Strona 9 z 14 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 13 14 >
Opcje tematu
#2965452 - 10/03/2009 21:42 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Na Santiago Bernabeu większość grała na Real, nie dając wiele szans Poolowi. Rafa błysnął geniuszem taktycznym i świetnie rozpracował Real co zaoowocwało w wygraną. Teraz nikt nie daje szanse Realowi. Trudno się z tym nie zgodzić i mimo że wiele wskazuje na podopiecznych Beniteza, to ci udowodnili już w tym sezonie, że "lubia" popsuć te mecze, które teoretycznie powinny kończyć się ich triumfem. od wczoraj ten mecz wzbudza we mnie spory niepokój, podobnie miałem z Villareal w pierwszym starciu, więc i teraz rozważam x2.

Do góry
Bonus: Unibet
#2965515 - 10/03/2009 22:13 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Mura odnośnie Realu , to jak sam napisałeś "chyba tu za dużo metafizycznych odniesień". Rozumiem,że tak czujesz ten mecz, ale moim zdaniem analiza napisana pod typ. No offence wink Osobiście odpuszczam ten mecz,choć bliżej mi do typu na L'pool.

Jeżeli chodzi o Juve-Chelsea to dla mnie każdy ze scenariuszy jest możliwy. Do głowy przychodzą mi takie wyniki 1:0, 0:1, 0:0, 1:1. Wniosek? Za każdym razem under i chyba tak zagram.

Co do Villarealu podzielam Twój typ i też to zagrałem. Warto zastanowić się też nad kartkowym overem. Jak już jesteśmy przy kartkach to poza meczem Bayernu wszędzie widzę overy. Ktoś powie,że przesadzam? W każdej z 3 pozostałych par sprawa awansu nie jest rozstrzygnięta,więc ostrych starć raczej nie będzie brakowało. Najbardziej jestem jednak przekonany do overu w tym spotkaniu.
Panathinaikos - Villareal over 4.5 dodatkowe argumenty:
- w pierwszym meczu pokazano 4 żółte kartki
- popełniono 45 fauli
- atmosfera stadionu w Atenach
- Villareal w tej edycji Ligi Mistrzów na wyjeździe średnio 3 żółte kartki, Panata u siebie 2.67

Ostatnie dzisiejsze spotkanie to Bayern - Sporting . Szanse 1x2 rozkładają się dla mnie równomiernie po 33,33%. Dlatego od kilku dni mam postawiony Sporting @5,75. Wpływ na ten typ miały również argumenty o których pisał drfocus. Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem: 'strzelec gola- Lukas Podolski @2,25',ale nad tym muszę się jeszcze zastanowić.

PS. Jutrzejsze rewanże widzę tak:
Man Utd. - Inter 1
Barca - Lyon 1
Porto - Atletico 2
Roma - Arsenal no bet
coś więcej na ten temat napiszę jutro. Pozdrawiam papa

Do góry
#2965539 - 10/03/2009 22:27 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MagiK]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
w ub linia na kartki w Bayernie 20,5 pkt, a w pozostalych dzisiejszych 50,5...zoltko to 10, czerwo to 25...takze over w tym przypadku to pojecie wzgledne smile

Do góry
#2965545 - 10/03/2009 22:33 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: polskignom]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
gdzie mozna znalezc kto dzis jakie mecze sedziuje i ile daje kartek dany sedzia na mecz dzieki z gory za odp

Do góry
#2965552 - 10/03/2009 22:37 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Kieras]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
http://worldreferee.com/site/match.php?refID=44&matchID=12225

tu znajdziesz informacje o sedziach, wpisalem pierwszego.lepszego, dlatego link do Rosettiego.

dzis sedziuja:

Pana - Massimo Busacca (SUI)
Liver - Frank De Bleeckere (BEL)
Juve - Alberto Undiano Mallenco (ESP)
Baya - Martin Hansson (SWE)

Do góry
#2965553 - 10/03/2009 22:37 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Kieras]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: QLUZOr20
gdzie mozna znalezc kto dzis jakie mecze sedziuje i ile daje kartek dany sedzia na mecz dzieki z gory za odp


http://www.ligamistrzow.com/?modul=aktualnosci&id=9388

Do góry
#2965555 - 10/03/2009 22:38 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: polskignom]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
polskignom, wszystko się zgadza wink Wiem o tym,że linia na Bayern jest dużo niższa,ale dla mnie to taki mecz o pietruszkę, więc wszystkie typy,które na niego podałem gram 1/10. Natomiast odnośnie kartek w tym spotkaniu nie mam zdania, linia niska, teoretycznie over jak w mordę strzelił,ale ja tego nie zagram.

