Strona 14 z 26 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 25 26 >
Opcje tematu
#356675 - 26/06/2005 17:41 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meyde9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5972
Skąd: Biłgoraj/Kraków
Quote:

Nie udzielam sie juz na forum tak często jak kiedyś miedzy innymi za wzgledu na takich ludzi jak Rafal i ogolnie przez dzieciarnie ktora opanowala to forum w znacznym stopniu .Chcialem tylko prosic poszkodowanych aby faktycznie tak jak pisza nie odpuscili poniewaz w Polsce wiele sie mowi i pisze a malo sie robi i dlatego wlasnie tacy ludzie jak Rafalek czuja sie bezpiecznie .Dlatego Panowie nie odpuszczajcie i starajcie sie by faktycznie odiwedzil "sanatorium"

Slash dlaczego ci go zal?Myslisz ze jemu bylo zal ludzi ktorych oszukiwal?szczerze w to watpie .Myslalem ze forum ma na celu pomoc w wygrywaniu pieniedzy(tak jak bylo kiedys) a tutaj pojawiaja sie osoby ktore dzieki forum probuja przywlaszczyc sobie czyjes pieniadze.Na szczescie jest to "czarna owca w stadzie" jak okreslil to prezes L heh oby faktycznie byla tylko jedna ta czarna owca a nie kilka....


Pozdrawiam i trzymam kciuki za doprowadzenie rafalka do sanatorium:)



Jedna ??
To chyba calego tematu nie przeczytales.

Z tych co kase wyludzili:
saskers-50zl
skur...wiel ktory grasowal po GG norbika - 320zl

Skur...wiele ktorzy probowali wyludzic:

Quote:

Sisi778 (z tego co docztalem to taka ma nazwe w GB)
Fiołek19 ( kubafilas@poczta.onet.pl ) Nowy Sącz
GG: 9099801 (podawal sie za Mario)
procki@op.pl (adres w MB), podawal sie z domina GG: 4001958
joker_111 (podaje sie za joker111), Nowy Sącz
SŁAWEK GG: 1612518 (nieznajomość ortografii i bezsens wypowiedzi mówią, że mamy do czynienia z małolatem.)
metix82@o2.pl (podaje sie za innych uzytkownikow forum ale to małolat bo popełnia błedy)
Dyzio gg 9220663
ta lista ty tylko z pierwszej czesci tematu z 8 stron, a jest jeszcze 2 czesc juz 11 stron i w tej czesci bylo co najmniej 2x wiecej oszustow.




A co do poziomu forum to rzeczywiscie sie obnizyl i to znacznie w ostatnim czasie, ale jeszcze sie obnizy bo sie wkacja zaczely i gimnazjum bedzie szturmowac forum. Wedlug mnie na naszym forum moderatorzy niedostatecznie pelnia swoja funkcje. Nie chce nikogo oskarzac ale ile banow dali w tym roku ?? Ale to temat na inny temat.
Ja za przyklad biore sobie forum na ktorym aktywnie uczestnicze: http://www.forumcm.net/ , tam jest porzadek jak nigdzie, kilka tematow nie na temat, albo glupich i juz banik i porzadek jest i czyta sie taki forum z przyjemnoscia, ale wystarczy tych rozmyslan nie na temat.

Co do oszustw to szerza sie w zastraszajacym tempie, ale sadze ze sprawa pana rafala jesli sie skonczy tak jak powinna czyli wyrokiem, moze byc przelomowa i taki debil pomysli 10 razy zanim sprobuje oszukac, bo bedzie wiedzial ze bazkarny nie jest i anonimowy tez nie.

Do góry
Bonus: Unibet
#356676 - 26/06/2005 17:49 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Slash Offline
enthusiast

Meldunek: 11/04/2005
Postów: 307
Skąd: GBT
Na żadnym innyn forum, które odwiedzam (a jest tego troche)nie ma tylu gówniarzy (przykro to pisać, ale czytając niektóre posty przychodzą do głowy nawet gorsze określenia)... Nie ma tyle rzucania mięchem i wyzwisk... Są fora, gdzie user dostaje bana po kilku głupszych tekstach (pbrażających kogoś lub wulgarnych). Lubie mecz.pl, ale obawiam się, że taka postawa 'władz' zemści się wkrótce i na forum zostaną tylko sfrustrowane dzieciaki...

Do góry
#356677 - 26/06/2005 18:10 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

Na żadnym innyn forum, które odwiedzam (a jest tego troche)nie ma tylu gówniarzy (przykro to pisać, ale czytając niektóre posty przychodzą do głowy nawet gorsze określenia)... Nie ma tyle rzucania mięchem i wyzwisk... Są fora, gdzie user dostaje bana po kilku głupszych tekstach (pbrażających kogoś lub wulgarnych). Lubie mecz.pl, ale obawiam się, że taka postawa 'władz' zemści się wkrótce i na forum zostaną tylko sfrustrowane dzieciaki...




