Strona 14 z 24 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 23 24 >
Opcje tematu
#348188 - 25/05/2005 20:30 Re: ATP Roland Garros 2005
grajek17 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 2712
Skąd: Toruń
ej sorki ze tak nie w temacie mozecie mi powiedzie jak jutro STS jest czyny i gdzie są juz kursy na deble

Do góry
Bonus: Unibet
#348189 - 25/05/2005 20:32 Re: ATP Roland Garros 2005
karwan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 1895
Skąd: GKS TYCHY
Quote:

ej sorki ze tak nie w temacie mozecie mi powiedzie jak jutro STS jest czyny i gdzie są juz kursy na deble


tez bym bym ciekawy jak czynny jest sts

Do góry
#348190 - 25/05/2005 20:57 Re: ATP Roland Garros 2005
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Co wy tak z tym Wawrinka?

To moze byc rowny mecz... Wawrinka zagral niezle z MAssu, nigdy nie widzialem go w akcji, z tego co widze po statsach meczu z Massu koles duzo ryzykuje, sporo trafia, ma dobry serwis

Tylko ze jego wyniki nie sa jakies porazajace- 3setowki z Devilderem, Elsnerem, wtopy z Sanguinettim, Verdasco w ostatnich tygodniach...

Blake nigdy na clayu nic nie gral, teraz wygral jakies 2 smieszne challengery ze smiesznymi rywalami w USA. Z Tenconim nie gral nic specjalnego, sporo niewymuszonych bledow. Włoch mial mase break pointow, ale tylko 4 z 16 wykorzystal.

Zgadzam sie, ze Wawrinka powinien wygrac, ale z tym 10/10 to sie uspokojcie I w ogole najlepiej zostawcie ten mecz (wtajemniczeni rozumieją )

Do góry
#348191 - 25/05/2005 20:59 Re: ATP Roland Garros 2005
Lipi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 21523
Skąd: Swiętochłowice
sts czynny jak w niedziele 10-14

Do góry
#348192 - 25/05/2005 22:48 Re: ATP Roland Garros 2005
grabtom Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2002
Postów: 1011
Witam!
Na jutro (już dzisiaj proponuję):

Mikhail Youzhny - Jurgen Melzer 2 @ 2,05
Tutaj trochę się zdziwiłem widząc kursy, sądziłem że to jednak Melzer będzie lekkim faworytem. Fakt, że wygrał swój mecz z Arthursem w mniej przekonujący sposób niż Youzhny z Mullerem. Jednak wydaje mi się, że Jurgen przewyższa Rosjanina aktualną dyspozycją. No bo co jak co, ale Michaś w tym roku grał niewiele a w dodaku beznadziejnie. A Melzer zrobił półfinał w Houston, a w zeszłym tygodniu finał u siebie w Austrii. Przeciwnicy może nie jacyć bardzo klasowi, ale jednak wyniki miał lepsze niż Youzhny. Dlatego kurs >2 na Austriaka wydaje mi się strochę zawyżony i ja to biorę.

Jarkko Nieminen - Igor Andreev 1 @ 1,75
Jarek wygrał z Agassim w pierwszej rundzie, co mnie trochę pogrążyło, ale co tam, widać się pomyliłem, wygląda a to że chłopak w gazie. Podczas turnieju w Monachium na niego trochę stawiałem i sporo dla mnie zarobił, może jutro odrobi to co straciłem na Andre
Gra Andreeva jakoś mnie nie przekonuje, nie wierzę żeby po kliku nieudanych tygodniach mógł sie odrodzić własnie na RG, cienkiemu Bjorkmanowi oddał pierwszego seta w pierwszej rundzie, potem się otrząsnął. Uważam, że z Nieminenem nie będzie już tak łatwo. Jarek jest, że tak powiem "niewyżyty" Widząc że w tym sezonie idzie mu jako tako na clay, daje z siebie wszystko, tym bardziej, że już kiedyś coś niecoś ugrał na RG. Kurs co prawda mógłby być ciut wyzszy, ale i taki wezmę, chyba że jutro wskoczy coś więcej.

Stanislas Wawrinka - James Blake 1 @ 1,65
Na koniec sławny już Stasiek Wawrzyniak No cóż, chłopak się dobrze prezentuje, Massu to nie byle jaki zawodnik, a poza pierwszym setem, miał niewiele do powiedzenia w meczu ze Szwjcarem. Jeśli chodzi o Blake'a, no cóż, to nie jego nawierzchnia, dwa wygrane challengery może i coś znaczą, ale jednak nie wydaje mi się, żeby to mogło wystarczyć na Wawrinkę. Kurs całkiem przyzwoity, więc zagram.


