Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#387484 - 17/08/2005 21:11 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
Druzyny biorace udzial :

Bulgaria
Holandia
Portugalia
Ukraina

pierwsze mecze:

Ukraina-Portugalia 2.26 1.5
Bulgaria-Holandia 1.45 2.38

Link do odnosnika na stronie FIVB

http://www.fivb.org/EN/volleyball/compet...L2/schedule.asp

Link do relacji na zywo

http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Compet...ebox.asp?sm=110


no i panowie zarobmy cos na tym bo ladne kursy widze

Do góry
Bonus: Unibet
#387485 - 18/08/2005 09:09 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
Wiec skoro nikt nic nie pisze ja dam swoje typy.

Ukraina - Portugalia

Najpierw Ukraina

Zespol bardzo waleczny w kazdym meczu podejmuje walke.Udalo im sie nawet wygrac z Hiszpania po 5 setowym pojedynku.Mieli szanse nawet wskoczyc na 2 mce gdyby nie porazka po takze 5 setowym pojeydnku z Niemcami.

Portugalia

Mozna powiedziec ze takie male objawienie tej edycji ligi swiatowej.Porazka po emocjonujacej walce z Grekami pozbawila ich bezposredniego awansu do mistrzostw.Jedyne co moze martwic to troche sie deprymuja po przegranych setach w koncowce

Porownanie:

Ukraina byla w latwiejszej grupie eliminacyjnej.Wygrana z Hiszpania dala im watpliwa przyjemnosc dostania batow od Portugalczykow ktorzy sa poprostu lepsza druzyna

typ: Portugalia (3-1)

Bulgaria - Holandia

Holandia:

Turniej we Francji byl ich najwieksza szansa na dostanie sie do MŚ.Niestety dla nich nie wykorzystali jej dostajac ostre lanie od Czechow 3-0 co zawazylo.W tym turnieju moga co najwyzej ograc Ukraincow.

Bulgaria:

Jak Bulgaria gra nie trzeba chyba nikomu mowic.Walczyli zazarcie z Ruskimi jakby to wojna byla Podoba mi sie bardzo ta druzyna jest naprawde silna mam nadzieje ze na tym turnieju mnie nie zawioda i zarobie na nich troche kasy Niesieni przez doping kibicow powinni latwo pokonac swojego pierwszego rywala nie marnujac na niego zbytnio sil.

Porownanie:

Bulgaria gospodarz turnieju , silna ekipa (wszak naszym orla takze latwo nie bylo ) sadze ze sa faworytem tak tego meczu jak i calego turnieju

Typ: Bułgaria (3-0)

Do góry
#387486 - 18/08/2005 10:07 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Makar32 Offline
journeyman

Meldunek: 23/03/2005
Postów: 80
Skąd: B-stok
Witam.
BUL - HOL
Ja bym tak mocno na Bułgarów nie grał i nie przekreślałbym szans w tym spotkaniu Holendrów. Widziałem mecze BUL u nas z Rosją i Naszymi graczami nie zaprezentowali się aż tak rewelacyjnie. Natomiast HOL w turnieju H. Wagnera wywarli bardzo dobre wrażenie wygrywając z CHI 3:0 (gładko) i z nami 3:2 (przypominam że My męczyliśmy się z Chińczykami 3:2 i ostatnio 3:1).

Przy kursach:
Bulgaria-Holandia 1.45 2.38
Zagram lekko na HOL albo grubiej na jakieś handi dla Holendrów.
Pozdrawiam.

Do góry
#387487 - 18/08/2005 11:51 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Witam

W zasadzie już od turnieju im. H. Wagnera chodziła mi po głowie myśl, aby zagrać na Holendrów. Czekałem tylko na rozpiskę i kursy. Często wpadam w taką pułapkę, że sobie coś wbiję do głowy i nie przyjmuję argumentów 'przeciw'.

Jak wszyscy wiemy Bułgaria jest nieobliczalna, co utrudnia typowanie meczy z udziałem tej drużyny. Z kolei Holandia to zespół-przeciwieństwo Bułgarów. Grają bardzo stabilnie, jak na zespól ok 10 miejsca rankingu [dokładnie 13] popełniają mało niewymuszonych błędów, nie tracą punktów seriami, a konsekwencja taktyczna to ich chleb powszedni. Taka gra, plus wysoka, prosta gra skrzydłami, bardzo nie leży Bułgarom.

W tym meczu na pewno będzie dużo wzlotów i upadków, jeśli mogę tak powiedzieć o dramaturgii i zmianie prowadzącego. W takiej grze większą szansę zdają się mieć Holendrzy. Wydaję mi się, że Bułgarzy, nawet gdy zaczną dobrze, choćby i prowadzili 2:0, będą na jak najlepszej drodze do przegrania 2:3.

Mecz BUL-HOL można pod względem stylistyki gry porównać do spodkania pomarańczowych z naszą reprezentacją. Holendrom jak najbardziej leży gra z żywiołowym, szybko grającym przeciwnikiem. Ich atutem w takiej grze jest bardzo dobra gra zagrywką i uniemożliwienie realizacji szybkiej gry oraz równie dobry, wysoki blok.

Słabą stroną Holendrów jest małe doświadczenie w grach międzynarodowych o stawkę i jestem pewien, że z tego tytułu stracą kilka ładnych punktów w tym meczu. Jednak jeśli Holendrom będzie siedziała zagrywka i zagrają maksymalnie konsekwentnie, jak to mają w swoim zwyczaju, ich szanse na zwycięstwo będą spore.

