Strona 9 z 44 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 43 44 >
Opcje tematu
#3509032 - 12/11/2009 18:12 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: ELDORADO]
cuuly Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2009
Postów: 227
Skąd: kraków
[quote=ELDORADO]GANT kasa , trzyma ktoś ze mną ten walor ? , jakie macie prognozy , ja przy 35 zeta sie zastanowie smile

a nasza slodka pania pewnie po 60 nie z nami te numery brunerze grin

Do góry
Bonus: Unibet
#3509049 - 12/11/2009 18:52 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: cuuly]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: cuuly
[quote=ELDORADO]GANT kasa , trzyma ktoś ze mną ten walor ? , jakie macie prognozy , ja przy 35 zeta sie zastanowie smile

a nasza slodka pania pewnie po 60 nie z nami te numery brunerze grin


nie wznosisz tu nic nowego do tematu , a tylko trolujesz pod moim adresem , naprawde zniecheca mnie to juz do pisania tutaj , jakies pisemne utraczki z Tobą niczym z rozkapryszonym dzieckiem , którego trzeba prowadzic za rączkę
giełda nie jest maszynką do zarabiania pieniedzy kazdy powinien miec swoj rozum jesli juz inwestuje na giełdzie

POZDRO
ELDO

Do góry
#3509059 - 12/11/2009 19:07 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: ELDORADO]
cuuly Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2009
Postów: 227
Skąd: kraków
Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: cuuly
[quote=ELDORADO]GANT kasa , trzyma ktoś ze mną ten walor ? , jakie macie prognozy , ja przy 35 zeta sie zastanowie smile

a nasza slodka pania pewnie po 60 nie z nami te numery brunerze grin


nie wznosisz tu nic nowego do tematu , a tylko trolujesz pod moim adresem , naprawde zniecheca mnie to juz do pisania tutaj , jakies pisemne utraczki z Tobą niczym z rozkapryszonym dzieckiem , którego trzeba prowadzic za rączkę
giełda nie jest maszynką do zarabiania pieniedzy kazdy powinien miec swoj rozum jesli juz inwestuje na giełdzie

POZDRO
ELDO



wymagam od ciebie tylko odpowiedzialnosci za slowo,zdajesz sobie sprawe ze na tym forum twoimi najwierniejszymi odbiorcami nie sa osoby zbyt rozgarniete gieldowo, a twoje wpisy o slodkiej pani i okreslanie jej ruchu na 60 80 100 byly rodem z forum bankier.pl nawet tobie wypsnelo sie, ze naganiales na astarte
a co do wnoszenia do tematu: ja tez moge sobie ogladac wykresiki i typowac spolki gotowe do wybicia, na takim rynku jak teraz 75% skutecznosc gwarantowana
ale jedno ci musze przyznac wyjscia z nietrafnych typow masz fenomenalne smile

Do góry
#3509081 - 12/11/2009 19:23 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: cuuly]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
"wymagam od ciebie tylko odpowiedzialnosci za slowo,zdajesz sobie sprawe ze na tym forum twoimi najwierniejszymi odbiorcami nie sa osoby zbyt rozgarniete gieldowo"

nic nie mozesz ode mnie wymagac , nie Tyś moim siostrą czy bratem ani przyjacielem , nie znam Cie zupełnie skad takie wiec masz żądanie , w grze na giełdzie decyzje inwestycyjne sie zmieniają , przeciez nie bede sie tłumaczył z mojej kazdej decyzji ,jest to zresztą niemożliwe , nawet gdybym chciał , bo musiałbym non stop siedziec na forum mecz.pl i pisac tu o TYM

nie wiem kto jest moim odbiorcą , prowadziłeś jakieś badania ? znam kilku kolesi , ktorzy czytają moje wypociny i którzy są nieżli w te klocki
Te osoby które są nierozgarniete giełdowo ostrzegalem nieraz zeby grali sami bo to ich pieniadze ich ryzyko , a nie mnie małpowali , albo zeby sie nie brali za to co nie rozumieją

nie jestem naganiaczem , a moje prognozy są bardzo czesto trafne i to wtedy kiedy prawie nikt nie kupował akcji zadaj sobie troche trudu i przesledz moje posty z lutego czy marca br.