Nie przesadzaj, podobnie bylo 2 lata temu, a nawet jeszcze gorzej, moze niektorzy starzy userzy sie nie udzielaja, ale to wynika glownie z zawartych znajomosci, sam rozmawiam glownie na GG, zamkniete grupy to nic dobrego, moze sie jedynie wydawac ze to super sprawa, ale tak naprawde wiecej i szybciej to sms, tel. GG lub mail i tak dziala wiekszosc.
Tutaj moze za bardzo sie nie udzielam, ale przegladam sporo tematow, oczywiscie poza Private Picks
Poza tym patrzac z punktu widzenia marketingu to, to forum i tak bedzie nr 1 w Polsce, nic nie jest w staniu mu zagrozic.

A teraz na temat;
Dziwi mnie arogancja autora oszustwa, czytajac to, a przeczytalem to dopiero niedawno, myslalem ze to temat na temat bukow, ktore oszukaly swoich userow. Jednak znalazl sie czlowiek, ktory myslal ze tanim kosztem oszuka innych. Naprawde to jest przykre, jednak jesli mysli ze jest nieuchwytny to sie myli. Koles ktory poslal maila do TVNu z info o bombie tez myslal ze zrobi sobie taki zarcik i sciagneli go od razu. Jesli facet logowal sie z kawiarenki ktora nie jest monitorowana i nikt go tam nie zna i tak robil przekrety, otraz faktycznie mial dane na koncie fikcyjne, to oznacza ze tych pieniedzy nie ma i nie mozna go zlapac, ale jesli popelnil gdzies blad to po nim.

Idzcie na policje, oni jak dostaja takie zgloszenie to sie bardzo ciesza, bo to medialne i latwo wykrywalne, a wiec zrobia sobie reklame zamykajac kolejego oszusta.

Do góry
#356678 - 26/06/2005 18:52 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
aveflorek Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 328
Quote:

aveflorek jak to pojdzie dobrze, to moze i kocura scignac, za forse ktora wzial z podawanie typow i zwinal serwis? Z nim bylby mniejszy problem bo wszelkie jego dane sa bo uzywal konat bankowego




Szczerze Ci powiem ,ze z ciekawością będę sie przypatrywal tej sprawie z Rafalem i jak chlopaki tutaj cos osiagna to moze tez sprobuje wyciagnac kase od kocura. Znasz moze nicki innych osob ktore zostaly przez tego ciecia oszukane?? bo wspolnymi silami byloby latwiej

Do góry
#356679 - 26/06/2005 19:05 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Dev Offline
addict

Meldunek: 26/01/2004
Postów: 589
Skąd: Gliwice
Quote:

kuschel1985 (30-05-2005 21:48:24)
nieno b ez przedasy nie ebdziemy sie tak bawic co 10 zł mam na forum nick Sławysz sprawdz sobie w tabeli jaki jestem uzytkownikiem




to i ja cos dorzuce, pod koniec kwietnia, gosc probowal ode mnie wyludzic kase, zagadal na gg i podal dokladnie ten sam text : "mam na forum nick Sławysz, sprawdz sobie"

niestety bardzo zaluje, ale nie posiadam archiwum z gg,
ale za to posiadam numer jego konta, bankowego ! (oszukal mnie na cale 50gr, teraz dopiero skojarzylem ten nick).
zagada ze chce sie wymienic, ja mu na mBank on mi na MB, nie chcial pierwszy przelac kasy, koles byl nieufny i zaproponowal, zebym mu najpierw przelal mniejsza sume, zeby mial moje dane osobowe, to sie zgodzilem i przelalem mu az 50gr ( na moje szczescie tylko tyle). i potem zero odzewu z jego strony.

niestety nie moge tego udokumentowac rozmowa z gg, ale napewno wymienil nick Sławysz;( i rzucil praktycznie tym samym textem co zacytowany fragment, a nuz sie przyda

w celach czysto edukacyjnych podaje jego nr konta, na ktore mu wplacalem te 50gr:

29-04-2005
PRZELEW WEWNĘTRZNY WYCHODZĄCY
78114020040000390237919536
FROM DEV - WYMIANA

-0,50

zatem konto w mBanku

Do góry
#356680 - 26/06/2005 19:15 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
ja bym zalatwil to bezdotykowo - zlapal Rafalka i po prostu sie na niego wysikal -siniak sie zagoji a taka rana na psychice nigdy ,polecam to zrobic !

Do góry
#356681 - 26/06/2005 19:17 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Sławysz Offline
journeyman

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 79
Skąd: Gród Kraka
Gorąco kibicuję wszystkim, którzy nie wachają się zgłaszać na policję. W końcu niech przykładnie ukarają krętacza.
Forum mecz pl - nie dla oszustów!

