Strona 115 z 149 < 1 2 ... 113 114 115 116 117 ... 148 149 >
Opcje tematu
#3530154 - 25/11/2009 01:04 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: brave83]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Originally Posted By: brave83
Hehe ok powiedzmy że do świąt prezydent podpisze ustawę to kiedy ona wchodzi w życie ? pytam tak by oszacować do kiedy można będzie jeszcze coś "ugrać" smile

O, a to wejściu w życie tej ustawy nie będzie można nic już "ugrywać"? Masz jakieś nowe info czy jak?

Do góry
Bonus: Unibet
#3530163 - 25/11/2009 01:10 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Moonchild]
brave83 Offline
stranger

Meldunek: 25/09/2009
Postów: 16
Zamętu siać nie chcę . Skoro nie zablokują stron to powiedz jaki scenariusz będzie według Ciebie ? Myślisz że będzie dalej można grać i wypłacać i wszystko będzie po staremu? Ja myślę , że już tak kolorowo nie będzie. Np. użytkownicy z Polski nie będą mogli grać w kasynach , grach itp. i co z tymi podatkami? Bez złośliwości proszę o odpowiedz

Do góry
#3530173 - 25/11/2009 01:14 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: brave83]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Originally Posted By: brave83
Zamętu siać nie chcę . Skoro nie zablokują stron to powiedz jaki scenariusz będzie według Ciebie ? Myślisz że będzie dalej można grać i wypłacać i wszystko będzie po staremu? Ja myślę , że już tak kolorowo nie będzie. Np. użytkownicy z Polski nie będą mogli grać w kasynach , grach itp. i co z tymi podatkami? Bez złośliwości proszę o odpowiedz

Ustawa, którą lada dzień podpiszę prezydent nie dotyczy internetu, słowo internet tam w ogóle nie pada. Od 1 stycznia nic się nie zmienia. To o czym myślisz tyczy się nowelizacji. Nowelizacja nie wejdzie w życie wcześniej niż za pół roku. Najpewniej wcale papa

Do góry
#3530175 - 25/11/2009 01:15 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: brave83]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: brave83
Zamętu siać nie chcę . Skoro nie zablokują stron to powiedz jaki scenariusz będzie według Ciebie ? Myślisz że będzie dalej można grać i wypłacać i wszystko będzie po staremu? Ja myślę , że już tak kolorowo nie będzie. Np. użytkownicy z Polski nie będą mogli grać w kasynach , grach itp. i co z tymi podatkami? Bez złośliwości proszę o odpowiedz


bez złośliwości proponuję spytac u źródła o wykładnię ustawy czyli Ministerstwo Finansów wink

ps. każdy zrobi co uważa za stosowne i zrób tak samo grin

Do góry
#3530182 - 25/11/2009 01:18 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: AGASSI]
brave83 Offline
stranger

Meldunek: 25/09/2009
Postów: 16
Dziękuję za oświecenie smile

Do góry
#3530298 - 25/11/2009 01:53 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: brave83]
KUba123 Offline
stranger

Meldunek: 15/11/2009
Postów: 13
Panowie nie siejmy zametu, dla graczy nie zmienia sie dokladnie nic wg tej ustawy...

Do góry
#3530342 - 25/11/2009 02:08 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: KUba123]
lukasso20 Offline
stranger

Meldunek: 22/11/2009
Postów: 15
No nic się nie zmienia, ale nadchodzi ustawa, która rujnuje e-bukmacherkę w Polsce.Obawiam sie, że co prawda KE odrzuci ustawę, ale zmieniona w ogóle zakaże e-hazardu i to będzie ZGODNE Z PRAWEM UE.


Pan Kapica nie wiem na czym polegają zakłady bukmacherskie i w ogóle pewnie nie ma pojęcia o sporcie, skoro wrzuca wszystko do jednego worka z napisem HAZARD.

Jestem skłonny płacić coroczny podatek od wygranych przekraczających jakiś poziom, ale nie od każdej wygranej złotówki!

Do góry
#3530354 - 25/11/2009 02:12 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: lukasso20]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: lukasso20
No nic się nie zmienia, ale nadchodzi ustawa, która rujnuje e-bukmacherkę w Polsce.Obawiam sie, że co prawda KE odrzuci ustawę, ale zmieniona w ogóle zakaże e-hazardu i to będzie ZGODNE Z PRAWEM UE.




dobre,super nawet zajebiste laugh laugh laugh

not in this country wink
BTW coraz lepsze teksty piszą nowicjusze laugh

Do góry
#3530356 - 25/11/2009 02:16 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: lukasso20]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Originally Posted By: lukasso20
No nic się nie zmienia, ale nadchodzi ustawa, która rujnuje e-bukmacherkę w Polsce.Obawiam sie, że co prawda KE odrzuci ustawę, ale zmieniona w ogóle zakaże e-hazardu i to będzie ZGODNE Z PRAWEM UE.