Opisałem to dosyć jednostronnie, ale sądze że jeżeli Bułgarzy nie wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i co najważniejsze, nie utrzymają swojej dyspozycji przez cały mecz, to sprawa wyniku jest otwarta, ze wskazaniem na Holendrów.

Mój typ 2:3 dla Holandii, ale zaczekam jeszcze na opinie innych, lepsze kursy, no i handicupy, bo over wydaje mi się bardzo pewny.

Do góry
#387488 - 18/08/2005 14:04 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
SP51 Offline
stranger

Meldunek: 14/12/2004
Postów: 24
chlopie patrz co piszesz ... przeciez mecz holandia-bulgaria to babki graja a nie faceci !! szkoda slow

Do góry
#387489 - 18/08/2005 14:19 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
SP51:

Nie wiem czy to do mnie skierowana była twoja uwaga, ale 're:' dotyczyło mojego postu.

Po pierwsze, dzięki za wskazówkę, będe patrzał co piszę.
Po drugie mecz HOL-BUL mimo wszystko grają faceci, co można sprawdzić np. na tej stronie, którą z resztą podawał założyciel tematu.
Po trzecie może i faktycznie szkoda słów.

Do góry
#387490 - 18/08/2005 18:06 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
body9 Offline
member

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 125
Skąd: Białystok
Quote:

chlopie patrz co piszesz ... przeciez mecz holandia-bulgaria to babki graja a nie faceci !! szkoda slow




ale sie chlopie popisałes.... Wystarczy temat przeczytac i wszystko jasne.... I tak jak moj poprzednik napisał szkoda słow!!!

Do góry
#387491 - 18/08/2005 18:18 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
body9 Offline
member

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 125
Skąd: Białystok
Moim zdaniem Holendrzy mają dużą szansę na wygraną z Bułgarami.... Memoriał H.Wagnera pokazał, że nie jest to jakiś pierwszy lepszy zespół z łapanki, tylko naprawde dobra druzyna...I nie doszukiwałbym się w ich zwyciestwie słabosci kilku naszych reprezentantów, ktorzy balowali w noc poprzedzajaca spotkanie... Może to już ten zespół, ktory zastąpi i w jakimś tam stopniu dorówna swoim sławniejszym kolegom?
Jednak jest cos, co moze przemawiac za Bułgarią, a mianowicie własne boisko..... Nie jest zadną nowinką, że gospodarzom często pomagają sciany i tak równiez moze byc i w tym przypadku.....
Jednak za jakąś małą staweczkę skuszę sie na Holendrów
Pozdrawiam

Do góry
#387492 - 18/08/2005 22:41 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
zagrałem faworytów - Bułgarów Bułgarki i Portugalie
co do Holandii nie oszukujmy się - ich epoka już minęła, mają młody skład i dopiero kiedyś będą odnosić sukcesy. a póki co nie widzę szans z Bułgarami - Bułgarzy rewelacyjnie grali w Lidze Światowej, 3x wygrane z Włochami mówi samo za siebie. a Holandia skoro nie nawiązała walki z Czechami to nie ma tu co szukać, z Portugalią przegra no i z Ukrainą pewnie wygra.
Bułgarki u siebie powinne przechylić szalę na swoją korzyść.
Portugalia o wiele lepsza od Ukrainy, bardzo dobra gra w Lidze Światowej a Ukrainie brak takiego ogrania.
no to go go go !!!!

Do góry
#387493 - 18/08/2005 23:15 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
no moim skromnym zdaniem jutro dobry dubelek jest na Bułgarów i Portugalców.

Bułgaria to bardzo solidna ekipa,która potrafi grac z najlepszymi,ponadto jest gospodarzem tego turnieju,a oranjes sa obecnie słabi,to jest nowa druzyna,która nic specjalnego nie gra,nie robi na mnie wrazenia pokonie skacowanych Polaków , bo w turnieju o awans nie pograli sobie za wiele z ekipami na poziomie Bułgarów,seta pewno urwą,ale gospodarze powinni ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść.

A co do drugiego pojedynku,to w sumie Ukraina zrobiła na mnie spore wrazenie w poprzednim turnieju,grając dramatyczny przegrany 2-3 mecz z Germańcami i pokonali Hiszpanów.Jednak Portugalia to dużo mocniejsza ekipa,ograna w LŚ i mistrzostwach,grają całkiem dobrze,ich jednak mankamentem jest psychika,przegrywają ważne pilki i sety,mam nadzieje jednak,ze pokonają Ukrainców,bo wygladają dużo mocniej,a to ostatnia ich szansa na awans,choć moim zdaniem na ME pojadą Bułgarzy.

Do góry
#387494 - 19/08/2005 05:27 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
"Jednak za jakąś małą staweczkę skuszę sie na Holendrów"
Najwyzszy kurs-3 na holland w sportingbecie-zerowy sure z unibetem

Do góry
#387495 - 19/08/2005 08:14 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
czy te playoffy odbywają się w jednym kraju, po jednym meczu?

czy mecz i rewanż, i każdy jest gospodarzem jednego meczu?

ale zakręciłem, ale myślę że wiecie o co chodzi.

Do góry
#387496 - 19/08/2005 08:31 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
odbywaja sie w bulgari jest to turniej zadnych rewanzy

Do góry
#387497 - 19/08/2005 10:04 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Zgadzam się co do Holandii - na turnieju w Polsce pokazali, że są w formie...
Bułgaria ekipa bardzo dobra... i dlatego ja odpuszczam ten mecz...