Do góry
#356682 - 26/06/2005 21:33 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
ziutek Offline
member

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 167
Skąd: Tarnów/Olkusz
do tych 194 zl - dolacze moze moje 14 E - przelane bylo Payfriend GB-> GB do gostka - GB standardowo wysyla maila kazdemu co otrzymuje tym sposobem kase - a pozatym przeciez maja baze danych i kazda transakcja jest zapisana
194+14E nawet po kursie 4zl- wychodzi 250zl - od tej kwoty nie wystepek nie jest juz traktowany jako wykroczenie

a po co mam sie znow kontaktowac na gg z oszustem?
przeciez kontaktowalem sie wczesniej - byly obietnice ,zapewnienia o oddaniu kasy - a pozniej na gg zamilkl oszust tylko dawal o sobie znac swoja arogancja na forum

ja jutro wysylam maila do komendy Policji - nawet sie uciesze jak sprawa bedzie w Warszawie - podjade sobie samochodem - a co mi tam -przeciez to przegrany pokrywa koszty rozprawy i wszystkie z nim zwiazane - wezme fakturke na paliwko i zamiast 56 zl na ktore mnie oszukales wyjdzie 200 zl

a jak juz ktos zlozy doniesienie to niech napisze co i jak - bo osobiscie tez na komende sie przejde - tylko chyba dopiero we wtorek bo jutro pracuje od switu do wieczora - zarabiajac uczciwa praca na zycie nie tak jak ty oszuscie zerujacy na ufajacych ludziach i wyludzajac od nich kase

Do góry
#356683 - 26/06/2005 21:39 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
ZIUTEK


Niby jak miałem do Ciebie napisac na GG skoro mnie ZABLOKOWAŁES !?

Ciekawe dlaczego z Expektem, Donem i Globusem potrafiłem sie dogadac? poniewaz mnie nie zablokowali !


DEV


Ta osoba napewno nie byłem ja!

Poniewaz wszystkie osoby ktore oszukałem na forum zawsze podawałem swoj nick z forum i tego nie moze nikt podwazyc ze podawałem sie za kogos innego...a co do numeru konta to wez poprostu i przejdz sie do banku i dowiesz sie kogo to numer konta !


Pozdrawiam

Do góry
#356684 - 26/06/2005 21:43 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
haha nie mialem jak do ciebie napisac bo mnie zablokowales
co mial zrobic jak go w *** robiles ??
Juz was nawet pozdrawia ! LOL
A gdzie testy mozecie mi narobic .... spadam bo przedemna 2 dni picia ? LOL

Do góry
#356685 - 26/06/2005 21:50 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
ziutek Offline
member

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 167
Skąd: Tarnów/Olkusz
a o czym tu gadac - szybka pilka -pisalem w srodku tygodnia -bez odzewu od oszusta - wczoraj zostales zablokowany bo moja lista jakos nie dzierzy oszustow
a przeciez numer konta i dane podalem w dniu transakcji - a pozatym powtorzylem je jeszcze raz na drugie konto wysylajac - ale przeciez jak mozesz to spamietac skoro oszukanych jest kilku jak nie kilkunastu i gubisz sie w tym wszsytkim
kase mozesz spokojnie przelac - jak konta nie pamietasz trudno - w sadzie sobie przypomnisz - a jak tez sobie nie przypomnisz to przeciez moje archwium gg jest pieknie napisane

a co u brata oszusta? smiem twierdzic ze go wcale nie ma i nie bylo przynajmniej nie w tej przykrej sprawie

nie wiem wlasciwie czy na pytanie Wysokiego Sadu :" Czy sa jakies okolicznosci lagodzace ?" cokolwiek bedziesz mogl odpowiedziec

Do góry
#356686 - 26/06/2005 21:51 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Quote:

haha nie mialem jak do ciebie napisac bo mnie zablokowales
co mial zrobic jak go w *** robiles ??
Juz was nawet pozdrawia ! LOL
A gdzie testy mozecie mi narobic .... spadam bo przedemna 2 dni picia ? LOL




wez głabie zamknij pysk jak nie rozmawiam z Toba

Do góry
#356687 - 26/06/2005 21:52 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Quote:

a o czym tu gadac - szybka pilka -pisalem w srodku tygodnia -bez odzewu od oszusta - wczoraj zostales zablokowany bo moja lista jakos nie dzierzy oszustow
a przeciez numer konta i dane podalem w dniu transakcji - a pozatym powtorzylem je jeszcze raz na drugie konto wysylajac - ale przeciez jak mozesz to spamietac skoro oszukanych jest kilku jak nie kilkunastu i gubisz sie w tym wszsytkim
kase mozesz spokojnie przelac - jak konta nie pamietasz trudno - w sadzie sobie przypomnisz - a jak tez sobie nie przypomnisz to przeciez moje archwium gg jest pieknie napisane

a co u brata oszusta? smiem twierdzic ze go wcale nie ma i nie bylo przynajmniej nie w tej przykrej sprawie

nie wiem wlasciwie czy na pytanie Wysokiego Sadu :" Czy sa jakies okolicznosci lagodzace ?" cokolwiek bedziesz mogl odpowiedziec




