Strona 8 z 18 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 17 18 >
Opcje tematu
#330972 - 27/04/2005 11:30 Re: WTA - Warszawa, Estoril
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Nie pomylilo Ci sie cos ?
Marin to nie Martin i chyba zaden z nich nie jest kobieta.

Do góry
Bonus: Unibet
#330973 - 27/04/2005 11:33 Re: WTA - Warszawa, Estoril
feliciano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 5605
Skąd: Wrocław
witam. Jestem dzienikarzem sportowym, w kazda niedziele miedzy 21 a 23 prowadze z partnerami audycje sportowa w internetowym, akademickim RADIU LUZ. Jest to podsumowanie sportwego tygodnia, mowimy o futboli, koszykowce ale tazke tenisie./ aktualne turniej, sylewetki zawodnikow, typy bukmacherskie / zwracam sie z pytaniem czy jest mozliwosc na waszych łamach podania naszego adresu i zachecenia waszych czytelnikow do słuchania naszego programu... ? Oczywsicie kwestia wspolpracy i waszych propozycji ,ktore mogłyby sie znalezc na naszej antenie jest do uzgodnienia. Jest to radio akademickie, non -profit,spoleczne, ale bardzo perspektywiczne, ze swietnym zapleczem i sprzetem niejednoktronie przewyzszajacym jakoscia sprzet w rozglosniach radiowych. Za kilka miesiecy spodziemy sie uzysyskac koncesje i wtedy radio to jako pierwsze w polsce akademickie radio bedzie dostepne na falach . Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji, w kazdej audycji staramy sie zapraszac atrakcyjnych gosci , niebawem spodziewany jest udział jesli chodzi o tenistów łukasza kubota czy michała przysieznego, zapraszam z powazaniem andrzej g. www.radioluz.pwr.wroc.pl niedziela 21-23 sport na luzie

Do góry
#330974 - 27/04/2005 11:36 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Kosjo Offline
veteran

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 1505
Quote:

Quote:

Witam,

w baw jakies 1-2godz temy były takie kursy:
Marin, J-A - Calleri, A 4,55-1,12
aktualnie
Marin, J-A - Calleri, A 4,95-1,10


Może to jakiś znak ? Wzrost w ciągu 120 min na Martin az o 40gr :/




Tak znak ze ludzie stawiaja duzo kasy na calleriego
A po takim kursie to sie moga slono przejechac

jak juz chcesz grac ten mecz to idz do naziemnego i zagraj za 1.3




w naziemnym po odjeciu podatku mi wyjdzie 1,17
a w expie jets 1,20 . Pozdro

Do góry
#330975 - 27/04/2005 11:38 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Kosjo Offline
veteran

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 1505
Quote:

Nie pomylilo Ci sie cos ?
Marin to nie Martin i chyba zaden z nich nie jest kobieta.




Raczej mi sie nic nie pomyliło

Do góry
#330976 - 27/04/2005 17:37 Re: WTA - Warszawa, Estoril
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Kolejny dzien na j&s minął bardzo szybko... Mecze Fariny i Cijsters bez historii.. Natomiast Hantuchova-Bovina.. bardzo ciekawy, dramatyczny.. Widać było juz od poczatku ze bedzie dlugi i zaciety pojedynek, obie zawodniczki prezentowały podobny poziom... Bowina wyszła jednak zwycięsko chociaz niewykorzystala bodajze 5 lub 6 meczboli... Ogólną wesołość wzbudziła Daniela krzyknąwszy w pewnym momencie po nieduanym zagraniu: "j...ny forehand" ;-))

Kuznetsova to jak dla mnie na ten moment najmocniejsza zawodniczka spośró potencjalnych zwyciężczyń.. Wiadomo jakie są mecze ze Smashnovą, nigdy łatwo nie jest, Ana biega do wszystkiego... dziś jednak oprócz 2 seta w 1 i 3 nie miala nic do powiedzienia i Sveta zaliczyła mnóstwo wygrywających piłek... Gra mocno, płasko po rogach, zaprezentowała bardzo rózne warianty gry, i drop-shoty i serve&volley.. Z faworytek jeszcze do zaprezentowania się zostala Zvonarewa ale to juz jutro..