Wolę zagrać Portugalię, która nawet z Brazylią sobie poradziła... i to z większym kursem... a jak grać Bułgarię to chyba babki zagram...

Do góry
#387498 - 19/08/2005 10:29 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
panowie turniej turniejem amecze kwalifikacyjne to zupelnie inna bajka jak dla mnie zdecydowany faworyt w meczu bulgaria -holandia to BULGARIA na dzis holandia to niestety 2 liga liga europejska !!

Do góry
#387499 - 19/08/2005 10:38 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
gwiazdor Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 2176
Skąd: BYDGOSZCZ
zastanawiam sie nad zagraniem buLgarek z ukraina --moze ktos mnie oświeci i przekaze troche infa o ostatnich dokonaniach tych reprezentacji jakes turnieje , sparingi itp

Do góry
#387500 - 19/08/2005 10:49 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Uther Offline
member

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 193
Turcja 5 Sierpień
Turniej eliminacyjny do mistrzostw Swiata

UKR-NED 1-3 24-26 17-25 25-17 21-25
TUR-UKR 3-2 26-24 17-25 21-25 25-15 15-10
UKR-BEL 3-2 25-27 22-25 25-23 37-35 17-15

Do góry
#387501 - 19/08/2005 10:52 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Uther Offline
member

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 193
Rosja 1 Lipca
Turniej eliminacyjny do mistrzotsw Swiata

BUL-AZE 0-3 22-25 23-25 22-25
RUS-BUL 3-1 25-14 25-18 24-26 25-22
BUL-CZE 3-1 23-25 26-24 29-27 25-16

Do góry
#387502 - 19/08/2005 11:04 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Znam troche Bulgarski, wiec z ich najwiekszej sportowej Gazety "7 DNI Sport" wybralem takie informacjie;
na ich podstawie stawiam na Bulgarow zgodnie z moja zasada stosowana od dnia wczorajszego /wtopa na tenisie/ ze jezeli uslysze o niedysponowanych zawodnikach uwazam to za scieme i stawiam na TYCH " NIEDYSPONOWANYCH' 9/10 !!!!


Kazijski i Konstantinow zagrają, ale…..

Dziś pierwszy swój mecz w turnieju „ostatniej szansy” w eliminacjach MŚ w Warnie rozegrają reprezentacje Bułgarii i Holandii. Na nieszczęście gospodarzy, ich dwie niekwestionowane gwiazdy, to jest Matej Kazijski i Płamen Konstantinow, nadal nie czują się najlepiej, ale mimo to zdecydowali się wyjść na boisko, aby pomóc swoim kolegom.

Jak wynika z informacji dochodzących z obozu Bułgarów, zarówno Matej Kazijski jak i Płamen Konstantinow wyjdą dziś przeciwko „oranjes” po solidnej dawce kilku zastrzyków. 32 – letni Konstantinow cierpi na zapalenie nerwu kulszowego spowodowane dyskopatią, natomiast młoda gwiazda, Matej Kazijski uskarża się na ostre bóle w kolanie. Trener zespołu Bułgarii, Martin Stojew ma w tej sytuacji w swoim zespole aż trzech atakujących po przekątnej, co raczej jest stosunkowo rzadko spotykane w nowoczesnej siatkówce.

Pewną niespodzianką jest, że w ostatniej chwili selekcjoner zespołu Bułgarii zrezygnował, „ze względów specjalnej taktyki” z usług przyjmującego Todora Aleksiejewa z Lewskiego Siconco oraz środkowego Swietozara Iwanowa z niemieckiego Düren.

- Mamy Dani Miłuszewa, Bojana Jordanowa i Kostadina Stojkowa, którzy mogą grać na tej pozycji. Wszyscy są w dobrej formie – mówi Stojew.

- Holandia jest zespołem, który najbardziej sprawnie dostosowuje swoją taktykę do gry przeciwnika, jeżeli umożliwi im się obserwowanie tej gry. Dlatego gramy z nimi jako pierwsi, aby wykorzystać fakt, że nasze rozwiązania taktyczne mogą być dla nich niespodzianką – dodaje szkoleniowiec.

Jednocześnie siatkarze otrzymali zakaz kontaktów z prasą.

- Mamy swoje wewnętrzne reguły – komentuje całą sytuację wiceprezes bułgarskiej federacji siatkówki, Mitko Iwanow – ktokolwiek je złamie, będzie ukarany.

Do góry
#387503 - 19/08/2005 11:08 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Uther Offline
member

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 193
Azerbejdżan 26 lipca
eliminacje GP

Azerbejdżan - Bułgaria 3:1 26:24, 21:25, 25:23, 25:19
Bułgaria - Turcja 3:1 25:23, 29:27, 21:25, 25:23
Niemcy - Bułgaria 3:0 25:15, 25:22, 25:18

Faworytem w meczu z Ukraina jest Bulgaria gdyz gra u siebie
i bylby to spory zawod gdydy ta druzyna przegrala
awans juz na poczatku turnieju.
Mysle ze o awansie bedzie zadeycduje
mecz Bulgaria - Polska
jednak odpuszczam dzisiejszy mecz
ale jutro grubiej i moze nawet z handicapem zagram Polki .

