Strona 6 z 14 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 13 14 >
Opcje tematu
#2940161 - 25/02/2009 21:37 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: nitek]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
widzę remis w tym spotkaniu.
można spodziewać się karteczek również tongue
Xabi Alonso potrafi zawodnikom utrudniać życie.Pepe Reina to jeden z lepszych golkiperów.Ma szansę na udowodnie,że wcale gorszy od Casillasa nie jest.Należy też nie zapomnieć o Fernando Torresie.

Do góry
Bonus: Unibet
#2940170 - 25/02/2009 21:38 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
gwiazdor Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 2176
Skąd: BYDGOSZCZ
CHELSEA - JUVENTUS
Away Team Total Goals 2 UNDER 1,5
nie wydaję mi się by staruszkowie z Juve byli w stanie sforsować jedną z najlepszch linii obronnych w Premier League, u siebie w 13 meczach stracili 7 bramek, jak dla to jeden z pewniejszych typ,ów z tym że należałoby coś do tego dorzucić ze względu na niski kurs

Do góry
#2940259 - 25/02/2009 22:25 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: gwiazdor]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Sporting - Bayern 1x; 1(0)

Nie rozumiem tych kursów, chyba powinny być odwrócone... Bukmacherzy pomylili się faworyzując Bayern, bo ten nie ma w tej chwili zbyt wielkich atutów. Swego czasu byłem bardzo blisko ligi niemieckiej. Bayern chociażby w poprzednim sezonie, jeśli przegrywał to działo się to dlatego, iż ignorowali i niedoceniali oni rywala, albo brakowało skuteczności strzeleckiej (40 strzałów, żadnej bramki).

W ostatnim meczu z Koeln zabrakło Toniego, a Klose nie może złapać niegdysiejszej formy. Nie sądzę, żeby pomiędzy zespołami była duża różnica. Kurs powinien być bardziej wyrównany do czego dążą oddmakarzy w tym momencie. Sporting jest w świetnej formie, a własny stadion będzie wielkim atutem.

Jeśli Bayern to zremisuje to Klinsmann powinien sobie bić brawo. Zresztą nazwisko i w tym przypadku nie łączy się z wynikami. Gospodarze jeśli wyeliminują Riberego, uzyskają korzystny wynik.

Prawdopodobnie powróci Toni, a Rummenigge mówi, że mają jasny cel - nie przegrać. A no zobaczymy. Moim zdaniem warto zlayować Bayern.
LM to nie PU. Sporting to nie Olympiakos. A Bayern zatracił charakter i teraz jeśli przegrywa, to dlatego że jest gorszy na b oisku.