Po dzisiejszym dniu bez wahania stawiałbym na Kuznetsovą...

Piomil wróce jeszcze do dopingu... Nigdy moim zamiarem nie bylo porównywania kibiców piłki, kosza do tenisa hahah po prostu chciałem napisać że uczestniczyłem w wielu wydarzeniach i moim zdaniem wczoraj wiekszosc rzeczy byla ok... Śpiewy w przerwac? Chodzi Ci o "Dalej Marta!!" ? Odspiewanie 100 lat hehe niech sobie spiewaja...:) Co do liniowych to dzisiaj bylo sporo kontrowersyjnych decyzji, jakos liniowi średnio wywiązują sie ze swoich obowiazkow i naciąganie ale mozna zrozumiec niektore gorace glowy, ktore cos tam krzykna... Poza tym nie ladujmy wszystkich do jednego wora... Dzisiaj niesamowicie wqrwialy mnie telefony ktore nagminnie gdzies tam dzwonily.. Czy niektorzy nie rozumieja co sie do nich mowi???? To jest wies...

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#330977 - 27/04/2005 20:35 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Quote:

Ogólną wesołość wzbudziła Daniela krzyknąwszy w pewnym momencie po nieduanym zagraniu: "j...ny forehand" ;-))




Wlasnie tak krzyknela? Bo nie uslyszalem i zalowalem pozniej, ze nie wiem o co chodzilo. Niezla jest zatem.

Quote:

Dzisiaj niesamowicie wqrwialy mnie telefony ktore nagminnie gdzies tam dzwonily.. Czy niektorzy nie rozumieja co sie do nich mowi???? To jest wies...




Zgadzam sie... Nie potrafie zrozumiec czy ludzie, ktorzy ich nie wylaczaja od razu maja cos nie tak z glowa? Co chca udowodnic? Komu zaszpanowac? Nie da sie zyc bez tego? Nie mozna sciszyc? Zenada... Mi by bylo okrutnie wstyd.

Oberwalo sie tez Kurowskiemu (tak sie zwie?) z TVP, ktory jakby nigdy nic w czasie gry zaczal na glos nagrywac jakies wstawki. Ludzie Go zjechali, ochrona niemal wyprosila, potem przeprosil... Hehe...

Kuznetsova grala naprawde niezle w pierwszym i ostatnim secie, ale: 1. w trzecim secie widac bylo od poczatku, ze Smashnova nie ma juz sil i ochoty do walki, zwlaszcza po szybkim przelamaniu, 2. pierwszy set i pojedyncze pilki w pozostalych rzeczywscie imponujace w wykonaniu Kuznetsovej, 3. drugi set pokazal, ze tez potrafi moooocno psuc...

Faktycznie, na pierwszy rzut oka pokazala sie z najlepszej strony sposrod dzisiejszych zawodniczek, ale poczekajmy... Warto pamietac, ze Smashnova serwuje pierwszy z predkoscia 130, a Clijsters siegala po 190 km/h... Warto pamietac, ze Smashnova drugi posyla z predkoscia okolo 100, a Clijsters 140 km/h... Zatem i gra Kuznetsovej moze wowczas inaczej wygladac. Nie wierze, zeby Kim miala jakiekolwiek problemy z Bovina. A ze Svietlana ma genialny H2H i wygrywala w sposob zazwyczaj bardzo latwy.

Do góry
#330978 - 27/04/2005 20:56 Re: WTA - Warszawa, Estoril
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Maxdyzio tak krzyknęla Daniela U Słowaków to znaczy to samo co u nas.. wiem bo mialem kiedys dziewczyne Słowaczkę Musiales siedziec gdzies niedaleko mnie, bo Kurowski z Paulina Chylewska zaczeli nagrywac te wstawki wlasnie nade mna Myslalem ze sie pobija hehehe... Oproznij skrzynke bo nie moge Ci priva poslac...