Do góry
#387504 - 19/08/2005 11:08 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Prosze kibicow Jastrzebskiego Wegla ktorzy widzieli jak gra na zywo Plamen o wypowiedz czy on rzeczywiscie ma taki wplyw na druzyne i stanowi jej 50 %..


Konstantinow kontuzjowany, ale wraca do składu..

Kapitan reprezentacji Bułgarii, a od niedawna zawodnik Jastrzębskiego Węgla, Płamen Konstantinow, jednak pomoże swojemu zespołowi w turnieju ostatniej szansy na awans do przyszłorocznych mistrzostw świata w Japonii. Po opuszczeniu trzech towarzyskich spotkań z Chorwacją (w których podopieczni Martina Stojewa odnieśli trzy stosunkowo łatwe zwycięstwa) z powodu kontuzji kręgosłupa, siatkarz dołączył w poniedziałek do zespołu, który przygotowuje się do turnieju w Warnie.



Konstantinow przeprowadził pierwszy trening po czterech dniach intensywnego leczenia kontuzji, której nabawił się podczas obozu przygotowawczego w Kazanlaku. Biorąc pod uwagę komentarze prasowe, cała Bułgaria liczy na swojego przyjmującego przed decydującymi spotkaniami, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend, podobnie jak koledzy z zespołu.

Todor Sałparow, reprezentacyjny libero, który we wtorek skończył 23 lata i mieszka w jednym pokoju z Konstantinowem powiedział, że chociaż są pewne wątpliwości czy Płamen do piątku będzie już w pełnej dyspozycji, to wszyscy mają nadzieję, że będzie się czuł dobrze i tak jak dawniej będzie odgrywał bardzo ważną rolę w zespole. Jednak w poniedziałek nowy nabytek górników z Jastrzębia nie próbował nawet atakować, ograniczając się do ćwiczeń przyjęcia i gry obronnej.

Do góry
#387505 - 19/08/2005 11:14 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
I JESCZE O NASZYCH PANIACH...Powodzenia w stawianiu !!!

A swoja droga ten Niemczyk to niezly pajac jak dopiero teraz sie zorientowal o Zetowej...Przeciez jak by on mial stawic u bukow z taka wiedza to wszystko by wtopil przez tydzien / ja wtapiam wszystko prze miesiac hehehehehe/ Zetowa to tak dla Bulgarek jak najwyzsza siatkarka swiata dla Druzyny Ruskiej wiec...


Polskie siatkarki w Warnie

W środę z krakowskiego lotniska w Balicach odleciała do Warny kadra polskich siatkarek na barażowy turniej kwalifikacyjny do przyszłorocznych mistrzostw świata. Spośród trzech uczestniczących w nim drużyn (Polski, Bułgarii i Ukrainy) tylko zwycięzca tego turnieju uzyska awans do finału MŚ 2006.Trener Andrzej Niemczyk oraz zawodniczki najbardziej obawiają się Bułgarek z Antoniną Zetową.

-Niespodziewany powrót Zetowej do reprezentacji Bułgarii jest dużym zaskoczeniem - powiedział PAP Andrzej Niemczyk. - To ich najlepsza zawodniczka, która znacznie wzmocni siłę bułgarskiej drużyny. Po dłuższej przerwie powołana została do reprezentacji właśnie na ten turniej. Będę zdenerwowany dopóki nie zobaczę jak gra Bułgaria z Zetową. Bez tej zawodniczki Bułgarki byłyby do ogrania bez trudności.
Natomiast z drugim naszym rywalem w tym turnieju - Ukrainkami, powinniśmy sobie bez trudu poradzić - powiedział Andrzej Niemczyk.

To byłby dramat, gdybyśmy tego turnieju nie wygrali. Forma zespołu idzie w górę. W dobrej dyspozycji są nasze czołowe siatkarki Małgorzata Glinka i Dorota Świeniewicz, które wyjdą na parkiet w pierwszej szóstce. Natomiast rozgrywająca Magdalena Śliwa, która powróciła do reprezentacji, będzie rezerwową. Jej doświadczenie na pewno się nam przyda. Pierwszą rozgrywającą pozostanie Izabela Bełcik. Jedziemy w najsilniejszym składzie do Warny - dodał Andrzej Niemczyk.

Prawie do ostatniej chwili nie był pewny wyjazd do Warny Marioli Zenik i Marii Liktoras, które jeszcze we wtorek udały się na konsultacje lekarskie. Nie było przeciwwskazań medycznych i obydwie odleciały z ekipą.-

Nie obiecuję, że awansujemy do finałów mistrzostw świata, bo nigdy przed zawodami nie dzielę skóry na niedźwiedziu, ale wydaje mi się, że Bułgaria i Ukraina są w naszym zasięgu - dodała Małgorzata Glinka. - Chociaż sporą niewiadomą będą Bułgarki wzmocnione Zetową. Obawiamy się tej zawodniczki. Jesteśmy w niezłej formie, ale to potwierdzi się dopiero podczas turnieju, bo na treningach trudno w pełni ocenić na co nas stać.

Po turnieju w Warnie kadra wraca na zgrupowanie do Szczyrku, gdzie będzie się przygotowywać do mistrzostw Europy, które rozpoczną się 15. września.

Kadra polskich siatkarek na turniej w Warnie:

rozgrywające: Izabela Bełcik, Magdalena Śliwa

atakujące i przyjmujące: Małgorzata Glinka, Katarzyna Skowrońska, Joanna Mirek, Milena Rosner, Dorota Świeniewicz, Aleksandra Przybysz

środkowe: Maria Liktoras, Agata Mróz, Sylwia Pycia

libero: Mariola Zenik.