nie jestem tez guru popełnialem tez błedy : na dolarze czy ostatnio na millenium

skoro gwarantujesz 75# teraz skutecznosci Twoich prognoz to z miłą checia je poczytam , czekam wiec na nie smile


To tyle , ja zamykam juz tą dyskusje i na Twoje osobiste docinki nie bede juz reagował

Do góry
#3509178 - 12/11/2009 20:31 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: ELDORADO]
eclipse1977 Offline
old hand

Meldunek: 24/05/2007
Postów: 722
cuuly - mysle ze powinienes przystopowac. eldo dobrze mowi - kazdy ma brac ryzyko na siebie.

Twoje pretensje mialyby podstawe tylko wowczas, gdyby eldo dawal Ci platne porady i gwarancje na to co mowi - a domniemam ze tak nie bylo.

Wiec poki co jest to forum, na ktorym kazdy moze sie wypowiadac a to co ktos mowi ma byc traktowane jak WSKAZOWKA w dalszym postepowaniu.

Do góry
#3511721 - 13/11/2009 23:28 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: eclipse1977]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
Myślę, że możliwe jest przeskoczenie 40 na Astarcie bez praktycznie najmniejszej korekty. Papier pomimo wysokich wskażników wciąż zbierany(słodkie perspektywy robią swoje...)
Ciekawe czy wczorajsze wystąpienie Prezia przyciągnie faktycznie tłumy inwestorów :-)
Jestem w to załadowany po brzegi (80% portfela) i zrealizuję swój zysk z pierwszej partii zakupow (po18) przekraczając tą granicę - z resztą kupowaną w przedziale 22-25 mogę spokojnie poczekać na nowe szczyty.
Ps. I jeszcze taka mała uwaga - nie pamiętam kiedy byłem tak spokojny i pozytywnie nastawiony do jakiejkolwiek spółeczki jak ta.
Ps2. Eldo- w Starka jeśli miałbym wchodzić (delikatnie) to na poziomie 7-8 groszy(Myślę ze przy takiej dystrybucji zobaczymy spokojnie 8 jak nie 7) Jeżeli brałeś to po 10-11 to niestety mocno się pospieszyłeś

Pozdrawiam.

Do góry
#3511781 - 13/11/2009 23:56 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: Globtroter]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
Dodam jeszcze, że nie przepadam za NC -odstrasza mnie wiele czynnikow jak beznadziejna płynność ale przede wszystkim wybitnie spekulacyjny charakter i wysoki procentowo spread transakcyjny na większości 'groszowców'.
Sam doświadczyłem boleśnie tego rynku i staram się trzymać z daleka (niestety założenia swoje a życie...)

Do góry
#3511988 - 14/11/2009 01:06 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: Globtroter]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
A co przewidujecie dla zapomnianej już chyba tutaj a kiedyś b.popularnej spółeczki DORADCY24? Czyżby szykował się odpał?

Do góry
#3512372 - 14/11/2009 03:18 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: Globtroter]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Globtroter
Myślę, że możliwe jest przeskoczenie 40 na Astarcie bez praktycznie najmniejszej korekty. Papier pomimo wysokich wskażników wciąż zbierany(słodkie perspektywy robią swoje...)
Ciekawe czy wczorajsze wystąpienie Prezia przyciągnie faktycznie tłumy inwestorów :-)
Jestem w to załadowany po brzegi (80% portfela) i zrealizuję swój zysk z pierwszej partii zakupow (po18) przekraczając tą granicę - z resztą kupowaną w przedziale 22-25 mogę spokojnie poczekać na nowe szczyty.
Ps. I jeszcze taka mała uwaga - nie pamiętam kiedy byłem tak spokojny i pozytywnie nastawiony do jakiejkolwiek spółeczki jak ta.
Ps2. Eldo- w Starka jeśli miałbym wchodzić (delikatnie) to na poziomie 7-8 groszy(Myślę ze przy takiej dystrybucji zobaczymy spokojnie 8 jak nie 7) Jeżeli brałeś to po 10-11 to niestety mocno się pospieszyłeś

