Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >
Opcje tematu
#2964671 - 10/03/2009 05:54 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Baqu]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: polskignom
A nie 3 tygodnie?


Niestety, 3 miesiace ,moze ciut mniej frown


http://www.elmundodeportivo.es/web/gen/20090309/noticia_53655961891.html

semanas to nie tygodnie ?

i najwazniejsze, czy Benzema zagra czy nie...


smile

Mam przed soba gazety i....bije sie w piersi.

Pisza "tres meses".

Natomiast ukazal sie oficjalny komunikat i to Wy macie racje :

Puyol: se confirman las 3 semanas de baja


Las pruebas médicas a las que se ha sometido el jugador han confirmado el diagnóstico de lesión de grado 2 en el ligamento lateral externo del tobillo izquierdo. El periodo de baja se ha estipulado alrededor de las tres semanas.


Mejor smile

Na Gran Derby bedzie zdrowy.

Przepraszam za zamieszanie ,niedowiarkom moge zalaczyc skan dziennika na PW grin

Do góry
Bonus: Unibet
#2964674 - 10/03/2009 05:55 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Baqu]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Baqu

i najwazniejsze, czy Benzema zagra czy nie...


Najwaniejsze ,ze Benzema nowy sezon rozpocznie jako zawodnik Blaugrany piwo

Do góry
#2964689 - 10/03/2009 05:58 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Amkwish]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Wole Ribery'ego niz Benzeme...co do meczu na CN, bo lekka prywata poszla i o meczach niewiele...

Z tego, co dzis wyczytalem, to Benzema raczej nie zagra, ale czy polskie portale roznej masci sa na tyle wiarygodne...to juz decyzja nalezy do Was...Lyon od meczu z Barca rownia pochyla...jak na moje to wyjda z kislem w majtach i Barca zrobi, co bedzie chciala...dla mnie bedzie do 0, w handi i prawdopodobnie w overze...stawiam na powtorke z rozrywki i 3:0...oby gra byla lepsza niz wtedy smile

Do góry
#2964735 - 10/03/2009 06:07 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: polskignom]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Wiadomo tylko tyle że jest w kadrze smile
Teraz może tylko gdybać czy trener powołał go w charakterze mentora czy też zawodnika zdolnego na parę minut gry a może i całe spotkanie.

Z tego co wiem to Benzema ma problemy z biodrem w dwóch meczach dostał ostro po kościoch. Ale przecież na tak ważny mecz można "uśpić ból" smile

Do góry
#2964749 - 10/03/2009 06:14 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: arturek68]
seba30 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 4409
Skąd: Gliwice
Zastanawiam się nad typami na overy kartkowe np. w Expekcie, w szczególności na 2 wtorkowe mecze:

Juventus - Chelsea over 49,5 kurs:1,75 i Liverpool - Real Madrid over 49,5 kurs: 1,85 (10 za żółtą, 25 za czerwo). Ako: 3,23

Już w pierwszych meczach sędziowie pokazali odpowiednio 4 i 5 żółtych kartek. Teraz stawka dla drużyn jest jeszcze większa wszak to już rewanże.
Spotkania napewno zapowiadają się na niezwykle zacięte, nikt nie będzie odpuszczał, co może powodować dużą ilość ostrych starć, jakieś próby wymuszenia karnego, pod koniec spotkania gra na czas tak że tych sytuacji do pokazania kartek zawodnicy powinni dostarczyć sporo.

Wychodzi mi z tego, że te ewentualnie 5 żółtych kartek to nie jest jakaś kosmiczna linia nie do przeskoczenia (czerwona kartka to już chyba 100% zapewnia powodzenie przy pkt Expekta).

Tak że za średnią stawkę myślę, że takiego dubelka można zagrać.

Do góry
#2964806 - 10/03/2009 06:31 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: seba30]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
A ja zaryzykuje,że Lyon awansuje.
Lyon to nie jest kopciuszek.A Barca to aż tak dobra to nie jest wink
Co z tego,że Barca wygrała u siebie mecz ligowy.Nie świadczy to,że tamte spotkania to tylko wypadki przy pracy.Na dodatek brak zabraknie Puyola.Ciekawe kto na prawej flance zagra smirk
Marquez może jakie czerwo załapie.
Valdes zbyt pewnym punktem na bramce nie jest.

Dziadek Juninho może znów replaya da cool
Zaniżony kurs na Barcę,a za drobniaki można się zabawić.

