transferowym jak Żewłakow czy Baran to moim zdaniem w rundzie wiosennej Bełchatów będzie drużyna skazaną na walkę w dolnej połowie tabeli.Młody niedoświadczony na tym szczeblu trener plus przegrupowanie kadrowe na pewno nie są atutami Bełchatowa przed nowym sezonem.Polonia Bytom prowadzona w sposób bardzo rozsąny na miare aktualnego budżetu ma w swoich szeregach Jurija Szatałowa którego bardzo cenie jako trenera bo piłkarzem był bardzo przeciętnym , jednak w roli piłkarskiego szefa odnalazł się znakomicie dla własnego dobra i całego klubu z Bytomia.Z zespołu praktycznie nie odszedł nikt wartościowy z wyjątkiem Skaby który powrócił z wypożyczenia do Legii. Natomiast działacze Poloni przeprowadzili kilka sensownych ruchów transferowych pozyskując za stosunko niewielke pieniądze solidnych zawodników takich jak Hanek , Vascak czy Clement Matawu, który moim zdaniem może być jednym z największych objawień rundy wiosennej.Szybkość , drybling , i przebojowość gracza z Zimbabwe sprawią ze gra Poloni nabierze tempa.

Pierwszy mecz sezonu to zawsze spora niewiadoma ale z drugiej strony to powinien być mecz który rozstrzygnie się na płaszczyźnie taktycznej.Szatałow potrafi świetnie przygotowac drużynę pod wględem motoryczno-szybkościowym i dlatego uważam że Polonia nie przegra tego spotkania.


GKS Bełchatów - Polonia Bytom (0:1)
Polonia Bytom (0:1) - @ 1,70 - Expekt - 10 j.



Super analizy @Amir_Khan toast
Zgadzam się z Tobą,że po tak dużej przebudowie składu i z tak niedoświadczonym trenerem, GKS Bełchtów zakończy ten sezon w dolnej części tabeli. Jeśli Polonia Bytom utrzyma formę z wiosny 2009/10 to dzisiaj powinna spokojnie "zapunktować" w Bełchatowie. Spróbowałbym właśnie hanci +1.5 albo nawet Polonia Bytom 0 and +0.5 @ 2.01!

Do góry
#4047697 - 06/08/2010 18:38 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: DJ SOSNA]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Polonia Bytom bardzo słabo grała w sparingach no i brak mózgu drużyny czyli kontuzjowanego Bazika

Do góry
#4047959 - 06/08/2010 20:29 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: jerome]
Blazzz1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2010
Postów: 2056
Skąd: B-B
Jeśli Szatałow zaufa Clemence'owi Matawu, to może on bez problemu zastąpić Bazika. Nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć jak się Clemence zaprezentuje na tle drużyny z Ekstraklasy. Chłopak w Podbeskidziu wprost szalał i zaskakiwał wszystkich techniką, szybkością i wyczuciem piłki. Będzie wielkim wzmocnieniem Polonii smile

