Strona 17 z 26 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 25 26 >
Opcje tematu
#356735 - 01/07/2005 17:30 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ja na nic nie czekam, zrobiłem to co do mnie należało.

Do góry
Bonus: Unibet
#356736 - 01/07/2005 17:39 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
ej moze on juz siedzi )
w srode u mnie byl napad na konwoj moze to Rafal_TS byl tym jednym z trzech

Do góry
#356737 - 01/07/2005 17:51 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
obawiam sie ze skurwie... juz nie ma w kraju

Do góry
#356738 - 01/07/2005 18:59 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Witam. Dopieor teraz zobaczylem powyzszy temat i nie wiem co bym zrobil na Waszym miescju. Z ta policja bym sobie odpuscil i wolalbym juz do chlopaka jechac i tak mu dupe skopac ze glowa boli. On ma kompletnie Was w dupie i smieje sie prosto w oczy. Szkoda, ze tacy sa tylko twardzi w sieci a w prawdziwym zyciu nie daja sobie rady.
Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych a temu pedalowi zycze aby ktos mu naprawde dupe skopal za to co zrobil

Do góry
#356739 - 01/07/2005 21:12 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
icemanek Offline
journeyman

Meldunek: 27/04/2004
Postów: 92
Skąd: Katowice
Ja tak lekko offtopicznie. Niektorzy pisza tutaj ze znaja sie na prawie a tymczasem ta znajomosc mozna skwitowac powiedzeniem "wiem gdzie dzwoni ale nie wiem w ktorym kosciele"
Rafal wcale nie musial nikogo oszukac na kwote powyzej 250zl zeby moc mu zarzucic czyn z art. 286 par 1 kk. Jest to przestepstwo niezaleznie od wartosci i nigdy nie bedzie traktowane jako wykroczenie. Kwota ma ewentualny wplyw na przyjecie wypadku mniejszej wagi z art 286 par 3 kk (ale nie jest to jedyny wyznacznik).
Tak wiec idzcie spokojnie na Policje:)
zycze ustalenia jego danych i odzyskania pieniedzy

Do góry
#356740 - 01/07/2005 21:46 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Expekt-typ Offline
journeyman

Meldunek: 02/06/2005
Postów: 67
Widzę , ze niektórzy z userów chcą pokazać jakimi sa kozakami ... Jeśli chodzi o sprawe Rafala_Tsw dla mnie zakończyła sie dzisiaj . Byłem , zgłosiłem przestępstwo i chyba koniec tematu . Jeśli sa osoby studiujace prawo niech się wypowiedza ( chetnie je sprawdzę ) .... Rafal_Tsw będzie żył spokojnie do czsu aż jego dzielnicowy nie wbije mu na chete i zaprosi go na psiarnie . Studiję prawo we Wrocławiu i z tego co się dowiedziałem od ludzi kumatych to chłopakowi nic nie grozi oprócz zwyklego Grodzkiego ( Oczywiście jeśli chodzi o sprawę z urzędu ) !!! Wiem , że to parodia polskiego prawa ale okolicznoiści które wykożystał działają na jego korzyść ( chłopak będzie się tłumaczył uzalerznieniem hazardowym ) . Nawet jeśli nas oszukał na kwotę powyżej 250 zł nie ma znaczenia jeśli chodzi o uzależnienie hazardowe . Temat " Zamienią MB -> mBank " nie ma osobnego regulaminu kontrolowanego co sprzyja Rafalowi_Tsw . On nie podpisywał z nami żadnej umowy ani nie wyrażał zgody na jakiekolwiek warunki transakcji oprócz GG co w tym wypadku jest nieliczącym sie dowodem . Byłem dzisiaj na policji i zgosiłem incydent Rafala_Tsw lecz z tego co polskie psy dały mi do zrozumienia to wiem , że nic mu nie grozi . Jedyne co mnie cieszy to tak jak myślałem : Bedę miał tego leszcza dane osobowe wraz z adresem abym mógł mu założyć "cywilke" ( sprawę cywilną ) !!!!!! Chłopaku zacznij się bac bo ja mam czas aby się z Toba pobawić .... Do Wrocławia będziesz przyjerzdzał 2 razy w miesiacu na własny koszt jako oskarżony . Podaj mi swój aktualny mail , a wyslę Ci scan protokółu zgłoszenia przestępstwa żebyś wiedział ,że teraz zacznie się jazda . To , że nasze polskie prawo jest obsrane to nie znaczy , że bedziesz szczęśliwy do konca życia ... tak jak Ci obiecywałem : Pojadę z Toba na maxa i udowodnię pozostałyjm frajerom ,że nie warto kraść złotówek.... Lecimy , lecimy !!!!!!!!!

