Strona 6 z 18 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 >
Opcje tematu
#32326 - 04/12/2001 20:08 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Dawid Offline
old hand

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 709
Skąd: Warszawa
Dzięki bardzo za aktywację i wyjaśnienia, ale to chyba nie powinno być tak że dopiero aktywują jak Ty ich pospieszysz. Przecież po przesłaniu faxu konto powinno być pełne od razu a nie po 5 godzinach (tak jest w Unibecie).Chyba że pan faxowy ma co chwilę przerwę na lunch
A pomysł z konkursem jest lepszy niż żebyście mieli dawać kasę na na starcie. Zajebisty pomysł czego dowodem jest ściągniecie od was pomysłu przez Unibet heheh (sponsoring playoff)

Do góry
Bonus: Unibet
#32327 - 04/12/2001 21:49 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]Dzięki bardzo za aktywację i wyjaśnienia, ale to chyba nie powinno być tak że dopiero aktywują jak Ty ich pospieszysz. Przecież po przesłaniu faxu konto powinno być pełne od razu a nie po 5 godzinach (tak jest w Unibecie).Chyba że pan faxowy ma co chwilę przerwę na lunch
A pomysł z konkursem jest lepszy niż żebyście mieli dawać kasę na na starcie. Zajebisty pomysł czego dowodem jest ściągniecie od was pomysłu przez Unibet heheh (sponsoring playoff)[/qb][/QUOTE]

Czesc Dawid,

To nie jest tak jak Ty myslisz. Nie wiem czemu, ale faxy z Polski sa szalenie nieczytelne, dlatego najlepiej jak beda one odbite na ksero zanim beda poslane faxem.Poza tym, Twoj depozyt byl umieszczony zanim ja wyslalem post, wiec pan faxowy, nie mial przerwy na lunch
Co masz na mysli, mowiac iz Unibet sciagnal od nas pomysl?


Pozdrawiam

bogge

Do góry
#32328 - 04/12/2001 22:23 Re: EXPEKT.COM.....:-)
PAWi Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2001
Postów: 929
Skąd: Płock
witaj ponownie bogge

dzieki za zalatwienie tego bonusa
a czy jak ktos sie na mnie zarejestrowal a nie znam jego ID to tez da sie cos zrobic? byla jedna taka osoba co sie rejestrowala na moj ID ale ja niestety nie zapisalem jej numeru...

poradz cos

Pozdrawiam

Do góry
#32329 - 04/12/2001 22:34 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc PAWI,

Wszelkie bonusy wynikajace z referowania klienta, sa dodawane do programu Expekt+ teraz. Nie ma mozliwosci uzyskania jakis innych form promocji.


Pozdrawiam

bogge

Do góry
#32330 - 05/12/2001 09:37 Re: EXPEKT.COM.....:-)
arth Offline
addict

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 467
Skąd: Plock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał bogge:
[qb]
Wszelkie bonusy wynikajace z referowania klienta, sa dodawane do programu Expekt+ teraz. Nie ma mozliwosci uzyskania jakis innych form promocji.
[/qb][/QUOTE]

niestety, punkty za referowanie nowych klientow nie sa nadal automatycznie dopisywane w programie expekt+ . wyglada na to, ze jest to reczna robota i za kazdym razem nie obejdzie sie bez interwencji Bogge. mnie na tych punktach wogole nie zalezy, ale skoro jest tak pomyslany ten program expekt+, to powinno to sie obywac chyba automatycznie.

a co do tych "fantastycznych okazji" w programie expekt+ - w dalszym ciagu uwazam, ze obnizenie marzy bukmachera z 10% na 5% na trudne mecze nie jest zadna okazja. a caly program expekt+ jest tak pomyslany, zeby firma zwiekszyla sobie obroty (a zarazem i zyski z naszych pieniedzy).

pozdrawiam
arth

Do góry
#32331 - 05/12/2001 12:23 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Arth,


Nie jest to reczna robota, nie zapominajcie o jednej, waznej rzeczy: to ze polecicie kogos, nie znaczy iz ta osoba jest naszym klientem. Aby uzyskac korzysci z referowania danej osoby, musi ona stac sie aktywnym uczestnikiem czyli wplacic depozyt.

