Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#1726215 - 30/10/2007 03:37 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
[quote=Ignorator]

... gdyby Cyfra oddała ekstraklasę to straciła by 1/2 abonament owców. Większość ludzi ma cyfrę tylko dla sportu. Ja właśnie mam z nimi umowę na rok tylko po to jakby stracili to wtedy biorę konkurencję.
A jeśli chodzi o wybór to tylko canal+sport...

...Reszta kanałów choć mają niesamowitą technologię to maja takich komentatorów, że nie raz uważam, że są z przypadku...
[quote]

Nie do końca się zgodzę odnośnie C+
Gdyby oni stracili pomarańczę, to mogłoby to wyjść im na dobre
W tej chwili jest tak, że nasza liga leci non-stop przez cały tydzień, a prawda jest taka, że raz na miesiac jest jakiś ciekawy mecz do ogladania. Reszta to zwykła mizeria i ja akurat nie rozumiem, czemu taki badziew puszczają w kółko macieja.
Poza tym często jest tak, że zamiast puścić jakiś mecz live w niedzielę, to panowie ST pieprzą od rzeczy i zabierają czas, jakby nie mozna było podsumowania dać np. w poniedziałek, albo wtedy, gdy już nic na żywo nie leci.
Gdyby nie było pomarańczy, to z całą pewnością byłoby więcej meczy z Premiership, Primera Division ligi włoskiej czy francuskiej i - jeśli chodzi o mnie - to byłby duży plus.
Teraz tych meczy z zachodnich lig wcale tak dużo nie ma, niektóre lecą z poślizgiem ( bo się nie mieszczą bądź muszą ustąpić pomarańczy lub pieprzeniu o pomarańczy )
W tygodniu też ciężko o powtórkę meczu z zachodniej ligi

Co do komentatorów w innych stacjach to się zgadzam. trafiają tam przypadkowi ludzie ( zazwyczaj ), którzy swym głędzeniem potrafia obrzydzic najlepsze widowisko. Najgorzej wygląda to w Sport Klubie. teraz dodatkowo pojawiły sie tam żenująco zrobione i wmontowane reklamy Bwin. Ale tam jest Bundesliga, 2 Bundesliga, Argentyna, Brazylia i Puchar Ameryki. Oferta fajna

Do góry
Bonus: Unibet
#1726293 - 30/10/2007 03:58 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
beticos dla ciebie OE nie jest ciekawa a dla mnie jest to wielka miłość. Ja osobiście cieszę się, że canal+ postawił na Polską i Anglię. Przykładowo we Francji znowu podobno same undery i granie na nie.

Liga polska jest piękna a wczoraj mieliśmy tego najlepszy dowód w "derbach Polski". Także mecz Korony Kielce z Górnikiem Zabrze stał na wysokim poziomie.

Trzeba bardziej pozytywnie patrzeć na naszą ligę naprawdę jeszcze dosłownie pięć lat a będziemy mieli cacuszko \:\) .

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1726442 - 30/10/2007 04:35 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: BookerS]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: BookerS

- ESPN (przedstawiac chyba nie musze )


prawdziwego ESPNu w Polsce nie bedzie jeszcze przez dluuuuuuuuuugi czas, ten kanal jest za drogi jak na europejskie warunki, oni chca ponad 3$ od widza, gdzie w Polsce najdrozszym kanalem jest Eurosport \:D cos kolo 50-60 groszy od widza

Do góry
#1726470 - 30/10/2007 04:41 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: yaaho]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeśli masz Sky z wykupionym jeszcze NASN to ESPN blado przy tym wypada. ;\)

Do góry
#1726474 - 30/10/2007 04:42 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: yaaho]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: BookerS

- ESPN (przedstawiac chyba nie musze )


prawdziwego ESPNu w Polsce nie bedzie jeszcze przez dluuuuuuuuuugi czas, ten kanal jest za drogi jak na europejskie warunki, oni chca ponad 3$ od widza, gdzie w Polsce najdrozszym kanalem jest Eurosport \:D cos kolo 50-60 groszy od widza

skąd masz takie dane? ciekawość.

