Strona 13 z 18 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 17 18 >
Opcje tematu
#32466 - 28/12/2001 15:54 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Bombi Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2001
Postów: 265
Skąd: Warszawa
Mam pytanie Bogge.

Obstawiłem w Expekcie slalom gigant.
Jeżeli jedna z zawodniczek nie ukończyła zjazdu to kupon jest przegrany, czy też liczony jako 1?

Pozdrawiam


Bombi

Do góry
Bonus: Unibet
#32467 - 28/12/2001 16:31 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Panowie,


Strony dla poszczegolnych krajow juz dzialaja.


Bombi,

W zakladzie head-to-head obowiazuja nastepujace zasady chyba ze beda przedstawione inaczej:
-Obaj zawodnicy musza wystartowac lub zaklad zostaje uznany za wazny a stawka zostaje zwrocona (kurs=1.00).
-Jezeli jeden lub wiecej zawodnikow nie wystartuje, wszystkie zaklady zostaja uznane za wazne i stawki zostana zwrocone (kurs=1.00).
-Jezeli wszyscy startujacy sa zdyskwalifikowani lub w inny sposob wykluczeni, kurs zostaje ustalony na 1.00
-Jezeli zawodnicy uzyskaja dokladnie taki sam wynik, decyduja przepisy Remisu.

Tyle przepisy, jezeli zas Twoj typ byl wlasnie na Pania ktora nie ukonczyla zjazdu, to obawiam sie iz niestety przegrales.

Pozdrawiam

bogge

Do góry
#32468 - 28/12/2001 18:50 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Maximus Offline
enthusiast

Meldunek: 11/01/2001
Postów: 258
Skąd: Wrocław
Pobobno po wyslaniu faxem dowodu wplaty kasa pojawia sie na koncie po kilku godzinach. Scan swego dowodu wplaty wyslalem mailem na adres z którego zostalem powiadomiony o rejestracji. Czy również moje konto zostanie uzupelnione w ciagu kilku godzin (nie robilem ksera bo i tak po przefaxowaniu go nic by nie bylo wiadac). Licze na twoja pomoc Bogge - turniej 4 skoczni tuz tuz.

Do góry
#32469 - 28/12/2001 19:08 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Maximus,


I chyba tak tez sie stalo


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32470 - 28/12/2001 21:46 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam Bogge

Ale Cię mecze ostatnio.

Taka sprawa.
Mój bratanek, pozazdrościł wójkowi sukcesów i wysłał bez porozumienia kasę na IClear.

Ale
1.załozył konto w Expekt
2.uzyskał ID
3.Wpłacił 50zł

Pytanie
Czy ma dopłacić i wszystko bedzie w porządku, czy kasa musi wrócić i trzeba jeszcze raz wysłać min 100zł

Mnie to śmieszy, ale młodzi, na dodatek służący w armii, mają takie problemy.
Nie przeczyta dokładnie, wyśle i już by chciał grac.

Do góry
#32471 - 28/12/2001 21:52 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Witam,


Bratanek otrzymal juz mail w tej sprawie wypada mi zyczyc Mu tylko, aby bral przyklad z Wujka!


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32472 - 28/12/2001 23:38 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
Bogge,

Dlaczego Head-to-head Dorfmeister - Forsyth zostal anulowany?

Dorfmeister ukonczyla przejaza pierwszy, a nie uczynila tego Forsyth. Dla mnie znaczy to, ze ta pierwsza byla lepsza. A o to chyba chodzi w zakladach tego typu...

BTW:W Wetten-Schwechat head-to-head Dorfmeister-Poutiainen Zostal zaliczony jako 1-ynka. A dlaczego nie u Was?
[Poutiainen nie ukonczyla pierwszego przejazdu]
PieS:Tylko mi nie moow, ze liczy sie calosc. Prosze.

Do góry
#32473 - 29/12/2001 00:29 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Hejhops,


W tym przypadku obowiazuja przepisy mowiace o oficjalnych pozycjach zajetych na podium, lub o oficjalnym komunikacie po danym zdarzeniu, mowiacym o pozycjach koncowych. Zajrzyj prosze na www.fisski.com i przyjrzyj sie oficjalnym wynikom dla tej konkurencji.

Nie znam niestety przepisow w Wetten Schwechat, byc moze mowia one cos innego dla zakladow H-t-H, badz tez zaklad ten mial inna wykladnie.