Do góry
#387506 - 19/08/2005 12:06 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
A jesczez dlaczego stawiam na Bulgarow. Bo maja zawodnika ktory sam potrafi zdobyc 10 punktow z rzedu zagrywka to wlasnie Matej Kazijski... Troche przed postawieniem 10/10 na Bugarow wybila mnie tylko ta informacja o jego kontuzji..bo kazdy kto kiedykolwiek serwowal z wyskoku wie ze przy nawet niewilkim bolu plecow po kilku serwach staje sie to nie do zniesienia...Ale wierze w Bugarska Medycyne hehehee /tam np. przed kazdym hotelem w Bulgari stoi zawsze karetka pogotowia - taki dziwny zwyczaj/ A tak naprawde to mam nadzieje ze tee infa o kontujach Gwiazd Bugarskich to zaslona dymna,,,bo dziwnym trafem prezes federacji siatkarskiej mowil ze nie kontaktuja sie z prasa
A TE INFORMACJE O KONTUZJACH AKURAT SA NA PIERWSZEJ STRONIE "7 dni sporta" !!! dziwne prawda....
dlatego tylko eh 9/10 na Bulgarow.. powodzenia

PS. I k....nie dostawiac do tego zadnych Bryan/Bryan
BO ZNOWU BEDZIE WTOPA....

Do góry
#387507 - 19/08/2005 12:25 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
timeek skoro tam czytasz ta prase bułgarską to bylbym bardzo wdzieczny za podanie skladu holendrow -0--czy pojechali małolatami znow czy moze wzieli kogos ze starszych jak schuil czy bountje

Do góry
#387508 - 19/08/2005 12:39 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
w sumei u nas byli juz z numerdorfem z tego co widze - tylko bez schuila

Do góry
#387509 - 19/08/2005 14:24 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
ARCYFAZA Offline
enthusiast

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 208
Dobre info Timeek, dobrze mieć kogoś kto zna bułgarski.

Podsumowując, Bułgarzy to chyba mistrzowie szachrajstwa, są w tym lepsi niż byłe Yugo, a info o ich kontuzjach faktycznie wygląda na ładną zasłonę dymną. Na szczęście Holendrzy to bardzo mądry naród. Nikogo nie namawiam, ale ja gram rekreacyjnie 1/10 na Hol [kurs 3 w SB] i oglądam z przyjemnością na Euro. Kobiety odpuszczam.

Do góry
#387510 - 19/08/2005 17:24 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Bułgaria - Holandia 3:2 SZCZESLIWIE!!!

male podsumowanie:
po 1 secie bylem wiecej niz pewien, ze bulgaria dostanie baty w 3 krotkich setach. Na szczescie 2 set byl juz pod ich dyktando. 3 set bardzo wyrownany z duza iloscia bledow po obydwu stronach rozstrzygniety na korzysc pomaranczowych. 4 set bardzo nerwowy, na szczescie bulgarzy wymeczyli. Poczatek 5 seta zdecydowanie dla bulgarow, pozniej kompletna stoja i "orange" doprowadzaja do remisu, szczescie zdecydowanie po stronie bulgarow.

ps. z ta gra bulgaria nie ma czego szukac w meczu z portugalia, bardzo duzo bledow przy rozegraniu, w szczegolnosci "krotkiej", skrzydla jeszcze w miare poprawnie ale tylko czasami...

pozdrawiam kacperek

Do góry
#387511 - 19/08/2005 17:27 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
Quote:

Wiec skoro nikt nic nie pisze ja dam swoje typy.

Ukraina - Portugalia



typ: Portugalia (3-1)

Bulgaria - Holandia

Holandia:


Typ: Bułgaria (3-0)




(mowilem ze na tym kaske mozna zarobic...a jeszcze jaka dramaturgie zrobili...jednak Bulgarzy slabsi niz myslalem)

Do góry
#387512 - 19/08/2005 20:45 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
Quote:

zagrałem faworytów - Bułgarów Bułgarki i Portugalie
co do Holandii nie oszukujmy się - ich epoka już minęła, mają młody skład i dopiero kiedyś będą odnosić sukcesy. a póki co nie widzę szans z Bułgarami - Bułgarzy rewelacyjnie grali w Lidze Światowej, 3x wygrane z Włochami mówi samo za siebie. a Holandia skoro nie nawiązała walki z Czechami to nie ma tu co szukać, z Portugalią przegra no i z Ukrainą pewnie wygra.
Bułgarki u siebie powinne przechylić szalę na swoją korzyść.
Portugalia o wiele lepsza od Ukrainy, bardzo dobra gra w Lidze Światowej a Ukrainie brak takiego ogrania.
no to go go go !!!!




wszystko trfilem, ale na siatce stracilem bo blokowalem bardzo grubo bulgarie dobrze ze na lekkoatletyce odrobilem

Do góry
#387513 - 19/08/2005 21:38 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Powiem jedno: dobrze ze w tibreku przy remisie 12:12 sedzia dal Plamenowi zolta kartke i zdenerwowal go swoja decyzja. Bez tego incydentu Bulgarzy by pewnie nie wygrali bo to taka mentalnosc ze potrzebuja "kopa" aby sie sprezyc...w innym wypadku olali by sprawe..tak jak publicznosc gdy nie szlo milkla calkowicie !!!