Z pozostałych pojedynków chętnie zagrałbym:
Davydenko -7
Volandri -8


Ale nie ma jeszcze handi więc narazie tak tylko na sucho, jeśli wystawią takie jak napisałem lub niższe to może zagram, jak większe to nie ruszę.

PAKA

Do góry
#348193 - 25/05/2005 22:54 Re: ATP Roland Garros 2005
Suazo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 2666
Skąd: Warszawa
Wawrinka, Staszek - Blake, James 1, 1.65
Mathieu, Paul-Henri - Guccione, Chris 1, 1.15
@1.89

Youzhny, Mikhail - Melzer, Jürgen 1, 1.70
Volandri, Filippo - Saretta, Flavio 1, 1.20
@2.04

polecam

Do góry
#348194 - 25/05/2005 22:59 Re: ATP Roland Garros 2005
jamal_b Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/07/2003
Postów: 3772
Skąd: mykomp.pl
Tak na szybko:

Johansson T. - Sanchez D. 1 1.70 - Nie rozumiem dlaczego tyle ludzi gra na Hiszpana. Ogranie Kuertena zupelnie nic nie znaczy. W ogole sie dziwie, ze Guga wygral tego jednego seta. ToJo w meczu z Draperem, ktory z pewnoscia byl duzo bardziej wymagajacym przeciwnikiem niz bylby nim Kuerten, gral naprawde przyzwoicie - serwis siedzial, duzo asow, a do tego czesta i skuteczna gra przy siatce.

Wawrinka S. - Blake J, 1 1.70

POWODZENIA

Do góry
#348195 - 25/05/2005 23:05 Re: ATP Roland Garros 2005
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Jol.

Ja bym się tutaj z kolegą muppem zgodził co do tego Stanislava. Nie widziałem go w akcji, ale jakoś tak dziwnie mi pachnie. Jak grał z Massu obserowałem troszkę ten mecz na livescore i tylko w 2 secie Wiewióra tak jakoś mnie przekonał że jest w tym meczu znacznie lepszy.. tak to Massu miał chyba jednak sporego po prostu pecha... Nie no oczywiście nie chcę tutaj mówić o żadnym meeeeeega szczęęęściu Stańka, no ale że z Blake, 10/10 to dla mnie osobiście lekka przesada.

Nieminnena to miałem szczęście zlookać troszkę na eurosporcie jak grał z Agassim. Tak,tak, Amerykanin miał kontuzję, no ale znowu nie przesadzajmy że Fin wygrał ten mecz tylko dzięki Andre. Jarek naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony, próbował dochodzić do wszystkich piłek...biegał jak `dziki' przy tym pokazując że jest jednym z lepszych `biegaczy tenisowych`.

Tak podsumuwując to jeszcze nie wiem co zrobić z jutrzejszym dniem, trza będzie się spokojnie porozglądać. Wiem że już paru znajomych zagrało na Wawrinę oraz na Jaro... nie no ja nie mówię że przegrają, wręcz przeciwnie... sam myślę o zagraniu na Jarko... ale tak jakoś się troszkę dygam... ale w sumie kto nie ryzykuje..ten ... ;-)

No nic, późna pora nam się zrobiła, więc trzeba iść spać, zobaczymy co tam #4 dzień RG nam jutro przyniesie.

ps: pewnie wiewióra i jaro jutro wygrają, więc proszę się nie sugerować tym co napisałem, tzn. Jaro to nawet tak troszkę polecam ;-)

Dobranoc... bo już pierdoły zaczynam pisać ;-)

Do góry
#348196 - 25/05/2005 23:17 Re: ATP Roland Garros 2005
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Cholera a ja sie powoli zaczynam obawiac... Zrobilem sobie analize i wyszli mi zdecydowanie Nieminen, Wawrinka i Melzer... i teraz jak patrze na posty na tym forum i innych to wiekszosc to gra.... dlatego moje obawy... Stety-niestety juz poszedl Wawrinka i Nieminen, bo tak jak sie spodziewalem kursy lekko spadaja... Jeszcze nie zagralem Melzera, tutaj licze na tendencje odwrotna, obym sie nie przeliczyl...

Jutro rano trzeba poszukac dogów.. Na razie chodzila mi po glowie czworka: O. Rochus, Vliegen, Norman i Montanes, ale jeszcze nic nie zagrane... moze jakies sugestie...?

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#348197 - 25/05/2005 23:57 Re: ATP Roland Garros 2005
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Witam!!!