Do góry
#2940274 - 25/02/2009 22:32 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: gwiazdor]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Hiszpańscy dziennikarze trochę dziwne składy awizują. W sumie to w obronie nie ma niespodzianek bo formacja Iker-Ramos-Pepe, Cannavaro-Heinze w tym momencie wydaje się nie do ruszenia. To w pomocy już na pewno niespodzianką a wręcz sensacją gdyby od początku nie zagrał Robben. A Hiszpanie do pierwszej 11 awizują zamiast niego Gutiego, który wrócił po dłuższej kontuzji mięśniowej i z Betisem zagrał 45 minut. Reszta składu to Marcelo na lewym skrzydle. Gago i Diarra w środku. I w ataku duet Raul-Higuain.
Myślę, że Real ma szansę dzisiaj wygrać. Ich forma jest wysoka i od dłuższego czasu w tak dobrej formie nie byli. Nawet nie wiem czy jak zdobywali mistrzostwo to prezentowali się tak dobrze. W obronie bardzo dobrze grają. Mało bramek tracą. Jest to zasługa bramkarza i obrońców ale swoją cegiełkę dołożyli Gago i Diarra, którzy w środku pola grają bardzo dobrze. Świetnie się uzupełniają. Obaj dobrzy w defensywie ale Gago lepszy w ofensywie. Potrafi zagrać dobrą prostopadłą piłkę. Natomiast atutem Diarra jest żelazne płuca. Może biegać cały mecz na wysokich obrotach. Marcelo przesunięty do drugiej linii też wyraźnie odżył. Widać, że służy mu ta pozycja. W ostatnich meczach bramka, teraz asysta i dobra gra. W ataku Real też dobrze się prezentuje. Raul jest w świetnej formie strzeleckiej. W ostatnich spotkaniach strzela jak na zawołanie. I nie są to jakieś dobitki na pustą tylko naprawdę ładne bramki jak te 2 ostatnie z Betisem. Higuain to trochę mniej znany zawodnik ale ma chłopak nosa do bramek. W lidze jest najskuteczniejszym graczem Realu. Myślę, że dzisiaj z Raulem mogą narobić problemów obrońcom The Reds.
Uważam, że Real będzie faworytem tego meczu. Nie zdecydowany ale tak 55-45. Powinien być to mecz wyrównany i jeden błąd może przesądzić o zwycięstwie. Liverpoolowi nawet jak w lidze nie szło to w LM dawali sobie radę. Dlatego nawet po tych ostatnich słabszych wynikach trzeba na nich uważać. Wydaje się, że to Real jest w lepszej formie. Na niekorzyść Realu może przemawiać, że w ostatnich latach mają słaby bilans zwycięstw z silnymi drużynami w LM. Już od kilku lat odpadają w tej rundzie. Dostawali od Arsenalu, Bayernu, Romy. W tej edycji LM od Juventusu w fazie grupowej. Ostatnie zwycięstwo z silnym rywalem w LM u siebie to chyba z Bayernem 3:2 2 lata temu. Tylko wtedy Real miał swoje problemy. A to z kontuzjami jak rok temu z Romą, ze słabą formą jak grając z Bayernem i Arsenalem. W tych meczach głównie zawodziła obrona. Real tracił sporo bramek i trudno było im to odrobić. Teraz wydaje się że mogą uniknąć starych błędów. W zespole brak kontuzji, drużyna w formie i głodna zwycięstwa.
Liverpool ostatnio obniżył loty. A to kontuzjowany był Torres, to teraz Gerrard. Kapitan gości mogę się założyć, że zagra i to od początku meczu. Ale w jakiej jest dyspozycji to nie wiadomo. Kilka tygodni pauzował i to będzie pierwszy mecz po kontuzji.
Porównując formację to więcej szans daje Realowi. Bramkarza mają lepszego. Reina za swój fach ale Iker to jeden z najlepszych bramkarzy o ile nie najlepszy na świecie.
W obronie też uważam, że lepiej sobie poradzi Real. Od przyjścia Ramosa tylko chyba w 2 meczach tracili bramki. Z Barceloną i ostatnio z Betisem. Liverpool ostatnio na wyjazdach traci bramki prawie w każdy meczu. W pomocy bardzo wyrównane składy. duet środkowych pomocników jest siebie równy. Para Gago-Diarra nie ustępuje w niczym i na odwrót parze Mascherano-Xabi Alonso. Każdy z tych zawodników dobrze gra w defensywie. Do tego Gago i Xabi Alonso dokładają swoje w ofensywie. Potrafią zagrać prostopadłą piłkę. Hiszpan jest lepszy w strzałach z dystansu. Gago prawie bramek nie strzela. Obie drużyny mają po jednym wybitnym pomocniku jakim w Realu jest Robben, a w Liverpoolu Gerrard. Babel czy Riera są lepsi od Marcelo, który pewnie zagra ae bez żadnej rewelacji. W ataku Liverpool ma świetnego Torresa ale może on być trochę osamotniony. Para Raul-Higuain funkcjonuje dobrze i myślę, że to z nią więcej pracy będzie miał Liverpool niż obrońcy Realu z Torresem.
Mecz bardzo trudny do typowania. Ja więcej szans daje Realowi ale wszystko może się zdarzyć.
Real win 3/10

Do góry
#2940458 - 25/02/2009 23:31 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: gwiazdor]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
pescar, Robben zagra od pierwszej minuty wink

wczoraj niewypal, dzis gram Real, under Villarealu i Chelsea

Real na SB juz z Robbenem i przezywajacym druga mlodosc "cudownym dzieckiem Madrytu", Liverpool bez Gerrarda(choc pojechal z zespolem do Hiszpanii-nawet jesli zagra to nie wierze, ze na 100%) oraz bedacym pod forma od czasu kontuzji Torresem - powierzchowna i gowniana analiza, ale mi to wystarczy(na elaborat nie mam sily)