Do góry
#2965564 - 10/03/2009 22:50 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MagiK]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
wiec over kartkowy najlepiej zagrac chyba w Juve co sadzicie o tym ;>czy macie jakies inne propozycje?

Do góry
#2965576 - 10/03/2009 23:00 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MagiK]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Pierwsze mecze nie za bardzo trafilem, wiec teraz delikatnie.
Nie wierze w Real Madryt, Premiership teraz to bez watpienia najlepsza liga na swiecie i szczerze watpie aby Real mogl cos osiagnac w Anglii, owszem Liverpool nie gra ostatnio za dobrze, ale oni mobilizuja sie na LM, zagralem delikatnie -1,5 na Liverpool, kurs okolo 5.
Chelsea tez powinna sobie poradzis w Turynie, kurs na wygrana zachecajacy.
Barcelona -1,5. Po strzeleniu bramki przez Barce Lyon sie odkryje i to bedzie ich koniec. Chyba malo kto wierzy w Lyon.
Najwieksza pewka ze wszystkich meczow to MU, nie wybrazam sobie aby Inter mogl cos zdzialac na wyjezdzie, MU pieknie odjechal w PS i kurs 1,8 to swietna okazja na zarobek.

4 ekipy z Premiership w cwiercfinalach? Zastanawiam sie czy az taka dominacja moze miec miejsce, wyglada ze w najgorszym wypadku Anglicy beda miec 3/4.

Do góry
#2965614 - 10/03/2009 23:40 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: connor]
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
No wiec zaczynamy...

Liverpool - Real
Jak wszyscy wiemy Real po przegranym pierwszym meczu 0-1 bedzie musial zagrac dzisiaj na max swoich umiejetnosci. Rafa znany ze swietnej taktyki i tu wlasnie ja upartuje najlepsze typy w tym meczu. Wedlug mnie druzyny zagraja spokojnie pierwsze 45 a dopiero w ostatnim kwadransie Real sprobuje zaatakowac Liverpool prez co moze narazic sie na kontre.
Moje typy na ten mecz to :

Remis do przerwy @2
Under 2 @1.87

Juventus - Chelsea
W tym meczu przewiduje wygrana Juve... Dlaczego ? Juve powraca do LM i na swoim boisku sa bardzo grozni... W pierwszym meczu wynik moglby byc zupelnie inny gdyby nie Cech w bramce Chelsea.
Wiadomo tez ze odkad do Chelsea przyszedl Guus Hiddink druzyna zlapala drugi oddech wygrywajac mecz za meczem. Wedlug mnie druzyna miala duzo szczescia jak do tej pory i pora na przegrana. Nie zapominajmy takze o tym ze w tej edycji LM Roma rozbila Chelsea 3-1.

Moj typ:
Juve to win @2.62

Do góry
#2965618 - 10/03/2009 23:46 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bolektp]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Liverpool-Real M over 2,5 -2.40

Jeżeli w tym meczu nie padnie wynik 0-1 (co wydaje mi sie mało prawdopodobne) to jestem zdania ze zobaczymy pare bramek.
W tym spotkaniu Real musi zagrać ofensywnie i sporo ryzykować by awansowac do następnej rundy każdy inny rezultat niz zwycieztwo zakonczy ich występ w Champions Legue no a mimo wszystko z nastawieniem awansu jadą na Wyspy no bo innej opcji nie ma.Real popełnia sporo błędów grając pod presją, obrona nie jest ich mocną stroną wiec spodziewam sie raczej rzucenia rękawicy przez Królewskich z jakim wynikiem nie wiem no ale w siatkach pare razy piłke zobaczymy smile

Do góry
#2965621 - 10/03/2009 23:51 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
A co do meczu MU-Inter to sytuacja dla United znowu taka świetna nie jest, Manchester tracąc gola u siebie będzie musiał to spotkanie wygrać by awansować wiec wiekszą wytrzymałością nerwów mimo wszystko muszą sie popisać Anglicy Inter jak by nie patrzec jest druzyną którą stać tu na awans ta konfrontacja jak dla mnie NO BET z minimalnym wskazaniem na Inter tongue