P.S. Wiecie ze tu na wybrzezu Bulgarii jest skrawek polskiej ziemii....tak tak stoi na nim teraz muzeum "Dom polski"..a ta ziemia to dar narodu BuLGARSKIEGO DLA NARODU pOLSKIEGO....cZYLI MAMY KOLONIE HEHEHEHEHEHE.

Do góry
#387514 - 20/08/2005 08:19 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Panowie eksperci .Jakie zapatrywania na mecz HOL-POR

Kwal.MS-M-Bulgaria 19.08.2005 14.30
Info Nazwa 1 2 dzien/godz
# U11 # Bulgaria-Ukraina 1.18 3.8 20/17.00
# U12 # Holandia-Portugal. 1.63 2.02 20/19.30
Według buków faworytem są pomarancze,mnie natomiast wydaje sie ze o laury powalczą Portugalczycy

Do góry
#387515 - 20/08/2005 10:16 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Decydujacym meczem o awans Bugarow ma byc mecz z Portugalia...tak mowia Bulgarzy...wiec wychodzi na to ze Portugalia powinna dzis wygrac z Holandia, ale nie widzialem ich jak graja na zywo wiec sie nie wypowiadam, a po suchym wyniku to trudno ocenic szanse zeby postawic np. 9/10. a tylko takie typy mnie interesuja, bo 5/10 to zabawa jest...hehehehee. Z tego co pamietam i widzialem jak graja Portugalczycy, /ale to bylo jakis czas temu/ to nie graja takiej typowej poludniowej siatkowki jak np. Hiszpanie, wiec moga byc latwym lupem dla konsekwentnie grajacych Holendrow... Ja tego nie stawiam...

Do góry
#387516 - 20/08/2005 10:27 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Holandia-Portugalia 2

Nie wiem czemu buki faworyzują pomarańczowych,ale dla mnie faworytem jest Portugal i to oni jutro powinni grać z gospodarzami o awans.Holendrzy są cieńcy i mogą spokojnie wracac uprawiać tulipany,bo na euro nie pograja.Ich wyniki na turnieju we Francji plus to co grali wczoraj,przekonuje mnie do zagrania ekipy z półwyspu Iberyjskiego.Portugalczycy to bardzo solidna ekipa,która od lat gra w najwazniejszych imprezach i stanowi ograną paczkę,i na dziś lepiej stoi od oranjes.Jedyne co mnie martwi,to,to,że Portugalczycy mają coś z psychą,gorzej niż nasi i czesto przegrywają wygrane sety czy mecze,natomiast Holendrzy to walczaki i skrupulatni ludzie,więc to jedeny plus dla nich,bo jezeli chodzi o umiejętności,to obecnie Portugalczycy dysponują lepszą ekipą.Oczywiście nie jest to dla mnie pewny mecz,bo wynik może byc różny,ale ja zagram średnio na Portugal.

Do góry
#387517 - 20/08/2005 12:24 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
borian Offline
member

Meldunek: 27/12/2004
Postów: 186
Quote:

Holandia-Portugalia 2

Nie wiem czemu buki faworyzują pomarańczowych,ale dla mnie faworytem jest Portugal i to oni jutro powinni grać z gospodarzami o awans.Holendrzy są cieńcy i mogą spokojnie wracac uprawiać tulipany,bo na euro nie pograja.Ich wyniki na turnieju we Francji plus to co grali wczoraj,przekonuje mnie do zagrania ekipy z półwyspu Iberyjskiego.Portugalczycy to bardzo solidna ekipa,która od lat gra w najwazniejszych imprezach i stanowi ograną paczkę,i na dziś lepiej stoi od oranjes.Jedyne co mnie martwi,to,to,że Portugalczycy mają coś z psychą,gorzej niż nasi i czesto przegrywają wygrane sety czy mecze,natomiast Holendrzy to walczaki i skrupulatni ludzie,więc to jedeny plus dla nich,bo jezeli chodzi o umiejętności,to obecnie Portugalczycy dysponują lepszą ekipą.Oczywiście nie jest to dla mnie pewny mecz,bo wynik może byc różny,ale ja zagram średnio na Portugal.



jestem po drogiej stronie , to niech wygraja lepsi

Do góry
#387518 - 20/08/2005 12:57 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
co sadzicie o typie 3-0 dla bulgarii z ukraina? @1.75 w expie

Do góry
#387519 - 20/08/2005 13:04 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Makar32 Offline
journeyman

Meldunek: 23/03/2005
Postów: 80
Skąd: B-stok
Quote:

co sadzicie o typie 3-0 dla bulgarii z ukraina? @1.75 w expie




Loteria ... UKR może seta ugrać tak ja urwała dla POR.

Pozdrawiam.

Do góry
#387520 - 20/08/2005 13:12 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
Quote:

Quote:

co sadzicie o typie 3-0 dla bulgarii z ukraina? @1.75 w expie




Loteria ... UKR może seta ugrać tak ja urwała dla POR.

Pozdrawiam.




pamietaj o tym ze moze zdarzyc sie sytucja ze ukraina przegra wszystko a pozostala trojka wygra 2 mecze i przegra 1 i beda decydowaly sety wtedy
wiec jak dla mnie 3-0 6/10 bulgaria

Do góry
#387521 - 20/08/2005 13:41 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
ArsenalFan Offline
newbie

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 35
Kilka gwiazd bulgarskich jest po kontuzjach. Bedą tez zmeczeni 5-setówką z Holandią.
Myslę że Ukraina seta urwie.

juz lepiej grać under 180,5 w unibecie i nawet przy 4- setówce może wejść

Do góry
#387522 - 20/08/2005 16:02 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
Quote:

Quote:

Quote:

co sadzicie o typie 3-0 dla bulgarii z ukraina? @1.75 w expie




Loteria ... UKR może seta ugrać tak ja urwała dla POR.