Do góry
#2964814 - 10/03/2009 06:32 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wHiTe_StAr]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: wHiTe_StAr
.
Moim zdaniem zdecydowanie za dużo,bo Arsenal nie jest żadną potęgą


z bólem serca muszę to napisać, ale o Romie można powiedzieć to samo. Po raz kolejny Roma zagubiona jak dzieci we mgle, młodzież z tej angielskiej nie potęgi, robiła z Giallorossi co chciała, to pokazuje dobitnie, że nie można umniejszać ich klasy. Liczenie po raz kolejny na atut własnego boiska, to może okazać się zgubne. Arsenal mimo ultradefensywnego nastawienia gości wypracował sobie sporo strzeleckich okazji i Roma może dziękować Kanonierom, że przez swoją nieskuteczność nie przesądzili losów awansu w pierwszym meczu. Teraz gdy w rewanżu Roma się otworzy, wydaje się być naturalną koleją rzeczy, że dostęp do bramki powinien być teoretycznie łatwiejszy. Bramka zdobyta przez Arsenal może sprawić, że Roma może nie być w stanie odrobić strat. Zdobycie trzech goli, w tej fazie, przy dość wyrównanej parze... Niesety defensywa Giallorossich nie funkcjonuje już tak dobrze jak w poprzednim sezonie, w którym to po 38 ligowych meczach mieli stracone 37 bramki, natomiast w bieżących rozgrywkach po 27 mają ich już 35. Ligowy mecz Udinese pozostawiający sporo do życzenia, miejmy nadzieję, że myślami byli przy tym środowym spotkaniu. Nie wiem czemu, ale mam dziwne przeczucie, że x2 frown

Do góry
#2964830 - 10/03/2009 06:36 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: seba30]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
dzisiejszy lequipe podaje, że Benzema na 90% zagra

nie wyobrazam sobie, zeby mial nei zagrac. Jak widziałem sytuacje w ktorej doznal tego urazu to mnie smiech bral. Wygladala totalnie niegroznie. Wielkie mecze potrzebuje wielkich graczy. Moim zdaniem zagra od poczatku. Jesli nie, to wejdzie w granicach 60 minuty, jesli Barca nie bedzie prowadzila wyzej niz 2-0.

Ja gram jutro Sporting strzeli. Klinsman skupia sie na przygotowaniu fizycznym, ale to co gra Bayern w obronie to jest żenada. To, że w pierwszym meczu nie stracili gola, to dla mnie spora niespodzianka. Dla mnie jutro rozluźniony Bayern, dla sportingu jedyna motywacja chec unikniecia drugiej konpromitacji, moze byc mala kanonada strzelecka. Nie zdziwi mnie zwyciestwo Sportingu.

Benitez podkresla, ze przed poolem najwazniejszy tydzien w tym sezonie i ma w tym wiele racji. Odpadniecie z realem i porazka w weekand z mu oznaczalaby koniec sezonu dla the reds. Real moze mowic o sporym szczesciu, ze udalo sie zresmiować z Atletico, ale stylu gry atletico do poolu nijak nie da sie porownac. Wszystko po stronie Liverpoolu, oni mają zapas bramki, oni mogą zagrać w takim stylu jak najbardziej lubią, zdziwilbym sie gdyby Ramos byl w stanie zaskoczyc Rafe. Awans Liverpoolu.

Awans Chelsea. Lepsi zawodnicy, dobra atmosfera, przepaść na ławkach szkoleniowych.

Do góry
#2964865 - 10/03/2009 06:47 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Bezdomny]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Bezdomny
A ja zaryzykuje,że Lyon awansuje.
Lyon to nie jest kopciuszek.A Barca to aż tak dobra to nie jest wink
wić.


jeszcze kilka takich postów i zacznę się zastanawiać czy to Liga Mistrzów czy liga przeciętniaków. jeszcze niedawno nie można było złego słowa powiedzieć o klubie z Katalonii, a na samo słowo Barcelona ludzie dostawiali orgazmu. wszechobecne były komenatrze: " ja to widzę finał Barca i...". nagle Lyon, którego hegemonia we Francji nie jest już tak oczywista jak w poprzednich sezonach, urasta do miana faworyta do awansu. Kilka słabszych rezultatów i nagle Barca to taki sobie klub. spoko grin

Do góry
#2964904 - 10/03/2009 06:58 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Bezdomny]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bezdomny
A ja zaryzykuje,że Lyon awansuje.
Lyon to nie jest kopciuszek.A Barca to aż tak dobra to nie jest wink
Co z tego,że Barca wygrała u siebie mecz ligowy.