Grecy tak jak pisal murek, przyjada po korzystny wynik, a znajac ich tendencje, otworza sie i zaatakuja dopiero wtedy, gdy po poczatkowym badaniu sie wzajemnie obu zespolow, zauwaza, ze rywal kuleje(na pierwszym miejscu zawsze gra na "zero" z tylu)

Villa z "malymi" problemami jesli chodzi o zestawienie obrony i tu glownie upatruje szans na under

w lidze graja mocno ofensywny, otwarty futbol(chyba nawet zbyt otwarty)

dzis oczekuje zupelnie innego meczu - Hiszpanie wiedza, ze to dwumecz i napewno nie pojda na calosc juz w pierwszym spotkaniu

jesli nie wpadnie jakis farfocel w pierwszych minutach, under nie powinien byc zagrozony


co do Juve - ich gra mnie zupelnie nie przekonuje, sklad maja za slaby i za stary, zeby straszyc w LM(uwazam ze ich przygoda skonczy sie na Chelsea)

wraca Trezegeut(co mnie bardzo cieszy, bo od jakiegos czasu jest pilkarzem co najwyzej przecietnym), jedyne zagrozenie widze ze strony Amauriego i st. fragmentow gry Alexa ... under mocno prawdopodobny

Real 7/10
under Villa @6/10
Chelsea 5/10

mam dziwne, wrazenie, ze we wszystkich 3 meczach padna undery blush

co do Sportingu, bardzo ciezki mecz, choc uwazam, ze Portugalczycy go nie przegraja a wynik powinien sie krecic wokol remisu

Do góry
#2940631 - 26/02/2009 00:29 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
witam, wczoraj overy kartkowe ladnie weszly (mam nadzieje ze ktos skorzystal z tego co wczoraj przygotowalem) wink
dzisiejsze mecze:

Chelsea-Juventus

srednia kartek Chelsea:2.33
srednia kartek Juventus:2.0
sedzia:Olegário Benquerença
mecze ktore sedziowal ilosc kartek
Liverpool-Marsylia zolte (1-1) czerwone (0-0)
Bayern-Fiorentina 2-3 0-0
Aab-Man Utd 2-1 0-0

Villarreal-Panathinaikos

srednia kartek Villarreal:2.33
srednia kartek Panathinaikos:2.17
sedzia:Konrad Plautz
mecze ktore sedziowal ilosc kartek
Aab-Celtic 1-0 0-0
Dynamo-Porto 1-5 0-1
Marsylia-Liverpool 1-2 0-0

Sporting-Bayern

srednia kartek Sporting:1.43
srednia kartek Bayern:1.67
sedzia:Bertrand Layec
mecze ktore sedziowal ilosc kartek
Panathinaikos-Anarthorsis 2-3 0-0
Aab-Villarreal 1-3 0-0
Porto-Fenerbahce 1-2 0-0

Real-Liverpool

srednia Real:1
srednia Liverpool:1.33
sedzia:Roberto Rosetti
mecze ktore sedziowal: ilosc kartek
Villarreal-Man Utd 3-2 1-0
Arsenal-Fenerbahce 2-3 0-0
PSV-Atletico 3-2 0-0

za chwile napisze ktore dwa mecze wybralem smile ale najpierw cos zjem!

Do góry
#2940689 - 26/02/2009 00:44 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Marian]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
po analizie zdecydowalem sie zagrac takie dwa overy kartkowe:
Chelsea-Juventus over 3,5 zoltych karek
+
Villarreal-Panathinaikos over 3,5 zoltych kartek
=... miejmy nadzieje $ wink

powiem szczerze ze na moje oko sprawe overow powinny zalatwic druzyny przyjezdne wink

pzdr Marian

Do góry
#2940771 - 26/02/2009 01:10 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: ślimak]
Stik Offline
addict

Meldunek: 11/08/2008
Postów: 522
Skąd: Koszalin/Szczecin
futbol75
Sporting CP - Bayern München Over 2,5 @2,15 Expekt
stawka:100j

Do góry
#2940902 - 26/02/2009 02:11 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura
co masz na myśli pisząc że Rafa doskonale zna zespół Realu?
lepiej od Ramosa???