Pan Kapica nie wiem na czym polegają zakłady bukmacherskie i w ogóle pewnie nie ma pojęcia o sporcie, skoro wrzuca wszystko do jednego worka z napisem HAZARD.



o w pyte. to koniec frown

Do góry
#3530363 - 25/11/2009 02:19 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: lukasso20]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
Ja nie widzę problemu. Kto po nowym roku boi się wypłacać pieniądze z buka na konto lub kartę moze zrobic tak:
1.Przed koncem roku czysci sie we wszystkich bukach ( o ile jeszcze ma z czego heh)
2.Jesli dotychczas wplacał kartą lub przelewem to zmienia formę wpłat na moneybookers lub nettelera.
3 Otwiera konto moneybookers lub netteler i tam wplaca przelewem - to nie moze byc w zadnen sposob pietnowane bo mozna za ich posrednictwem placic np za pieluchomajtki dla blizniakow
4. przesyla pieniazki z moneya lub nettelera do bukow i z powrotem (nikt poza nami i posrednikami finansowymi nie ma wgladu w szczegoly transakcji a tym bardziej policja skarbowa lub celna)
5. mozemy sobie pieniadze trzymac na kontach u buków albo u posrednikow (netteler i moneybookers) a kiedy zechcemy ja fizycznie odzyskac to wyplacamy KARTĄ Z BANKOMATU (netteler takowe wydaje a moneybookers ma wydawac od grudnia)i nie ma sladu po jakiejkolwiek wyplacie

6. Ja i tak licze na to iz wszystko sie ulozy i bedzie mozna grac legalnie u wszystkich w necie

Do góry
#3530367 - 25/11/2009 02:19 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: AGASSI]
lukasso20 Offline
stranger

Meldunek: 22/11/2009
Postów: 15
gdzieś czytałem, że KE wypowiedział się, iz sam zakaz e-hazardu nie jest nie zgodny z prawe wspólnotowym, ale np. ustawy mówiące o tym, że tylko firmy płacące podatki w danym kraju mogą świadczyć usługi dla obywateli tego kraju

Do góry
#3530395 - 25/11/2009 02:37 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: lukasso20]
eroll Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 5106
Skąd: Warszawa
Pomijając już fakt że prędko odpowiedzi z KE nie bedzie, pomijając już to że prawdopodobnie projekt bedzie negatywnie rozpatrzony myślę że jeżeli już trzeba by jakoś kombinować to nie od strony bankowej (wpłaty,wypłaty na konto),tylko od strony informatycznej przecież to będzie podstawowa broń walki z e-hazardem (nie wejdziesz na stronę buka nie zlecisz wypłaty i wtedy netlery i inne cuda wianki nie pomogą).
Ale jeszcze raz podkreślam Ja w to nie wierzę nic sie nie zmieni!!!!!

Do góry
#3530397 - 25/11/2009 02:41 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: lukasso20]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: lukasso20
gdzieś czytałem, że KE wypowiedział się, iz sam zakaz e-hazardu nie jest nie zgodny z prawe wspólnotowym, ale np. ustawy mówiące o tym, że tylko firmy płacące podatki w danym kraju mogą świadczyć usługi dla obywateli tego kraju


gdzieś coś Ci dzwoni ale mylisz wieżyczki wink
ps. nie da się zakazać w necie jesli masz naziemnych w dodatku głównie prywaciarzy koniec i kropka grin

Do góry
#3530405 - 25/11/2009 02:46 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Globtroter]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
A co do rzadzacych to faktycznie wyglada tak jakby 95 % nie mialo zielonego pojecia o co w tym chodzi i hołdują hasłom o walce z demoralizacją, uzaleznieniem zgubnym nałogiem jakim jest hazard(w tym bukmacherka) jednoczesnie obłudnie zapominając na co przyzwalają sami a co wogole sie nie rozni od bukmacherki a nawet dla mnie jest o wiele bardziej niebezpieczne ( Giełda papierów wartościowych, totolotek...)
Natomiast pozostałe 5 % kręci przy okazji lody i zalatwia inne tematy ktore nazwałbym tu drugim dnem...(instrumenty pochodne - kontrakty, pochodne kredytowe, opcje które jak pamietamy byly przyczyna tysiecy bankructw i miliardowych długów spoleczenstwa a ktore przy 'okazji' ustawy antyhazardowej 'wyprostowano' jako nie majace nic z hazardem wspolnego itd. itp.)
Nie zdziwie sie jak ten caly burdelbubel wyladuje przed trybunalem i skonczy sie to gigantycznym odszkodowaniem (tak jak 10mld pln w sprawie pzu -eureko zaplacone przez panstwo czyt.podatnikow...) z tym ze to my poniesiemy tego koszty

Do góry
#3530412 - 25/11/2009 02:50 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: eroll]
lukasso20 Offline
stranger

Meldunek: 22/11/2009
Postów: 15
Blokowanie stron hazardowych samo w sobie jest nielegalne co inne pedofilia czy faszyzm.Dopóki hazard w Polsce jest legalny to nie mogą blokować takich stron.

