Strona 39 z 149 < 1 2 ... 37 38 39 40 41 ... 148 149 >
Opcje tematu
#3484228 - 29/10/2009 21:24 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: SJS]
marcholt Offline
enthusiast

Meldunek: 02/06/2004
Postów: 348
Originally Posted By: SJS
Co za ch.. porównał nas do faszystów?


Rząd w ramach zapowiedzianej przez premiera niemal całkowitej delegalizacji hazardu zamierza wyłapywać także grających w internecie. Jak? - Zakazywać łączenia przez polskie serwery ze stronami hazardowymi - tak jak w przypadku stron faszystowskich. I monitorowanie przelewów - tłumaczył w Poranku TVN24 wiceminister finansów Jacek Kapica.

http://www.tvn24.pl/0,1626203,0,2,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html

Do góry
Bonus: Unibet
#3484234 - 29/10/2009 21:31 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: marcholt]
Cukier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 3336
Skąd: Poznań
Miejsce koljnego zlotu mecz.pl


Ul. Wiejska w Warszawie .... laugh

bez wpisowego smile

Do góry
#3484246 - 29/10/2009 21:39 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: marcholt]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801
Originally Posted By: marcholt
Originally Posted By: SJS
Co za ch.. porównał nas do faszystów?


Rząd w ramach zapowiedzianej przez premiera niemal całkowitej delegalizacji hazardu zamierza wyłapywać także grających w internecie. Jak? - Zakazywać łączenia przez polskie serwery ze stronami hazardowymi - tak jak w przypadku stron faszystowskich. I monitorowanie przelewów - tłumaczył w Poranku TVN24 wiceminister finansów Jacek Kapica.

http://www.tvn24.pl/0,1626203,0,2,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html


no jaki głupi człowiek z tego Kapicy i nie tylko z niego , kogo my mamy w PO i w Sejmie ... Polska w UE, granice otwarte a oni tu jakieś zakazy wymyślają i nagle hazard w internecie to faszyzm , patologia i największe zło ... czy w tym kraju nie ma innych problemów ...

w najgorszym wypadku można wyjechać i wracać sobie do Polski kiedy się chce, wcześniej przed wyjazdem można spróbować obejść te zakazy jeżeli wejdą w życie itp, itd. co za idioci w tym Po ...

Do góry
#3484270 - 29/10/2009 21:58 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
spirolek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/06/2007
Postów: 3859
Skąd: Old Trafford
czy to juz koniec e-hazardu w polsce?

nie- 1.52
tak- 3.20


biore w ciemno "nie" po bardzo ładnym kursie:)

Do góry
#3484274 - 29/10/2009 21:59 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: spirolek]
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Jaki buk?

Do góry
#3484278 - 29/10/2009 22:00 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: spirolek]
antyhazardzista Offline
enthusiast

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 318
Skąd: Castrop-Rauxel
Originally Posted By: spirolek


nie- 1.52
tak- 3.20



laugh laugh

Do góry
#3484285 - 29/10/2009 22:03 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: antyhazardzista]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560
toć to sure bet smile

Do góry
#3484289 - 29/10/2009 22:06 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: szuwi1]
antyhazardzista Offline
enthusiast

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 318
Skąd: Castrop-Rauxel
Z rządowym podatkiem macie : 1,14 / 2,40 tego surebeta laugh

Do góry
#3484291 - 29/10/2009 22:08 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: antyhazardzista]
marcholt Offline
enthusiast

Meldunek: 02/06/2004
Postów: 348
Kolejna opinia - Jerzy Szmajdziński (SLD) w rozmowie z Moniką Olejnik:

Monika Olejnik: : Ale wie pan, niech pan synowi powie, że w Norwegii jest zakaz hazardu w internecie, kontrolowany.

Jerzy Szmajdziński: : Tak, tak. Nie, ja wiem, z tym, że to jest po pierwsze bardzo trudne.

Monika Olejnik: : Nie, Norwegowie odcięli.

Jerzy Szmajdziński: : OK., to dobrze, ja jestem za tym żeby nie było żadnych wątpliwości.

Monika Olejnik: : Nawet za tym żeby obywatel nie mógł sobie postawić na jakąś ligę?

Jerzy Szmajdziński: : A to, wie pani, jestem przeciwny...