DOkładnie chodzi o 6 osob bo zapomniałem przedtem jak pisałem o twoich 54 złotych

Do góry
#356688 - 26/06/2005 21:53 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
ziutek Offline
member

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 167
Skąd: Tarnów/Olkusz
tia albo impreza Bungi w Lodzi ktora prowadzi - i jeszcze ta turystyka co ma zamiar studiowac - globtroter jakis obiezyswiat

nie pozdrawiam

Do góry
#356689 - 26/06/2005 21:57 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
Quote:

Quote:

haha nie mialem jak do ciebie napisac bo mnie zablokowales
co mial zrobic jak go w *** robiles ??
Juz was nawet pozdrawia ! LOL
A gdzie testy mozecie mi narobic .... spadam bo przedemna 2 dni picia ? LOL




wez głabie zamknij pysk jak nie rozmawiam z Toba



glabie to do brata albo kumpla ....
mam 10 Euto w MB na zbyciu
RAFALKU chcesz sie zamienic ?? co ?
ciebie juz tutaj wogole nie powinno byc !!
bedziesz mowi glabie do sasiada w celi

Do góry
#356690 - 26/06/2005 22:00 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
meler nie dyskutuj z tym burakiem
mnie kiedys tez zwyzywał od chujow i kurew
szczytem jest to ze zwraca komukolwie, mam nadzieje zobaczyc tu wkrotce linka do artukułu o jego aresztowaniu

Do góry
#356691 - 26/06/2005 22:01 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
ziutek Offline
member

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 167
Skąd: Tarnów/Olkusz
Quote:


DOkładnie chodzi o 6 osob bo zapomniałem przedtem jak pisałem o twoich 54 złotych




och jak patetycznie to brzmi : zapomnialem przedtem
w ogole to nawet przez mysl oszuscie nie przeszlo przez glowe zeby cokolwiek komukolwiek oddawac- z poczatku pomyslalem ze pewnie sie zmywasz za granice - ale siedzisz sobie spokojnie i do tego kpisz z nas - tych ktorzy ci zaufali
i wlasnie o to mi najbardziej chodzi

Do góry
#356692 - 26/06/2005 22:03 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Quote:

Quote:


DOkładnie chodzi o 6 osob bo zapomniałem przedtem jak pisałem o twoich 54 złotych




och jak patetycznie to brzmi : zapomnialem przedtem
w ogole to nawet przez mysl oszuscie nie przeszlo przez glowe zeby cokolwiek komukolwiek oddawac- z poczatku pomyslalem ze pewnie sie zmywasz za granice - ale siedzisz sobie spokojnie i do tego kpisz z nas - tych ktorzy ci zaufali
i wlasnie o to mi najbardziej chodzi




AKurat z zagranica dobrze trafiłes bo czesto bywam za granica ale tylko co jakis zas na kilka dni ale mieszkam w POlsce i nei zamierzam sie wyprowadzac na stałe za granice.

Do góry
#356693 - 26/06/2005 22:06 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
yayebie Offline
stranger

Meldunek: 22/06/2005
Postów: 5
Quote:

[AKurat z zagranica dobrze trafiłes bo czesto bywam za granica ale tylko co jakis zas na kilka dni ale mieszkam w POlsce i nei zamierzam sie wyprowadzac na stałe za granice.



a huy nas to

Do góry
#356694 - 26/06/2005 22:13 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
ziutek Offline
member

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 167
Skąd: Tarnów/Olkusz
post z 4 czerwca:
Jesli do 14 dni ktorys z Oszukanych forumowiczow nie bedzie miał pieniedzy na koncie wtedy Conrad przekazuje Logi Serwera prokuraturze.


przeciez sam podpisales wyrok na siebie - dzis jest 27 czerwca
a jak myslisz ze podam ci kolejny raz numer konta - i jeszcze pewnie przy okazji bedziesz mi mowil ze innym wisisz ponad 100 a ja o glupie piecdziesiat pare sie rzucam - nie, dziekuje - bardzo milo bedzie mi opowiedziec przed sadem jak to palacy sie grunt pod nogami ponownie robi z oszusta "milego i kulturalnego czlowieka "

Do góry
Strona 14 z 26 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 25 26 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, akagi, _Lider), 3771 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787963 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47