Miazdzysz laugh

"Gospodarze nie sa wcale tacy swietni ,a goscie to nie kelnerzy.
Biorac powyzsze pod uwage stawiam na 2".

Pilka to tylko sport (coraz mniej tego sportu ,coraz wiecej zakulisowych rozgrywek), kazdy wynik jest mozliwy ,a jeden z urokow ,ktory pozostal to taki ,ze i outsider wygrywa czasem z potentatem.

Klopot tylko w tym, by typ na underdoga chociaz starac sie jakos w miare racjonalnie uzasadnic, a nie wypisywac pierdul.
Tych dawkujesz nam ostatnio zdecydowanie w nadmiarze ,moim zdaniem.

N.O.

Do góry
#2964906 - 10/03/2009 06:59 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Hakan]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Bezdomny
A ja zaryzykuje,że Lyon awansuje.
Lyon to nie jest kopciuszek.A Barca to aż tak dobra to nie jest wink
wić.


jeszcze kilka takich postów i zacznę się zastanawiać czy to Liga Mistrzów czy liga przeciętniaków. jeszcze niedawno nie można było złego słowa powiedzieć o klubie z Katalonii, a na samo słowo Barcelona ludzie dostawiali orgazmu. wszechobecne były komenatrze: " ja to widzę finał Barca i...". nagle Lyon, którego hegemonia we Francji nie jest już tak oczywista jak w poprzednich sezonach, urasta do miana faworyta do awansu. Kilka słabszych rezultatów i nagle Barca to taki sobie klub. spoko grin

wiecznie Messi nie będzie ratował skórę temu klubowi
a za 1.35 na zwycięstwo czy jakieś 1.05 na awans to szkoda stresować się wink

Do góry
#2964961 - 10/03/2009 07:26 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Bezdomny]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
dupa jasiu, liga mistrzów to nie puchar UEFA i że drużyny przekroju Lyonu, Romy mogą wojować w Europie.

ich miejsce co najwyżej to niżej...

sorki ale to nie autostrada po której mogą jezdzić zaprzęgi konne czy tam rowery itp tylko zwykła obwodnica dla tych niższych klas typu fiat, ford...

skromnym zdaniem widzę to tak :

Barcelona - Lyon 3:0 Correct Sccore

wchodzi fan Lyonu do biblioteki i mówi : proszę książkę Lyon w ćwierćfinale ligi mistrzów, ekspedientka z uśmiechem na ustach: fantastyka piętro wyżej.

nie będę czarował ale Barca jest poza zasięgiem Lyonu, który musi się skupić chyba na swojej lidze bo może być krucho z nimi.

wiem wczoraj na QC pisałem całkiem co innego ale to było tylko w celu humorystycznym w strone amkwisha jak zareaguje smile

pózniej to tak :

Man Utd - Inter (1)

sorry ale ten klub Inter gra tak drewniany futbol i tak arogancki że nie mogę na to patrzeć, w jednym słowie są żałośni.Manchesteru też nie lubię ale nie mam wyjścia muszą grać dalej bo grają piłkę ciekawą dla oka i gra tam moja gwiazdeczka Cristiano Ronaldo smile śmieje sie.
Nie że nie lubię J.M wkońcu wiele zrobił dla mojego klubu Chelsea ale za to że trenuje Inter klub bez wiary,ducha, muszą odpaść.
Pewne zwycięstwo diabłów 3:1

Kolejnie nie lekceważyłbym Realu, awans Porto i Panaty

tak to widzę póki co.

Do góry
#2965102 - 10/03/2009 09:58 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43581
cztery angielskie, trzy hiszpańskie i bayern w ćwierćfinale wink

Do góry
#2965124 - 10/03/2009 10:36 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: 11kera11]
FIQU Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 1886
Skąd: Bydgoszcz/Peterborough
Man Utd - Inter (1)
w poprzednim meczu 0-0 i dodam tylko ze Inter u siebie nie oddał żadnego CELNEGO strzału na bramkę !!!! i że Man Utd zagral frajersko tylko jednym napastnikiem... Teraz wszystko bedzie inaczej...

