Strona 6 z 26 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 25 26 >
Opcje tematu
#356515 - 24/06/2005 18:51 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
trzymam za Was kciuki ! , pokażcie mu !

Do góry
Bonus: Unibet
#356516 - 24/06/2005 18:52 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Quote:

Z każda chwilą coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że szanowny moderator Conrad maczał w tym całym przekręcie palce i nie możemy liczyć na jego pomoc.
Jeżeli do niedzieli do wieczora nic się w tej kwestii nie zmieni to ja opuszczam to forum. Nie chcę mieć nic wspólnego z forum kierowanym przez złodzieja.




No to ciekawe ile Conrad zgarnął z tego przekrętu,pewnie standardowe 10% czyli siedemdziesiat kilka zł , no no ładnie jest teraz zarobiony.Normalnie wałek roku.
A tak całkiem powaznie to rozumiem Twoje zdenerwowanie ale bez jaj tomo, wydaje mi się że przekroczyłes pewną granicę przyzwoitości i braku logiki.

p/s
Na prokuraturę tak bardzo nie licz bo jest to jak w sądzie nazywają "mała szkodliwośc czynu" i nie dośc że sprawa ciagnie się bardzo długo to jeszcze ze 2 ,3 razy będą Ciebie ciagnąc do sądu jako świadka a jemu i tak g.... zrobią jesli to jego pierwsze przestepstwo.
Skorzystaj z propozycji "zielu" i wspomóz go swomimi pięściami bo to najszybszy i najpewniejszy sposób.Że nie wspomnę o satysfakcji skasowania złodzieja.

Do góry
#356517 - 24/06/2005 19:06 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Jeżeli ktoś chce mu dać w mordę to ja mu tego nie zabraniam, ja natomiast nie należę do tych ludzi którzy tego typu sprawy załatwiają pięściami.
Dostanie chłopak w mordę, zrobi obdukcję, doniesie gdzie trzeba i to on stanie się ofiarą, a Ci którzy zostali oszukani staną się winnymi i będą odpowiadac za ciężkie pobicie.
Nie tędy droga panowie...

A co do Conrada i tego ile wziął to może być to i 50% i 20% i 5% i 0%. A brak reakcji z jego strony (czyt. podanie danych oszusta do publicznej wiadomości) jest dla mnie jednoznaczny.
Straciłem "jedynie" 39 zł co kwotą oszołamiającą nie jest i z powodu tej straty płakał nie będę (wczoraj na underze w NBA zarobiłem kilka razy tyle). Szanse na odzyskanie pieniędzy przeze mnie jak i innych oszukanych są bliskie zeru i doskonale zdaje sobię z tego sprawę.
Ale niedopuszczalnym jest dla mnie aby ZŁODZIEJ w dalszym ciągu był pełnoprawnym użytkownikiem tego forum i mógł śmiać się nam w żywe oczy, co jest wynikiem opieszałości moderatora bądź jakiegoś układu z tym złodziejem, który był dzisiaj obecny na forum przez spory okres czasu i miał okazję zareagować, tym bardziej że napewno niejedno PW w tej sprawie dostał i wiedział co się dzieje na forum. Dla mnie takie zachowanie Conrada nie pozostawia złudzeń a ja nie mam zamaru funkcjonowac na forum oszusta. Dlatego jeżeli szanowny Conrad nie raczy nic zrobić w najbliższym czasie to po prostu zrezygnuję z uczestnictwa w tym forum i mam nadzieję że nie będę jedyną osobą która tak postąpi...

Do góry
#356518 - 24/06/2005 19:28 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
klamka Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 40
ja będę drugą osobą...

Do góry
#356519 - 24/06/2005 19:46 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
nie wiem co się dzieje, nie byłem kiedyś stałym użytkownikiem tego forum, ale myślę że jeśli Conrad do jutra nie przedstawi konkretnych dowodów na brak swojej reakcji to ja rezygnuje z tego forum, jak można tolerować oszusta który obecnie kpi sobie z wszystkiego, gnoja trzeba dorwac i powiesic za jaja , nie można więcej tolerowac takiego skurwysynstwa, ciągle nie rozumiem co robi moderator tj. Conrad, wierze że ma urlop i nie śledzi forum od paru dni, pozdrawiam, oszukanym zycze dorwania skurwiela i odzyskania kasy z odsetkami , proponuje 1000% dziennie

Do góry
#356520 - 24/06/2005 19:48 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
paulina12 Offline
stranger

Meldunek: 17/04/2005
Postów: 2
Semka! Mam 12 latek!Jestem tu nowa. Zajmuje sie obstawianiem pilki noznej z tata. On zawsze wygrywa okolo 500 zl na tydzien wiele lucze sie od nigo i dlatego postanowilam z wami pogadac o pilce. Najblizszy meecz z ligi 1 Irlandi to Waterford z Shelbourne o 20:30 . JA obstawiam na Waterford kolo 100 zl. Mysle ze wygram zyczcie powodzenia pa

Do góry
#356521 - 24/06/2005 19:57 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
@Nirtz
Szanowny Pan Moderator był dzisiaj obecny na forum, czego dowodem mogą być hciażby posty jego autorstwa opatrzone dzisiejszą datą.