Pozdrawiam.




pamietaj o tym ze moze zdarzyc sie sytucja ze ukraina przegra wszystko a pozostala trojka wygra 2 mecze i przegra 1 i beda decydowaly sety wtedy
wiec jak dla mnie 3-0 6/10 bulgaria





no i poszlo z dymem 300zl

Do góry
#387523 - 20/08/2005 16:05 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

co sadzicie o typie 3-0 dla bulgarii z ukraina? @1.75 w expie




Loteria ... UKR może seta ugrać tak ja urwała dla POR.

Pozdrawiam.




pamietaj o tym ze moze zdarzyc sie sytucja ze ukraina przegra wszystko a pozostala trojka wygra 2 mecze i przegra 1 i beda decydowaly sety wtedy
wiec jak dla mnie 3-0 6/10 bulgaria





no i poszlo z dymem 300zl





Polska mi tak ladnie 3-0 weszla wiec myslalem ze tu tez izi bedzie

Do góry
#387524 - 20/08/2005 16:09 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
teni$God Offline
addict

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 480
a mogłes sobie cos kupic

Do góry
#387525 - 20/08/2005 16:16 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
kupon

Do góry
#387526 - 20/08/2005 19:27 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
tak ,to zgodnie z przewidywaniami o miejsce premiowane awansem do MS w japonii rywalizowac bedą :
Bułgaria - Portugalia

Tak,ciezki mecz ,ale widząc co do tej pory grają obie ekipy jestem przekonany że zwycięsko z tej batalii wyjdą PORTUGALCZYCY.
Oczywiscie ze to nie bedzie łatwe zwycięstwo
3:1 lub 3:2 dla POR.
ciekawe jakie kursy wystawią buki!??

Do góry
#387527 - 20/08/2005 19:34 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
nawet 1.5 na portugalie bedzie sie oplacac

Do góry
#387528 - 20/08/2005 20:05 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Quote:

nawet 1.5 na portugalie bedzie sie oplacac




Mysle z racji tego ze grają w Bułgarii na nich bedzie nizszy kurs

1,7 / 1,9 lub 1,8/1,8

Do góry
#387529 - 20/08/2005 20:14 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Mysle ze spokojnie mozna zagrac jutro.

Polska - Bułgaria (1) kobiety,
Portugalia - Bułgaria (1) męzczyzni,

Do góry
#387530 - 20/08/2005 21:35 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
ja tylko gram na polki chcialbym dac na portugalczykow ale to ze graja u siebie zmienia moje zdanie wiec nie daje tego meczu wogole i licze na kurs 1.45 na polki

Do góry
#387531 - 20/08/2005 22:01 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
1 19-Aug UKR-POR 1-3

2 19-Aug BUL-NED 3-2

3 20-Aug BUL-UKR 3-1

4 20-Aug NED-POR 1-3
Wiec juz widac ze bułgarzy sie strasznie meczą tym graniem,o mały włos a poniesli by porazke z Holendrami,natomiast Portugalia dosc gładko uporała sie z Holandią. Po za tym grając w lidze swiatowej Portugalia ograła Brazylię (a to juz o czymś swiadczy).

Wiadomo z sciany pomagają gospodarzom ,ale mysle ze w tym wypadku jak i w wypadku Polski nie bedzie to miec wiekszego znaczenia.

Do góry
#387532 - 21/08/2005 07:12 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
tokara Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 2109
no i kurs na polske mi sie podoba w stsie 1.45

Do góry
#387533 - 21/08/2005 07:40 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Iwo R Offline
enthusiast

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 299
Quote:

no i kurs na polske mi sie podoba w stsie 1.45



w Unibet masz 1.50......

Do góry
#387534 - 21/08/2005 07:56 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Iwo R Offline
enthusiast

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 299
a Bulgaria - Portugal 1,30 2,75 w Bet-at-home....

Do góry
#387535 - 21/08/2005 08:02 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Iwo R Offline
enthusiast

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 299
Quote:

a Bulgaria - Portugal 1,30 2,75 w Bet-at-home....



a w centrebet 1.30 i 3.15 (+2.5 Portugal- 1.62)

Do góry
#387536 - 21/08/2005 08:14 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
jarek_bb Offline
enthusiast

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 225
Skąd: Bielsko-Biała
14:25 Ukraina - Holandia
1.35 2.95

Czyżby pomyłka w Unibecie? Może i Holadnia zagra rezerwami ale...

Do góry
#387537 - 21/08/2005 08:15 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
jarek_bb Offline
enthusiast

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 225
Skąd: Bielsko-Biała
2 minuty był błąd i już zdjęli :/ Ciekawe czy zrobią zwrot bo ja się skusiłem :]

Do góry
#387538 - 21/08/2005 09:11 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Bul - Por to na pewno nie skonczy sie w 3 setach.
Raczej mecz powinien rostrzygnąć się w ti breku ale na czyją korzysc?
Te kursy są strasznie dziwne na Bułgarów niskie a na Portugalie dosć wysokie(ciekawe czemu:moze jakies kontuzje?)