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32474 - 29/12/2001 01:03 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
Bogge,

ale gdzie w expekcie jest napisane, ze zawodniczka musi zajac punktowane miejsce?
Dorfmeister ukonczyla 1 bieg, nie zostala zdyskwalifikowana. Po prostu, nie zmiescila sie do pierwszej punktowanej 30stki. A, i byla lepsza o Forsyth.

Kiedys byl zaklad: Pochwala-Tajner. Obaj nie weszli do 30, ale zakladu nie anulowano...

Do góry
#32475 - 29/12/2001 03:26 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Anonymous
Unregistered


Witam Bogge!
"Dobrze inwestowałem" i zostało mi na koncie
0,60 zł i co mam zrobić, żeby za to zagrać? Próbowałem kilka razy różne warianty /single, systemy/ , ale nic nie wchodzi. Co Ty na to?
P.S. Chcę się odegrać. :

Do góry
#32476 - 29/12/2001 13:17 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hejhops:
[QB]Bogge,

ale gdzie w expekcie jest napisane, ze zawodniczka musi zajac punktowane miejsce?

Czesc Hejhops, na stronie glownej kliknij w zasady. Ponizej wkleilem ten kawalek. Rozumiem ze Ciebie zlosci takie cos, ale akurat takie sa przepisy i zaakceptowales je rejestrujac sie w Expekt.com.

Nie pamietam zakladu Pochwala-Tajner, ale o ile sie orientuje, oni byli sklasyfikowani dlatego tez zaklad nie zostal uniewazniony.


Pozdrawiam


bogge


zasady


Glowne
Rezultat zdarzenia sportowego bedzie ustalony poprzez pozycje na podium badz poprzez oficjalne okreslenie rezultatu w inny sposob. Jakiekolwiek dokonane zmiany rezultatu beda przedstawione do rozpatrzenia . Jezeli istnieje podejrzenie nieuczciwosci lub ustalenia wyniku sportowego,Expekt.com zastrzega sobie prawo do wstrzymania wygranych i niewyplacenia ich jezeli zaszla udowodniona okolicznosc wymieniona powyzej.

Do góry
#32477 - 29/12/2001 13:19 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał józef:
[qb]Witam Bogge!
"Dobrze inwestowałem" i zostało mi na koncie
0,60 zł i co mam zrobić, żeby za to zagrać? Próbowałem kilka razy różne warianty /single, systemy/ , ale nic nie wchodzi. Co Ty na to?
P.S. Chcę się odegrać. : [/qb][/QUOTE]

Czesc Jozef,

Nie powinienes miec problemu z zagraniem, skoro pozostalo Ci 60 groszy, minimalna stawka to 50 groszy na zaklad. Podaj Twoj ID gracza, gdyz po Twoim nicku z Forum, nie moge Cie rozpoznac w Expekt.


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32478 - 29/12/2001 14:52 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
To jeszcze raz ja,

Bogge, Dormeister zostala sklasyfikowana na 49 miejscu!!! Takie info lezy na eurosporcie i zostalo podane do wiadomosci puiblicznej w telewizji!

Pozdro
hejhops

Do góry
#32479 - 29/12/2001 15:01 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Hejhops,


Nikt tutaj nie chce Ciebie oszukac na rany..... prosze zajrzyj na oficjalna strone www.fisski.com


Pozdrawiam

bogge

Do góry
#32480 - 29/12/2001 18:51 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Vieira Offline
member

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 192
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Witam!

Czytalem juz kilka razy o problemach z bankami i niestety mnie tez to spotkalo Wplacalem juz kilka razy na konto Expektu w Kredyt Banku poprzez przelew z mojego konta i nigdy wczesniej nie bylo problemow.. do wczoraj. Otoz zostala mi przelana (zwrocona) kwota ostatniej wplaty sprzed ok dwoch tygodni, a w tytule jako powod napisane jest: "brak kontroli dewizowej", a ja nie bardzo wiem o co chodzi.. Co mam wiec zrobic w takim wypadku Bogge?

Do góry
#32481 - 29/12/2001 19:19 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vieira:
[QB](...)a w tytule jako powod napisane jest: "brak kontroli dewizowej"(...)QB][/QUOTE]

To jak Ci przyjeli wplate!? Przeciez obowiazkiem Odbiorcy jest DKK (dokonanie kontroli dewizowej)! Ale z drugiej stony mnie zastanawia po co DKK skoro wplaczasz PLN`y? Chyba ze DKK musi byc w przypadku kiedy wlascicielem konta jest nierezydent.