Co do programu Expekt+, po raz kolejny mowie (ciekawe ile jeszcze razy..)iz nikogo nie zmusza sie do wziecia udzialu w tym programie. Co do kursow, taka jest polityka Expekt.com i z calym szacunkiem, ale azeby Ciebie Arth zadowolic, nie bedzie tego zmieniac. Dla Ciebie kurs ten moze byc nieatrakcyjny, dla innych osob bedzie on atrakcyjny i na to tym to polega. Jezeli znajdziesz u innego bukmachera lepszy kurs o nizszej marzy, oczywiscie zagraj go. Nie rozumiem Twojego toku myslenia: atakujesz tutaj argumentami iz Expekt.com wprowadza ten program po to, aby zwiekszyc swoje obroty. Nie znam innej firmy, obojetnie jakiego sektora dzialalnosci, ktora robilaby cos dla zmniejszenia swoich wplywow. ( No, moze nasz rzad ) Zamiast rozdawac bezsensownie pieniadze w kampaniach typu otworz konto, a damy Ci xxx na starcie, ale zebys mogl je wyplacic musisz xxx razy nimi u nas obrocic Expekt.com wprowadzil cos innego. Normalnym jest ze jednym sie ten program podoba, innym zas nie. Tak jest zawsze i bardzo dobrze, nie byloby chyba dobrze, gdyby wszystko sie wszystkim podobalo, ale na szczescie istnieje prawo wyboru: Chce to biore udzial, nie to nie


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32332 - 05/12/2001 12:50 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Dawid Offline
old hand

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 709
Skąd: Warszawa
Dowód wpłaty skserowałem i wysłałem (moim zdaniem był bardzo czytelny)A co miałem na myśli mówiąc że Unibet ściągnął od was pomysł?Otóż nie wiem czy wiesz ale został on sponsorem Playoff na forum mecz pl i dla zwycięscy jest nagroda w wysokości 50$. Oczywiście nie krytykuję tego ponieważ dobre pomysły powinny być powielane

Do góry
#32333 - 05/12/2001 13:04 Re: EXPEKT.COM.....:-)
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Wszyscy zadają pytania, to i ja zadam

Bogge, czy jest jakaś szansa, że Expekt "dogada się" z tip-ex'em w sprawie umieszczania tam swoich kursów ?!
Dla mnie tip-ex jest podstawowym narzędziem i brak obecności tam jakiegoś buka, "dyskwalifikuje" go z mojego portfela. Wiem, że Expekt jest obecny np. w BetBrain, ale pod względem definiowalności zapytań, rozmaitych opcji, itd. tych serwisów nie da się porównać.

Do góry
#32334 - 05/12/2001 13:10 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc uQ$


Ta sprawa zajmuje sie inny dzial Expekt.com,oraz inne osoby nie ja, wiec nie moge dac Ci jednoznacznej odpowiedzi. Zapytam jednak o to i postaram sie odpowiedziec na to pytanie w tym temacie.


Pozdrawiam

bogge

Do góry
#32335 - 05/12/2001 13:43 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc ponownie


Na razie Expekt nie planuje swojej obecnosci w Tip-ex, nie wyklucza jednak tego w przyszlosci.


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32336 - 08/12/2001 02:04 Re: EXPEKT.COM.....:-)
berst Offline
newbie

Meldunek: 11/02/2001
Postów: 25
prośba. w zeszły czwartek wysłałem kilka zł. na swoje konto. nie było mnie tydzień więc nie wysyłałem faxa. możesz sprawdzić czy doszedł przekaz.

berst

Do góry
#32337 - 08/12/2001 13:40 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał berst:
[qb]prośba. w zeszły czwartek wysłałem kilka zł. na swoje konto. nie było mnie tydzień więc nie wysyłałem faxa. możesz sprawdzić czy doszedł przekaz.

berst[/qb][/QUOTE]


Czesc Berst,


Jedna, wielka prosba:

1. Nie wiem jak masz na Imie i Nazwisko, a po nicku Berst raczej trudno mi jest Cie odnalezc, nie mowiac juz o identyfikacji.

2. Forum to nie jest miejsce na zalatwianie tego typu spraw, prosze abys przeslal mail na adres support@expekt.com podajac chociaz Twoj ID gracza w Expekt, oraz najlepiej sume i kiedy dokonales depozytu.


Pozdrawiam i zycze powodzenia


bogge

Do góry
#32338 - 08/12/2001 19:54 Re: EXPEKT.COM.....:-)
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
zdanie mBanku co do przelewów...