Odnosnie spotkan w tegorocznym RG to jak narazie jest w miare OK. W porownaniu z rokiem ubieglym, to bym nawet powiedzial,ze fantastycznie

A mimo to czytam niektore posty i wlasnym oczom nie wierze.
Wiekszosc szuka kwadratowych jaj. Skoro w tym roku poczatek turnieju byl w miare spokojny, to nie nalezy oczekiwac,ze w dalszej czesci sypnie niespodziankami. Owszem moze zdarzyc sie jedna czy druga, ale nie bedzie powtorki z ubieglego roku.
A juz typowanie na dzisiaj porazki Nalbiego, Gonzo czy tez Ferrera, to chyba wlasnie efekt zeszlorocznego RG.
Ale juz koncze ten watek, bo zaraz mnie niektorzy posadza,ze madry jestem po koncowych wynikach.
A prawda jest taka ,ze wlasnie te mecze gralem i to nie za drobne.

Co do jutrzejszych spotkan.

Osobiscie mam juz zagranych (w kombinacjach z dzisiejszymi meczykami):

1)YOUZHNY - Melzer 1
2)Andreev - NIEMINEN 2
3)CANAS - Montanes 1
4)PUERTA - Vliegen 1
5)VOLANDRI - Saretta 1

i jedna niespodzianka w systemie:

6)Roddick - ACASUSO 2

AD.1)
Mhmmmm..... Rusek pare razy mnie zawiodl, ale pare razy tez na nim zarobilem. Tak wiec nie jestem (jeszcze??) do niego uprzedzony. Moze i przed RG nie imponowal forma, ale tak tez bylo z Grosjeanem i Nalbim, tak wiec do konca nie jest to wyznacznikiem tego jak gra sie w turnieju WS, bo to inna bajka. Z kolei Melzer nigdy mnie nie przekonywal. Dlatego zagralem w systemie Youzhnego.

AD.2)
Andreev obnizyl ostatnio loty, przez co z solidnym Finem bedzie mial duze klopoty. Nieminen zrobil na mnie duze wrazenie w meczu z Agassim. Do tej pory myslalem,ze tylko Coria potrafi tak biegac, ale najwyrazniej sie mylilem

AD.3)
I tutaj nie ma mowy o zadnej niespodziance. Kto ogladal mecz Canasa z Monfilsem wie o czym mowie. Canas jak zwykle solidny, pilki posylane z rotacja pod koncowa linie i jak zwykle przebija wszystko co leci
Natomiast Montanes nigdy nie bedzie w moich oczach dobrym zawodnikiem. A juz na pewno nie ma czego szukac w starciu z tej klasy graczem.

AD.4)
Nie wiem dlaczego tak wiele osob gra na Vliegena
Mariano jest dla mnie o wiele lepszym graczem. W tym roku na ziemi juz pokazal na co go stac. Dobrze,ze poszedl w pewnym momencie po rozum do glowy i sfolgowal, bo by sie zajechal przed RG. Bez straty seta ogral, co prawda grajacego nie na swojej nawierzchni, ale zawsze solidnego Ljubicicia.

AD.5)
Tutaj komentarz wydaje sie zbyteczny. Volandri w tym sezonie wygrywa z tym z kim ma wygrac. Jezeli juz przegrywa to z lepszymi graczami, a do nich Saretta sie nie zalicza.

AD.6)
Roddick na ziemi, jakos mi to nie pasuje
Ogladajac jego mecz z Tsonga, odnioslem takie wrazenie,ze z typowym clayowcem, Andy poplynie. Patrze w drabinke i co widze....Acasuso. Niby Roddick poprawil troche gre na ziemi, juz nie wali byle silnie, wiecej mysli. Ale jak dla mnie, po obejrzeniu pokazowki z Monfilsem (przed RG) i meczu 1 rundy, Andy jest jak najbardziej do ogrania przez Acasuso. A po takim kursie grzechem byloby nie zagrac.

To tyle z mojej strony.

Zycze powodzenia

PS. Nie podalem kuponow w moim temacie PP, poniewaz jak napisalem na poczatku, poszly one w kombinacjach z dzisiejszymi meczami, a tych nie zdazylem podac przed rozpoczeciem.