Pozwole sobie na uwage, ze to Ramos zielonego pojecia nie ma o wyspiarskiej pilce, co udowodnil az nadto grin

Real - Liverpool X2 i awans Liverpoolu w bilansie obu spotkan.

Do góry
#2940916 - 26/02/2009 02:15 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Stik]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Stik
futbol75
Sporting CP - Bayern München Over 2,5 @2,15 Expekt
stawka:100j


Ja w tym meczu zagralem BTS.

Wahalem sie pomiedzy meczem w Lizbonie ,a spotkaniem Villarealu.

Co prawda po doskonalej obronie Hiszpanow pozostalo wspomnienie, ale Panata jest dla mnie wielka niewiadoma i ich mecz zakwalifikowalem sobie jako no bet.

Zastanawiam sie jeszcze nad postawieniem na awans Sportingu.

Do góry
#2940935 - 26/02/2009 02:21 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: arturek68]
arturek68 Offline
addict

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 585
Originally Posted By: arturek68
Inter - ManU over 45.5 pkt. np. po 2.15 w expekcie (10 za żółtą, 25 za czerwo)

Sędziuje Luis Medina Cantalejo, chłopcy nie będą się na tym etapie specjalnie oszczędzać, Krystyna chyci za symulowanie, Runi za pyskowanie, Scholes jest zdolny do wszystkiego, o Mediolańczykach nawet nie będę się rozwodził ...


Wprawdzie Krystyna uważał jak pada, Runi chycił za faul, a Scholes nie miał szansy "pokazać się", ale chłopcy Murinio i Cantalejo załatwili, że typ był mega izi.

Na dzisiaj podobny typek polecam w meczu:

Real Madrid - Liverpool over 40,5 pkt. po 2.10

Włoski sędzia Rosetti ma niezłą średnią jeśli chodzi o kartki, hiszpański temperament Realu, ostra gra Liverpoolu, która uchodzi im w miarę bezkarnie w Anglii, ale na kontynencie karana ponadprzeciętnie - wszystko to powoduje, że po takim kursie widzę spore value.

Do góry
#2940993 - 26/02/2009 02:44 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: mura
co masz na myśli pisząc że Rafa doskonale zna zespół Realu?
lepiej od Ramosa???


Pozwole sobie na uwage, ze to Ramos zielonego pojecia nie ma o wyspiarskiej pilce, co udowodnil az nadto grin

Real - Liverpool X2 i awans Liverpoolu w bilansie obu spotkan.


Czy nie ma pojęcia to nie jestem pewny. Ramos wygrał jak by nie patrzeć Puchar Ligi Angielskiej. Tottenham fatalnie grał w tym sezonie i dopiero po odejściu Ramosa drużyna odżyła ale to raczej efekt nowej miotły bo teraz znowu Tottenham popadł w przeciętność.

Do góry
#2941212 - 26/02/2009 03:57 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: pescar]
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
Real - Liverpool typ correct score 0-1 @9.0 1/10 expekt
Real - Liverpool typ correct score 1-1 @6.5 1/10 bet365

Chelsea - Juve typ Chelsea AH -1 @2.48 8/10 bet365

Sporting - Bayern typ X @3.20 2/10 bet365

Villareal - Panathinaikos typ Villareal AH -1 @2.22 4/10 bet365

Do góry
#2941736 - 26/02/2009 06:40 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bolektp]
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
Bolek, gratki dwoch dobrych dni piwo
Ale jedna prosba, nie bradzlujemy sie po meczach bo to nie PP tylko temat o pucharach, kto mial Cie docenic ten to zrobil mimo ze nie dal temu publicznie wyrazu:)


Edited by Biszop (26/02/2009 07:02)

Do góry
#2941744 - 26/02/2009 06:42 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Szczypior]
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
Orzeł toś Ty nie jest, nie trzeba przy Tobie okien zamykać...
Na 24 godzinki wylot jak znalazł;-)

Cwaniaki ktore tu się wpisuja po meczach wysmiewajac innych sa straszni, jeszcze gorsi od narcystycznych samochwał.