Do góry
#4048136 - 06/08/2010 22:19 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Blazzz1]
Luvstruck Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 2360
Skąd: Jomsborg
Czas na przedsezonowy i przedmeczowy meldunek z Bełchatowa. smile
Trochę to smutne, że typowana przez wielu jako główny kandydat do spadku Polonia Bytom zdaniem wielu może, a nawet powinna zapunktować w meczu z GKSem. No ale są podstawy ku takiemu wieszczeniu ... Największa grupa kibiców w Bełchatowie sądzi, że słowa nowego prezesa i nowej rady nadzorczej o silnej pozycji Dumy Górniczego Miasta w lidze to tylko mydlenie oczu, a GKS walczyć będzie o utrzymanie. Inni z zaciekawieniem, choć i niepokojem czekają na pierwsze kolejki sezonu, wstrzymując się z opiniami. Co ja tym sądze ? Cóż, ja nie widzę spadku, ale też nie widzę walki o górną połówkę tabeli. Myślę, że miejsce 9 to max. na co (w chwili obecnej) stać GKS. Bo też prawdopodobnie w drodze jest jeszcze transfer środkowego pomocnika i napastnika. wink
Największe obawy mam co do osoby trenera Bartoszka, najmłodszego w lidze, bez doświadczenia rzuconego na głębokie wody. To nie będzie Nasz atut w każdym (!) z ligowych spotkań. Mój pesymistyczny scenariusz przewiduje mizerną postawę drużyny po pierwszych 5-7 kolejkach i w konsekwencji szybki out trenera. Co do spotkania więc widzę na trenerskiej ławce wielki handicap Bytomia. Szatałow podkreśla buńczucznie, że lubi i umie grać przeciw Bełchatowianom, a to niestety prawda.
Sam skład na dziś (domniemany) nie prezentuje się najgorzej: Sapela - Fonfara, Tanevski, Lacić, Popek - Wróbel, Baran, Gol, Zawodziński/Poźniak, Małkowski - Kuświk. W najbliższym czasie do 1 składu wskoczyć powinni Cetnarski i Żewłakow, a może i tych dwóch, których nazwisk jeszcze nie znamy. smile
Nie wiem jak i co typować w tym meczu, więc odpuszczam, to spotkanie jak i całą 1 kolejkę. Chciałbym jednak, żeby GKS wygrał, nie tylko dla tego, że to mój klub, lecz i dlatego, że mam trochę inny scenariusz typowania na te pierwsze kolejki Ekstraklasy. cool

Do góry
#4048299 - 07/08/2010 00:17 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Luvstruck]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Witam szanownych użytkowników: dyskusja rozgorzała,to i ja skrobnę parę zdań.......
Lech Poznań-mimo wpadki w pucharach(ukłony w stronę działaczy za już drugi rok osłabienie drużyny Murawski,Lewandowski)uważam , że w polskiej lidze mają miejsce 1-2 i to bez problemów,coprawda widać , że na razie dziura w środku pola jak w d---e,to jednak w dalszym ciągu solidny blok defensywny,jak pomocnicy wejdą w rytm to i Wichniar coś ustrzeli bo mimo wyśmiewany przez niektórych to na Polską ligę jest bardzo mocny - Widzew wielka niewiadoma,składem nie rzuca na kolana,idealny mecz dla Kolejorza na przełamkę - więc moim zdaniem - 3 pkt dla Lecha , tym bardziej ,że są już w pełnym cyklu meczowym
Górnik Zabrze - Polonia W-wa - beniaminek kontra drużyna nazwisk,
wychodzi mi remis , bo Górnik będzie rył ambicją a Polonia to jeszcze zlepek nazwisk a nie drużyna,choć z czasem mogą i ligę zawojować w tym sezonie ,jest tylko jeden gość ,który mnie nie przekonuje to trener Bakero,lepiej by było jakby Janosik wskoczył od razu na ławkę a nie czekał aż Hiszpanowi się noga powinie
Śląs-Jagiellonia - typuję wrocławian do czarnego konia jesieni,zdecydowane wzmocnienia+ dobry trener powinni trochę pomieszać bo wiosnę mieli masakra,tym bardziej ,że ponoć w tym Taraś zrezygnował w przygotowań fizyczno-kondycyjnych co ma zaowocować dobrą formą już na starcie.Jagiellonia zadziwiła swoją postawą w Salonikach na plus ,Probierz bardzo dobra robota w Białymstoku,mimo to typuję zwycięstwo WKS i tak jak napisałem wyżej , jesień Śląska miejsce 1-6........
Wisła - 3 pkt raczej pewne,dymisja Henia powinna zaowocować motywacją,choć nowemu trenerowi współczuć bo dali popis w exodusie zawodników niebywały i jeszcze teraz wymagania mają co do wyników,trzeba dużo czasu aby to poskładać na nowo
Bardzo ciekawi mnie postawa Legii i Cracovii
Legia całkowicie nowy zestaw może być ciekawie,ale moim zdaniem jak w przypadku Wisły trzeba czasu i raczej powinni błysnąć na wiosnę
Cracovia,bardzo ambitny trener + wzmocnienia,mają papiery na to aby wskoczyć na stabilny środek tabeli a jak Wisła nie zaskoczy szybko to będą sąsiadami w tabeli w okolicach środka
( na razie oczywiście to wróżba z fusów,jak wyjdzie zobaczymy)
pozdro