Pozdrawiam.



a kto miałby niby sypac na te 6-7 groszy , leszcze ? smile
jedyne zagrozenie to sypanie przez Gąsiąrowskiego ma 35 mln sztuk , ale na tym poziomie zysk miałby naprawde niewielki , bo ma stosunkowo wysoką cenę nabycia , więc myślę ze zluzuje i poczeka 9 groszy to jest minimum , ja nabywałem Starka po 10 groszy i uwazam ze to jest dobra cena zakupu , potem rakieta na 18-20 smile

Do góry
#3512441 - 14/11/2009 04:00 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: Globtroter]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Globtroter
A co przewidujecie dla zapomnianej już chyba tutaj a kiedyś b.popularnej spółeczki DORADCY24? Czyżby szykował się odpał?


ja zas uwielbiam newconected , to tak jakbym zasiadał tutaj do partyjki pokera smile a doradcy nadal istnieją i cały czas są przed odpałem , powiem wiecej są tuż przed odpałem ....

Do góry
#3512575 - 14/11/2009 05:00 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: ELDORADO]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
No właśnie myślę podobnie, a niby nie wchodzi się 2 razy do tej samej...heh może jednak spróbuję uszczknąć kawałek ciasta - jeśli w poniedziałek Astarta da mi korzystnie wyjść to będzie czym je posłodzić...

PS. A na NC czuję się jak fiszka podczas partyjki pokera ;-)

Do góry
#3512859 - 14/11/2009 07:48 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: Globtroter]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Szympansica Lucy powraca:

Lucy: na giełdzie nie licz na szczęście

Małpie się nie powiodło. Zarobiła tylko 12% w okresie, gdy WIG20 wzrósł o 33%. Ciekawe czy gdyby zarobiła 50% to konkluzja byłaby przeciwna: warto liczyć na szczęście, umiejętności i wiedza mają znikome znaczenie?

W tę samą pułapkę logiczną wpadł Eldorado. Przecież szansa, że małpie trafią się ponadprzeciętne spółki była dokładnie taka sama, jak szansa wylosowania tego kwietniowego portfela. Błąd tkwi oczywiście w porównywaniu małpy do WIGU20 czyli do przeciętnego inwestora. Należałoby jej wyniki porównać do wyników tych, którzy mają wiedzę i umiejętności.

Wracając jeszcze do tej nieszczęsnej (dla niektórych szczęsnej wink ) Astarty trzeba podkreślić, że oceny gracza powinno się dokonywać na podstawie zysku z portfela w porównaniu do indeksów (nie na podstawie zysku z najlepszej spółki w portfelu).

Taka łyżka dziegciu ode mnie żebyście się tu nie zasłodzili smile

Życzę

a) ponadprzeciętnych zysków,

lub

b) żeby giełda rosła jak najdłużej

Każdy może sobie wybrać opcję lepszą dla siebie wink

Do góry
#3516903 - 16/11/2009 23:46 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: z o ® r o]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
No coż, pisałem ze możliwe ze Astarta przebije 40 bez korekty ale nie wiedzialem ze w takim stylu...
Ja to zdecydowanie trzymam - mam po wywaleniu czesci (biezące wydatki) ciągle ok 2K papiera i siedzę z tym dalej -zastanowię się co zrobić w okolicach 60...
Tymczasem radujmy się bo jest z czego :-)

Do góry
#3516941 - 17/11/2009 00:21 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: Globtroter]
g_i_t_s Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2004
Postów: 3495
Skąd: NY
na Astrze właśnie 250k akcji przeszło z rąk do rąk

Do góry
#3516956 - 17/11/2009 00:26 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: Globtroter]
Globtroter Offline
member

Meldunek: 02/12/2004
Postów: 109
No to końcówka na Astarcie zatkała. Ciekawe kto to...