Edited by Biszop (26/02/2009 07:00)

Do góry
#2963456 - 09/03/2009 18:24 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Wahi]
Andrzej5 Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 866
Ciężkie mecze do typowania we wtorek, ale wstępnie fajnie wyglądają:

Panathinaikos-Villareal over 2 1.746
Chelsea awans 1.38

pierwszy mecz Villarealu to było praktycznie 90 minut oblężenia, sporo sytuacji bramkowych, ale tylko 1-1, teraz muszą zagrać o wygraną, Panathinaikos może już nie mieć tyle szczęścia, a sam pewnie też coś strzeli, w przypadku 2 bramek zwrot, a nie wierzę żeby padła tylko jedna bramka w takim spotkaniu
Chelsea była faworytem już przed pierwszym spotkaniem, ale teraz jest już jedną nogą w ćwierćfinałach, świetna forma, bardzo dobra zaliczka z pierwszego spotkania, mecz u siebie, nie ma takiej siły żeby taki trener jak Hiddink dał sobie wyrwać awans w tym spotkaniu

Do góry
#2963458 - 09/03/2009 18:27 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Andrzej5]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Chelsea gra na wyjeździe.

Do góry
#2963569 - 09/03/2009 20:15 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Szewa]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Taka ciekawa wypowiedź Zanettiego pojawiła się dzisiaj w mediach. Argentyńczyk sugeruję że Inter zagra na 0:0. Już wcześniej pisałem na QCZ z amk że jeśli Inter będzie się tylko bronił to Manchester ich zniszczy.
Najlepszym przykładem na to był mecz z Sampdorią gdzie Mourinho chyba już testował taktykę pod United, fakt że grał drugim składem nie wiele dla mnie znaczy. Obecnie Inter nie jest już silnym zespołem w obronie aby jeszcze podać jeden argument posłużę się spotkanie z Romą. smile
Gdy się bronili tracili bramki, przy stanie 0-2 Inter rzucił się na rywala i strzelił gola. Stracono bramka na 3-1 nie była błędem całego zespołu lecz Viery i Cambiasso w jednym. Tak po za tym to Roma nie istniała przez 30 minut drugiej połowy aż do czasu gdy wyrównali w 78 minucie i znów Inter się cofnął.
Rzymianie stworzyli sobie dwie doskonałe sytuacje i tylko Pan Bóg miał Inter w swojej opiece przy strzale De Rossiego.

Kolejna sprawa to brak Burdisso, Matrixa a do tego Chivu i Samuel nie są w pełni sił. Wychodzi na to że jedynym zdrowym środkowym obrońcą jest Rivas, który po 45 minutach został zmieniony w pierwszym meczu na San Siro.

Jestem fanem Interu ale muszę powiedzieć że boję się tego meczu. mad

Kursy na Betfair w okolicach @1,80 są bardzo ciekawe myślę że warto grać. smile

Do góry
#2963594 - 09/03/2009 20:30 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Jose]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Kursy na spotkania rewanżowe Ligi Mistrzów



Do góry
#2963638 - 09/03/2009 21:12 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Szewa]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Zastanawiajac sie nad wszystkimi spotkaniami doszedlem do wniosku ze nie ma co sie wychylac z typowaniem wynikow,a lepiej skupic sie na awansach.Jak dla mnie pewniakami do awansu sa Chelsea ,Arsenal i Liverpool.Co do MU zagram tutaj na niespodzianke i zaryzykuje awans Interu.Mysle ze sa w stanie zdobyc bramke na wyjezdzie,a przy bezbramkowym wyniku u siebie to niezly handicap.Stawiam tez na awans hiszpanskich druzyn.Mimo remisow na wlasnych smieciach Athletico i Villarealu,to one nadal sa dla mnie faworytami.Athletico stac na wygrana w Porto,a Villareal jest teoretycznie w lepszej sytuacji bo 1:1,daje dogrywke lub ew. karne.Nie zdiwie sie jesli tez wygraja z koniczynkami...Wiem ze to zadna analiza ,ale pisze po prostu to co czuje.Lubie hiszpanska pilke....

Do góry
Strona 6 z 14 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, VVega, Akhu, poozon), 3962 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586886 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14