Do góry
#1726483 - 30/10/2007 04:45 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Llama]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Takie dane mozna znalazc na portalach zwiazanych z mediami.

Nasn tez byl za drogi dla kablowek.
Kiedys tez mi sie to obilo o uszy ;\)

Do góry
#1726496 - 30/10/2007 04:49 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Llama]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Llama

skąd masz takie dane? ciekawość.


o ESPN czytalem na SI, a o ES czytalem jakos rok temu na http://www.satkurier.pl

Do góry
#1726502 - 30/10/2007 04:50 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Conrad]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Conrad
Jeśli masz Sky z wykupionym jeszcze NASN to ESPN blado przy tym wypada. ;\)


Sky UK to wogole jest poezja...Sky Italia rowniez \:\) dwie najlepsze platformy w europie...cenowo tez sie plasuja w czolowce \:\)

Do góry
#1726509 - 30/10/2007 04:51 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: yaaho]
Linc Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 10869
Skąd: Bydgoszcz
jest jeszcze jakis program NASN i tam pokazuja amerykanskie sporty m.in. NHL i jest na platformie n i multimedia polska

Do góry
#1726556 - 30/10/2007 05:01 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Linc]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
MLB pokazuja tez na NASN

Ci co maja C+ i sa fanami US Sports , to maja SuperBowl , NFl w plaoffach i NBA na C+Sport.

ESPN Classic moze i niezbyt , ale jak ktos wpsomnial perelka sie zdazy do ogolodania niekiedy i zawze mozna obejzrec jak to kiedys wyglaldalo.

Do góry
#1726560 - 30/10/2007 05:02 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Ignorator
beticos dla ciebie OE nie jest ciekawa a dla mnie jest to wielka miłość. Ja osobiście cieszę się, że canal+ postawił na Polską i Anglię. Przykładowo we Francji znowu podobno same undery i granie na nie.

Liga polska jest piękna a wczoraj mieliśmy tego najlepszy dowód w "derbach Polski". Także mecz Korony Kielce z Górnikiem Zabrze stał na wysokim poziomie.

Trzeba bardziej pozytywnie patrzeć na naszą ligę naprawdę jeszcze dosłownie pięć lat a będziemy mieli cacuszko \:\) .

.::Think Twice::. Ignorator.


Tylko, że są ludzie, do których ja się zaliczam, którzy nie kupili C+ dla naszej ligi, ale po to, by trochę dobrej piłki móc oglądać
I dlatego mnie obecny C+ do końca nie przekonuje, bo nasza liga jest po prostu beznadziejnie słaba i np. ja nie dla niej kupiłem C+
Poza tym to jest wkurzające ( delikatnie mówiąc \:D ) jak w niedzielę lecą mecze Primera Division, a C+ pokazuje mi, jak panowie Twarowski, Smokowski i Mielcarski silą się na oryginalność i często pieprzą od rzeczy
Ja naprawdę ucieszyłbym się, gdyby pomarańcza wyleciała z C+

Polskie "perełki" ( a jest ich niewiele ) można obejrzeć na Sopcascie
Poza tym ktoś ten przetarg musi wygrać
Może Polsat, bo w tej chwili to jeśli chodzi o piłkę, to niewiele ma on do zaoferowania
Nawet im tego życzę, bo komentatorów mają dobrych i jestem prawie pewien, że zrobili by relacje lepsze niz C+
Panowie ST może i się znają na polskiej piłce, ale ich gadki są żenujace. A z Mielcarskiego taki komentator, jak z koziej d..y trąba

i

Do góry
#1726590 - 30/10/2007 05:09 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: yaaho]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Conrad
Jeśli masz Sky z wykupionym jeszcze NASN to ESPN blado przy tym wypada. ;\)


Sky UK to wogole jest poezja...Sky Italia rowniez \:\) dwie najlepsze platformy w europie...cenowo tez sie plasuja w czolowce \:\)


Tak, te 40-50 funtów miesięcznie biorą. Ale ze sportem jest super, w niedzielę to sobie pilotem możesz skakać po stadionach gdzie rozgrywane są mecze NFL, o piłce nożnej nie ma co pisać bo jest full-wypas, praktycznie wszystkie inne ważne sporty i nie tylko mają obcykane, tylko F1 nie mają bo prawa wykupiła naziemna ITV.