FC Barcelona v Lyon (1)
nie wyobrazam sobie by Barca prezgrała to spotkanie, na moje murowany kandydat do finalu.

Bayern München v Sporting Lisbon
na wyjezdzie 5 brameczek.. mysle ze u siebie z dwie tez strzela

FC Barcelona v Lyon 1 1.42
Manchester Utd v Inter 1 1.72
FC Barcelona v Lyon 1 1.43
AKO: 3.49

Do góry
#2965125 - 10/03/2009 10:37 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: FIQU]
FIQU Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 1886
Skąd: Bydgoszcz/Peterborough
Originally Posted By: FIQU
Man Utd - Inter (1)
w poprzednim meczu 0-0 i dodam tylko ze Inter u siebie nie oddał żadnego CELNEGO strzału na bramkę !!!! i że Man Utd zagral frajersko tylko jednym napastnikiem... Teraz wszystko bedzie inaczej...

FC Barcelona v Lyon (1)
nie wyobrazam sobie by Barca prezgrała to spotkanie, na moje murowany kandydat do finalu.

Bayern München v Sporting Lisbon
na wyjezdzie 5 brameczek.. mysle ze u siebie z dwie tez strzela

FC Barcelona v Lyon 1 1.42 !! 1.85 poprawnie
Manchester Utd v Inter 1 1.72
FC Barcelona v Lyon 1 1.43
AKO: 3.49 !! 4.54 poprawnie



Do góry
#2965207 - 10/03/2009 17:02 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: FIQU]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219


Bayern M - Sporting L ??????

To chory mecz moim zdaniem bayern nie wygra.W sobote graja na wyjezdzie w bochum i muszą zaczać gonić w bundeslidze. Prawdopodobnie bez Klose [toni kontuzja ] ribery nie wiadomo itd. Ludzie przeciez to proste jak nic ze jak sie wygrywa 5:0 na wyjezdzie to u siebie bedzie jakis przekret-myslicie ze tylko u nas sie sprzedaje mecze. Zaloze sie ze sporting strzeli bramke dlatego zagram to za 1.60 jak dla mnie dobry kurs.

bedzie remis bramkowy 1:1 albo 1:2 w leb

Do góry
#2965208 - 10/03/2009 17:04 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: FIQU]
HoliX Offline
old hand

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1125
Skąd: Wroclove
Manchester - Inter

Moim zdaniem spotkanie w którym wszystko może się zdarzyć. Szanse daje fifty-fifty. Inter gra kaszane, to wszyscy wiemy. Ale sprzyja im przy tym szczęście. Mourinho nie jest geniuszem, ale ten pojedynek to dla niego coś więcej zwykłe spotkanie. Mistrz motywacji. Kto wie, może tchnie w zawodników takiego ducha walki, że wywalczą zwycięstwo. Manchester natomiast jest na fali, ma większość atutów czysto piłkarskich. Spotkanie bardzo wyrównane.
Dlatego jedyne co jest do grania w tym spotkaniu to:

PONIŻEJ 2.5 - jeśli obędzie się bez dogrywki (która jest wysoce prawdopodobna), to wynik moim zdaniem będzie oscylował w okolicach 1:0, 0:1, 1:1.
-------------------------

Barcelona - Lyon

Barca jak już wszyscy napisali, nie wygra tego meczu. Nie wygra tego meczu różnicą jednej bramki, a przynajmniej dwoma. Ale nie oznacza to że Lyon nie ustrzeli jednego wolnego.
Kurs na zwycięstwo barcy mizerny, na over już przyzwoity, a na obustronne trafienie do siatki wręcz apetyczny smile Dlatego:

POWYŻEJ 2.5 - typuje 3:1
OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA - jak wyżej
-------------------------

Bayern - Sporting

NO BET laugh

Do góry
#2965328 - 10/03/2009 19:37 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: HoliX]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Bayern - Sporting BTS - jak już pisałem ja i pare osób, ten mecz to taki bardziej sparing. Nie zagrają Lledson w Sportingu i Toni oraz Riberi, ale 90 minut zagra Podolski oraz pewnie Schweine-staiger, a Ci piłkarze chcą coś udowodnić, z drugiej dziurawa obrona Bayernu.