Do góry
#2965637 - 11/03/2009 00:09 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: royalflush]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
czy ja o czyms nie wiem czy moze Conrad placi za kazda analize do meczu LM?

tyle wpisow co sie tutaj pojawia w ciagu 2 dni LM, nie ma w calym SP przez okragle 3 miesiace laugh

powiem szczerze, bardzo mnie to ciekawi ... skad nagle taka wiedza i chec pisania? crazy

zeby nie bylo OT laugh , Juve dzis bez Legrottaglie, no i oczywiscie Sissoko

sklad:
1 Buffon
3 Chiellini
4 Mellberg
5 Zebina
7 Salihamidzic
8 Amauri
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 Nedved
13 Manninger
15 Knezevic
17 Trezeguet
18 Poulsen
19 Marchisio
20 Giovinco
21 Grygera
28 Molinaro
30 Tiago
41 Ariaudo

Do góry
#2965638 - 11/03/2009 00:09 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pawel Wafel

sorki ale to nie autostrada po której mogą jezdzić zaprzęgi konne czy tam rowery itp tylko zwykła obwodnica dla tych niższych klas typu fiat, ford...


Dobre, Wafel grin piwo

Chciałbym tylko zauwazyc ,ze szybki, sportowy wózek z madrycka rejestracja ,jak najbardziej uprawniony do poruszania sie autostrada, może dzis trafic na odcinek ,na którym odbywają sie roboty drogowe.

Fizole w czerwonych bezrękawnikach i ich szef Benitez, kierujacy....walcem sprawia ,ze zderzenie moze byc dla kierujacego drogim autkiem Ramosa bardzo opłakane w skutkach.

Po meczu wrak ma byc odholowany na parking przy Bernabeu.

Co sie zaś tyczy kartek, to najpewniejszy over zapowiada sie tam, gdzie bedzie hiszpański drukarz.

Poziom sedziowania w Hiszpanii dogania Polskę, jedyne co potrafia to wyciagać kartoniki.

Zastanawiam sie jeszcze nad wygrana Panathinaikosu.
Obrona Villarealu to tylko wspomnienie, a gospodarzom wystarczy ich ulubione...1:0.

Do góry
#2965654 - 11/03/2009 00:22 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bitnap

powiem szczerze, bardzo mnie to ciekawi ... skad nagle taka wiedza i chec pisania? crazy


Czyta sie Twoje posty i sie człowiek powoli uczy laugh

Kto awansuje ?

Litości doktorze:] Gdzie z tym nożem...
Szanujmy ten temat, jeden z ostatnich gdzie dyskusja jest dyskusją nawet jeśli zdania zdecydowanie odmienne.


Edited by Biszop (11/03/2009 02:54)

Do góry
#2965678 - 11/03/2009 00:41 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
Liverpool - Real 2 (2009-03-10, godz. 20:45)

Jest tu ktoś kto wierzy w Real?...ok dobra nie wszyscy Panowie nie wszyscy bo nie mogę policzyć. Blancos nie jest drużyna która można skreślić po pierwszym meczu to nie ten level Panowie.
Ostatnio wszyscy byli przekonani że Real poradzi sobie na Santiago z Poolem, jak wyszło wiemy.
Tylko że kwestia jest taka że mecz wtedy Realowi kompletnie nie wyszedł. To był chyba najsłabszy mecz w tym roku Królewskich, mimo to że wyszli w taki składzie jakim chcieli. Roben nie był Robenem środek pomocy nie grał tego co potrafi itd itd.

z tego co widzę to Blancos wybiegną dzisiaj podobną jedenastką co ostatnio bo wszyscy są zdrowi, zabraknie Salgado i Drenthego ale to nie będzie żadne osłabienie.

Syndrom Anfild na królewskich nie zrobi wrażenia bo nie wiele rzeczy może zrobić wrażenie na Raulu czy Cannavaro...

wszyscy twierdzą że Pool zdobył bramkę na Santiago i teraz już mają awans załatwiony. Tylko że tamten mecz to była całkiem inna historia niż ta którą zobaczymy dzisiaj.

