Opcje tematu
#366 - 27/03/2001 20:49 Expekt i Paf
Qmpel Offline
newbie

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 26
Skąd: LegnicA
Witaj(cie)!

Moje pytanie skierowane jest głownie do booge`ego, ale chetnie poslucham tez odpowiedzi innych osob.

Pytanie jest zwiazane z dwoma bukami pochodzacymi ze Skandynawii - paf`em i expekt`em.


Czy maja do obstawiania tenis i czy mieli skoki oraz czy udostepniaja stawianie zakladow na lige polska?

Jak jest minimalna wplata w obu firmach? (jaka waluta)

Czy sa aktualnie jakies promocje?

Czy nigdy nie bylo problemow z kasa? (od nich na nasze konto)

Czy mozna dokonywac wplat do nich przelewem?
----------
A to do Was wszystkich:


Czy Surrey Sports po wplacie karta kredytowa na nasze konto u nich dzwonili do Was w celu potwierdzenia operacji?

Txh.


=-Szaakal-=

Do góry
Bonus: Unibet
#367 - 28/03/2001 11:54 Re: Expekt i Paf
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Szaakal.
Co do PAF,osobiscie wycofalem swoje fundusze przeszlo 1,5 roku temu,slaba oferta,brak mozliwosc zawierania wszystkich zakladow jako single,odpuscilem Ich sobie.Co do Expekt,to minimalna wplata wynosi 80 FIM za posrednictwem karty kredytowej(co do innych walut,przelicz sobie mniej wiecej po kursie ile to bedzie, np w EUR wychodzi 15 EUR)Co do przelewow bankowych,to minimalna wplata wynosi 300 FIM,300 SEK,jezeli wplacasz na na konta ktore maja w tych krajach,najnizsza wplata w EUR,jest nas konto Deutsche Bank Frankfurt,i wynosi 40 EUR.Do transakcji za posrednictwem karty kredytowej,oplata wynosi 2,5%,wiec jest niska.Nie mialem zadnych problemow z transferem pieniedzy od Nich na moje konto,trwa to z reguly jeden dzien,ale byc moze dlatego ze mam ten sam bank co Oni,jednak moi przyjaciele rowniez nie mieli zadnych problemow-mieszkaja w Polsce.Jezeli chodzi o oferte tenisa,owszem wystepuje,stawki sa do zaakceptowania,nie maja ligi polskiej,w koncu tego roku maja wzbogacic oferte o NBA.Promocje-w tej chwili jest promocja dotyczaca werbowania nowych czlonkow,jezeli zwerbuje min.3 osoby, to do mojego konta zostanie dodana kwota 300 FIM(SEK,NOR,DKK)oferta jest adresowana na rynek skandynawski,wiec nie znajdziesz jej klikajac w menu na jezyk angielski lub niemiecki.Jezeli jednak masz zamiar otworzyc konto u nich,zapytaj swoich kolegow czy rowniez chca otworzyc konto w Expekt,zwerbuj min.3 osoby i zyskasz 300 na swoim koncie:-)Wsrod wszystkich osob ktore zwerbuja 3 osoby lub wiecej,dodatkowo zostanie wylosowany bonus w wysokosci 500 (FIM SEK itd)zas dla tych co zwerbowali minimum 6 osob wylosowana zostanie jedna wycieczka na mecz ligi wloskiej,wraz z zakwaterowaniem w hotelu,sniadaniem i oczywiscie biletami na mecz:-)(mecz Milan-Roma 27 maja).Aby promocja byla wazna,osoba zwerbowana musi wplacic minimum 300 SEK,FIM(40 EUR itd),oraz postawic swoj pierwszy zaklad do 30 kwietnia.To tyle ,mam nadzieje ze co nieco wyjasnilem,czesc

Do góry




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, rafal08, burbon, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, 11kera11), 3632 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584482 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07