Do góry
#356741 - 01/07/2005 21:54 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
Quote:

Widzę , ze niektórzy z userów chcą pokazać jakimi sa kozakami ... Jeśli chodzi o sprawe Rafala_Tsw dla mnie zakończyła sie dzisiaj . Byłem , zgłosiłem przestępstwo i chyba koniec tematu . Jeśli sa osoby studiujace prawo niech się wypowiedza ( chetnie je sprawdzę ) .... Rafal_Tsw będzie żył spokojnie do czsu aż jego dzielnicowy nie wbije mu na chete i zaprosi go na psiarnie . Studiję prawo we Wrocławiu i z tego co się dowiedziałem od ludzi kumatych to chłopakowi nic nie grozi oprócz zwyklego Grodzkiego ( Oczywiście jeśli chodzi o sprawę z urzędu ) !!! Wiem , że to parodia polskiego prawa ale okolicznoiści które wykożystał działają na jego korzyść ( chłopak będzie się tłumaczył uzalerznieniem hazardowym ) . Nawet jeśli nas oszukał na kwotę powyżej 250 zł nie ma znaczenia jeśli chodzi o uzależnienie hazardowe . Temat " Zamienią MB -> mBank " nie ma osobnego regulaminu kontrolowanego co sprzyja Rafalowi_Tsw . On nie podpisywał z nami żadnej umowy ani nie wyrażał zgody na jakiekolwiek warunki transakcji oprócz GG co w tym wypadku jest nieliczącym sie dowodem . Byłem dzisiaj na policji i zgosiłem incydent Rafala_Tsw lecz z tego co polskie psy dały mi do zrozumienia to wiem , że nic mu nie grozi . Jedyne co mnie cieszy to tak jak myślałem : Bedę miał tego leszcza dane osobowe wraz z adresem abym mógł mu założyć "cywilke" ( sprawę cywilną ) !!!!!! Chłopaku zacznij się bac bo ja mam czas aby się z Toba pobawić .... Do Wrocławia będziesz przyjerzdzał 2 razy w miesiacu na własny koszt jako oskarżony . Podaj mi swój aktualny mail , a wyslę Ci scan protokółu zgłoszenia przestępstwa żebyś wiedział ,że teraz zacznie się jazda . To , że nasze polskie prawo jest obsrane to nie znaczy , że bedziesz szczęśliwy do konca życia ... tak jak Ci obiecywałem : Pojadę z Toba na maxa i udowodnię pozostałyjm frajerom ,że nie warto kraść złotówek.... Lecimy , lecimy !!!!!!!!!



po pierwsze gratki!!!
podrugie. mam prosbe. jak bedziesz mial jego dane i koles bedzie z wawy przeslij mi je na priva. Mokotow bardzo nie lubi frajerow...!!!

Do góry
#356742 - 01/07/2005 22:30 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

Quote:

Widzę , ze niektórzy z userów chcą pokazać jakimi sa kozakami ... Jeśli chodzi o sprawe Rafala_Tsw dla mnie zakończyła sie dzisiaj . Byłem , zgłosiłem przestępstwo i chyba koniec tematu . Jeśli sa osoby studiujace prawo niech się wypowiedza ( chetnie je sprawdzę ) .... Rafal_Tsw będzie żył spokojnie do czsu aż jego dzielnicowy nie wbije mu na chete i zaprosi go na psiarnie . Studiję prawo we Wrocławiu i z tego co się dowiedziałem od ludzi kumatych to chłopakowi nic nie grozi oprócz zwyklego Grodzkiego ( Oczywiście jeśli chodzi o sprawę z urzędu ) !!! Wiem , że to parodia polskiego prawa ale okolicznoiści które wykożystał działają na jego korzyść ( chłopak będzie się tłumaczył uzalerznieniem hazardowym ) . Nawet jeśli nas oszukał na kwotę powyżej 250 zł nie ma znaczenia jeśli chodzi o uzależnienie hazardowe . Temat " Zamienią MB -> mBank " nie ma osobnego regulaminu kontrolowanego co sprzyja Rafalowi_Tsw . On nie podpisywał z nami żadnej umowy ani nie wyrażał zgody na jakiekolwiek warunki transakcji oprócz GG co w tym wypadku jest nieliczącym sie dowodem . Byłem dzisiaj na policji i zgosiłem incydent Rafala_Tsw lecz z tego co polskie psy dały mi do zrozumienia to wiem , że nic mu nie grozi . Jedyne co mnie cieszy to tak jak myślałem : Bedę miał tego leszcza dane osobowe wraz z adresem abym mógł mu założyć "cywilke" ( sprawę cywilną ) !!!!!! Chłopaku zacznij się bac bo ja mam czas aby się z Toba pobawić .... Do Wrocławia będziesz przyjerzdzał 2 razy w miesiacu na własny koszt jako oskarżony . Podaj mi swój aktualny mail , a wyslę Ci scan protokółu zgłoszenia przestępstwa żebyś wiedział ,że teraz zacznie się jazda . To , że nasze polskie prawo jest obsrane to nie znaczy , że bedziesz szczęśliwy do konca życia ... tak jak Ci obiecywałem : Pojadę z Toba na maxa i udowodnię pozostałyjm frajerom ,że nie warto kraść złotówek.... Lecimy , lecimy !!!!!!!!!



po pierwsze gratki!!!
podrugie. mam prosbe. jak bedziesz mial jego dane i koles bedzie z wawy przeslij mi je na priva. Mokotow bardzo nie lubi frajerow...!!!