Do góry
#356522 - 24/06/2005 20:06 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Coz to sie dzieje, moze Rafal TSW mydli czyms oczy rowniez Conradowi. Zgadzam sie z wami, ze to niedopuszczlane zeby Rafal TSW mogl dzialac na forum do czasu wyjasnienia sprawy. Czekam na moje 100 zl

Do góry
#356523 - 24/06/2005 20:10 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
standby Offline
member

Meldunek: 25/05/2005
Postów: 121
Ludzie, ale kto Wam polecil tego rafała tsv???? czy byl tutaj ktos kto go polecal???? albo napisal ze zrobil tansakcje?

Do góry
#356524 - 24/06/2005 20:11 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
A czy nie pomysleliscie ze Conrad moze nie miec czasu i wpada tylko na chwilke na forum?

Pisałem to juz do idioty ZIutka ktory wczoraj pisał ze jest policjantem dzis juz pracował w prokuraturze a teraz jest chooliganem sks-u.....


Nie ma sprawy mozecie mnie odwiedzic tylko musicie mi to udowodnic... a jak nie bede miał komputera w mieszkaniu to mozecie wiecie co bo mi nie udowodnicie.. a jeden z kolegow dobrze napisał wystarczy jednouderzenie i sprawa moze sie odwrocic w druga strone..

Acha Sugerujcie sie dalej miejscowoscia ktora miałem pod avatarem to sobie pobladzicie po krakowie:)

Do góry
#356525 - 24/06/2005 20:22 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
standby Offline
member

Meldunek: 25/05/2005
Postów: 121
No nie moge, jeszcze zydowski pomiot smieje sie wam prosto w twarz!!!!!!!!!!

Zgloscie sprawe na Policje, Conrad ma jego IP, kiedy logowal sie i Was dymal, znaczy moze sprawdzic IP z postow co to niby jego brat Was oszukiwal, jak prokuratura sie za to wezmie to i tak bedzie musial podac IP, a tak mysle ze nie ma czasu, po prostu lepiej zgloscie to policji niz bic jakiegos gowniarza, zglosicie, wyjebia go ze szkoly, bedzie mial wyrok, nikt go nie bedzie chcial zatrudnic, nawet zagranice nie bedzie mogl wyjechac i pracowac legalnie, wiec na co czekacie, jesli chcemy miec panstwo prawa to takich skurw**** trzeba niszczyc.

Do góry
#356526 - 24/06/2005 20:31 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
STANDBY ja sie wcale nie smieje !

Smiesza mnie tylko głosy na forum ze Conrad zemna wspołpracuje...


Gosc jest włąscicielem jednego z najwiekszych portali bukmacherskich w Polsce jak nie najwiekszego a Wy tym razem WY zachowujecie sie jak 10 letnie dzieci i piszecie ze COnrad zemna wspołpracuje... nie ma co robic tylko niszczyc renome portalu ktory dziennie odwiedza kilka tysiecy userow dla kilkudziesieciu złotych..moje gratulacje..

Do góry
#356527 - 24/06/2005 20:39 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
omzig Offline
old hand

Meldunek: 14/11/2002
Postów: 906
o smierdziuch RafaL_TSW sie odezwal

Do góry
#356528 - 24/06/2005 20:40 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Quote:

o smierdziuch RafaL_TSW sie odezwal




Ulzyło ci to sobie jeszcze na recznym zjedz....

Do góry
#356529 - 24/06/2005 20:40 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Slash Offline
enthusiast

Meldunek: 11/04/2005
Postów: 307
Skąd: GBT
Quote:

A czy nie pomysleliscie ze Conrad moze nie miec czasu i wpada tylko na chwilke na forum?

Pisałem to juz do idioty ZIutka ktory wczoraj pisał ze jest policjantem dzis juz pracował w prokuraturze a teraz jest chooliganem sks-u.....