Do góry
#32482 - 29/12/2001 21:00 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vieira:
[qb]Witam!

Czytalem juz kilka razy o problemach z bankami i niestety mnie tez to spotkalo Wplacalem juz kilka razy na konto Expektu w Kredyt Banku poprzez przelew z mojego konta i nigdy wczesniej nie bylo problemow.. do wczoraj. Otoz zostala mi przelana (zwrocona) kwota ostatniej wplaty sprzed ok dwoch tygodni, a w tytule jako powod napisane jest: "brak kontroli dewizowej", a ja nie bardzo wiem o co chodzi.. Co mam wiec zrobic w takim wypadku Bogge?[/qb][/QUOTE]

Czesc Vieira,


Dokonaj raz jeszcze wplaty na nasze konto, zaznaczajac w banku aby dokonali kontroli dewizowej. Byc moze nie podales celu wplaty, czyli nie wpisales w "tytulem" na co dokonujesz wplaty. Banki maja obowiazek dokonania tej kontroli, ale poniewaz personel jest niedostatecznie poinformowany/przeszkolony, azeby nie ryzykowac, latwiej jest im powiedziec badz tez zwrocic wplate. O tym jaki jest stan informacji w naszych bankach, juz sam fakt iz dokonywales wielokrotnie wplat, oraz ze wszystkie dotychczasowe byly bezproblemowe, swiadczy o poziomie obslugi klienta, ale to juz chyba jest temat rzeka niestety

Coraz wiecej problemow zglaszaja rowniez klienci mBanku, niestety banki Internetowe nie funkcjonuja jeszcze w Polsce, tak jak w normalnym swiecie. Jezeli ktos z Was zamierza otworzyc sobie konto w banku Internetowym, osobiscie polecalbym Nordee i jej znakomity system SOLO (Nordbanken w Szwecji, Merita-Nordbanken w Finlandii, Nordea w Polsce) Mam szczera nadzieje iz polskie placowki, podpatrza jak to powinno sie odbywac w prawdziwym banku Internetowym.

Przeslij prosze mail do nas, kiedy juz dokonasz wplaty podajac Twoj ID gracza, oraz sume i date depozytu. W ten sposob nie zablokujemy Twojego konta gracza.


Niestety, kolejny raz nasze przepisy okazuja sie nieprzygotowane do normalnego Europejskiego funkcjonowania. Mam tylko nadzieje, iz wraz z przystapieniem do unii, to sie zmieni...oby!


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32483 - 29/12/2001 22:11 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
Bogge,

nie twierdze ze ktos mnie oszukuje, bo pieniadze dostalem [tyle ze 1.5 raza mniej]. Twierdze jednynie, ze w expekcie regulamim h-t-h jest bardzo hmmm... "dziwny". (no offence)

Pozdrawiam
hejhops

PieS orfmeister byla 49... Na pewno. Ale juz "po ptokach"

Do góry
#32484 - 30/12/2001 11:06 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Anonymous
Unregistered


Witam,
Mam pytanko booge:
28-10-2001 dokonałem wypłaty 100PLN na swoje konto w inteligo, wszystkie potrzebne pola wypełniłem na 100% poprawnie. Ile trwa dokonanie przelewu pieniedzy przez Expekt do banku?
Pozdrwiam i czekam na odp.
PS: Kasiorka na Sylwestra by się przydała!
I jeszcze jedno małe pytanie:
Czy minimalny depozyt zasilający konto gracza wynosi 100PLN tylko za pierwszym razem, czy następne wpłaty także muszą być równe minimum stówce?
-SIEMANKO-

Do góry
#32485 - 30/12/2001 13:11 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hejhops Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2001
Postów: 298
Skąd: Gdańsk
Ja wyrecze boggego:

slavkus, jesli nie wyslales kopii wplaty faxem/mailem to pieniadze pojawia sie na koncie po jakis pieciu dniach "bankowych".

Natomiast co do wplat, to nastepne moga byc mniejsze od 100zl.

Pozdro
hejhops

Do góry
Strona 13 z 18 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Emilio, Dante12, Szuman, poozon, VVega, Lukasz111), 3203 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45051 Tematów
5584862 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07