Dałem się nabrać, Tusk miał być liberałem, a okazał się pospolitym komunistą;)

Do góry
#3530426 - 25/11/2009 02:56 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: lukasso20]
popik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/08/2009
Postów: 2185
Skąd: Amsterdam
Hmm właśnie przeżyłem coś co zmienia moje podejscie do tego tematu. Dokladnie wczoraj powiesil sie moj najlepszy kolega w liscie zostawionym do rodzicow oznajamil ze glowna przyczyna targniecia sie na zycie byl hazard, a dokladnie pracowal na stacji bendzynowej tam staly dwie maszyny no i tak sie zadluzyl ze to bylo jedyne wyjscie. Jestem strasznie zly ze nikt z rzedu nie wpadl na to wczesniej a wtedy z pewnoscia ta maszyna nie pojawilaby sie na stacji gdzie pracowal frown Precz z maszynami !

Do góry
#3530438 - 25/11/2009 03:08 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: popik]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
Originally Posted By: popik
Hmm właśnie przeżyłem coś co zmienia moje podejscie do tego tematu. Dokladnie wczoraj powiesil sie moj najlepszy kolega w liscie zostawionym do rodzicow oznajamil ze glowna przyczyna targniecia sie na zycie byl hazard, a dokladnie pracowal na stacji bendzynowej tam staly dwie maszyny no i tak sie zadluzyl ze to bylo jedyne wyjscie. Jestem strasznie zly ze nikt z rzedu nie wpadl na to wczesniej a wtedy z pewnoscia ta maszyna nie pojawilaby sie na stacji gdzie pracowal frown Precz z maszynami !


Mój kolega z dawnych lat testując rower a konkretnie nowe hamulce spadł tak nieszczęśliwie ze skręcił sobie kark- precz z rowerami!
No mysle ze takze precz z samochodami - tu nie trzeba przykladow.
A precz z alkoholem? Wiesz ile osob ginie rocznie z powodow gdzie glownym czynnikiem jest 'alkohol'? W samej polsce dziesiatki tysiecy...

Do góry
#3530443 - 25/11/2009 03:11 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: popik]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Originally Posted By: popik
Hmm właśnie przeżyłem coś co zmienia moje podejscie do tego tematu. Dokladnie wczoraj powiesil sie moj najlepszy kolega w liscie zostawionym do rodzicow oznajamil ze glowna przyczyna targniecia sie na zycie byl hazard, a dokladnie pracowal na stacji bendzynowej tam staly dwie maszyny no i tak sie zadluzyl ze to bylo jedyne wyjscie. Jestem strasznie zly ze nikt z rzedu nie wpadl na to wczesniej a wtedy z pewnoscia ta maszyna nie pojawilaby sie na stacji gdzie pracowal frown Precz z maszynami !

Z całym szacunkiem, ale ludzie wieszają się też przez problemy z piciem. Precz z alkoholem? Wieszają się ze względu na problemy miłosne. Precz z dziewczynami? I tak dalej...

Do góry
#3530451 - 25/11/2009 03:15 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Moonchild]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
Originally Posted By: Moonchild
Originally Posted By: popik
Hmm właśnie przeżyłem coś co zmienia moje podejscie do tego tematu. Dokladnie wczoraj powiesil sie moj najlepszy kolega w liscie zostawionym do rodzicow oznajamil ze glowna przyczyna targniecia sie na zycie byl hazard, a dokladnie pracowal na stacji bendzynowej tam staly dwie maszyny no i tak sie zadluzyl ze to bylo jedyne wyjscie. Jestem strasznie zly ze nikt z rzedu nie wpadl na to wczesniej a wtedy z pewnoscia ta maszyna nie pojawilaby sie na stacji gdzie pracowal frown Precz z maszynami !

Z całym szacunkiem, ale ludzie wieszają się też przez problemy z piciem. Precz z alkoholem? Wieszają się ze względu na problemy miłosne. Precz z dziewczynami? I tak dalej...


Moonchild "Precz z dziewczynami" hehe ze tez na to nie wpadlem pierwszy ;-)
A najlepiej w takim razie razie zostac w domu, nigdzie sie nie ruszać, nic nie robic (no poza siedzeniem przy necie), niczym nie ryzykowac w zyciu (bo w koncu zyjemy wiecznie) i wogole umrzec jak stary grzyb! Czyli tak robic jak ja to robie - polecam! ;-)

Do góry
#3530529 - 25/11/2009 03:51 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Globtroter]
rwschod Offline
member

Meldunek: 17/11/2009
Postów: 179
odm internetu też się uzależnić można, od żarcia zresztą też,
Jakie to życie niebezpieczne.
Ale Tusk i Kapica nas uchroni.

Do góry
Strona 115 z 149 < 1 2 ... 113 114 115 116 117 ... 148 149 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, ANZELMO, forty, burbon, rafal08, igea23, pacyfista, Sensei), 3912 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591863 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42