Do góry
#1726626 - 30/10/2007 05:23 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Mr_Andrew]
igorynka Offline
Comfortably Numb

Meldunek: 17/05/2004
Postów: 3351
Skąd: MALEZJA
o kurde \:D ale mi temat urósł. od wczoraj wieczora do chwili obecnej nie bylo mnie w domu także nie mialem jak odpisać. Tak czy owak - dzieki wszystkim za tyyyyyle odpowiedzi \:\)
Originally Posted By: Mr_Andrew

Najlepszy wybór to chyba TOYA cyfrowa plus dodatkowo płatny minipakiet CANALu i masz:
- Canal+ Sport
- Canal+ Sport 2
- Eurosport
- Polsat Sport
- SportKlub
- SportKlub +
- ESPN Classic

Szczegóły ofert i ceny znajdziesz na stronie sieci TOYA


i właśnie na to rozwiązanie prawdopodobnie sie zdecyduje \:\)

Do góry
#1726657 - 30/10/2007 05:36 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: igorynka]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Prawda jest taka ze jak chcesz ogladac sport to musisz miec wszystkie kanaly bo zadna z platform nie daje wszystkiego kazda ma swoje perelki. I tak:

Cyfra Plus - oczywiscie oprocz darmowych z satki " jakie zlapiesz" biore pod uwage tylko Canal Plus. Powiem tak, kazdy wie ze canal to dominator wsrod pilkie teraz Polska Angielskia Wloska Hiszpanska Francuska az za duzo tego \:D Do tego koszykowka Euroliga i NBA +WNBA. Bogata oferta do tego dochodzi mozliwosc lapania stacji dajacyh kosza pilke to co wspomnailem powyzej.JEdnak mając tylko to czegos brak a czego to nizej
Cyfrowy Polsat- sytuacja jak powyzej z niekodowanymi kanalami.Polsat Sport i Polsa SPort Extra wymiata jesli chodzi o koszykowke i siatkowke polska, ale rtowniez zmagania europejskie.Do tego Mastersy Tenisa i wiele naprawde fajnych ciekawych sportow ktorych nie znajdziemy u konkurencji ( chocby golf).
Kablowki- przede wszytskim juz wiekszosc oferuje Eurosporty 2 \:\) A tam pelno wszytskiego. Za duzo by wymieniac.

JEdno jest pewne ja mam kablowke i mam Eurosport,E2, PS,PSE,SportKlub oraz dodatkowo platny Canal. I juz marudze bo nie mam C+2 a to dla mnie sporo bo wole obejrzec live NBA niz lige wloska. Dla tego zastanawiam sie na kupnem Cyfry + i zostanie przy kablowce.I bede przepinał wejscie sygnalu do odpowiednich spotkan sportowych:D
P.S cyfra ma teraz swietna oferte bierzesz umowe na rok,abonament zqa 38zl juz wystarcza by przez 5 miechow nie placic za Canaly i HBO.Potem placisz tylko za Canal jesli go wybieresz +abonament rten 38 zl \:\)

Do góry
#1726695 - 30/10/2007 05:51 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Ignorator
beticos dla ciebie OE nie jest ciekawa a dla mnie jest to wielka miłość. Ja osobiście cieszę się, że canal+ postawił na Polską i Anglię. Przykładowo we Francji znowu podobno same undery i granie na nie.

Liga polska jest piękna a wczoraj mieliśmy tego najlepszy dowód w "derbach Polski". Także mecz Korony Kielce z Górnikiem Zabrze stał na wysokim poziomie.

Trzeba bardziej pozytywnie patrzeć na naszą ligę naprawdę jeszcze dosłownie pięć lat a będziemy mieli cacuszko \:\) .