Monika Olejnik: : No bo w internecie są tylko zakłady bukmacherskie, no, no co tam jeszcze jest.

Jerzy Szmajdziński: : Nie, można grać w karty też.

Monika Olejnik: : W pokera, no dobrze, ale te zakłady bukmacherskie.

Jerzy Szmajdziński: : No to jest, znaczy przesada, wydaje się, że przesada, dlatego nie można się zgodzić na to, że pan premier ogłosi miastu i światu, a my mamy wszyscy ręce podnieść w górę, bo jak nie podniesiemy to znaczy, że mamy w tym jakiś prywatny interes, albo formacyjny, prawda.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,113994,page,...ski vs. Olejnik

Do góry
#3484293 - 29/10/2009 22:10 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: marcholt]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
http://www.tvn24.pl/-1,1626203,0,1,hazard-jak-faszyzm--a-grajacy-jak-przestepca,wiadomosc.html



ehh już naprawdę powoli mam dość tego Tuska i jego infantylnych współpracowników... banda ch...a

Do góry
#3484295 - 29/10/2009 22:14 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Bartez_Gambler]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Ta Olejnik też ma blade pojęcie z tego co widzę, ale tyle dobrze że drąży temat i ukazuje głupotę kolejnych "polityków".

Jak już wyjeżdza z Norwegią to mogłaby wspomnieć, że ta nie należy do UE.

Do góry
#3484326 - 29/10/2009 22:40 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Goget]
dreamer_21 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/07/2009
Postów: 1724
Skąd: Burkina Faso
Wiceminister finansów Jacek Kapica

Dzis porownal grajacych do przestepcow ...

Wczoraj w Faktach :

Dziennikarz : Czy poprzez wprowadzenie nowej ustawy o grach wzajemnych nie zmiejsza sie przychody panstwa ?
Kapica : Hmm ... Alez skad przeciez wzrosnie znaczaco podatek do 25 % ... to tez przychody do SP nie ulegna zmniejszeniu

To Ciekawe Kto bedzie gral u Naziemnego skoro zabiora Ci 25 % na samym wstepie tego co postawiles ... Pojdziesz do buka zagrasz za 100 to odrazu 25 zl dla skarbu Panstwa a za 75 zl stawiasz ... grajac nawet na kurs 2.00 wygrasz 150 zl a trafic kurs 2.00 to szanse pol na pol wiec jaki idiota bedzie grac ... stawiac skoro wygrana nie jest w zaden sposob adekwantna do ryzyka ... Liczba Graczy znaczaco sie zmniejszy watpie aby ktos gral za wiecej jak 2 zl przy podatku 25 %

Ciekawe kto bedzie teraz sponsorowal polski sport ? Sponsorem reprezentacji jest Expekt ... 2 Ligii Polskiej Unibet ... Lecha Poznan BetClick a Wisly Bet-at-home co do Bet-at-home jesst sponsorem bardzo wielu druzyn i imprez ... chocby EUROBASKETU 2009 w Polsce

Sponsoring Polskiego Sportu Upadnie Przychody do Skarbu Panstwa Zostana zmniejszone

Czemu my to wiemy a ludzie rzadzacy nie maja o tym pojecia ?

Do góry
#3484344 - 29/10/2009 22:51 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: dreamer_21]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801
Originally Posted By: dreamer_21
Sponsoring Polskiego Sportu Upadnie Przychody do Skarbu Panstwa Zostana zmniejszone

Czemu my to wiemy a ludzie rzadzacy nie maja o tym pojecia ?


widocznie mają w tym interes , nie wierzę w to że oni nie wiedzą o czym mówią ,o czym tworzą ustawę ( niektórzy na pewno tak ale nie wszyscy ) to jest taka głupota na siłę ,na pokaz , przecież jeszcze niedawno sam Kapica mówił o legalizacji zakładów w internecie ...

ale to wszystko nie jest tak naprawdę wesołe i śmieszne ... i nie chodzi o sam zakaz w internecie ... podstawowa sprawa rezygnują z pieniędzy na sport , z pieniędzy do budżetu , skąd oni wezmą pieniądze żeby pokryć tą stratę ... przecież już teraz brakuje na inne dziedziny ...