Co do meczu Clijsters - Bovina zgadzam sie ze Kim nie powinna dać szans Rosjance... Elena ma jeszcze zapas w sile swoich uderzen, przy swoim wzroscie (189) uderza lzej niz Kuznetsova... Mysle ze Clijsters doswiadczeniem wygra z Rosjanka... ale te emocje dopiero w piatek

Jutro oczywiscie spotkaniem dnia dla nas jest mecz Marty Domachowskiej z Nathalie Dechy... i jest wiele opinii na temat tego meczu.. Stary wyjadacz, starszy czlowiek widac ze znajacy sie na tenisie powiedzial mi ze Marta juz gorzej niz z Razzano zagrac nie moze i ma szanse z kolejna Francuzka... Optymistyczne stwierdzenie... Bardzo ciekawie zapowiada sie pierwszy mecz na korcie centralnym mianowicie Zwonareva-Ivanovic.. Ana w pierwszej rundzie uciekla na rowerku ;-) czy sprawi jakies problemy Werze? Ma szanse...

Poza tym widze dosc pewne zwyciestwa Schnyder i Henin i... prawdziwy tenis zacznie sie od piatku... kazdy z ćwierćfinałów zapowiada sie szalenie smakowicie ;-)

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#330979 - 27/04/2005 21:05 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Quote:

Jutro oczywiscie spotkaniem dnia dla nas jest mecz Marty Domachowskiej z Nathalie Dechy... i jest wiele opinii na temat tego meczu..




Okiem laika (czyli moim) Marta wcale zle nie grala... Albo inaczej: Dechy mi niczym nie zaimponowala, poza tym, ze wykorzystala zupelna niechec do gry w wykonaniu Maleevej.

Quote:

Bardzo ciekawie zapowiada sie pierwszy mecz na korcie centralnym mianowicie Zwonareva-Ivanovic..




I przyznam, ze kursy na ten mecz, gdzie Ivanovic jest traktowana jako faworytka, troche mnie dziwia.

Quote:

Poza tym widze dosc pewne zwyciestwa Schnyder i Henin




Gram na Vakulenko... Schnyder nigdy nie grala dobrze w Polsce Zbyt nudno, jezeli wszystkie faworytki mialyby wygrac.

Do góry
#330980 - 27/04/2005 21:10 Re: WTA - Warszawa, Estoril
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Fajna relacja g00niek - czekamy na wiecej tego typu raportow ... moze ktos gdzie indziej siedzial

Do góry
#330981 - 27/04/2005 21:18 Re: WTA - Warszawa, Estoril
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Vonseb właśnie sie zastanawiałem czy to komukolwiek potrzebne jest... Mam nadzieję że komuś się przyda

Do góry
#330982 - 27/04/2005 21:20 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Tomasz_Gollob Offline
enthusiast

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 251
g00niek bardzo dobra relacja;) oby tak dalej;)

Do góry
#330983 - 27/04/2005 21:20 Re: WTA - Warszawa, Estoril
rokus Offline
old hand

Meldunek: 07/04/2005
Postów: 775
sorki ze z innej beczki zapytam o estoril.Czy wie ktos moze z kim jutro graja skosnookie zheng i li bo od 2 dni poluje na ich odpadniecie i chce zagrac grubo

Do góry
#330984 - 27/04/2005 21:23 Re: WTA - Warszawa, Estoril
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Guniek, a w końcu było jakieś spotkanie ludzi z meczu czy niet? Odnośnie Słowaczek to mają sporo interesujących textów, wiem bo zna tamte regiony

Do góry
#330985 - 27/04/2005 21:48 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Tomasz_Gollob Offline
enthusiast

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 251
Experto a te Slowaczki to są chodz troszke ładne:D:D:D

Do góry
#330986 - 27/04/2005 22:22 Re: WTA - Warszawa, Estoril
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

