Strona 18 z 18 < 1 2 ... 16 17 18
Opcje tematu
#32566 - 10/01/2002 16:05 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Witam,


Nie wiem skad taka opinia Twojego kolegi z banku, gdyz wlasnie ot tak sobie, mozna je wyplacic i sa one wyplacane. Ciekawym rowniez jest idac dalej sladami wypowiedzi Twojego kolegi, dlaczego w takim razie mozna wplacac na konto nierezydenta depozyt, a nie mozna wyplacic?? Przeciez banki w Polsce zobligowane sa przepisami prawa zarowno Polskiego, jak i bankowego ustalanego rowniez przez odpowiednie ustawy i przepisy, a musialy byc one zastosowane w momencie otwarcia konta bankowego. Powiem jedynie, iz przed paru laty kiedy wyplacalem pieniadze od bukmacherow dzialajacych w sieci na konto bankowe w Polsce, nie mialem z tym zadnych problemow. Rowniez klienci Expekt.com ktorzy w chwili obecnej wyplacaja wygrana, takze nie maja problemow w przeciwnym razie zarowno klienci jak i banki, badz tez odpowiednie organy, interweniowaly by w tej sprawie.

Czytajac takie posty, odnosze wrazenie iz sztucznie wytwarza sie atmosfera w rodzaju Wuteka Soplica albo co gorsza, nielegalnosci calego przedsiewziecia. Nie jestem prawnikiem i nie znam dokladnej wykladni prawa w tej kwestii a nawet nie podejmowalbym sie jego interpretowania znajac jego zawilosci, pozostawiam to osobom kompetentnym. Zarowno Expekt jak i inne firmy dzialajace w sieci, nie lamia prawa w Polsce. Moge doradzic wizyte u prawnika i wysluchac jego interpretacji prawa w tym wzgledzie.


Pozdrawiam


bogge

Do góry
Bonus: Unibet
#32567 - 10/01/2002 16:06 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Anonymous
Unregistered


bogge, mam krótkie pytanko: czy będzie mozna w tym tygodniu obstawić ligę grecką?

Do góry
#32568 - 10/01/2002 16:11 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Masta Killa,


Jeszcze dzis wieczorem powinny byc kursy na lige Grecka.


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32569 - 10/01/2002 18:00 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam Bogge

W związku z odnowieniem tematu podatkowego, przyszło mi do głowy takie oto pytanie.

Jako, że udało mi się w Expekt uzbierać cokolwiek, czy istnieje możliwość otrzymania gotówki na Malcie w oddziale Waszej firmy, gdybym na przykład w lato chciał odwiedzić ten, dla mnie wciąż nieznany i egzotyczny kraj.
Oczywiście w założeniu, że koleżanka "Fortuna" będzie do tego czasu przy mnie.

Pozdrawiam.

[ 10-01-2002: Wiadomość edytowana przez: hpc ]

Do góry
#32570 - 10/01/2002 21:53 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc HPC,


Oczywiscie mam nadzieje ze kolezanka fortuna, nie znajdzie sobie innego amanta i do tego czasu bedzie caly czas przy Tobie Nie ma mozliwosci dokonania wyplaty bezposrednio, czy to na Malcie, czy to w Wielkiej Brytanii. Wszelkie operacje odbywaja sie na konto bankowe klienta. Jest to rowniez uwarunkowane przepisami, jakie musi przestrzegac firma bukmacherska. Co do Malty, oczywiscie polecam odwiedzenie!


Pozdrawiam

bogge

P.S.

Niniejszym zamykam ten temat,w zwiazku z postami Conrada mowiacymi o zalozeniu nowego tematu w przypadku zblizania sie do 200 postow. Hmmmm... tutaj jest nieco wiecej niz 200, ale niestety dopiero teraz dojrzalem Twoj post Conrad :rolleyes:

[ 10-01-2002: Wiadomość edytowana przez: bogge ]

Do góry
Strona 18 z 18 < 1 2 ... 16 17 18

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Zaixi, FanJagi, Lukasz111, wHiTe_StAr, DePito, Szuman, Dante12), 3005 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45051 Tematów
5584865 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07