.::Think Twice::. Ignorator.


Poza tym jest jeszcze jedna rzecz. Polska liga powinna być bardziej dostępna, a tego warunku C+ nie spełnia. Trochę to dziwne, że np. w publicznej telewizji nie ma nawet skrótów czy bramek, tylko wyniki i tabele \:D
Dlatego ja uważam, ze dobrze by się stało, gdyby przetarg wygrał kto inny

Do góry
#1726706 - 30/10/2007 05:55 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: rene]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Liga polska jest piękna a wczoraj mieliśmy tego najlepszy dowód w "derbach Polski".

Oj Igi, Igi...ostatnie 15 minut spotkań Liverpool - Arsenal było lepsze od "naszych derbów" o kilka klas ;] Było już dużo piękniejszych spotkań w tym sezonie Orange Ekstraklasy.

Do góry
#1726889 - 30/10/2007 06:49 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: rene]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: Ignorator
beticos dla ciebie OE nie jest ciekawa a dla mnie jest to wielka miłość. Ja osobiście cieszę się, że canal+ postawił na Polską i Anglię. Przykładowo we Francji znowu podobno same undery i granie na nie.

Liga polska jest piękna a wczoraj mieliśmy tego najlepszy dowód w "derbach Polski". Także mecz Korony Kielce z Górnikiem Zabrze stał na wysokim poziomie.

Trzeba bardziej pozytywnie patrzeć na naszą ligę naprawdę jeszcze dosłownie pięć lat a będziemy mieli cacuszko \:\) .

.::Think Twice::. Ignorator.


Poza tym jest jeszcze jedna rzecz. Polska liga powinna być bardziej dostępna, a tego warunku C+ nie spełnia. Trochę to dziwne, że np. w publicznej telewizji nie ma nawet skrótów czy bramek, tylko wyniki i tabele \:D
Dlatego ja uważam, ze dobrze by się stało, gdyby przetarg wygrał kto inny


przeciez sa skroty i brami w TVN \:p nie publiczna to stacja ale przeciez kazdy ma TVN \:\)

Do góry
#1726897 - 30/10/2007 06:55 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Vit a]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Oczywiscie SKY jest najlepsze, po prostu raj \:\)

Aktulanie ogladam Hiszpanska platforme D+ i moge porownac z C+ to jednak C+ jest zdecydowanie ale to zdecydowanie slabszy, wlasciwie to nie ma co porownywac, dla przykladu wczoraj ogladalem final w MLB, do tego NHL, NBA, NFL, pilka(LM, ligi europejskie), tenis...

Jednak jak na Polskie warunki(ubogie) to C+ najlepszy bo z czego wybierac... Oczywiscie z Ignoratorem sie nie zgodze ze Polska liga w C+ jest fajna, ale jak ktos sie zakocha to tez widzi same plusy ;\)

Do góry
#1726900 - 30/10/2007 06:58 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: connor]
Vit a Offline
addict

Meldunek: 24/10/2007
Postów: 551
experto C+ najlepszy tylko jak ktos kocha pilke bo tak to troche pustki sa( kjosz NBA poznow nocy wiec ktos kto pracuje nie bedzie ogladal meczu na zywo) Ja tam ze wszystkich kanalow wybieram PS i Eurosport za to ze nawet jak ie ma pilki u nich zawsze jest co ogladac:P

Do góry
#2625211 - 29/09/2008 03:55 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Vit a]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Orientuje się ktoś jak teraz wygląda sprawa z umową ? Bo mam zamiar kupić cyfrę +. Chodzi mi o to na ile podpisuje się umowę i w ogóle to co ważne \:\)

Dekoder trzeba będzie kupić pewnie no i interesuje mnie oczywiście C+Sport i Sport2, czyli mam wykupić pakiet podstawowy i do tego pakiet Canal + czyli 69zł/miesiąc razem.

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, pacyfista, Sensei), 3196 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592678 Postów

Najwięcej online: 5338 @ 03/10/2024 22:14