... mBank nie posiada nr rozliczeniowego SWIFT, ktory jest niezbedny do realizacji przelewow zagranicznych.Przelewy z zagranicy na rachunek w mBanku sa mozliwe wg nastepujacej

procedury:
Osoba przebywajaca za granica moze dokonac wplat na Panski rachunek w mBanku po spelnieniu warunku, mianowice:
-bank w ktorym bedzie Pan dokonywal wplaty na rachunek w mBanku musi
posiadac rachunek "nostro" w Narodowym Banku Polskim lub taki rachunek w innym banku w Polsce. "Wplacajacy" jest zoobligowany do okreslenia dokladnie danych beneficjenta. Po otrzymaniu takiego przelewu przez bank na terenie Polski odbiorca jest informowany o jego nadejsciu,wydaje dyspozycje "skupu waluty" , wplata jest "przewalutowywana " i dalej przekazywana na rachunek w mBanku...

...mBank jest departamentem Banku BRE S.A.,wydzial bankowosci detalicznej.


Czy ktoś już wyplacał wygraną na konto w mBanku???

Bogge, co ty o tym myślisz, przejdzie czy nie?

Do góry
#32339 - 08/12/2001 23:18 Re: EXPEKT.COM.....:-)
berst Offline
newbie

Meldunek: 11/02/2001
Postów: 25
dzięki za pomoc

berst

Do góry
#32340 - 09/12/2001 18:06 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Anonymous
Unregistered


co do mBanku to po kilka dniach walki udało mi sie uzywskac odpowiedni SWIFT :

BREXPL PW

Ale problemy z uzyskaniem tego mialem straszne i dlatego dalem polecenie przelewu do Inteligo, minęły już 4 dni i jak narazie nic(ale weekend wszedł)-(Boggee - ruszyl w ogole ten przelew z konta krasiak ? )

Pozdrwaiam, KrasiaK

Do góry
#32341 - 10/12/2001 04:57 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Anonymous
Unregistered


Czesc
Mam pare pytan zwiazanych z expekt
Jak nalezy wplacic kase na konto i po jakm czasie moje konto bedzie uaktualnione.
Czy w kazdym banku moge miec konto?
Jaki jest min wklad w kupon w zl?
Pozdrowienia dla wszytkich graczy

Do góry
#32342 - 10/12/2001 13:29 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Panowie,

YOGI

O ile bank posiada fizyczny adres, tzn. ulice, miasto itp oraz SWIFT, to tak. Przyznam szczerze ze jeszcze nikt nie wyplacal pieniedzy na konto w banku Internetowym, tak wiec nie mam pojecia jak to dziala. mBank jest bankiem typowo Internetowym, zalozonym od podstaw jako majacy dzialac w sieci na potrzeby klientow. Inne banki, jako uzupelnienie swojej oferty oferuja dodatkowo bank Internetowy.

KrasiaK


Kolejny raz prosze, azeby na Forum nie "zalatwiac" spraw zwiazanych z kontem :rolleyes:
Twoja wyplata "ruszyla"


Dani^7


Wplaty mozesz dokonac udajac sie do Kredyt Banku, lub do jakiejkolwiek innej placowki bankowej, badz dokonac wplaty z Twojego konta bankowego, na konto w Kredyt Banku. Jezeli przeslesz do nas fax z kopia wplaty, lub scan dolaczony w mailu z kopia wplaty z banku, Twoje konto gracza bedzie uruchomione tego samego dnia.

W kazdym banku oczywiscie mozesz miec konto

Minimalna stawka na zaklad wynosi 50gr.


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32343 - 10/12/2001 20:53 Re: EXPEKT.COM.....:-)
wesul Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/10/2001
Postów: 2155
Skąd: Warszawa
Czesc bogge.

Mam takie male pytanko.
Wplacilem pieniazki na konto Expekt w Banku Slaskim i sobie za nie gralem. Az tu nagle przychodzi do mnie pan i oddaje to co wpacilem jako zwrot wplaty.
Czyli gram sobie w Expekcie za darmo.
Czy ta kwota bedzie potracona przy wyplacie, czy bedzie to rozwiazane jakos inaczej?
Mam nadzieje ze nie zlikwidujecie mi konta, bo jest na nim troche wiecej niz wplacalem.

Do góry
#32344 - 10/12/2001 21:41 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Wesul,


Wyjasnilismy sobie juz wszystko telefonicznie

Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32345 - 10/12/2001 23:56 Re: EXPEKT.COM.....:-)
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
czy expect daj jakiś bonus przy pierwszej wpłacie?
dzięki za szybką odpowiedź

Do góry
Strona 6 z 18 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (DePito, kemp, Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, Zaixi, Dante12, 11kera11, Sensei, wHiTe_StAr, igea23, poozon), 3212 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45051 Tematów
5584880 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07