Nie ma sprawy mozecie mnie odwiedzic tylko musicie mi to udowodnic... a jak nie bede miał komputera w mieszkaniu to mozecie wiecie co bo mi nie udowodnicie.. a jeden z kolegow dobrze napisał wystarczy jednouderzenie i sprawa moze sie odwrocic w druga strone..

Acha Sugerujcie sie dalej miejscowoscia ktora miałem pod avatarem to sobie pobladzicie po krakowie:)





Do góry
#356530 - 24/06/2005 20:45 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Slash Offline
enthusiast

Meldunek: 11/04/2005
Postów: 307
Skąd: GBT
Quote:

Quote:

A czy nie pomysleliscie ze Conrad moze nie miec czasu i wpada tylko na chwilke na forum?

Pisałem to juz do idioty ZIutka ktory wczoraj pisał ze jest policjantem dzis juz pracował w prokuraturze a teraz jest chooliganem sks-u.....


Nie ma sprawy mozecie mnie odwiedzic tylko musicie mi to udowodnic... a jak nie bede miał komputera w mieszkaniu to mozecie wiecie co bo mi nie udowodnicie.. a jeden z kolegow dobrze napisał wystarczy jednouderzenie i sprawa moze sie odwrocic w druga strone..

Acha Sugerujcie sie dalej miejscowoscia ktora miałem pod avatarem to sobie pobladzicie po krakowie:)









Jeśli do dworca PKP w Krakowie masz 8 minut to raczej nie mieszkasz w Szczecinie... W Poznaniu też chyba nie.

Do góry
#356531 - 24/06/2005 20:46 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
stryker Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 327
po co Ty sie czlowieku tu jeszcze wogole wypowiadasz?Doprowadziles do sytuacji do jakiej doprowadziles, i najlepiej dla Ciebie by bylo jak bys sie zamknal i czekal na to co sie stanie bo Twoje posty sa calkowicie pozbawione jakichkolwiek argumentow i przestaly juz smieszyc...Jesli myslisz ze nic Ci sie nie stanie za to co zrobiles to sie grubo mylisz bo moze i nie oberwiesz w cymbal ale ludzie ktorych oszukales mogą tak nasrac Ci w papierach ze nastepne 700 zł "zarobisz" kiedy zlapiesz jakas prace na czarno w kamieniolomach na dwie zmiany bo watpie ze z takimi referencjami do takiej biedronki Cie przyjma.A tak btw to Conrad nie moze podac danych tego delikwenta bo moglby za to poniesc konsekwencje, a jesli bedzie chcial podac te cale logi prokuraturze to forum bedzie musialo zostac na jakis czas zamkniete i zabezpieczone...watpie zeby Conrad chcial to robic w weekend kiedy jest tutaj najwiekszy ruch.

Do góry
#356532 - 24/06/2005 20:47 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Slash Offline
enthusiast

Meldunek: 11/04/2005
Postów: 307
Skąd: GBT
Quote:

Quote:

o smierdziuch RafaL_TSW sie odezwal




Ulzyło ci to sobie jeszcze na recznym zjedz....




Rafał...są ludzie, którzy wolą seks z kobietą... Nie wszyscy lubią to co Ty.

Do góry
#356533 - 24/06/2005 20:49 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Quote:

Quote:

Quote:

A czy nie pomysleliscie ze Conrad moze nie miec czasu i wpada tylko na chwilke na forum?

Pisałem to juz do idioty ZIutka ktory wczoraj pisał ze jest policjantem dzis juz pracował w prokuraturze a teraz jest chooliganem sks-u.....


Nie ma sprawy mozecie mnie odwiedzic tylko musicie mi to udowodnic... a jak nie bede miał komputera w mieszkaniu to mozecie wiecie co bo mi nie udowodnicie.. a jeden z kolegow dobrze napisał wystarczy jednouderzenie i sprawa moze sie odwrocic w druga strone..

Acha Sugerujcie sie dalej miejscowoscia ktora miałem pod avatarem to sobie pobladzicie po krakowie:)









Jeśli do dworca PKP w Krakowie masz 8 minut to raczej nie mieszkasz w Szczecinie... W Poznaniu też chyba nie.




Okej niech ci ebdzie ze mam do dworca PKP w KRakowie 8 minut<LoL>

Do góry
#356534 - 24/06/2005 20:50 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
norbik2 Offline
journeyman

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 85
Skąd: Malopolska
ma ktos adres tego delikfenta???

w poniedzialek jade do Krakowa

Do góry
Strona 6 z 26 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 25 26 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, akagi, Sensei, Sony), 3816 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5787998 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47