Szukam jeszcze typu za baaardzo drobną stawke - Butt to score. Jakby ktoś gdzieś widział to prosze smile

Zainteresował mnie także bet w Unibecie, a mianowicie na powyżej 4,5 rzutów rożnych wykonywanych orzez Real Madryt (Na Liverpool jest linia 5,5). Na Anfield to królewscy muszą zaatakować, gdyż przegrali pierwszy mecz, dużo grają skrzydłami gdzie szaleje Robben. Wcale bym się nie zdziwił jakby już w pierwszej połowie wszedł zakłąd. Chyba jedynym przypadkiem nie powodzenia zakładu jest szybka bramka gości.

Do góry
#2965344 - 10/03/2009 19:51 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: drfocus]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
a ja chcialbym sie dowiedziec cos od was o overy kartkowe i kto dzis sedziuje mecze ( chciałbym sie dowiedziec tez od naszego eksperta Mariusza) smile

Do góry
#2965393 - 10/03/2009 20:55 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Kieras]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
dziś gram na hiszpańskie drużyny,
meczu w Monachium nie ruszam bo towarzyskich nie grywam.

w Turynie żadnej niespodzianki nie przewiduję, Chelsea pojedzie i zrobi to co musi czyli awansuje. Juve jest piłkarsko za słabe żeby dziabnąć Angoli. jednak jakimś fartem wygrać mogą w końcówce np.2-1 (tak jak Chelsea kiedyś prowadziła w Monachium i odpuściła ostatnie minuty, przegrała ale i tak awansowała). kurs na awans anglików za mały, więc meczyk odpuszczam, ale awans Juve będzie dla mnie przeogromnym zaskoczeniem.

PAO - Villa-
gram dwójeczkę. kursik ładny, nie wykluczam 1:1 ale wówczas ciężko mi sobie wyobrazić co mogłoby się stać w dogrywce lub ewentualnych karnych. wtedy 50-50. przed meczem więcej szans na awans daje gościom. wartość oczekiwana zmusza mnie do zagrania zwycięstwa gości. piłkarsko są znacznie lepsi. nie wiem czy zgniecie ich ten grecki kocioł, łódź podwodna ma za sobą mecze na Santiago Bernabeu, Camp Nou, Estadio Mestalla, Old Trafford czy Parkhead. nie sądzę więc by zniszczyła ich presja. są przyzwyczajeni do gry w trudnych warunkach. a dziś bój toczy się o awans, sławe i pieniądze. dla takich klubów mecze przybierają wagę meczów sezonu. Pao w lidze gra średnio i musi walczyć o miejsce w LM. Ten Cate w Chelsea praktykował ostrożny styl, może dlatego w Koniczynkach wiedzie mu się w pucharach lepiej na wyjazdach. fakt, że gospodarze dziś mogą wyjść na 0:0 jakoś wcale mnie nie zraża. historia pokazuje że hiszpańskie drużyny dobrze sobie radziły w meczach na greckiej ziemi. technicznie goście znacznie lepsi, myśle że udowdonią to wieczorem i wygrają w 90min.

-pool - Real

Live tak już wszystkich przyzwyczaił do super wyników w Europie, że chyba mało kto dopuszcza myśl że mogą przy The Kop przegrać.
kurs na gości bardzo dobry (@3.2). uważam że należy spróbować.
Real to wciąż Real. to firma.
Królewscy, jeszcze z Ronaldo czy Redondo, podbijali już Old Trafford gdzie też byli skazywani na pożarcie.
już jeden zespół z Madrytu w tym sezonie powinien wygrać na Anfield i tak powinno się stać gdyby nie sędziowski wałek.
życie lubi zataczać koło. po symbolicznej wygranej Rafy w Hiszpanii, dziś Ramos może się odkuć. trochę chyba tu za dużo metafizycznych odniesień:)
do Realu wraca Sneijder. i na Holendrów dziś liczę. liczę że Robbenowi wyjdzie dziś mecz. jak Real strzeli na 1:0 to Live może miec ciepło. nie mają już takiego powera z przodu.
potrzebny będzie czynnik szczęścia, owszem. ale Real dziś stać na inny mecz niż w Mardycie, na zszokowanie Europy i wyeliminowanie the Reds. tak uważam i tak zagram. a Live będzie mógł wszystko co ma najlepsze skupić na tym co im w duszach gra nagłośniej - wygranej a OT i walce o koronę.

powodzenia wieczorem smile

Do góry
Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, alfa, burbon, Lukasz111, 11kera11, wHiTe_StAr, VVega, rafal08, Irek, ElNinho[mmdea], kemp), 4168 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586292 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07