Ursynów też Najlepiej wrzuć na forum jego dane.

Do góry
#356743 - 02/07/2005 06:09 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Veron Offline
addict

Meldunek: 19/10/2001
Postów: 556
Skąd: Poznan
cos sie smiec dlugo nie odzywa, obawiam sie ze juz wyjechal...

Do góry
#356744 - 02/07/2005 06:10 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Podawanie danych innych osób też jest karalne, więc na forum lepiej nich nie wrzuca. Tylko na priva.

Do góry
#356745 - 02/07/2005 06:38 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Quote:

Quote:

Quote:

Widzę , ze niektórzy z userów chcą pokazać jakimi sa kozakami ... Jeśli chodzi o sprawe Rafala_Tsw dla mnie zakończyła sie dzisiaj . Byłem , zgłosiłem przestępstwo i chyba koniec tematu . Jeśli sa osoby studiujace prawo niech się wypowiedza ( chetnie je sprawdzę ) .... Rafal_Tsw będzie żył spokojnie do czsu aż jego dzielnicowy nie wbije mu na chete i zaprosi go na psiarnie . Studiję prawo we Wrocławiu i z tego co się dowiedziałem od ludzi kumatych to chłopakowi nic nie grozi oprócz zwyklego Grodzkiego ( Oczywiście jeśli chodzi o sprawę z urzędu ) !!! Wiem , że to parodia polskiego prawa ale okolicznoiści które wykożystał działają na jego korzyść ( chłopak będzie się tłumaczył uzalerznieniem hazardowym ) . Nawet jeśli nas oszukał na kwotę powyżej 250 zł nie ma znaczenia jeśli chodzi o uzależnienie hazardowe . Temat " Zamienią MB -> mBank " nie ma osobnego regulaminu kontrolowanego co sprzyja Rafalowi_Tsw . On nie podpisywał z nami żadnej umowy ani nie wyrażał zgody na jakiekolwiek warunki transakcji oprócz GG co w tym wypadku jest nieliczącym sie dowodem . Byłem dzisiaj na policji i zgosiłem incydent Rafala_Tsw lecz z tego co polskie psy dały mi do zrozumienia to wiem , że nic mu nie grozi . Jedyne co mnie cieszy to tak jak myślałem : Bedę miał tego leszcza dane osobowe wraz z adresem abym mógł mu założyć "cywilke" ( sprawę cywilną ) !!!!!! Chłopaku zacznij się bac bo ja mam czas aby się z Toba pobawić .... Do Wrocławia będziesz przyjerzdzał 2 razy w miesiacu na własny koszt jako oskarżony . Podaj mi swój aktualny mail , a wyslę Ci scan protokółu zgłoszenia przestępstwa żebyś wiedział ,że teraz zacznie się jazda . To , że nasze polskie prawo jest obsrane to nie znaczy , że bedziesz szczęśliwy do konca życia ... tak jak Ci obiecywałem : Pojadę z Toba na maxa i udowodnię pozostałyjm frajerom ,że nie warto kraść złotówek.... Lecimy , lecimy !!!!!!!!!



po pierwsze gratki!!!
podrugie. mam prosbe. jak bedziesz mial jego dane i koles bedzie z wawy przeslij mi je na priva. Mokotow bardzo nie lubi frajerow...!!!


Ursynów też Najlepiej wrzuć na forum jego dane.





W pełni sie z Tobą zgadzam Experto. Z tym, że sam nie jestem w stanie okreslić, czy rozmowa przez gg wchodziłaby w zakres "umowy ustnej", jezeli tak to oszukani, maga raczej być spokojni...

A swoją drogą jest to doś "ciekawy" kazus...