Do góry
#3517344 - 17/11/2009 03:23 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: Globtroter]
jaja Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 7813
Skąd: Świdnik
Śledzę ten temat od dłuższego czasu,podziwiam wielu z Was,bo naprawdę jest czego.Poprostu generujecie zyski,a to jest przecież najważniejsze.Parę dni temu,na forum Eurobankier.pl przeczytałem wypowiedzi kilku osób,że są w plecy ponad 20 tys zł.Jak to mozliwe,że w hossie,ktoś ma takie straty ? Powinien pobierać lekcje u wielu z Was.
Dla zainteresowanych,krótka analiza WIG20 ale pod kątem średnich ruchomych.Zauważyłem,że ta technika jest trochę zapomniana,a szkoda,bo analiza średnich ruchomych jest bardzo ciekawa i często sie sprawdza.
Wszystkie trzy podstawowe średnie ruchome tj 15-dniowa,45-cio dniowa i 100-dniowa mają układ charakterystyczny dla hossy i z moich analiz nic nie zapowiada bessy.Oczywiście,kurs WIG20 będzie się wahał,a korekty spadkowe są dla niego zdrowe i co wielu zdziwi konieczne.Również teoria Dowa potwierdza hossę.Każdy nowy szczyt jest wyższy od poprzedniego i to jest najważniejsze.Cieszmy się tym,co jest i życzmy sobie,żeby WIG20 osiągnął 3900 co przecież nastąpić musi,bo życie nie znosi próżni.Pytanie kiedy to nastąpi,a nie czy.Pozdrówka./Jaja/

Do góry
#3517587 - 17/11/2009 05:58 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: jaja]
marti Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2009
Postów: 41
ostatni raz podobny wolumen obrotów był w lipcu - w 2 tygodnie później kurs ostro poszybował na północ. za mało jeszcze wiem aby zajmowac stanowisko ale moze ELDORADO się wypowie?

Do góry
#3517685 - 17/11/2009 08:07 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: marti]
mike Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2007
Postów: 3
Ja proszę o doradzenie co polecacie wejsc teraz do funduszu inwestycyjnego czy lepiej przeczekać jeszcze 3-6 miesięcy na lokacie i dopiero wtedy w zależności jak sytuacja się rozwinie.

Do góry
#3517762 - 17/11/2009 15:18 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: marti]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: marti
ostatni raz podobny wolumen obrotów był w lipcu - w 2 tygodnie później kurs ostro poszybował na północ. za mało jeszcze wiem aby zajmowac stanowisko ale moze ELDORADO się wypowie?


45-50 i to szybciutko, bo wczoraj sternik dał o sobie znać , no ja niestety wysoczylem z tego pociagu, przerzucając się na STARKA smile tu nadal jestem optymistą i liczę na 100% zyski , kurs spadł do 9 groszy ale przy nizutkich obrotach , siedze na doopie i nie pekam

troche zaczyna mnie niepokoic sytuacja na ogolnym wszedzie trąbią o zakończeniu kryzysu , ba o nowej hossie , ale eurodolar odbija się ciągle od oporu na 1,50 jak piłeczka od ściany , a dane z makro są wciąż złe , czy to oznacza ze przechodza do obozu niedzwiedzi , nie , ale zaczynam dostrzegać och pomruki z dala .....

POZDRO
ELSO

Do góry
#3518477 - 18/11/2009 00:38 Re: W co warto dziś inwestować? [6] [Re: ELDORADO]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Moje dzisiejsze poranne obawy jakby zaczęły się potwierdzać , usraki kolejne słabiuteńkie dane z makro no i dolar się wzmacnia ,jesli spadnie ponizej 1,48 niedzwiadki mogą się ozywić

na Starku wracamy do zbieranka na 10 groszy ,co dobrze wrozy na przyszlosc , papier wydaje sie byc juz mocno wyleszczony

Gant powoli, ale do przodu ,kierunek 30 bez zmian .

POZDRO
ELDO

Do góry
Strona 9 z 44 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 43 44 >




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3777 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45100 Tematów
5591696 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42