Pozdrawiam

Do góry
#348198 - 25/05/2005 23:57 Re: ATP Roland Garros 2005
Woland Offline
stranger

Meldunek: 17/05/2005
Postów: 19
Skąd: Poznań
Tenisowo-koszykarski pociąg na jutro:
(kursy z Expekta)

1 1.05 pewniak Tau Ceramica - Auna Gran Canaria
1 1.11 pewniak Robredo - Norman Dick
1 1.07 pewniak Ferrero - Hernych Jan
2 1.11 pewniak Montanes - Canas G
1 1.07 pewniak Coria G - Djokovic N
2 1.75 pewniak Sanchez D - Johansson T
2 1.67 2/3 Blake James - Wawrinka Stanislas
1 1.85 2/3 Nieminen - Andreev Igor
1 2.15 2/3 Melzer Jurgen - Youzhny

Niespodzianek nie lubimy

Do góry
#348199 - 26/05/2005 00:01 Re: ATP Roland Garros 2005
Woland Offline
stranger

Meldunek: 17/05/2005
Postów: 19
Skąd: Poznań
Quote:

1 2.15 2/3 Melzer Jurgen - Youzhny

Niespodzianek nie lubimy




Bo w przeciwieństwie do przedmówcy to zwycięztwo Michałka uznam za niespodziewajkę.

Do góry
#348200 - 26/05/2005 01:01 Re: ATP Roland Garros 2005
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Już teraz można powiedzieć, że typami dnia zostaną Wawrinka z Nieminenem - wiadomo jak z takimi typami, lecz jednak tym razem wyglądają wyjątkowo solidnie

Nieminen z Agassim pokazał, że potrafi grać w tenisa - kilka jego zagrań mogło doprowadzić do rozpaczy Andre, a gdyby po drugiej siatki stał Safin to pewnie kilka rakiet zakończyłoby swój żywot Jego gra w obronie była najwyższej klasy. Trochę gubił się gdy był zmuszany do ataku, ale myślę że ten element będzie lepiej funkcjonował przeciwko Andreev'ovi który nie posiada takich umiejętności jak Agassi co za tym idzie nie zmusi Nieminena do jakiejś wręcz niebotycznej gry Co więcej to Rosjanin gdy będzie zmuszony do ataku będzie musiał znaleźć sposób na tą obronę Fina, a raczej Igor nie należy do super wybitnie ofensywnych graczy. Forma i cykl startowy Rosjanina są jakieś dziwne - ostatnio ciąg porażek w 1r. mimo to startował tydzień po tygodniu...w Paryżu 2r. zawdzięcza raczej szczęśliwego losowaniu, bo Bjorkman (rywal w 1r. I.A.) znajduje się w katastrofalnej dyspozycji. Wprawdzie gdyby nie kontuzja Agassiego pod koniec 3 seta to raczej byśmy się i z Nieminenem pożegnali - jednak należy podkreślić raz jeszcze, że przez pierwszą fazę meczu był bardzo wymagającym dla Amerykanina rywalem. Tu duże znaczenie może mieć spokojne przebijanie piłeczki na drugą stronę - kto popełni mniej błędów ma dużą szansę awansu do 3r., gdzie drabinka wygląda bardzo obiecująco po odpadnięciu Agassiego. Wydaje mi się na tą chwilę, że Nieminen ma więcej atutów po swojej stronie i to jemu daje więcej szans na wygranie tego spotkania. Kursy również bardzo zachęcają do zainwestowania(jak to mawiał pewien GURU tego forum ) w ten mecz.

Wawrinka-Blake...młody Staś gracz pokroju w niedalekiej przyszłości Gasqueta, a może i Nadala. Dobrze prowadzony, najlepiej spisuje się na ziemi, raczej nie miewa głupich wpadek. Wprawdze troszkę męczył się kwalach, mogło to wynikać z..tremy To jego dopiero drugi start w RG(rok temu przegrał w 1r.Q), i nigdy dotąd nie przebił się przez kwale w turnieju WS. Teraz tej szansy nie zmarnował i już zdążył odprawić w efektownym wydaje się stylu Massu powracającego po kontuzji, lecz zawsze należy się liczyć z Chilijczykiem. 17 asów i 68 winnersów+duża liczba udanych wypraw do siatki to musi robić wrażenie(choć z drugiej strony 8df+64 ue;)). Czy Blake na tym poziomie gry Stasia da radę mu się przeciwstawić ? Amerykanin powrócił do gry po bardzo długiej i poważnej kontuzji. Wygrał ostatnio 2 CH(jednak z 2-3rzędnymi rywalami) i podobnie jak Wawrinka przeszedł kwalifikacje. W wywiadzie stwierdził, że teraz po powrocie na korty czuję się lepszym teninistą, głównie pod względem mentalnym co przekłada się na jego lepsze ostatnio wyniki. W 1r. ograł Włocha Tenconiego- spora jednak liczba ue po obu stronach, duża liczba bp dla Włocha....To chyba jednak nie wystarczy żeby ograć młodego Szwajcara


Chyba zagram tylko w.w. dubel- Nieminen+Wawrinka.
Chciałem jeszcze spróbować zagrać Melzera, jednak tutaj wyszło, że mecz z Melzerem może być zacięty i długi, a po horrorze z Mantillą chce sobie trochę odpocząc

Nooo i zapomniałem o deblach- jeśli będzie coś wartego uwagi(pod względem kursowym) to na pewno się zastanowię.