Do góry
#387539 - 21/08/2005 10:45 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
buki poprostu nie doceniają Portugali,która jest całkiem niełym zespołem,dali zarobić z Ukrainą(1,5),Holandią(2,05),i dziś tez kurs 2,3 na Portugal zagram,oczywiscie już nie tak pewnie jak poprzednio,bo Bułgarzy to jednak też mocna ekipa i gra u siebie,drugi mecz no bet.

Do góry
#387540 - 21/08/2005 11:01 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Jesli chodzi o mecz Hol - Ukr to tu jezeli pomarancze nie odpuszczą sobie meczu to powinni to wygrac 3:1

Do góry
#387541 - 21/08/2005 11:22 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Marcin07 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2005
Postów: 642
Skąd: Radom
Wie ktos moze o co chodzi z ta Portugalia. Wczoraj co niektorzy pisali "nawet 1.5 na Portugalie bedzie sie oplacac" i wydaje mi sie że wtedy odważniej wiele osób by zagrało niż tak jak dzisiaj dali w Sportingbet kurs 3.0 na Portugalie. Ja zagrałem z niewielką staweczkę "na farta" ale chyba buki o czymś wiedzą i Bułgaria to wygra.

Do góry
#387542 - 21/08/2005 12:27 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
zna ktos jakis live do turnieju w bulgari ? hol-ukr
z gory dzieki

Do góry
#387543 - 21/08/2005 12:30 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
wroc do 1 strony w tym temacie. podawalem tam

Do góry
#387544 - 21/08/2005 12:52 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Ta buki wiedza ze wygra Bulgaria hhheeee,, wszystko bedzie zalezec od tego czy Kazijski bedzie miak mecz zycia,,, w serwisie potrafi ugrac 10 punktow pod rzad...przewiduje latwe zwyciestwo...

Do góry
#387545 - 21/08/2005 12:54 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Ciekawe czy potrugalczycy wzieli swoja wode ....??? heheee

Do góry
#387546 - 21/08/2005 13:41 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Makar32 Offline
journeyman

Meldunek: 23/03/2005
Postów: 80
Skąd: B-stok
Witam.
Jeśli BUL zagrają z POR tak jak poprzednie 2 mecze to na pewno nie wystarczy to do zwycięstwa. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest zagranie średnio (5/10) na POR z +handi i przy tym kursie lekko na zwycięstwo.
Pozdrawiam.

Do góry
#387547 - 21/08/2005 14:35 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Ta buki wiedza ze wygra Bulgaria hhheeee,, wszystko bedzie zalezec od tego czy Kazijski bedzie miak mecz zycia,,, w serwisie potrafi ugrac 10 punktow pod rzad...przewiduje latwe zwyciestwo...



no to jezeli to jest jedyny argument to gram-ODWROTNIE

Do góry
#387548 - 21/08/2005 16:26 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Zadziwiająco łatwo jednak Bułgarzy poradzili sobie z Portugalią (aż sie wierzyc nie chce ze nie ugrali nawet SETA),szkoda słów.Jednak sciany pomagają gospodarzą,aby tylko nie w meczu Polski

Do góry
#387549 - 21/08/2005 16:53 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
Quote:

2 minuty był błąd i już zdjęli :/ Ciekawe czy zrobią zwrot bo ja się skusiłem :]




daj znac czy Ci uznali?:)

Do góry
#387550 - 21/08/2005 16:58 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
live do kobiet ktos ma pol-bul?
dzieki

Do góry
#387551 - 21/08/2005 17:00 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
juz mam jest na tej samej co mezczyzn tylko w innej zakladce alez jestem malo bystry

Do góry
#387552 - 21/08/2005 18:48 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
jarek_bb Offline
enthusiast

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 225
Skąd: Bielsko-Biała
Muszę pochwalić Unibet, bo rozliczyli mi ten zakład Żałuję tylko, że zagrałem za małą kwotę, ale nie byłem pewien czy Holandia nie wyjdzie rezerwami i nie oleje tego meczu.

Do góry
#387553 - 21/08/2005 20:49 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Nie chce mi się szukać w regulaminie czy jest na to jakiś paragraf, czy Unibet ma coś na 'pomyłki kursowe', ale jeśli zagrałeś za niewielkie pieniądze to niektórzy bukmacherzy wypłacą Ci. Gdyby mieli na tym stracić większe pieniądze raczej byłby zwrot, chociaż wszystko zależy od regulaminu.

Widziałem przez kilka minut daną pomyłkę, poprzednia 'pomyłka' czyli Portugalia z Holandią za 2.10 'wisiała' cały dzień

Sam z własnego doświadczenia powiem że kiedyś zagrałem za symboliczną sumę jakieś zdarzenie będąc jednocześnie pewnym że dostanę zwrot, mimo że ten bukmacher miał pełne prawo dokonać zwrotu nie uczynił tego, ale zapewne gdybym zagrał za większe pieniądze na 110% miałbym zwrot (zresztą zgodnie z regulaminem).

Do góry
#387554 - 21/08/2005 20:53 Re: 2006 Men's World Championship / Playoff - siatkowka
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
brawo dziewczyny-brawa za walke i ambicje,niezły horror nam zafundowały,ale ktom nie wygrywa 2-0...

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, akagi, Sensei, Lukasz111, igea23, Zaixi, VVega, wHiTe_StAr, rafal08), 3409 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584251 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07