Do góry
#356746 - 02/07/2005 11:29 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Veron Offline
addict

Meldunek: 19/10/2001
Postów: 556
Skąd: Poznan
byl kiedys topic w To i Owo, w ktorym byla opisana jak nastolatek szantazowal, wymuszal na kumplu kase, jakis sprzet nie pamietam dokladnie... ale podobno rozmowy gg mialy byc uzyte w sadzie jako dowod... byla nawet jakas notatka na onecie

Do góry
#356747 - 02/07/2005 12:58 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Zerknąłem w ten temat i jestem trochę zaskoczony naiwnością tych, którzy uwierzyli kolesiowi. Nie pierdzielicie się z nim, kierujcie sprawę do prokuratury - oni są obecnie bardzo mocno przeczuleni na róznego rodzaju oszustwa internetowe. Pewnie kara będzie niewielka, ale ... jest coś o czym koleś nie pomyślał. Sam tu pośrednio przyznał, że gra w bukach netowych - moznaby więc po ustaleniu jego danych osobowych powiadomić delikatnie właściwy US.

A ty półmózgowy Rafałku nie ściemniaj, że nie jesteś z Kraka - jesteś, bo na tipovani tez cie czasem widac.

Do góry
#356748 - 02/07/2005 13:01 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
v3n0m Offline
old hand

Meldunek: 08/12/2002
Postów: 1137
Skąd: CK
Quote:

Z Sam tu pośrednio przyznał, że gra w bukach netowych - moznaby więc po ustaleniu jego danych osobowych powiadomić delikatnie właściwy US.




Zastanow sie co piszesz...

Do góry
#356749 - 02/07/2005 13:07 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
D_M Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 4933
Quote:

Quote:

Z Sam tu pośrednio przyznał, że gra w bukach netowych - moznaby więc po ustaleniu jego danych osobowych powiadomić delikatnie właściwy US.




Zastanow sie co piszesz...




dokladnie to bron obusieczna

Do góry
#356750 - 02/07/2005 16:43 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Happy Birthday czepek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2003
Postów: 4543
Skąd: Olkusz
Quote:

Acha no niezapominajcie ze w sprawach allegro mieli dowod poniewaz kase poszkodowani przelewali ludzia na konto ja od Was na konto NIE DOSTAŁEM nawet złamanego grosza...Tylko na MB na ktorym jak sie domyslacie nie miałem prawdziwych danych bo uzywałem go tlyko do wpłąty kasy do pewnej firmy...




wczesniej cos o bracie czytałem

A ja sie z nim na 250zeta mialem ugadać.

Do góry
#356751 - 02/07/2005 18:10 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Dopiero dzis zobaczylem ten temat.
Mialem kiedys podobny przypadek, tez na MB, albo GB, nie pamietam juz.
Przelalem gosciowi pieniadze a ten nagle znikl.
Od razu napisalem meila do MB/GB ze wyslalem zlodziejowi pieniadze i prosze o zwrot pieniedzy oraz blokade konta. Nawet nie wierzylem ze to zadziala. Jednak bardzo mnie tym zdziwili, bo juz tego samego dnia pieniadze mialem spowrotem na koncie, a bynajmniej autorem transferu nie byl ten zlodziej.

Proponuje aby kazdy wyslal emaile (na kazdy mozliwy) po angielsku (jesli po polsku to tez po polsku, ale po angielsku szybciej zaczna dzialac).

Wystarczy napisac ze trafiliscie na zlodzieja w dniu (xx). Podac ze oszukanych osob jest wiecej (prosze spojrzec w transakcje zlodzieja) i ze one tez wkrotce wysla meile.
Dodatkowo dac linka do tego dzialu (pewnie maja tam jakiegos Polaka co to przeczyta).
I konieczne zaznaczyc aby tymczasowo zablokowali mu konto z prosba o cofniecie transakcji.
jestem pewiem ze zadziala na 100%, jesli tej skurwiel ma tam jeszcze kase lub nie zdarzy jej wycofac.

Im szybciej to napiszecie tym lepiej, a dodatkowo zawsze mozna teraz zadzwonic z prosba o tymczasowa blokade konta (xx) bo trafiliscie na zlodzieja i wlasnie wysylacie meila z dowodami a jak wiadomo odbior emaili trwa dluzej niz rozmowa telefoniczna. I od razu niech zablokuja mu konto w GB I MB.

Pozdrawiam

Do góry
#356752 - 02/07/2005 18:28 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Nawet odnalazlem tamten temat

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=357104&page=67&fpart=1&vc=1

Tak wiec ze zlodziejami mozna spokojnie wygrac

Do góry
#356753 - 02/07/2005 19:05 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
to dobry pomysł na przyszłość i warto te rady umieścić to na pierwszej stronie tematu jako ostrzeżenie, ale co do sprawy rafała_tsw to szanse ze nie wyjął tej kasy są zerowe, juz dawno ją wyjął i teraz się ch... kurwi gdzies na plazach włoch czy hiszpanii

Do góry
#356754 - 02/07/2005 22:05 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
Mi sie przyznal sie ze nie ma z czego oddac bo wjebal calosc na meczach. Jakby wygral to moze by oddal ?

Do góry
Strona 17 z 26 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 25 26 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08), 3608 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787960 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47