Dzisiaj Real wytoczy największe swoje działa i będzie atak za atakiem, jeśli Liverpool odpowie tym samym to jestem spokojny o wynik bo taką grę Królewscy kochają.

Nie wyobrażam sobie że Białych barw Madryckiego klubu nie zobaczymy po raz już chyba czwarty w ćwierćfinałach.

reasumując

Ladbrokes Liverpool vs Real Madrid 2 @.3,4

Do góry
#2965777 - 11/03/2009 01:46 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mgr]
mcben Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2008
Postów: 38
Skąd: Poznan
Chelsea
Liverpool
Villareal
=================
Lyon
Atletico M.
Inter
Arsenal

najbardziej podobal mi si niedzielny kurs 3.00 na chelsea
teraz czysta 2ka to tylko 2.80 ale caly czas wydaje mi sie, ze warto
juve musi zaatakowac a na tak latwe zwysciestwa jak z realem nie ma co liczyc
ogromne braki w formacji obronnej i koniecznosc gry do przodu spowoduje, odsloniecie i pozostawienie niepewnej obrony na ukaszenia chelsea

jak dla mnie 0:2

Do góry
#2965839 - 11/03/2009 02:16 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mcben]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Nie rozumiem jak można wierzyć w awans Interu, to drużyna tak chaotyczna, nie wierze żeby udało im się strzelić jakiegokolwiek gola z Manu, ba zdziwię się jeśli oddadzą więcej niż jeden celny strzał na bramkę czerwonych diabłów(to oczywiście będzie zależało od tego jak ułoży się mecz)Jak dla mnie MU 3-0, 4-0 bez mniejszych problemów, i wcale nie jestem tu fanem Manchesteru, patrze po prostu obiektywnie na to, a że Inter u siebie tydzień temu nie oddał żadnego celnego strzału to chyba o czymś świadczy, MU ich zmiażdzy, dobrym typem będzie również Inter under 0.5

Do góry
#2965872 - 11/03/2009 02:26 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MazurXP]
picio Offline
member

Meldunek: 17/07/2006
Postów: 111
rzed meczem Lyon Barca podobnie pisalo tu kilka osob, ze jak mozna wierzyc w 1x Lyonu a kazdy wie jak sie skonczylo smile Inter nie musi strzelic, dla nich najwazniejsze nie stracic, a jak Manu mialo zmiazdzyc to moglo to juz zrobic w pierwszym meczu

Do góry
#2965881 - 11/03/2009 02:28 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MazurXP]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: MazurXP
Nie rozumiem jak można wierzyć w awans Interu, to drużyna tak chaotyczna, nie wierze żeby udało im się strzelić jakiegokolwiek gola z Manu, ba zdziwię się jeśli oddadzą więcej niż jeden celny strzał na bramkę czerwonych diabłów(to oczywiście będzie zależało od tego jak ułoży się mecz)Jak dla mnie MU 3-0, 4-0 bez mniejszych problemów, i wcale nie jestem tu fanem Manchesteru, patrze po prostu obiektywnie na to, a że Inter u siebie tydzień temu nie oddał żadnego celnego strzału to chyba o czymś świadczy, MU ich zmiażdzy, dobrym typem będzie również Inter under 0.5


dokładnie też mnie to dziwi...wiem że LM a Seria A to jak autostrada i obwodnica smile ale oglądałem skróty i powiem wam że mecz z Genoa gdyby te wszystkie sytuacje co miała Genoa wykorzystała Inter by wyjechał na tarczy.2 gol dla Interu: Balotelli bardzo kontrowersyjny, nie miałem okazji zobaczyć z kamery z boku ale z tej co widziałęm kamerki to nie mam przekonania czy piłka przekroczyła linie całym obwodem ciała smile

Jedyny argument, który daje szanse Interowi na awans to to że J.M chyba dobrze wspomina ten stadion w LM jeszcze jak kierując Porto.To jedynie mi coś tam daje do myślenia że Inter może awansować bo w ich grę to szczerze w to wątpię że są w stanie coś zagrać.

Do góry
Strona 9 z 14 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, ElNinho[mmdea], Akhu, alfa, pacyfista, forty, igea23), 3957 gości oraz 19 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586746 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14