Do góry
#4048653 - 07/08/2010 02:47 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: crossmen]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Mariusz Jop dostanie przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę - 4.00 2/10

Jeden z najbardziej przecenianych i drewnianych obronców w lidze. Ojciec zwycięstwa poznańskiego Lecha w poprzednim sezonie. Na środku obrony będzie tworzył parę stoperów z Banasiem, którego lubię, szanuję. To Jop z całą pewnością jest słabszym ogniwem w tej dwójce. W polonii jest sporo jakości. Wielu graczy jest zaawansowanych technicznie i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1. W 1 składzie jest chociażby Sobiech, Bruno a przede wszystkim Mierzejewski, który miał kapitalne zakończenie sezonu. Na ławce Bakero zostawił sobie Gancarczyka, Smolarka, którzy z całą pewnością wejdą, jeśli bedzie taka potrzeba. Naprzód jakość, drybling i technika. Stop ligowym drewniakom. Czuję to.

Do góry
#4049089 - 07/08/2010 05:30 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz


Polonia x2 wygląda tu najciekawiej ze wszystkich meczów , reszta nie do gry


lekko łatwo i przyjemnie 5k na czysto wpada piwo kasa

jakbym miał coś na siłę jeszcze grać w tej kolejce to Widzew 1x , reszta spotkań to zupełna loteria , tutaj lekkie przeczucie mam że drugi z beniminków nie przegra na inaugurację w dodatku na własnych śmieciach , ponadto z Lechem który delikatnie mówiąc nie błyszczy ostatnimi czasy...


z długoterminowych > Legia mistrz polecam boks

Do góry
#4049122 - 07/08/2010 05:48 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: McDziarz


z długoterminowych > Legia mistrz polecam boks

Bo wydali najwięcej? J.Mucha już tego wózka nie pociągnie. Sam jestem ciekawy wyników nowej Legii z obcokrajowcami w składzie. Legia mistrzem powiadasz? Wg mnie prędzej będzie wielkim rozczarowaniem.

Widzew-Lech

Lech bez Bandrowskiego i Djurdjevica. Reszta do gry, tylko Wojtkowiak mocno poobijany po Sparcie.
"Zdrowy jest natomiast Jacek Kiełb, który jutro na pewno znajdzie się w meczowej osiemnastce. W niej może być również najnowszy nabytek Kolejorza, Artjoms Rudnevs, ale jego gra przeciwko Widzewowi jest i tak raczej mało realna. Tymczasem nowy trener Widzewa nie będzie miał do dyspozycji w sobotnie popołudnie kontuzjowanych Robaka i Ostrowskiego. Nie zagrają też Grzelak, Madera, Oziębała, Grzeszczyk i Arriero. Ten pierwszy reprezentował niegdyś barwy Lecha, ale jutro nie wystąpi przeciwko swojej byłej drużynie, ponieważ lewonożny pomocnik wciąż jest nieuprawniony."

Widzew wraca do Ekstraklasy, 1 mecz sezonu, doping - zagrają na 200%. Nie wierzę w nagłą zmianę w postaci lepszej gry Lecha. Rewanżowy mecz ze Spartą był w wykonaniu lechitów dramatycznie słaby! Widzew notował dobre wyniki w sparingach.

Przewidywane składy:

Widzew: Mielcarz &#8211; Broź, Ukah, Bieniuk, Dudu &#8211; Budka, Panka, Kuklis, Lisowski &#8211; Grzelczak, Sernas.

KKS Lech: Kotorowski &#8211; Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Gancarczyk &#8211; Injać, Wilk &#8211; Peszko, Stilić, Krivets &#8211; Wichniarek.

Widzew DNB po dobrym kursie.

Do góry
Strona 2 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 

Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, akagi, forty), 3789 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787978 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47