Do góry
#3484403 - 29/10/2009 23:28 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: artbledo]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
O Lol? Hazard w Norwegi jest zakazany i udało im się odciąć sieć dla graczy? To ja chce w Polsce takie zakazy, byłem tam wielokrotnie i nigdy nie miałem problemów z logowaniem się do buków, a grałem bardzo dużo. Mb też używałem. Mało tego, przed rozpoczęciem gry pisałem do bukmacherów czy nie będzie nic złego jeśli będę logował się na moje konta z Norwegii. Otrzymałem odpowiedź, że nie, wszystko w porządku. Poważnie jestem w lekkim szoku po tym info, ale takie "zakazy"to mogą być i u nas.

Do góry
#3484422 - 29/10/2009 23:34 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Moonchild]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801

Norwegii nie ma w UE więc po co w ogóle o niej mówić ...

Do góry
#3484449 - 29/10/2009 23:41 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: artbledo]
Wosz1 Offline
stranger

Meldunek: 30/04/2007
Postów: 3
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:

Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.

Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera &#8211; ograniczyć i opodatkować.

Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.

Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj:
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html

Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.

PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.

Do góry
#3484465 - 29/10/2009 23:48 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Wosz1]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Originally Posted By: Wosz1
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:

Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.

Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera &#8211; ograniczyć i opodatkować.

Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.

Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj:
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html

Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.

PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.


To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi.

A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie.

Do góry
#3484501 - 30/10/2009 00:01 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Moonchild]
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Originally Posted By: Moonchild
Originally Posted By: Wosz1
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:

Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.

Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera &#8211; ograniczyć i opodatkować.

Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.

Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj:
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html

Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.

PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.


To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi.

A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie.

Kiedy Schetyna sie z tego wycofał?

Do góry
#3484511 - 30/10/2009 00:05 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: SJS]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Originally Posted By: SJS
Originally Posted By: Moonchild
Originally Posted By: Wosz1
Zobaczcie, co jeden z najbliższych przyjacieli Tuska, Schetyna mówi o tej niefortunnej wypowiedzi premiera:

Monika Olejnik: To po co premier mówi, że zakaże hazardu w Internecie.
Grzegorz Schetyna: Ten Internet, hazard w Internecie dzisiaj, czy te zawody są nieopodatkowane, więc trzeba wypracować cały pomysł na ten zapis ustawowy, tak jak powiedziałem.

Monika Olejnik: Ale nie da się go zakazać?
Grzegorz Schetyna: Będzie bardzo trudne, tak, ale będzie może trzeba go będzie ograniczyć, tak rozumiem słowa premiera &#8211; ograniczyć i opodatkować.

Monika Olejnik: Nie, dokładnie powiedział o zakazie.
Grzegorz Schetyna: Opodatkować.

Ostra jazda w tym wywiadzie. Całość jest tutaj:
http://www.stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/412,Schetyna-inaczej-rozumie-slowa-Tuska.html

Swoją drogą, chyba dobrze że wreszcie ktoś się tą sprawą zajął. Na pewno nie zakażą gry, a może przynajmniej odwieczny problem z rozliczaniem (tak/nie/nie wiem) zostanie jakoś sensownie rozwiązany.

PO nie może sobie pozwolić, przy takiej reakcji mediów, na zakazanie gry u buków w sieci. Bo to partia PR-owa, na wzór amerykański. Robią to, co jest w danym momencie słuszne medialnie.


To już było, Schetyna się z tych wypowiedzi wycofał, chce ścigać i karać razem z innymi.

A co do Norwegii to wiem, że nie jest w Unii, ale skąd informacje że udało tam się zamknać rynek ehazardu? Taki jest właśnie poziom medialnej debaty na ten temat. Ciekawe czy w przypadku innych ustaw jest podobnie.

Kiedy Schetyna sie z tego wycofał?

Może źle się wyraziłem. Nie wycofał ich, ale dołączył do reszty, która chce e-hazard zakazać.

Do góry
#3484537 - 30/10/2009 00:23 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Moonchild]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801

pośrednio związane projektem ustawy hazardowej

Rada_UE_smieje_sie_ostatnia__internauci_przegrywaja

Do góry
Strona 39 z 149 < 1 2 ... 37 38 39 40 41 ... 148 149 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, rafal08, akagi, ANZELMO, pacyfista, alfa), 4085 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591824 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42