Experto a te Slowaczki to są chodz troszke ładne:D:D:D



Ładne Ogólnie poziom Polek, chociaż jeśli ktoś chce zobaczyć najwięcej ładnych kobiet na kilometr kwadratowy to polecam Petersburg

Do góry
#330987 - 27/04/2005 22:27 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Rossiter Offline
addict

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 506
Polki ladne..Czeszki to i Slowaczki

Ogladal ktos mecz Dechy - Maleeva - czytalem ze Bulgarka "gdzies sie spieszyla" Postawilem na Marte, w koncu gra u siebie w domu a jak wszyscy wiedza gospodarzom pomagaja.. sedziowie

Ivanovic - Vera - decyzja zapadla juz wczoraj, Ana powalczy Sucha nie sprawila jej zadnego problemu, mysle ze placzaca Vera tez nie powinna wiele ugrac w tym meczu


Do góry
#330988 - 27/04/2005 22:36 Re: WTA - Warszawa, Estoril
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Słowaczki są piękne.. Moja Darinka była... ;-P
Experto to już mamy jutro załatwione ;-)

Co do Marty to pewnie że ma szanse.. Tak jak pisałem, jeśliby miała serwis na poziomie który na razie prezentuje tylko czasami, to byłaby w pierwszej 20... a jakby się ruszała przynajmniej jak 3/4 Smashnovej to byłaby w 10 Ma potencjał dziewczyna... I dla kibiców musi walczyć...:)
Co do Very to mamy połowę tygodnia a Ona wczoraj miała sparing z jakąś 40-ką dzieciaków i zagrała w deblu z dziewczynką 120 cm przeciwko Schnyder i Jankowi 130cm Śmiechu bylo co niemiara Często jest tak że zawodniczka która juz grala (Ivanovic) ogra tą która dopiero zaczyna... Ale żeby Zvonareva była w tym meczu dogiem....

Do góry
#330989 - 27/04/2005 22:45 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
heh, zwróćcie uwagę co gra w tym sezonie Zvonareva, katastrofa to może jeszcze nie jest, ale ogólnie prezentuje sie słabo..... Dla mnie Ivanovic, chociaż podobno ma opatrunek na kostce , co sugerowałoby jakies problemy zdrowotne.

Do góry
#330990 - 28/04/2005 04:58 Re: WTA - Warszawa, Estoril
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Na dzisiaj z panienek najpewniejszym zakładzikiem wydaje mi się meczyk:

Ludmila Cervanova - Jill Craybas

kurs: 1,50 (Totomix)

Nie jest to taki pewniak jak wczoraj ktoś zapodał Eltis/Rodriguez , ale uważam, ze babcia Jill (nie mylić z babcią Jill z "Powrót do Edenu") nie ma większych szans z nieźle grającą na cegle Słowaczką.
Laluchny spotkały się do tej pory tylko raz, a było to lata świetlne temu (2001 r) na hardzie podczas Indian Wells i wówczas bezproblemowo, bo 6:2,6:4 wygrała Ludmila.
Ogranie wysoko młodej rumunki przez Craybas nie robi na mnie wiekszego wrazenia, i mimo, ze Cervanova, na cegle nie gra ostatnio za równo, to uważam, ze dzisiaj powinna zdecydowanie zwyciężyć, a kurs jaki nam zaoferował Totosyfek, jest do przyjęcia...

Do góry
#330991 - 28/04/2005 06:08 Re: WTA - Warszawa, Estoril
joker111 Offline
enthusiast

Meldunek: 09/03/2004
Postów: 238
Skąd: Sosnowiec
Mecz Marty dzisiaj na EUROSPORT 2 o 15 na żywo. Jak oceniacie jej szanse z Dechy ?

Do góry
Strona 8 z 18 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, szuwi1, igea23, forty, Emilio, Sensei, 11kera11, Zaixi, akagi, poozon, ANZELMO, VVega, ElNinho[mmdea], rafal08), 4100 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587087 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14