Do góry
#348201 - 26/05/2005 05:50 Re: ATP Roland Garros 2005
Bubsztyk Offline
stranger

Meldunek: 04/04/2005
Postów: 9
Widze że wszyscy graja na Nieminena i sugerują sie meczem z Agassim. Ja widziałem to spotkanie i Agassi był dużo lepszy od niego a przegrał tylko i wyłącznie dlatego że złapał kontuzje kolana w 3 secie, a mimo to grał dalej. Przez to praktycznie nie mógł biegać po korcie ale i tak nawet dawał sobie rade z Nieminenem, nie oddawał gemów do zera tylko były dosć długie wymiany. Ograł on Agassiego który stał ostatnie 2 sety na środku kortu. A od razu wszyscy grają na niego. Wiec radze żeby trochę uważać przy tym zdarzeniu bo można sę przejechać.

Do góry
#348202 - 26/05/2005 06:22 Re: ATP Roland Garros 2005
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
ale Andreev jest zupelnie w przecietnej formie wiec nie bedzie mial z nim problemow:)

Do góry
#348203 - 26/05/2005 07:02 Re: ATP Roland Garros 2005
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
ja gram prosto...tak jak większość

ekspekt

Nieminen 1.85
Wawrinka 1.61
ako 2.98 x 50.34 = 150.01

Pozdrówka....nic niepisze więcej bo na swój meczyk jade

Do góry
#348204 - 26/05/2005 07:13 Re: ATP Roland Garros 2005
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Witam na dzis tak:

Haas T. - Spadea V. 1 1.30
Johansson T. - Sanchez D. 2 1.85
Andreev I. - Nieminen J. 2 1.90
Wawrinka S. - Blake J. 1 1.70
Volandri F. - Saretta F. 1 1.25

Damm/Hood - Novak/Pala 1 1.70
Luxa/Rikl - Brzezicki/Chela 1 1.65
Gonzalez/Massu-Bracciali/Pavel 1 1.20
Suk/Vizner - Gasquet/Monfils 1 1.40
Llodra/Santoro-Sangu./Sargsian 1 1.10
Etlis/Rodrig.-Mutis/Patience 1 1.18
Erlich/Ram - Berdych/Zib 1 1.35



Roddick A. - Acasuso J. 2 2.60



Do góry
#348205 - 26/05/2005 07:16 Re: ATP Roland Garros 2005
aktorek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 15478
Skąd: Chełm
Yoł w tym dziale


Na dzisiaj polecam:

Volandri-Saretta 1.25 typ1
Puerta-Vliegen 1.29 typ1
P.Mathieu-Guccione 1.16 typ1
Canas-Montanes 1.2 typ1

I z badziej zawansowanych:

Davyden.-O.Rochus 1.42 typ1
J.Blake-Wawrinka 1.74 typ1


I z niespodzianek:

Roddick-Acasuso 3.3 typ2
Safin-Dlouhy 6 typ2
Robredo-D.Norman 4.8 typ2

Pozdrawiam i życze wysokich wygranych

Do góry
#348206 - 26/05/2005 07:20 Re: ATP Roland Garros 2005
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Mallise/Rochus - Hrbaty/Sa typ:1 kurs:1.30 (PEWNIAK )

Do góry
#348207 - 26/05/2005 07:35 Re: ATP Roland Garros 2005
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
Witam

zastanawia mnie panujący hurraoptymizm dotyczący Nieminena. Pokonanie Agassiego to raczej wynik kontuzji tego drugiego niż jakiejś wielkiej gry Fina. Ciekawe są staty z tego meczu - to Agassi wygrał więcej piłek, ale miał aż 98 niewymuszonych. Fro_Lech pisał o dobrej grze obronnej Nieminena - zgoda, tylko że Andreev też to wie. Nie zapominajmy też, że to właśnie Igor pokonał w tym roku Nadala.

Jak dla mnie to : Andreev - Nieminen 1 - i będzie ciekawie na czacie

pozd

Do góry
Strona 14 z 24 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 23 24 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, pacyfista, kemp, Sensei, Zaixi, VVega, 11kera11, alfa, akagi, ElNinho[mmdea], szuwi1, burbon), 4114 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587092 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14